Nevěřila bych, že budu někdy tuto aktualitu psát.
Dnes je to přesně 14 let, kdy jsem tuto stránku spustila. Dlouhých 14 let dělám tento web ve svém volném čase, zadarmo a pro vás. Proto děkuju za dlouholetou podporu hlavně Matymu a všem ostatním, kteří stránku mnoho let navštěvují.
Po více než dvou letech jsem udělala nový design, takový barevnější. Tak třeba stránku dotáhneme i k 15. výročí! :)

Reni


21.4.2019 - Komentáře (9)
Natalia se na koncertě ve Voroněži setkala s dívkou, kterou před 14 lety navštívila v onkologické nemocnici. Přečtěte si nádherný příběh, jak Naty pomáhá ostatním:

Před písní Valor si Natalia sedla na kraj jeviště a začala vyprávět příběh o dívce jménem Anna. Dívku poznala před mnoha lety, když v Moskvě natáčela seriál V rytmu tanga. Naty ji věnovala píseň Valor a chtěla ji znovu vidět, ale v publiku ji nemohla najít. Začala zpívat a za chvíli se Anna objevila pod pódiem, tak ji Naty pozvala k sobě na pódium a fanoušci zpívali, mezitím co Naty hrála na ukulele po boku Anny. Po písničce šla Naty s Annou do zákulisí, aby se spolu vyfotily.

Anna povyprávěla svůj příběh serveru RiaVRN:
"Natalia Oreiro je můj dětský idol, poznala jsem ji v seriálu Ricos y Famosos. Snila jsem o tom, že se sní setkám a aby Nataša o mně věděla. Myslela jsem, že se bude naše první setkání konat na koncertě v Moskvě, ale stalo se to, že jsem v 15 letech byla v nemocnici," řekla Anna. "Potřebovala jsem důležitou operaci v Moskvě a po dlouhou dobu jsem se tam léčila. Viděla jsem v novinách, že Natalia bude natáčet nový seriál "V rytmu tanga". Nevěděla jsem, co mám dělat. Nataša byla tak blízko, ale já ji nemohla vidět. Rozhodla jsem se napsat jí dopis. V ruštině, obyčejný, plný pocitů. Když jsem měla dopis připravený, přemýšlela jsem, jak ho Natalii předat. Někdy do nemocnice chodili dobrovolníci, kteří pomáhali malým dětem. A tak jsem dala dopis jedné z dívek. Řekla jsem ji, že mým snem je setkat se s Natalii. Přislíbili mi maximálně autogram, ale já stále doufala, že se setkáme. Stále nevím, kdo Natalii dopis ukázal, ale po třech měsících dorazila do nemocnice! Spolu s Natalii přišlo několik dalších lidí z jejího týmu, včetně překladatelky Katye. S Katy jsme se později staly kamarádky a dokonce mě navštívila doma. Po setkání s Natalii jsem si s ní ještě dvakrát telefonovala, Natalia mi zavolala. Kvůli jazykové bariéře jsme spolu mluvily krátce. "
Na koncertě Natalie ve Voroněži 16. dubna, kam šla Anna s manželem netušila, že se jejich další setkání po 14 letech bude konat na jevišti. Před koncertem dala Anna svou fotografii z onkologické nemocnice týmu Oreiro, aby ji ukázali Natalii, jestli si na malou pacientku vzpomene. "Vše co se stalo na jevišti bylo jako sen. Díky vesmíru za to, že mě opět vyslyšel. Byl to další šťastný den v mém životě. Má dcera má čtyři roky a už říká: "Cambio dolor". Myslím, že příště půjdeme na Nataliin koncert společně," řekla Anna.
Pokud jste se i vy setkali s Naty, můžete se s námi o svůj příběh podělit nebo si přečíst další příběhy v sekci Příběhy fanoušků.

Zdroj: riavrn.ru, Anna Porshneva


SOUTĚŽ

Turné "Unforgettable Tour" právě skončilo, ale my pro vás máme připravenou soutěž o suvenýry z turné. Můžeš vyhrát jednu ze tří cen - kalendář, magnet nebo podpis Naty Oreiro. Stačí nám napsat odpověď na následující otázku:

V rámci turné zavítala Naty také do měst, kde nikdy předtím s koncertem nebyla. Jmenuj alespoň dvě města, kde Natalia se svoji "unforgettable" show vystoupila úplně poprvé.

Své odpovědi nám zašli na e-mail: oreiro@nataliaoreiro.cz, a to do 30. dubna. Následující den vylosujeme tři výherce. Držíme palce!
Natalia se dnes rozloučila s fanoušky ve Voroněži i s celým Ruskem:
"Děkuji za tolik lásky,
děkuji za tohle nezapomenutelné turné.
Uvidíme se příště, přátelé!
Vždy se budu vracet, vždy!!

Zdroj: vk.com


Naty se dnes odpoledne před koncertní halou ve Voroněži vyfotila s fanoušky a spěchala na zvukovou zkoušku posledního koncertu Nezapomenutelného turné 2019.


Večer vystoupila ve Voroněži a poslední koncert si naplno užila. Píseň Valor Naty věnovala Anně, kterou poznala v Rusku při natáčení V rytmu tanga a také ji pozvala k sobě na pódium. S fanoušky si na pódiu zazpívala a zatančila na píseň Fuiste a jednomu fanouškovi spnila sen a zazpívala si s ním kousek písně Vengo del Mar přímo na pódiu. Koncert ve Voroněži byl 17. v pořadí a nyní už Naty čeká ještě nějaká práce v Moskvě a následně cesta domů a zasloužený odpočinek.


Celý koncert:
Naty dnes ráno přiletěla do města Voroněž, kde se zítra koná poslední koncert turné.


A po příjezdu do hotelu Naty nahrála novou fotku na VK: "Ahoj Voroněž!! ♥"
Zdroj: vk.com


Natalia dnes odpoledne publikovala na VK fotku a pozdravila Jekatěrinburg: "Ahoj Jekatěrinburg! Dnes večer se uvidíme!"
Fotky a videa z odjezdu z hotelu do koncertní haly dnes odpoledne v Jekatěrinburgu.


Večer se konal předposlední koncert turné Unforgettable tour v ruském městě Jekatěrinburg. Kromě toho, že Naty dostala andělská křídla a velkou ruskou čelenku, ze které byla nadšená, pozvala na pódium fanouška, který měl plakát s nápisem: "Dnes mám narozeniny, prosím zatancuj si se mnou".


Nataliin odjezd z koncertní haly v Jekatěrinburgu:
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro, anny.varova


Dnes byl v Arménii odvysílán pořad Women's Club, kde byla hostem Natalia.
Zdroj: Vitamin Production


Naty dnes po obědě strávila půl hodinku s fanoušky v hotelu ve městě Perm a poté odjela do Jekatěrinburgu, kde se zítra koná předposlední koncert.


Zdroj: ilona_bonita, kkkonfeta


Naty včera večer přiletěla z Novosibirsku do města Perm, kde na ni u letiště čekali fanoušci, tak si s nimi Naty vyfotila spoustu společných selfíček.


Dnes od 19 hodin Natalia vystoupila na koncertě v Perm, který je 15. v řadě.


Zdroj: nastiamaksimovna73004, irina_tiunova91, spotter


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!