5.6.2018 - Komentáře (13)
Natalia byla dnes od 9 ráno hostem pořadu Brigada U na rádiu Europa Plus v Moskvě. Přišla představit song United by love, který nazpívala pro Mistrovství světa ve fotbale a na konci roku nebo začátkem příštího se možná vrátí s turné. Na otázku moderátorky, jak se udržuje v kondici, že je stále tak hezká, prý nechodí spát s make-upem a snaží se spát 8 hodin, ale vždy spí tak 4 hodiny. Na své zahrádce pěstuje zeleninu z ruských semen od fanoušků a prý se zelenině daří i v argentinském prostředí. Jediná sociální síť, kterou má je ruská VKontakte. VK ovládá sama, jen ji pomáhá překladatelka Angelina překládat příspěvky do ruštiny. V rádiu vystoupila na playback s písní United by love. Tento pátek na VK bude premiéra videkolipu k písni United by love. Klip se natáčel v Montevideu, a vypráví o snu, kdy se Natalia probudí jako ruská princezna. Naty si schovává téměř všechny dárky, která od Rusů dostává, hlavně ty ručně vyráběné. Při turné Nasha Natasha, které se konalo v 16ti městech v roce 2014, si v každém musela koupit kufr, přijela tedy s 16ti kufry navíc. Její dům je jako ruský dům. Ve studiu dostala pár dárečků od fanoušků, např. pyžama s motivem Batmana pro sebe, syna a Ricarda a prý se vyfotí a pošle fotku na VK, ale Ricardo, jako rocker se asi schová, zavtipkovala. Naty má ráda Bruna Marse, pak rock a punk. Ráda by otevřela obchod Las Oreiro v Rusku, je potřeba najít nějakého ruského partnera, dá si to jako další sen na wishlist.


Krátký rozhovor poskytla také pro rádio Retro, který se bude vysílat 9. června.

A po 11. hodině se objevila na 10 minut v rádiu Sport FM, kde představila píseň United by love. Ve čtvrtek odjíždí, ale je možné, že se ještě během Mistrovství vrátí. Naty vybrala nejvíc sexy hráče ruského týmu a řekla, že když byla malá, měla ráda Rickyho Martina a jeho skupinu, a líbí se jí do teď. Poté se jí začali líbit Ramones...


Pak se Naty zastavila ve společnosti Warner Music.


V 15. hodin se Natalia zúčastnila tiskové konference k Mistrovství světa ve fotbale, která se bude konat v Moskvě. Při tiskovce byl představen teaser videoklipu k písni United by love, který prý uvidíme v sobotu. Naty si přeje, aby Mistrovství vyhrálo Rusko, Uruguay nebo Argentina.
„Je to pro mě čest, že jsem byla vybrána, abych nazpívala song pro Mistrovství, protože fotbal je velmi důležitý pro nás z Latinské Ameriky,“ řekla Oreiro. „Nápad přišel spolu s lidmi z Warner Music, kteří věděli, že pro mě je velmi důležité zpívat ve španělštině a ruštině. Pro mě to byl sen, natáčeli jsme v mé rodné zemi – v Montevideu a fotbal je pro Uruguayce to, co nosíme i ve sprše. Ráda bych se zúčastnila zápasu Rusko-Uruguay (25.6. ve městě Samara), ale nevím, jestli to stihnu. Pokud bude ve finále některý z těchto týmů, proč se nevrátit?“
Natalia dále řekla, že je nepravděpodobné, že by zpívala svou píseň na oficiálních akcích Světového poháru. Nezáleží na ní, ale na Mezinárodní fotbalové federaci. Během tiskovky zazpívala kousek písně United by love a řekla, že nazpívala i další píseň nazvanou Mi pobedim.


Teaser k videoklipu United by love.
Ve 4 hodiny znovu odešla z hotelu a poskytla rozhovor při procházce Moskvou.


Pak se zase dnes už po několikáté převlékla a natáčela účast do pořadu Nochnoy kontakt, kde také vystoupila s písní United by love. Natáčení skončilo v 8 hodin.
S menším zpožděním byla od čtvrt na 10 hostem rádia Ruské rádio, kde si s fanynkami zatančila na píseň United by love.
Naty mimo jiné moderátorce prozradila své klíče ke kráse. Nechodit smát s make-upem, spát aspoň 8 hodin, řekla, že chodí na laser na odstranění pigmentových skvrn a taky je spokojená s plazmaliftingem (omlazení obličeje pomocí plazmy z vlastní krve). Také prozradila, že mají s Atou velmi rádi cirkus a malý Ata trénuje akrobacii na laně.


V 11 hodin moskevského času Naty už konečně v klidu s vyjezeným talířem přidala fotku na VK: "Uvidíme se zítra."
Zítra v 7 ráno vstává a čeká ji další rušný den v Moskvě.

Zdroj: europaplus, sportfm, worldcup2018.tass.ru, Lena Puchina, Anna Zubritskikh, Elena Ponomareva, svetiklovezvezda, azizyan86, lisidika, zhukovs13, Imam Saipov, oreiroinrussia, alexsolod, skvortsovaa, verolina_, batman_chuck, reinaoscura_np, star_4334, pancaseela, vika1278, ve_tra, dimavanslovrus, dianaayriyan, russian.rt.com, s://life.ru, daria_razvedchenko, nikolainiki2014, muaniyazova, pavel170017, renat.galiev, kardinalovna, emma_figuristo4ka, d_kamshilov


Naty dnes před 7 hodinou moskevského času přidala fotky na VK: "Dobré ráno. Děkuji za květiny 🌸🌼🌺🌹.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Natalia včera před půlnocí přiletěla do Moskvy se třemi velkými kufry. Na letišti ji čekaly stovky fanoušků a trvalo jí asi 20 minut, než davem náruživým fanoušků prošla k autu.
Naty je ubytovaná v hotelu Ritz-Carlton a bude v Moskvě do čtvrtka.


Dnes dopoledne Natalia na VK sdílela video z postele "Hola Moscú".
Po poledni v hotelu Ritz-Carlton poskytla rozhovor pro Topsify, kde mimo jiné řekla, o čem je videoklip United by love. Jedním z dalších rozhovorů byl do pořadu Deezer.


Mezi rozhovory zamávala fanouškům, kteří na ni před hotelem čekali a na VK poslala fotky, kde napsala, že později přijde dolů.
A o půl 6 moskevského času šla za fanoušky před hotel.


A pokračujeme dál, kdy Natalia na střeše hotelu poskytla rozhovor pro Warner Music Russia a zapózovala na několik fotek.


Večer na VK napsala: "Nejkrásnější západ slunce nad Kremlinem."
Zdroj: Natalia Oreiro Siempre, oka.fm, mari_5_5_5, bundy_julee, enadasha_88, archyko4, ramishameeva, anita_ivanova, _mirandos_, nata_tsarapkina, frfrfr_prprpr, ekaterinasuhova99, juliyalitnevskaya, arverdieva_kris, _lisidika, ksenofon29, anyamosya, igorpopov_official, d_katrin85, topsifyrussia, alinavinni, aleksykalena, leksandrkovalskiy, dimavanslovrus, Ekaterina Olexyuk, Maria Osipova, Elena Nasyrina, elenanasyrina


Natalia už odletěla směr Moskva, kde ji čeká spousta akcí v následujích dnech.

Zatím potvrzené akce:
5.6. - Rádio Europa Plus, Brigada U, 8:30
5.6. - Show Nochnoy kontakt
6.6. - Show Vecherniy Urgant
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro, volar.vinilos


A dnes Natalia pózovala pro časopis Para Ti a časopis Nueva, kde budou nové rozhovory v rámci propagace filmu Re Loca.
Zdroj: yosoysebastiancorrea


Příští středu bude Natalia hostem ruského televizního pořadu Vecherniy Urgant. V této show byla už dvakrát, v dubnu a listopadu roku 2014.
Zdroj: vecherniy.urgant


Nové fotky Natalie ze včerejška byly přidány do fotogalerie.
Zdroj: _facu_diaz_, yosoysebastiancorrea


Natalia je na titulce argentinského časopisu Mía - Natalia Oreiro: Dává hudbu mistrovství.
Zdroj: mia.perfil.com


Natalia se včera zúčastnila charitativní večeře nadace Celeste ve Villa Domus, v Montevideu, kam bylo pozváno i 23 hráčů uruguayského fotbalového týmu, který pojede na Mistrovství. Natalia byla pozvaná jako tvář společnosti Anda, která se spojila s nadací Celeste, aby pomáhala dětem.


Natalia v sobotu letí do Ruska a chce se zúčastnit zápasu Uruguay-Rusko.

Zdroj: fundacionceleste, genteuruguay, juntosxnatalia, Natalia Oreiro Siempre, León Rioplatense, RIDfutbol


Videoklip k písni United by love se už stříhá a Natalia byla dnes zkontrolovat, jak klip vypadá.
Zdroj: pentimentocolorgrading


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!