Natalia
Natalia v České republice:

2. návštěva (18.-22.3.2001)18.3.2001
Podruhé se Naty vrátila do České republiky 18. března 2001, kdy přiletěla na ruzyňské letiště z německého Frankfurtu v 17:30. Na letišti u výjezdu z VIP salónku na ni čekalo několik desítek fanoušků. Naty na ně nezapomněla, přikázala svému řidiči zastavit a vykoukla z dveří neprůhledného auta. Samozřejmě se k ní okamžitě všichni natlačili a Naty se i tentokrát začala s úsměvem podepisovat. Po posledním zamávání odjela do hotelu Barcelo, kde byla tentokrát ubytovaná spolu s celým svým doprovodem. Po ubytování vyrazila na Barrandov, kde už na ni netrpělivě čekal štáb pořadu Hogo fogo. V pořadu zazpívala Cambio dolor, poskytla rozhovor a nakonec zazpívala i Tu veneno, kde ji štáb připravil překvápko. Poslední refrén s ní začali zpívat všichni, kteří ten večer v pořadu vystupovali. Po natáčení odjela unavená do hotelu.


19.3.2001
V pondělí odpoledne jela na zvukovku do pražské Lucerny, kde jí předskokanem byla česká skupina T-Boys. V šest hodin se otevřely dveře Velkého sálu Lucerny a přes dva tisíce fanoušků se okamžitě nahrnulo k podiu. Po sedmé hodině na něj vyskočili T-Boys, kteří zazpívali svoje největší hity. Po půl hodinové přestávce, přesně v 8 hodin se na podiu objevila Natálka v červených kalhotech, černém peří na ramenou, se svou peckou Tu veneno. Fanoušky pozdravila česky - "Ahoj Praga" a zazpívala další svoje hity. Celý koncert odzpívala živě se svou deseti člennou kapelou. Po náročném koncertu se vrátila do hotelu.


20.3.2001
Jakmile se druhý den pořádně vyspala, vydala se na dvěstěkilometrovou cestu do Brna. Před halou Rondo ji tady už od ranních hodin čekali ti nejvěrnější. Naty přijela v hvědém kabátu a bekovce. Večer se pak u vchodu mačkalo téměř pět tisíc fanoušků z celé Moravy. Koncert proběhl ve stejném duchu jako ten pražský, akorát Naty vyměnila kalhoty, za krátkou červenou sukýnku. Předskokanem jí byla zase skupina T-boys, při tomto koncertu natáčeli svůj videoklip, kde se chvilku objevila i Natalia ve scénách ze zákulisí. Naty po koncertu prozradila, že zdejší publikum bylo víc bouřlivější. Po koncertě nasedla do černého Jaguáru a vrátila se do Prahy.


21.3.2001
Ve středu měla naplánované volno. Ochranka ji nechtěla pustit samotnou ven, tak si vzala blonďatou paruku a v doprovodu maminky hotel potají opustila. Večer měla jít na představení muzikálu Hamlet, ale raději se toulala po Praze.

22.3.2001
Ve čtvrtek po desáté hodině už předávala svůj pas celníkům a po jedenácté hodině odlétala letadlem směr Barcelona.
Scany z českých časopisů o Nataliiné návštěvě:back