Natalia
Naty a Ricardo Mollo:Natalia Oreiro se seznámila s Ricardem Mollo díky společným přátelům v roce 2001. V té době netušila, že je to ten slavný zpěvák ze skupiny Divididos, protože ho předtím neviděla. Zaujal jí jeho úsměv a tak začala ta velká láska...

"Obdivuji Ricarda a zbožňuji to, co dělá, ale když jsme se seznámili, nevěděla jsem, kdo to je. Slyšela jsem o Divididos, ale nevěděla jsem, jak vypadá jejich zpěvák. A tohle bylo dobře, protože když jsem ho spatřila, jen jsem viděla neuvěřitelné světlo. Objevila jsem to, aniž bych věděla, kdo to je." Natalia Oreiro.

V polovině roku 2000 se Natalia rozešla se svou dlouholetou láskou a hereckým kolegou, Pablem Echarrim. Nedlouho po rozchodu začaly média psát o tom, že Natalia má nového přítele. Mluvilo se o rockovém idolu Ivánu Noble i jiných hudebnících. Ty pravé informace o začínající lásce přišly až v září roku 2001. Přesně 6. září se Natalia objevila se svou novou láskou, rockovým zpěvákem skupiny Divididos, Ricardem Mollo, na veřejnosti. Při jejich cestě do kina Lorange v Buenos Aires, je přistihla řada médii a ty zamilovanou dvojici pronásledovali, fotografovali a hodily hned na první stránky časopisů. Natalia ani Ricardo při cestě do/z kina médiím neřekli ani slovo, jen se ruku v ruce usmívali a žádali o ustoupení, aby mohli projít.


Média ihned informovala o tom, že se mladičká Natalia Oreiro (tehdy 24 let) zamilovala do o dvacet let staršího, rozvedeného muže, otce dvou dcer, hudebníka Ricarda Molla.

Časopis Semanario mezi řadou jiných, informoval o novém páru a zveřejnil jejich krátké výroky: "Jsme moc zamilovaní". Objevilo se také vyjádření Pabla Echarri: "Jestli se Natalia znovu zamiluje a bude šťastná, budu za ni velmi rád."

Během roku 2001 média tento pár stále sledovala a vyptávala se na jejich lásku. Oba dva si však již od začátku svého vztahu nenechali do svého soukromí příliš zasahovat a sdělili vždy jen pár vět. Ten největší šok přišel po novém roce, kdy pár oznámil, že se tajně vzali, poslední den v roce 2001.


Svatba
Všechno proběhlo tak, jako by se jednalo o poslední díl nějakého seriálu. Diskrétní, zcela soukromá svatba na lodi blízko břehů ostrova Fernando de Noronhia, severně od Brazílie. Jednoduchý obřad, který se odehrál na širém moři, jenom za přítomnosti přírody, oddávajícího soudce a několika námořníků, kteří se zhostili role svědků. Tak si to představovala, a tak to také udělala. Jako vždycky si spnila svou představu, aniž by se jí cokoli nebo kdokoli postavil do cesty. Se stejnou lehkostí, s jakou si Natalia zhruba už sedmnáct let plní své sny, se tentokrát vdala za svou životní lásku, za hudebníka Ricarda Molla. Už před delší dobou si vybrali místo své dovolené. Na konci prosince se tedy ona a její přítel vydali na brazilské pláže a odváželi si s sebou tajemství, které dokázali utajit i před svými nejbližšími: Natalia a Ricardo jeli do Brazílie uzavřít sňatek. Ubytovali se v bungalovu na ostrově Fernando de Noronhia, který leží severně od Brazílie a čekali na svůj den D - bez horečné přípravy obřadu a oslav. V pondělí 31. prosince 2001 - přesně šest měsíců od chvíle, kdy spolu začali chodit - si Natalia oblékla svoje svatební šaty a spolu s ženichem se nalodila. Pár minut poté, co loď odrazila od břehu, soudce zahájil, přičemž rolí svědků se ujali námořníci. Jeden z námořníků byl požádán, aby natočil celý obřad na videokameru, kterou Naty vozí všude s sebou. Poté, co byli zdárně a se všemi formalitami oddáni, dopluli na ostrov už jako manžel a manželka. Do Buenos Aires se vrátili o týden později, ale ani jeden z nich tajemství neprozradil. Dokonce ani svým rodičům. Naty a Ricardo mezitím nechali sestříhat film ze svatby a začali plánovat způsob, jak velkou novinu oznámit svým blízkým.

Odpoledne 17. ledna začali obvolávat své nejbližší přátelé, aby je pozvali na grilování, které pořádali na haciendě Porque Loloir, kde obvykle Ricardova skupina Dividos zkouší. Večer se začali scházet lidé, které dvojice obvykle na své večírky zve, ale k překvapení všech také rodiče Natalie - přijeli kvůli tomu z Uruguaye - a matka Ricarda. Všichni si totiž mysleli, že se jedná o neformální večírek, a tak, jako obvykle, každý přinesl láhev šampaňského a něco sladkého. Záhy ale pochopili, že nejde jen tak o nějaký večírek. "Chcete vědět, proč jsme vás dneska všechny pozvali?" zeptala se Natalia, která stála vedle televizoru. Zapnula videopřehrávač a objevily se první záběry ze svatby... Hosté byli překvapení i dojatí a někteří Natalii objímali a líbali. Novomanželka se také pochlubila svým "snubním prstenem": hvězdou, kterou si oba nechali vytetovat na prsteníček, jako by šlo o prsten. "Udělali jsme to, protože tohle je na celý život." řekl později Ricardo. "Tohle je navždy." Natalia to také všem vysvětlovala: "Vdala jsem se, protože jsme zamilovaná do toho nejskvělejšího člověka na světě," řekla. "Našla jsem svojí životní lásku. Teď chci být prostě šťastná, nic víc." Večírek pokračoval klasickým přípitkem a grilováním. Potom se tančilo. Před půlnocí Natalia zazpívala některé ze svých písniček a tím večírek skončil. Okolo čtvrté ráno odjeli Natalia, Ricardo a Nataliiní rodiče do domu v Palermo Viejo. Natalia a Ricardo už svoji svatební noc prožili o čtrnáct dnů dříve. V každém případě ale stále měli hodně důvodů k oslavám.


I celý svět se 17. ledna 2002 dozvěděl, že se Natalia a Ricardo vzali. Ten den při oslavě, po 22. hodině Natalia s Ricardem šli k bráně haciendy, kde čekala řada fotografů a kameramanů, kde pár oznámil: "Vzali jsme se." Ukázali své neobvyklé prstýnky a odvrátili fámy o Nataliiném těhotenství. Naty rozhlašovala, že se vdala, protože je absolutně zamilovaná do nejkrásnějšího muže na světě.1. výročí svatby
Po svatbě, která se konala u Brazílie, se Naty s Ricardem vydala na tajnou dovolenou na pláže La Pedrera, 120 km od Punta del Este (Uruguay). O rok později se tam pár vydal znovu, aby oslavil své první výročí. 27. prosince 2002 se po vydatné snídani pár vydal na pláž, spolu s Nataliinou nejlepší kamarádkou Valerii Lorcou a jejím manželem Oscarem Ferrigno. Při 37°C se zamilované dvojice chladily ve studeném moři. Naty s Ricardem, po boku svých přátel oslavili první rok manželství a jejich velké lásky.Společné bydlení
Ricardo se k Naty do domu, v Palermu nastěhoval již v roce 2001, ale oba potřebují občas odjet z velkého přeplněného města, plného smogu, tak hledají útočiště i v pusté přírodě.

Pár si později, v roce 2003, koupil pozemek o 140 ha s rekreačním domem v údolí Calamuchita, u Córdoby. Dům prošel rekonstrukcí a nachází se nad břehem řeky San Miguel, který pod domem vytváří přírodní bazén. Avšak dostat se k tomuto domu, který se nachází v opravdovém přírodním ráji, je docela obtížné, ale Ricardovo terénní auto to bez větších problémů zvládne.
20. října 2005 se však v lese u Córdoby rozšířil oheň a díky větru spálil asi 5000 hektarů údolí a oheň zasáhl i 50 ha z pozemku Natalie. Avšak stejná situace nastala i o rok později, kdy 13. listopadu 2006 byl opět pozemek herečky zasažen plameny, které se rozšířili z vedlejšího regionu.


V roce 2010 si pár koupil dům i v Carmelu, Uruguay, aby tak občas mohli být mimo velké město, v okolí krásné přírody a užít si jeden druhého.Jelikož jsou oba dva hudebníci, velice si rozumí i ve svých profesích. Natalia poslouchá Ricardovy písně, občas se objeví v zákulisí jeho koncertu a Ricardo zase přesvědčuje Natalii, aby pokračovala ve zpívání a sleduje její herecké výkony. Oba občas nacvičují ve svém nahrávacím studiu, které mají u domu, v Palermu.


I když jsou oba slavní, pronásledovaní fotografy, tak i tak si klidně sednou na kolo a jedou na projížďku po Buenos Aires.Média se Natalie často ptali, proč ji Ricardo nedoprovází na různé předávání cen a nepodporuje ji veřejně. Odpověď obou zní tak, že si chrání své soukromí. Zbytečně se spolu neukazují na veřejnosti, nepotřebují nikomu dokazovat svoji lásku. Ale i tak byla spousta příležitostí vidět tento pár pohromadě. Ricardo doprovázel Naty při jejím turné na Tahiti, v Rusku... Oba se spolu objevují na ekologických akcích Greenpeace a můžeme je spolu vidět i při premiérách Nataliiných filmů.

Greenpeace akce 2005, Premios Clarin 2006, předpremiéra filmu Francia 2010V roce 2009 byl pár hodně pronásledován médii a psalo se o velké manželské krizi a případném rozchodu. Vše byl jen výmysl médii, které psaly o žárlivosti Ricarda na Natalii, která natočila romantické scény s hercem Lucianem Castro pro telenovelu Amanda O. Podle tisku se Ricardo od Natalie dokonce odstěhoval, a opustil jejich dům v Palermu.

Naty v té době vydala i oficiální vyjádření: "To co říkají, jsou všechno lži, máme toho dost. Tahle špatnost nás štve a myslím, že si to nezasloužíme, protože je to totálně nepravdivé. Já je respektuju. Nešiřte dál tyhle blbosti. Děkuju! Naty." (březen 2009)


Všechno spolu ale překonali, jejich lásku to nezničilo a 31. prosince 2011 oslavili 10. výročí svatby. V červenci 2011 Natalia oznámila světu, že je ve třetím měsíci těhotenství a se svým manželem Ricardem čeká první dítě. V pořadu Susany Gimenez, z 15. srpna, Natalia oznámila, že čeká chlapce. Později sdělila i jméno, které vybral Ricardo - Merlín. Merlín se narodil císařským řezem ve čtvrtek 26. ledna 2012 v Buenos Aires. Merlín Atahualpa Mollo Oreiro je celé jméno syna.


back