Naty dnes začíná natáčet nový film, letos už třetí. La Mujer de la fila, je film režírovaný Benjamínem Avila (Infancia clandestina), inspirovaný skutečnými událostmi. Vypráví příběh o ženě, jejíž syn byl neprávem odsouzený. Nyní musí zasvětit své dny v jeho vysvobození. Aby ho dostala ven, musí čelit byrokracii soudního systému, zneužívání vězňů, a především vlastním předsudkům, hodnotám a přesvědčení. Tuto změnu si uvědomí, když se zamiluje do jednoho trestance...

Natalia na svém instagramu napsala:
"Zítra začínám natáčet La mujer de la fila, režírovaný @benzere72. Je to obrovská výzva a privilegium v této době, dát naše těla a hlasy spoustě ženám, které doprovází své příbuzné, kteří byli zbavení svobody.
Včera jsem měla narozeniny. A moje přání je, ať se víc natáčí, víc natáčení pro všechny.
Jsme Argentinské kino!"

Zdroj: nataliaoreirosoy, imdb.com, imdb.com


Natalia Oreiro dnes slaví 47. narozeniny, přejeme jí to nejkrásnější! Ať má stále ten krásný úsměv na tváři a je obklopená lidmi, se kterými je jí dobře.


Muy feliz cumpleaños Naty!
Que siempre tengas esa hermosa sonrisa en tu cara.
Te queremos mucho!Rusko natáčí dokument o telenovele Muñeca Brava (Divoký anděl). Telenovela byla v Rusku vysílána 14x a naposledy před dvěma lety, řekla novinářka, producentka dokumentu Daria Onegina. Dokument rekonstruuje příběh Cholito, postavy Natalie. Režišérka řekla, že důvodem, proč se dokument natáčí je to, že v době natáčení neexistovaly sociální sítě, digitální televize, internet a tak se o procesu natáčení a tvorby telenovely ví hrozně málo. A telenovela má stále spoustu fanoušků. Natáčecí tým natáčel i na místech, kde se telenovela natáčela a pracovali i s archívy.

V dokumentu budou rozhovory i s herci, kteří v telenovele hráli. "Dělali jsme rozhovory s Verónica Vieyra (Victoria), Marcelo Mazzarello (Rocky) a Pablo Novak (Bobby). V současné době jednáme s managementem Natalie Oreiro a mou největší starostí je Facundo Arana", řekla Daria. Herec před pár dny na svém Instagramu sdílel, že byl v nemocnici na odstranění raného stádia karcinomu. "Chápu, že má nyní potíže, ale doufám, že s ním budu moci udělat také rozhovor," řekla producentka. Rozhovor s autorem telenovely Enriqem Torresem byl už také natočen.

Premiéra dokumentu je naplánovaná na 25. výročí premiéry telenonovely v Rusku, +- na konci července. Nejprve by měl mít premiéru v televizi a poté na internetu, aby se dostal k co nejvíce lidem. Dokument bude přeložený i do španělštiny.

Natalia se objeví i v dokumentu o Paquitas de Xuxa, natáčený pro Globoplay.

Zdroj: Canal de la Ciudad, xuxargentina


Exkluzivní skeny argentinských časopisů Ohlala a Elle z loňského roku najdete v sekci HQ skeny.
Natalia pro aktuální kolekci brýlí značky Las Oreiro, kterou vlastní její sestra Adriana.
1.5.2024 - Komentáře (7)
Spousta sekcí na této stránce byla doplněna nebo nově vytvořena. Ať už jsou to sekce o filmech, turné, reklamách, image, domech nebo třeba videoklipech.


Konečně je tady nový design, v pořadí 45. Po dlouhých třech letech je tu změna, a já doufám, že se vám bude líbit. Je potřeba vymazat mezipaměť webových stránek v prohlížeči, aby se vám celý nový design načetl.

Zároveň dnes slaví tato stránka 19 let od založení. Přesně před 19 lety jsem ji spustila online a od té doby je tu stále s vámi. Nikdy by mě nenapadlo, že ji budu dělat takto dlouho, no ještě rok a máme tu neuvěřitelnou, cílovou dvacítku!
Chtěla bych se s vámi podělit o krásný, vtipný a dojemný vzkaz, který Naty pro tuto příležitost natočila. ♥Gracias Naty ♥21.4.2024 - Komentáře (5)
Elle - Natalia Oreiro: „Argentina mi dala domov, lásku a syna” – prosinec 2023

Před třicátým výročím, kdy žije v naší zemi, si herečka udělala přestávku, aby promluvila o svých projektech, kauzách, které hájí, plynutí času a malých velkých okamžicích, které rozjasňují její život.
Pro Argentince je Natalia Oreiro první naše... a pak Uruguayka. Svou biografii zde píše už téměř 30 let: do Buenos Aires dorazila 18. července 1994, ve stejný den, kdy došlo k teroristickému útoku na AMIA, jedné z nejsmutnějších událostí v moderních dějinách země. Není náhodou, že ji pomyslný most zavedl do oné doby v Iosi, el espía arrepentido...PŘEČÍST ROZHOVOR


19.4.2024 - Komentáře (3)
Na stránku byla přidána nová sekce Naty pro Perfumerías Juleriaque.

18.4.2024 - Komentáře (4)
Naty si splnila další ze svých snů. Podívala se do Japonska, i se svým synem. Své dojmy a krásné fotky sdílela na svém Instagramu.

Na co ze svých cest vzpomínáte nejraději?
A priori bych si myslela, že "to", co jsem chtěla tolik poznat: kulturu, krajinu.
Vždycky jsem ráda cestoval a poznávala různé zahrady a architektury.
Ale to, co mi nakonec zůstalo v paměti, jsou lidé.
Cestovat do Japonska byl můj sen.
Fascinace, kterou ve mně vyvolávaly jejich zahrady, byla obrovská.
Poznat ho na jaře, s jeho sakurami 🌸 byla pro mě velká výzva, obtížná, protože kvetou necelý týden v roce a podle počasí se termín hodně mění.
Spáž v rjokanu, cestovat vlakem do hor, procházet se po starobylých vesnicích, ponořit se do jejich životní filozofie, kouzelné chvíle.
Objevila jsem neuvěřitelnou zemi, ale nejkrásnější jsou bezesporu její lidé, tak milí, zdvořilí a usměvaví.
Ohromilo mě to.

Kapitola sama pro sebe.
V jednom z mnoha vlaků, kterými jsem cestovala, jsem si ve vagonu zapomněla telefon a díky jejich organizovanosti a mimořádné laskavosti se mi ho podařilo získat zpět.
Ale byl tam někdo zvláštní, kdo mluvil japonsky, ale je Angličan.
Děkuji @janelunzer za to, že jsi anděl, že jsi mě podržela a pomohla mi.
Empatie nezná hranic.
Zdroj: nataliaoreirosoy


<< Previous 1 2 3 4 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!