Novinky

Krásné nové fotky s Natalii pro novou kolekci bot Lady Stork pro sezónu podzim/zima 2018.Zdroj: ladystorkNatalia v nové reklamě pro prášky proti bolesti Ibupirac, která se natáčela koncem února v Montevideu.Zdroj: Ibupirac UY, Juntos x Natalia Fans Club de Natalia OreiroUž zítra se Natalia objeví v izraelském časopise Blazer s novými fotkami a rozhovorem nejen o blížícím se koncertě v Tel Avivu.Zdroj: Oz Lucas, blazermagazine20. března se Natalia Oreiro vrací do Izraele s koncertem a na izraelskou televizi Viva se vrací telenovela Divoký anděl od 2. dubna. Televize Viva také pořádá soutěž o vstupenky na koncert a setkání s Natalii.Zdroj: vivatv.ilRozhovor s Natalii je nyní v izraelském časopise Pplus, kde prozradila něco o blížícím se koncertu v Tel Avivu: "Bude to speciální show. Představím své největší hity a pár písní z filmu Gilda. Slibuji spoustu překvapení!"Zdroj: Natalia Oreiro IsraelNatalia strávila neděli v El Prado, v Montevideu, Uruguayi, kde natáčela novou reklamu pro společnost Ibupirac.Po natáčení strávila nějaký čas se svými místními fanoušky a pak se vracela do Buenos Aires kvůli natáčení filmu Re loca, který je prý skvělý, bude se fanouškům líbit, řekla Naty.Zdroj: Juntos x Natalia Fans Club de Natalia Oreiro, Martin Balliva, Belen Correa, Laura Linares, Gáá Bìì, Nico Pereira, Rosario Donadio, Ca Ro La, leo.cruzuy, alexa_hamal, rominacasalasNatalia včera přes sociální síť VK popřála svojí mámě k narozeninám. "Vše nejlepší mami, miluju tě ♥"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia Oreiro nazpívala novou píseň v rytmu cumbia na hudbu písně Como marea od Gildy. Píseň nazvaná "Marea Feminista" (Feministická vlna) je určená k 8. březnu na Den pracujících žen, kdy se bude konat Paro Internacional de Mujeres (Mezinárodní stávka žen).Zdroj: NODAL - Noticias de América Latina y el Caribe, unosantafe.com.arNatalia Oreiro pro novou kolekci módní značky Las Oreiro pro podzim/zima 2018.Zdroj: lasoreiro.comNatalia dnes na VK sdílela fotku se svým synem Atou (6): "Neděle dinosaurů 🦕🦖 "Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia a showman Radagast si střihli Tu Veneno během natáčení filmu Re loca.
Natalia potvrdila účast na show RadaGasta Despedida 6. dubna v Gran Rexu.Zdroj: soyradagastNatalia sdílela na VK fotku se svým manželem Ricardem z jejich svatby s vystihujícím popiskem: "♥♥♥"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia na VK sdílela fotku ze zákulisí natáčení filmu Re Loca s herečkou Gimenou Accardi (Josefina z Kachorry). "Moc se nesměj Gime, taky k tomu dojdeš."Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia se nyní hodně věnuje sociální síti VK. Dnes už druhý příspěvek s fotkou z dnešního focení pro novou kolekci bot značky Lady Stork s komentářem: "Čau neděle!"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia Oreiro se vrátila k filmu s žánrem, který z ní udělal hvězdu, s filmem Re Loca, který je divokou komedií. Poprvé hraje s Diegem Torres a ve filmu se objeví také Fernán Miras, Gimena Accardi, Pilar Gamboa, Hugo Arana, Radagast y Martin Garabal, a další.

Film Re Loca, kde Natalia hraje Pilar, je režírován Martinem Zadelis, vítězem sošky Martín Fierro za realizaci seriálu "El Hombre de tu vida". Film se začal natáčet v pondělí v Buenos Aires a bude mít premiéru v celé Argentině 5. července 2018.

Jaký by byl tvůj život, kdybys najednou mohl říct, co si opravdu myslíš? Taxikářům, otravným sousedům, diktátorským šéfům, sobeckým příbuzným, tchýni, bývalým partnerům, liným manželům... Všem těmto lidem, kteří tě denodenně přivádějí k šílenství. A kdybys je mohl poslat tam, kam jsi vždycky chtěl, aniž by tě něco zajímalo?

Neuvěřitelná událost způsobí, že Pilar (Natalia Oreiro) konečně bude moci udělat tohle, o čem všichni sníme, ale nerozhoupeme se k tomu. Samozřejmě, že zbavení se všech těchto věcí, které nás obtěžují, nebude tak jednoduché.

Zdroj: exitoina.perfil.comNatalia právě zveřejnila na VK fotky z dnešního focení s komentářem: "Nedělní focení LS :heart:"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia dnes na VK: "Ukončuji týden Re Loca"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroVK: "Děkuji za milion přátel! :heart: "Nasha Natasha" se blíží!
Naty zveřejnila kousek videa z dokumentu Nasha Natasha, kde jsou scény z oslavy jejich 15. narozenin.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia včera po natáčení filmu Re Loca: "Nikdy jsi nesnil/a rozbít něco v hádce??? "A dnes Naty sdílela na VK foto ze zákulisí natáčení: "Odpočinek mezi scénami"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia dnes na VK: "První den. Re Loca"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNaty na VK: "Zítra akce!!! "
Zítra začíná natáčení filmu Re Loca, remake chilského filmu Sin filtro! Mělo by se natáčet v Mar del Plata.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia sdílela fotky z narozeninové oslavy svého syna Aty, který slavil po boku svých kamarádů 6. narozeniny.Zdroj: vk.com/nataliaoreiro, ailueventos, cookiequeenagathaNatálka nám posílá pusy z Buenos Aires! "Ahoj Česká republiko! Jsem Natalia Oreiro a chci vám poslat pusy! NataliaOreiro.cz, ahoj!"Zdroj: nataliaoreiro.czJediný syn Natalie a Ricarda, Atahualpa Merlín dnes slaví 6. narozeniny. Přejeme vše nejlepší!!!Zdroj: nataliaoreiro.czNaty s novým střihem dnes v Buenos Aires pózuje pro izraelský časopis Blazer.Zdroj: yosoysebastiancorrea, luciauriburu, Niky, Kris, Oz LucasNaty na VK právě sdílela zkrácení svých vlasů, které podstoupila kvůli blížícímu se natáčení filmu Re Loca! Co na nový sestřih říkáte?

Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia zdraví fanoušky z Izraele a zve je na její koncert, který se bude konat v Tel Avivu v úterý 20. března 2018!Zdroj: Carnavalera Reggaeton, Gil mishaliNaty dnes na VK: "Hezký pátek!!! Jestli budeme mít milión, bude dárek z "Nasha Natasha". Na sociální síti VK má nyní téměř 993 000 sledujících.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia Oreiro se už připravuje na natáčení filmu Reloca, remake chilského filmu Sin filtro, který by se měl začít natáčet v únoru.Zdroj: Hugo Kato QuirilNové fotky Natalie propagující micelární vodu a rtěnku, se brzy objeví v novém katalogu Avonu.Zdroj: VenenososdSServer Variety.com dnes zveřejnil informaci, že se film Reloca, remake chilského filmu Sin filtro s Natalii Oreiro v hlavní roli, začne natáčet od příštího měsíce.

Zdroj: Variety.comNatalia včera na VK sdílela fotku svého táty a Atahualpy a popřála tátovi, který slavil 69. narozeniny, vše nejlepší. "Šťastné narozeniny, tati"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia se sestrou Adrianou poskytly rozhovor o své módní značce Las Oreiro, která loni oslavila 10. výročí od založení, do prosincového čísla uruguayského časopisu Cala.Zdroj: cala.com.uyNaty na VK sdílela plakát k propagaci březnového koncertu v Izraeli: "Vracím se do Izraele! S veškerou touhou!"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia z uruguayského Carmela sdílela na sociální síť VK první fotku tohoto roku s komentářem: "Šťastný první den."Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Novinky 2017
Novinky 2016
Novinky 2015
Novinky 2014
Novinky 2013
Novinky 2012
Novinky 2011
Novinky 2010
Novinky 2009
Novinky 2008
Novinky 2007
Novinky 2006