Natalia právě na VK publikovala video, kde zpívá píseň Valor a hraje na ukulele. Vypadá to, že píseň na žádost fanoušků zazpívá na turné Unforgettable tour.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


V sobotu 23. února se Natalia zúčastní významné argentinské akce Fiesta Nacional del Sol (Národní oslava slunce) v San Juan v Argentině. Natalia se objeví ve speciálních šatech, navržených pro tuto příležitost, během korunovace nové Královny Slunce a na finální show. Cílem akce je mimo oslavy Slunce, turistická propagace provincie San Juan.

Zdroj: diariodecuyo.com.ar


Nová kolekce pro ruskou módní značku Zarina pro jaro-léto 2019 se začala objevovat v kamenných obchodech v Rusku. Natalia je opět tváří a promo fotky se fotily spolu s první kolekcí loni v říjnu.
Zbytek fotek a videa pro kolekci se natáčela včera v ulicích Buenos Aires.


Zdroj: vk.com, Sebastian Correa, leomuszalski22


Dnes se s Natalii v Buenos Aires konalo focení nové kolekce značky Lady Stork pro podzim-zimu 2019.


Zdroj: jorgeoleon


Natalia se zúčastní Globálního fóra lídrů Latinské Ameriky, které se bude konat v pátek 22. února v Punta del Este, Uruguay. Fórum shromáždí více než 5 000 osobností Latinské Ameriky z různých sektorů, aby spolu vymezili budoucnost kontinentu a pracovali spolu na kulturním, hospodářském a sociálním rozvoji Latinské Ameriky.
Zdroj: americabusiness.com


Krásné video, mapující setkání fanouška Haruta z Arménie s Natalii v Buenos Aires v listopadu 2017. Natalia se poprvé do Arménie podívá letos v dubnu v rámci Unfogettable Tour 2019.
Zdroj: V B


Natalia na svém účtu na sociální síti VK uspořádala soutěž o lístky na 10 koncertů v ruských městech v rámci Unforgettable Tour 2019, soutěž trvá do 11. února. Turné začíná už za měsíc a půl v Moldavsku.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Natalia včera na VK: "Vše nejlepší k narozeninám parťákovi v dobrodružstvích"
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Syn Natalie a Ricarda, Merlín Atahualpa dnes slaví 7. narozeniny! Vše nejlepší malému školákovi!

Natalia včera sdílela na VK fotky po rekonstrukci obchodu Las Oreiro v Palermu, Buenos Aires.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!