Natalia Oreiro zdraví tuto stránku, která bude zanedlouho už 15 let online!Gracias Naty! ♥


Co potvrdila sama Naty a nyní se objevuje v argentinských médiích: Natalia bude hrát hlavní postavu v románu slavného Tomáse Eloy Martínez, Santa Evita. Seriál pod produkcí Disney a Fox je naplánovaný na 8 dílů, s premiérou v roce 2021.
V seriálu si s Natalii zahrají např. herci Darío Grandinetti (v roli Juana Domingo Perón), Francesco Orsella, Ernesto Alterio a Diego Velázquez. Režie se ujme Rodrigo García Márquez.
Seriál o životě Evy Maríe Duarte de Perón bude směsicí fikce a reality s mnoha fantastickými a někdy i nadpřirozenými prvky. Natáčení by mělo začít v květnu.

Naty se už jednou do role Evity vžila, když v červnu 2017 v Londýně na soukromé oslavě vystoupila s písní Don't cry for me Argentina (No llores por mi Argentina).


Zdroj: infobae.com


Video ze zvukové zkoušky z pondělí 30. prosince v polském městě Zakopané.
A záznam ze zvukové zkoušky z 31. prosince.
Zdroj: nataliaoreiro.cz


Natalia přeje šťastný nový rok na instagramu ruské kosmetické značky Black Pearl.
Zdroj: mydreamcream


Fotky Natalie z vystoupení na silvestrovské show v Polsku, 31. prosince. Naty během večera vystřídala troje šaty a při 0°C na vyhřívaném pódiu zazpívala písně Rio de la Plata, Cambio dolor, Tu Veneno, Corazón Valiente a pár minut před půlnoci se vrátila s písní Cambio dolor.
A také něco ze zákulisí.
Zdroj: telemagazyn, jastrzabpost.pl, se.pl, zakoweeding.ewiercioch, ale_ola_ma, jagielskidamian, karolina_skalinska


Reportáž s Natalii při návštěvě města Zakopané pro pořad Alarm! pro polskou televizi TVP1.
Zdroj: vod.tvp.pl


"Děkuji za 1 500 000 sledujících ♥
Šťastný nový rok!
Pusy!"

Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Naty na Silvestra zveřejnila na VK přání k novému roku s citátem od uruguayského spisovatele Eduarda Galeana s touto starou fotkou.
Včera zase přes VK poděkovala Polsku.
"Moc děkuji Polsko! heart Šťastný rok 2020! 🎄
A dnes Naty přidala na VK videa z vystoupení na silvestrovské show v Polsku s komentářem: "Jak nádherné ukončit a začít rok se 100 tisíci lidmi zpívajícími spolu ♥
Polsko 2020"


Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


S Naty vám přejeme krásný nový rok!
Už patnáctým rokem vás vítám na této stránce, která vás nepřetržitě informuje o dění, kolem Natalia Oreiro. Přeji úspěšný start do roku 2020!

Připomeňme si jaký byl Nataliin rok 2019... Leden měla Naty volný a od února ji začaly pracovní povinnosti, kdy například navštívila diskuzní fórum v Punta del Este nebo festival Fiesta Nacional del Sol v San Juan. 11. března odletěla na víc než měsíc do Evropy s turné Unforgettable Tour 2019. Turné se konalo hlavně v ruských městech a v Bělorusku, ale poprvé se Naty podívala také do Moldavska a Arménie. Turné obsahovalo 17 koncertů. Do Ruska se Naty v srpnu vrátila, aby vystoupila na hudební soutěži New Wave v Soči. Koncem roku Natalia natočila dva filmy. Nejprve La Noche Mágica, který se natáčel v Buenos Aires a pak Reinas Salvajes, který se skoro celý natáčel v horách v Mendoze. Premiéry obou filmů jsou naplánované na rok 2020.
Kromě stálých spoluprácí se značkou Lady Stork, Anda a Zarina se Natalia nově spojila s uruguayskou módní značkou Daniel Cassin a ruskou kosmetickou značkou Black Pearl. V Rusku byla Naty loni celkem čtyřikrát, ale co bylo velkým překvapením, když se 26. prosince objevila informace, že Natalia přiletí na Silvestra do Polska, aby vystoupila na silvestrovské akci v tatranském městečku Zakopané.
Naty opět nezapomněla ani na podporu organizace Unicef, zúčastnila se charitativní akce Un sol para los chicos a několika dalších projektů. Získala speciální vyznamenání z festivalu Fort Lauderdale, kde se promítal film Re Loca a dostala příležitost moderovat talentovou soutěž Got Talent Uruguay, která by měla letos odstartovat v uruguayské televizi.

V tomto přelomovém roce se Naty opět vydá v březnu na turné po ruských městech, zahraje si zřejmě roli Evity a natočí další film.

V roce 2019 bylo na stránku přidáno 246 aktualit. Fotogalerie byla doplněna o více než 2 000 fotek, nyní jich obsahuje přes 72 tisíc. Přehled Nataliiné loňské činosti najdete v sekci Naty v datech, některé sekce na stránce byly opět zaktualizovány a doplněny.
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!