Naty právě sdílela novou fotku s komentářem: "Jsme skoro připraveni."
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Naty zve na koncert v Jerevanu v Arménii, který se koná 7. dubna.
Zdroj: PR & SMM Agency


Naty včera s fanoušky u nahrávacího studia v Palermu, kde trénuje na turné.


Zdroj: martincostas_, QueenOreiro, Igor Popov


Holky, Naty nám přeje přes VK: "Krásný den všem citlivým a statečným ženám."
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Naty na VK sdílela video se západem slunce při focení pro časopis Caras v San Juan.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Už je tady nové číslo argentinského časopisu Caras s Naty na titulní straně.

Natalia Oreiro se zpovídá ve Valle de la Luna: Mluví o 18 let trvajícím láskyplném vztahu s Ricardem Mollem a mluví i o svém synovi Merlínovi Atahualpa. Ujišťuje, že se nikdy nenechala ovládnout a že se nikdy necítila být součástí systému.
Jsi stále závislá na čokoládě?
"Ano, jistě! Nemůžu přestat. Generuje ve mě radost. Nevím, kolik jí jím denně, ale obecně se přejídám o víkendu. Nikdy jsem nebyla hubená, vždycky jsem měla křivky. Jsem holka se stehnama, se zadkem... Omezuji se jen když musím natáčet nějakou postavu. Když jsem natáčela Gildu, musela jsem zhubnout 7 kilo a pravděpodobně budu muset zhubnout letos zase kvůli dalšímu filmu."

O Ricardovi Naty řekla:
"Ricardo je veselý člověk. Setkali jsme se v životě, zamilovali jsem se a rozhodně je to láska mého života. Je nádherný, soustředěný, velkorysý, zábavný, uklidňuje mě, doprovází mě... Pro mě neuběhlo 18 let soužití. Jsme vášniví. A on je úžasný společník. Věřím v sobě hodně, ale myslím, že one ve mě věří mnohem víc než já v sobě. On mě učí, pomáhá mi jít dál, doprovází mě."

V těchto intenzivních 18 letech lásky, prošli jste si krizí?
"Ricardo je velmi vyrovnaný člověk, ale ano, jako všechny vztahy, i my jsme měli neshody a myslím, že to bylo kvůli mé osobnosti splašeného koně. Myslím, že moje přepracování, mé spojení 24 hodin denně s filmem, s turné nebo koncerty, občas destabilizovalo náš vztah."

Chceš mít další dítě?
"Ne. Vždycky jsem v tomhle měla jasno. Nechci další dítě. Líbí se mi být matkou jen Atahualpy."
Zdroj: caras.perfil.com


Natalia pro kolekci podzim-zima 2019 argentinské značky Lady Stork.


Zdroj: LadyStork.com


Natalia dnes přes sociální síť VK představila nové členy kapely, kteří ji budou doprovázet na turné Unforgettable Tour.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Naty teď každý den na sociální síť VK dává fotku týkající se turné Unforgettable tour a odpočítává dny do začátku turné. Už zbývá jen 11 dní!
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Natalia poskytla rozhovor pro armenský server News.am, kde mluvila mimo jiné i o turné. "Vystoupím v 16 městech (17) v rámci Unforgettable Tour, kde představím 22 skladeb. K dispozici bude mnoho projekcí, speciálně vytvořené pro tuto show. 6x změním kostým. Má postava bude královna Galaxie, která ztratí svou galaxii a hledá jinou, kde je Slunce. Blíží se k Zemi na své kosmické lodi a zamiluje se do krásy, kterou tam vidí. Představíme písně z mých třech alb, např. Cambio dolor, Me muero de amor, Rio de la Plata, Tu Veneno, Que digan lo que quieran, Gitano Corazón, Estamos todos solos, Valor... A samozřejmě představím své nejnovější písně, které vznikly pro Mistrovství světa ve fotbale. Bude mnoho překvapení, koncert zahrnuje také hudebníky a tanečníky..."
Po turné by měla natáčet dva filmy, drama a komedii.
Zdroj: style.news.am


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!