Naty se v pátek na VK pochlubila svým balkónem: "Můj balkón. Moje láska k orchidejím."
V sobotu popřála přes sociální síť VKontakte svému manželovi k narozeninám:
"Dnes slaví narozeniny muž, který je nejněžnější, sladký, zábavný, talentovaný, skvělý, velkorysý, inteligentní, krásný, nejlepší táta, nejlepší přítel a největší láska na celém světě!!
Vše nejlepší k narozeninám!
Miluju tě ♥"

Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Naty zve k připojení se na akci Relevo por la Vida 2019, která se bude konat 28. září v Montevideu.
Zdroj: peluffogiguensoficial


Naty přeje přes VK hezký začátek týdne!
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Natalia se včera zúčastnila charitativního pořadu organizace Unicef - Un sol para los chicos 2019, kde mluvila o důležitosti kojení a připomněla jak se po narození Atahualpy zapojila ke kampani o prodlouženém kojení: "Cítila jsem velmi silné sociální předsudky, také ke mně, když jsem řekla, že chci kojit svého syna delší dobu. Říkali mi 'tak to není, děláš to jen pro své pohodlí, už je velký'...", řekla. Také upozornila na to, že je důležité, aby i otec byl se svým dítětem a v Argentině mají otcové nárok jen dva dny "otcovské dovolené", po narození dítěte.

Dalším tématem, ke kterému se Natalia v pořadu vyjádřila byla válka v Jemenu, kde Unicef obrovskou částí nyní pomáhá.
"80% dětí čelí následkům války, 2 milióny dětí trpí akutní podvýživou, 2 milióny dětí nemohou jít do školy, protože už školy nemají, byly zničené bombami. 8 milionů lidí nemají přístup k pitné vodě. Život těchto dětí se mění ze dne na den, mění se jejich rutiny. Jeden den mají dům, mají rodinu, mají kamarády, se kterými si hrají s míčem. A pak jim bomby zničí dům a zabijí rodinu, rozbijí školy, umírají jim kamarády a změní se jim život. A právě tady je přítomný Unicef, aby jim pomohl ekologicky, aby jim dal naděj překonat tohle trauma, aby jim poskytl zdraví, vodu..."
Naty emotivně pokračovala: "Víš jaké to je pro dítě, když se narodí a nepozná pocit vejít na ulici a cítit svobodu? Když pokaždé, co jde na ulici tam jde se strachem, protože od doby, co se narodilo je tam válka. My v Argentině tady také máme spoustu potřeb, také máme podvýživu, také máme problémy s pitnou vodou, ale to co nemáme je válka. A proto potřebujeme, aby se k Unicefu přidalo mnohem více lidí, nejen pro pomoc dětem v Jemenu, ale pro pomoc dětem na celém světě, protože tvá pomoc zachraňuje životy."
Válka v Jemenu začala v roce 2015 a nyní tam probíhá největší humanitární krize na světě.

Pomoci můžeme i my na jakékoliv projekty Unicefu:
https://www.unicef.cz/jak-pomoci/prispet-jednorazove

Během několika hodinového pořadu se včera v Argentině vybrala neuvěřitelná částka 105 695 146 ARS (cca 54 milionů Kč).


Zdroj: Unicef, El Trece


Naty včera na VK sdílela video z castingu na telenovelu Ricos y Famosos z roku 1996.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


"Nezapomínej na tvé vnitřní dítě. Bav se! Miluji starodávné kolotoče!"
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Naty se nechala ostříhat kvůli nové roli ve filmu La Noche Mágica. Na VK sdílela video od kadeřníka a také se v nové image vyfotila. Co na změnu říkáte?


Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


V pátek se Naty přišla podívat do divadla Microteatro Buenos Aires na hru Mercurio retrógrado, kterou režírovala Lorena Muñoz (režisérka filmu Gilda).
Zdroj: munoz_lorena_


V obchodech ruské módní značky Zarina a v ruských městech se začínají objevovat fotky s Natalii pro kolekci podzim-zima 2019/2020, které Natalia fotila v březnu v Moskvě.
Zdroj: vk


Natalia se připravuje na magickou noc

Tento rok se Natalia zaměřila na úpravu svých věcí a na nové projekty. Nejprve přenechala svůj podíl v Las Oreiro své sestře Adrianě. Poté odjela do Uruguaye, kde podepsala smlouvu s televizí Canal 10 na moderátorskou pozici talentové soutěže Got Talent Uruguay. A za dva týdny začíná natáčet La noche mágica (Magická noc), film Gastóna Portal, psychologický thriller, který se odehrává za soumraku 24. prosince, před Štědrovečerní večeří. Po filmu Música en espera (2009) a Wakolda (2013) Natalia přijala nabídku znovu natáčet po boku Diega Peretti.
Diego ve filmu ztvární postavu Nicola, který se vkrade do domu rodiny vyšší střední třídy s úmyslem krást. Dům na severu Buenos Aires si vybral náhodně. Nicola (Peretti) měl v plánu vejít do domu, vyhrožovat rodině zbraní a co nejrychleji utéct spolu s drahokamy, penězi a jinými cennostmi, ale uprostřed loupeže narazí na Kiru Damato (Oreiro), nádhernou ženu, která nikdy neměla vlohy pro nějakou práci nebo studium, ale thriller začíná, když se setkají Nicola a Kira a začínají žít jednu magickou noc.

Zdroj: Gente.com.ar


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!