Naty zdraví moderátorku Maríi Inés, která se loučila s moderováním pořadu La mañana en casa na uruguayské televizi Canal 10 a odchází na post ředitelky kultury.
V posledním díle pořadu El Show de los Escandalones na televizi América Naty poskytla rozhovor, kde zavzpomínala na svou první hlavní roli v telenovele Ricos y Famosos, kde si zahrála po boku Diega Ramos.
Zdroj: La mañana en casa, América TV


Nové fotky s Natalii jako Frida Kahlo, mexická malířka z počátku 20. století. Fotky se objeví v novém čísle časopisu Miradas.


Zdroj: machadito_arte


Nataliina účast na online festivale Festival Primavera en Llamas, který se vysílal na YouTube. Cílem festivalu je vyjádřit nesouhlas s dohodou o chovu prasat mezi Argentinou a Čínou, která se má podepsat v listopadu.
Zdroj: Festival Primavera en Llamas


27.10.2020 - Komentáře (3)
Naty při včerejším moderování semifinálového kola soutěže Got Talent Uruguay.


Zdroj: nataliaoreirosoy, giachinomatias, karinacamporinomkp, Natalia Oreiro Siempre


Naty v novém spotu, kde upozorňuje na příznaky revmatického onemocnění. Spot byl natočen koncem loňského roku.
Zdroj: reumaquiensos


Pořad Que no quede nadie atrás k výročí OSN, odvysílaný včera na argentinské televizi Telefe.
Zdroj: Natalia Oreiro Siempre


Natalia a Ricardo Mollo a jejich úvod včerejší charitativní akce Gran Gala por los Niños 2020, která se vysílala živě na Youtube.
Zdroj: oreiroinfo


Natalia moderuje pořad Que no quede nadie atrás (Ať nikdo nezůstane pozadu), speciální pořad k oslavě 75 let OSN (Organizace spojených národů), který bude dnes vysílat televize Telefe.


Zdroj: television.com.ar


Včerejší live stream s Natalii a časopisem Gente Argentina. Naty mluvila o dokumentu Nasha Natasha, kde ukázala hodně ze svého soukromí, což pro ni bylo velmi těžké. Naty mluvila i o první verzi dokumentu, který byl představen v roce 2016 na festivale v Moskvě. Tato verze byla asi o 40 minut delší, ukazovala více o vztahu k Rusku, více z turné, ale podle diváků, kterým se to velmi líbilo, tam prý chybělo více ze srdce, osobitější část, více o vzniku toho, proč ji mají v Rusku rádi. Proto přidali více z Nataliina dětství, jak si hrávala a snila v Cerro v Montevideu.
Naty popisovala svůj vztah k Gildě a jak přivedla hudbu od Gildy k jejím fanouškům po celém světě, o tom, jak se jí s režisérkou Lorenou povedlo získat práva a natočit o Gildě film. Mluvila o dalších filmech, kde si zahrála, především o Miss Tacuarembó, který je dost bláznivý, ale podle Naty jedním z nejlepších, kde hrála. Martín Sastre, režisér filmu, by s Naty rád znovu něco natočil. Vzpomněla i na svůj první film Un Argentino en Nueva York, kde se dostala přes casting, kde se jí ptali, jestli i zpívá. V tu dobu zpívala jen ve školním sboru, ale řekla, že samozřejmě, že hodně zpívá. Tak roli získala a dostala se takto ke zpěvu. Vzpomněla i na zážitek s piercingem, který chtěla mít při natáčení filmu, ale téměř ho vdechla. Vyprávěla i příběh z natáčení filmu Wakolda, kde v jedné scéně porodí dvojčata a jedno z dětí, jehož matka byla na natáčení, začně od Naty pít mlíko (Naty v té době kojila syna). Naty se po natáčení matce omlouvala, a ta se slzami v očích Naty dojatě poděkovala, protože ona mlíko neměla a nemohla svého syna kojit.
Dále Naty mluvila o hudbě. Prý něco píše, něco s kamarády připravuje... před koncem roku možná nějaký nový song vydá. Mluvila o i Divokém andělovi, Facundovi... Kdyby mohla natočit pokračovaní nějaké telenovely, která by to byla? Sos mi vida. Naty snad někdy na Spotify vydá live songy z Nasha Natasha. První co udělá po pandemii? Navštíví své přátelé, rodinu, obejme je, zatančí si s nimi... Naty by se ráda vrátila do televize, až natočí slíbené filmy a seriál, a zahrála by si v komedii.
Z natáčení seriálu Grisel bohužel sešlo. Objevil se jiný velmi podobný seriál, tak to Naty už nechtěla natočit.
Pak Naty odpovídala na krátké otázky.

Místo na světě? Brazílie
Chuť na světě? Čokoláda
Potěšení na světě? Čokoláda
Vůně? Růže
Hudebník? Mollo
Oblíbený seriál? Six feet under
Film? El Piano, Con animo de amar
Oblíbený film ve kterém sis zahrála? Miss Tacuarembo
Vzpomínka? Výhra Paquita de Xuxa (Naty později nazpívala píseň Luna de Cristal od Xuxy, jako poctu pro Xuxu, ale nakonec couvla a nechtěla ji zveřejnit)
Oblíbená fráze? Člověku trvá dva roky, než se naučí mluvit a 60 let, než se naučí mlčet.
Přání pro svět? Spravedlnost
Přání pro sebe? Nezradit sama sebe
Zdroj: revistagenteok


Naty a její look ve včerejší epizodě soutěže Got talent Uruguay. Příště se bude vysílat živě.


Zdroj: nataliaoreirosoy, martinbg82, rossanacarrasco_ro, karinacamporinomkp


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!