V nedělním vydání českých novin Blesk vyšel článek o Natalii.
Zdroj: Blesk, Honza Burianek


Včera se v Buenos Aires předávaly ceny Kid's Choice Awards, kde byla Natalia oceněna speciální cenou za svou dlouholetou uměleckou kariéru. Natalia mladým teenagerům v publiku při děkování za cenu řekla: "Chci vás o něco požádat: nikdy nevyrůstejte, buďte věčně dětmi, neztraťte schopnost si hrát a bavit se, ani představivost a šibalství. Neměňte se v ty zahořklé dospěláky, které zajímají jen peníze a kteří se celé dny někam honí a ani neví kam. Neběžte, protože si ublížíte, užívejte si tohoto věčného okamžiku."
Bohužel při přebírání ceny Natalia upadla do díry mezi pódiem a jelikož pád vypadal velmi nebezpečně, měli o ni fanoušci strach. Po pár hodinách Naty tedy zveřejnila na VK fotku se synem a popiskem: "Je mi skvěle."
Zdroj: perfil.com, vk.com/nataliaoreiro


Tuto sobotu 25. srpna se budou předávat ceny Kid's Choice Awards Argentina 2018, kde jsou vybráni světoví oblíbenci z televize, filmu, hudby, sportu i sociálních sítích. Ceny se budou konat v Estadio Obras v Buenos Aires a vysílat se budou 28. srpna v 17:30 na televizi Nickelodeon Latinoamérica a 1. září v 9 a 17 hodin na Telefe.
Natalia Oreiro bude oceněna speciální cenou za uměleckou kariéru!

Zdroj: mundotkm.com


Natalia včera večer na filmovém festivale v brazilském městě Gramado převzala cenu "Kikito de Cristal" jako vyznamenání za svou hereckou kariéru. Natalia je třetí ženou, která tuto cenu získala.


Odpoledne poskytla rozhovor během festivalu a byla u tvorby ceny Kikito de Cristal.
Natalia mluvila o nových projektech a řekla, že bude natáčet nový film s Lucii Puenzo, s kterou natočila film Wakolda. Mluvila i o filmu o životě Juany Azurduy, ve kterém by velmi ráda hrála a pročítá scénáře k možným novým filmových projektům. Také prý stále pracuje na minisérii Grisel.

Zdroj: Festival de Cinema de Gramado, vk.com


Včera večer Natalia vystoupila na soukromé narozeninové oslavě 28leté Rusky Angeliny v restauraci Modus v Moskvě. Vystoupila s písněmi Cambio dolor, Huracán, Rio de la plata, Me muero de amor, Corazón valiente, Vengo del mar, United by love, Tu Veneno...
V Rusku byla s manželem a synem Atou. Dnes se vrací přes Londýn zpět do Buenos Aires.


Dnes na VK Naty zvěřejnila fotku syna a manžela na Rudém náměstí v Moskvě a popřála Ricardovi vše nejlepší k jeho dnešním narozeninám: "Vše nejlepší lásko moje ❤💙💛💚"
Zdroj: instagram


Nová kolekce Las Oreiro inspirovaná Francii, nazvaná "Amour Fou" (Bláznivá láska), se už objevila ve všech obchodech Las Oreiro a část kolekce je dostupná i na jejich internetovém obchodě.
Zdroj: Las Oreiro


Včera se konala další edice charitativního pořadu organizace Unicef Argentina Un sol para los chicos, kterého se Natalia letos nezúčastnila, ale natočila spot pro boj proti násilí na dětech.
Zdroj: El Trece


Nové fotky s Natalii pro novou kolekci značky Las Oreiro pro jaro-léto 2018/2019.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


V těchto dnech se Natalia nachází v Rusku, důvod její tajné návštěvy zatím není znám. Potvrdila to včera telefonicky do pořadu Mirthy Legrand, který slavil 50 let od začátku vysílání.

Zdroj: lanacion.com.ar


22. srpna bude odvysílán pořad El Host na televizní stanici Canal Fox Latinoamérica, kde bude hostem Natalia Oreiro.
Zdroj: instagram


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!