Natalia právě zveřejnila na VK foto s cedulí "Oreirovo" z Ruska: "Kde je toto město? 😆"
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Natalia dnes k večeru přiletěla do Moskvy. Bude v Moskvě tři dny, aby natočila reklamní promo ke koncertům, pro turné s kterým se do Ruska vrátí v březnu!
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro, Natalia Oreiro Siempre, julee_tinkova, _lisidika_


Halloween u rodiny Mollo-Oreiro: Buuuuuuuuu🧟‍♂💀👻🎃
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Včera se v La Rural, Buenos Aires konala Cena de Unicef 2018, slavností večerní akce s večeří, které se zúčastnila i Natalia, která večer moderovala spolu s Julianem Weich.

Natalia poskytla rozhovor por pořad Intrusos a mluvila o svých nových projektech. Řekla, že neví, jak se dostal trailer k seriálu Grisel ven, měla to být jen interní záležitost, zřejmě proto už byl z Youtube smazán. Také potvrdila, že dostala nabídku zpívat v divadelní komedii, ale nepřijala ji, má na příští rok naplánovanou spoustu cest. Mluvila také o pádu, který zažila při cenách Kid's Choice Awards a řekla, že se nezúčastnila akce Vive Ro, kvůli projektu v Mexiku. Nakonec potvrdila, že nebude hrát v seriálu o životě Gildy, natočila film, ale dál se chce věnovat novým projektům.


Zdroj: AmericaTV, geronimorauch, Sebastina Correa, Unicef Argentina


Spousta screenů z filmu Re Loca (2018) s Natalii v hlavní roli, byla přidána do fotogalerie.
Natalia dnes na VK sdílela fotku z návštěvy obchodu Las Oreiro v Galerías Pacifico v Buenos Aires.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Na internetu se objevil trailer k minisérii Grisel, se kterou se Natalia vrátí na obrazovky televize příští rok.
Seriál vypráví o Grisel, dceři prostitutky, která se narodila v nevěstinci a žije proto, aby si splnila svůj sen zpívat. Příběh o tangu, mafii, luxusu a tajné lásce.

Zatím byl letos natočen pouze trailer. Natalia bude v seriálu nejen hrát, ale bude také producentkou, režisérem je Claudio Divella a seriál se bude natáčet pro argentinskou televizi Telefe.
Zdroj: Natalia Oreiro TV


Natalia na VK přeje hezký den všem mámám s pár let starým videem malého Aty.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Natalia, jako kmotra nadace Peluffo Giguens, která pomáhá dětem bojovat s rakovinou, se včera zúčastnila druhé edice charitativní akce Relevo por la vida, kde mimo jiné vystoupila s písní Rio de la plata.
Fotogalerie je plná nových fotek a videí je také spousta:


Zdroj: peluffo_giguens, Juntos x Natalia, verocheva, monitejana, monitejana, romi_abreu, lucia_seoane_, daia2318, pekesander, papinadepalma, rogegracia, ximenabarbe, EjercitoUy, nico.pereira.90, isabel.estala


Konečně nějaká novinka - Natalia dnes přiletěla do Montevidea, aby se zúčastnila druhé edice charitativní akce Relevo por la vida, která se koná od 16 hodin.
Zdroj: lascholitasdeoreiro, oreiroshines, oreiroinfo


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!