Nový španělsko-ruský song s Natalii a jihoamerickou hudební skupinou Bajofondo nazvaný Будем танцевать / Listo Pa'Bailar (Pojďme tancovat) si můžete poslechnout zde.

Koncem měsíce vyjde píseň celá ve španělštině.
Natalia za kytarového doprovodu svého manžela Ricarda zazpívala song Canción sin miedo (Píseň beze strachu), k dnešnímu Dni žen a zveřejnila ho na Instagramu. Připojila se tak k mnoha ženám Argentiny, které bojují za svá práva.

Ať se třese stát, nebe, ulice
Ať se třesou soudci a soudy,
Dnes nám ženám berou klid,
Zaseli v nás strach, narostli nám křídla.
Každou minutu, každý týden,
Nám unášejí kamarádky, vraždí nám sestry,
Hyzdí jejich těla, mizejí.
Nezapomeňte jejich jména, prosím, pane prezidente.

Zpíváme beze strachu, žádáme o spravedlnost,
Křičíme za každou pohřešovanou.
Ať hlasitě zní "chceme se živé!"
Ať skončí vraždění žen
Všechno pálím, všechno ničím
Pokud jednoho dne nějaký chlap zavře ti oči,
Už mě nic neumlčí, už mám všeho dost,
Jestli se dotknou jedné, zareagujeme všechny.

Zdroj: nataliaoreirosoy


Filmy La Noche Magica a Hoy se arregla el mundo mají konečně nové datum dlouho očekávané premiéry. Film La Noche Magica se v argentinských kinech objeví od 11. března a Hoy se arregla el mundo 1. dubna.
Datum premiéry filmu Reinas Salvajes ještě nebylo zveřejněno.
Natalia momentálně natáčí v Montevideu druhou řadu soutěže Got Talent Uruguay.
Zdroj: aeroplanocine


Natalia se už přes tři týdny nachází se synem v Uruguayi, kde natáčí politický seriál Iosi, el espía arrepentido, pro Amazon Prime pod režií Daniela Burman. Natáčení seriálu začalo 8. února v Montevideu a seriál bude mít 8 dílů.
Následně má Naty v plánu moderování druhé řady talentové soutěže Got Talent Uruguay a v dubnu by měla konečně natáčet seriál Santa Evita, kde bude hrát Evu Perón.

Zdroj: elpais.com.uy, teledoce.com


17.1.2021 - Komentáře (11)
Caras: Natalia Oreiro: „Sama sebe často rozebírám“ – 11.11.2020

NATALIA OREIRO HLEDÁ SVOU NEJLEPŠÍ PODOBU

Z Uruguaye, kam odjela se svým synem Atahualpou kvůli nové roli moderátorky soutěže Got Talent, mluvila s časopisem Caras o zvláštním roce ve své kariéře. Čtyři měsíce nevyšla z domu ani do supermarketu a užívá si roli učitelky svého syna. „Mám to štěstí, že Ata je dítě, které se snadno adaptuje na změny. Má v sobě ten úžasný klid, díky kterému jsem se zamilovala i do jeho táty.“

Ne vždy najde snadno volný datum, a i když si to většinou umí zařídit, je to poprvé, co Natalia Oreiro nemá tak plný kalendář... PŘEČÍST CELÝ ROZHOVOR

Za skvělý překlad děkuji Marti!

HQ skeny časopisu Caras jsem doplnila do sekce Extra.Tak jsme dotáhli ke konci další rok a vítám vás na této stránce v roce 2021!

Rok 2020 nebyl takový, jaký si ho Naty i my všichni plánovali, přesto Naty byla loni velmi akční a zapojila se do mnoha projektů a udělala velkou radost nám fanouškům. A to především tím, že po 6 letech čekání byl zveřejněn dokument Nasha Natasha a to v srpnu na online televizi Netflix. A také založením si účtu na Instagramu, kde je Naty aktivní.

Velký projekt, který loni Naty zabral hodně času a úsilí bylo moderování soutěže Got talent Uruguay v Nataliiné rodné zemi. Castingy začaly v únoru a v prosinci bylo finále soutěže.
Z důvodu pandemie se Naty nemohla zúčastnit osobně charitativních pořadů, ale díky internetu se zapojila do mnoha projektů Unicefu a podpořila spoustu dalších organizací.
Stala se nově tváří vlasové značky Otowil a objevila se v reklamě na maté Yerba consentina, a v reklamách značky Anda, jejiž je tváří už 10 let. Koncertní turné 20 años juntos, které se mělo konat v březnu v Rusku, bylo zrušeno organizátorem a Naty ani mnoho fanoušků nedostali své peníze zpět.
Naty však na hudbu nezanevřela, a hostovala ve dvou vánočních písních. Sama připravuje dva nové songy, které by měly být brzy zveřejněny.

Na rok 2021 se plánuje premiéra filmů La Noche Magica, Las Rojas a Hoy se arregla el mundo. Nyní se Naty připravuje na natáčení nové série Iosi, el espía arrepentido, která by se měla natáčet v Uruguayi pro Amazon Prime Video. Od února by měla znovu moderovat druhou řadu soutěže Got Talent Uruguay a v dubnu začít natáčet sérii Santa Evita. V plánu je také natáčení dalšího filmu.

Co se této stránky týče, loni jsem sem přidala 240 aktualit a množství fotek ve fotogalerii naplnila na téměr 74 000. Nataliinu loňskou aktivitu si můžete připomenout v sekci Naty v datech.

Štastný a zdravý nový rok!

<< Previous 1 2 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!