Nataliin nový příspěvek na sociální síti VK: "Zase skočíme do světa... trpělivost a láska ♥"
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Naty mezi dalšími umělci z Latinské Ameriky nabádá, aby lidé v době koronaviru zůstávali doma.
A další spot pro Unicef:
"Zavři oči se mnou a představ si, že nemáš přístup k pitné vodě, ani k mýdlu, ani k desinfekčnímu gelu. Ani k žádné jiné formě hygieny k prevenci koronaviru. Tohle je realita 900 milionů dětí kolem světa. Těžké, že? Nyní bychom měli zůstat doma, abychom se chránili. Ale to neznamená, že naše pomoc nemůže pohnout světem. Můžeme s tebou počítat?"
Zdroj: heraldo.es, Unicef


Koncert Natalie Oreiro v rámci Tu Veneno Tour z Budapešti z dubna 2001 v zatím nejlepší dostupné kvalitě.
Zdroj: Süller József


Úžasně zpracované více než dvouhodinové video mapující Nataliinu hudební kariéru od amerického fanclubu WeLoveYouNataliaOreiro. Na to, že je Natalia herečka, která zpívá, má za sebou velkou hudební kariéru. A i když nevydává desky, každý rok nám nadělí hned několik nových písní, kterými nás postupně zásobuje a dokonce točí i videoklipy. Proto si už nestěžujme, že pořád nemáme nové album, ale buďme vděční, za to, že i když si Naty někdy ve zpěvu moc nevěří, nepřestává zpívat.
Zdroj: WE LOVE YOU NATALIA OREIRO


Naty v nonvém videu pro televizi Telefe říká, co pro ni znamená, že byla součástí telenovely Divoký anděl. Včera kanál Telefe odvysílal první díl zmiňované telenovely v rámci #30AñosJuntos (30 let spolu).

"Bez pochyb byl pro mě Divoký anděl "před a po", jak v osobním životě, tak v mém povolání herečky. Je to něco, na co budu vždy vzpomínat. Myslím, že hodně lidí si mě taky bude pamatovat díky postavě, kterou jsem hrála, Milagros / Cholito. Dovolila mi poznat více než 50 zemí, je to telenovela, která se dodala do více než 80 zemí a poznala jsem místa, která pro mne byla nepředstavitelná. Mám skvělé přátelé ve světě díky Divokému andělovi."
A včerejší živý rozhovor s Naty do pořadu Juntos Podemos Lograrlo televize Telefe.
Naty v rozhovoru řekla, jak zvládá karanténu a už 5 týdnů doma s rodinou. Také řekla svůj názor na to, jak informovat děti o tom, co se děje a Ata je prý šťastný, že má mámu a tátu stále u sebe. Zavzpomínala na Divokého anděla, který se natáčel před 22 lety a na své první album, které vyšlo s telenovelou. Moderátor se Naty ptal, jestli cítila sílu a influencerství, jaké tehdy s telenovelou měla na mladé lidi i ve světe. Naty řekla, že ne, vůbec, pro ni jako herečku to byla hra, hrát si na Cholito. Jeden čas se telenovela natáčela i 14 hodin denně, takže herci neměli čas sledovat, jak ji vnímají diváci. Naty dostávala zpětné reakce od taxikářů, když se vracela domů z natáčení.
Naty pak dostala otázku na její fóbii ze žvýkaček. Tak upřesnila, že se nejedná o fóbii, ale o neurologické onemocnění Misofonie (nenávist vůči zvuku). Nejedná se jen o žvýkačky, ale třeba i o zvuk spreje. Naty v tu chvíli cítí úzkost, bušení srdce, zimnici a nemůže se na nic jiného soustředit. Někdy se snaží člověku se žvýkačkou vysvětlit svůj problém, jindy si vezme sluchátka a zapne si hudbu.
Naty mluvila i o kritice, snech a 19 letech s Ricardem, o Atovi a cestování. "Já mám obrovské štěstí, že Ata říká všechno, co se mu děje. Nevím, jak dlouho to bude trvat. Ale nyní je to dítě, které jasně řekne svoje pocity. Že je šťastný, že ho něco bolí, že ho něco trápí. Je velmi uctivý. Je to skvělé, protože naše pouto je velmi silné."
Naty dostala i otázku, jestli v době Divokého anděla, kdy ji porovnávali s Thalii, cítila nějakou rivalitu. "Jaká rivalita, když Thalia byla obrovská a já nikdo." Naty Thalii viděla na večírku před předáváním Grammy, ale nikdy se s ní osobně nesetkala. Naty ale připomněla svůj úspěch s Rafaellou Carra a Xuxou. Na casting na Paquita de Xuxa šla původně se svou kamarádkou Rosou a na místě jí nabídli, ať se taky zúčastní. Tak se zúčastnila a soutěž vyhrála.
Na závěr Naty mluvila ještě o tom, jaké je to být mámou v době pandemie, ale pro ni je "Být mámou každodenní práce."
Také Facundo Arana řekl, jak po 22 letech vzpomíná na Divokého anděla.
"Být součástí Divokého anděla byl sen, neuvěřitelné, mimořádné. Skvělý pracovní tým s bezkonkurenčním hereckým týmem, kde jsme všichni dali to nejlepší z nás, z naší kreativity. Vše s Divokým andělem bylo skvělé. Ta práce byla mimořádná a ten dopad, který měl, byl nádherný, neočekávaný, světový, bylo to neuvěřitelné."
Zdroj: Telefe


Minulý rok, 21. srpna, jsem sem dávala aktualitu, že je to 20 let, co se objevil první díl telenovely Divoký anděl na české televizi Nova. Není tomu tak. Ani Nova, která to loni potvrdila, neměla správné informace.

Já děkuji Haroldovi za obrovský průzkum starých materiálů a zjištění, že první díl telenovely Divoký anděl se objevil na TV Nova už v sobotu 22. května 1999 v 17:35. Telenovela se stále natáčela, proto ještě nebylo známo, kolik dílů bude celkem mít, a tak v TV programu uváděli 180. Telenovela se vysílala jen o víkendech a to až po 12. díl do 27. června.Kvůli sporům a změně majitelů TV Nova byl změněn TV program a telenovela Divoký anděl se začala vysílat znovu od začátku v sobotu 7. srpna 1999. Od září potom každý den v týdnu a později pouze v pracovní dny. Poslední díl (266) byl na Nově odvysílán 10.10.2000.

V Argentině byl první díl odvysílán 16. listopadu 1998.

Repríza Divokého anděla na Nově probíhala od čtvrtka 9. srpna 2001 do středy 11. září 2002.

A jak to bylo s dalšími telenovelami s Naty v Česku:
Kachorra (150) měla na TV Nova premiéru v pondělí 21. července 2003 a poslední díl byl odvysílán 4. března 2004.

Jsi můj život měl premiéru na české televizi Prima v pátek 9. března 2007 s posledním 230. dílem 8. února 2008.

To jen tak pro pořádek, ať přesně víme, kdy jsme si toho divokého anděla zamilovali.


V pondělí bude odvysílán rozhovor s Natalii v pořadu Juntos Podemos Lograrlo (Spolu to zvládneme), zabývající se aktuálními informacemi o Covid-19 na televizi Telefe. Pořad začíná ve 22 hodin (Argentina).

Zdroj: telefefans


Doplnila jsem fotogalerii o další staré fotky, tentokrát Photoshoots z roku 2002.

Je tu nová sekce i o filmu Reinas Salvajes (Statečné královny), jehož premiéra se také uskuteční letos.

Video ze zákulisí natáčení reklamy s Natalii pro ruskou kosmetickou značku Black Pearl ze 17. září 2019 v Moskvě.
Zdroj: Hotshot Films


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!