Natalia Oreiro se vrací na titulky českých časopisů! S blížící se reprízou nejpopulárnější telenovely v Česku, Divoký anděl, se o Naty zase začíná psát. Články o ní najdete v aktuálních číslech českých časopisů TV Revue a TV mini! Skeny jsou ve fotogalerii!
Divoký anděl se začíná vysílat od 10. srpna na TV Prima Love!
Live Instagram chat ze 17. července s Natalii a Facundem s českými titulky! Za překlad titulků moc děkuji Marti!
Naty dnes na Instagram připomněla, že je dnes Got Talent Uruguay a ukázala, jak prakticky pere oblečení.
Zdroj: nataliaoreirosoy


Naty zazpívala malou část do písně Pasará Pasará od Lea Garcia, která vznikla nyní během karantény.
Zdroj: PopArt Discos


Dokument Nasha Natasha už 6. srpna na Netflix s českými titulky!


Zdroj: Netflix


Dnes Natalia oficiálně oznámila, že dokument Nasha Natasha bude mít světovou premiéru 6. srpna na Netflixu.
5. díl talentové soutěže Got Talent Uruguay, který se vysílá každé pondělí na uruguayské televizi Canal 10 a moderuje Natalia Oreiro.
Zdroj: Natalia Oreiro Siempre


Včera, na Den přátel, Natalia na Instagram publikovala video s fotkami z dětství, kde spolu s Ricardem četla úryvek z textu "Hagamos un trato" od spisovatele Mario Benedetti.
Zdroj: nataliaoreirosoy


Dnešní nevšední úžasný live chat na Instagramu s Naty a Facundem Arana! Na chatu vyprávěli, jak se poznali, ještě před Divokým andělem, potvrdili, že jejich pravé přátelství vzniklo při natáčení telenovely Sos mi vida. Vyprávěli a vzpomínali na natáčení Divokého anděla, kdy Naty zmínila natáčení romantických scén v opuštěném domě, kdy byla Naty velmi nervózní, ale Facu jí byl tehdy velkou oporou. Naty mluvila o tom, jaký podle scénáristů konec telenovely Divoký anděl a Naty řekla ne a ho změnila. Hodně pro ně znamenal i výlet do Izraele v roce 2000, kde za telenovelu získali ocenění Viva. Nezapomněli ani na natáčení Sos mi vida, kdy si například Facu dělal zkoušky na pilota, aby mohl sám pilotovat letadlo... Každý o sobě řekl, co má rád a co nyní dělá v karanténě. Zahráli si i krátkou slovní hru a Naty dokonce vytáhla oblečení Cholito a řekla, že si vždy nějaké oblečení svých postav schovává. Oba také zmínili organizace jako Unicef, Fundacion Si nebo jak důležité je darování krve, což roky propaguje Facundo.


Zdroj: instagram.com/nataliaoreirosoy


Dnes ve 20 hodin (ČR) se bude konat Live na Instagramu s Natalii a Facundem Arana!

instagram.com/nataliaoreirosoy
instagram.com/facundoarana

<< Previous 1 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!