Dnes byl v Arménii odvysílán pořad Women's Club, kde byla hostem Natalia.
Zdroj: Vitamin Production


Naty dnes po obědě strávila půl hodinku s fanoušky v hotelu ve městě Perm a poté odjela do Jekatěrinburgu, kde se zítra koná předposlední koncert.


Zdroj: ilona_bonita, kkkonfeta


Naty včera večer přiletěla z Novosibirsku do města Perm, kde na ni u letiště čekali fanoušci, tak si s nimi Naty vyfotila spoustu společných selfíček.


Dnes od 19 hodin Natalia vystoupila na koncertě v Perm, který je 15. v řadě.


Zdroj: nastiamaksimovna73004, irina_tiunova91, spotter


Natalia pro projekt United for Armenia od Unicef.
"Ahoj! Jsem Natalia Oreiro, jsem velmi šťastná, že jsem v Jerevanu! Jako ambasadorka Dobré vůle Unicef vím, že solidarita nemá hranice. A také jsem velmi vděčná, že vím, že Unicef Argentina, spolu s Unicef Arménie a Národním fondem Arménie spojili síly, aby pomohli dětem, které žijí v této nádherné zemi. Mnohokrát děkuji a všechny vás zvu, abyste pokračovali v pomoci pro Unicef Arménie. Ahoj!"
Zdroj: Unicef Armenia


Ruská fanynka Anna, jejiž snem je být zpěvačkou, si v lednu v Buenos Aires zazpívala s Natalii ve studiu píseň Cambio dolor.
Zdroj: Anita Ivanova


Naty dnes sdílela na VK fotku z Novosibirsku: "Krásný Novosibirsk! NOVAT (Novosibirské státní akademické divadlo opery a baletu). Uvidíme se příště! ♥"
A před odjezdem z Novosibirsku se Naty věnovala fanouškům, kteří na ni čekali v Novosibirsk Mariot Hotel. Sedla si na zem a rozdávala podpisy.


Zdroj: alena_agarina, olia23skh


Natalia dnes ráno nahrála video z příletu do Novosibirsku na VK: "Ahoj Novosibirsk!"
A v 19 hodin (14 SEČ) vystoupila na 14. koncertě turné Unforgettable Tour ve vyprodané hale v Novosibirsku.


Záznam celého koncertu Natalie včera v Krasnojarsku.
Zdroj: Irina Makhmudova


Naty včera přiletěla do Krasnojarsku a dnes při odjezdu na zvukovou zkoušku se fotila s fanoušky u hotelu a u koncertní haly.


Odpoledne Naty sdílela na VK fotku, kde pózuje se svými pasy a okomentovala ji takto: "Uruguayci, Argentinci, Rusové, Arméni... a mnoho dalších bratrů!!! Sním o světě bez hranic, kde jedinou národností je láska, svoboda a mír.
Za sjednocený svět, za přítomnost s více příležitostmi a s lepší budoucností pro naše děti... děkuji za tolik lásky a že se můžu cítit vždycky jako doma ♥"

Večer se v sibiřském městě Krasnojarsk v Grand Hall Siberia konal 13. koncert Unforgettable Tour 2019.


Zítra v 5 ráno poletí Naty do města Novosibirsk, kde večer vystoupí na dalším koncertě.


Video jak jsme Naty předali knížku o jejich návštěvách České republiky a Slovenska, které se uskutečnilo minulou sobotu ve Světlogorsku v Rusku.
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!