Krásný první den v roce 2019 na jediné stránce o Natalii Oreiro na světě!

Co Naty loni všechno stihla? Jako každý rok, tak přelom roku a začátek ledna strávila Natalia s rodinou v Uruguayi a po návratu do Buenos Aires se připravovala na roli Pilar ve filmu Re Loca. Koncem ledna změnila střih vlasů a nechala si je zkrátit na mikádo právě kvůli roli Pilar. 29. ledna začalo natáčení filmu Re Loca, který měl premiéru v Argentině a Uruguayi 5. července. V březnu měla Natalia vystoupit na koncertě v Tel Avivu v Izraeli, ale koncert byl pár dní před jeho uskutečněním zrušen. Koncem dubna Natalia natáčela trailer k seriálu Grisel, jenž byl v květnu představen v Los Angeles, aby získal finanční prostředky na jeho realizaci. Natalia se vrátila ke zpěvu a nazpívala několik songů, hlavním byl song k Mistrovství světa ve fotbale, nazvaný United by love. Ten Natalia představila v červnu v Rusku a v Uruguayi byl k písni natočen i videoklip. V červnu se Naty věnovala také propagaci filmu Re Loca a v červenci si na pár dní odskočila do Běloruska, kde byla pozvaná na hudební festival.
Loni Oreiro získala dvě významené ceny za svou kariéru, jednu v Brazílii, druhou v Argentině. Do Ruska cestovala v roce 2018 nejméně čtyřikrát a v listopadu v Moskvě natáčela videoklip k písni To Russia With Love, který vydala spolu s ruskou módní značkou Zarina.
Natalia loni hodně cestovala, kromě Mexika, Brazílie, Ruska, Běloruska, USA navštívila poprvé i Turecko. Zase se věnovala i charitě a zúčastnila se projektů nadací Peluffo Giguens nebo Unicef. Opět byla tváří Las Oreiro a Lady stork, spolupracovala s organizacemi Anda a Ibupirac a účinkovala v několika reklamách.

V roce 2019 se Natalia vrací na koncertní turné do Ruska, Běloruska a poprvé i do Arménie. Jestli se bude natáčet seriál Grisel se stále neví.

V roce 2018 bylo na tuto stránku přidáno 249 aktualit. Fotogalerie byla doplněna o 2 500 fotek, nyní jich obsahuje už 70 tisíc. Přehled Nataliiné loňské činnosti najdete v sekci Naty v datech, Novinky a aktuality byly přesunuty do archívu. Spousta sekcí na stránce byla opět zaktualizována a doplněna.


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!