Natalia dnes o půl 4 ráno v Buenos Aires vystoupila na hudební akci Fiesta Plop. Vystřídala 4 kostýmy a zazpívala 11 písní:

Cambio dolor
Fuiste
Paisaje
Corazón valiente

Rio de la Plata
Cuesta arriba, cuesta abajo

El Perfume del amor feat. Alejandro Sergi
Me muero de amor
Que si, que si

Que digan lo que quieran
Tu veneno


Natalia show věnovala osobě, která se hodně zasloužila, aby Natalia na Fiesta Plop vystoupila, Nicovi, který nedávno zemřel.

Zdroj: Leo Sam, lucianobottini, oc.ta.vito, gerardodunn, m_lau_md, laglu, estacatto


Natalia dnes večer vystoupí s hodinovou show na 11. výroční hudební akci Fiesta Plop, v divadle Vorterix v Buenos Aires. Natalia zazpívá 11 písní.
Fiesta pop, jsou párty, které pořádají studenti divadla, jsou to párty velmi liberární, zábavné párty, kam chodí především gayové a hraje tam hudba zábavná, popová z různých let.
Zdroj: Fiesta Plop


Ricardo Mollo, manžel Natalie dnes slaví 60. narozeniny! Jeho rodina a přátelé natočili pozdravy a zde je finální video. Na konci je i syn Ata s Natalii.

Feliz cumple, Ricardo!
Natalia svému manželovi popřála i na sociální síti VK: "Dnes někdo speciální, nadpozemský, upřímný, citlivý, zářicí a krásný... slaví narozeniny.
Vše nejlepší, i když to je málo. Šťastných 60!"

Ricardo měl večer koncert se svou kapelou Divididos v Luna Parku a na pódium mu malý Atahualpa přinesl narozeninový dort.
Zdroj: Divididos Official, vk.com


I dnes se fanynky viděly s Naty u jejího bývalého domu, kde zkouší na páteční show.


Zdroj: Las Fieles de Oreiro


Naty včera během zkoušení na páteční vystoupení na akci Fiesta Plop věnovala pár minut fanynkám, které ji ke studiu přišly navštívit.


Zdroj: Nicky_Ruiiz, fiammamolina8, Fans Club Oficial Juntos x Natalia Uy, ezequielcomeron, lasmonitasdeoreirook, Andrea Alvarez


14. září se v německém Düsseldorfu koná akce "Industrie trifft fashion" (Průmysl se setkává s módou) uvnitř závodu Mercedes Benz, kde se konají přehlídky světových módních značek. Natalia byla se měla zúčastnit spolu se svou značkou Las Oreiro!

První promo fotky k nové kolekci "Morocco" (Maroko) od Las Oreiro pro jaro-léto 2017/2018.
Zdroj: weloveyounataliaoreiro_usaclub, lasoreirofan


Ve fotogalerii si můžete prohlédnout téměř 50 exkluzivních fotek Natalie při loučení se s fanoušky v hotelu v Madridu z neděle 23. července. Naty od fanoušků dostala spoustu dárků a strávila s námi asi 20 minut.
Zdroj: NataliaOreiro.cz


Hurá! Naty bude znovu na promo fotkách nadcházející kolekce od Las Oreiro pro jaro-léto 2017/2018. Bylo zveřejněno video z focení džínů.
Zdroj: lasoreirooficial


Natalia se zúčastnila charitativního pořadu Un sol para los chicos, který nemoderovala, jen představila reportáže, natočené o hladovění a žízni v africké Keni.
Bylo vybráno neuvěřitelných 75 347 959 Pesos (93,5 mil Kč).
Zdroj: NataliaOreiro.cz, Unicef Argentina, El Trece


Pár fotek s Natalii pro kolekci Avon True.
Dnes ve 12 hodin (v 17 hodin našeho času) začíná každoroční několika hodinový charitativní maraton Un sol para los chicos pro získání peněžních prostředků pro děti a projetky podporované organizací Unicef. Natalia bude přítomná. Akci lze sledovat živě na stanici El Trece.

Zdroj: Avon Argentina, unsolparaloschicos.com.ar


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!