Natalia
Videoklipy:

Que si, que si

Nataliin vůbec první videoklip, který sloužil jako propagace filmu Un Argentino en New York. Klip se skládá ze sestřihů scén z filmu a můžeme tam vidět i scény z natáčení stejně tak jako Naty, která ve studiu píseň natáčí. Klip vyšel v první polovině roku 1998 společně s filmem a v Argentině se píseň dostala na přední příčky hitparád což způsobilo, že se Naty chopila pěvěcké kariéry.


De tu amor

Videoklip k prvnímu singlu z CD Natalia Oreiro, který vyšel v létě (v Argentině v zimě) 1998 a stal se propagací nového CD začínající zpěvačky. Videoklip neobsahuje žádný děj, jde pouze o různá převtělení Naty od barokní dámy přes hráčku amerického fotbalu po svůdnou sexy dračici. S písní De tu amor neslavila Naty úspěchy pouze v Argentině, ale také v Uruguay, Chile a zaoceánském Španělsku, kam se Naty téhožo roku vydala na Promo Tour.


Cambio dolor

Tento videoklip byl natočen jako znělka telenovely Muneca Brava, ale zároveň se stal i dalším oficiálním videoklipem (narozdíl od jiných znělek telenovel). Naty v jednom z rozhovorů řekla, že když videoklip natáčela, tak jí režisér pouze řekl ať je přirozená a ať tančí a zpívá jak to cítí, a sestříhaný výsledek můžeme vidět sami. Videoklip vyšel s premiérou telenovely Muňeca Brava ke konci roku 1998.


Me muero de amor

Poslední videoklip z CD Natalia Oreiro. Tento klip a zároveň i singl vyšel v roce 1999 a byl natočen během natáčení telenovely Muňeca Brava. Je to první videoklip, který vypráví určitý příběh, a shoduje se i s textem písně. Videoklip se natáčel na jihu Argentiny, jarní scény se natáčely v San Martín a ty zimní, plné zasněžené bílé krajiny, v kopcích Pradera del Puma v Chapelcu.


Tu veneno

První videoklip a zároveň propagace CD Tu Veneno, který se do televizí dostal v červnu roku 2000. Naty chtěla mít ve videoklipu i svoji kapelu a chtěla, aby byl videoklip plný střihů. Taky si tak trochu splnila svůj sen a to stát se hrdinkou komixu, jelikož ve videoklipu se prolíná příběh komixové hrdinky Naty bojující proti zlu. Celý klip se stejně jako píseň nese ve svižném tempu. Naty se ve videoklipu ukázala jako sexy wamp s novou imagí inspirovanou modelkou Betty Page.


Rio de la plata

Druhý videoklip z CD Tu Veneno byl natočen ke konci listopadu 2000 a začal se vysílat začátkem roku 2001. Klip vypráví o Natálčině životě, o místě, odkud pochází a jejím dětství. Je v ní typický uruguayský rytmus "Candombe", je současně nostalgická i optimistická, protože je to autobiografická píseň. Klip se natáčel dva dny v Uruguayském hlavním městě Montevideu.


Como te olvido

Poslední videoklip z CD se může pochlubit náročnou výpravou, která si vysloužila ocenění Venite Awards 2001 za nejlepší videoklip roku. Naty videoklip natočila 16. března 2001 v Rumunsku na hradě Bran, kde podle pověstí sídlil hrabě Vlad Napichovač neboli Drákula. Klip vypráví příběh dívky, která utíká před pronásledovateli do tajemného zámku, kde je však lapena a stává se upírem.


Que digan, lo que quieran

Videoklip k CD Turmalina, který vypráví stejný příběh jaký se nachází v bookletu CD. Videoklip se natáčel v srpnu 2002 během natáčení telenovely Kachorra. Natalia se ve videu představuje jako ďábelsko-andělská Tumalina, která chce zastavit zlého Lorda Machinu od zničení planety Země. Video obsahuje světelné i počítačové efekty i bojovou scénu a je velice profesionálně zpracovaný.


Esclava

Zatím nejnovější videoklip Naty byl natočen v březnu roku 2007 za účelem propagace společnosti Oraganizacion Internacional para las Migraciones. Videoklip vypráví drsný příběh dívky Lucie, která se nedobrovolně dostala do uvěznění a stala se obětí moderního otrokářství. Videoklip slouží jako varování pro mladou generaci, která může díky své naivitě dopadnout stejně jako Lucia.


Emanuel Ortega - Se fue el amor

Videoklip latinského zpěváka Emanuela Ortegy, ve kterém si zahrála Naty.
Tento videoklip se natáčel v roce 1995 v ulicích Madridu (Španělsko), objevily se zde místa jako Plaza Major, Las Tores de Europa, la Purta del Sol... Klip o lásce režíroval Juan Moya.


T-Boys

Skupina T-boys dělala předskokana na koncertech Natalie v ČR. Při druhém koncertu v Brně oznámili přítomným, ať to pořádně rozproudí, že tam budou natáčet svůj videoklip. Po menších přípravách začali zpívat a kamery natáčet. V hotovém videoklipu pak přidali scény, kde se fotí v zákulisí koncertu v Brně s Naty.


Walter Domínguez - Nueva Farándula

V červenci 2010 se Natalia Oreiro objevila s pár dalšími celebritami ve videoklipu zpěváka Waltera Domíngueze nazvaném "Nueva Farándula".


Conciencia solidaria - Basta ya

Natalia Oreiro a Julieta Díaz, Soledad Pastorutti, Suna Rocha, Guillermo Novelis, Axel, Nicolas Pauls, Ulises Rescate, Artesanales, Mex Urtizberea, Lalo Mir, Corvata, Coti Sorokin, Juanito El Cantor, Nacha Guevara, Juanchi, Willi, Raul a Soledad Villamil se spojili v rámci organizace Conciencia solidaria, aby bojovali proti těžbě uranu a dalších materiálů, které znečišťují prostředí, vodu a okolí. Nazpívali píseň Basta ya a k ní natočili videolip, který byl zveřejněn 27. září 2011.


Todos me miran

V listopadu 2013 Natalia překvapila novým songem a novým videoklipem k písni Todos me miran. Videoklip byl natočen pod záštitou společnosti Sedal a jejich vlasových produktů, které Natalia propaguje. Videoklip se natáčel u Natalie doma v Palermu po dobu jednoho víkendu.


Me muero de amor (rusky)

V listopadu 2014 Natalia natočila s režisérem Martínem Sastre videoklip k ruské verzi známé písně Me muero de amor. Fanoušky moc potěšilo, že si s Natalii v klipu zahrál herec Facundo Arana. Videoklip byl určen pro turné Nasha Natasha 2014.


Corazón Valiente

V listopadu 2016 byl natočen videoklip z CD Gilda, no me arrepiento de este amor k písni Corazón valiete, duet s Rubénem Rada. Videoklip měl premiéru na koncertě v Petrohradě 6. prosince, v Argentině pak 16. prosince. Za týden měl videoklip na Youtube kanále Vevo 1 milión zhlédnutí.


United by love

Speciální song, který Natalia nazpívala pro Mistrovství světa ve fotbale, které se v roce 2018 konalo v Rusku. Song je trojjazyčný, španělsko-anglicko-ruský a složil ho italský skladatel. Videoklip se natáčel v rodném Montevideu dva dny v květnu 2018, premiéra klipu proběhla 9. června.


To Russia With Love

Song a videoklip natočený pro ruskou módní značku Zarina, jejiž vánoční kolekce 2018 se Natalia stala tváří. Videoklip se natáčel v Moskvě dva dny v listopadu 2018 a dva týdny později měl premiéru.


Listo Pa'Bailar

V březnu byla představena píseň Listo Pa'Bailar a její tři verze (rusko-španělská, španělská a ruská), kterou Natalia nazpívala s jihoamerickou skupinou Bajofondo. Koncem roku 2020 byl k písni natočen i videoklip, který byl zveřejněn spolu s písní.


Poslední aktualizace: 12.4.2021


back