Naty byla včera v butiku Pink Power, kde je k prodeji také pár kousků od Las Oreiro.
Zdroj: instagram.com/pinkpower.indumentaria


Za týden, 21. listopadu, vystoupí Natalia na hudební akci Super Diskoteka 90x v ruském Petrohradu. Připomeňme si její předchozí dvě vystoupení na této akci z roku 2012 a 2014.
Zdroj: Youtube


Stýská se vám po hudbě Natalie Oreiro? Je tady album Fiesta [fans edition]!

Od vydání posledního CD Natalie uběhlo již mnoho let, ale Natalia nikdy nepřestala zpívat. Proto vám nyní přinášíme kompilaci 12ti nevydaných písní nahraných za posledních 10 let. Doufáme, že se vám album bude líbit a že si jím připomenete hudbu této latinskoamerické divy!stáhnout album

Upozornění: CD není oficiální album, kompilace obsahuje písně jinak dostupné na internetu.


Režisér filmu Miss Tacuarembo, Martín Sastre se dnes setkal s Naty, aby spolu pokračovali na práci na dokumentu natočeném minulý rok v Rusku během Nasha Natasha Tour 2014. Shodou okolností má i Sastre poraněnou ruku, tak s Naty nafotil nevšední fotku.
Zdroj: Martin Sastre


Natalia, která se včera připravuje na svou roli zpěvačky Gildy, se včera setkala se Susanou Diorio, kamarádkou zesnulé Gildy, společně s Cecilii Diorio a Lorenou Muñoz, režisérkou připravovaného filmu "No me arrepiento de este amor". Setkání se konalo u Naty doma.
Zdroj: Lorena Muñoz


V aktuálním čísle českého časopisu Pestrý svět se nachází celostránkový článek o Natalii Oreiro. Sken najdete v sekci HQ scany. Díky Honzovi za upozornění!
Zdroj: NataliaOreiro.cz


Nová fotka naší Niky s Naty, focená včera u jejího domu v Buenos Aires byla přidána do fotogalerie. Naty se nyní připravuje na roli Gildy. Kvůli zlomené ruce nepoletí na Nový Zéland, ale Martín Sastre přiletí do Argentiny, aby spolu pracovali na dokumentu o její slávě v Rusku, který by měl být hotový v březnu. Na DVD by mohl být i celý koncert a vyjde i v Argentině. Natalia má po pádu z kola jednu ruku zlomenou a druhou naraženou, ale před cestou do Ruska si sádru chce nechat sundat. Děkujeme Niky!
Zdroj: NataliaOreiro.cz, Ely Pereyra, Natalia Ponce, Miluu Lusso


Pozdrav od Naty pro skupinu La Liga, která bude mít své první koncerty v Gran Rexu.
Zdroj: Tito y La Liga - Letras, Canciones y Mas


Česká televize Relax místo plánované telenovely Kachorra bude od 9. listopadu vysílat telenovelu Sos mi vida (Jsi můj život). Premiérové díly se budou vysílat v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek ve 20:30. TV Relax se rozhodla nevysílat Kachorru kvůli obtížné komunikaci s distributorem tohoto seriálu.
Zdroj: Televize Relax


Natalia dnes navštívila ženskou věznici Complejo Penitenciario Federal IV v Ezeize, kde se promítal film Infancia clandestina.
Zdroj: twitter.com/PPNArg, cejasmeliare, EllaTambien06, lore21175


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Next >>

Content Management Powered by CuteNews