Natalia se připojila ke kampani #ChicosSinAlcohol (Děti bez alkoholu) argentinské organizace Consejo Publicatario Argentino, která upozorňuje na nebezpečnost alkoholu pro mladé teenagery.
Zdroj: consejopublicitario


A dnes na VK zveřejnila Natalia fotku své mámy: "Budu tě chránit dokud nevyrosteš, potom ti dám úplnou svobodu ♥"
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Naty včera přidala svá nová selfíčka na VK s textem: "Ideální by bylo mít srdce v hlavě a mozek v hrudi. Tak bychom přemýšleli s láskou a milovali s moudrostí."
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Nenech skončit den, aniž by jsi trochu vyrostl,
aniž by jsi byl šťastný,
bez přiblížení se k tvým snům.
Važ si krásy obyčejných věcí.

Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Naty včera přes VK popřála své sestře k narozeninám: "Této holčičce, která je stále uvnitř, vše nejlepší k narozeninám! "
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Kolem Natalie teď bohužel není vůbec nic nového, ale nyní se aspoň objevily další promo fotky k seriálu Entre Caníbales z roku 2015.
Zdroj: Gabriel Machado


Natalia dnes na VK sdílela fotky z malování schodiště se svým synem Atou: "Na konci bouřky je vždy duha "
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Včera proběhlo další česko-slovenské setkání fanoušků v Praze, kde jsme si promítli film Gilda, no me arrepiento de este amor na velkém plátně v kině Evald. Děkujeme za účast!
26.5.2019 - Komentáře (2)
Pokud máte rádi telenovely a zábavu, rádi bychom Vás pozvali na divadelní představení Mydlová opera, které se bude konat v neděli 2. června v 18 hodin v Bratislavě v Luna Baru. Lístek stojí 7€, 5€ pro studenty, rezervaci lístků je možné provést na tomto emailu divadlomydlovaopera@gmail.com.
Je tomu 7 let, co jsme strávili několik úžasných dní s Naty v Cannes a tady je jedno video z focení pro titulní stranu časopisu Hola s ambasadorkami značky L'Oreal Paris z 22. května 2012. Sledujte i naše sociální sítě pro další extra fotky a videa! Instagram, Facebook.
Zdroj: nataliaoreiro.cz


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!