Natalia dnes v 10 ráno přiletěla do Rostova na Donu, kde večer vystoupí na čtvrtém koncertě. Fanoušci opět čekali na letišti i u hotelu.


Naty pozdravila Rostov přes VK: "Ahoj Rostove! Uvidíme se dnes večer!"
Před halou se Naty pozdravila s fanoušky a vysvětlila jim, že má tolik koncertů, že musí spát, jinak by nemohla zpívat. Proto na fanoušky ne vždy má tolik času.
Zdroj: Anyutka Serebryakova real_katya_v2, _kostochka_, kizya_13


Natalia dnes v 19 hodin vystoupila s třetím koncertě v ruském Petrohradě. Tentokrát Naty zazpívala k narozeninám jednomu členovi své kapely.


V plné hale zbylo jen pár volných míst a fanoušci Natalii několikrát překvapili, když vytáhli papíry s nápisem "Te Amo" nebo s fotkou Naty z filmu a seriálu či barevnými praporky. Naty pak přes VK poděkovala: "Miluji vás! Děkuji Petrohrade!"

Po koncertě ještě fanoušci Naty poděkovali před halou.


Zítra v 7 ráno Natalia odletí do města Rostov na Donu, kde večer vystoupí na dalším koncertě.

Zdroj: 1damon3, v.mozhaytsev, elmira.kryakvina, Natasha Russkikh-Khudyakova


Dnes v 0:20 (22:20 SEČ) bude odvysílán pořad Vecherniy Urgant na ruském Kanálu 1, kde byla Natalia hostem.
Aktualizováno:
Záznam pořadu, kde Natalia požádala Putina, aby ji dal ruský pas a zazpívala Cambio dolor.
Zdroj: 1tv.ru


Dnes dopoledne Natalia opustila Bělorusko a po dvanácté hodině odletěla do Petrohradu. Při cestě na letiště zastavila fanouškům a s každým se v autě rychle vyfotila.


Po druhé hodině přiletěla do Petrohradu, kde ji na letišti čekala spousta fanoušků.


Později publikovala na VK fotku a video, aby pozdravila Petrohrad. "Ahoj Petrohrade! Čekám vás zítra na koncertě! ❤"


Zdroj: tati.salv, mary_2716_, katya.trophy, elenanasyrina


Dnes Natalia vystoupila v Minsku, Bělorusko s druhým koncertem turné Unforgettable Tour 2019. Koncert byl stejný jako v Moldavsku. V průběhu koncertu Naty zazpívala jedné malé fanynce k narozeninám.


Po koncertě Naty přes VK poděkovala touto fotkou:
Zdroj: sushko_tanya, hobby_life_alena, anastasiyamironova32, ninaparhomenko, kazakludmila, ira_2703


Natalia Oreiro v moskevském rádiu Abto, kde byla včera ráno. Poskytla krátký rozhovor a zazpívala živě Cambio dolor.
Zdroj: Авторадио


Natalia byla dnes hostem rádia Abto, kde také zazpívala živě píseň Cambio dolor. Rozhovor bude odvysílán zítra v 9:20.


A pro dnešek se rozloučila s Moskvou a odletěla do Minsku. Do Moskvy se vrátí za týden na koncert.
Odpoledne pozdravila přes VK již z Minsku: "Ahoj Bělorusko! Uvidíme se zítra na koncertě!".
Dnes v 19 hodin (21 hodin moskevského času) byl odvysílán rozhovor s Natalii pro pořad VK Live, který se natáčel včera.
Naty mluvila o turné Unforgettable tour, o videoklipu k písni To Russia with love a kousek písně zazpívala, o Merlínovi, který cestoval několikrát do Ruska, zmínila sociální sítě a jedinou, kterou má je stále VK. Naty o sobě řekla, že není moc dochvilná, ale je hodně pracovitá, je náročná k sobě i k ostatním. Dále zmínila něco málo o svém dětství, o Unicefu, o feminismu a v pořadu trénovala ruštinu slovem i zpěvem...
Zdroj: oreiroclub, aleksandrkovalskiy


Natalia se dnes dopoledne zúčastnila tiskové konference, kde řekla, že se připravuje film o historii Uruguaye a Ruska. Také přiznala, že by znovu chtěla hrát v ruském seriálu. Natalia vysvětlila proč se turné jmenuje Unforgettable (Nezapomenutelné). "Protože poprvé pracuji s ruským týmem: ruskými hudebníky a tanečníky. Je to druh vděčnosti za lásku, kterou cítím k Rusku. Cítím se skoro jako Ruska, tak proč nespolupracovat s ruským týmem?" Po turné, v květnu si Naty plánuje vzít dovolenou a nic nedělat. Bude jen se svým synem a manželem.
Na dalším turné prý bude Natalia zpívat písně, které složila ona sama, jako Amor Fatal, Mar, Alas de Libertad, protože ji o to fanoušci stále žádají. Naty by ráda natočila duet s ruskou zpěvačkou nebo zpěvákem, doma hodně zpívá s Ricardem, který ji naučil hrát na ukulele píseň Valor a na elektrickou kytaru Que digan lo que quieran. Když byla Naty v Izraeli v roce 2000 u Zdi nářků, přála si prý lásku (byla po rozchodu s Pablem Echarri). Zavzpomínala také na Divokého anděla, kde si natáčela vlasy, své má od přírody rovné a líbily se jí kudrnaté a několikrát si spálila kulmou čelo.
Atahualpa (7) je prý velký vtipálek a má smysl pro humor, často si dělá z mámy srandu.
Naty má ráda pizzu a čokoládu, je stále vegetariánka, ale když přijede do Ruska, jí rybu. Je to jediná země na světě, kde si dává ryby, aby byla silná na koncerty.
Kdyby měla Naty možnost setkat se s někým z minulosti, ráda by se setkala se svou babičkou Hildou. To v jejím domě v Montevideu se malá Naty převlékala a hrála si na herečku.
Když Naty dostala scénář k posledním scénám telenovely Divoký anděl, nelíbil se jí, tak jí režisér řekl, ať to přepíše. Podle Naty tedy končí telenovela tím, že Mili v krásných princeznovských šatech hraje fotbal a střílí gól.
Naty by chtěla být cizinkou, která navštíví nejvíce měst v největší země světa. "Dosáhnu toho!", zavtipkovala.


Naty s fanoušky před a po tiskové konferenci.Po tiskovce ji čekalo natáčení pořadu Vecherniy Urgant. Pořad bude odvysílán v pátek.
Po natáčení se Naty na chvíli pozdravila s fanoušky v hotelu The St. Regis Moscow.


Zítra ráno bude Naty hotem rádia Abto a poté odletí do Minsku. Zítra ve 21 hodin moskevského času bude živě hostem VK Live na sociální síti VK.

Zdroj: iz.ru, klepikovaofficial, lidiya_samsonenko, _anastasia0887, zapaterita, natalia_oreiro_con_a_amor, sasha_spotlight


Naty právě zveřejnila na VK fotky z Mosky: "Dobré ráno Moskvo!".
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Matt udělal sestřih téměř všech písní, které zazněly na prvním koncertě turné Unfogettable Tour v Kišiněvě, v Moldavsku.
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!