Natalia se téměř každý rok osobně účastní charitativního pořadu Todos por los niños, který pořádá organizace Unicef v Montevideu. Včera se zúčastnila přes Skype, žádala lidi o přispění peněžních prostředů na děti a představila píseň Chiquillada. Letos se vybralo 26 172 690 Pesos.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Natalia Oreiro a další umělci se spojili, aby zaspívali píseň "Chiquillada" od José Carbajal. Song, který Uruguaycům připojíná jejich dětství a právo být dětmi. Projekt je od organizace Unicef.
Zdroj: Unicef Uruguay


Naty v pátek 8. května zveřejnila na VK video, ve kterém zpívá ruský song k oslavě dne vítězství.
"Šťastný Den Vítězstsví!
Mír ve světě!
Mám vás ráda! ❤
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


1.5.2020 - Komentáře (9)
Sekce Příběhy fanoušků se konečně dočkala pokračování a můžete si přečíst příběh Niky a Kris, který sepsal nadějný začínající herec a režisér Maťo Bednář.

Naty natočila video pro nemocnici Posadas v Buenos Aires, která nutně shání dárce krve.
Zdroj: hospitalposadas


V pátek 24. dubna Natalia poskytla ze svého domu rozhovor pro pořad uruguayské televize Canal 10, La tarde en Casa, kde byly hlavním tématem aktivity organizace Unicef.
Zdroj: La Tarde en casa


26.4.2020 - Komentáře (14)

heart

A je to. Cíle, které jsem chtěla dosáhnout je tady. Dnes je to celých 15 let, kdy dělám tuto stránku.
Řeknete si, co je na tom tak těžkého, přidat pár aktualit za týden. Ale věřte, že je to náročný. Já sama nechápu, jak jsem to mohla takto dlouho zvládnout. Není už moc obvyklé dělat něco jen tak pro ostatní, zadarmo, nemít z toho žádné zvýhodnění a ještě do toho vrážet svoje peníze.

Stránka je přehlcená informacemi, nejen o kariéře Naty, filmové, hudební, dobročinné. Obsahuje stovky rozhovorů, článků, obsahy dílů telenovel, stovky naskenovaných článků, screenů, informací o Las Oreiro, reklamách, projektech, ale i titulky k filmům s Naty. Fotogalerie obsahuje 73 000 fotek.

Koukněte do archívu a připomeňte si všechny aktuality od roku 2007 (ty předchozí jsem si neukládala). Je to neuvěřitelný, kolik tam toho je. Kolik událostí jsme si s Naty prošli společně. Nejvíc aktualit jsem na stránku přidala v roce 2013 a to 460, to nevím, kdy a jak jsem zvládla aktualizovat několikrát denně. :D A pamatujete naše nekonečně diskuze na foru?

Pamatuji si, jak jsem si platila online argentinské televize a pak kolem 2 ráno vstávala, abych mohla natočit další díl pořadu, který Naty moderovala, nebo kde vystupovala. Abych Vám to hned k ránu mohla předat. Kdo by tohle vydržel dělat celých 15 let? Prostě jen blázen. Stránka je aktualizovaná bez pauz, krom nějakých „dovolenkových pauz“ nebo změny hostingu v roce 2008. V roce 2008 se taky stránka stala dvojjazyčnou a byla přidána anglická verze.

Doba byla i zlá, spousta stránek mi věci, které jsem sem dávala, kradla a kopírovala, pomlouvala mě a snažila se, abych to vzdala. Ale já za každou cenu chtěla ukázat, že jsem nejlepší. Jednou mi hosting omylem celou stránku smazal a několikrát ji napadli hackeři. Stokrát jsem stránku chtěla smazat a vzdát se jí, ale neudělala jsem to celých 15 let.

Pamatuji si, jak mě hrozně moc nakoplo, když jsem v roce 2009 dostala od Naty knížku s autogramem, kde mi za stránku děkovala a potvrdila, že sem chodí. Věděla jsem, že je Naty ráda, za to co dělám a že to má smysl.

S Natálkou jsme se několikrát setkala. Byly to nezapomenutelné chvíle, na které vždy budu ráda vzpomínat. Vždy jsem se snažila ze setkání předat i co nejvíce Vám, podělit se o svoje zážitky, o svou sbírku, o všechno.

Moc děkuji především Matějovi, za dlouholetou obrovskou pomoc, podporu a přátelství ♥ Děkuji i Valerii z Tahiti, která nikdy nezapomene a každý rok mi přispěje na hosting až z druhé strany zeměkoule. Děkuji všem ostatním, kteří se sem celé ty roky vracíte a sdílíte s námi Vaše názory. Bez vás bych to až sem nedotáhla. Dělala jsem to pro vás a pro Naty.

Se stránkou už nechci pokračovat. Nyní mám na ni zase více „chuti“, kvůli karanténě a mojí zdravotní rekonvalescenci, ale v normálním stavu na ni nemám čas, ani energii a nechci mít už ten pocit, že „musím zaktualizovat“.

Reni

Nataliin nový příspěvek na sociální síti VK: "Zase skočíme do světa... trpělivost a láska ♥"
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Naty mezi dalšími umělci z Latinské Ameriky nabádá, aby lidé v době koronaviru zůstávali doma.
A další spot pro Unicef:
"Zavři oči se mnou a představ si, že nemáš přístup k pitné vodě, ani k mýdlu, ani k desinfekčnímu gelu. Ani k žádné jiné formě hygieny k prevenci koronaviru. Tohle je realita 900 milionů dětí kolem světa. Těžké, že? Nyní bychom měli zůstat doma, abychom se chránili. Ale to neznamená, že naše pomoc nemůže pohnout světem. Můžeme s tebou počítat?"
Zdroj: heraldo.es, Unicef


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!