Naty i Ricardo se z karantény zapojili do projektu Asociace argentinských hudebních manažerů Asociación Argentina de Managers Musicales (ACMMA) spolu s mnoha hudebníky Argentiny, aby nabádali lidi, aby během pandemie zůstali doma v karanténě.
Zdroj: managersarg


Naty včera na VK odhalila jak se synem tráví Velikonoce. 🐰❤🐰
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Nová sekce o filmu La Noche Mágica, jehož premiéra byla přesunuta na konec května.
Jelikož už není lehké najít staré fotky Naty a ještě k tomu setřizené, doplnila jsem fotogalerii o photoshoots z roku 2000 z éry Tu Veneno.

Pozdrav s Naty pro ceny Premios Platino, které se letos nebudou udílet.
Zdroj: PremiosPLATINO


Naty ve spotu organizace Unicef, která vytvořila stránku se všemi informacemi o koronaviru a tipech, jak zvládnout karanténu s dětmi.
Zdroj: UnicefUruguay


Záznam z dnešního živého vysílání s Natálkou na sociální síti VK, který natáčela doma v kuchyni, v Buenos Aires.
A jak se Naty baví v karanténě? Prý maluje, hodně vaří, především sladké dezerty, je hodně na zahradě a taky hodně uklízí. Tráví spoustu času s Atou a Ricardem a dělají věci společně, jako třeba vybudování kompostu, konečně po mnoha letech hodně spí, píše texty na budoucí písničky, čte hodně scénářů, relaxuje a pracuje z domu...
Naty během živého vysílání vzpomněla na narozeniny Facunda, který slaví 31. března a řekla, že by ráda měla další turné po Argentině. Zavzpomínala na poslední koncerty v Argentině v rámci Cumbia & Hits tour 2017, na Fiestu Plop nebo koncert v Montevideu. Prozradila, jak zvládá tyto dny v karanténě. Řekla, že ráda odpočívá, že je nyní potřeba se starat jak o sebe, tak o starší lidi, je dobré, že člověk může zastavit, podívat se do svého nitra. Příroda nám ukazuje, jaké na ni má lidstvo vliv. Podle Naty je dobré na tom špatném, co se teď děje, že je nyní méně znečištění a větší ticho. Naty v karanténě hodně čte a kreslí ruské a polské květiny, slíbila, že své kresby zveřejní na VK. Dál řekla, že někde jí tam běhají psi Rusky, Jupiter a kotě Roña. Hodně teď během karantény peče, čokoládové, ovocné dorty, vaří těstoviny, jí sladké a čokoládu a tloustne :) Dále Naty řekla své rady, jak tuhle situaci člověk zvládnout a nepropadnout úzkostem a strachu. Nesmíme nechat strach, aby nás paralyzoval. V této chvíli bychom měli být nejsilnější, jak jen to jde, mít silný imunitní systém, což záleží na stravě a fyzickém pohybu, ale taky je důležitá ta duchovní část. Měli bychom myslet pozitivně, poslouchat hezkou hudbu, spojit se se svou rodinou, zavolat svým rodičům a prarodičům a být s nimi aspoň v telefonickém kontaktu.
Pak dostala otázku, na jaké filmy se teď dívá. Tak prý viděla Reinas Salvajes, který ji poslali přes internet a taky La Noche Magica, jejíž premiéra se teď musí posunout na kdo ví kdy. Dívala se teď na dva seriály, jedním z nich je Příběh služebnice, 2. řada, na který se ale teď přestala dívat, kvůli situaci, která teď je... Opět se vrátila k pandemii a řekla, že důležité teď zůstat doma, u ní v rodině vychází Ricardo na nákup jídla a Naty už je asi 20 dní doma. Naty se informuje, co se děje ve světě, ale nechce být přeinformovaná, aby to pak v ní nevyvolávalo strach z různých fake news. Také řekla, že je důležité okrajově informovat děti, o tom co se děje, aby cítili naši pozornost a ne strach.
Na otázku na divadlo, řekla, že z něj má velký respekt. Jako velmi mladá v divadle hrála, hezké vzpomínky má na publikum, ale neměla moc dobrou režisérku. Řekla, jaký je rozdíl mezi natáčením filmu a televize a hraním v divadle. Ráda by si zahrála Mary Poppins.
Naty slíbila, že až tohle všechno skončí, oslavíme 20 společných let na novém turné.
Eva Peron byla dalším tématem, o kterém se Naty rozpovídala. Nyní z domu se na roli stále připravuje, čte hodně materiálu o Evitě, dívá se na její filmografii, jelikož byla herečkou. Naty vyprávěla, jaká Eva byla, že si získala srdce tisíců, miliony obdivovatelů.
Naty pak otevřeně mluvila o tom, že má o sobě pochybnosti, že něco nezvládne, že nezazpívá dobře, že nemá dost talentu, aby hrála Evitu... Podle ní člověk musí být sebekritický, ale zároveň trpělivý a soucitný. Několikrát se Naty stalo, že se cítila jako špatná herečka, špatná zpěvačka, ale vždy se z tohoto místa vzdálila, protože to není zdravé a nedělá nám to dobře. Je dobré znát své limity a posouvat je dál. Nejdůležitější je chuť se učit, plnit si sny...
Na otázku jestli se vrátí do televize odpověděla, že Santa Evita je seriál o 7 dílech pro televizi a vrací se i s Got Talent Uruguay, který moderovala a velmi si natáčení v Uruguayi užívala. A ráda by se vrátila ke komedii pro TV.
Pro tour 20 anos juntos měla Naty připravený tři medley z několika písní.
Všem kdo slavili 31. března narozeniny, Naty rusky zazpívala vše nejlepší.
Někdo z minulosti, koho by si Naty chtěla zahrát? Juana Azurduy, Juana de Ibarbourou.
Naty potvrdila, že letos konečně vyjde dokument Nasha Natasha, ještě se jedná o tom, na jaké platformě bude dokument vydaný.
Naty prý viděla video, které ji fanoušci natočili v Soči, kde se měl konat první koncert turné, a vyvolalo v ní zároveň radost i smutek kvůli posunutému turné. A Naty trvá na tom, aby všem byly vráceny peníze za vstupenky. Prý bude nové turné, buď na konci roku, nebo začátkem či v polovině toho příštího.
Na to jestli je Naty veganka odpověděla: "Ne, jsem Lakto-ovo vegetariánka".
Naty během živého vysílání zazpívala kousky svých písní jako Cambio dolor, Valor, Alas de libertad, Mar, Tu Veneno, Basta de Ti, Que digan lo que quieran, Cuesta arriba, cuesta abajo, No me arrepiento de este amor, Corazón valiente, Rio de la Plata.

"Mám vás moc ráda! Opatrujte se! Opatrujte svoji rodinu, zavolejte svým prarodičům, svým rodičům, buďte se svými dětmi, spěte, jezte bohatě, buďte spokojení, všechno to přejde. A až tohle všechno skončí, dáme si obrovské objetí. Mám vás ráda z celého srdce."
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


"Ahoj! Doufám, že jste všichni v pořádku!
V úterý 31.3.2020 ve 20:00 (ČR) / 15:00 (Argentina) budu živě na VK Live. Můžeme se vidět, popovídat si a také si spolu zazpívat.
Napište do komentářů, které písně byste chtěli slyšet.
Brzy se uvidíme!"
První dva live chaty s Naty z roku 2017 si můžete připomenout zde:
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Dalšího projektu, do kterého se Naty a Ricardo zapojili doma z karantény je pro argentinskou televizi Pública. Naty přečetla kousek z knihy El libro de los abrazos od Eduarda Galeana a Ricardo ji doprovázel na kytaru.
Zdroj: TV_Publica


Známé osobnosti Argentiny se zapojili do projektu organizace Red Solidaria a Canal CRUZA #ArgentinaCanta (Argentina zpívá v karanténě) a nazpívali píseň Como La Cigarra (Jako cikáda) od Maríe Elena Walsh. Mezi nimi je i Natalia (3:35) a manžel Ricardo Mollo (2:10).
Zdroj: Cruza


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!