Natalia
Telenovely:

Entre Caníbales (Mezi násilníky) - 2015ENTRE CANÍBALES (Mezi násilníky) je argentinská telenovela natočená od března do listopadu 2015 podle námětu a režie argentinského režiséra Juana José Campanella. Seriál je natočený produkční a televizní stanici Telefé ve spolupráci se společnostmi Cien Bares, studiem Ronda de Martínez, uruguayskou televizní stanicí Monte Carlo a mezinárodním latinskoamerickou stanicí Fox Life.
V hlavní ženské roli je uruguayská herečka Natalia Oreiro a v hlavních mužských rolích jsou argentinský herec Joaquín Furriel a chilský herec Benjamín Vicuña.
Světová premiéra telenovely proběhla 20. května 2015 na argentinské stanici Telefé. Uruguayská premiéra následovala 21. května 2015 na stanici Monte Carlo a ve stejný den proběhla premiéra i na latinskoamerické stanici Fox Life.

Oficiální promo plakáty

Navzdory pozitivní kritice médií, telenovela Entre Caníbales neslavila takový úspěch u diváků, jaký očekávali producenti a tvůrci (Rating telenovely se pohyboval pod hranicí 10 bodů sledovanosti). Téma telenovely je velice dospělé a temné a neoslovilo velké množství lidí. V červnu 2015 produkce telenovely oznámila, že se celkový počet dílů zkrátí z původně plánovaných 120 na 60 dílů. Poslední díl byl odvysílán v úterý 15. září 2015 na stanici Telefé.


Obsah:
1. Informace o telenovele
    1.1 Děj
    1.2 Herecké obsazení
    1.3 Hlavní postavy
    1.4 Obecné informace
2. Podukce
    2.1 Před-produkce
    2.2 Natáčení
3. Vydání & Promo
    3.1 Argentina
    3.2 Uruguay
    3.3 Latinská Amerika1. Informace o telenovele

1.1 Děj
Mladá sedmnáctiletá dívka Ariana (Natalia Oreiro) se stěhuje z venkova do čtvrti Buenos Aires, které vládne bohatá místní rodina. Zde se ona a její kamarádka stanou obětmi čtyř synů z těchto rodin a jsou jimi brutálně znásilněny. Její kamarádka umírá a sama Ariana brzy zjišťuje, že je těhotná. Protože se nemůže o syna postarat, nechává ho u místního faráře Martína (Danny Pardo), který ji pomohl.
Nyní, po dvaceti letech, je odhodlaná získat zpět svého syna Diega a pomstít se násilníkům. Nic jí nedonutí váhat, je neúprosná, především proto, že jeden z nich (Joaquín Furriel) se má stát budoucím prezidentem země...

OBSAHY JEDNOTNIVÝCH DÍLŮ - zde


1.2 Herecké obsazení
Do hlavní ženské roli byla obsazena úspěšná uruguayská herečka Natalia Oreiro. V hlavních mužských rolích jsou chilský herec Benjamín Vicuña a argentinský herec Joaquín Furriel.

Natalia Oreiro - Ariana Mendoza, Angeles
Benjamín Vicuña - Agustín Larralde
Joaquín Furriel - Rafael Valmora
Natalia Lobo - Teresa Lemos
Eduardo Blanco - Eugenio Simonian
Danny Pardo - Padre Martín
Marcelo Melingo - Lucio Lemos
Santiago Ramundo - Matías Lemos
Mario Alarcón - Francisco Lessin
Veronica Pelaccini - Susana Valmora
Gerardo Chendo - Julio Castro
Roberto Antier - Haroldo Batista
Carla Sandrini - Laura Galeno
Julian Rubino - Ramiro


1.3 Hlavní postavy
Ariana – dívka, která byla před 20 lety zneužita mocnými muži. Nyní se musí dostat do týmu kandidáta na prezidenta země, aby se mohla pomstít.

Agustín – pracuje jako sekretář Rafaela a je nejmladším členem politického týmu. Je plachý, ale čestný muž, který si získá lásku Ariany.
Rafael – vyrůstal pod ochranou moci. Nyní je velmi oblíbeným politikem u lidí a kandiduje na prezidenta země. Skrývá ale mnohá tajemství. Francisco – pomáhá Arianě v pomstě těm, kteří ji v minulosti ublížili. Má s ní krásný vztah, protože mu připomíná zesnulou ženu, jejíž smrt chce pomstít.
Diego – syn Ariany, který byl zplozen ze znásilnění a zanechán v péči faráře. Diego se nyní angažuje do odhalování politických zločinů. Eugenio – hlavní poradce a vůdce kampaně na prezidenta Rafaela. V 90tých letech vedl kampaň otce Rafaela a nyní chce úspěch opakovat. Udělá vše pro vítězství.1.4 Obecné informace
Žánr: Thriller / Krimi / Romance
Počet dílů: 60
Délka: 45 minut
Jazyk: Španělština
Režie: Juan José Campanella
Scénář: Juan José Campanella / Gustavo Bellati
Produkce: Telefé / 100 Bares Producciones / Ronda de Martínez /, Canal 4 de Montevideo / Fox International Channels Latin America, Tomás Yankelevich / Juan José Campanella / César Marcus
Hudba: Entre Caníbales / Soda Stereo
Web: telefe.com/entre-canibales
Premiéra: 20.5.2015 Telefé (Argentina)
21.5.2015 Monte Carlo (Uruguay)
21.5.2015 Fox Life (Latinská Amerika)


2. Produkce

2.1 Před-produkce
Poprvé bylo jméno herečky Natalie Oreiro spojeno s projektem televizní stanice Telefé v srpnu 2014. Bylo zmíněno, že slavný argentinský režisér a držitel ocenění Oscar Juan José Campanella, píše televizní projekt, který bude i sám režírovat, a ve kterém by si hlavní roli měla zahrát právě Oreiro. Bylo by to poprvé od roku 2004 (od skončení natáčení telenovely El Deseo), kdy by se Oreiro vrátila k práci pro stanici Telefé.
V říjnu 2014 bylo dále oznámeno, že projekt je zaštítěn producentem Tomásem Yankelevich a že scénář podle námětu samotného režiséra píše spisovatel Gustavo Bellati. Bylo také zveřejněno, že hlavní mužská role byla nabídnuta chilskému herci Benjamínu Vicuña, který by se měl ukázat jako politický kandidát na prezidenta země.
Projekt byl poprvé oficiálně představen 5. prosince 2014 na tiskové konferenci stanice Telefé. Telenovela by se měla jmenovat Ariana (později přejmenovaná na Entre Caníbales) a byla potvrzena účast herečky Natalie Oreiro v hlavní roli. Dále byl zveřejněn obsah telenovely.
V lednu 2015 bylo oznámeno, že telenovela Ariana by se měla začít natáčet v únoru 2015 s premiérou naplánovanou mezi dubnem a květnem 2015 v hlavním vysílacím čase stanice Telefé. Byl také zveřejněn promo plakát k seriálu a další jména herců, kteří by se v seriálu měli objevit: Joaquín Furriel, Leonardo Sbaraglia (Sbaraglia do projektu vybrala sama Oreiro, nakonec ale kvůli jiným kompromisům roli odmítl) a Eduardo Blanco. V půlce ledna bylo oznámeno, že telenovela by měla mít 120 – 140 dílů a bude průběžně dabována do neutrální španělštiny tak, aby se mohla prodat i do jiných zemí mimo Argentinu. Dalšími produkčními společnosti kromě Telefé jsou uruguayská stanice Canal 4 a chilská televizní stanice.
Herečka Natalia Oreiro se 21. ledna 2015 zúčastnila akce společnosti Terma, kde prozradila: „Letošní rok začíná s hodně adrenalinem díky projektům, které natočím, jedním z nich je i natáčení s Campanellou. Bude to můj debut v dramatické telenovele, protože jsem vždycky hrála v komediích. Je to příběh ženy, které se stalo velké příkoří a po dvaceti letech se rozhodne pomstít.“ Oreiro dále prozradila: „Začneme s natáčením ke konci února a premiéra by měla být v dubnu. José Campanella napsal příběh a bude režírovat také první čtyři díly.“
V únoru 2015 bylo dále oznámeno, že natáčení telenovely je naplánované na březen 2015 a že v dalších rolích by se měli objevit Marcelo Melingo, Natalia Lobo a Carla Pantanali. Natáčet se bude ve studiích Ronda de Martínez pod produkcí Césara Marcuse.
Oreiro potvrdila 18. 2. 2015, že se již byla podívat ve studiích Telefé na připravovanou scénu k telenovele a byla nadšená. Proběhla již také kostýmní zkouška, u které byl i herec Benjamín Vicuña. Oreiro dále prozradila, že začne natáčet své scény od 2. března a bude telenovelu natáčet po dobu 9 měsíců. Telenovela by na obrazovkách TV stanice Telefé měla být k vidění 4 dny v týdnu. Název telenovely by měl být nově změněn na Entre Caníbales (Mezi násilníky).
V pátek 27. března 2015 proběhlo focení promo fotek k telenovele s Natalií Oreiro a dalšími hlavními protagonisty telenovely. „Je to poprvé, kdy se oficiálně setkáváme s Benjamínem a Joaquínem, abychom spolu nafotily fotky k telenovele Entre Caníbales,“ říká při focení Oreiro: „Moje postava hodně trpěla a nyní nevěří v lásku, v náboženství, v muže, protože nic z toho jí nepomohlo. Doufejme tedy, že během příběhu najde klid, který hledá.“

2.2 Natáčení
Natáčení telenovely Entre Caníbales začalo v pondělí 2. března 2015. Jako první se natáčely scény v exteriérech s použitím rychlých aut nebo helikoptéry. Hlavní herečka Natalia Oreiro řekla po prvním natáčecím dni: „Můj první natáčecí den byl velice pohodový, i když jsem celou předchozí noc nemohla spát, jak jsem se těšila na natáčení. Práce s režisérem je velice harmonická. Nechá herce zahrát scénu podle sebe, pak vám řekne tři slova, jak si scénu představuje on, takže je vše velice poklidné.“ První fotky z natáčení s Oreiro a Benjamínem Vicuña byly zveřejněny 10. března 2015.
Ve čtvrtek 12. března 2015 se natáčely další exteriérové scény, a to na hřbitově v Buenos Aires. Na natáčení byli Natalia Oreiro, Benjamín Vicuña, Joaquín Furriel a také režisér celého projektu Juan José Campanella. Oreiro potvrdila, že nyní se natáčí venkovní scény a do natáčecích studií se štáb přesune teprve v druhé polovině března.
Herec Joaquín Furriel řekl v rozhovoru z 10. března 2015: „Ptal jsem se Campanella proč chce točit telenovelu a řekl mi, že je to přesně něco, co ještě nezkusil a je to pro něj výzvou. Plánujeme natáčet do října 2015, protože Campanella chce natočit 120 - 150 dílů, nic víc. Budeme točit čtyři díly týdně, ale v kvalitě jako by každý díl byl dílem seriálovým. Moje postava bude kandidovat na prezidenta, a postava Benjamína mi v tom bude pomáhat. Čím více moci budeme mít, tím více se dostaneme do objektivu postavy Natalie, která se nám chce pomstít.“
18. března 2015 vyšla reportáž z natáčení telenovely Entre Caníbales v magazínu Pronto. Byly uveřejněny fotky s Oreiro a Vicuña z natáčení v oblasti Tigre u Buenos Aires a v článku bylo prozrazeno, že Oreiro natáčí pouze 25 hodin týdně, aby se mohla také věnovat svému malému synovi.

Oreiro po prvním natáčecím dni (10-3-2015); Oreiro a Vicuña na natáčení (10-3-2015); Natáčení v Tigre (16-3-2015)

V neděli 22. března 2015 vyšel rozhovor s Natalií Oreiro pro magazín La Nación, kde řekla: „Když jsem se sešla se zástupci Telefé a nabídli mi roli v televizi, řekla jsem ne. Ale pak mi řekli, kdo bude telenovelu natáčet a již bylo nemožné nabídku odmítnout.“ Ke své postavě řekla: „Dva měsíce před natáčením jsem začala pracovat s psycholožkou a dvěma děvčaty, které si prožily nějaký druh zneužití, protože pro mne je velkou zodpovědností, abych dobře ztvárnila postavu, která si tímto prošla, abych ji mohla hrát věrohodně a aby mohla působit jako hrdinka. Moje postava je velice složitá, jde o policejní příběh, ale je zahalen do mnoha tajemství. Diváci budou spolu s mojí postavou objevovat nové informace. Některé informace ještě ani já nevím, protože režisér chce, abych se je dozvěděla spolu s mojí postavou.“
V pondělí 6. dubna 2015 v noci byli zachyceni herci Natalia Oreiro a Benjamín Vicuña během natáčení scén v exteriéru. V dubnu a květnu pak pokračovalo natáčení scén jak v exteriéru, tak ve studiích v interiéru.
V neděli 24. května 2015, utrpěl herec Joaquín Furriel nehodu, když si hrál doma se svojí dcerou. Zlomenina není vážná, ale na týden musel přerušit natáčení telenovely Entre Caníbales s tím, že se k natáčení vrátil první červnový týden. „Měl jsem štěstí, že jsem nespadl na hlavu a že mě nemuseli operovat,“ řekl herec, který bude muset mít na dva měsíce sádru.
Ve čtvrtek 18. června 2015 bylo oznámeno, že natáčení telenovely Entre Caníbales bude zkráceno z původních 120 dílů na polovinu, tedy dílů 60. Důvodem je nízká sledovanost telenovely v Argentině. Natáčení by mělo skončit na konci srpna 2015. Ve stejný den natáčela scény v exteriérech herečka Natalia Oreiro spolu s hercem Mariem Alarcón.
Ve středu 12. srpna 2015 se natáčely scény v interiérech se speciální účastí mistra v boxu Césara Cuenca, který natáčel scény spolu s Natalií Lobo a Veronicou Pelaccini. V pátek 14. srpna 2015 se celý natáčecí štáb a herci sešli po dotočení scén na společnou večeři na exteriérových lokacích telenovely. Nechyběli ani Natalia Oreiro a Benjamín Vicuña.
Poslední natáčecí den telenovely byl ve čtvrtek 3. září 2015, kdy byl přítomen také režisér a producent telenovely Juan José Campanella. Herečka Natalia Oreiro k telenovele řekla: „V televizi byl právě odvysílán díl, kde se Ariana dozví, že Agustín byl jedním z násilníků a pravděpodobně je i otcem jejího syna. Bylo to velice náročné, ale chtěla jsem ukázat, co se jí přesně děje. Byl to záběr na jedinou klapku, měla jsem strach, že to pokazím, ale byla jsem si zároveň velice jistá tím, co jsem chtěla divákům ukázat.“ Ke dřívějšímu ukončení natáčení řekla: „Dnes točíme poslední díl. Kvůli ratingu jsme se museli přizpůsobit, ale nikdy jsme nechtěli ztratit kvalitu tohoto projektu. Vždycky jsem věděla, že je to riskantní projekt. A dneska se navíc lidé dívají mnohem častěji i přes internet, což se do ratingu nepočítá. Chápu, že jde o téma, které si každý divák chce pustit v jinou dobu.“

Natáčení telenovely (květen – srpen 2015); Poslední natáčecí den (3-9-2015)

V pátek 4. září 2015 se konala oslava při příležitosti ukončení natáčení telenovely Entre Caníbales, na které se sešli herci, produkce i natáčecí štáb. Nechyběli ani herečky Natalia Oreiro, Natalia Lobo nebo herec Mario Alarcón.


3. Vydání & Promo

3.1. Argentina
První promo fotka k telenovele Entre Caníbales byla zveřejněna v neděli 29. března 2015 v novinách La Nación. Na fotce jsou tři hlavní protagonisté – Natalia Oreiro, Benjamín Vicuña a Joaquín Furriel. Druhá promo fotka byla zveřejněna v americkém magazínu Variety, kde se psalo o unikátním telenovelovém projektu, který je točen ve stylu noir s kinematografickou přesností. „Tato telenovela povznese Telefé na úplně novou úroveň zábavy,“ řekl producent Tomás Yankelevich.
V úterý 7. dubna 2015 se konala velká oslava při příležitosti 25. výročí televizní stanice Telefé, které se mimo jiné hvězdy zúčastnili také hlavní herci telenovely Entre Caníbales, a to Natalia Oreiro, Benjamín Vicuña a Joaquín Furriel. Dále byl přítomen režisér a autor telenovely Juan José Campanella, aby společně představili první trailer k telenovele.
První TV proma se na televizní stanici Telefé objevila 21. dubna 2015 a zachycují postavy herců Oreiro, Vicuña a Furriel. Oreiro v promu říká jako svá postava Ariana: „Když se mi to stalo, nevěřili mi, utajili to, umlčeli mne. Jediné, co jsem mohla, bylo zmizet. Uběhly hodiny, dny, roky..ale dnes se moje minulost mísí do přítomnosti. Nenávist je jako víno, zraje s roky. Nyní mám příležitost, jako nikdy předtím. Dnes mám žízeň a piji nenávist. A možná se poprvé dočkám spravedlnosti!“ V ulicích měst Argentiny se také objevily plakáty podporující blížící se premiéru. Nová TV proma se objevovala až do květnové premiéry telenovely.

První promo fotka (3-12-2012); První TV promo (4-12-2012); Třetí TV promo (12-12-2012)

V pondělí 4. května 2015 mluvila Natalia Oreiro v rozhovoru pro Telefé Noticias o probíhajícím natáčení: „Jsme připraveni na premiéru, již se rozběhlo promo a je to celé vzrušující! Režisér Juan chce mít vše dokonalé, je velký detailista a v telenovele je detailů spousta. Pro mě je báječné s ním pracovat, s celým týmem, a také se vrátit k práci pro Telefé po tolika letech. Mám hodně očekávání, ale jsem také nervózní.“
V úterý 5. května 2015 se konala v Dot Baires Shopping první oficiální tisková konference telenovely Entre Caníbales s přítomnými herci, režisérem i týmem. Bylo oznámeno, že premiéra proběhne ve středu 20. května 2015 ve 23 hodin. Na konferenci byl také představen téměř deseti minutový trailer přibližující příběh telenovely. „Myslím si, že jde o postavu mého života. Jde o ohromný závazek, abych postavu mohla správně ztvárnit. Je to velice ambiciózní projekt, po všech stránkách, cítím, že jsme součástí vytváření nové historie,“ řekla pro média hlavní herečka Natalia Oreiro.
V neděli 10. května 2015 zdobí titulní stránku magazínu 7Días herečka Natalia Oreiro. V rozhovoru pro magazín mluvila především o telenovele: „Mé postavě se zastavil život, poté co byla znásilněna. Pro ni je každá noc ta noc, kdy se jí to stalo. Vše, co jí nyní motivuje, je pomsta. Pro mne je zvláštní hrát Arianu, protože mne nikdy pomsta nemotivovala.“
V neděli 17. května 2015, jen pár dní před premiérou telenovely, byla Natalia Oreiro na titulních stránkách novin Clarín a Tiempo Argentino. Pro oba deníky poskytla rozhovory a nafotila nové fotky. „Volal mi producent z Telefé, ale já jsme mu hned řekla, že pokud volá kvůli telenovele, moje odpověď je ne. Chtěla jsem se tak 3 nebo 4 roky věnovat natáčení filmů a jiných projektů a po skončení Solamente Vos v roce 2013 jsem se nechtěla tak rychle vrátit do TV. Ale řekl mi o příběhu a o režiséru a již jsem nemohla říct ne. A nebylo to jen kvůli Juanu José Campanella, ale příběh mne jako ženu také velice upoutal,“ říká Oreiro pro Clarín.
V pondělí 18. května 2015 proběhlo promítání prvních dvou dílů pro herce a tým stojícím za telenovelou Entre Caníbales. „Vidět první díl na velkém plátně bylo emotivní. Doufám, že náš příběh vtáhne diváky do děje,“ řekla po promítání pro přítomná média Oreiro.
V den premiéry, ve středu 20. května 2015, proběhl živý rozhovor s Natalií Oreiro a Benjamínem Vicuña pro Telefe Notícias: „Tři měsíce pracujeme na tom, abychom nyní mohli projekt představit. Jsme velice nadšení,“ říká Oreiro. „Je to jiný příběh, kde nic není, jak se zdá, stejně jako v životě. Pracujeme se skvělým týmem a jsme zvědavý, co na to řekne publikum,“ prozradil Vicuña.

Titulní stránky La Nación (22-3), Clarín & Tiempo Argentino (17-5), Perfil (24-5), Hola (26-5)

První díl telenovely Entre Caníbales byl odvysílán ve středu 20. května 2015 ve 23 hodin na stanici Telefé. První díl měl celkový rating 14.4 bodů (téměř milion a půl diváků) a stal se třetím nejsledovanějším pořadem dne. Kritiky na telenovelu byly velice pozitivní:

„Má to napětí, má to drama, má to realistický pohled na politiku, má to Furriela, který kvůli roli musel přibrat 10 kilo, má to výjimečného Vicuñu, má to Oreiro, která se vtělila do bolestivého tématu, a v neposlední řadě to má Campanellu, který se vrací k tématu pohledu do očí a tajemství!“
Silvina Lamazares / Clarín

„Natalia Oreiro se vrací do televize a zanechává za sebou sympatické dívky z komedií a místo toho se vrací ke svým filmovým rolím!“
Juliana Rodríguez / La Voz


V pátek 22. května 2015 byl v pořadu AM odvysílán rozhovor s herci přímo z natáčení. „Dnes jsme začali s natáčením v 7 ráno,“ říká režisér telenovely Juan José Campanella. „Natáčíme na hřbitově a je pravda, že prostředí nám hercům pomáhá dostat se do role,“ dodává hlavní protagonistka Natalia Oreiro: „Právě jsme natočili velice intenzivní scénu, kde se moje postava dozvěděla něco velice důležitého pro další vývoj příběhu.“ Ten samý den večer se konala oslava k premiéře telenovely s herci a natáčecím týmem v klubu Belushi v centru Buenos Aires.
V neděli 24. května 2015 vyšel nový rozhovor s herci Natalií Oreiro a Joaquínem Furriel pro noviny Perfil. „Téma našeho příběhu je univerzální: pomsta, zrada, láska a politika jsou slova, která se používají po celém světě,“ říká Furriel: „Je mnoho programů, které jsou natočeny v zahraničí a s úspěchem se vysílají v Argentině, ale my vytváříme projekt stejné kvality, který se bude moct vysílat po celé Latinské Americe.“ V úterý 26. května 2015 zdobila Oreiro také titulní stánku magazínu Hola jako součást proma k telenovele Entre Caníbales.
I když druhý díl telenovely měl sledovanost jen o trochu nižší než díl první (12,3 bodů), díl třetí, který byl odvysílán v pondělí 25. května 2015, měl sledovanost poloviční, 7,5 bodů. Tohoto značného poklesu ve sledovanosti si všimla argentinská média, která psala o národních projektech jako nezajímavých pro argentinské diváky. I když má Entre Caníbales výborný scénář a hlavní herecké výkony, média zmiňují, že ve vedlejších rolích nejsou žádní další zajímaví herci, i když ve výborných hereckých výkonech, a že produkce opravdu spoléhala pouze na hlavní slavné trio. Téma telenovely je velice dospělé a temné a neoslovilo velké množství lidí. Média uvádí, že je sice těžké získat si velkou sledovanost, ale s dobrým a kvalitním projektem, jako je Entre Caníbales, se to ještě může zadařit.
Čtvrtý díl již měl sledovanost lepší, a to 11,0 bodů a telenovela byla druhým nejsledovanějším národním programem dne. Pátý a šestý díl si udržely sledovanost a druhý týden vysílání byl ukončen šestým dílem se sledovaností 11,5 bodů.

Tisková konference (5-5); Premiéra pro herce a produkci (18-5); Rozhovor pro Telefé Noticias (20-5)

Ve čtvrtek 28. května 2015 večer se herečka Natalia Oreiro po dvanáctihodinovém natáčení telenovely zúčastnila video-rozhovoru pro portál La Nación, kde řekla: „Je to chaos,“ směje se: „A každá matka, která pracuje, mi dá zapravdu. Protože i když jsme v práci, jsme myšlenkami částečně doma se svým dítětem. Navíc spím málo, protože když přijdu domů, chci být se svým synem a teprve pak studuji scénář dlouho do noci. Ale byla to moje volba, chtěla jsem být součástí tohoto projektu se vším, co to obnáší.“
V pátek 29. května 2015 mluvil herec Benjamín Vicuña v rozhovoru pro Nuevo Diario o spolupráci s herečkou Natalií Oreiro: „Natalia je všestranná, detailista a velice dobrá kolegyně. Je důsledná a vždy má co nabídnout. Jsem si jistý, že jednou bude i režírovat.“
Ve čtvrtek 18. června 2015 bylo oznámeno několik rozhodnutí televizní stanice Telefé ohledně budoucnosti telenovely Entre Caníbales; kvůli nízké sledovanosti telenovely v Argentině (průměr ratingu prvních šestnácti dílů byl 9,5 bodu) se přesouvá vysílací čas z 23 hodin na 23:30 a dále byl počet plánovaných dílů telenovely zkrácen z původních 120 na polovinu, tedy 60 dílů. Argentinský server Infobae se ptal svých čtenářů, proč se na telenovelu nedívají. Ankety se zúčastnilo téměř 4 tisíce lidí a drtivá většina (56%) odpovědělo, že je to kvůli pozdnímu času vysílání. 30% se na telenovelu nedívá kvůli příběhu a jen 14% se na telenovelu nedívá kvůli hereckému obsazení.
Poslední 60. díl telenovely Entre Caníbales byl odvysílán v úterý 15. září 2015 ve 23:30 na televizní stanici Telefé.


3.2. Uruguay
Telenovela Entre Caníbales je z části produkovaná i uruguayskou televizní stanicí Canal 4, také známou jako Monte Carlo TV. Tato televizní stanice pořádala 9.dubna 2015 v Montevideu představení svého programu na rok 2015, kde figuruje také nová telenovela oscarového režiséra Juana José Campanella. Akce se osobně zúčastnila uruguayská herečka Natalia Oreiro, aby představila trailer k telenovele. „Myslím, že Ariana je mojí životní rolí. Připravovala jsem se na ni 4 měsíce před natáčením, abych ji mohla hrát s respektem k citlivému tématu. Jde o telenovelu pro dospělé, velice napínavou, jako ostatně vše, co Juan natáčí,“ řekla při prezentaci.
Premiéra telenovely proběhla ve čtvrtek 21. května 2015 ve 21:30 hodin.

Představení programu Monte Carlo (9-4-2015); TV promo (květen 2015)3.3 Latinská Amerika
Premiéra telenovely Entre Caníbales proběhla 21. května 2015 také na televizní stanici Fox Life, která vysílá po celé Latinské Americe. Díky tomuto kanálu má možnost telenovelu denně sledovat na 50 milionů diváků zemí Latinské Ameriky. Hlavní protagonisté Natalia Oreiro a Benjamín Vicuña nahráli také speciální promo video pro diváky Fox Life, ve kterém je zvou ke sledování telenovely.

Oreiro a Vicuña v TV promu (červen 2015)
http://www.eldia.com.ar/edis/20140829/Natalia-Oreiro-volveria-TV-mano-Campanella-20140829145457.htm
http://www.cronica.com.ar/article/details/16060/la-pavada
http://telefenow.blogspot.cz/2015/01/la-impresionante-historia-de-natalia.html
http://telefenow.blogspot.com.ar/2015/01/mas-detalles-de-ariana-la-nueva-novela.html
http://laubfal.com/natalia-oreiro-y-benjamin-vicuna-a-punto-de-amarse/
http://todoverano.com/famosos/natalia-oreiro-tengo-mucha-adrenalina-por-los-proyectos-de-este-2015/
http://personajes.lanacion.com.ar/1762174-natalia-oreiro-nos-adelanta-su-proyecto-de-teve-top-secret?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
http://www.diarioshow.com/article/details/24910/carmen-negocia-su-ingreso-al-bailando
http://www.losandes.com.ar/article/joaquin-furriel-de-hachero-santiagueno-a-candidato-presidencial
http://www.nataliaoreiro.cz/rozhovory2015.htm#pronto_brezen
http://www.lanacion.com.ar/1777840-la-vengadora
http://www.clarin.com/extrashow/fama/Joaquin_Furriel-quebro-vertebra-internado_0_1364263842.html
https://pbs.twimg.com/media/CBRroELWwAAftl6.jpg:large
http://variety.com/2015/tv/global/latin-america-broadcasters-play-up-drama-with-high-end-event-series-1201464801/
http://www.clarin.com/extrashow/tv/Television-Natalia_Oreiro-Entre_canibales-Telefe-Campanella_0_1358264523.html
http://www.clarin.com/extrashow/tv/Entre_canibales-Natalia_Oreiro_0_1361263903.html
http://vos.lavoz.com.ar/tv/entre-canibales-como-fue-el-primer-episodio
http://www.perfil.com/espectaculos/Con-la-mira-en-la-mugre-de-la-politica-20150524-0062.html
http://www.hola.com.ar/1796015-natalia-oreiro-desnuda-su-costado-mas-indomable
http://www.minutouno.com/notas/365043-entre-canibales-no-logra-salir-del-rating-crisis-la-ficcion-nacional
http://www.nuevodiarioweb.com.ar/nota/espectaculos/609252/natalia-versatil-muy-buena-companera.html
http://www.ratingcero.com/notas/126113-a-partir-hoy-entre-canibales-cambia-su-horario/http://television.com.ar/diario-online/minuto-a-minuto/noticias/275394/telefe-acorta-entre-canibales/#.VYMIvGAria4
http://www.infobae.com/teleshow/encuestas/20899-por-que-no-esta-funcionado-el-rating-la-ficcion-canibales
http://www.telam.com.ar/notas/201505/104097-oreiro-furriel-vicuna-entre-canibales-campanella.htmlback