Film La Noche Mágica (2020), kde si Natalia zahrála roli Kiry po boku Diega Peretti, Pabla Raga..., je nyní dostupná na streamovací službě Star+ společnosti Walt Disney, která byla spuštěna v Latinské Americe 31.8.2021 a kde bude příští rok i seriál Santa Evita.

Co je pro nás ale zásadnější, že film La Noche Mágica (Kouzelná noc) bude 25. října vysílán na českém kanálu Cinemax, který je dostupný pro předplatitele kabelových televizí nebo streamovací služby HBO Go.

Film bude vysílán v těchto termínech:
25.10.2021 ve 20:00
26.10.2021 v 11:15
21.11.2021 ve 21:50
22.11.2021 v 10:05

Zdroj: cinemaxtv.cz


V pátek 15. října v 18:30 bude film Re Loca (Naprosto šílená) promítán v rámci festivalu Cine Argentino v pražském kině Lucerna. Lístky si můžete koupit zde.


Zdroj: cineargentino.cz


Naty v rozhovoru pro Javi Ponzo prozradila, že bude vydávat duet s Lali Esposito a Soledad Pastarutti a druhý bude s nějakým zpěvákem Juanem, o kterém ještě nemůže prozradit víc.

Natalia se objevila v nové reklamě pro argentinskou značku oblečení Jazmin Chebar, speciálně pro den matek.


Zdroj: javiPonzo, jazminchebar, franco.dupuy


Vystoupení Natalie a zpěváka Carlos Baute s písní Quizás, quizás, quizás od kubánského autora Osvaldo Farrés na včerejším předávání cen Premios Platino ve španělském Madridu.


Zdroj: Premios Platino


Naty nás zdraví z aktuální návštěvy Madridu! ♥
Krásná Natalia v nových reklamách pro argentinské parfumérie Perfumerias Juleriaque, které jsou cílené na Den Matek.
Zdroj: Perfumerias Juleriaque


Natalia je na titulní straně časopisu Caras s novým rozhovorem a fotkami.
Zdroj: caras.perfil.com


10.9.2021 - Komentáře (6)
Rozhovor s Naty v rámci propagace premiéry filmu La Noche Magica v Uruguayi, která proběhne 16. září. Naty představila film, hlavní postavy a svou postavu Kiry. Dále mluvila o tom, jaká si myslí, že je máma. Snaží se být tou nejlepší, být přítomná, užívá si být pracující mámou a Atahualpu bere všude s sebou, jak nejvíc je to možné. Ráda by byla menší kontrolorkou, pořád syna kontroluje, kde je a ptá se, jestli mu není zima, jak mu je. Ale je to prý úděl matky prvního dítěte, jedináčka. Mohla by se v tomto prý zlepšit.
Natalia prozradila své další plány: 20. září ji čeká finále soutěže Got Talent Uruguay, který moderuje už druhým rokem. Svou roli moderátorky Got Talent Uruguay si velmi užívá, je ráda, že je v Uruguayi a možná ji nyní čekají další nabídky na moderování.
Řekla, že letos natáčela v Uruguayi sérii pro Amazon - Iosi, el espía arrepentido a seriál Santa Evita pro platformu Star+. V listopadu bude natáčet film, romantickou komedii ByPass, pod režii Fernána Mirás. Nyní se bude trochu věnovat opět hudbě a v říjnu plánuje letět na předávání cen Premios Platino do Madridu, kde bude zpívat. Naty chce nazpívat nějaké duety a nové písně.
Zdroj: Aguante_NatyOreiro


Natalia v nových reklamách pro značku barev na vlasy Otowil.
A nově Naty propaguje i parní žehličku Streampod od značky L'Oreal.
Zdroj: Password Argentina, nodo.uy


Natalia se stala nově tváří argentinských parfumérii Juleriaque. Včera byly zveřejněny první reklamy.
Zdroj: Perfumerias Juleriaque


<< Previous 1 2 3 4 5 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!