Natalia natočila zdravici pro maďarský Unicef a jejich dobročinný koncert Segélykoncert, který se bude konat v Budapest Park 16. června.
Zdroj: facebook.com/budapestpark


V pátek byla Naty s Martínem Sastre na divadelním představení Quienay?, který režíruje Valeria Lorca, v divadle El Piccolino v Buenos Aires.
Zdroj: Valeria Lorca


Režisér Martín Sastre dnes zveřejnil novou fotku s Naty z jejich soukromého setkání.
Zdroj: Martin Sastre


Nenechte si ujít příběh podle skutečné události o životě zpěvačky Myriam Alejandra Bianchi alias Gildy! Film Gilda, no me arrepiento de este amor už za dva týdny v kině Evald v Praze!
Natalia pozdravila Facunda Aranu, a řekla pár společných anekdot, do pořadu paraguayské televize ABC, kde byl Facundo hostem při návštěvě Paraguaye.
Dnes slaví narozeniny Valeria Lorca, Nataliina nejlepší kamarádka, tak ji Naty přes VK popřála formou videa se společnými fotkami.
Osud nás udělal kamarádkami a život nás přeměnil v sestry... Krásný rok, Choli ❤"
Zdroj: ABC TV Paraguay, vk.com/nataliaoreiro


Nataliina nejlepší kamarádka, Valeria Lorca, dala na svůj Instagram soutěž, prvních pět, kteří řeknou stejnou rychlostí jazykolam, vyhrají lístek zdarma na divadelní hru Quienay v divadle El Piccolino. Naty už jeden lístek prý vyhrála.
Zdroj: valerialorca


V sobotu 25. května se bude promítat film Gilda, no me arrepiento de este amor na velkém plátně v pražském kině Evald. Promítání začíná v 11:30, rádi vás tam uvidíme!

1.5.2019 - Komentáře (6)
Děkujeme všem 36 fanouškům, kteří se zapojili do soutěže o suvenýry z Unforgettable Tour! Jedna odpověď byla špatně, dva cizince jsme ze soutěže vyloučili, tak slosování proběhlo online z 33 soutěžících a štěstí se usmálo na: Silvii Vávrovou, Elišku Ryljakovou a Magdalénu Kolínskou.
Gratulujeme!
Nevěřila bych, že budu někdy tuto aktualitu psát.
Dnes je to přesně 14 let, kdy jsem tuto stránku spustila. Dlouhých 14 let dělám tento web ve svém volném čase, zadarmo a pro vás. Proto děkuju za dlouholetou podporu hlavně Matymu a všem ostatním, kteří stránku mnoho let navštěvují.
Po více než dvou letech jsem udělala nový design, takový barevnější. Tak třeba stránku dotáhneme i k 15. výročí! :)

Reni


21.4.2019 - Komentáře (9)
Natalia se na koncertě ve Voroněži setkala s dívkou, kterou před 14 lety navštívila v onkologické nemocnici. Přečtěte si nádherný příběh, jak Naty pomáhá ostatním:

Před písní Valor si Natalia sedla na kraj jeviště a začala vyprávět příběh o dívce jménem Anna. Dívku poznala před mnoha lety, když v Moskvě natáčela seriál V rytmu tanga. Naty ji věnovala píseň Valor a chtěla ji znovu vidět, ale v publiku ji nemohla najít. Začala zpívat a za chvíli se Anna objevila pod pódiem, tak ji Naty pozvala k sobě na pódium a fanoušci zpívali, mezitím co Naty hrála na ukulele po boku Anny. Po písničce šla Naty s Annou do zákulisí, aby se spolu vyfotily.

Anna povyprávěla svůj příběh serveru RiaVRN:
"Natalia Oreiro je můj dětský idol, poznala jsem ji v seriálu Ricos y Famosos. Snila jsem o tom, že se sní setkám a aby Nataša o mně věděla. Myslela jsem, že se bude naše první setkání konat na koncertě v Moskvě, ale stalo se to, že jsem v 15 letech byla v nemocnici," řekla Anna. "Potřebovala jsem důležitou operaci v Moskvě a po dlouhou dobu jsem se tam léčila. Viděla jsem v novinách, že Natalia bude natáčet nový seriál "V rytmu tanga". Nevěděla jsem, co mám dělat. Nataša byla tak blízko, ale já ji nemohla vidět. Rozhodla jsem se napsat jí dopis. V ruštině, obyčejný, plný pocitů. Když jsem měla dopis připravený, přemýšlela jsem, jak ho Natalii předat. Někdy do nemocnice chodili dobrovolníci, kteří pomáhali malým dětem. A tak jsem dala dopis jedné z dívek. Řekla jsem ji, že mým snem je setkat se s Natalii. Přislíbili mi maximálně autogram, ale já stále doufala, že se setkáme. Stále nevím, kdo Natalii dopis ukázal, ale po třech měsících dorazila do nemocnice! Spolu s Natalii přišlo několik dalších lidí z jejího týmu, včetně překladatelky Katye. S Katy jsme se později staly kamarádky a dokonce mě navštívila doma. Po setkání s Natalii jsem si s ní ještě dvakrát telefonovala, Natalia mi zavolala. Kvůli jazykové bariéře jsme spolu mluvily krátce. "
Na koncertě Natalie ve Voroněži 16. dubna, kam šla Anna s manželem netušila, že se jejich další setkání po 14 letech bude konat na jevišti. Před koncertem dala Anna svou fotografii z onkologické nemocnice týmu Oreiro, aby ji ukázali Natalii, jestli si na malou pacientku vzpomene. "Vše co se stalo na jevišti bylo jako sen. Díky vesmíru za to, že mě opět vyslyšel. Byl to další šťastný den v mém životě. Má dcera má čtyři roky a už říká: "Cambio dolor". Myslím, že příště půjdeme na Nataliin koncert společně," řekla Anna.
Pokud jste se i vy setkali s Naty, můžete se s námi o svůj příběh podělit nebo si přečíst další příběhy v sekci Příběhy fanoušků.

Zdroj: riavrn.ru, Anna Porshneva


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!