Nataliiny looky z moderování druhé řady talentové soutěže Got Talent Uruguay.
Zdroj: IG, VK, adrianbarboza.uy


Včera byl odvysílá první díl druhé řady talentové soutěže Got Talent Uruguay, s excelentní moderátorkou Natalii Oreiro. Soutěže se zúčastnila i jedna Ruska, která zazpívala Nataliinu ruskou verzi písně Me muero de amor a v zákulisí si střihla duet i s Naty. Jestli porotu oslnila uvidíte v tomto díle:
Zdroj: Natalia Oreiro Siempre


Rozhovor s Natalii ve včerejším pořadu Amamos el Talento, kde představila druhou řadu soutěže Got Talent Uruguay, která začíná dnes ve 21 hodin na uruguayské televizi Canal 10. Natalia je momentálně v Buenos Aires a natáčí seriál Santa Evita.
Zdroj: Natalia Oreiro Siempre


Jestli jde vše podle plánů, Natalia v těchto dnech už natáčí seriál Santa Evita, kde hraje roli Evy Perón, což je pro Naty největší výzva v celé její herecké kariéře. Natalia se kvůli roli nechá obarvit na blond.

V pondělí 12. dubna začíná uruguayská televize Canal 10 vysílat druhou řadu talentové soutěže Got Talent Uruguay, kterou opět moderuje Natalia.
Jako ambasadorka pro Rio de la Plata organizace Unicef, Natalia uvádí nové podcastové episody pořadu Cuando todo cambió (Když se vše změnilo), které lze poslouchat na Spotify.
Už více než 10 let je Natalia také ambasadorkou urugayské organizace ANDA. V novém videu ve jménu organizace zdůrazňuje Uruguaycům důležitost nošení roušek, časté mytí rukou, dodržování rozestupů a vakcinace, aby bylo možné se brzy znovu stýkat.
Kvůli premiéře filmu La Noche Mágica, natáčení seriálu o Evitě a vydání nového songu Listo Pa'Bailar Natalia nyní poskytuje spoustu rozhovorů. Momentálně je také v novém čísle časopisu Brando. Natalia Oreiro: "Je potřeba utéct z místa, kde tě ostatní chtějí mít."
Z Montevidea, kde začátkem roku trávila několik týdnů a natáčela seriál Iosi, el espía arrepentido a moderovala soutěž Got Talent Uruguay, herečka a zpěvačka vysvětlila pro časopis Brando jak si vybudovala kariéru, která kombinuje popularitu a prestiž, i jak se připravuje na ztvárnění Evity. V rozhovoru také vzpomněla, jak se dostala k režisérovi Martínu Sastre, se kterým si velmi rozumí, a natočila s ním kromě dokumentu Nasha Natasha, film Miss Tacuarembó, který by jednou s režisérem chtěla jinak sestříhat a výsledkem by byl mnohem temnější film. S režisérkou Lorenou Muñoz má v plánu natočit film o básnířce Juaně de Ibarbourou (1892-1979), která byla feministkou a měla těžký, smutný a zároveň slavný život.
O roli Evity, která v ní vzbuzuje paniku a vděčnost řekla: "Připravuji se se všemi dostupnými informacemi, které o ní existují. Mimo čtení, archivních fotek a audii. Jakmile je tímhle člověk nasáklý, začne jí hledat duši. Zahrát někoho, kdo existoval a kdo je zarytý v srdcích, v očích a v památce celého národa je velmi těžké. Nikdy své postavy neimituji. Nejsem jí fyzicky podobná. Budu mít její barvu vlasů, samozřejmě. Ale nad rámec fyzického, jsme obě dvě narozené ve znamení býka. A tohle mě přibližuje trochu více."
Zdroj: canal10.com.uy, Claudia Sanchez, Brando, Anda, spotify.com, Naty Facu


Dnes vyšla španělská verze songu Listo Pa'Bailar, kterou Natalia zazpívala s kapelou Bajofondo.
A také ruská verze:
A ještě instrumentální verze:
Zdroj: Bajofondo Oficial


Natalia dnes poskytla rozhovor pro rádio Nacional, kde mimo jiné přiznala: "Hrát Evitu je největší výzva v celé mojí kariéře. Dávám do toho celé své srdce. Obdivuji vše, co udělala za tak krátkou chvíli, její lásku a nedosažitelnou oddanost."
Natalia se na roli velmi důkladně připravuje, sleduje dokumenty, čte články, pracuje s několika kouči. Natáčení seriálu Santa Evita začne v dubnu.

Naty také mluvila o svém závazku vůči dětem jako ambasadorka Unicefu a zároveň zdůraznila boj feminismu: "Cítíme se být silné a doprovázené", ale také uvedla, že "muži musí být feministkami" a zdůraznila: "Každý den nás nadále zabíjejí, stále nás diskriminují a nadále ztrácíme naše práva."

Naty také mluvila o filmu La Noche Magica, který je nyní promítán v argentinských kinech.

Celý rozhovor zde


Zdroj: radionacional.com.ar


Dnes je tomu přesně 20 let, kdy Natalia vystoupila v pražské Lucerně s koncertem v rámci jejího prvního světového turné. Celou její návštěvu Česka si můžete připomenout v sekci Natalia v České republice.Celý záznam koncertu


Nový španělsko-ruský song s Natalii a jihoamerickou hudební skupinou Bajofondo nazvaný Будем танцевать / Listo Pa'Bailar (Pojďme tancovat) si můžete poslechnout zde.

Koncem měsíce vyjde píseň celá ve španělštině.
Natalia za kytarového doprovodu svého manžela Ricarda zazpívala song Canción sin miedo (Píseň beze strachu), k dnešnímu Dni žen a zveřejnila ho na Instagramu. Připojila se tak k mnoha ženám Argentiny, které bojují za svá práva.

Ať se třese stát, nebe, ulice
Ať se třesou soudci a soudy,
Dnes nám ženám berou klid,
Zaseli v nás strach, narostli nám křídla.
Každou minutu, každý týden,
Nám unášejí kamarádky, vraždí nám sestry,
Hyzdí jejich těla, mizejí.
Nezapomeňte jejich jména, prosím, pane prezidente.

Zpíváme beze strachu, žádáme o spravedlnost,
Křičíme za každou pohřešovanou.
Ať hlasitě zní "chceme se živé!"
Ať skončí vraždění žen
Všechno pálím, všechno ničím
Pokud jednoho dne nějaký chlap zavře ti oči,
Už mě nic neumlčí, už mám všeho dost,
Jestli se dotknou jedné, zareagujeme všechny.

Zdroj: nataliaoreirosoy


Filmy La Noche Magica a Hoy se arregla el mundo mají konečně nové datum dlouho očekávané premiéry. Film La Noche Magica se v argentinských kinech objeví od 11. března a Hoy se arregla el mundo 1. dubna.
Datum premiéry filmu Reinas Salvajes ještě nebylo zveřejněno.
Natalia momentálně natáčí v Montevideu druhou řadu soutěže Got Talent Uruguay.
Zdroj: aeroplanocine


<< Previous Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!