Naty dnes sdílela na VK fotku z Novosibirsku: "Krásný Novosibirsk! NOVAT (Novosibirské státní akademické divadlo opery a baletu). Uvidíme se příště! ♥"
A před odjezdem z Novosibirsku se Naty věnovala fanouškům, kteří na ni čekali v Novosibirsk Mariot Hotel. Sedla si na zem a rozdávala podpisy.


Zdroj: alena_agarina, olia23skh


Natalia dnes ráno nahrála video z příletu do Novosibirsku na VK: "Ahoj Novosibirsk!"
A v 19 hodin (14 SEČ) vystoupila na 14. koncertě turné Unforgettable Tour ve vyprodané hale v Novosibirsku.


Záznam celého koncertu Natalie včera v Krasnojarsku.
Zdroj: Irina Makhmudova


Naty včera přiletěla do Krasnojarsku a dnes při odjezdu na zvukovou zkoušku se fotila s fanoušky u hotelu a u koncertní haly.


Odpoledne Naty sdílela na VK fotku, kde pózuje se svými pasy a okomentovala ji takto: "Uruguayci, Argentinci, Rusové, Arméni... a mnoho dalších bratrů!!! Sním o světě bez hranic, kde jedinou národností je láska, svoboda a mír.
Za sjednocený svět, za přítomnost s více příležitostmi a s lepší budoucností pro naše děti... děkuji za tolik lásky a že se můžu cítit vždycky jako doma ♥"

Večer se v sibiřském městě Krasnojarsk v Grand Hall Siberia konal 13. koncert Unforgettable Tour 2019.


Zítra v 5 ráno poletí Naty do města Novosibirsk, kde večer vystoupí na dalším koncertě.


Video jak jsme Naty předali knížku o jejich návštěvách České republiky a Slovenska, které se uskutečnilo minulou sobotu ve Světlogorsku v Rusku.
Dnes se konal koncert Natalie v Jerevanu, Arménie. Na konci koncertu přišel na pódium i Ata a pomohl Naty přebrat dárky.


Zdroj: argamblog


Naty se právě teď po 13. hodině účastní tiskové konference v Gran Hotel v Jerevanu. Naty od fanoušků dostala arménský pas a vyprávěla, jak jí syn včera řekl: "Mami, pojď jdeme se podívat jaká je Arménie", ale Naty byla unavená a potřebovala odpočívat.
Na konferenci dále řekla, že v tomto roce plánuje natočit film pod režii Carlose Sorin, řekla jak dostává dárky od fanoušků nejen pro sebe, ale i pro Facunda. Naty přiznala, že když je dlouho v USA, cítí hlubokou vnitřní samotu, což je zvláštní, protože v Evropě a na východě to necítí. Nemá potřebu snažit se zpívat anglicky, když v Rusku, Arménii, v Česku zpívají její písničky ve španělštině...


Záznam téměř celé tiskové konference:
Po tiskovce poskytla Naty rozhovor pro Unicef, kde se probíraly podrobnosti k programu "Unidos por Armenia" (Společně pro Arménii).
Odpoledne Natalia natáčela účast do arménského pořadu "Ženský klub", který by se měl vysílat příští sobotu.


A po dlouhé době Naty ukázala svého syna Atu, na VK publikovala jeho fotku s plakátem v ulicích Jerevanu: "Ahoj Arménie" ♥
Zdroj: Harut Markosyan, life.tert.am, sevakhakobyan, den_baurin, Qristina Karapetyan, Boris


Dnes po 4. hodině ranní Natalia přiletěla do Jerevanu, Arménie, kde stráví pár dní se svým manželem a synem a v neděli bude v hlavním městě Arménie koncertovat s Unforgettable Tour.


Zdroj: Edgar Arshakyan, NewsamStyle, life.tert.am


Ve středu po pěti hodinách v minibuse Natalia dorazila do města Toljatti a na VK přidala tuto fotku s komentářem: "Děkuji Toljatti ♥"
Ve čtvrtek před koncertem se setkala s několika fanoušky.


A večer vystoupila v Lada Arena v Toljatti se svým 11. koncertem.


Hned po koncertě odletěla do Jerevanu s přestupem v Moskvě.


Další den brzy ráno, v úterý 2. dubna, vyrazila Natalia minibusem z Nižného Novgorodu do Kazaně. Při pauze na benzínce zapózovala se svým novým pasem a fotky přidala na sociální síť VK.
Večer vystoupila na desátém koncertě turné v Korston Klub Hotel v Kazani.


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!