Novinky

Populární telenovela Muñeca Brava, s Natalii a Facundem Arana v hlavní roli, se 18. dubna začala vysílat ve frankofonní Africe na stanici Nina TV. I u nás můžete sledovat Divokého anděla, a to dvakrát denně na televizi Relax.Zdroj: nina-tv.comVčera byla Natalia v Montevideu, kvůli natáčení nové reklamy pro Ibupirac a setkání s vítězi soutěže Ibupirac. Jeden výherce Natalii překvapil, když jí zazpíval píseň Mar.Po natáčení se Natalia věnovala i dalším místním fanouškům.Zdroj: Fulvencito, Juntos x Natalia Uy, horaciodavidhd, Ibupirac Uruguay, Par MilNová reklama s Natalii pro uruguayskou společnost Anda a její produkt DeAnda.Zdroj: DeAndaPoslechněte si nový song Natalie s kapelou Miranda, nazvaný "Tu Hombre" (Tvůj muž).Zdroj: Google PlayV pátek 21. dubna vychází nové CD argentinské dvojice Miranda "Fuerte". CD bude obsahovat píseň Tu hombre s účastí Natalie Oreiro.

Zdroj: Spotify, MirandaenVivoDaleko za horizontem vím, že je klid a velká budoucnost, ta která je nyní zakalena zlostí, temnotou.
Daleko za horizontem se nachází lepší člověk. Šťastný člověk, který ví hodně o lásce.
Daleko za horizontem je přední část tvého domu, tvoji sousedé, tvá rodina a odraz tvého obličeje...
Zdroj: vk.comNatalia se připojila ke kampani Defiendo Cine Argentino (Chránění argentinského filmu) k zabránění přijetí nového zákona o samofinancování národního filmu.Zdroj: pablotesoriereNatalia dnes v hotelu Club Frances v Buenos Aires pózovala pro Avon, na promo fotky k vůni Little Lace Dress.Zdroj: yosoysebastiancorrea, nacholopezfagaldeNatalia Oreiro s manželem Ricardem Mollo zvou k oslavě Dne Země, 22. dubna do města Rosaria na Rosario Bio Festival.Zdroj: facebook.com/rosariobiofestivalUruguayská společnost Ibupirac, vyrábějící léky proti bolesti, pořádá soutěž o setkání se s Natalii na natáčení nové reklamy. Stačí napsat odpověď na otázku "Co by jsi řekl Natalii?, dva nejoriginálnější komentáře vyhrávají. Soutěž probíhá od 7. do 16. dubna na Facebooku.Zdroj: Ibupirac UruguayPozdrav od Naty pro Českou republiku z dnešního VK chatu a její potvrzení, že navštěvuje tuto stránku, které přeje vše nejlepší k blížícímu se 12. výročí!Zdroj: vk.comNatalia v chatu prozradila, že nazpívala song s kapelou Miranda, který by měl vyjít na jejich novém albu tento měsíc. Naty miluje ovoce, hlavně meloun a schovává si ze všech svých projektů, filmových i televizních, vždy první a poslední díl.

Natalia řekla, že má ráda fotbal, protože je to kolektivní hra, ale nikdy ho moc neuměla hrát. Nataliina kamarádka Valeria Lorca jí vždy pomáhá s novými hereckými postavami, se svým pohledem na věc, hodně pomohla svým názorem na dokument Nasha Natasha. Naty zase pomáhá Valerii vybírat projekty. Natalia by si ráda si zazpívala duet s Xuxou, kterou naposledy viděla na 25. výročí Telefe. Jako stěžejní roli ve své kariéře označila telenovelu Muńeca Brava a film Gilda. Komedie, kterou bude natáčet, bude nová, v takové ještě nehrála, bude to taková, kde člověk umírá smíchem. Dokument Nasha Natasha brzy vyjde. Natalia by si ráda zahrála v hororu, jako dospívající sledovala všechny horory. Ráda by nazpívala duet, španělsko-rusky s někým z Ruska pro nadcházející Mistrovství světa ve fotbale, které se bude konat v Rusku.

Jsi lechtivá?
Obávám se, že ano. Na chodidlech a pod žebry.

Hraješ ještě házenou?
Ne, už nehraji. Hrála jsem házenou, když jsem byla malá, ale už je to mnoho let, co nehraji. Mimochodem tady na nose, jak si určitě někdo všiml, mám takovou malou kuličku, kterou jsem si udělala na hřišti během házené. Všechny míče mi letěly na hlavu a já nikdy neměla tak velký nos, abych jim čelila.

Líbilo by se ti, kdyby měl Ata ruskou přítelkyni?
Jistě, že ano! Minule, co jel se mnou mi řekl "Líbí se mi ruský holky". Budu se snažit se do této věci nemontat. Vždy jsem nesnášela matky, které svým synům říkaly ta se mi líbí, ta ne. Moji rodiče se nikdy nezapojovali do mých výběrů, jak profesních, tak osobních. Nikdy mi neřekli, tento přítel se mi nelíbí, tento jo. Takže... Budu se snažit! Ale kdyby to byla Ruska, bylo by to skvělé.

Prý jestli nosíš červený náramek?
Ano, nosím ho hodně. Teď ho nemám, ale padne mi.

Budeš mít koncerty v Izraeli?
Minulý rok jsem měla v plánu mít tam koncert, ale nakonec to nevyšlo, kvůli technickým podmínkám. Ráda bych se znovu vrátila do Izraele. Je to mnoho let, co jsem tam nebyla. Byla to první země, kde jsem zpívala živě. Před Gran Rexem jsem zpívala v Tel Aviv a Haifě. Takže bych se ráda vrátila.

Nějaké nepříjemné situace, ve kterých jsi uvízla?
Oh, je jich milion. Nejhorší nevím, ale měla jsem jich moc. Jsem taková, že někdy mluvím až moc rychle, než bych měla. Člověk musí přemýšlet, a potom mluvit. Před mnoha lety jsem dělala rozhovor do rádia, kde se mě ptali, jakou hudbu poslouchám, řekla jsem jim hudbu z Indie, Nepálu... Tandil. Tandil je pohoří kousek od Buenos Aires. Ale nemá to nic společného ani s Indií, ani Nepálem, ale v tu chvíli mi to přišlo podobné, tak jsem to plácla. A oni se mě zeptali "Tandil? Jak zajímavé.

Jak se ti líbí turecké telenovely?
Zdají se mi skvělé! Zdá se mi, že mají dobrou produkci a tak se stávají celosvětové. Tak jak byla Argentina nebo Mexiko. Jsou podobné brazilské produkci, která se mi vždy líbila. Ráda bych hrála v turecké telenovele, ale neumím turecky ani slovo, tak by mě museli dabovat.

Sleduješ stránky fanoušků?
Ano. Navštěvuji českou stránku, která je nataliaoreiro.cz, pak Bien, Siempre, Venenosos de Siempre. Také se dívám na Natalia Oreiro TV. Sleduji je každý den a líbí se mi. Co se mi stalo včera, jestli se díváš ty, neříkej, že je to oficální. Moje máma mi řekla, sleduju tě na oficiálním instagramu. Ale mami, já nemám oficiální sociální sítě, kromě té ruské. A moje máma, když vidí oficiální, myslí si, že je to oficiální. Takže ty, který máš ten Instagram, kde píšeš, že je oficiální, neříkej, že jsem to já, protože to já nejsem.

Proč nemáš Twitter?
Mám VK. Líbí se mi být alternativní. Nemám Twitter, protože... ho nemám. Baví mě mít ruskou síť. Nemám specifické "proč".

Schováváš si oblečení, kšiltovku Cholito?
Ano, mám všechno.

Křídla?
Křídla Turmaliny taky. Některé věci jsou u mojí mámy v Uruguayi, jiné mám tady já. Z Gildy jsem si nechala fialové šaty, které jsem pak dala do aukce Unicefu. Také jsem si nechala bílé šaty, ze scény z konce filmu a červenou sukni a vršek a boty.

Hraješ hokej?
Ne, vím, že se to hraje s pálku, asi takto nějak (mává mikrofonem), ale nehraju ho.

Co sis naposledy koupila?
Medialunas ráno v pekařství. To jsou takové croissanty.

Co čtvrté album?
Bylo by páté! Protože mám Natalia Oreiro, Tu Veneno, Turmalina a Gilda!

Kdyby jsi byla nominovaná na Oscara, jaké šaty by sis vzala na červený koberec?
Záleželo by na filmu, s kterým bych byla nominovaná. Šaty s dlouhou vlečkou.... Předávání cen mi umožňuje bavit se oblečením. Nedávno jsem byla na cenách Sur, kde platí formálnější oblékání, tak jsem si nemohla vzít nějaké super šaty. Takže jsem se snažila vzít něco zajímavého, ale zároveň, aby to bylo vhodné.

Jíš ovoce?
Miluji meloun. Nedávno mi kamarádka z Maďarska přivezla spoustu semen melounu, které jsem zasadila. Uvidíme, jestli vyrostou. Možná jsem to měla udělat na jaře, ale zasadila jsem půlku. Také mám ráda broskve, banán, mango. Ale nejradši mám meloun.

Chtěla by ses účastnit Eurovize?
Ano, ráda. Ale faktem je, že všechny pořady, kde existuje konkurence, ve mě vytváří energii, která se mi nelíbí. Znervózňuje mě to. Nerada soutěžím s jiným umělcem, možná když jsem byla mladší, ale také jsem se necítila moc dobře, velmi nervózně.

Čaj nebo káva?
Kafe. Je lepší pít čaj, ale já mám ráda kávu s mlékem.

Jaký je tvůj vlastní oblíbený song a který máš ráda z repertoáru Ricarda?
Ach, jak těžké. Moje oblíbené se mění. Alas de libertad se mi moc líbí, i jsem ji napsala. Dlouho jsem ji nezpívala živě, určitě ji budu zpívat na daším turné. Un ramito de violetas, je další píseň, kterou mi autorství nedovolí zpívat, mám ji ráda a také jsem ji dlouho nezpívala. Tu Veneno, Que digan lo que quieran. A od Ricarda, El paquete del rock, Vientito del Tucuman a verze "Arriero" se mi taky líbí.

Které hodnoty by jsi chtěla předat Atovi?
Solidaritu. Být solidární nejen k jiným lidem, ale taky k sobě samému, aby byl lepším člověkem. Aby si užil prosté věci v životě, aby se mu vyvíjela představivost, vytvářel si své vlastní příběhy, své hračky. Jako máma se snažím, aby poznal, že to materiální není nejdůležitější, je to něco, co ti může chybět, ale neměla by ti chybět radost žít každý den s úsměvem, dát úsměv ostatním... Věřím, že úsměv ti změní den, nebo chvíli a že člověku udělá dobře.

Ráda jsem s vámi trávila tuto chvíli, slibuji tohle občas s vámi dělat, nemohu slíbit, že to bude často, protože Nico žije v Mendoze a on mi pomáhá se všemi těmito mechanismy, které jsou pro mě samotnou nemožné. Bylo hezké být s vámi v kontaktu. Snaží se nahrávat nějaké fotky, abych k vám měla blíž. Fráze, které píšu, mi né vždy patří, ale reprezentují mě. A těší mě, že jsem některým lidem teď vykouzlila úsměv, takže slibuji, že to budu dělat dál. Mám vás ráda, ať jste v jakékoliv zemi. Pusy, chybíte mi, brzy se uvidíme, a děkuji, že jste na druhé straně kamery. Ahoj.
A také chci poděkovat všem lidem z VK, kteří mě pozvali k této konferenci, kteří nám vždy říkají, jaké jsou novinky, které je dobré udělat. Děkuji VK, že mi dovolí být součástí této skvělé ruské sociální sítě a být blízko vám.
Zdroj: vk.comNatalia Oreiro je nominovaná za roli ve filmu Gilda, no me arrepiento de este amor v kategorii "Nejlepší ženská interpretace" na prestižních latinskoamerických cenách Platino. Ceny se budou předávat 22. července v Madridu.

Zdroj: premiosplatino.com/PPla_Candidaturas.aspxVčera se na uruguayských cenách Iris předávala poprvé cena Iris de Platino. Získala ji Natalia Oreiro, jako nejúspěšnější rozená Uruguayka, která svou mezinárodní kariérou překročila hranice. Gratulujeme!

"Popravdě je pro mě velice emotivní obdržet tento večer tak významnou cenu v mé zemi. Moc děkuji všem, kteří za mě hlasovali. Děkuji deníku El País, děkuji Uruguay. Od malička jsem se cítila polichocena důvěrou všech těch lidí, kteří mi nějakým způsobem pomohli věřit sama v sebe, věřit v mé sny. Děkuji všem těmto lidem. Chci se s cenou podělit a poděkovat hlavně mojí mámě, která mě dnes večer doprovází. Potlesk pro ni, protože ona je, ta která si to ze srdce zaslouží. Děkuji mým rodičům, Carlosovi a Mabel, kteří mi dali křídla, abych byla volná, abych překročila louži. Také se chci o cenu podělit s Ricardem, mým partnerem, který mi vždy pomáhal, je to jeden z lidí, kteří mi nejvíce věří. Také s mým synem, který se mnou všude cestuje. Děkuji Uruguay, děkuji Premios Iris!"Zdroj: vk.com/natalia_oreiro_siempre, Tv Show Uruguay, elpais.com.uyNatalia bude dnes přítomná na předávání uruguayských cen Iris, které se předávání osobnostem televize a rádia. Předávání se bude vysílat na stanicích Monte Carlo Tv, Canal 10, Teledoce. Natalia jednu cenu Iris vlastní, za roli ve filmu Miss Tacuarembó.

Zdroj: premiosiris.com.uy, TwitterVčera se v Buenos Aires konalo předávání filmových cen Sur 2016, kde byl film Gilda, no me arrepiento de este amor nominován v 16ti kategoriích. Natalia zaslouženě vyhrála sošku v kategorii Nejlepší herečka! Gratulujeme!
Předávání cen bylo přesunuto z původního data 24. března.Zdroj: vk.com, Twitter, PabloMcFly, Fieles de Oreiro, mocciaalberto, ValeriaMaraffi, SOYPABLOREY, AGandurV úterý 4. dubna v 15 hodin (Argentina), 20 hodin (ČR) se bude konat video chat na sociální síti VK, kde bude Natalia odpovídat na otázky a komentáře fanoušků.Zdroj: vk.comV sobotu 25. března měla skupina Divididos koncert v divadle Gran Rex, Buenos Aires a Natalia svého manžela doprovázela.Zdroj: Fans Club Oficial Juntos x Natalia UyTři koncerty Natalie, které se měly konat v dubnu a květnu v rámci Cumbia & Hits Tour v argentinských městech, byly bez jakéhokoli oficiálního oznámení zrušeny.

Zdroj: AcercarteVčera se ve španělské Malaze konala evropská premiéra filmu Gilda, no me arrepiento de este amor. Natalia bohužel na premiéru nepřiletěla, ale režisérka Lorena Muñoz byla po promítání oceněna diváky potleskem ve stoje.Zdroj: NataliaOreiro.czFoto a video ze včerejšího koncertu Natalie na Fiesta del Maté v uruguayském městě San José. Natalia na konec koncertu opět přidala song Valor.Zdroj: Las fieles de Oreiro, hernanprieto1, nicolasmijares, betty.acostagonzalezAVON vyzval ženy, aby se oblékly do růžové a porazily rakovinu prsu! V souvislosti s 25. výročí symbolu rakoviny prsu přišel AVON s tričkem navrženém značkou Las Oreiro, kterou vlastní Adriana a Natalia Oreiro. Výtěžek z prodeje triček půjde na provádění mamografů pro ženy ohroženého věku a na výzkum jak odhalit nemoc v raném stádiu. Tričko bude v prodeji od 10. dubna do 19. května za cenu 420 Pesos (asi 700 Kč) v katalogu Avonu.
"Mír, láska, zdraví, žena, úsměv, smích, tanec, život, naděje - jsou slova, které nás inspirovaly a která jsou vyznačeny na tričku, protože to je poselství, které chceme zprostředkovat všem ženám. Nákupem trička pomáháte zachraňovat lidské životy," říká Natalia Oreiro, tvůrkyně návrhu triček a AVON velvyslankyně.Zdroj: Bien Natalia OreiroVčera Natalia poskytla telefonní rozhovor do pořadu Quién te dice na rádiu Del Sol. Natalia mluvila o koncertě, který se bude v sobotu konat v San José v Uruguayi, kde bude zpívat písně Gildy a svoje. Budou tam k Nataliini rodiče a přátelé.
Dále mluvila o filmu Gilda, o připravovaném filmu Bajo del agua, který by se měl natáčet v druhé polovině roku v Kanadě nebo ke konci roku na jihu Argentiny. Natalia už intenzivně pracuje na své angličtině.
Také se jedná o natáčení filmu s Gracielou Borges a dalším filmu, který by měl být komedií pod režií Martina Zaidelis od produkční společnosti 100 Bares Producciones. Letos Natalia neplánuje návrat do televize, ale možná se v budoucnu bude natáčet telenovela, jejiž autorkou bude sama Natalia.
Mluvila o Facundovi Arana, že jsou dobří přátelé a že je tu vždy možnost, že spolu zase něco natočí, něco úplně odlišného Divokému andělovi, nechtěla by se opakovat. Ale velmi ji těší, co generuje dvojice Natalia - Facundo v tak vzdálených zemích jako je Turecko, Polsko, Česká republika a Rusku, kde nyní končí seriál Entre Caníbales s velkým úspěchem.

A dnes po půl 9 ráno telefonicky komunikovala s moderátory pořadu Amanece que no es poco na rádiu Océano Uruguay z Buenos Aires. Natalia se připravovala na cestu do Montevidea a na otázku moderátorů, jestli ji nevzbudili, prozradila v kolik hodin vstává: "Tento rok, kdy Ata začal chodit do ranní školy, minulý rok chodil odpoledne do školky, vstávám přibližně v 6 hodin." Ata prý snídá ovoce a Natalia s Ricardem jsou velmi rádi, že Atovi chutná zdravé jídlo. Mluvila o svém spojení s El Cerro, kde vyrůstala i o aktuální situaci v Argentině - velká inflace, spousta lidí bez práce. Také o aktuálním koncertním turné, které je velmi jihoamerické a Natalia nečekala, že bude tak úspěšné i v Rusku.
Natalia potvrdila, že používá WhatsApp a prozradila jaké projekty má v plánu: koncert v San José, s Martínem Sastre dělají malé úpravy na dokumentu Nasha Natasha, který by měl být premiéru v květnu nebo červnu nejdříve v Uruguayi. V polovině roku bude natáčet nový film, komedii, a pak má další filmové projekty, které se uvidí, jestli vyjdou, protože ve filmovém průmyslu je vždy vše na dlouho.
Atahulpa v rozhovoru pozdravil do Uruguaye své prarodiče.

Zdroj: radiocut.fm, olesyaNatalia na VK: "Na návštěvě obchodu mého táty v Punta del Este." Připomeňte si více o podniku Nataliina otce v sekci Naty pro Dormiflex.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroVe středu 15. března se na stanici OnDirecTV v pořadu OnCINEMA vysílal rozhovor, který Natalia poskytla během svého pobytu v Miami. Natalia mluvila o Gildě, kdy začala poslouchat její hudbu, o získání práv k natáčení filmu o životě Gildy. Přiznala, že pro ni bylo velmi těžké vnořit se do role Gildy, dát do role všechno a pak vše nechat ve studiu, vrátit se domů a být znovu pouze mámou, kamarádkou...Zdroj: vk.com, franciscocaceresNatalia vystoupí s koncerty Cumbia & Hits Tour v dalších městech Argentiny v rámci programu "Acercarte", což jsou koncerty zadarmo uspořádané vládou provincie Buenos Aires.

Neděle 2.4.2017 ve 20 hodin v José C. Paz
Sobota 22.4.2017 ve 20 hodin v Zárate
Neděle 7.5.2017 ve 20 hodin v Lezama

Ve středu 22. března bude film Gilda, no me arrepiento de este amor premiérově promítán ve Španělsku na filmovém festivale ve městě Malaga. Natalia se měla festivalu zúčastnit, ale nakonec upřednostnila předávání cen Sur, které se v Argentině konají 24. března. Film Gilda je na cenách nominován ve 12ti kategoriích.

Dnes byly oznámeny nominace na ceny Cóndor de Plata a film Gilda, no me arrepiento de este amor získal 12 nominací. Natalia je nominovaná v kategorii Nejlepší herečka.

Zdroj: acercarte.gba.gob.ar, festivaldemalaga.com, escribiendocine.comDen 1 - 4.3.
Natalia přiletěla na Miami v sobotu 4. března. Na letišti na ni čekali fanoušci, kterým řekla, že s sebou nevzala Atu, protože je ve školce a ona bude mít hodně práce, hodně rozhovorů. Film, který má Natalia natáčet v Kanadě se pravděpodobně bude natáčet až na konci roku, ale ještě to není jisté.Den 2 - 5.3.
Hned od rána Natalia publikovala fotky na sociální síť VK. Fotila se při vstávání, při snídani, přípravě a žehlení oblečení i při líčení.


Poté se věnovala rozdáváním rozhovorů v rámci propagace filmu I'm Gilda na festivale Miami Film Festival.


Večer, v 19 hodin v divadle Olympia, se konalo první promítání filmu I'm Gilda na festivale. Natalia s Lorenou (režisérka) film představily a po promítání filmu odpodívaly na otázky přítomných.
Co jsi cítila, když ti Lorena řekla: "Budeš Gilda!"? Natalia: "Co jsem cítila byl velký strach... Obrovskou zodpovědnost, pocit, že jsi čekala dlouhou dobu a i tak nejsi dostatečně připravená vtělit se do role jiné zpěvačky. Lorena navíc chtěla, abych přezpívala všechny písně. Je tu i esoterická část, kterou si myslím má i film, nejen život, a to ta, že já jsem Myriam nějakým způsobem půjčila tělo a ona mi půjčila duši. Uběhlo 20 let, aby se film natočil a ona si mě shora vybrala a nechala mě v roli plynout..."Den 3 - 6.3.
V pondělí večer Natalia poskytla rozhovor do pořadu Camilo na stanici CNN. Mluvila o tom, co jí herectví přináší a bere. O tom, že je herečka, jejíž koníčkem je zpívat. Tématem diskuze byl i syn Atahualpa a Rusko.Den 4 - 7.3.
Natalia v Miami poskytla rozhovor pro pořad On cinema na stanici On Direct TV Latin America, který by měl být dnes vysílán.


Později poskytla rozhovor pro rádio Exitos 107.1 FM, který také bude vysílán dnes a následně hostem živě vysílaného pořadu La Hora Hola na stanici Hola TV.Den 5 - 8.3.
Natalia se zúčastnila slavnostní ceremonie filmového festivalu na Miami. Natalia pomáhala představovat sponzory festivalu.Zdroj: Julio Cesar Porta, Vilma Mesa, zohxperf, negrowhite, vitussss, Vicky Agulla Tagle, vk.com/natalia_oreiro_siempre, venenososdesiempre.com, Gabriel Bancora Photography, Edyua, edmiguel2, chinamakeup, eganacnn, marielamastrangelo, juanenvitrina, usahola, holatv, exitos107, venenososdesiempre.comNatalia na VK.com: "Příprava oblečení na festival na Miami z nové kolekce Las Oreiro."Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia Oreiro je na titulní straně březnového čísla argentinského časopisu Ohlala a novým rozhovorem "Její pohled na ženskou sílu, její vnitřní boje a obavy".Zdroj: OhlalaVčera Natalia vystoupila se svou kapelou na karnevale v argentinském městě Lincoln. Vstupné na koncert bylo zdarma.
Natalia vystoupila jako poslední, koncert se vysílal živě, bohužel záznam ale není celý. Natalia zazpívala jako přídavek píseň Valor.Zdroj: Carlos Raul Gomez, Carnaval Lincoln, AlejandraPaolaR, Andrea AlvarezNatalia Oreiro se připojila k organizaci La Casa del Encuentro a nadaci Avon, aby podpořila zákon "Brisa", který se snaží pomoci dětem, jejíž matky se stanou obětí násilí. V Argentině každých 30 hodin zemře nějaká žena, která je obětí násilí. Za posledních 9 let, 2 919 dětí zůstalo bez mámy.Zdroj: lacasadelencuentro.orgNový film s Natalii a Gracielou Borges pod režií Gabriela Rocca se bude natáčet po dobu jednoho měsíce v Mar del Plata, Argentina.

Uruguayská hudební akce Fiesta del Mate má nové datum, bude se konat od 17. do 19. března, Natalia bude vystupovat v sobotu 18.

Zdroj: sebassoldano, Fiesta Nacional del Mate y Dia del Gaucho, sanjoseahora.com.uyOde dneška je v obchodech Las Oreiro dostupná nová kolekce pro podzim/zima 2017 nazvaná China Girl. Jedná se už o 20. kolekci značky, kterou vlastní Natalia se svou sestrou Adrianou už téměr 10 let.
Tentokrát se na promo fotkách bohužel neobjevila Natalia.Zdroj: Las OreiroNová reklama s Natalii pro řasenku Super up & curve od Avonu.Zdroj: AvonFilm Gilda, no me arrepiento de este amor bude promítán v Sección Oficial (oficiální sekci) 20. edice filmového festivalu v Málaga, Španělsko. Festival se bude konat od 17. do 26. března.

Zdroj: festivaldemalaga.comNatalia si zahraje po boku herečky Graciely Borges v prvním filmu argentinského fotografa Gabriela Rocca. Natalia si zahrála s Gracielou Borges už ve filmu Miss Tacuarembó.Zdroj: laubfal.com, borgesgra, gabriel_roccaV sobotu 18. února měla Natalia vystoupit na hudební akci Fiesta del Mate v Uruguayi, která však byla posunuta na zatím neznámé datum, kvůli varovné předpovědi počasí na blížící se víkend.

Zdroj: Fiesta Nacional del Mate y Dia del GauchoNatalia Oreiro v nové reklamě pro uruguayskou společnost Anda.Zdroj: anda.com.uyNatalia přijela do Villa Maria 3. února a druhý den se zúčastnila zvukové zkoušky, kde poskytla rozhovor pro rádio Cadena 3.
Před vystoupením řekla pár slov na tiskové konferenci festivalu, kde od moderátorů dostala medaili festivalu se znakem sovy.
Naty mluvila o mimo jiné o festivalech, které navštívila a potvrdila účast na festivale v USA, kam poletí první týden v březnu představit film Gilda. Film Gilda prý bude představen i na festivale ve Španělsku a Mexiku. V září začne Naty natáčet film "Bajo el agua" v Kanadě.

Po půl druhé ráno tamního času vystoupila se 16 písněmi a ukončila první den festivalu. Bohužel znovu zpívala na half-playback.Zdroj: Villa María YA, Villa María Vivo, AnfiVillaMaria, Las Cholitas de Oreiro, vk.com, martinrgill, lavoz.com.arNatalia zve na speciální promítání filmu Gilda, no me arrepiento de este amor, které se koná v pátek 3. února ve 21 hodin v Santiago, Chile na podporu lidem, postiženým lesními požáry v Chile.Zdroj: Gilda La película en ChileNatalia si pravděpodobně zahraje ve filmu "Bajo el agua" (Pod vodou), příběhu Adolfa Bioy Caseros, který plánuje zfilmovat režisér Alejandro Chomski s Natalii a Američanem Willem Dafoe. Natalii čeká velká výzva: bude muset mluvit anglicky.
Natáčení by podle plánu mělo začít v září v Kanadě.
Natalia v rozhovoru pro Telám řekla: "Tento příběh Bioye Casares je hodně fantastický. Moje postava je velmi roztomilá, možnost pracovat s Alejandrem a natáčet s Willem Dafoe, kterého jsme viděla v divadle v "The Old Woman", když jsem sem přijela, je úžasná. Výzva je to velká, nikdy jsem nehrála ve fantasy filmu, ani jsem ve filmu nemluvila anglicky, i když anglicky mluvím; mluvila jsem německy ve Wakoldě a hrála jsem v jedné ruské sérii, ale abych pracovala s postavou jako v "Bajo al agua", poprosila jsem Alejandra, abych nemluvila jako rodilá Američanka, ale s argentinským přízvukem." Příběh má jako hlavní linii muže, který usiluje o hodně mladší ženu a žádá jednoho vědce, aby mu aplikoval injekci se žlázou lososa, která mu umožní omládnout. Co si ale neuvědomí, že po tomto zákroku mu budou oslabovat plíce, narostou mu žábry a bude muset nevyhnutelně žít pod vodou.Zdroj: telam.com.arČeská televize Relax od zítra, 1. února, bude vysílat již po páté v řadě telenovelu Divoký anděl. Denně od 19:30.

Zdroj: latin.czVčera po koncertě Natalia poskytla rozhovor pro server televizi Crónica a poté šla na společnou večeři s kapelou. Naty v rozhovoru prozradila, že byla před koncertem nervózní, ale je velmi šťastná, že mohla vystoupit před argentinským publikem po tolika letech. Potvrdila, že poletí na Miami podpořit film Gilda. Letos bude hrát v asi dvou filmech - jeden v Kanadě, kde bude mluvit anglicky, druhý v Argentině, a neplánuje nahrát nové album.

Zdroj: Crónica TelevisiónNatalia včera v Mar del Plata odzpívala zkrácenou verzi koncertu turné Cumbia & Hits Tour ve třiceti stupňovém horku. Písně měly rockovější nádech a Natalia poupravila i svůj koncertní šatník. Kvůli hlášení policie musel být koncert ukončen ve 22 hodin.
Naty naposledy zpívala před argentinským publikem v roce 2003.Zazpívala tyto písně:
Corazon Valiente
Fuiste
No me arrepiento de este amor
Corazón herido
Te Cerraré la Puerta
No es mi despedida
Paisaje
Se me ha perdido un corazon
Me muero de amor
Cambio dolor
Rio de la Plata
0303456
Todos me miran
Que digan lo que quieran
Tu Veneno

Zdroj: NataliaOreiro.cz, TN todonoticias"Natalia Oreiro a Richard Gere spolu budou sdílet červený koberec v Miami," píše server LaUbfal. 3. března začíná 34. edice Filmového festivalu v Miami, který bude zahajovat Richard Gere a kde by měl být promítán film Gilda, no me arrepiento de este amor.

Zdroj: laubfal.comAtahualpa, syn Natalie a Ricarda má dnes 5. narozeniny! Přejeme malému šikulovi vše nejlepší a spoustu parádních hraček!Zdroj: nataliaoreiro.czNatalia dnes pózovala pro novou kolekci botů od značky Lady Stork.Zdroj: vk.com/nataliaoreiro, Jorge LeonŘeditelka argentinské společnosti Smilehood Media řekla, že se jedná o možnosti natočit s Natalii seriál o životě zpěvačky Gildy, po velkém úspěchu filmu Gilda, no me arrepiento de este amor v Argentině. Uvidíme, jestli z toho něco bude.

Zdroj: todotvnews.comVypadá to, že rodina Mollo-Oreiro bude mít nového člena rodiny, info z VK: "Opustili mě, ale už jsem našla někoho, kdo mě má rád! Jaké byste mi dali jméno? Jsem fenka!"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia Oreiro je na titulní straně argentinské edice časopisu Rolling Stone a titulek říká: "Přírodní síla Natalie Oreiro".

Natalia poskytla rozhovor pro Rolling Stone na konci listopadu před odjezdem do Ruska ve svém nahrávacím studiu, kde přiznala: "Jsem trochu bez energie. Celý tento rok mě nechal velmi vyčerpanou. Celé ty měsíce jsem se hodně učila, zkoušela, spala málo, snažící se být dobrou mámou." To co se jí nejvíce líbí je "obyčejný život": "Chci trávit více času doma, starat se o rostliny, vyjet si na kole. Potřebuji být více Natalii, ženou, alespoň nějaký čas."

Natalia chtěla původně natočit videoklip Corazón Valiente jinak, ale režisér Claudio Divella ji přesvědčil, aby ho natočila se sexy choreografiemi, v parním vlaku, v gala oblečení.

V článku v Rolling Stone byly připomenuty Nataliiny začátky a cesta za jejím snem, být herečkou. V roce 1994 přerušila střední školu, zbývaly jí dva roky, a odstěhovala se do Buenos Aires. Přes těžké začátky se jí začalo dařit a telenovela Muñeca Brava jí změnila život. Natočila 3 desky a společnost BMG chtěla, aby Natalia natočila desku v angličtině. Ta jim řekla: "Proč budu zpívat anglicky, když jedu do České republiky a tam zpívají mé písně ve španělštině?" Natalia tedy přestala koncertovat a věnovat se hudbě. Začala chodit na castingy a natočila řadu filmů. Minulý rok uspěla s filmem Gilda, kde začala opět zpívat.

Natalia se před pár měsíci přestěhovala z Palerma do čtvrti San Isidro, Buenos Aires. Chtěla mít více zeleně a klidu, jelikož v Palermu už bylo velmi hlučno.Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Novinky 2016
Novinky 2015
Novinky 2014
Novinky 2013
Novinky 2012
Novinky 2011
Novinky 2010
Novinky 2009
Novinky 2008
Novinky 2007
Novinky 2006