Nataliin dnešní příspěvek na sociální síť VK, kde ukázala fotky ze svých prvních focení, které si schovává a má z nich nádherné vzpomínky.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Nové fotky Naty s kamarádkou herečkou Valerii Lorcou ze včerejšího setkání s ruskými fanynkami v Buenos Aires. Setkání se konalo po ukončení natáčení traileru k seriálu Grisel.
Zdroj: balestochka, natymorozkova


Děkuji za Vaši podporu a také za podporu od samotné Naty, která přeje této stránce vše nejlepší ke 13. narozeninám. heart
Dnes se má natáčet trailer seriálu "Grisel" v čele s Natalii Oreiro a dalším hereckým obsazením: Germán Palacios, Agustín Sullivan, Ana María Picchio a Vera Spinetta. Režisérem je známý fotograf Claudio Divella, producentkou Natalia. Cílem je představit trailer na Mipcom (televizní veletrh) v Los Angeles a prodat ho do zahraničí. Oreiro by měla seriálu hodně pomoci, protože je známá v mnoha zemích. Je to sázka na jistotu. Seriál by se měl natáčet na konci roku a vysílat se v roce 2019 na argentinské TV stanici Telefe.

Zdroj: diarioshow.com, todotvnews.com


Candombe s hlasem Natalie Oreiro bude součástí soundtracku Mistrovství světa ve fotbale, které se bude konat v červnu v Rusku. Natalia zazpívá v písni, která bude propagována jako "Druhá oficální píseň Mistrovství" ve třech jazycích: španělštině, angličtině a v ruštině. Skladba by měla být zveřejněna v květnu.

Zdroj: callefebrero.com, tvshow.com.uy


Právě dnes slaví tato stránka své 13. narozeniny!

Stránka www.nataliaoreiro.cz už je vůbec jedinou internetovou stránkou o Natalii Oreiro na světě, která je stále aktualizovaná. I když ztrácí zájem ze strany návštěvníků, bohužel i ze strany mojí, tak stále jedeme dál! Někdy mě samotnou udivuje, jakou já mám v některých věcech trpělivost. :)

Děkuji za dlouholetou podporu některých z vás, přátelé!
Reni


Natalia dnes zveřejnila na VK tyto fotky s komentářem: "Existuje větší svoboda než se ukázat takový, jaký jsi?"
Natalia se stále nikde nevyjádřila ke koncertu, který se měl konat před měsícem v Izraeli. Pořád se čeká, jestli bude stanoveno nové datum, nebo bude koncert definitivně zrušen.

Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Natalia podpořila nadaci Fupier pro pomoc uruguayským dětem s boji se vzácnými nemocemi.
Zdroj: SoyHinchaDeMorena


Natalia včera pózovala pro zatím tajný projekt, brzy se snad dozvíme víc.
Zdroj: mechibufager


Natalia včera zveřejnila na VK fotky ze studia kadeřníka Sergia Lamensa, kde si nechala trochu zastřihnout dorůstající účes spolu s režisérem Martínem Sastre.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!