Natalia
Doprava:

Auto
Natalia vlastní řidičský průkaz na auto, ale neřídí však příliš často, skoro vůbec. Svoje řidičské schopnosti předvedla párkrát s moderátorem pořadu Argentinos x su nombre, Andym.Natalia s manželem Ricardem, který vždy řídí, když si nějam vyjedou, se od roku 2005 vozili stříbrnou Toyotou Hilux. Od října 2007 je můžeme vídat v černém autě stejné značky.


Častěji, než s Ricardem, však můžete vidět Naty v taxi. Taxi služby hlavního města Argentiny Buenos Aires, využívá Naty velmi často. Ať už jede na natáčení, do klubu nebo na nákupy.


Na služebních cestách, koncertních šňůrách a promo akcích po Evropě a dalších zemích Natalii vozí limuzína. Z okna limuzíny většinou vykukuje sama Naty a zdraví svoje fanoušky.


Kolo
Natalia však není jako spousta ostatních celebrit, aby se pořád vozila jen v autě. Ráda si taky vyjede na kole, i když bydlí v hlavním městě Argentiny. Často vyjíždí na projížďky s manželem Ricardem. Naty nepoužívá však žádné moderní horské kolo.


Letadlo
Letadlo je pro Naty nezbytným dopravním prostředkem. Dopravuje se s ním do Evropy nebo jen do blízké Uruguaye, za rodinou nebo na akce, pořádané v její rodné zemi. 20 dní po narození syna Merlína už spolu rodina cestovala letadlem. Malý Merlín je po mámě a létání má rád.


Loď
Natalii na lodi často neuvidíme, kromě natáčení seriálů, nebo nádherného okamžiku, své svatby s Ricardem Mollem, která byla uskutečněna na lodi, ve vodách Brazílie. Poslední dobou Naty vyžívá loď častěji a to velkou cestovní loď BuqueBus, která jezdí na pravidelné lince Buenos Aires - Montevideo za 2h 12min.back