Naty včera večer přiletěla z Novosibirsku do města Perm, kde na ni u letiště čekali fanoušci, tak si s nimi Naty vyfotila spoustu společných selfíček.


Dnes od 19 hodin Natalia vystoupila na koncertě v Perm, který je 15. v řadě.


Zdroj: nastiamaksimovna73004, irina_tiunova91, spotter


Natalia pro projekt United for Armenia od Unicef.
"Ahoj! Jsem Natalia Oreiro, jsem velmi šťastná, že jsem v Jerevanu! Jako ambasadorka Dobré vůle Unicef vím, že solidarita nemá hranice. A také jsem velmi vděčná, že vím, že Unicef Argentina, spolu s Unicef Arménie a Národním fondem Arménie spojili síly, aby pomohli dětem, které žijí v této nádherné zemi. Mnohokrát děkuji a všechny vás zvu, abyste pokračovali v pomoci pro Unicef Arménie. Ahoj!"
Zdroj: Unicef Armenia


Ruská fanynka Anna, jejiž snem je být zpěvačkou, si v lednu v Buenos Aires zazpívala s Natalii ve studiu píseň Cambio dolor.
Zdroj: Anita Ivanova


Naty dnes sdílela na VK fotku z Novosibirsku: "Krásný Novosibirsk! NOVAT (Novosibirské státní akademické divadlo opery a baletu). Uvidíme se příště! ♥"
A před odjezdem z Novosibirsku se Naty věnovala fanouškům, kteří na ni čekali v Novosibirsk Mariot Hotel. Sedla si na zem a rozdávala podpisy.


Zdroj: alena_agarina, olia23skh


Natalia dnes ráno nahrála video z příletu do Novosibirsku na VK: "Ahoj Novosibirsk!"
A v 19 hodin (14 SEČ) vystoupila na 14. koncertě turné Unforgettable Tour ve vyprodané hale v Novosibirsku.


Záznam celého koncertu Natalie včera v Krasnojarsku.
Zdroj: Irina Makhmudova


Naty včera přiletěla do Krasnojarsku a dnes při odjezdu na zvukovou zkoušku se fotila s fanoušky u hotelu a u koncertní haly.


Odpoledne Naty sdílela na VK fotku, kde pózuje se svými pasy a okomentovala ji takto: "Uruguayci, Argentinci, Rusové, Arméni... a mnoho dalších bratrů!!! Sním o světě bez hranic, kde jedinou národností je láska, svoboda a mír.
Za sjednocený svět, za přítomnost s více příležitostmi a s lepší budoucností pro naše děti... děkuji za tolik lásky a že se můžu cítit vždycky jako doma ♥"

Večer se v sibiřském městě Krasnojarsk v Grand Hall Siberia konal 13. koncert Unforgettable Tour 2019.


Zítra v 5 ráno poletí Naty do města Novosibirsk, kde večer vystoupí na dalším koncertě.


Video jak jsme Naty předali knížku o jejich návštěvách České republiky a Slovenska, které se uskutečnilo minulou sobotu ve Světlogorsku v Rusku.
Dnes se konal koncert Natalie v Jerevanu, Arménie. Na konci koncertu přišel na pódium i Ata a pomohl Naty přebrat dárky.


Zdroj: argamblog


Naty se právě teď po 13. hodině účastní tiskové konference v Gran Hotel v Jerevanu. Naty od fanoušků dostala arménský pas a vyprávěla, jak jí syn včera řekl: "Mami, pojď jdeme se podívat jaká je Arménie", ale Naty byla unavená a potřebovala odpočívat.
Na konferenci dále řekla, že v tomto roce plánuje natočit film pod režii Carlose Sorin, řekla jak dostává dárky od fanoušků nejen pro sebe, ale i pro Facunda. Naty přiznala, že když je dlouho v USA, cítí hlubokou vnitřní samotu, což je zvláštní, protože v Evropě a na východě to necítí. Nemá potřebu snažit se zpívat anglicky, když v Rusku, Arménii, v Česku zpívají její písničky ve španělštině...


Záznam téměř celé tiskové konference:
Po tiskovce poskytla Naty rozhovor pro Unicef, kde se probíraly podrobnosti k programu "Unidos por Armenia" (Společně pro Arménii).
Odpoledne Natalia natáčela účast do arménského pořadu "Ženský klub", který by se měl vysílat příští sobotu.


A po dlouhé době Naty ukázala svého syna Atu, na VK publikovala jeho fotku s plakátem v ulicích Jerevanu: "Ahoj Arménie" ♥
Zdroj: Harut Markosyan, life.tert.am, sevakhakobyan, den_baurin, Qristina Karapetyan, Boris


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!