Včerejší live stream s Natalii a časopisem Gente Argentina. Naty mluvila o dokumentu Nasha Natasha, kde ukázala hodně ze svého soukromí, což pro ni bylo velmi těžké. Naty mluvila i o první verzi dokumentu, který byl představen v roce 2016 na festivale v Moskvě. Tato verze byla asi o 40 minut delší, ukazovala více o vztahu k Rusku, více z turné, ale podle diváků, kterým se to velmi líbilo, tam prý chybělo více ze srdce, osobitější část, více o vzniku toho, proč ji mají v Rusku rádi. Proto přidali více z Nataliina dětství, jak si hrávala a snila v Cerro v Montevideu.
Naty popisovala svůj vztah k Gildě a jak přivedla hudbu od Gildy k jejím fanouškům po celém světě, o tom, jak se jí s režisérkou Lorenou povedlo získat práva a natočit o Gildě film. Mluvila o dalších filmech, kde si zahrála, především o Miss Tacuarembó, který je dost bláznivý, ale podle Naty jedním z nejlepších, kde hrála. Martín Sastre, režisér filmu, by s Naty rád znovu něco natočil. Vzpomněla i na svůj první film Un Argentino en Nueva York, kde se dostala přes casting, kde se jí ptali, jestli i zpívá. V tu dobu zpívala jen ve školním sboru, ale řekla, že samozřejmě, že hodně zpívá. Tak roli získala a dostala se takto ke zpěvu. Vzpomněla i na zážitek s piercingem, který chtěla mít při natáčení filmu, ale téměř ho vdechla. Vyprávěla i příběh z natáčení filmu Wakolda, kde v jedné scéně porodí dvojčata a jedno z dětí, jehož matka byla na natáčení, začně od Naty pít mlíko (Naty v té době kojila syna). Naty se po natáčení matce omlouvala, a ta se slzami v očích Naty dojatě poděkovala, protože ona mlíko neměla a nemohla svého syna kojit.
Dále Naty mluvila o hudbě. Prý něco píše, něco s kamarády připravuje... před koncem roku možná nějaký nový song vydá. Mluvila o i Divokém andělovi, Facundovi... Kdyby mohla natočit pokračovaní nějaké telenovely, která by to byla? Sos mi vida. Naty snad někdy na Spotify vydá live songy z Nasha Natasha. První co udělá po pandemii? Navštíví své přátelé, rodinu, obejme je, zatančí si s nimi... Naty by se ráda vrátila do televize, až natočí slíbené filmy a seriál, a zahrála by si v komedii.
Z natáčení seriálu Grisel bohužel sešlo. Objevil se jiný velmi podobný seriál, tak to Naty už nechtěla natočit.
Pak Naty odpovídala na krátké otázky.

Místo na světě? Brazílie
Chuť na světě? Čokoláda
Potěšení na světě? Čokoláda
Vůně? Růže
Hudebník? Mollo
Oblíbený seriál? Six feet under
Film? El Piano, Con animo de amar
Oblíbený film ve kterém sis zahrála? Miss Tacuarembo
Vzpomínka? Výhra Paquita de Xuxa (Naty později nazpívala píseň Luna de Cristal od Xuxy, jako poctu pro Xuxu, ale nakonec couvla a nechtěla ji zveřejnit)
Oblíbená fráze? Člověku trvá dva roky, než se naučí mluvit a 60 let, než se naučí mlčet.
Přání pro svět? Spravedlnost
Přání pro sebe? Nezradit sama sebe
Zdroj: revistagenteok


Naty a její look ve včerejší epizodě soutěže Got talent Uruguay. Příště se bude vysílat živě.


Zdroj: nataliaoreirosoy, martinbg82, rossanacarrasco_ro, karinacamporinomkp


Naty dnes sdílela na Instagram intimní fotky z kojení svého syna při první zahraniční cestě v květnu 2012.
"Byla to moje první cesta jako mámy Aty. Festival v Cannes, Hotel Martínez na Francouzské riviéře. Prošla jsem se po červeném koberci kvůli filmu "Infancia clandestina" a běžela jsem před jeho koncem, protože byl čas na jeho "prsíčko". Vyběhla jsem schody s botami v ruce, vešla jsem do pokoje, skodila šaty a sedla si s ním... náš svět se zastavil v tomto okamžiku nekonečně lásky. Šťastný den matek každý den všem matkám."
Zdroj: nataliaoreirosoy


Natalia Oreiro s manželem Ricardem Mollo se zúčastní charitativní akce Gran Gala por los Niños 2020, kterou organizují organizace Manos en Acción, nadace Julia Bocca a Patronato de la Infancia. Akce se zúčastní 35 umělců a bude se vysílat živě 24. října od 19:00 na Youtube kanále Gran Gala por los Niños.

Zdroj: grangalaporlosniños.org, lacapitalmdp.com


Naty si svou pleť udržuje i díky návštěvám kliniky estetické medicíny Lasermed, kam už roky chodí.


Nové promo s Natalii pro uruguayskou společnost Anda.
Víkendová pohodička u Naty doma.


Zdroj: nataliaoreirosoy, lasermednews, anda.com.uy


Natalia se stala tváří parfému Good Girl Supreme od Caroliny Herrera.


Zdroj: nataliaoreirosoy


Včera Naty překvapila svou účastí v soutěži Cantando 2020, kde Jey Mammón a Carla del Huero vzdali hold Natalii a zazpívali několik jejich písní.
Naty byla velmi ráda, že se mohla show zúčastnit. Při dlouho trvající pandemii se Naty chránila štítem a všichni dodržovali rozestupy. Naty v pořadu dojala jednu z porotkyní, zpěvačku Karinu La Princesita, když jí řekla, jak miluje její písně ve stylu cumbia. A s další porotkyní zavzpomínala na společný výlet do Izraele a zážitky u Mrtvého moře.
Naty řekla, že příští týden pojede zase do Uruguaye, natáčet další epizody soutěže Got Talent, které se budou vysílat živě.
Všichni o Natalii velmi hezky mluvili a velmi ji chválili a vyjádřili obdiv. Také zpěvák Jey Memmón, ten vyzdvihl Nataliino chování k homosexuální komunitě, o které nikdo nikdy moc nemluvil, ale Natalia ano, a vždy je podporovala a bojovala za jejich práva.


Zdroj: El Trece


Záznam pondělního live streamu s Natalii a Brendou Pueri na Instagramu, kde dvě mámy mluvily o svých zkušenostech s porodem, kojením... Naty sdílela své zkušenosti, o kterých dříve nemluvila.
Naty mluvila o tom, jaké měla štěstí, že díky Ricardovi mohla svého syna kojit do jeho 2,5 let. Sdílela své zkušenosti s kojením a vysvětlila, co pro ni znamenalo kojit Atahualpu.
Naty také přiznala, že moc toužila mít přirozený porod, byla i na předporodním kurzu. Rodila 24 hodin, ale nakonec to nešlo přirozeně, bylo to už nebezpečné, tak Naty rodila císařským řezem.
Moderátorka mluvila o tom, že matky vždy vidí své děti jako velmi krásné, jakmile jim je na porodním sále poprvé ukáží. Naty přiznala, že ona to tak neměla. Že Ricardo hned řekl, jaký je krásný a ona se zeptala - skutečně? Že byl takový zvláštní, zmuchlaný.
První dny po porodu byly pro Naty velmi obtížné, a velmi bolestivé. Naty mluvila i o ukončení kojení a odplenkování.
Na konci rozhovoru Naty s Brendou vzpomněly na Gildu a Brenda Natalii velmi děkovala za její účast ve filmu o Gildě. Brenda je manželka Fabricia, syna Gildy a je velmi vděčná, že díky Natalii a filmu Gilda, no me arrepiento de este amor, mohla ukázat svým dcerám, kdo byla jejich babička.
Zdroj: soybrendapueri


Zítra, v pondělí 12. října v 19 hodin (Argentina) se bude konat live stream s Natalii a Brendou Pueri, kde bude Naty mluvit o důležitosti kojení a o své zkušenosti.
Zdroj: soybrendapueri


Zpěvačka a herečka Lali Esposito včera slavila 29. narozeniny a do svého narozeninového live streamu na Instagramu chtěla přizvat Naty, aby ji zazpívala něco v ruštině. Ta ale nebyla u mobilu, tak žádost nepřijala. Později tedy Naty Lali zazpívala přes Instastories.
Naty zve na konkurzy druhé edice soutěže Got Talent Uruguay.
Zdroj: nataliaoreirosoy


<< Previous 1 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!