Naty se právě teď po 13. hodině účastní tiskové konference v Gran Hotel v Jerevanu. Naty od fanoušků dostala arménský pas a vyprávěla, jak jí syn včera řekl: "Mami, pojď jdeme se podívat jaká je Arménie", ale Naty byla unavená a potřebovala odpočívat.
Na konferenci dále řekla, že v tomto roce plánuje natočit film pod režii Carlose Sorin, řekla jak dostává dárky od fanoušků nejen pro sebe, ale i pro Facunda. Naty přiznala, že když je dlouho v USA, cítí hlubokou vnitřní samotu, což je zvláštní, protože v Evropě a na východě to necítí. Nemá potřebu snažit se zpívat anglicky, když v Rusku, Arménii, v Česku zpívají její písničky ve španělštině...


Záznam téměř celé tiskové konference:
Po tiskovce poskytla Naty rozhovor pro Unicef, kde se probíraly podrobnosti k programu "Unidos por Armenia" (Společně pro Arménii).
Odpoledne Natalia natáčela účast do arménského pořadu "Ženský klub", který by se měl vysílat příští sobotu.


A po dlouhé době Naty ukázala svého syna Atu, na VK publikovala jeho fotku s plakátem v ulicích Jerevanu: "Ahoj Arménie" ♥
Zdroj: Harut Markosyan, life.tert.am, sevakhakobyan, den_baurin, Qristina Karapetyan, Boris


Dnes po 4. hodině ranní Natalia přiletěla do Jerevanu, Arménie, kde stráví pár dní se svým manželem a synem a v neděli bude v hlavním městě Arménie koncertovat s Unforgettable Tour.


Zdroj: Edgar Arshakyan, NewsamStyle, life.tert.am


Ve středu po pěti hodinách v minibuse Natalia dorazila do města Toljatti a na VK přidala tuto fotku s komentářem: "Děkuji Toljatti ♥"
Ve čtvrtek před koncertem se setkala s několika fanoušky.


A večer vystoupila v Lada Arena v Toljatti se svým 11. koncertem.


Hned po koncertě odletěla do Jerevanu s přestupem v Moskvě.


Další den brzy ráno, v úterý 2. dubna, vyrazila Natalia minibusem z Nižného Novgorodu do Kazaně. Při pauze na benzínce zapózovala se svým novým pasem a fotky přidala na sociální síť VK.
Večer vystoupila na desátém koncertě turné v Korston Klub Hotel v Kazani.


V pondělí 1. dubna po třetí hodině ranní Natalia odletěla z Kaliningradu přes Moskvu do Nižného Novgorodu, kam přiletěla dopoledne.


Večer vystoupila ve vyprodané hale Milo Concert Hall. Během koncertu dostala od fanoušků náhražku ruského pasu a zazpívala kousek písně Valor za doprovodu fanouška z Izraele, který hrál na ukulele.


V sobotu 30. března po 14. hodině Naty přiletěla do Kaliningradu, kde na ni u letiště čekali fanoušci.


Poté odjela do Světlogorsku, kde byla ubytovaná a z hotelu poslala na VK fotku s výhledem na moře: "Ahoj Baltské moře!"
Před 8 hodinou večer se Naty setkala s fanoušky, kteří na ni čekali v hotelu Grand Palace. Strávila s námi skoro půl hodinu, přebrala si dárečky, vyfotila se a utíkala si na pokoj odpočinout.


Na VK večer přidala video, kde jedla polévku: "Jestli chci být opravdová Ruska, musím si dát polévku boršč."
V neděli v 7 hodin večer Naty vystoupila na sedmém koncertě turné Unforgettable Tour v hale Jantar ve Světlogorsku. Velkým překvapením bylo, když po písni Me muero de amor vzala Natalia mobil a zavolala Facundovi Arana, aby mu popřála s plnou halou fanoušků k jeho 47. narozeninám. Dalším krásným okamžikem bylo, když Natálka věnovala píseň Valor české fanynce Niky a při Cambio dolor, kdy fanoušci vytáhli papíry s nápisem "20 let v našich srdcích" a Naty byla tak dojatá, že nemohla zpívat. Po představení kapely Naty obešla pódium a vyfotila s fanoušky spoustu selfíček, které můžete vidět ve fotogalerii.


Fotogalerie byla doplněna o fotky z moskevského koncertu z 28. března, který se konal v Crocus City Hall. Na koncertě požádal jeden fanoušek svou přítelkyni o ruku, Natalia řekla, že je to poprvé, co se něco takového odehrálo na jejím koncertě.


Další den, v pátek, měla Naty volno. V sobotu ráno odjela z hotelu dříve a před cestou na letiště se fotila s fanoušky v autě.


Poté na VK nahrála video z cesty na letiště a po poledni odletěla do Kalinigradu.
Nová reklama s Natalii Oreiro pro ruskou módní značku Zarina.
Zdroj: Zarina


Knihu o Nataliiných návštěvách České republiky a Slovenska, kterou pro Naty společně vytvořili čeští a slovenští fanoušci, byla dnes předána na setkání v Kaliningradu. Natálka byla z dárku velice potěšena, naše země si pamatuje a byla moc ráda za osobní zprávy, které jsme ji do knihy napsali.Muchas gracias Naty por tu tiempo ❤️


Včera se v Moskvě v Crocus City Hall uskutečnil sedmý koncert Natalie Oreiro kam tentokrát dorazilo 7000 lidí.
Zdroj: vk.com


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!