Naty ve včerejším pořadu Corta por Lozano. Představila dokument Nasha Natasha a přiznala, že ještě neviděla jeho finální verzi. Kdyby ji viděla, nechala by zas spoustu věcí předělat a dokument by nikdy nevyšel. Řekla tedy Ricardovi, aby se na dokument podíval a řekl jí názor. Ten jí řekl, že dokument je krásný, velmi emotivní. V dokumentu Naty hodně odhalila svoje soukromí, které si vždy pečlivě střežila. V dokumentu ukazuje hodně z rodiny, syna Atu, manžela Ricarda, dům své babičky v Montevideu... V pořadu se rozpovídala i o Ricardovi, který je podle ní velmi šdědrý a mnohokrát změnil plány se svou skupinou Divididos, aby mohl Natalii umožnit cestovat a být se svým synem. Naty pak komentovala telenovely, které se vysílaly na Telefe - Divoký anděl, Kachorra, El Deseo a Entre Caníbales...
Zdroj: telefe


Naty propaguje premiéru dokumentu Nasha Natasha v ruštině na VK! Už ve čtvrtek na Netflix!
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Další nový, dnešní rozhovor s Natalii, tentokrát do pořadu Gossip, televize Canal KZO.
Naty mluvila o dokumentu, o projektech, které letos měla mít, jediný, který vyšel je Got Talent Uruguay. Vzpomněla na to, jak se připravovala na natáčení Gildy, mluvila o své kamarádce Valerii Lorca, o divadle, o synovi, o Unicefu a následcích koronaviru na chudých dětech, o Facundovi...
Zdroj: Canal KZO


Naty podpořila další solidární organizaci, Mamis Solidarias, pomáhající dětem.
Zdroj: instagram.com/mamis.solidarias.ong


Naty nyní na Instagram zveřejnila video návod, jak upozornit na domácí násilí nyní v karanténě pomocí znaků, když si např. volají dvě kamarádky.
Zdroj: instagram.com/nataliaoreirosoy


Naty bude dnes hostem v pořadu Cortá por Lozano na stanici Telefe. Od 14:30 (19:30 u nás).

Zdroj: instagram


Včera Naty poskytla rozhovor do pořadu Nuestra Tarde na argentinské televizi TN. Promluvila o dokumentu Nasha Natasha. Také mluvila o tom, jak zvládá se synem karanténu i o svých rodičích, kteří ji dali svobodu, když byla malá.
Zdroj: Todo Noticias


Už v pondělí startuje telenovela Divoký anděl na české televizi Prima Love!
Zdroj: Prima Love


Včera vyšlo nové číslo argentinského časopisu Semanario s Natalii na titulní straně, kde se mluví o premiéře dokumentu Nasha Natasha. Také v dnešním čísle novin La Nacion je s Natalii rozhovor, kde prozradila více podrobností o dokumentu.


Další dnešní články o Naty:
La Capital
Clarín
Tiempo Argentino

Zdroj: FB Semanario, lanacion.com.ar


Začíná promo k blížící se premiéře dokumentu Nasha Natasha. Naty poskytla rozhovor pro noviny Clarín, kde vysvětlila, jak začal velký úspěch telenovely Divoký anděl v Rusku. Kdy v roce 1999-2000 Rusko prožívalo velkou ekonomickou krizi a většinou oba rodiče chodili do práce. Malé, dospívající děti tedy hlídali prarodiče a koukali spolu na Divokého anděla, a tak si telenovela našla oblibu u mladé i starší generace.
Další rozhovor Natalia poskytla pro ruskou televizi TV Zvezda, kde vysvětlila svůj vztah k Rusku a podělila se o podrobnosti s natáčením dokumentu Nasha Natasha, který má premiéru příští čtvrtek na Netflix!
Naty také mluvila o ruštině: "Moc se mi líbí ruský jazyk. Myslím, že se velmi liší od mého rodného jazyka. Není pro mě těžké porozumět, trochu rozumím. Opravdu se mi líbí, jak zní. Je pro mě těžké číst v ruštině, ale za ty roky jsem se naučila trochu rozumět, když na mě někdo mluví. Rozpoznám přízvuk. Když někde cestuji a slyším někoho mluvit rusky, zeptám se z jakého města pochází. Proto už mám menší slovní zásobu a trochu se dorozumím. Na koncertech mluvím s publikem rusky, protože oni na mě mluví španělsky. Je to takový můj způsob jak jim poděkovat za snahu dorozumět se ve španělštině."
Zdroj: clarin.com, tvzvezda.ru


<< Previous 1 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!