Naty se objevila v reklamě uruguayské značky Yerba Cosentina, bylinného maté s přídavkem konopí.
Zdroj: yerbacosentina.uy


Natalia byla hostem vánočního podcastu Naviditis od Juliety Pink.
Zdroj: pinkjulieta


Natalia ve smyslné reklamě na parfém Good Girl Supreme od Caroliny Herrera.
Zdroj: nataliaoreirosoy


Spousta serverů píší o tom, žže Natalia Oreiro a Juan Minujin (Solamente Vos) si zahrají hlavní role ve filmu "Bypass, casi muerta". Jedná o adaptaci romantické komedie Bypass z roku 2013, která byla nominovaná na 15 cen Goya. Film by se měl natáčet příští rok pod režií Fernána Mirás.
Děj tohoto filmu vypráví o Marii (Natalia Oreiro) a Xabi (Juan Minujín). Xabi navštíví svou umírající kamarádku Mariu, a zjistí, že do něj vždy byla zamilovaná. Aby ji splnil poslední přání, falešně přizná, že ji miluje od dětství. Maria se zázračně uzdraví. Xabi tedy musí žonglovat mezi tímto novým vztahem a vztahem se svou přítelkyní, která je těhotná.
Zdroj: lanacion.com.ar, variety.com


Natalia je na titulce časopisu ConVivimos s novými fotkami a rozhovorem: "Pořád hledám něco nového".
Díky talentu a charismatu vstoupila do médii v dětství. O třicet let později pokračuje ve výzvě a hledá způsob jak otevřit nové dveře ve své profesi.
Zdroj: convivimos.naranja.com


Naty propaguje darování mateřského mléka ve spotu Banky mateřského mléka.
Naty zve na 5. výroční večeři organizace Unicef, která se koná každý rok a nyní se bude konat online. 10. prosince od 20:30
Podporující pozdrav od Naty pro studenty z Uruguaye, kteří to studium měli letoš těžší.
Zdroj: hemocentro.regional, unicefargentina, natyoreiro.pr


Naty při včerejším posledním semifinálovém kole soutěže Got Talent Uruguay.


Zdroj: nataliaoreirosoy


Promo fotky a video s Naty pro barvy na vlasy značky Otowil.


Zdroj: newsbiz.com.ar, Gente, agenciapublihunt


V úterý ve 22 hodin (Argentina) Naty vysílala živě s herečkou Monicou Ayos (Turca, Sos mi vida) na Instagramu.
Během přátelského rozhovoru Naty Monice chválila její kondici a krásné fotky z pláže a vzpomněla, že spoustu věcí, co nosila jako Monita v Sos mi vida měla právě od Monicy. Taky vyprávěla, jak se ve dvě ráno před natáčením scén pro Sos mi vida učila s Monicou a Valerii Lorcou striptýz, aby to dobře zahrála. Naty z hotelu v Montevideu také vyprávěla, jak se fotila cover fotka na album Tu Veneno a přiznala, že nyní je bez syna a má u sebe jeho pyžamo. Holky také mluvily o svých znamení, jaké jsou Nataliiny kamarádky, o životě na Miami... Naty řekla, že se jí na USA nelíbí, že když tam někam jde, lidé s ní nechtějí mluvit španělsky, i když španělsky mluvit umí. Naty také připomněla, jaké to bylo, když v době Divokého anděla dostávala dopisy od fanoušků z celého světa. Nyní se ten romatismus z posílání a dostávání dopisů v době sociálních sítí vytratil. Holky si spolu zazpívaly kousek písně Un ramito de violetas. Dále Natalia připomněla, jak s Leonardem Sbaraglia natáčela telenovelu Casablanca, jejiž natáčení bylo po dvou měsících ukončeno a Naty získala v Divokém andělovi a také zmínila i misofonii (snížená zvuková tolerance), kterou trpí už mnoho let.
A včera ve 22:30 byla Naty živě na Instagramu v rozhovoru s Franco Torchia na kanále museoevita.
Speciální rozhovor k Mezinárodnímu dni eliminace násilí z genderových důvodů, Naty s moderátorem mluvila o porušování práv žen, o diskriminaci, o machismu, násilí a nerovnosti.
Naty řekla, že je v Uruguayi a že si s sebou vzala spoustu materiálů, aby se připravovala na svou novou roli Evity. Naty také připomněla, že dříve moderovala pořad o právech žen, Se dice de mi, kde se dozvěděla o spoustě práv, o kterých dříve nevěděla.
Zdroj: monicaayos, museoevita


Natalia Oreiro se stala tváří veganské vlasové kosmetiky Otowil a včera byla zveřejněna první reklama.
A nová reklama s Naty pro uruguayskou společnost Anda.
Zdroj: DistriWil animate al cambio, ANDAOficial


<< Previous 1 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!