Natalia
Naty pro IbupiracNa konci března 2016 se na Youtube objevila reklama s Natalii Oreiro na lék proti bolesti Ibupirac. S Natalii byla natočena série pěti reklam, které byly v následujících měsících vysílány na obrazovkách uruguayských televizích.
Natalia pro reklamy přezpívala svůj hit Cambio dolor, kde zpívá "Vyměním bolest za svobodu".


15. září se konala premiéra filmu Gilda, no me arrepiento de este amor v Argentině i v Uruguayi. V 18. hodin se v nákupním centru Montevideo shopping v Uruguayi konala speciální premiéra organizovaná společností Ibupirac. Natalia před promítáním divákům film představila a v zákulisí se podepisovala a fotila s fanoušky.Začátkem dubna uruguayská společnost Ibupirac, vyrábějící léky proti bolesti, pořádala soutěž o setkání se s Natalii na natáčení nové reklamy na svém účtu na Facebooku. Stačilo napsat odpověď na otázku "Co by jsi řekl Natalii?, dva nejoriginálnější komentáře vyhrály. Soutěž probíhala od 7. do 16. dubna na Facebooku.
V pátek 21. dubna byla Natalia v Montevideu, kvůli natáčení nové reklamy pro Ibupirac a setkala se s vítězi soutěže Ibupirac. Jeden výherce Natalii překvapil, když jí zazpíval píseň Mar.
Zmiňovaná reklama pro Ibupirac Grip 200 se v televizi objevila na začátku května.V neděli 25. února Natalia natáčela v El Prado, v Montevideu další reklamu pro lék Ibupirac, která se objevila v televizi začátkem března. Po Uruguayi se objevily také billboardy s Natalii propagující léky proti bolesti.ibupirac.com.uy


Poslední aktualizace: 28.12.2018


back