Natalia
Naty pro AvonV roce 1991 v Uruguayi Natalia poprvé pózovala pro značku Avon, ve spodním prádle.Nečekaně 25. května 2016 bylo na Youtube zveřejněno video, ve kterém se Natalia Oreiro představila jako nová tvář značky AVON. 16. dubna se fotily propagační fotky s Natalii v černých šatech, jako nová tvář parfému Little Black Dress.
Natalia se k Avonu připojila nejen kvůli kosmetickým produktům a kampani Belleza por un Propósito (Záměrná krása), ale také kvůli projektům Fundación Avon (Nadace Avon), která pomáhá ženám například v projektech Caminata contra el cáncer de mama (pochod proti rakovině prsu) nebo Alza la voz (Zvýšit hlas) proti násilí na ženách.

Promo Little Black dress, projektů Caminata contra el cáncer de mama, Alza la voz


Oficiální prezentace značky Avon a nové ambasadorky, tváře parfému Little Black Dress, Natalie Oreiro se konala v La Mansion hotelu Four Seasons, Buenos Aires ve čtvrtek 7. července. Natalia na prezentaci mimo jiné řekla: "Jsem velmi šťastná a pyšná, že jsem novou ambasadorkou Avonu. Moje první práce modelky byla v reklamě na Avon. A moje máma nabízela Avon ve svém kadeřnickém salónu v Uruguayi. Pro mě je to také velká zodpovědnost být ambasadorkou společnosti, která věnuje více než milion dolarů na důležité kampaně jako je násilí na ženách nebo boj proti rakovině prsu." V rozhovoru po oficiální prezentaci řekla: "Jsem velmi šťastná a pyšná reprezentovat společnost, která spojuje 6 milionů žen po celém světě, aby byly ženami ekonomicky nezávislými, statečnými. A obecně na co jsem nejvíc hrdá, je že můžu být sama sebou, což myslím, že je na kráse nejhezčí, vnitřní krása. A mojí podstatou je být skutečnou ženou, šťastnou, žít v harmonii a být solidární. Což myslím, že jsou podstaty, které i Avon může určitou formou přenést na své sledovatele.“


Večer 27. července Natalia pózovala pro další promo fotky, tentokrát ve zlatých šatech pro nový parfém Little Gold Dress, jehož prezentace se konala 3. srpna za přítomnosti Natalie v hotelu InterContinental Buenos Aires.


Ve středu 31. srpna Oreiro pózovala v červených šatech pro další kampaň Avonu, tentokrát šlo o řasenku. Řasenka Super Up & Curve byla představena v katalogu Avonu na konci listopadu.


Koncem srpna se objevilo propagační video s Natalii, kde zvala na Avon pochod proti rakovině prsu, konající se v Buenos Aires. „Každá osmá žena trpí rakovinou prsu, ale včasným zjištěním je možné se uzdravit. Proto ti z Nadace Avonu říkáme "Hoy te toca" (Dnes se vyšetři). Navštiv svého lékaře a udělej si vyšetření. Také tě čekám na pochodu proti rakovině prsu 25. září v Palermu. Dnes se vyšetři, bojujme spolu za život. Přihlaš se na fundacionavon.org.ar."

Zanedlouho bylo zveřejněno další video, kde Natalia zvala na Avon pochod, konající se v Chile, a to už po dvacáté. Ve čtvrtek 22. září přiletěla Natalia do hlavního města Chile, Santiaga. V pátek byla přítomná na tiskové konferenci značky Avon, kde všechny přítomné pozvala na dvacátou edici Avon pochodu a dodala: „Nezapomeňte, že prevence zachraňuje životy.“
V sobotu se zúčastnila Avon pochodu „Hoy te toca a tí“, který se konal od 8:30 v parku Balmaceda s více než 8 000 přítomnými. Natalia pomáhala moderátorům pochodu losovat mezi přítomnými výherce parfému Little Black Dress, věnovala se svým fanouškům a rozdávala rozhovory. Byla překvapená, že má v Chile stále své fanoušky a v rozhovoru s Oportus Producciones řekla: "Vrátila jsem se do Chile, po tolika letech a oni si mě pamatují! Myslela jsem, že na mě zapomněli." A pokračovala na téma Avon pochodu: "Bohužel všichni máme někoho z rodiny, nebo nějakou kamarádku, která si musela projít tímto těžkým obdobím. Víme, že každá osmá žena může onemocnět rakovinou prsu, ale 95 % případů, které se včas odhalí, jsou léčitelné. Velmi důležité je šíření, protože existují určité předsudky, a hlavně mezi ženami se musíme ptát, jestli jsme se ručně vyšetřily. Já jsem navíc ambasadorkou Avonu právě pro tuto kauzu, která mne velmi zajímá, spolu s projektem proti násilí, který se jmenuje Alza la voz." Na závěr poradila: "Nejdůležitější je osobní kontakt, nemít předsudky, manuálně se vyšetřit, jít na mamograf. Mluvit o tom, ať to není tabu, neděsit se toho, protože je to opravdu běžnější, než si lidé myslí."

Tisková konference Avonu v Santiagu, 23. září, Avon pochod 24. září


O den později byla Natalia přítomná na stejném pochodu, ale v Buenos Aires v Argentině, kde se konal po dvanácté, nyní s názvem „Hoy te toca“. Pochod začal v 8 hodin v Palermu a zúčastnilo se ho přes 10 000 lidí.
Natalia vystoupila na pódium a všem řekla: "Je důležité nemít strach z rakoviny prsu, včasné zjištění opravdu zachraňuje životy, děkuji všem, že jste přišli, i rodinám, protože tohle není něco, co se děje jen ženám, ale týká se to celé rodiny a přátel, které obklopují ženu. Každý máme rodinu a přátelé, které si tímto prošli. Já osobně mám spoustu blízkých přátel. Každá osmá žena může onemocnět rakovinou prsu, ale opravdu ji lze vyléčit, máme zde svědectví čtyř krásných hrdinek, které nám řeknou svůj příběh, že s bojem, sílou a odvahou lze jít dál."

Promo video, Avon pochod v Buenos Aires 25. září


V Uruguay se v roce 2016 poprvé pořádal 1. Pochod Avon proti rakovině prsu. Pochod se konal v Parku Rodó v Montevideu v sobotu 3. prosince v 9:30. Natalia se měla zúčastnit, ale kvůli problémům s agendou se nemohla zúčastnit.


22. prosince však potěšila pracovníky ve fabrice Avonu v Buenos Aires, když je v pracovní době přišla navštívit a popřát jim hezké svátky.

Návštěva fabriky AvonuVe středu a čtvrtek 18. a 19. ledna Natalia pracovala pro Avon. Pózovala v ateliéru i v ulicích Buenos Aires pro kolekci kosmetiky Avon true. Fotky byly zveřejněny v katalogu Avonu až na konci července. Kolekce Avon true obsahuje make-up, korektor, tužku na oči, řasenky, rtěnky, oční stíny i tvářenku. Kolekce má podpořit přirozenou krásu ženy.
Fotky se objevily také v uruguayské a chilské verzi katalogu.

Fotky z focení a promo fotky ke kolekci Avon true


2. března Natalia opět pózovala v ateliéru pro Avon. O jakou kampaň šlo, bylo prozrazeno na konci května, kdy se Natalia objevila na titulní straně katalogu Avon Fashion & Home, kde byla představena spolupráce Avonu s Las Oreiro. Tyto značky se spojily a vytvořily kolekci hodinek, náramků, náušnic, prstýnků, taštiček na doplňky, make-up, legíny a ponožek.
Kolekce se zároveň objevila v uruguayské verzi katalogu Avonu.

Spojení Las Oreiro a Avonem


V polovině března AVON vyzval ženy, aby se oblékly do růžové a porazily rakovinu prsu! V souvislosti s 25. výročí symbolu rakoviny prsu přišel AVON s tričkem navrženém značkou Las Oreiro, kterou vlastní Adriana a Natalia Oreiro. Výtěžek z prodeje triček půjde na provádění mamografů pro ženy ohroženého věku a na výzkum jak odhalit nemoc v raném stádiu. Tričko bylo v prodeji od 10. dubna do 19. května za cenu 420 Pesos (asi 700 Kč) v katalogu Avonu.
"Mír, láska, zdraví, žena, úsměv, smích, tanec, život, naděje - jsou slova, které nás inspirovaly a která jsou vyznačeny na tričku, protože to je poselství, které chceme zprostředkovat všem ženám. Nákupem trička pomáháte zachraňovat lidské životy," říká Natalia Oreiro, tvůrkyně návrhu triček a AVON velvyslankyně.


Další focení s Natalii se konalo v pondělí 10. dubna v hotelu Club Frances v Buenos Aires. Fotilo se promo k upravené verze parfému Little Black Dress - Little Black Dress Lace. Za dva měsíce se fotky objevily v katalogu Avonu. Na konci dubna byla zveřejněna reklama s Natalii, kde vyzývala ženy, aby se staly nezávislou Avon Lady a prodávaly produkty značky Avon.

Promo parfému Little Black Dress Lace, video pro získání Avon Ladies


5. července byla Natalia přítomná na akci AVONu nazvané Avon Blogger's Day pro Beauty blogerky, kde byly představeny všechny novinky od této značky mimo jiné i kolekce doplňků od Las Oreiro pro Avon a kolekce Avon True. Akce se konala ve Franks Bar v Palermu, Buenos Aires.

Avon Blogger's Day


O měsíc později 7. srpna se v Buenos Aires konalo další focení. Nyní se fotilo pro Nadaci Avon a tématem byla prevence rakoviny prsu. Natalia v projektu "Ponele el pecho" (Nastav prso) pózovala od pasu nahoru nahá, překrytá jen šátkem.

Focení pro kampaň nadace Avon "Ponete el pecho"


V srpnu Natalia natočila na své zahradě videa propagující Avon pochody v Buenos Aires, Montevideu a Santiagu (Chile):
Neděle, 24. září v 8:30, Palermo, Buenos Aires, Argentina
Sobota 30. září v 8:00, Parque Balmaceda, Santiago, Chile
Sobota 14. října v 16:30, Teatro Verano, Montevideo, Uruguay


24. září se Natalia Oreiro zúčastnila 13. edice Avon pochodu proti rakovině prsu v hlavním městě Argentiny, Buenos Aires. Moderovala předávání cen výhercům pochodu a mluvila o důležitosti mamografu a prevence. Pochodu se zúčastnilo 12 tisíc lidí.
30. září se objevila na 21. edici Avon pochodu v hlavním městě Chile, Santiagu. I když pršelo, Natalia byla přítomná i se svou dobrou náladou.
A 14. října podpořila pochod proti rakovině ve svém rodném Montevideu, kterého se zúčastnilo přes 2 tisíce lidí.

Natalia na pochodu v Argentině, Chile a Uruguayi


V říjnu se Natalia hodně angažovala na akcích Avonu. Začala 2. října, kdy se objevila na prezentaci a představení projektu Ponele el pecho, hacete la mamografia (Nastav prsa, běž na mamograf) od nadace Avon v hotelu Novotel, Buenos Aires. Cílem projektu je přesvědčit ženy, aby po čtyřicítce chodily každý rok na mamograf. V rozhovoru pro TV Publica Natalia vysvětlila, že nadace Avon nyní v říjnu daruje 100 Pesos za každý hashtag #Poneleelpecho u fotky člověka, který se vyfotí podobně jako Natalia na plakátě k projektu, a peníze půjdou na poskytování bezplatných mamografických vyšetření.
9. října Naty navštívila fabriku Avonu v Buenos Aires, aby se podívala, jak se vyrábějí kosmetické produkty a ve středu 25. října Natalia v červeném saku a s červenou rtěnku pózovala pro další promo fotky.

Prezentace Ponele el pecho, návštěva fabriky, focení


Další říjnovou událostí Avonu, tedy Nadace Avon, kde Natalia nechyběla, byla 10. edice cen Premio Mujeres Solidarias (Cena solidární ženy), k poctě deseti žen, které s námahou, vášní a svou prací podporují projekty sociálního rozvoje, které mění realitu jejich komunit. Tři ženy byly oceněny soškou Nadace Avon. Natalia byla přítomná a měla emotivní projev o solidaritě.


V listopadovém katalogu Avonu Fashion and home se objevila nová letní kolekce od Las Orero pro Avon. Tentokrát šlo o plavky, ručníky, žabky, sluneční brýle a pouzdra na ně. Později bylo k prodeji i povlečení Las Oreiro pro Avon.


Další focení nové mini kolekce Las Oreiro pro Avon se konalo 30. listopadu. A o Vánocích bylo zveřejněno video, kde Natalia přála všem prodejkyním Avonu krásné Vánoce.

Focení ze 30. listopadu, video pozdrav


avon.com.ar, fundacionavon.org.ar


Poslední aktualizace: 28.12.2017


back