Naty natočila video pozdrav pro pořad Todos Estamos Conectados argentinské televize TV Pública, vysílaný 29. června. Naty tam mluvila o své práci s Luisem Cappozzo, vědcem a mořským biologem, se kterým se setkala při natáčení pořadu Recurso Natural.
Zdroj: Televisión Pública


Druhý díl soutěžního pořadu Got Talent Uruguay, který moderuje Natalia Oreiro.
Zdroj: Canal 10, Natalia Oreiro Siempre


Rozhovor s Natalii pro pořad SET Siempre es teatro, vysílaný 25. června na stránce plateanet.com.
Naty vyprávěla jaký má vztah k divadlu, vzpomněla příběhy z dětství, z návštěvy cirkusu, jež miluje hlavně kvůli akrobacii, kterou také trénovala. Naty byla od mala velmi společenský člověk, ve škole, v hodinách herectví, vždy patřila do různých skupin. Od 12 začala pracovat, do 16ti let natočila 30 reklam a pak odešla do Argentiny. Na začátku 90 let byla velmi známá, což bylo pro některé lidi zvláštní. Kdyby si Natalia měla vybrat dětství a dospívání pro svého syna, vybrala by si anonymitu.
Naty mluvila o natáčení filmu Re Loca, kde hrála roli naštvané ženy, která hodně křičí a mluví sprostě. Což pro Natalii bylo velmi těžké, hrát násilnou, křičet, protože taková Natalia není, neřeší věci násilím nebo křikem.
Dále Naty řekla, že věří v Pačamama (Matka Země), hluboce věří v Zemi. "Věřím, že Země se oddělí od toho, co jí způsobuje bolest, což jsme my. Za 200 let jsme ji zprasili. Také respektuji všechna náboženství a identifikuji se s mnoha věcmi z různých náboženství. Ale žádné jinak zvlášť nevyznávám. Mému synovi vždy vyprávím o svobodě, o respektu a ať si najde to, co ho dělá šťastným."
Naty dále mluvila o svých pocitech, o tom, jaká je, co ji rozpláče... jednou jí syn Ata řekl: "Ty se vždycky zajímáš o to, co se děje druhým."
Naty řekla, že se jí líbí alternativní věci, například alternativní medicína, homeopatie, akupunktura. Při otázce o italském městě Řím, Naty vzpomněla, jak ji bylo nabídnuto nazpívat duet s Raffaelou Carra, jejíž je velkou fanynkou.
Naty nad věcmi hodně přemýšlí, a hodně dá na svou intuici.
V druhé části pořadu Naty dostávala krátké otázky jako nejoblíbenější jídlo, pítí, herec... a řekla, že se hodně koupe, ráno si dává většinou sprchu a večer vanu. Nedávno jí syn Ata, který rád tráví ve vaně delší dobu, řekl: "Mami, já už vím, proč jsou staří lidé tak vrásčití. Protože se často koupali." Což ji pobavilo.
Na konci pořadu Natalia přečetla emotivní text o tom, co je to divadlo a měla za úkol zahrát si režisérku a říct, jak by tento text pod její režii interpretoval herec Diego Peretti. Cílem pořadu bylo podpořit divadla, která jsou nyní v Argentině stále zavřená.


Zdroj: plateanet.net, Juntos x Natalia UY


Celý první díl soutěže Got talent Uruguay:
Zdroj: Natalia Oreiro Siempre, Natalia Oreiro Italian Fanclub


Soutěž Got Talent Uruguay startuje už dnes ve 21 hodin (2:00 SEČ) na uruguayské televizi Canal 10.


Zdroj: Canal 10, petinattiuy, cfernandezok


Ve čtvrtek 25. června ve 21:30 bude odvysílán rozhovor s Natalii do pořadu Siempre es teatro přes stránku PLATEANET. Peníze za virtuální vstupné půjdou na organizaci La casa del Teatro.


Zdroj: trexproducciones, tatoborounian


V nedělním pořadu Amamos el Talento na uruguayské televizi Canal 10 bude rozhovor s Natalii, jako moderátorkou soutěže Got Talent Uruguay, která se začíná vysílat v pondělí.
Zdroj: Canal 10


V pondělí 22. června od 21 hodin konečně začíná uruguayská televize Canal 10 vysílat soutěž Got Talent Uruguay!
Záznam z oznámení data premiéry soutěže Got Talent Uruguay v pořadu Amamos el Talento, kde byla Natalia přítomná přes internet.
Zdroj: canal10.com.uy, Juntos x Natalia Uruguay


15. června se objevila informace, že Natalia Oreiro požádala o ruský pas. Nyní se už mluví o tom, že slavná latinskoamerická herečka a zpěvačka pořadal žádost o získání ruského občanství. Natalia navštívila Rusko už dvacetkrát, jezdí tam především koncertovat a vystupovat na soukromých akcích. Podle odborníků se Natalii umožní nejen volný vstup do Ruska, ale také se jí výrazně zvýší příjmy. Ministerstvo dodalo, že je příliš brzy mluvit o kontrétním rozhodnutí, zejména kvůli epidemiologické situaci.

"Jednou jsem šla na ruskou ambasádu v Buenos Aires kvůli nějaké práci. Hodně cestuji a cítím s Ruskem velké spojení, že se mě zeptali, jestli bych to nechtěla oficiálně formalizovat. Řekla jsem, že to pro mne bude čest. Takže jsem vyplnila spoustu papírů, a nyní se to rozhoduje," řekla Oreiro v rozhovoru pro Tass přes Zoom z domácí karantény.
Zdroj: tass.ru, iz.ru


Natalia se zapojila k projektu Cuentos que alimentan (Příběhy, které nakrmí) od nadace Fundacion Arte Vivo, jejimž cílem je přinést jídlo, didaktický a zábavný materiál tisícům dětem, kteří jsou izolování od škol, jídelen nebo internetu.
Zdroj: Cuentos Que Alimentan


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!