V prosinci to bude 18 let, kdy Natalia poprvé navštívila Českou republiku a na tiskové konferenci, kde dostala platinové desky za svá alba, mluvila nejen o svých začátcích a o Praze. Připomenout si tuhle dobu můžete v tomto videu:
Dnes je tomu 20 let, co argentinská televize Telefe odvysílala první díl telenovely Muñeca Brava.
V sobotu 8. prosince se v Praze v rámci setkání fanoušků koná exkluzivní promítání filmu Re Loca (Šílená ženská) s Natalii v hlavní roli. Promítání začíná ve 12:30 v kině Evald, ulice Národní 28 na Praze 1. Můžete se k nám přidat!
Natalia oficiálně přes VK:
Ahoj! Nyní oficiálně - s radostí oznamuji, že jsem nyní tváří vánoční kolekce první ruské módní značky Zarina! Vánoční šaty s flitry, obleky a sukně s třpytky - v modelech Zarina se každá žena bude cítit jako skutečná hvězda!
Vánoční kolekce je nyní k dispozici ve všech obchodech Zarina a online obchodech Zarina.ru
Sledujte novinky! Budou zajímavější věci!
To Russia with love. Vaše Natasha!
Spousta krásných promo fotek je k vidění ve fotogalerii:
Tajné focení se konalo 11. října v Buenos Aires, a fotky z backstage najdete také v galerii.


Zdroj: vk.com/nataliaoreiro, zafira.ru


Natalia se včera v Montevideu zúčastnila divadelní hry "Una oportunidad en tu vida" na počest 85. výročí společnosti ANDA, jejíž je tváří už 8 let. Hra vyprávěla pět příběhů a byla režírovaná Franklinem Rodríguez a Natalia si zahrála speciální účast.
Fanouškům Naty potvrdila, že nyní jsou potvrzené jen dva zmiňované koncerty turné Unforgettable tour. O dalších zatím sama Naty neví.


Zdroj: Juntos x Natalia, DDelgrossi, HavasGUR


Nové reklamy s Natalii pro uruguayskou společnost Anda, která letos slaví 85 let od založení.


Zdroj: Anda


V nákupním centru Riviera v Moskvě se brzy otevře obchod s oblečením Zarina, jehož tváří se stala Natalia, která minulý týden v Moskvě natáčela promo klip pro tuto značku. Klip se natáčel v zábavním centru Zorya 8. listopadu a natáčení trvalo 12 hodin. Název písně, pro kterou se klip natáčel, ještě není znám, ale podle médii v písni Natalia zpívá "Otevřete své srdce pro lásku, když jsem otevřela své pro Rusko."
Zdroj: bbnews.ru, Ksyusha Pogorelova


Natalia včera v Moskvě poskytla rozhovor a natáčela reklamu/klip pro novou kolekci ruské značky oblečení Zarina, kde zazní také nová píseň, kterou Natalia nazpívala španělsko-rusky.


Dnes odpoledne Naty z Moskvy odletěla domů.


Zdroj: edavidovna, oreiroinrussia, mariya_romanova93, torgom_ara202


Staré, nezveřejněné video z roku 2000 s Natalii v pořadu Zapping music na argentinské televizi Disney.
Zdroj: Grace Spinelli - Vero


Už se začínají objevovat data koncertů, na které Natalia příští rok vyrazí v rámci nového turné Unforgettable tour!! Kromě Ruska (28. března, Moskva) byla oznámena Arménie a to 7. dubna v 19:00 ve městě Jerevan, Karen Demirchyan Complex. Na dvouhodinovém koncertě by měly také zaznít songy, které jsme od Natalie ještě nikdy neslyšeli. Natalia je přesvědčená, že koncert si publikum bude pamatovat ještě hodně dlouho.

Aktualizace:
Turné by se mělo konat ve více než 20 městech Evropy a světa. Brzy budou oznámeny další koncerty!

Zdroj: tomsarkgh.am, starsliga.de


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!