Natalia
Dům:

Buenos Aires
CarmeloPALERMO 1999-2016

Natalia žila v domě, který byl postaven v roce 1887, ve čtvrti Palermo v hlavním městě Argentiny, Buenos Aires. Pozemek měl celkem 600 m2, kolem domu měl velkou zahradu, kde Natalia pěstovala orchideje a dům jí z části kryly palmy a další stromy. Vedle domu se nachází nahrávací studio a bazén.
Natalia dům, známý jako "El bosquejo" (skica), koupila v roce 1999 a stál ji 650 000 dolarů, ale velkou část domu musela nechat zrekonstruovat. Nejnovější rekonstrukcí, která proběhla v roce 2007, byl nový dvoupatrový šatník, který vytvořila z koupelny, volného pokoje a balkonu. Do domu se nastěhovala v únoru 2000. Než se přestěhovala do Palerma, žila v apartmánu Las Canitas v Buenos Aires, který pak prodala za 200 000 dolarů.

Avšak první rekonstrukcí byla výstavba nahrávacího studia, místnost je zvukotěsná. Ve studiu má Natalia s manželem piano Fender, varhany Hammond, akordeón zakoupený na bleším trhu, bicí bubny, kytary a batá - afrokubánský buben (hrála na něj při Tourmalině 2003).


Dům je v italském stylu se spoustou starožitností. Kuchyň měla Natalia ve žluté barvě a koupelnu z mramoru. Natalia spoustu ze svého domu ukázala při focení.


Natalia měla od roku 1998 malého bílého společníka, fenku Mabel, kterou měla asi do roku 2005. U domu měla ještě 2 labradory Coco a Tantru. Tantru dostala na narozeniny v roce 2003. A také kočky jsou součástí její rodiny.


Takhle vypadá její a Ricardovo zvukotěsné nahrávací studio, kde zkouší s kapelou na koncerty.


Místnost ve studiu, kde má Naty vystavené desky za svá alba, a další ceny. Natočila zde spoustu pozdravů, rozhovorů a pózovala při focení do časopisů.


Naty měla rozsáhlou zahradu a miluje starat se o květiny, hlavně o orchideje. Přímo u domu je i bazén.


V listopadu 2014 se objevil inzerát s fotkami na stránce aviso.zonaprop.com.ar na Nataliin dům, který byl na prodej. Poté, co se fotky dostaly do médii, Natalia okamžitě požádala agenturu, aby fotky a inzerát stáhla. Fotky měly být zaslány jen vážným zájemcům. Natalia později vysvětlila, že chce dům prodat, protože v Palermu už je velmi rušno a chce víc zeleně pro svého syna. Natalia prodej domu odložila.


O necelé dva roky později, v polovině srpna 2016, Natalia pozvala stěhovací auta a nečekaně se odstěhovala z domu na sever města se svým manželem a synem Atou. Později vysvětlila, že Palermo už pro ni bylo příliš rušné. Na každém rohu ulice byly bary a kluby a i v noci hrozný hluk.
Studio, které má svůj vlastní vchod z ulice, stále patří Natalii.


Poštovní adresa:
Natalia Oreiro
Pasaje Santa Rosa 5061
Palermo Viejo
C.P: 1414
Capital Federal
Buenos Aires
Argentina


SAN ISIDRO 2016 - současnost

Natalia se s rodinou odstěhovala do prostorného domu v San Isidru, Buenos Aires. U domu má velkou zahradu, spoustu zeleně i bazén. Natalia ze začátku byla v novém domě nesvá, nějakou dobu si ani nevybalila své věci z kufru a cítila se mezi stěnami domu nesvá. Časem si zvykla a nyní si dům předělává podle svého vkusu.
O tom, že Natalia Oreiro s manželem Ricardem Mollo koupila dům na okraji městečka Carmelo v Uruguayi, se psalo na stránce Primiciasya v listopadu 2009, kdy Natalia v uruguayském městě Punta del Este dvě hodiny vybírala nábytek do svého nového domu v obchodě s antikvariátním nábytkem. Rodina se rozhodla koupit si dům na uruguayském venkově, aby měla místo k odpočinku daleko od ruchu velkoměsta.

Dům, který dostal název "La lechuza" (Sova), byl postaven v roce 1909 a v roce 2010 prošel rekonstrukcí. Dům se nachází na silnici Ruta 21 u města Carmelo, Uruguay a je postaven na pozemku o rozloze 14,5 hektarů. Samotný dům o 350 m2 má velký obývací pokoj, jídelnu, kuchyň, tři ložnice s vlastní koupelnou, i šatnu.
Kousek od domu se nachází zasklená zimní zahrada, u ní je grilovací a hliněná trouba. Nádrž na zavlažování oliv a jiných plantáží a dvě studny. Dům má i bazén o 100m s vyhřívanou (pomocí solární energie) slanou vodou. Vodovodní kohouty na zavlažování se nacházejí po celé plantáži.
Na pozemku se také nacházejí zalesněné plochy, 200 let staré olivovníky, 150 let staré palmy, banánovníky a jabloně. Během posledních pěti let bylo zasazeno více než 3000 stromů jako olivovníky, ginko, palmy, magnólie, kaštany, topoly, eukalyptusy, různé druhy borovic, jabloně, třešně, hrušky, broskve, fíkovníky i švestky. Natalia v Carmelu trávila měsíce před porodem svého syna ke konci roku 2011. S manželem osívala zahrádku a netrpělivě očekávala příchod svého prvního dítěte: "Chceme, aby vyrůstal v kontaktu s přírodou." řekla Natalia v prosinci 2011 časopisu Gente.

V prosinci 2016 a lednu 2017 se objevil inzerát o prodeji domu na uruguayských serverech gallito.com.uy, covello internacional, argenprop.com. Dům byl na prodej za 800.000 USD (17 mil Kč).
Po roce, v prosinci 2017 se informace o prodeji domu objevila v argentinském a uruguayském tisku a 24. prosince byly inzeráty z internetu staženy.


Poslední aktualizace: 4.3.2018


back