23. listopadu bude nová píseň a videoklip, který Natalia natočila pro ruskou módní značku Zarina, spuštěn na všech stanicích v Rusku. Píseň se bude jmenovat "To Russia with love" a videoklip s vánočním příběhem bude inspirovat všechny, aby čekali na Vánoce, nové úspěchy a věřili na zázraky.

Zdroj: antennadaily.ru


V prosinci to bude 18 let, kdy Natalia poprvé navštívila Českou republiku a na tiskové konferenci, kde dostala platinové desky za svá alba, mluvila nejen o svých začátcích a o Praze. Připomenout si tuhle dobu můžete v tomto videu:
Dnes je tomu 20 let, co argentinská televize Telefe odvysílala první díl telenovely Muñeca Brava.
V sobotu 8. prosince se v Praze v rámci setkání fanoušků koná exkluzivní promítání filmu Re Loca (Šílená ženská) s Natalii v hlavní roli. Promítání začíná ve 12:30 v kině Evald, ulice Národní 28 na Praze 1. Můžete se k nám přidat!
Natalia oficiálně přes VK:
Ahoj! Nyní oficiálně - s radostí oznamuji, že jsem nyní tváří vánoční kolekce první ruské módní značky Zarina! Vánoční šaty s flitry, obleky a sukně s třpytky - v modelech Zarina se každá žena bude cítit jako skutečná hvězda!
Vánoční kolekce je nyní k dispozici ve všech obchodech Zarina a online obchodech Zarina.ru
Sledujte novinky! Budou zajímavější věci!
To Russia with love. Vaše Natasha!
Spousta krásných promo fotek je k vidění ve fotogalerii:
Tajné focení se konalo 11. října v Buenos Aires, a fotky z backstage najdete také v galerii.


Zdroj: vk.com/nataliaoreiro, zafira.ru


Natalia se včera v Montevideu zúčastnila divadelní hry "Una oportunidad en tu vida" na počest 85. výročí společnosti ANDA, jejíž je tváří už 8 let. Hra vyprávěla pět příběhů a byla režírovaná Franklinem Rodríguez a Natalia si zahrála speciální účast.
Fanouškům Naty potvrdila, že nyní jsou potvrzené jen dva zmiňované koncerty turné Unforgettable tour. O dalších zatím sama Naty neví.


Zdroj: Juntos x Natalia, DDelgrossi, HavasGUR


Nové reklamy s Natalii pro uruguayskou společnost Anda, která letos slaví 85 let od založení.


Zdroj: Anda


V nákupním centru Riviera v Moskvě se brzy otevře obchod s oblečením Zarina, jehož tváří se stala Natalia, která minulý týden v Moskvě natáčela promo klip pro tuto značku. Klip se natáčel v zábavním centru Zorya 8. listopadu a natáčení trvalo 12 hodin. Název písně, pro kterou se klip natáčel, ještě není znám, ale podle médii v písni Natalia zpívá "Otevřete své srdce pro lásku, když jsem otevřela své pro Rusko."
Zdroj: bbnews.ru, Ksyusha Pogorelova


Natalia včera v Moskvě poskytla rozhovor a natáčela reklamu/klip pro novou kolekci ruské značky oblečení Zarina, kde zazní také nová píseň, kterou Natalia nazpívala španělsko-rusky.


Dnes odpoledne Naty z Moskvy odletěla domů.


Zdroj: edavidovna, oreiroinrussia, mariya_romanova93, torgom_ara202


Staré, nezveřejněné video z roku 2000 s Natalii v pořadu Zapping music na argentinské televizi Disney.
Zdroj: Grace Spinelli - Vero


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!