1.1.2024 - Komentáře (12)
Vítejte v roce 2024 na největší intrnetové stránce o Natalii Oreiro! Podívejme se spolu na to, jaký byl rok 2023 pro Natalii, která opět nazahálela.

Začátek roku strávila Natalia na dovolené v rodné Uruguayi. V únoru byl představen duet s cumbia kapelou La Delio Valdez nazvaný Cumbia de los dos i s videoklipem. Koncem března začalo natáčení druhé edice pěvecké soutěže La Voz Uruguay, díky kterému strávila dlouhý čas v Montevideu a opět si užila pozici moderátorky. O měsíc později přiletěla do Madridu, aby se zúčastnila cen Premios Platino, kde byla nominovaná v kategorii nejlepší herečka za seriál Santa Evita. Získala cenu publika. Po návratu opět natáčela La Voz Uruguay a také dokument o životě Manuela Ugarteho, který měl premiéru v prosinci.

46. narozeniny strávila s manželem a synem u vodopádů Iguazu a o pár dnů později byla přítomná na předávání cen Cóndor de Plata v Buenos Aires, kde byla nominovaná za film Las Rojas, který byl v říjnu vysílán v češtině na stanici AMC. Nezanevřela ani na organizace, které každý rok podporuje jako Unicef či Peluffo Giguens. V červnu se zúčastnila charitativní akce Juntos por la Infancia v Montevideu a navštívila s Unicefem Centro Cultural Eduardo Galeano v Paraná, Argentina. Vystoupila jako speciální host s La Delio Valdez v Luna Parku a koncem měsíce poskytla spoustu rozhovorů v Argentině i Uruguayi k premiéře filmu Casi Muerta, která se konala 6. července.
Nově se stala tváří značek Lager a MercadoLibre a jako každý rok se objevila v několika reklamách a akcích společnosti Anda a nafotila fotky i pro Las Oreiro.
V srpnu strávila soukromě pár dní v New Yorku a 31. srpna vystoupila v Antel Aréně v Montevideu s kapelou Cumbia club.
V září měl premiéru film Casi Muerta na HBO Max Latinoamérica a byl velmi úspěšný.
V říjnu Naty natáčela několik živých přenosů pro La Voz Uruguay, který skončil finálem 16. října. 27. října byl film Casi Muerta promitán v Praze na festivale Cine Argentino a v ten stejný den měla premiéru druhá řada seriálu Iosi, el espía arrepentido na Amazon Prime Video.
V listopadu Naty potěšila spoustu fanoušků, když vystoupila se třemi písněmi na pride pochodu Marcha de Orgullo v Buenos Aires. Překvapením bylo, když se v listopadu objevila na soukromé akci v Dubaji, kde vystoupila se svými nejznámějšími hity. Ještě v listopadu stihla zazářit na červeném koberci cen Emmy v New Yorku, kde byl nominován seriál Iosi, el espía arrepentido a na konci měsíce začala natáčet film Porque soy Grande od Marie Laury Berch.
Na začátku prosince získala cenu Martín Fierro de la Moda 2023 a oddala své kamarády na pláži v Uruguayi. V polovině prosince skončilo natáčení filmu Porque soy grande a pak si užívala zasloužené volno se svou rodinou.

V lednu 2024 Natalia začne natáčet film Campamento con mamá.

Až zas někdo řekne "ta Oreiro nic nedělá, po ní se už slehla zem", tak je nasměrujte sem, aby věděli, že Naty je stále hodně aktivní! :)

Mějte krásný začátek nového roku!
<< Previous 1 2 3 4 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!