V sobotu 20. července se bude v pražském kině Evald promítat téměř dvouhodinový životopisný snímek Svatá Evita (Santa Evita) s Natalii Oreiro v hlavní roli, natočený v roce 2021. Film bude promítán s českými titulky.
Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět excelentní výkon Natalie Oreiro v roli Evy Duarte de Perón na velkém plátně!

Promítání začíná v 11:30, v kině Evald, ulice Národní 28 na Praze 1. Vstupné 200,- Kč se platí na místě před/po promítání.
Natalia se po dlouhé době objevila na veřejnosti a zúčastnila se včerejšího představení nového vozu T-Cross od Volkswagen, na stadionu DirecTV Arena, v Tortuguitas, Buenos Aires.


Minulý týden skončilo natáčení filmu La Mujer de la Fila, kde si Natalia zahrála hlavní roli pod režií Benjamína Avila.

Nyní už můžeme jen čekat, až všechny filmy, které Natalia za poslední půl rok natočila, vyjdou:
Porque soy grande, Campamento con mamá, Dopis Dědu Mrázovi a La Mujer de la fila.

Zdroj: vwargentina, julietanaircalvo, nataliaoreirosoy, benzere72


Video ze zvukové zkoušky, kde Naty zpívá píseň Soy lo que soy, na vystoupení na pochodu Marcha del Orgullo (Pochod hrdosti) v Buenos Aires z loňského listopadu.
Zdroj: nataliaoreirosoy


23.6.2024 - Komentáře (2)
Nová sekce o seriálu Grisel, který měl velký potenciál, ale bohužel se nakonec ani nezačal natáčet. Natalia měla v seriálu hrát hlavní roli, a navíc poprvé působit i jako producentka.

V sekci Extra najdete exkluzivní skeny několika argentinských časopisů:
17.6.2024 - Komentáře (2)
Natalia je tváří mnoha značek, jak v Argentině, Uruguayi i Rusku. V nových sekcích se můžete dozvědět o spolupráci se značkami Lager Uruguay, Otowil, Mercado Libre a Movistar.


Pořad La Previa con Bebe o nahrávání písně Me muero de amor (cumbia verze) s Natalii a Juanem Ingaramo z roku 2021.
Zdroj: Natalia Oreiro Flashbacks


V roce 2001 vyšla v Česku MC kazeta, kde Ivana Andrlová odvyprávěla ve zkrácené verzi část příběhu telenovely Divoký anděl. Vy si ji můžete připomenout a poslechnout zde:
29.5.2024 - Komentáře (3)
Mathew sepsal skvělou novou sekci, plnou zajímavých informací, o seriálu Santa Evita, ve které zazářila Natalia Oreiro a získala za roli Evy Perón několik cen.

"Oreiro již několik dní před natáčením scény zahájila drastickou dietu a 24 hodin před natáčením scény pak již nic nejedla a pouze pila, aby její proměna byla co nejvěrohodnější. Také se rozhodla, že noc před natočením scény nebude spát, aby scéna umírající Evity byla věrohodná...
Ve fotogalerii najdete spoustu kvalitních fotek z natáčení, pro které se Natalia nechala odbarvovat na blond po dobu několika měsíců.
První fotky z natáčení filmu La mujer de la fila, který se právě natáčí v Buenos Aires, kde si Natalia zahraje roli Andrey, která bojuje za osvobození svého syna z vězení.
Zdroj: buffalo.films


<< Previous 1 2 3 4 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!