Už patnáctým rokem vás vítám na této stránce, která vás nepřetržitě informuje o dění, kolem Natalia Oreiro. Přeji úspěšný start do roku 2020!

Připomeňme si jaký byl Nataliin rok 2019... Leden měla Naty volný a od února ji začaly pracovní povinnosti, kdy například navštívila diskuzní fórum v Punta del Este nebo festival Fiesta Nacional del Sol v San Juan. 11. března odletěla na víc než měsíc do Evropy s turné Unforgettable Tour 2019. Turné se konalo hlavně v ruských městech a v Bělorusku, ale poprvé se Naty podívala také do Moldavska a Arménie. Turné obsahovalo 17 koncertů. Do Ruska se Naty v srpnu vrátila, aby vystoupila na hudební soutěži New Wave v Soči. Koncem roku Natalia natočila dva filmy. Nejprve La Noche Mágica, který se natáčel v Buenos Aires a pak Reinas Salvajes, který se skoro celý natáčel v horách v Mendoze. Premiéry obou filmů jsou naplánované na rok 2020.
Kromě stálých spoluprácí se značkou Lady Stork, Anda a Zarina se Natalia nově spojila s uruguayskou módní značkou Daniel Cassin a ruskou kosmetickou značkou Black Pearl. V Rusku byla Naty loni celkem čtyřikrát, ale co bylo velkým překvapením, když se 26. prosince objevila informace, že Natalia přiletí na Silvestra do Polska, aby vystoupila na silvestrovské akci v tatranském městečku Zakopané.
Naty opět nezapomněla ani na podporu organizace Unicef, zúčastnila se charitativní akce Un sol para los chicos a několika dalších projektů. Získala speciální vyznamenání z festivalu Fort Lauderdale, kde se promítal film Re Loca a dostala příležitost moderovat talentovou soutěž Got Talent Uruguay, která by měla letos odstartovat v uruguayské televizi.

V tomto přelomovém roce se Naty opět vydá v březnu na turné po ruských městech, zahraje si zřejmě roli Evity a natočí další film.

V roce 2019 bylo na stránku přidáno 246 aktualit. Fotogalerie byla doplněna o více než 2 000 fotek, nyní jich obsahuje přes 72 tisíc. Přehled Nataliiné loňské činosti najdete v sekci Naty v datech, některé sekce na stránce byly opět zaktualizovány a doplněny.
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!