Návrhy plakátů k filmu Re Loca, které nakonec nebyly vybrány jako oficiální promo.
1. července měl film Re Loca (Čisto nora) premiéru na slovinské televizi TV SLO 1 a v ruských kinech bude film promítán od 10. září.

Film La Noche Mágica, kde si Natalia zahrála po boku Diega Peretti a Pabla Raga měl mít premiéru 9. dubna. Ta byla odložena kvůli karanténě na 23. července, a nyní se datum opět změnilo na 20. srpna. V srpnu by se měly v Argentině opět otevřít kina a tak bude tento film první národní film, který se bude po karanténě v Argentině promítat.

Zdroj: axelkuschevatzk, rtvslo.si, cinesargentinos.com.ar


Naty má za den na Instagramu přes 100 000 tisíc odběratelů a v jednom z prvních instastories, říká, že už má přes sto tisíc a že ještě neumí odpovídat na zprávy. Že počká, až ji to někdo mladší ukáže, aby se náhodou třeba neukázala někomu nahoře bez. Taky je prý jak dítě, které dostalo novou hračku.
Zdroj: instagram.com/nataliaoreirosoy


Novinka roku: Natalia Oreiro má svůj oficiální instagram!

instagram.com/nataliaoreirosoy


Ahoj přátelé!
Překvapení!
Mám instagram!!!⭐


"Už jsem uklidila, už jsem jedla, už jsem četla.. znovu jsem jedla, znovu uklidila, znovu četla... Ptám se co víc bych mohla dělat v této karanténě? Že bych si vytvořila instagram? Vytvořím si instagram!"

Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


V sobotu 27. června v 17 hodin byla Natalia živě na instagramu ADF Cine (adfargentina) v rozhovoru spolu s kameramanem Danielem Ortega, se kterým Naty pracovala na natáčení filmu Gilda.

Natalia s Diegem mluvila o filmu Gilda, o režisérce Loreně Muñoz, o historkách z natáčení, přípravách na natáčení, o tom jaká byla Gilda...
Zdroj: adfargentina


Naty natočila video pozdrav pro pořad Todos Estamos Conectados argentinské televize TV Pública, vysílaný 29. června. Naty tam mluvila o své práci s Luisem Cappozzo, vědcem a mořským biologem, se kterým se setkala při natáčení pořadu Recurso Natural.
Zdroj: Televisión Pública


Druhý díl soutěžního pořadu Got Talent Uruguay, který moderuje Natalia Oreiro.
Zdroj: Canal 10, Natalia Oreiro Siempre


Rozhovor s Natalii pro pořad SET Siempre es teatro, vysílaný 25. června na stránce plateanet.com.
Naty vyprávěla jaký má vztah k divadlu, vzpomněla příběhy z dětství, z návštěvy cirkusu, jež miluje hlavně kvůli akrobacii, kterou také trénovala. Naty byla od mala velmi společenský člověk, ve škole, v hodinách herectví, vždy patřila do různých skupin. Od 12 začala pracovat, do 16ti let natočila 30 reklam a pak odešla do Argentiny. Na začátku 90 let byla velmi známá, což bylo pro některé lidi zvláštní. Kdyby si Natalia měla vybrat dětství a dospívání pro svého syna, vybrala by si anonymitu.
Naty mluvila o natáčení filmu Re Loca, kde hrála roli naštvané ženy, která hodně křičí a mluví sprostě. Což pro Natalii bylo velmi těžké, hrát násilnou, křičet, protože taková Natalia není, neřeší věci násilím nebo křikem.
Dále Naty řekla, že věří v Pačamama (Matka Země), hluboce věří v Zemi. "Věřím, že Země se oddělí od toho, co jí způsobuje bolest, což jsme my. Za 200 let jsme ji zprasili. Také respektuji všechna náboženství a identifikuji se s mnoha věcmi z různých náboženství. Ale žádné jinak zvlášť nevyznávám. Mému synovi vždy vyprávím o svobodě, o respektu a ať si najde to, co ho dělá šťastným."
Naty dále mluvila o svých pocitech, o tom, jaká je, co ji rozpláče... jednou jí syn Ata řekl: "Ty se vždycky zajímáš o to, co se děje druhým."
Naty řekla, že se jí líbí alternativní věci, například alternativní medicína, homeopatie, akupunktura. Při otázce o italském městě Řím, Naty vzpomněla, jak ji bylo nabídnuto nazpívat duet s Raffaelou Carra, jejíž je velkou fanynkou.
Naty nad věcmi hodně přemýšlí, a hodně dá na svou intuici.
V druhé části pořadu Naty dostávala krátké otázky jako nejoblíbenější jídlo, pítí, herec... a řekla, že se hodně koupe, ráno si dává většinou sprchu a večer vanu. Nedávno jí syn Ata, který rád tráví ve vaně delší dobu, řekl: "Mami, já už vím, proč jsou staří lidé tak vrásčití. Protože se často koupali." Což ji pobavilo.
Na konci pořadu Natalia přečetla emotivní text o tom, co je to divadlo a měla za úkol zahrát si režisérku a říct, jak by tento text pod její režii interpretoval herec Diego Peretti. Cílem pořadu bylo podpořit divadla, která jsou nyní v Argentině stále zavřená.


Zdroj: plateanet.net, Juntos x Natalia UY


Celý první díl soutěže Got talent Uruguay:
Zdroj: Natalia Oreiro Siempre, Natalia Oreiro Italian Fanclub


Soutěž Got Talent Uruguay startuje už dnes ve 21 hodin (2:00 SEČ) na uruguayské televizi Canal 10.


Zdroj: Canal 10, petinattiuy, cfernandezok


Ve čtvrtek 25. června ve 21:30 bude odvysílán rozhovor s Natalii do pořadu Siempre es teatro přes stránku PLATEANET. Peníze za virtuální vstupné půjdou na organizaci La casa del Teatro.


Zdroj: trexproducciones, tatoborounian


<< Previous 1 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!