Natalia

Tv pořady:

Got Talent Uruguay (Uruguay má talent) - 2020-2021GOT Talent je mezinárodný formát vytvořený známým producentem Simonem Cowell, který se poprvé vysílal v roce 2006 jako America's Got Talent. Od té doby se dostal do více než 70 zemí světa a dostal se do Guinnessovy knihy rekordů jako nejpopulárnější TV reality v historii.

V červenci 2019 Natalia podepsala smlouvu na pozici moderátorky talentové soutěže Got Talent Uruguay, která poprvé přichází také do Uruguaye. 30. července 2019 byla Natalia na tiskové konferenci televize Canal 10 oficiálně představena médiím, kde v rozhovoru pro pořad Subrayado Canal 10 řekla. "Je to opravdu obrovská show a musím být profesionální, ale zároveň to musím být já a myslím, že to byl důvod, proč mi zavolali, mít takto blízko k lidem." Natalia měla procestovat zemi v rámci natáčení pořadu, aby mohli lidé bez ohledu na věk ukázat své schopnosti a dovednosti. "Nejkrásnější jsou příležitosti, které Vám někdo, kdo ve Vás věří, dá, dát příležitost se rozvíjet. Protože zajisté existují nerovnosti, není stejné žit v Montevideu a v Artigas, Levalleja (odlehlých částí Uruguaye)."

Promo Got Talent Uruguay, tisková konference (30.7.2019)

Porota:
Claudia Fernández - TV moderátorka, modelka, herečka, Uruguay
Agustín Casanova - zpěvák, Uruguay
Orlando Perinatti - rozhlasový/TV moderátor, podnikatel, Uruguay
María Noel Riccetto - baletka, Uruguay

První castingy se konaly koncem roku 2019 a 30. ledna se Natalia jako moderátorka představila na zahájení natáčení konkurzů ve městě Maldonado spolu s porotou, kde zasedla Claudia Fernández, Agustín Casanova, Orlando Perinatti a María Noel Riccetto. Konkurzy se konaly v únoru 2020 v těchto městech: Maldonado, Canelones, Durazno, Paysandú a Montevideo.
Při prezentaci v Maldonado, kde se natáčelo s 200 soutěžícími, řekla v rozhovoru pro Canal 10: „Je to pro mě velká zodpovědnost a jsem velmi vděčná vedení televize a celé zemi, že ve mne věří, abych moderovala tento projekt. Ale ti hlavní nejsme my, moderátoři a porota, ale uruguayské talenty, kteří se zúčastní, a my jsme tady, abychom je doprovázeli, dodali jim sílu. Moje role je být jejich kamarádka, doprovázet je, dát jim sílu, poznat jejich příběhy. Myslím, že všichni, kteří se zúčastní, mají nějaký sen, jako ho měla já, a potřebujeme, aby nám dal někdo příležitost. Mě ji tehdy dali a my jako program dáme příležitost soutěžícím.“

Setkání s diváky GTU - Maldonado (30.1.), Canelones (6.2.), Montevideo (27.2.)

Kvůli pandemii se začátek vysílání soutěže posunulo o pár měsíců a první díl byl odvysílán v pondělí 22. června 2020 ve 21 hodin na uruguayské televizi Canal 10.
V srpnu Natalia v Montevideu natáčela další soutěžní kola, nazvaná Corte del Jurado (Rozhodnutí poroty) a byla hostem doprovodného pořadu Amamos el Talento. Natáčelo se v Nelly Goitino Auditorium, v Montevideu a to bez diváků, jen se členy rodiny kvůli hygienickým restrikcím pandemie Covid-19.

21. září v instagramovém rozhovoru s moderátorkou Noelii Etcheverry Natalia mluvila o soutěži Got Talent Uruguay. Prozradila, že se brzy začnou vysílat semifinálová kola a že se už chystá nová řada GTU 2021 a syn Natalie se ptal, jestli by se mohl účastnit, že by soutěžil s origami. Atahualpa Naty během natáčení doprovázel a pomáhal technikům v zákulisí. Každý pondělní Got Talent Uruguay Natalia sledovala doma s Ricardem a synem, který nechodil do školy kvůli pandemii.
Naty v rozhovoru také přiznala, že by ráda moderovala i druhou edici této soutěže. Řekla, že nebude dělat porotkyni, jak by jí někteří lidé rádi viděli, necítí se v roli porotce dobře, nemohla by to dělat, řekla.

Pořad Amamos el Talento, GTU, IG stream

26. října se začaly vysílat semifinálová kola živě, celkem 6 kol, a hlasovali diváci a 7. prosince proběhlo finále soutěže, které se konalo v Antel Arena. O týden později byl odvysílán speciální díl, který moderovala Natalia s vítězem soutěže. Vítězem se stal 26 letý Diego Coronel, který soutěžil s operním zpěvem. Vyhrál 1,000,000 UYU (cca 500 000 Kč).

Z natáčení semifinále, finále, selfie s vítězem

Odvysílané epizody:
13 dílů - Castingy
5 dílů - Rozhodnutí poroty
6 dílů - Semifinále
Finále


V rozhovoru pro uruguayské IAB Forum 2020 z 9. prosince shrnula své zkušenosti moderátorky a mluvila o tom, jaké bylo přijmout nabídku stát se televizní moderátorkou a moderovat soutěž Got Talent Uruguay. Při castinzích v různých částech Uruguaye mohla ukázat svému synovi svou rodnou zemi. "Začla živá vysílání a já jsem jim řekla: "Musím hodně zkoušet. Musím vědět, kde bude kamera, kdo jsou soutěžící, kam si mám sednout, kam musím běžet, co řeknu." Protože s tímhle vším, můžu potom improvizovat. Můžu se smát, a když se něco stane, zahraju to do autu. Musím mít základ. Jsem herečka, pro mě je důležité zkoušet, zkoušet a zkoušet." Natalia potvrdila, že v roce 2021 se znovu objeví v roli moderátorky druhé edice této soutěže. "Vždycky mám strach, strach je něco, co v nás bohužel je, ale snažím se, aby mne strach neparalyzoval, aby to byla výstraha být v pozoru kvůli něčemu, co mne zajímá. Ale vždy půjdu kupředu! Je to výzva."


Castingy na druhou edici soutěže GTU se konaly online. V únoru 2021 se Natalia přemístila z Buenos Aires do Montevidea kvůli natáčení seriálu Iosi, el espía arrepentido a následně natáčela castingová kola druhé řady soutěže Got Talent Uruguay. Natáčení doprovázela přísná hygienická opatření kvůli přetrvávající pandemii. Natáčení probíhalo v Montevideu a trvalo až do 13. března. Moderátorka i porota zůstala stejná jako v první řadě.

Promo Got Talent Uruguay 2021

Tentokrát premiéra nové řady netrvala tak dlouho jako loni, první díl nové řady byl na televizi Canal 10 odvysílán 12. dubna 2021 ve 21 hodin.


Poslední aktualizace: 12.4.2021


back