14. srpna byl zveřejněn song Me muero de amor, ruská verze, na digitálních platformách jako Spotify, Youtube. Doposud byl song dostupný jen z videoklipu, který byl v roce 2014 natočen s Natalii a Facundem Arana a představen na koncertním turné Nasha Natasha. Song vydala společnost Otro Planet Records.


Zdroj: Claudia Sanchez, nataliaoreirosoy


Nový rozhovor s Naty pro ruskou televizi ТВЦ. Naty mluvila o vztahu k Rusku, ukázala ruskou korunku a oblečení z Divokého anděla.
Zdroj: nastroenietvc


Reportáž z dnešního pořadu Showtime na TV Prima.
Zdroj: iprima.cz


Dnes v 17:05 začíná na české televizi Prima Love první díl telenovely Divoký anděl"
Zítra, v sobotu 8.8.2020 se koná promítání dokumentu NASHA NATASHA v pražském kině Evald! Ve 13:00. Kdo můžete, určitě přijďte, a nepropásněte jedinečnou příležitost vidět dokument na velkém plátně!
Záznam z dnešního živého vysílání Natalie s režisérem dokumentu Nasha Natasha Martínem Sastre na Instagramu.
Zdroj: instagram.com/nataliaoreirosoy


Od dneška na Netflix najdete intimní a dojemný dokument o Natalii Oreiro, NASHA NATASHA!

Zdroj: Netflix


6.8.2020 - Komentáře (6)
La Nacion: Natalia Oreiro v dokumentu Nasha Natasha vysvětluje svůj vztah k Rusku: „Je to vzájemná láska, která se utvořila časem.“ - 2.8.2020

„Naše Natalia“, tak říká ruské publikum Natalii Oreiro. A takto, dvěma slovy, popisuje vztah, který si s uruguayskou zpěvačkou a herečkou utvořilo. Na jednu stranu je to výraz, který vyjadřuje vlastnictví, a na druhou stranu obsahuje jméno Natasha, které je v ruské kultuře velmi běžné.

Tvář Oreiro se na obrazovkách objevila poprvé v telenovele „Ricos y Famosos (Bohatí a slavní)“, ale nic se nemůže rovnat Milagros Esposito, „la Cholito“, této výjimečné roli v telenovele Divoký anděl, která zanechala hlubokou stopu u jejích fanoušků ve východní Evropě. Tato postava byla součástí jejich dětství a zároveň mohli na vlastní oči zjistit, že v ženské fiktivní postavě lze najít jak zranitelnost, tak sílu. Milagros měla hlavu vztyčenou, ale zároveň si s sebou nesla velkou ztrátu. Milagros mohla být další vaší kamarádkou. Milagros byla přirozená žena. Jako Natalia....PŘEČÍST CELÝ ROZHOVOR

Za skvělý překlad děkuji Marti!


Dnes ve 20 hodin našeho času se bude konat live stream na Instagramu s Natalii a režisérem Martínem Sastre, kde budou odpovídat na dotazy fanoušků ohledně dokumentu Nasha Natasha, který si ode dneška můžete pustit na online televizi Netflix!


Další rozhovor, který Naty kvůli premiéře Nasha Natasha včera poskytla, bylo pro televizi LaNacion+. Naty mluvila o hudební kariéře, kterou však nepovažuje za svou hlavní, je stále hlavně herečka, která zpívá. Ale hudba ji umožňuje být fanouškům blíž, setkávat se s nimi. Mluvila i o poustu s Atou, že velmi těžko prožívala odloučení od někoho, jako kojící matka, když byla na turné v roce 2014 po ruské Sibiři. Měla strach, co bude až se vrátí, ale Ata ji přivítal velkým objetím, jak je možné vidět v dokumentu, prozradila.
Další rozhovor s Natalii, tentokrát telefonický, o Nasha Natasha, o filmu, televizi a o spoustě dalších věcí:

Zdroj: Youtube


<< Previous 1 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!