Natalia se připravuje na magickou noc

Tento rok se Natalia zaměřila na úpravu svých věcí a na nové projekty. Nejprve přenechala svůj podíl v Las Oreiro své sestře Adrianě. Poté odjela do Uruguaye, kde podepsala smlouvu s televizí Canal 10 na moderátorskou pozici talentové soutěže Got Talent Uruguay. A za dva týdny začíná natáčet La noche mágica (Magická noc), film Gastóna Portal, psychologický thriller, který se odehrává za soumraku 24. prosince, před Štědrovečerní večeří. Po filmu Música en espera (2009) a Wakolda (2013) Natalia přijala nabídku znovu natáčet po boku Diega Peretti.
Diego ve filmu ztvární postavu Nicola, který se vkrade do domu rodiny vyšší střední třídy s úmyslem krást. Dům na severu Buenos Aires si vybral náhodně. Nicola (Peretti) měl v plánu vejít do domu, vyhrožovat rodině zbraní a co nejrychleji utéct spolu s drahokamy, penězi a jinými cennostmi, ale uprostřed loupeže narazí na Kiru Damato (Oreiro), nádhernou ženu, která nikdy neměla vlohy pro nějakou práci nebo studium, ale thriller začíná, když se setkají Nicola a Kira a začínají žít jednu magickou noc.

Zdroj: Gente.com.ar


Natalia se včera večer v Buenos Aires zúčastnila prezentace knihy režisérky Liliany Parodi, která napsala svou autobiografii.


Zdroj: marcelopolino, piashaw, infobae


Natalia byla dnes dopoledne hostem pořadu La mañana en casa v uruguayské televizi Canal 10, aby mluvila o své nové výzvě - moderování soutěže Got Talent Uruguay.
Naty v pořadu mimo jiné mluvila o svém vzdělání, chodila do veřejných škol, jedna měla název "Československá", tak Naty zavzpomínala, jak zpívala v pražské Lucerně.
Naty také přiznala, že v Argentině dostala spoustu podobných nabídek na moderování, ale vždy odmítla, zřejmě ze strachu. Ale když přišla tato nabídka z Uruguaye, v její rodné zemi, nadšeně souhlasila po tom, co se poradila s manažerkou i manželem.


Zdroj: canal10.com.uy, LaMananaenCasa


Natalia včera spolu s uruguayskou televizí Canal 10 podepsala smlouvu a potvrdila, že bude moderátorkou talentové soutěže Got Talent Uruguay (Uruguay má talent).

Je to poprvé, co bude Natalia pracovat pro uruguayskou televizi a je to pro její profesionální kariéru výzva.

Natalia poskytla rozhovor pro pořad Subrayado Canal 10. "Je to opravdu obrovská show a musím být profesionální, ale zároveň to musím být já a myslím, že kvůli tomuto mi zavolali, mít tuto blízkost k lidem."
Natalia procestuje zemi v rámci natáčení pořadu, aby mohli lidé bez ohledu na věk ukázat své schopnosti a dovednosti.
"Nejkrásnější jsou příležitosti, které Vám někdo, kdo ve Vás věří dá, dát příležitost se rozvíjet. Protože zajisté existují nerovnosti, není stejné žit v Montevideu a v Artigas, Levalleja (odlehlých částí Uruguaye)."

Od října se budou konat castingy a v televizi se pořad objeví v prvním trimestru roku 2020.


Zdroj: canal10.com.uy


Týden s Gildou pokračuje, Naty zveřejnila fotky z natáčení jedné scény filmu Gilda, no me arrepiento de este amor.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Naty na VK pokračuje s Týdnem Gildy.


Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Naty na VK sdílela video z roku 2016, kdy se připravovala na roli Gildy.
Týden Gildy: Hledání Gildy.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Naty a její styl v patnácti.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Nataliin dnešní příspěvek na VK: "Moje neteř Bianca miluje svůj batůžek z Krasnojarsku."
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Minulý týden se objevily zprávy, že se kvůli finanční krizi v Argentině zavírají obchody Las Oreiro a zůstane otevřen jen jeden. Natalia se rozhodla přes svou agentku se k těmto zprávám vyjádřit.
Jako je tomu ze začátku, Las Oreiro pokračuje v práci s velkým kreativním týmem, aby pokračoval s budoucími kolekcemi.
Přes pár týdny se fotily fotky v provincii Jujuy k nové kolekci jaro-léto 2020.
Společnost pokračuje se svými velkoobchodními zákazníky, franšízy a také s růstovým plánem svých licencí (brýle, džíny, kožené zboží a kancelářské zboží) a svými hlavními obchody.
Vydáváme prohlášení, abychom popřeli, že se společnost zavírá. Informujeme, že před časem a po vzájemné dohodě převedla Natalia veškerý svůj podíl na svou sestru Adrianu, protože se věnuje uměleckým projektům, které zahrnutí 3 filmy a turné po Rusku a východní Evropě.

Zdroj: Clarin.com


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!