4.3.2021 - Komentáře (3)
Filmy La Noche Magica a Hoy se arregla el mundo mají konečně nové datum dlouho očekávané premiéry. Film La Noche Magica se v argentinských kinech objeví od 11. března a Hoy se arregla el mundo 1. dubna.
Datum premiéry filmu Reinas Salvajes ještě nebylo zveřejněno.
Natalia momentálně natáčí v Montevideu druhou řadu soutěže Got Talent Uruguay.
Zdroj: aeroplanocine


Natalia se už přes tři týdny nachází se synem v Uruguayi, kde natáčí politický seriál Iosi, el espía arrepentido, pro Amazon Prime pod režií Daniela Burman. Natáčení seriálu začalo 8. února v Montevideu a seriál bude mít 8 dílů.
Následně má Naty v plánu moderování druhé řady talentové soutěže Got Talent Uruguay a v dubnu by měla konečně natáčet seriál Santa Evita, kde bude hrát Evu Perón.

Zdroj: elpais.com.uy, teledoce.com


17.1.2021 - Komentáře (11)
Caras: Natalia Oreiro: „Sama sebe často rozebírám“ – 11.11.2020

NATALIA OREIRO HLEDÁ SVOU NEJLEPŠÍ PODOBU

Z Uruguaye, kam odjela se svým synem Atahualpou kvůli nové roli moderátorky soutěže Got Talent, mluvila s časopisem Caras o zvláštním roce ve své kariéře. Čtyři měsíce nevyšla z domu ani do supermarketu a užívá si roli učitelky svého syna. „Mám to štěstí, že Ata je dítě, které se snadno adaptuje na změny. Má v sobě ten úžasný klid, díky kterému jsem se zamilovala i do jeho táty.“

Ne vždy najde snadno volný datum, a i když si to většinou umí zařídit, je to poprvé, co Natalia Oreiro nemá tak plný kalendář... PŘEČÍST CELÝ ROZHOVOR

Za skvělý překlad děkuji Marti!

HQ skeny časopisu Caras jsem doplnila do sekce Extra.Tak jsme dotáhli ke konci další rok a vítám vás na této stránce v roce 2021!

Rok 2020 nebyl takový, jaký si ho Naty i my všichni plánovali, přesto Naty byla loni velmi akční a zapojila se do mnoha projektů a udělala velkou radost nám fanouškům. A to především tím, že po 6 letech čekání byl zveřejněn dokument Nasha Natasha a to v srpnu na online televizi Netflix. A také založením si účtu na Instagramu, kde je Naty aktivní.

Velký projekt, který loni Naty zabral hodně času a úsilí bylo moderování soutěže Got talent Uruguay v Nataliiné rodné zemi. Castingy začaly v únoru a v prosinci bylo finále soutěže.
Z důvodu pandemie se Naty nemohla zúčastnit osobně charitativních pořadů, ale díky internetu se zapojila do mnoha projektů Unicefu a podpořila spoustu dalších organizací.
Stala se nově tváří vlasové značky Otowil a objevila se v reklamě na maté Yerba consentina, a v reklamách značky Anda, jejiž je tváří už 10 let. Koncertní turné 20 años juntos, které se mělo konat v březnu v Rusku, bylo zrušeno organizátorem a Naty ani mnoho fanoušků nedostali své peníze zpět.
Naty však na hudbu nezanevřela, a hostovala ve dvou vánočních písních. Sama připravuje dva nové songy, které by měly být brzy zveřejněny.

Na rok 2021 se plánuje premiéra filmů La Noche Magica, Las Rojas a Hoy se arregla el mundo. Nyní se Naty připravuje na natáčení nové série Iosi, el espía arrepentido, která by se měla natáčet v Uruguayi pro Amazon Prime Video. Od února by měla znovu moderovat druhou řadu soutěže Got Talent Uruguay a v dubnu začít natáčet sérii Santa Evita. V plánu je také natáčení dalšího filmu.

Co se této stránky týče, loni jsem sem přidala 240 aktualit a množství fotek ve fotogalerii naplnila na téměr 74 000. Nataliinu loňskou aktivitu si můžete připomenout v sekci Naty v datech.

Štastný a zdravý nový rok!

Natalia a Ricardo Mollo dnes slaví 19 let od jejich svatby na brazilském ostrově. Gratulujeme! ♥
Naty včera byla hostem rádiového pořadu Una Mujer, který moderuje herečka Graciela Borges a Lorena Peverengo.
Natalia mluvila o letošním roce, který byl pro mnohé obtížný. Mluvila i o svém tátovi, který měl problémy se srdcem a musel být operován v době pandemie a jeho lékař, který ho operoval na covid zemřel, což Nataliina tátu zasáhlo, jelikož byl mladší než on. Naty také mluvila o dokumentu Nasha Natasha, že pro ni bylo obtížné svolit ke zveřejnění. Původně všechny záběry chtěla nechat pro svá vnoučata, aby jednou viděla, jak bláznivá jejich babička byla.
Naty dál mluvila o Rusích, o setkání s fanoušky, dostávání spousty dárků a dopisů, o ruské kultuře. Řekla, že letos měly mít premiéry 3 filmy, ve kterých hrála. Film La Noche Magica, což je podle slov Naty zvláštní film, ale jí se velmi líbí, by měl mít premiéru v kinech 14. ledna. Dalším filmem je Las Rojas, což je něco jako argentinský western a Hoy se arregla el mundo.
Naty se připravuje na natáčení seriálu Santa Evita, který by se měl začít natáčet v dubnu, luvila i o natáčení filmu Gilda, o svém manželovi, který je úžasným partnerem a synovi, který si vybral jméno Atahualpa a ne Merlin. Ata prý nyní chce mít dlouhé vlasy, tak ho téměř nestříhají.
Dál Naty potvrdila, že včera nazpívala novou píseň, která by měla brzy vyjít. Má připravené dva nové songy, řekla.

Stáhnout audio


Zdroj: radionacional.com.ar


Naty má nový přírůstek do rodiny ♥ "Tohle je Coca, zachráněna přáteli z projetu 4 packy. 4 packy je organizace vedená skupinou dobrovolníků, kteří se snaží překonat opuštění, krutost a lhostejnost, kterou prožívají miliony zvířat v naší zemi. Vítej Coco v naší rodině!"


Zdroj: nataliaoreirosoy


Naty pózující v nové kolekci brýlí značky Las Oreiro.


Zdroj: nataliaoreirosoy


Před Vánoci Naty poskytla rozhovor pro časopis HOLA (22.12.), kde řekla, jaké má plány na Vánoce a na Silvestra. "Tento rok, který byl tak vyjímečný a nelze ho oslavit hromadně, budeme slavit Vánoce ve třech (s manželem a synem) a Nový Rok uvidíme, jak udeláme, abychom navštívili mámu Ricarda a jeho dcery, takovým způsobem, abychom byli všichni v bezpečí." Řekla Natalia, která byla součástí kampaně na představení parfému Good Girl Supreme od Caroliny Herrera v Argentině.

"Miluji zdobení domu a zdobím ho malými barevnými světýlky. Koupila jsem také zelené a čerevené ubrusy a jako vždy si vytvoříme vlastní malý stromek a připravíme pěkný stůl. Ata je fanouškem origami, účastnil se kurzů přes Zoom celý rok od pondělí do pátku a v soboty dvakrát, tak jsme vyrobili kartonový strom a on se postaral o všechny ozdoby. Také pečeme vánoční cukroví a čokoládový dort ve tvaru stromku."

Na otázku jaké vypadaly její svátky, když odešla do Buenos Aires odpověděla: "Svátky se změnily, Vánoce jsem trávila v Uruguayi a Nový rok s přáteli nebo partnerem a obvykle jsem jela na dovolenou. Strávila jsem spoustu Silvestrů v Brazílii, které je jedno z mých nejoblíbenějších míst na světě, a vždy v bílém. Navíc jsem se 31. prosince (2001) vdala na ostrově Fernando de Noronha a od té doby je Nový rok pro mě velmi speciální."

Co budeš vařit tyto Vánoce?
"Určitě udělám nějaké těstoviny, jako dýňové ravioly nebo zeleninové lasagne, což mi jde a mám je ráda. A samozřejmě něco sladkého. Důležité je si užít hezký večer s rodinou."
Zdroj: lanacion.com.ar


Dnes v 19 hodin (Argentina) má premiéru nový vánoční song a videoklip La Navidad de Luis, kde si zazpívala Natalia Oreiro, Leo García a León Gieco.

Šťastné a klidné Vánoce!


Zdroj: Claudia Sanchez


Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!