Natalia Oreiro v moskevském rádiu Abto, kde byla včera ráno. Poskytla krátký rozhovor a zazpívala živě Cambio dolor.
Zdroj: Авторадио


Natalia byla dnes hostem rádia Abto, kde také zazpívala živě píseň Cambio dolor. Rozhovor bude odvysílán zítra v 9:20.


A pro dnešek se rozloučila s Moskvou a odletěla do Minsku. Do Moskvy se vrátí za týden na koncert.
Odpoledne pozdravila přes VK již z Minsku: "Ahoj Bělorusko! Uvidíme se zítra na koncertě!".
Dnes v 19 hodin (21 hodin moskevského času) byl odvysílán rozhovor s Natalii pro pořad VK Live, který se natáčel včera.
Naty mluvila o turné Unforgettable tour, o videoklipu k písni To Russia with love a kousek písně zazpívala, o Merlínovi, který cestoval několikrát do Ruska, zmínila sociální sítě a jedinou, kterou má je stále VK. Naty o sobě řekla, že není moc dochvilná, ale je hodně pracovitá, je náročná k sobě i k ostatním. Dále zmínila něco málo o svém dětství, o Unicefu, o feminismu a v pořadu trénovala ruštinu slovem i zpěvem...
Zdroj: oreiroclub, aleksandrkovalskiy


Natalia se dnes dopoledne zúčastnila tiskové konference, kde řekla, že se připravuje film o historii Uruguaye a Ruska. Také přiznala, že by znovu chtěla hrát v ruském seriálu. Natalia vysvětlila proč se turné jmenuje Unforgettable (Nezapomenutelné). "Protože poprvé pracuji s ruským týmem: ruskými hudebníky a tanečníky. Je to druh vděčnosti za lásku, kterou cítím k Rusku. Cítím se skoro jako Ruska, tak proč nespolupracovat s ruským týmem?" Po turné, v květnu si Naty plánuje vzít dovolenou a nic nedělat. Bude jen se svým synem a manželem.
Na dalším turné prý bude Natalia zpívat písně, které složila ona sama, jako Amor Fatal, Mar, Alas de Libertad, protože ji o to fanoušci stále žádají. Naty by ráda natočila duet s ruskou zpěvačkou nebo zpěvákem, doma hodně zpívá s Ricardem, který ji naučil hrát na ukulele píseň Valor a na elektrickou kytaru Que digan lo que quieran. Když byla Naty v Izraeli v roce 2000 u Zdi nářků, přála si prý lásku (byla po rozchodu s Pablem Echarri). Zavzpomínala také na Divokého anděla, kde si natáčela vlasy, své má od přírody rovné a líbily se jí kudrnaté a několikrát si spálila kulmou čelo.
Atahualpa (7) je prý velký vtipálek a má smysl pro humor, často si dělá z mámy srandu.
Naty má ráda pizzu a čokoládu, je stále vegetariánka, ale když přijede do Ruska, jí rybu. Je to jediná země na světě, kde si dává ryby, aby byla silná na koncerty.
Kdyby měla Naty možnost setkat se s někým z minulosti, ráda by se setkala se svou babičkou Hildou. To v jejím domě v Montevideu se malá Naty převlékala a hrála si na herečku.
Když Naty dostala scénář k posledním scénám telenovely Divoký anděl, nelíbil se jí, tak jí režisér řekl, ať to přepíše. Podle Naty tedy končí telenovela tím, že Mili v krásných princeznovských šatech hraje fotbal a střílí gól.
Naty by chtěla být cizinkou, která navštíví nejvíce měst v největší země světa. "Dosáhnu toho!", zavtipkovala.


Naty s fanoušky před a po tiskové konferenci.Po tiskovce ji čekalo natáčení pořadu Vecherniy Urgant. Pořad bude odvysílán v pátek.
Po natáčení se Naty na chvíli pozdravila s fanoušky v hotelu The St. Regis Moscow.


Zítra ráno bude Naty hotem rádia Abto a poté odletí do Minsku. Zítra ve 21 hodin moskevského času bude živě hostem VK Live na sociální síti VK.

Zdroj: iz.ru, klepikovaofficial, lidiya_samsonenko, _anastasia0887, zapaterita, natalia_oreiro_con_a_amor, sasha_spotlight


Naty právě zveřejnila na VK fotky z Mosky: "Dobré ráno Moskvo!".
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Matt udělal sestřih téměř všech písní, které zazněly na prvním koncertě turné Unfogettable Tour v Kišiněvě, v Moldavsku.
Další nádherné fotky Natalie pro Lady Stork.
Zdroj: Lady Stork


Natalia dnes přiletěla do Moskvy, kde ji zítra čeká tisková konference a natáčení pořadu. Na VK nahrála video: "Ahoj Rusko".
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Nyní se v Kišiněvě v hotelu koná oficiální setkání s fanoušky.
Naty řekla, že po koncertě nemohla usnout, byly to měsíce příprav, byla nervózní, tak usnula asi v 5 ráno. Naty se během turné bude snažit udělat setkání s fanoušky v městech, kde ještě setkání s fans neměla. Naty celé dny před koncertem v Kišiněvě trénovala s novými tanečníky a kapelou, jelikož dříve tu možnost neměli, posílali si videa a trénovali na dálku. Před koncertem Naty nezkoušela nové místní jídlo, kvůli nervům, aby jí nebylo zle, ale dnes by něco mohla zkusit, řekla.
Naty prý natočí letos čtyři filmy, pokud na konci roku nevyjede znovu na turné. Pokud vyjede, bude natáčet jen dva filmy.
Do Arménie s Naty pojede i syn Atahualpa a manžel Ricardo, budou tam s ní týden.
Naty prý připravuje nějaké nové písně a letos prý už opravdu vyjde dokument Nasha Natasha, zdržovalo se to kvůli získání práv.
Naty má ráda Brazílii, Mexiko, ale vyhledává místa, kde není moc lidí.


Zdroj: starsliga, evgheni.hudorojcov, any_mo_am, aleksandrmorozov575, mari_5_5_5


Naty se dnes setkala s fanoušky v Kišiněvě a mezi nimi byl i náš Matt, fotky v galerii.
Zdroj: NataliaOreiro.cz, mariaandreeaofficial


Fotky z příprav kostýmů, vlasů, doplňků na turné Unforgettable Tour 2019.
Zdroj: Sergio Lamensa, leandrocoutureba, rothomas2


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!