Natalia se dnes v Los Angeles, USA, zúčastnila prezentace traileru k chystanému seriálu Grisel na představení společnosti Viacom.


Zdroj: todotvnews, tvlatinafotos, thedailytelevision.com, revistasenal.com, prensario.tv


Naty zve rusky a španělsky k poslechnutí songu United by Love, který je nazpívaný ve třech jazycích a má v sobě prvky balalajky, candombe, latinské hudby. Složil ji italský skladatel. Naty říká, že song je bomba, je velmi spokojená a je to její splněný sen nazpívat tento song pro Mistrovství ve fotbale, které se bude odehrávat v Rusku, se kterým má Naty hluboký vztah. Za pár týdnů bude zveřejněn oficiální videoklip.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Nový song od Natalie Oreiro nazvaný "United by love" pro Mistrovství světa ve fotbale již unikl na internet spolu s lyric videem!
Zítra bude song dostupný na hudebních platformách jako iTunes, Apple Music atd.
Tak co na novou píseň říkáte?


Zdroj: Warner Music, elobservador.com.uy


Natalia nazpívala dva songy pro Mistrovství světa ve fotbale 2018. Tento pátek bude zveřejněn první song "United by Love", spolu s lyric videem (video obsahuje text písně) a druhá píseň, v ruštině s názvem "Mi Pobedim" bude představena 8. června, pár dní před začátkem mistrovství.
"United by Love" bude mít oficiální videoklip a bude nazpívaný ve třech jazycích: angličtině, španělštině a ruštině a text písně bude o míru, lásce a toleranci.
Zdroj: tvshow.com.uy


Natalia dnes na VK sdílela fotku se synem Atou: "Tvůj pohled otevřel dveře do mého nitra."
"Všechny dny jsou naše."
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Natalia Oreiro bude jednou z hlavních hvězd letošního festivalu Slovianski Bazaar ve městě Vitebsk v Bělorusku. Natalia by měla vystoupit se svými hity na zahájení festivalu 12. července, v noci ze 13. na 14. července v "Golden Hit" a 16. července na závěrečné ceremonii.
Slavianski Bazaar je mezinárodním festivalem umění, největším kulturním fórem v Bělorusku, sdružující země i kontinenty.
Zdroj: festivalvitebsk, fest-sbv.by


Natalia je na titulce urugayské verze časopisu Caras.
"Uruguayská herečka a zpěvačka se připravuje na premiéru Re Loca, romantické komedie, kde hraje hlavní roli spolu s argentinským umělcem Diegem Torres."


Zdroj: Caras Uruguay


Režisér Martín Sastre přišel se soutěží, ve které je potřeba nahrát video a vysvětlit, co je to Garra Charúa a nahrát jej na server www.LinkLala.com. Výhrou jsou dva lístky do Ruska na Mistrovství světa ve fotbale a účast na aktivitách uruguayského týmu v Moskvě. S Natalii bylo natočeno promo video, ve kterém popisuje Garra Charúa jako ženu.
Zdroj: Martín Sastre, Uruguay Marca País


Produkce koncertu Natalie Oreiro v Izraeli včera koncert oficiálně zrušila z osobních důvodů Natalie. Koncert se měl konat 20. března v Tel Avivu.

Zdroj: Natalia Oreiro Israel


Naty dnes na VK sdílela fotku s kamarádkou, herečkou Valerii Lorcou, které přeje vše nejlepší k dnešním 50. narozeninám. "Feliz cumple Choli !!!"
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!