Včera ve 20:30 Natalia a porota soutěže Got Talent Uruguay vyšli z Teatro Español Durazno, aby pozdravili fanoušky čekající na skončení konkurzu, kde vystoupilo před porotou 16 soutěžících. Dnes se v Durazno koná další konkurz.


Zdroj: gottalentuy, Juntos x Natalia Uruguay, noe_etcheverry


Časopis Pronto píše o Natalii v aktuálním čísle: "Daleko od argentinských médií, Natalia zajisté nepřestává pracovat. Koncertovala v Polsku pro 120 tisíc lidí, natočila film Reinas Salvajes s Mercedes Morán, bude hrát Evu Perón v seriálu Santa Evita a moderuje uruguayskou edici soutěže Got Talent."
Zdroj: Lyubov I-Schastye


Něco se zákulisí focení kolekce Zarina pro podzim/zimu, které se konalo v dubnu v Moskvě. Naty na žádost zapózovala s malými ruskými modelkami ve stejném oblečení značky Zarina.


Zdroj: alexsandraplatonova


Naty při odchodu z natáčení konkurzu soutěže Got Talent Uruguay v pátek
a v sobotu v Canelones. V úterý pokračují konkurzy ve městě Durazno.
Zdroj: Juntos x Natalia Uruguay


Fotky a videa ze včerejšího natáčení konkurzu soutěže Got talent Uruguay v Canelones. Konkurz se tam koná i dnes a zítra.


Zdroj: Gobierto de Canelones, Juntos x Natalia, flacocastro_


Naty se včera projížděla na kole v centru Canelones. Dnes v Canelones moderuje další konkurz soutěže Got Talent Uruguay.
Zdroj: Juntos x Natalia, Nico Pereira


Natalia je už od včerejška v Canelones, Uruguay, kde se zítra koná další konkurz talentové soutěže Got Talent Uruguay.
Zdroj: jonita_gonzalezok


Rozhovor s Naty z konkurzu soutěže Got Talent Uruguay v uruguayském městě Moldonado, který se konal v neděli a v pondělí.
Zdroj: subrayado.com.uy


Startuje natáčení talentové soutěže Got talent Uruguay. Z 10 000 lidí, kteří přišli na casting, bylo vybráno 200, kteří se nyní budou účastnit konkurzů v několika městech Uruguaye. Natalia je moderátorkou, v porotě zasedne Claudia Fernández, Agustín Casanova, Orlando Perinatti a María Noel Riccetto.
Včera se konalo představení poroty a moderátorky ve městě Moldonado, konkurzy začínají v pondělí ve 13 hodin v Moldonado a budou pokračovat v těchto městech:

Canelones, 6.2.2020
Durazno, 11.2.2020
Paysandú, 19.2.2020
Montevideo, 27.2.2020
Zdroj: canal10.com.uy


Nahrála jsem do fotogalerie ještě fotky ze setkání s Naty z posledního dne roku 2019 v polském městě Zakopané. ♥

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!