Vše nejlepší ke 44. narozeninám, Naty! ♥

Nový rozhovor s Naty z Youtube pořadu Saliendo que es Eléctrica, odvysílaný v neděli 9. května.
Natalia, schovávající svůj nový blond přeliv pro roli Evity, prozradila, že premiéra seriálu Santa Evita je naplánovaná na červen 2022. Kromě Evity, Naty mluvila o talentu, o rozdílech mezi Rusy a obyvateli Rio de la Plata a v přímém přenosu zabila divně vypadajícího pavouka, které nemá ráda.
Zdroj: miamik, Natalia Oreiro Siempre


5. května se na Youtube vysílal na Youtube živě pořad Les Dilitantes s Natalii a humoristou Fabiem Alberti, který moderovala Eva Esdrújula, specialistka s jiným pohledem na umění v životě a život v umění.
Natalia mluvila o pandemii, o soutěži Got Talent Uruguay, seriálu Iosi, el espía arrepentido, o tom jako vyhrála soutěž Xuxa, řekla že má od dvaceti řidičák, ale řídí, jen když natáčí nějakou roli, veřejnou dopravou nejezdí.
Naty pak potvrdila, že je pravá Uruguayka, když španělská slova říkala, tak jak se řeknou v Uruguayi. Mluvila i o vegetariánství a o tom, jak se po více než 10 lety rozhodla opustit vlastnictví značky Las Oreiro a věnovat se svojí práci.
A nová reklama s Natalii pro společnost Anda a Den Matek.
Zdroj: Nine Fiction, Anda


Natalia Oreiro slaví 1 milion sledujících na Instagramu!

Před deseti měsíci, uprostřed nejistoty, která stále přetrvává, jsem ucítila potřebu spojit se novým způsobem s mými přáteli po celém světě.
Vždy jsem věřila, že jediný způsob jak to udělat je skrz mé povolání, ale objevila jsem nový vesmír a skočila jsem tam bez sítě, bez ujasnění formy, s trochou strachu a spoustou zvědavosti.
Dnes chci poděkovat této krásné komunitě, která vznikla, ze které se každý den učím být otevřenější a méně kritická.
Děkuji, děkuji, děkuji!
Milionkrát děkujiiiiiii
🤍🙌😘
Zdroj: instagram.com/nataliaoreirosoy


Česká oficální stránka o jedné cílevědomé, pracovité a empatické Uruguayce, Natalii Oreiro je 16 let online, uf!
Smažte z prohlížeče soubory cookies a užijte si nový design.


Nataliiny looky z moderování druhé řady talentové soutěže Got Talent Uruguay.
Zdroj: IG, VK, adrianbarboza.uy


Včera byl odvysílá první díl druhé řady talentové soutěže Got Talent Uruguay, s excelentní moderátorkou Natalii Oreiro. Soutěže se zúčastnila i jedna Ruska, která zazpívala Nataliinu ruskou verzi písně Me muero de amor a v zákulisí si střihla duet i s Naty. Jestli porotu oslnila uvidíte v tomto díle:
Zdroj: Natalia Oreiro Siempre


Rozhovor s Natalii ve včerejším pořadu Amamos el Talento, kde představila druhou řadu soutěže Got Talent Uruguay, která začíná dnes ve 21 hodin na uruguayské televizi Canal 10. Natalia je momentálně v Buenos Aires a natáčí seriál Santa Evita.
Zdroj: Natalia Oreiro Siempre


Jestli jde vše podle plánů, Natalia v těchto dnech už natáčí seriál Santa Evita, kde hraje roli Evy Perón, což je pro Naty největší výzva v celé její herecké kariéře. Natalia se kvůli roli nechá obarvit na blond.

V pondělí 12. dubna začíná uruguayská televize Canal 10 vysílat druhou řadu talentové soutěže Got Talent Uruguay, kterou opět moderuje Natalia.
Jako ambasadorka pro Rio de la Plata organizace Unicef, Natalia uvádí nové podcastové episody pořadu Cuando todo cambió (Když se vše změnilo), které lze poslouchat na Spotify.
Už více než 10 let je Natalia také ambasadorkou urugayské organizace ANDA. V novém videu ve jménu organizace zdůrazňuje Uruguaycům důležitost nošení roušek, časté mytí rukou, dodržování rozestupů a vakcinace, aby bylo možné se brzy znovu stýkat.
Kvůli premiéře filmu La Noche Mágica, natáčení seriálu o Evitě a vydání nového songu Listo Pa'Bailar Natalia nyní poskytuje spoustu rozhovorů. Momentálně je také v novém čísle časopisu Brando. Natalia Oreiro: "Je potřeba utéct z místa, kde tě ostatní chtějí mít."
Z Montevidea, kde začátkem roku trávila několik týdnů a natáčela seriál Iosi, el espía arrepentido a moderovala soutěž Got Talent Uruguay, herečka a zpěvačka vysvětlila pro časopis Brando jak si vybudovala kariéru, která kombinuje popularitu a prestiž, i jak se připravuje na ztvárnění Evity. V rozhovoru také vzpomněla, jak se dostala k režisérovi Martínu Sastre, se kterým si velmi rozumí, a natočila s ním kromě dokumentu Nasha Natasha, film Miss Tacuarembó, který by jednou s režisérem chtěla jinak sestříhat a výsledkem by byl mnohem temnější film. S režisérkou Lorenou Muñoz má v plánu natočit film o básnířce Juaně de Ibarbourou (1892-1979), která byla feministkou a měla těžký, smutný a zároveň slavný život.
O roli Evity, která v ní vzbuzuje paniku a vděčnost řekla: "Připravuji se se všemi dostupnými informacemi, které o ní existují. Mimo čtení, archivních fotek a audii. Jakmile je tímhle člověk nasáklý, začne jí hledat duši. Zahrát někoho, kdo existoval a kdo je zarytý v srdcích, v očích a v památce celého národa je velmi těžké. Nikdy své postavy neimituji. Nejsem jí fyzicky podobná. Budu mít její barvu vlasů, samozřejmě. Ale nad rámec fyzického, jsme obě dvě narozené ve znamení býka. A tohle mě přibližuje trochu více."
Zdroj: canal10.com.uy, Claudia Sanchez, Brando, Anda, spotify.com, Naty Facu


Dnes vyšla španělská verze songu Listo Pa'Bailar, kterou Natalia zazpívala s kapelou Bajofondo.
A také ruská verze:
A ještě instrumentální verze:
Zdroj: Bajofondo Oficial


<< Previous 1 2 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!