Natalia dnes na VK: "Všechny dny jsou naše dny!! Super mámy ♥
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Natalia se včera zúčastnila Avon pochodu proti rakovině prsu v hlavním městě Uruguaye, Montevideu. Pochodu se zúčastnilo přes 2000 lidí.


Po pochodu se setkala se svými uruguayskými fanoušky. Mimo jiné jim přiznala, že bere hodiny zpěvu 2x za týden a okomentovala projekt, kde se fanoušci snaží aby Natalia zpívala hlavní píseň na Mistrovství světa ve fotbale, které se bude konat v Rusku a aby byla znovu kmotrou uruguayského týmu.


Zdroj: tadeo_rodriguez_98, juanpalleiro, fundacionavonargentina, bethelspaok, karen_todoroff, cndefatletismo, Quatromanos_uy, NaadiaDenisse, smileforOreiro, Rosario Donadio, juntosxnataliauy


Natalia zve na Avon pochod proti rakovině prsu, který se koná tuto sobotu od 16:30 v Montevideu, Uruguayi. Naty bude přítomná.
Zdroj: Sucatiming Cronometraje


Natalia dnes navštívila fabriku Avonu, aby se podívala, jak se vyrábějí kosmetické produkty.


Zdroj: Avon Argentina, chico_lunar, fabiojedacandia, camipresent, mayralazarte


Nueva Mujer - Natalia Oreiro: "Důvěra nesouvisí s tělem" – 26.9.2017

Je ambasadorkou Unicefu, na jejím prvním castingu jí řekli, že nikdy nebude herečka, její popularita se rozšířila téměř po celém světě, trápí jí sociální nerovnoprávnost v Latinské Americe, a nyní přichází do Chile jako ambasadorka Avonu, v rámci programu: Běh proti rakovině prsu.
V srpnu tomu bylo 24 let, co se tato Uruguayka usadila natrvalo v Argentině. Ve svých téměř 16 letech, překonala Río de la Plata, aby zkusila štěstí v hereckém světě, a od toho... PŘEČÍST HONZŮV PŘEKLAD


Včera Natalia sdílela na VK fotku svojí maminky z dětství a okomentovala ji: "Odkud pochází moje vášeň na šaty? Máma!!!"
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


V sobotu se Natalia zúčastnila první edice akce Relevo por la vida od nadace Peluffo Giguens v Pista de Atletismo (atletickém stadionu) v Montevideu.
Akce, na které se má 24 hodin chodit nebo běhat, se konala jako příležitost setkat se, oslavit život, zapojit se do boje proti rakovině, a získat peněžní prostředky pro nadaci Peluffo Giguens. Natalia na akci také vystoupila a zazpívala písně No me arrepiento de este amor, Fuiste, acapella Cambio dolor a Valor.


Zdroj: peluffogiguensoficial, ingrydm, Juntos x Natalia Uruguay, Martin Balliva, anacecimoreiraa, macasaav_, MarianoCuimbae


Natalia se připojila k projektu organizace Mama Cultiva Argentina a zvala na solidární akci konající se 7. října k podpoře šíření přínosů léčivého konopí.
Zdroj: mamacultivaargentina


Videa z focení pro časopis Sarah, které se konalo 29. září v Santiagu, Chile. Natalia se v časopise objeví na konci listopadu.
Zdroj: revistasarah


V pátek Naty sdílela na svůj profil na sociální síti VK tuto fotku s popiskem: "Velmi brzy". Jedná se asi o nové doplňky od Las Oreiro ve formě notesů, diářů. Brzy uvidíme.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!