26.11.2020 - Komentáře (5)
V úterý ve 22 hodin (Argentina) Naty vysílala živě s herečkou Monicou Ayos (Turca, Sos mi vida) na Instagramu.
Během přátelského rozhovoru Naty Monice chválila její kondici a krásné fotky z pláže a vzpomněla, že spoustu věcí, co nosila jako Monita v Sos mi vida měla právě od Monicy. Taky vyprávěla, jak se ve dvě ráno před natáčením scén pro Sos mi vida učila s Monicou a Valerii Lorcou striptýz, aby to dobře zahrála. Naty z hotelu v Montevideu také vyprávěla, jak se fotila cover fotka na album Tu Veneno a přiznala, že nyní je bez syna a má u sebe jeho pyžamo. Holky také mluvily o svých znamení, jaké jsou Nataliiny kamarádky, o životě na Miami... Naty řekla, že se jí na USA nelíbí, že když tam někam jde, lidé s ní nechtějí mluvit španělsky, i když španělsky mluvit umí. Naty také připomněla, jaké to bylo, když v době Divokého anděla dostávala dopisy od fanoušků z celého světa. Nyní se ten romatismus z posílání a dostávání dopisů v době sociálních sítí vytratil. Holky si spolu zazpívaly kousek písně Un ramito de violetas. Dále Natalia připomněla, jak s Leonardem Sbaraglia natáčela telenovelu Casablanca, jejiž natáčení bylo po dvou měsících ukončeno a Naty získala v Divokém andělovi a také zmínila i misofonii (snížená zvuková tolerance), kterou trpí už mnoho let.
A včera ve 22:30 byla Naty živě na Instagramu v rozhovoru s Franco Torchia na kanále museoevita.
Speciální rozhovor k Mezinárodnímu dni eliminace násilí z genderových důvodů, Naty s moderátorem mluvila o porušování práv žen, o diskriminaci, o machismu, násilí a nerovnosti.
Naty řekla, že je v Uruguayi a že si s sebou vzala spoustu materiálů, aby se připravovala na svou novou roli Evity. Naty také připomněla, že dříve moderovala pořad o právech žen, Se dice de mi, kde se dozvěděla o spoustě práv, o kterých dříve nevěděla.
Zdroj: monicaayos, museoevita


Natalia Oreiro se stala tváří veganské vlasové kosmetiky Otowil a včera byla zveřejněna první reklama.
A nová reklama s Naty pro uruguayskou společnost Anda.
Zdroj: DistriWil animate al cambio, ANDAOficial


Naty a její pondělní look při moderování další semifinálové epizody soutěže Got Talent Uruguay.


Zdroj: nataliaoreirosoy, Natalia Oreiro Siempre


Záznam pořadu Danzar por la Paz, který se vysílal 20. listopadu a Natalia ho moderovala spolu s Maríi Noel Riccetto.
Zdroj: Unicef Uruguay


Natalia dnes poskytla rozhovor do pořadu Últimos Cartuchos, z hotelu v Montevideu mluvila o dokumentu Nasha Natasha, své roli moderátorky a vztahu s rodinou.
Zdroj: Vorterix


Naty a její včerejší look na Got Talent Uruguay.


Zdroj: nataliaoreirosoy


Trailer k filmu Hoy se arregla el mundo, kde si Natalia zahrála menší roli matky, po boku Lea Sbaraglia. Premiéra filmu, který vypráví o vztahu otce s malým synem, je naplánovaná na začátek příštího roku.


Zdroj: sanwino


Naty v neděli na Instagram zveřejnila videa z návštěvy prázdné Národní knihovny Uruguaye v Montevideu. Naty miluje knihovny.
V pátek 20. listopadu ve 22:45 se bude vysílat pořad Danzar por la Paz (Tanec pro mír) ve prospěch organizace Unicef. Pořad moderuje Natalia Oreiro a María Noel Riccetto. Pořad se bude vysílat na mnoha uruguayských televizích a na Youtube Unicef Uruguay.
Zdroj: nataliaoreirosoy, Unicef Uruguay


Natalia ja na titulce argentinského časopisu Caras s novými fotkami a rozhovorem.

Během pandemie, se herečka zavřela na čtyři měsíce, aby se stala "učitelkou" pro svého syna a čelila svým temným stránkám. Debutovala na Instagramu v době, kdy měla premiéru Nasha Natasha, road movie o Rusku, který vyšel na Netflixu. Říká, že Ata (8) má v sobě nádherný klid, takový do kterého se zamilovala u Ricarda Mollo, se kterým sdílí 19 let manželství.


Zdroj: Caras, Gabriel Machado


Naty a její look při pondělním moderování soutěže Got talent Uruguay.


Zdroj: Instagram


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!