Naty a její pozdrav na včerejší promítání filmu Gilda, no me arrepiento de este amor v autokině v AeroLife, Letiště Carrasco, Uruguay.
Zdroj: casadelteatroar


Natalia ve spotu pro podporu instituce Casa del Teatro.
Zdroj: casadelteatroar


Léto s Andělem!

Po TV Relax, která vysílala poslední roky telenovelu Divoký anděl několikrát za sebou se rozhodla TV Prima zařadit do vysílání telenovelu, která Natalii Oreiro proslavila po celém světě.
Divoký anděl se začne vysílat na TV Prima Love 10. srpna. Bude vysílána každý den v 16:10 dvě epizody za sebou.
Zdroj: serialzone.cz


Naty poskytla rozhovor do speciálního pořadu Agustína “Soy Rada” Aristaran (Re Loca). Flow, je platforma od společnosti Telecom, kde bude pořad "RadaHouse, více doma než kdy jindy" vysílán. Jedná se o novou řadu této "show", která vznikla během karantény a ve 40 minutovém díle Augustín vždy vyzpovídá svého hosta přes webkameru a během toho umožní divákům nahlédnout do jeho každodenního života.


Zdroj: lacapitalmdp.com


Natalia a její pozdrav pro Unicef Kyrgyzstán, který pořádal na den dětí v Kyrgyzstánu summit pro podporu dětí.
Zdroj: unicefkg


Natalia v novém spotu pro organizaci Unicef upozorňuje, že virus může zaútočit na nás všechny, ale ne všichni mají přístup k pitné vodě, aby si umyli ruce a viru se zbavili. Byl natočen spot i pro Peru, kde se včera konala charitativní akce Unicefu.

Včera Naty z domu poskytla živě rozhovor do pořadu Vivo para Vos pro Canal 9. Prozradila jak zvládá karanténu. Mluvila o tom, jak se dostala k Unicefu, co zažila v Keni, o písni v ruštině, kterou nedávno publikovala na VK, o tom, že hudební a herecká kariéra ji udělala slavnou v mnoha zemích a ona se nyní může zapojovat do místních solidárních akcí...
Zdroj: El Nueva Argentina, UNICEFargentina


Nevšední promo s moderátorkou Natalii a porotou soutěže Got Talent Uruguay, která bude spuštěna na uruguayské televizi Canal 10 snad v polovině června.
Zdroj: GotTalentUY


Natalia v novém spotu organizace Unicef.
Zdroj: Unicef Uruguay


Natalia v den svých narozenin zveřejnila na sociální síť VK dárek od svého syna Aty (8 let) "Šťastné narozeniny, mamko! Miluju tě!"
A poděkovala všem za krásné vzkazy.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Dnes má Natalia Oreiro 43. narozeniny. A my jí společně tímto videem přejeme vše nejlepší, hodně zdraví, spokojenosti a úspěchů, jak v soukromém, tak pracovním životě.


Feliz cumpleaños, Naty! heart
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!