Nové fotky Natalie propagující micelární vodu a rtěnku, se brzy objeví v novém katalogu Avonu.
Zdroj: VenenososdS


Server Variety.com dnes zveřejnil informaci, že se film Reloca, remake chilského filmu Sin filtro s Natalii Oreiro v hlavní roli, začne natáčet od příštího měsíce.

Zdroj: Variety.com


Nové fotky Naty, přistižené při nákupu na letišti se synem a manželem.
Zdroj: pronto.com.ar


Natalia včera na VK sdílela fotku svého táty a Atahualpy a popřála tátovi, který slavil 69. narozeniny, vše nejlepší. "Šťastné narozeniny, tati"
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Natalia se sestrou Adrianou poskytly rozhovor o své módní značce Las Oreiro, která loni oslavila 10. výročí od založení, do prosincového čísla uruguayského časopisu Cala.
Zdroj: cala.com.uy


"Jedeš na 10 dní pryč a když se vrátíš... tvoje dýně jsou vyšší než ty."
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Naty na VK sdílela plakát k propagaci březnového koncertu v Izraeli: "Vracím se do Izraele! S veškerou touhou!"
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Natalia z uruguayského Carmela sdílela na sociální síť VK první fotku tohoto roku s komentářem: "Šťastný první den."
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Vítejte i v roce 2018 na největší a jediné aktualizované internetové stránce o jihoamerické hvězdě, Natalii Oreiro.

Shrňme si, co Natalia dělala minulý rok... Začátek roku si užívala volna na venkově v uruguayském Carmelu a po návratu do Buenos Aires pózovala pro reklamní kampaně Avonu a Lady Stork. Na konci ledna vystoupila na hudebním festivale v Mar del Plata, poté ve Villa de Maria a Lincoln. V březnu podpořila film I am Gilda (Gilda, no me arrepiento de este amor) na filmovém festivale v Miami a za roli Gildy obdržela v loňském roce ceny Premios Sur, Premios Platino a Cóndor de Plata.
V červnu byla pracovně v Londýně a v červenci moderovala ceny Premios Platino ve španělském Madridu. V srpnu byla na pár dní v New Yorku a v září zavítala opět po roce do Chile, kvůli účasti na Avon pochodu.
Módní značka Las Oreiro oslavila 10. výročí od založení a své květnové 40. narozeniny strávila Natalia v Mexiku s rodinou. Naty se zúčastnila charitativních akcí Unicefu, Peluffo Giguens a Fundacion Sí, v červenci byla s Unicefem v africké Keni. V srpnu Natalia vystoupila na hudební akci Fiesta Plop a následně na mnoha soukromých firemních akcích nebo narozeninových oslav.
V listopadu měl premiéru film Los últimos, kde si Oreiro zahrála malou roli lékařky.

Rok 2018 vrátí Natalii na koncertní pódia, má v plánu natočit nějaké filmy a zrealizovat svůj vlastní televizní projekt.

V roce 2017 bylo na stránku přidáno 306 aktualit. Fotogalerie byla doplněna o více než 2 500 fotek, nyní jich obsahuje přes 67,5 tisíc. Přehled Nataliiné loňské činosti najdete v sekci Naty v datech, Novinky a aktuality byly přesunuty do archívu. Spousta sekcí na stránce byla opět zaktualizována a doplněna.

Šťastný Nový rok 2018!!!

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!