Naty včera na VK publikovala fotku s hercem Leonardem Sbaraglia:
"22 let poté, co jsme spolu poprvé pracovali! Je krásné zase spolu hrát, díky skvělému Winogradovi! (Ariel Winograd, režisér)
Krásné setkání, úžasný Leo!
Děkuji za pozvání do filmu Hoy se arregla el mundo."

Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


22.1.2020 - Komentáře (7)
Americká stránka Variety.com píše o Nataliiné účasti v seriálu Santa Evita: "Je to oficiální. Dvě největší jména argentinského filmového průmyslu – Natalia Oreiro (Gilda) a Ernesto Alterio (Infancia Clandestina) budou hrát v seriálu Santa Evita." Producentkou bude Salma Hayek a co-producentem Rodrigo García.
Informace byla včera potvrzená produkční společností Buena Vista Original Productions na NATPE tiskové konferenci v Miami.
Sedmidílný dramatický seriál vypadá jako jeden z největších v Latinské Americe - co se týče talentu, očekávání a jeho ústřední postavy na obrazovce: Legendární argentinská první dáma Eva Perón.
„Santa Evita“ vypráví někdy téměř surrealistický a vždy významný osud těla Evy Perón po její smrti v roce 1952, jelikož čekalo na pohřbení po celá desetiletí. Manžel a argentinský prezident Juan Domingo Perón slíbil mauzoleum, což neudělal ani do doby, kdy byl svržen v roce 1955. Poté byla její mrtvola skrytá vojenskými úřady po dobu 19 let, ze strachu, že se jakákoli hrobka stane symbolem opozice vůči jejich diktatuře.

Produkce seriálu Santa Evita bude probíhat od května do srpna v Buenos Aires. Oreiro, která přesídlila z televize k filmům, předvedla brilantní obrazové zkoušky na roli Evy Perón.
Alterio bude hrát koronera Moori Koenig, člena argentinské zpravodajské služby a člena vojenských sil, které svrhly Peróna v roce 1955. V seriálu se také objeví herec Dario Grandinetti jako manžel Juan Domingo Perón, španělská herečka Francesca Orella jako španělská lékařka Ara, která balzamovala tělo Evity, a Diego Velázquez jako novinář.

Seriál je napsán autorkami-herečkami Marcelou Guerty a Pamelou Rementería. "Když jsme začaly s tímto projektem, obrátily jsme se na Salmu Hayek, protože jsme chtěly silnou ženu, která by nám pomohla přenést problémy žen do seriálu," řekla Pérez.
"Salma přivedla Rodriga, který řekl:" Jsem muž, rád mluvím o problémech žen, ale potřebuji, aby byly scénáristky ženy, protože příběh bude vyprávěn z pohledu ženy."
Zdroj: variety.com


V Buenos Aires se natáčí film Hoy se arregla el mundo s Leonardem Sbaraglia, kde si zahraje i Natalia. Dvojice spolu hrála už ve filmu Cleopatra (2003).
Zdroj: sanwino


Fotky ze setkání s Natálkou v polském městě Zakopané z 30. prosince.
Článek o Naty najdete v aktuálním čísle českého časopisu Pestrý svět, Hvězdy jako na dlani. Na sken článku můžete kouknout ve fotogalerii.

Dala jsem dohromady svoje nahrávky z vystoupení Naty na silvestrovské show v Polsku, tady je video:
Článek o Natalii a její návštěvě Polska se objevil v pátečním vydání slovenských novin Plus jeden deň.
Zdroj: Maroš, nataliaoreiro.cz


Natalia Oreiro zdraví tuto stránku, která bude zanedlouho už 15 let online!Gracias Naty! ♥


Co potvrdila sama Naty a nyní se objevuje v argentinských médiích: Natalia bude hrát hlavní postavu v románu slavného Tomáse Eloy Martínez, Santa Evita. Seriál pod produkcí Disney a Fox je naplánovaný na 8 dílů, s premiérou v roce 2021.
V seriálu si s Natalii zahrají např. herci Darío Grandinetti (v roli Juana Domingo Perón), Francesco Orsella, Ernesto Alterio a Diego Velázquez. Režie se ujme Rodrigo García Márquez.
Seriál o životě Evy Maríe Duarte de Perón bude směsicí fikce a reality s mnoha fantastickými a někdy i nadpřirozenými prvky. Natáčení by mělo začít v květnu.

Naty se už jednou do role Evity vžila, když v červnu 2017 v Londýně na soukromé oslavě vystoupila s písní Don't cry for me Argentina (No llores por mi Argentina).


Zdroj: infobae.com


Video ze zvukové zkoušky z pondělí 30. prosince v polském městě Zakopané.
A záznam ze zvukové zkoušky z 31. prosince.
Zdroj: nataliaoreiro.cz


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!