26.4.2020 - Komentáře (14)

heart

A je to. Cíle, které jsem chtěla dosáhnout je tady. Dnes je to celých 15 let, kdy dělám tuto stránku.
Řeknete si, co je na tom tak těžkého, přidat pár aktualit za týden. Ale věřte, že je to náročný. Já sama nechápu, jak jsem to mohla takto dlouho zvládnout. Není už moc obvyklé dělat něco jen tak pro ostatní, zadarmo, nemít z toho žádné zvýhodnění a ještě do toho vrážet svoje peníze.

Stránka je přehlcená informacemi, nejen o kariéře Naty, filmové, hudební, dobročinné. Obsahuje stovky rozhovorů, článků, obsahy dílů telenovel, stovky naskenovaných článků, screenů, informací o Las Oreiro, reklamách, projektech, ale i titulky k filmům s Naty. Fotogalerie obsahuje 73 000 fotek.

Koukněte do archívu a připomeňte si všechny aktuality od roku 2007 (ty předchozí jsem si neukládala). Je to neuvěřitelný, kolik tam toho je. Kolik událostí jsme si s Naty prošli společně. Nejvíc aktualit jsem na stránku přidala v roce 2013 a to 460, to nevím, kdy a jak jsem zvládla aktualizovat několikrát denně. :D A pamatujete naše nekonečně diskuze na foru?

Pamatuji si, jak jsem si platila online argentinské televize a pak kolem 2 ráno vstávala, abych mohla natočit další díl pořadu, který Naty moderovala, nebo kde vystupovala. Abych Vám to hned k ránu mohla předat. Kdo by tohle vydržel dělat celých 15 let? Prostě jen blázen. Stránka je aktualizovaná bez pauz, krom nějakých „dovolenkových pauz“ nebo změny hostingu v roce 2008. V roce 2008 se taky stránka stala dvojjazyčnou a byla přidána anglická verze.

Doba byla i zlá, spousta stránek mi věci, které jsem sem dávala, kradla a kopírovala, pomlouvala mě a snažila se, abych to vzdala. Ale já za každou cenu chtěla ukázat, že jsem nejlepší. Jednou mi hosting omylem celou stránku smazal a několikrát ji napadli hackeři. Stokrát jsem stránku chtěla smazat a vzdát se jí, ale neudělala jsem to celých 15 let.

Pamatuji si, jak mě hrozně moc nakoplo, když jsem v roce 2009 dostala od Naty knížku s autogramem, kde mi za stránku děkovala a potvrdila, že sem chodí. Věděla jsem, že je Naty ráda, za to co dělám a že to má smysl.

S Natálkou jsme se několikrát setkala. Byly to nezapomenutelné chvíle, na které vždy budu ráda vzpomínat. Vždy jsem se snažila ze setkání předat i co nejvíce Vám, podělit se o svoje zážitky, o svou sbírku, o všechno.

Moc děkuji především Matějovi, za dlouholetou obrovskou pomoc, podporu a přátelství ♥ Děkuji i Valerii z Tahiti, která nikdy nezapomene a každý rok mi přispěje na hosting až z druhé strany zeměkoule. Děkuji všem ostatním, kteří se sem celé ty roky vracíte a sdílíte s námi Vaše názory. Bez vás bych to až sem nedotáhla. Dělala jsem to pro vás a pro Naty.

Se stránkou už nechci pokračovat. Nyní mám na ni zase více „chuti“, kvůli karanténě a mojí zdravotní rekonvalescenci, ale v normálním stavu na ni nemám čas, ani energii a nechci mít už ten pocit, že „musím zaktualizovat“.

Reni

Nataliin nový příspěvek na sociální síti VK: "Zase skočíme do světa... trpělivost a láska ♥"
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Naty mezi dalšími umělci z Latinské Ameriky nabádá, aby lidé v době koronaviru zůstávali doma.
A další spot pro Unicef:
"Zavři oči se mnou a představ si, že nemáš přístup k pitné vodě, ani k mýdlu, ani k desinfekčnímu gelu. Ani k žádné jiné formě hygieny k prevenci koronaviru. Tohle je realita 900 milionů dětí kolem světa. Těžké, že? Nyní bychom měli zůstat doma, abychom se chránili. Ale to neznamená, že naše pomoc nemůže pohnout světem. Můžeme s tebou počítat?"
Zdroj: heraldo.es, Unicef


Koncert Natalie Oreiro v rámci Tu Veneno Tour z Budapešti z dubna 2001 v zatím nejlepší dostupné kvalitě.
Zdroj: Süller József


Úžasně zpracované více než dvouhodinové video mapující Nataliinu hudební kariéru od amerického fanclubu WeLoveYouNataliaOreiro. Na to, že je Natalia herečka, která zpívá, má za sebou velkou hudební kariéru. A i když nevydává desky, každý rok nám nadělí hned několik nových písní, kterými nás postupně zásobuje a dokonce točí i videoklipy. Proto si už nestěžujme, že pořád nemáme nové album, ale buďme vděční, za to, že i když si Naty někdy ve zpěvu moc nevěří, nepřestává zpívat.
Zdroj: WE LOVE YOU NATALIA OREIRO


Naty v nonvém videu pro televizi Telefe říká, co pro ni znamená, že byla součástí telenovely Divoký anděl. Včera kanál Telefe odvysílal první díl zmiňované telenovely v rámci #30AñosJuntos (30 let spolu).

"Bez pochyb byl pro mě Divoký anděl "před a po", jak v osobním životě, tak v mém povolání herečky. Je to něco, na co budu vždy vzpomínat. Myslím, že hodně lidí si mě taky bude pamatovat díky postavě, kterou jsem hrála, Milagros / Cholito. Dovolila mi poznat více než 50 zemí, je to telenovela, která se dodala do více než 80 zemí a poznala jsem místa, která pro mne byla nepředstavitelná. Mám skvělé přátelé ve světě díky Divokému andělovi."
A včerejší živý rozhovor s Naty do pořadu Juntos Podemos Lograrlo televize Telefe.
Naty v rozhovoru řekla, jak zvládá karanténu a už 5 týdnů doma s rodinou. Také řekla svůj názor na to, jak informovat děti o tom, co se děje a Ata je prý šťastný, že má mámu a tátu stále u sebe. Zavzpomínala na Divokého anděla, který se natáčel před 22 lety a na své první album, které vyšlo s telenovelou. Moderátor se Naty ptal, jestli cítila sílu a influencerství, jaké tehdy s telenovelou měla na mladé lidi i ve světe. Naty řekla, že ne, vůbec, pro ni jako herečku to byla hra, hrát si na Cholito. Jeden čas se telenovela natáčela i 14 hodin denně, takže herci neměli čas sledovat, jak ji vnímají diváci. Naty dostávala zpětné reakce od taxikářů, když se vracela domů z natáčení.
Naty pak dostala otázku na její fóbii ze žvýkaček. Tak upřesnila, že se nejedná o fóbii, ale o neurologické onemocnění Misofonie (nenávist vůči zvuku). Nejedná se jen o žvýkačky, ale třeba i o zvuk spreje. Naty v tu chvíli cítí úzkost, bušení srdce, zimnici a nemůže se na nic jiného soustředit. Někdy se snaží člověku se žvýkačkou vysvětlit svůj problém, jindy si vezme sluchátka a zapne si hudbu.
Naty mluvila i o kritice, snech a 19 letech s Ricardem, o Atovi a cestování. "Já mám obrovské štěstí, že Ata říká všechno, co se mu děje. Nevím, jak dlouho to bude trvat. Ale nyní je to dítě, které jasně řekne svoje pocity. Že je šťastný, že ho něco bolí, že ho něco trápí. Je velmi uctivý. Je to skvělé, protože naše pouto je velmi silné."
Naty dostala i otázku, jestli v době Divokého anděla, kdy ji porovnávali s Thalii, cítila nějakou rivalitu. "Jaká rivalita, když Thalia byla obrovská a já nikdo." Naty Thalii viděla na večírku před předáváním Grammy, ale nikdy se s ní osobně nesetkala. Naty ale připomněla svůj úspěch s Rafaellou Carra a Xuxou. Na casting na Paquita de Xuxa šla původně se svou kamarádkou Rosou a na místě jí nabídli, ať se taky zúčastní. Tak se zúčastnila a soutěž vyhrála.
Na závěr Naty mluvila ještě o tom, jaké je to být mámou v době pandemie, ale pro ni je "Být mámou každodenní práce."
Také Facundo Arana řekl, jak po 22 letech vzpomíná na Divokého anděla.
"Být součástí Divokého anděla byl sen, neuvěřitelné, mimořádné. Skvělý pracovní tým s bezkonkurenčním hereckým týmem, kde jsme všichni dali to nejlepší z nás, z naší kreativity. Vše s Divokým andělem bylo skvělé. Ta práce byla mimořádná a ten dopad, který měl, byl nádherný, neočekávaný, světový, bylo to neuvěřitelné."
Zdroj: Telefe


Minulý rok, 21. srpna, jsem sem dávala aktualitu, že je to 20 let, co se objevil první díl telenovely Divoký anděl na české televizi Nova. Není tomu tak. Ani Nova, která to loni potvrdila, neměla správné informace.

Já děkuji Haroldovi za obrovský průzkum starých materiálů a zjištění, že první díl telenovely Divoký anděl se objevil na TV Nova už v sobotu 22. května 1999 v 17:35. Telenovela se stále natáčela, proto ještě nebylo známo, kolik dílů bude celkem mít, a tak v TV programu uváděli 180. Telenovela se vysílala jen o víkendech a to až po 12. díl do 27. června.Kvůli sporům a změně majitelů TV Nova byl změněn TV program a telenovela Divoký anděl se začala vysílat znovu od začátku v sobotu 7. srpna 1999. Od září potom každý den v týdnu a později pouze v pracovní dny. Poslední díl (266) byl na Nově odvysílán 10.10.2000.

V Argentině byl první díl odvysílán 16. listopadu 1998.

Repríza Divokého anděla na Nově probíhala od čtvrtka 9. srpna 2001 do středy 11. září 2002.

A jak to bylo s dalšími telenovelami s Naty v Česku:
Kachorra (150) měla na TV Nova premiéru v pondělí 21. července 2003 a poslední díl byl odvysílán 4. března 2004.

Jsi můj život měl premiéru na české televizi Prima v pátek 9. března 2007 s posledním 230. dílem 8. února 2008.

To jen tak pro pořádek, ať přesně víme, kdy jsme si toho divokého anděla zamilovali.


V pondělí bude odvysílán rozhovor s Natalii v pořadu Juntos Podemos Lograrlo (Spolu to zvládneme), zabývající se aktuálními informacemi o Covid-19 na televizi Telefe. Pořad začíná ve 22 hodin (Argentina).

Zdroj: telefefans


Doplnila jsem fotogalerii o další staré fotky, tentokrát Photoshoots z roku 2002.

<< Previous 1 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!