31.7.2021 - Komentáře (5)
Natalia si svůj blonďatý look pořádně užila, kromě natáčení seriálu, nafotila spoustu fotek a poslední natáčecí den seriálu Santa Evita, 29. července, už byla opět jako brunetka.Ve čtvrtek byla se synem podpořit Ricarda na koncertě Divididos a nyní pojede do Uruguaye, aby natáčela přímé přenosy talentové soutěže Got Talent Uruguay.
Zdroj: nataliaoreirosoy, ciudad.com.ar


O tom, že je nyní z Natalie blondýna píše i slovenský tisk! Aktuálně článek najdete v novinách Plus 1 Den.

Zdroj: Maroš, nataliaoreiro.cz


Nové fotky s krásnou usměvavou blondýnou.
Zdroj: nataliaoreirosoy


Na začátku kariéry nás Natalia překvapovala neustálými změnami image, a nyní po mnoha letech se opět pořádně odvázala. Zde je její aktuální look s blonďatými vlasy. Jak se vám líbí?


Zdroj: nataliaoreirosoy


První fotky Natalie jako Evy Perón, v právě se natáčejícím seriálu Santa Evita pro placený televizní kanál Star+, který se spouští 31. srpna v Latinské Americe.


Natalia se kvůli roli nechala přebarvit na blond a svou novou image několik dlouhých týdnů schovávala.
Zdroj: Star+


Vše nejlepší ke 44. narozeninám, Naty! ♥

Nový rozhovor s Naty z Youtube pořadu Saliendo que es Eléctrica, odvysílaný v neděli 9. května.
Natalia, schovávající svůj nový blond přeliv pro roli Evity, prozradila, že premiéra seriálu Santa Evita je naplánovaná na červen 2022. Kromě Evity, Naty mluvila o talentu, o rozdílech mezi Rusy a obyvateli Rio de la Plata a v přímém přenosu zabila divně vypadajícího pavouka, které nemá ráda.
Zdroj: miamik, Natalia Oreiro Siempre


5. května se na Youtube vysílal na Youtube živě pořad Les Dilitantes s Natalii a humoristou Fabiem Alberti, který moderovala Eva Esdrújula, specialistka s jiným pohledem na umění v životě a život v umění.
Natalia mluvila o pandemii, o soutěži Got Talent Uruguay, seriálu Iosi, el espía arrepentido, o tom jako vyhrála soutěž Xuxa, řekla že má od dvaceti řidičák, ale řídí, jen když natáčí nějakou roli, veřejnou dopravou nejezdí.
Naty pak potvrdila, že je pravá Uruguayka, když španělská slova říkala, tak jak se řeknou v Uruguayi. Mluvila i o vegetariánství a o tom, jak se po více než 10 lety rozhodla opustit vlastnictví značky Las Oreiro a věnovat se svojí práci.
A nová reklama s Natalii pro společnost Anda a Den Matek.
Zdroj: Nine Fiction, Anda


Natalia Oreiro slaví 1 milion sledujících na Instagramu!

Před deseti měsíci, uprostřed nejistoty, která stále přetrvává, jsem ucítila potřebu spojit se novým způsobem s mými přáteli po celém světě.
Vždy jsem věřila, že jediný způsob jak to udělat je skrz mé povolání, ale objevila jsem nový vesmír a skočila jsem tam bez sítě, bez ujasnění formy, s trochou strachu a spoustou zvědavosti.
Dnes chci poděkovat této krásné komunitě, která vznikla, ze které se každý den učím být otevřenější a méně kritická.
Děkuji, děkuji, děkuji!
Milionkrát děkujiiiiiii
🤍🙌😘
Zdroj: instagram.com/nataliaoreirosoy


Česká oficální stránka o jedné cílevědomé, pracovité a empatické Uruguayce, Natalii Oreiro je 16 let online, uf!
Smažte z prohlížeče soubory cookies a užijte si nový design.


<< Previous 1 2 3 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!