Natalia jako ambasadorka uruguayské společnosti Anda natočila pozdrav ze svého domu:
"Ahoj přátelé ANDA, jak se máte? Jak víte, v těchto chvílích musíme držet pospolu víc než kdy jindy, a zároveň odděleni. Pro společnost ANDA je nejdůležitější zdraví našich patnerů a celého personálu. Proto implementují nové způsoby prevence, které můžete najít na facebookové stránce. Organizujeme solidaritu, staráme se o sebe. Posílám velké objetí na dálku."
Zdroj: facebook.com/ANDAOficial


Natalia se vyjádřila ke zrušení turné 20 años juntos:

"Drazí přátelé, doufám, že jste všichni zdraví, společně se svými rodinami.
Píšu vám, protože se mi nelíbí, že vám lžou a že dostáváte nepravdivé informace.
Jak jsem vám již řekla před několika týdny, turné „20 años juntos“, které jsme plánovali na jaro v různých ruských městech, bylo zrušeno z důvodů, které se mnou nemají nic společného.
Opakuji, nelíbí se mi lži, a proto vám chci vysvětlit a říct, že ani já, ani nikdo jiný z mého týmu jsme za toto turné neobdrželi jediný rubl / dolar / euro. Ani jeden.
Také jsme neobdrželi letenky, víza, zálohy na výdaje a nic jiného. Naopak, investovala jsem hodně času a peněz (které se mi dosud nikdo nevrátil) na přípravu turné, nákup krásných kostýmů, hudební produkci, vizualizaci, speciální efekty atd. Ať vám nikdo nelže a neříká něco jiného.
Vím, že mnozí z vás vynaložili velké úsilí na zakoupení vstupenek, a proto vás žádám, abyste nestáli stranou, ale požadovali peníze zpět za každou zakoupenou vstupenku.
Bojujte za svá práva a nenechte nikoho, aby Vám lhal a nechal si vaše peníze.
Jsem velmi smutná a naštvaná kvůli všemu, co se stalo, ale nikdo a nic nás nemohou oddělit, a brzy začneme přemýšlet o novém krásném turné po mém milovaném Rusku, abychom si společně mohli zazpívat.
Miluji vás ♥

Natalia"

Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Natalia se připojila k projektu #JuntosEnCasa (Společně doma) od organizace Unicef a televize Paka Paka a ve videu čte pohádku "Los guardasecretos" od Graciely Repún.
Zdroj: Unicef Argentina


Natáčení seriálu Santa Evita bylo kvůli pandemii Covid-19 posunuto z května na září.

Zdroj: diarioshow.com


Trailer s českými titulky k filmu La noche mágica, který bude mít premiéru 9. dubna v argentinských kinech.
Zdroj: Aeroplano


Soutěž Got talent Uruguay, který moderuje Natalia Oreiro, se začne již brzy vysílat na kanále Canal 10.
Zdroj: canal10.com.uy


15.3.2020 - Komentáře (1)
V květnu Natalia začíná natáčet sedmi dílný seriál "Santa Evita" a pro noviny Clarín řekla, jak se na svou roli Evy Perón připravuje: "Cítím strach před tak obrovskou postavou."
"Zaprvé jsem vděčná," začíná Natalia se svými pocity. "Zadruhé cítím, že je to největší výzva mé umělecké kariéry. A zatřetí se musím přiznat, že se bojím tak obrovské postavy." Před několika lety Natalia dostala od jiných producentů nabídku na roli Evity a tehdy odmítla. "Tehdy jsem se necítila, že bych ji dokázala zahrát," říká s velkou upřímností.
V roce 2017 si na chvíli zahrála Evitu. Byla to exkluzivní oslava narozenin ruského multimiliardáře Lena Blavatnika. V bílých šatech a vyčesaných vlasech Oreiro oslnila hosty svou verzí Don't cry for me Argentina z balkónu hradu, kde se oslava konala.
"V říjnu nebo listopadu 2019 jsem se zúčastnila castingu. Byly to tři scény Evity, které se objeví v seriálu. Také jsem hodinu mluvila s režisérem Rodrigem García přes Skype. Když mi sdělili, že mě vybrali, byla jsem jak opařená. Pak nastoupila vděčnosti, výzva a strach," řekla Natalia, která bude seriál natáčet po dobu dvou měsíců.
"Už jsem začala číst a sledovat vše o Evě Perón, zdá se mi, že je to ta nejdůležitější žena, co se duchovní a politické úrovni týče z celé historie a proto jsem tolik váhala. Ale už mám srdce, duši a tělo do ní vložené." Natalia už začala pracovat se třemi různými lidmi: vokálním trenérem, hereckým trenérem a další herečkou, aby nastudovala různé aspekty k roli Evy. Také se svým kamarádem studuje oblečení z doby Evity. Natalia se směje, když se jí zeptají na barvu vlasů. "Jasně, že si nechám obarvit vlasy na barvu, kterou si postava žádá. Četla jsem, že jsem si vybrala blonďaté paruky, abych si nezničila vlasy. Hahaha, vůbec mě neznají. Měla jsem na vlasech spoustu barev kvůli mým postavám." O vlasech říká, že "to je detail". "Důležité je: vložit hlas, tělo, srdce a duši.. Proto říkám, že jsem emočně zaujatá do role Evity."

Dny čekání na začátek natáčení jsou pro Natalii docela nabité, co se filmu týče. V dubnu bude mít premiéru film La noche mágica od Gastóna Portal, kde také hraje Diego Peretti, Pablo Rago a Esteban Bigliardi. V květnu je řada na Reinas Salvajes od Matíase Luchessi, kde Natalia hraje s Mercedes Morán. V srpnu bude mít premiéru film Hoy se arregla el mundo od Ariela Winograd s Leonardem Sbaraglia, kde si Natalia zahrála malou roli.

Zdroj: clarin.com


Zítra bude zveřejněn trailer k filmu La Noche Mágica, zde je krátká ukázka.
Zdroj: aeroplanocine


Film La Noche Mágica, kde si Natalia zahrála roli Kiry, bude mít premiéru v argentinských kinech již 9. dubna.
Zdroj: gastonportal7


"Ahoj všichni! Jsem z té zprávy velmi smutná. Tvrdě jsem kvůli turné pracovala a vím, že vy také. Je to tak nespravedlivé!
Moc ráda bych vás viděla! A vím, že vy také.
Chci vám říct, že vás mám ráda a že se turné uskuteční v příštích měsících.
Děkuji, že tu vždy jste. Mám vás ráda z celého srdce!"

Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!