Natalia je na titulce časopisu La Garganta hnutí La Poderosa. Naty šíří konektivitu a solidaritu s vědomím, že Argentina není chudá, je "nespravedlivá", "jsou miliony lidí bez přístupu k pitné vodě nebo hygienickým potřebám, a také se hodně mluví o vzdělání z domu, aniž by se objasnilo, že ne všichni mají přístup k připojení se na internet."
Zdroj: lapoderosa.org.ar


Naty v novém spotu pro Unicef proti sexuálnímu vykořisťování dospívajících dětí.
Zdroj: Unicef Uruguay


Naty byla hostem pořadu Estelita en casa argentinské stanice TV América v úterý 18. srpna.
Naty mluvila o tom, jak zvládá karanténu, že je doma v Buenos Aires. Mluvila o Rusku, o soutěži Xuxa, o Raffaele Carra. Naty přiznala, co se jí na sobě nelíbí, jsou to její kolena. Naty v pořadu pozdravila i herečka Mónica Ayos (Turca), se kterou si zahrála v Sos mi vida. Dále Naty vysvětlila, proč její syn dostal jméno Merlín Atahualpa a mluvila o svých jménech Natalia Marisa a o Instagramu. Na konci pořadu moderátor zazpíval Naty novou verzi písně Que si que si - Ay Covid Covid.
Zdroj: América TV


Special Nasha Natasha - Desde adentro (Zevnitř), kde Naty mluví o vztahu k Rusku, proč ji tam tolik milují, jací Rusové jsou, že má v domě jednu speciální místnost pro všechny dárky, které dostává.
V dokumentu Naty cestuje s obrovským bílým medvěděm, kterého dostala od fanoušků. Jel s ní do 2-3 měst vlakem, pak jí řekli, že ho nemůže mít s sebou, tak ho tam nechala. A v dalším městě dostala dalšího velkého modrého medvěda.
Zvláštní dárek, který od Rusů dostala, byl dřevěný kbelík, který byl divně cítit. Tak ho po koncertě otevřela a našla tam syrovou rybu. Naty je vegetarián a nejí žádná zvířata. Ale pro ně v tom městě to bylo to nejvýznamnější, co mohli darovat. Naty pak tu rybu darovala místnímu muži, který ji pomáhal s věcmi a byl z ryby nadšený.
Mluvila o typické ruské postavičce Čeburaška, o sibiřském vlaku, který je nejdelší na světě o délce 9 tisíc km. A Naty prozradila svou nejoblíběnější píseň z jejího repertoáru a je to Que digan lo que quieran.
Zdroj: Netflix


Natalia v Montevideu znovu natáčí další epizody soutěže Got Talent Uruguay a byla opět hostem pořadu Amamos el Talento.


Zdroj: vichyzada, julianavairo, natalia oreiro siempre


Nataliin manžel Ricardo dnes slaví narozeniny, tak Naty na Instagram zveřejnila několik společných fotek z dovolené v New Yorku z roku 2017.
Zdroj: instagram.com/nataliaoreirosoy


Nový rozhovor s Natalii vyšel v sobotním vydání časopisu Sabado Show příloze uruguayských novin El País.
A Natalia zdobí také titulku argentinského časopisu El Planeta Urbano i s novým rozhovorem. "Zamilovala jsem se do Argentiny, mám tady svého manžela, syna, všechno. Jsem tady šťastná a je to můj domov. Ale Uruguay je moje kolébka, moje podstata, můj původ."


Zdroj: El Pais, elplanetaurbano


Článek o Natalii z aktuálního čísla časopisu TV magazín. O Naty se píše i ve slovenském tisku, v časopise Euro Televízia.
Objevila se krátká videa z natáčení pilotního dílu seriálu Imanus, který se natáčel pod režii Gabriela Machado 30. května 2017 v Buenos Aires.
Zdroj: machadito1


14. srpna byl zveřejněn song Me muero de amor, ruská verze, na digitálních platformách jako Spotify, Youtube. Doposud byl song dostupný jen z videoklipu, který byl v roce 2014 natočen s Natalii a Facundem Arana a představen na koncertním turné Nasha Natasha. Song vydala společnost Otro Planet Records.


Zdroj: Claudia Sanchez, nataliaoreirosoy


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!