Nevšední promo s moderátorkou Natalii a porotou soutěže Got Talent Uruguay, která bude spuštěna na uruguayské televizi Canal 10 snad v polovině června.
Zdroj: GotTalentUY


Natalia v novém spotu organizace Unicef.
Zdroj: Unicef Uruguay


Natalia v den svých narozenin zveřejnila na sociální síť VK dárek od svého syna Aty (8 let) "Šťastné narozeniny, mamko! Miluju tě!"
A poděkovala všem za krásné vzkazy.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Dnes má Natalia Oreiro 43. narozeniny. A my jí společně tímto videem přejeme vše nejlepší, hodně zdraví, spokojenosti a úspěchů, jak v soukromém, tak pracovním životě.


Feliz cumpleaños, Naty! heart
Natalia se téměř každý rok osobně účastní charitativního pořadu Todos por los niños, který pořádá organizace Unicef v Montevideu. Včera se zúčastnila přes Skype, žádala lidi o přispění peněžních prostředů na děti a představila píseň Chiquillada. Letos se vybralo 26 172 690 Pesos.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Natalia Oreiro a další umělci se spojili, aby zaspívali píseň "Chiquillada" od José Carbajal. Song, který Uruguaycům připojíná jejich dětství a právo být dětmi. Projekt je od organizace Unicef.
Zdroj: Unicef Uruguay


Naty v pátek 8. května zveřejnila na VK video, ve kterém zpívá ruský song k oslavě dne vítězství.
"Šťastný Den Vítězstsví!
Mír ve světě!
Mám vás ráda! ❤
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


1.5.2020 - Komentáře (9)
Sekce Příběhy fanoušků se konečně dočkala pokračování a můžete si přečíst příběh Niky a Kris, který sepsal nadějný začínající herec a režisér Maťo Bednář.

Naty natočila video pro nemocnici Posadas v Buenos Aires, která nutně shání dárce krve.
Zdroj: hospitalposadas


V pátek 24. dubna Natalia poskytla ze svého domu rozhovor pro pořad uruguayské televize Canal 10, La tarde en Casa, kde byly hlavním tématem aktivity organizace Unicef.
Zdroj: La Tarde en casa


<< Previous 1 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!