Fotky a videa ze včerejšího natáčení konkurzu soutěže Got talent Uruguay v Canelones. Konkurz se tam koná i dnes a zítra.


Zdroj: Gobierto de Canelones, Juntos x Natalia, flacocastro_


Naty se včera projížděla na kole v centru Canelones. Dnes v Canelones moderuje další konkurz soutěže Got Talent Uruguay.
Zdroj: Juntos x Natalia, Nico Pereira


Natalia je už od včerejška v Canelones, Uruguay, kde se zítra koná další konkurz talentové soutěže Got Talent Uruguay.
Zdroj: jonita_gonzalezok


Rozhovor s Naty z konkurzu soutěže Got Talent Uruguay v uruguayském městě Moldonado, který se konal v neděli a v pondělí.
Zdroj: subrayado.com.uy


Startuje natáčení talentové soutěže Got talent Uruguay. Z 10 000 lidí, kteří přišli na casting, bylo vybráno 200, kteří se nyní budou účastnit konkurzů v několika městech Uruguaye. Natalia je moderátorkou, v porotě zasedne Claudia Fernández, Agustín Casanova, Orlando Perinatti a María Noel Riccetto.
Včera se konalo představení poroty a moderátorky ve městě Moldonado, konkurzy začínají v pondělí ve 13 hodin v Moldonado a budou pokračovat v těchto městech:

Canelones, 6.2.2020
Durazno, 11.2.2020
Paysandú, 19.2.2020
Montevideo, 27.2.2020
Zdroj: canal10.com.uy


Nahrála jsem do fotogalerie ještě fotky ze setkání s Naty z posledního dne roku 2019 v polském městě Zakopané. ♥

Atahuapa, syn Natalie a Ricarda, dnes slaví už 8. narozeniny!
Naty včera na VK publikovala fotku s hercem Leonardem Sbaraglia:
"22 let poté, co jsme spolu poprvé pracovali! Je krásné zase spolu hrát, díky skvělému Winogradovi! (Ariel Winograd, režisér)
Krásné setkání, úžasný Leo!
Děkuji za pozvání do filmu Hoy se arregla el mundo."

Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


22.1.2020 - Komentáře (7)
Americká stránka Variety.com píše o Nataliiné účasti v seriálu Santa Evita: "Je to oficiální. Dvě největší jména argentinského filmového průmyslu – Natalia Oreiro (Gilda) a Ernesto Alterio (Infancia Clandestina) budou hrát v seriálu Santa Evita." Producentkou bude Salma Hayek a co-producentem Rodrigo García.
Informace byla včera potvrzená produkční společností Buena Vista Original Productions na NATPE tiskové konferenci v Miami.
Sedmidílný dramatický seriál vypadá jako jeden z největších v Latinské Americe - co se týče talentu, očekávání a jeho ústřední postavy na obrazovce: Legendární argentinská první dáma Eva Perón.
„Santa Evita“ vypráví někdy téměř surrealistický a vždy významný osud těla Evy Perón po její smrti v roce 1952, jelikož čekalo na pohřbení po celá desetiletí. Manžel a argentinský prezident Juan Domingo Perón slíbil mauzoleum, což neudělal ani do doby, kdy byl svržen v roce 1955. Poté byla její mrtvola skrytá vojenskými úřady po dobu 19 let, ze strachu, že se jakákoli hrobka stane symbolem opozice vůči jejich diktatuře.

Produkce seriálu Santa Evita bude probíhat od května do srpna v Buenos Aires. Oreiro, která přesídlila z televize k filmům, předvedla brilantní obrazové zkoušky na roli Evy Perón.
Alterio bude hrát koronera Moori Koenig, člena argentinské zpravodajské služby a člena vojenských sil, které svrhly Peróna v roce 1955. V seriálu se také objeví herec Dario Grandinetti jako manžel Juan Domingo Perón, španělská herečka Francesca Orella jako španělská lékařka Ara, která balzamovala tělo Evity, a Diego Velázquez jako novinář.

Seriál je napsán autorkami-herečkami Marcelou Guerty a Pamelou Rementería. "Když jsme začaly s tímto projektem, obrátily jsme se na Salmu Hayek, protože jsme chtěly silnou ženu, která by nám pomohla přenést problémy žen do seriálu," řekla Pérez.
"Salma přivedla Rodriga, který řekl:" Jsem muž, rád mluvím o problémech žen, ale potřebuji, aby byly scénáristky ženy, protože příběh bude vyprávěn z pohledu ženy."
Zdroj: variety.com


V Buenos Aires se natáčí film Hoy se arregla el mundo s Leonardem Sbaraglia, kde si zahraje i Natalia. Dvojice spolu hrála už ve filmu Cleopatra (2003).
Zdroj: sanwino


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!