Fotky z natáčení rozhovoru pro ruskou televizi НТВ v ulicích Moskvy z 5. června.


A spousta fotek z pořadu OK na svyazi z 6. června.
Zdroj: oknasvyazi, Svetlana Selivyorstova


Rozhovor s Natalii pro argentinský pořad Por El Mundo, natočený v Moskvě. Naty mluvila o svém vztahu k Rusku, o písni United by love, o seriálu Grisel, který se bude natáčet, a bude situován do roku kolem 1920 a bude o tangu a mafii. Naty také ukázala dárky, které od ruských fanoušků dostala.
Zdroj: Por El Mundo


Natalia na VK právě sdílela videa s choreografii ke klipu United by love se slovy: "Naše odměna spočívá v úsilí a ne ve výsledku. Celková snaha je úplné vítězství."
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Videoklip Natalie Oreiro k písni United by love pro Mistrovství světa ve fotbale je venku!
Pořad Nochnoy kontakt s Natalii Oreiro, kde s moderátorem hrála různé hádanky a hry a vystoupila s písní United by love. Nakonec popřála Rusku na Mistrovství světa ve fotbale: "Jsem Natalia, hodně štěstí ruskému týmu ve všech zápasech kromě toho s Uruguayi."


Zdroj: nochnoy_kontakt


Naty dnes ráno na VK: "Děkuji, Rusko!!!
V 10 hodin byla hostem ranní show na ruském rádiu Comedy Radio. Kromě toho, že řekla, jak by měl podle ní vypadat ideální muž, také zazpívala ruskou verzi písně Me muero de amor.


Na střeše hotelu Ritz-Carton v Moskvě Natalia poskytla rozhovor argentinskému moderátorovi Marleymu do pořadu Por El Mundo, který se bude vysílat v neděli ve 21 hodin na Telefe.
Kolem druhé hodiny Natalia opouštěla hotel. Mačkanici u hotelu natáčela i argentinská televize Telefe. V jednu chvíli musela ochranka Natalii odtáhnout zpátky do hotelu, jelikož to pro ni bylo nebezpečné.


V 18:30 moskevského času odletěla směr Frankfurt, kde přestoupí na let do Buenos Aires.


Zdroj: comedyradio, mikhail_belyanin, leonidmargolin, viktoriamaleeva, zarina_mirzoeva, marley_ok, Maxim Evdokimov, Albert Popov, Svetlana Ryabova, Nadezhda Ivanova, Natalya Makarova, Anyuta Samoylova, sherlocked_me, angiepers, _katy_fairy_, d_kamshilov, juliazorn, illusory_infinity, ya_coolemin, iarik_borisov, dima_cherry, milagrosviktoria, _lunar.fox_, dashadariaz, lyoka_live, timur_romashko


7.6.2018 - Komentáře (5)
Celá Nataliina účast ve včerejším pořadu na rádiu Abto, kde zpívala United by love.
Naty mluvila o Divokém andělovi, že Rusko je ta země, kde telenovelu dávali nejvícekrát a v Argentině prý jen jednou (pozn. což není pravda). Také vzpomněla na seriál V rytmu tango, který natáčela dva měsíce v Rusku. Moderátorka se ptala, jestli Natalia není unavená, pracuje od 12ti let, Natalia odpověděla, že ne, že má svoji práci velmi ráda. Naty ráda peče, dělá dorty a Ricardo vaří. Ricardo také Naty říká, že by jí rád dělal producenta nového CD, ale Naty odpovídá, že ne, že chce jít jinou cestou, navíc Ricardo je rocker. Nyní je to dvacet let, co Natalia vydala první desku.
Tentokrát Natalia není kmotrou uruguayského fotbalového týmu, jako byla v roce 2002, tehdy jim nepřinesla moc štěstí. Mluvila o písni United by love, jehož text je velmi důležitý. Podle Natalie sport nyní lidi spojuje v době, kdy jsou ve světě války a záště. Píseň vypráví o tom, že celé Rusko se rozzáří, bude plné radosti, že by člověk nikdy neměl přestat snít, neztrácet odvahu a dát vše ze sebe, aby vyhrál. Naty by ráda píseň zpívala na nějakém stadionu, ale na zápase Ruska a Uruguaye v Samaře být nemůže, má premiéru filmu. Malý Ata má prý rád Cheburasku (ruskou pohádkovou postavičku), má s ní batoh, pyžamo, papuče... Že by ho prý měla přejmenovat na Cheburaska.
Zdroj: вторадио


Natalia Oreiro propaguje píseň United by love spolu s organizací ANDA.
Zdroj: ANDA


Pořad Vecherniy Urgant, kde vystoupila Natalia s kouskem písně United by love a s moderátorem si zahrála fotbalový zápas URU - RUS pomocí štěňátek.
Dnes ve 20:20 bude odvysílán pořad Nochnoy kontakt s Natalii.
Zdroj: Вечерний Ургант


6.6.2018 - Komentáře (13)
Dnes ráno Natalia sdílela na VK fotku a video s komentářem: "Dobré ráno od řeky Moskvy".


Před devátou hodinou byla Naty na pár minut hostem ránní show ruské televize kanál 1.
Po 10. hodině už zpívala United by love v rádiu Avto. Rozhovor se bude vysílat ve 20 hodin.


Dalším pořadem, kde se Natalia objevila byl sportovní pořad Vse na Matsh.
Natalia mluvila, jak je fotbal pro Latino-Američany vášní a že její táta je mega fanoušek klubu Rampla Juniors a jako malou jí bral na zápasy. S tatínkem Carlosem byl v pořadu i rozhovor. Pak se Naty bavila s moderátorem o fotbalových hráčích a následně vyprávěla o vzniku písně United by love.


V 18 hodin moskevského času začalo natáčení pořadu Vecherniy urgant, který se bude vysílat ve 23:30.
Natalia přidala na VK fotku s maskérkou a kadeřníkem, kteří se o ni v Moskvě starají.
Od 20 hodin byla Natalia v pořadu OK ve spojení.
Naty v pořadu OK nejdříve vyplnila malý dotazník s otázkami jako její přezdívka, nej kamarádka, kolik má piercingů atd. a pak přiznala, že se jí v Rusku líbí, má alespoň možnost se pěkně obléct a nalíčit a má tam spoustu přátel, kteří ji stále doprovázejí. Opět mluvila o sociálních sítích, VK má ráda, Instagram se jí nelíbí. Naty vysvětlila fotku v květinách, kterou včera publikovala na VK. Vždy od fanoušků dostane spoustu květin, přinese je do pokoje a vypadá to tam, jak v plném květinářství. Tak v 1 ráno všechny květiny rozprostřela na zem a fotila se s nimi. Zase zmínila jak se jí líbí akrobacie, ohně, vystoupení v cirkuse. V sobotu prý bude zveřejněn klip United by love na Youtube a Naty zavtipkovala: "A dejte to se mi líbí, to se mi líbí, chci, aby Natalia zpívala na závěru Mistrovství, to se mi líbí, to se mi líbí." Nyní prý manažerka Natalie jedná o koncertním turné, které by se konalo asi v dubnu příštího roku. Naty plánuje s Warner Music nahrát více písní, které by byly postupně zveřejňovány. Zanedlouho bude zveřejněna píseň Mi pobedim. Naty nerada zpívá v angličtině, radši zpívá v ruštině. Vtipná část pořadu byla, když Naty napodobovala smajlíky. Naty dále řekla, že ráda slaví narozeniny, oslavuje život, když nepracuje, tak s manželem a synem je třeba na pláži a oslavuje nebo udělá velkou oslavu s přáteli, párkrát také slavila v Cannes, kde byla na festivale a poslední slavila v Los Angeles, kde byla se seriálem Grisel. Také ráda slaví narozeniny a zdobí stromek s manželem a synem. Na dotaz fanynky, kde může Naty potkat v Buenos Aires, Naty dala adresu svého starého domu v ulici Santa Rosa v Palermu, BsAs, který prodala, ale vedle je nahrávací studio, které stále vlastní a jezdí tam zkoušet. Na konci pořadu vystoupila s písní United by love.


Zdroj: vk, elijahtvsound, linafirs, Nadezhda Makarova, Ignat Kondratov, vecherniy.urgant, maroominerva, ivan_boyar, antipinadaria, kitty22katty, lena.nebo, valentinapugacheva, svetulya_trofimoffa


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!