Natalia v rádiu La 100 poskytla rozhovor do pořadu No Esta Todo Dicho kvůli dnešní premiéře filmu Re Loca.


Zdroj: ComunidadCien


Natalia je dnes v tureckém městě Bodrum, kde večer vystoupí na soukromé narozeninové oslavě!


Poté Naty poletí znovu do Ruska, zúčastní se nějakých pořadů a pak poletí na festival Slovianski Bazaar do Běloruska.

Zdroj: instagram, nikolaibaskov, vikalokteva, olkabelochka, yasyavelina


Natalia pro časopis Para Ti: "Jsem žena, která žije v krizi."

Bez návratů, uruguayská herečka přiznává, že krize jsou výsledkem jejich nepřetržitých osobních hledání. Ona je taková, tak spontánní, že přiznává, že má ráda raw jídlo, ale když ji dají na výběr, preferuje pizzu a je tak statečná, že si obleče v Rusku svetr s vlajkou LGTB. O tomto a spousfě dalších věcí mluvila v dlouhém rozhovoru, kde také představila film Re Loca.
Zdroj: infobae.com/parati


Natalia v rozhovoru pro pořad Conversaciones zveřejněný 2. července na serveru La Nación. Natalia mluvila o chuti, myslí si že když je chuť pracovat, něčeho dosáhnout, všechno jde lépe. Také věří v příležitosti a myslí si, že v životě měla hodně štěstí. Kariérně vyrůstala po boku dobrých režisérů, dobrých herců, což ji posouvalo dopředu. Naty přiznává, že je velmi pracovitá osoba. Několik let bere dvakrát týdně hodiny zpěvu, jako malá chtěla studovat piáno, ale máma ji poslala na střih a konfekci. Naty vyprávěla v čem si myslí, že byl úspěch telenovely Divoký anděl, jehož hlavní postava Milagros se lišila od běžných hrdinek telenovel. A řekla, co je hlavní myšlenkou filmu Re Loca a jaký je její názor na aktuální situaci žen v Argentině, které nyní bojují za legalizaci potratů. Pak Naty mluvila o Atovi, který bude podle Nataliina vyprávění, velmi chytré dítě. Také prozradila, čemu se chce nyní věnovat: pokračování v psaní minisérie Grisel, situované do let 20. a 30. v Argentině, o deseti dílech pod režií Cladia Divella. Trailer k seriálu byl představen na veletrhu v Los Angeles, aby získali partnery, jelikož natáčení je velmi drahé, což se jim podařilo. Brzy by se tedy mohlo začít natáčet, Natalia v seriálu ale pravděpodobně hrát nebude. Na závěr Naty mluvila o Ricardovi, s kterým je téměr 18 let. Ricardova skupina Divididos bude letos v září slavit 30 let kariéry. Podle Natalie je Ricardo člověkem, který už se v životě našel, zatímco ona se stále hledá a Ricardo je jí velkou oporou. Se slzami v očích řekla: "On je osobou, která si užívá, že se mi daří. Hodně mě doprovází."
Zdroj: lanacion.com.ar


Videoklip k ústřední písni "Me vuelvo cada día más loca" filmu Re Loca, kterou zpívá Celeste Carballo a obsahuje scény z filmu.
V úvodních titulkách k filmu Re Loca hraje nová píseň "Las olas del viento", kterou pro film nazpívala Natalia!
Zdroj: UIP Argentina, Instagram


Něco z Nataliiných včerejších příprav na večerní před-premiéru filmu Re Loca.


Předpremiéra se konala v 17 hodin v nákupním centru Norcenter, Vicente López, Buenos Aires. Natalii, oblečenou v šatech od Dolce & Gabbana, přišla podpořit sestra Adriana s neteří Miou i manžel Ricardo Mollo.


Zdroj: christiandipetta, yosoysebastiancorrea, cinesshowcase, mirasfernan, nonnushkarusa, sb_marketing, andreabisso70, belencontemusica, leantravaglio, naty_oreiro_arg, xsiempreidolos, enjoyjessica, miranda.iglesias, fersandrocine


Natalia Oreiro byla právě hostem pořadu Cortá por Lozano na argentinské televizi Telefe. Představila film Re Loca, který bude už od čtvrtka promítán v argentinských a uruguayských kinech. Naty vyprávěla jaké byly její začátky v televizi, mluvila o astrologii, o Atahualpovi, o těhotenství, kdy v posledních dvou měsících přibrala 30 kilo a nemohla vytáhnout zadek ze židle.
Role Pilar v Re Loce prý pro Natali nebyla lehká, postava je tragikomediální a mluví hodně sprostě. V pořadu byly přestaveny Nataliiny role ve filmech a telenovelách, kde měla Naty různé barvy a střihy vlasů a v aktuálním střihu se prý cítí velmi dobře a svěže. Mluvila i o své fóbii ze žvýkaček, dávala rady při pěstování rostlin, mluvila o závislosti na telefonech atd. Po pořadu jede domů, připravit se na večerní předpremiéru.
Velmi upřímný, emotivní rozhovor s Natalii pro server Infobae natočený 26. června o filmu Re Loca, jehož závěr je prý překvapivý. Postava Natalie, Pilar, která vše přijímá, akceptuje, se v jedné magické chvíli změní v jiného člověka a dostane impulz, aby všechny kolem poslala k čertu.
"Vždy jsem byla velmi spontánní člověk, mám velký charakter, nepatřím mezi ty, kteří mlčí kvůli strachu. Ale ano, jsem trochu negativní v některých situacích, musím přiznat. Myslím si, že mi roky pomohly nechtít být ta hloupá, protože ano jsem inteligentní a uvědomuji si to. Někdy jsem trochu ironická, když mi něco vadí."
Naty přiznala, že neřídí auto, dvakrát si obnovila řidičák kvůli své rolím, kde musela řídit. Ale rozhodla se, že nebude řídit, jezdí taxíkem, a hodně na kole.
Nyní Naty nemá potřebu vrátit se do televize a dělat ji celý rok. Ale do nějaké minisérie se možná vrhne.
Ráda cestuje se svým synem, někdy ji škola dá svolení vzít Atu s sebou do zahraničí. "Cestovat se svým dítětem je něco krásného, také se hodně naučí, v poznání nových jazyků, architektur..." Emotivně mluvila o tom, co se naučila s příchodem Atahualpy: "Pro mě je vidět ho spát, něco nádherného. Cítit, že můj syn je klidný, že spí šťastně, po přečtení pohádky... pro mě je vidět ho klidně spát požehnáním. Je to možnost, kterou bohužel nemají všichni rodiče. Vidět, že nemá starosti. Takže pro mě je velmi důležité, že on si může vybrat, kým chce být, protože on se mě ptá na koho je podobný, já mu říkám, že na něj. Chci pro svého syna zdravou a svobodnou zemi. Ale hlavně pro něj chci šťastné dětství. Aby byl dítětem, a děti si mají hrát, mají mít čas na to se nudit. On se hrozně moc ptá, je upovídaný. Pořád se ptá "Proč, a co je tohle, a co znamená tohle slovo.." Hodně mu čteme, má rád knihovny a dokumenty o zvířatech."
Naty je nadšená z toho, jak nyní ženy bojují za svá práva a myslí si, že nyní je pro Argentinu velmi těžké, smutné období.
Na otázku "Co je pro tebe štěstí?" odpověděla: "Užít si to, co máš. Pro mě je to spousta věcí, ale myslím, že člověk je bohatý, když to, co má je to, co potřebuje."
Co přijde po filmu Re Loca? Naty píše minisérii, který vypráví o dvacátých a třicátých letech v Argentině, také bude působit jako producentka. Má nabídku natočit minisérii v Mexiku, plánuje koncertní turné po mnoha městech v Rusku, nyní pojede na festival do Běloruska...
Zdroj: infobae.com/teleshow/infoshow


Část uruguayského pořadu Desayunos informales, kde byla Natalia hostem minulý pátek. Natalia mluvila o Rusku, o svém vztahu k této zemi, o své první návštěvě Ruska, kdy měla velký strach, neuměla ani moc anglicky a teď tuto zemi miluje. Vyprávěla o čem je film Re Loca a jak vysvětlovala synovi, že je všude po Buenos Aires se zdviženým prostředníčkem a v traileru na film všechny sprostě posílá k čertu. Naty se také vyjádřila ke kauze, kdy si v Rusku schválně vzala svetr který podporuje LGBT (zkratka označující lesby, gaye, bisexuály a transgender osob) a bylo to gesto, aby ukázala, že je tady a podporuje toto "hnutí". V Rusku se o této kauze nemluvilo, ale v Argentině z toho byla velká mediální kauza. Také přiznala, že teď sedí před televizí vždy když hraje fotbalový zápas Argentina, Uruguay nebo Rusko na Mistrovství světa. Vyprávěla, jak vznikl nápad zazpívat píseň pro Mistrovství světa ve fotbale, ze začátku byla velmi překvapená, nepovažovala se za osobu, která by mohla sdílet pódium s takovými mezinárodními hvězdami, ale nabídku ráda přijala. Natáčení videoklipu v El Cerro bylo pro ni velmi emotivní, místní lidé ji nabízeli občerstvení, Naty má velmi ráda klidné procházky po čtvrti, kde vyrůstala. Na konci Mistrovstí Natalia zpívat nebude, už i proto, že píseň natočila se společností Warner a na Mistrovství vystupují zpěváci pod společností Sony. Řekla, jak byla se svým kmotřencem Brunem a rozloučení se s uruguayským týmem před odletem na Mistrovství do Ruska a Bruno se nadšeně fotil se všemi hráči. Na otázku jak se jí změnil život, když přišel Merlín odpověděla, že se z ní stala lidštějsí osoba, citlivější, začala se zabývat důležitějšími věcmi... vidět syna spát, klidného a zdravého. Ata je velmi klidný, solidární, zábavný, hodně se ptá, líbí se mu, když mu Naty čte pohádky, nebo čtou spolu. Ve škole má 38 spolužáků, což se teď moc nevidí, nyní to bývá spíše 18 nebo 20 žáků, je to skoro jak když Naty chodila do školy Mexico v Montevideu, když jich bylo 30 ve třídě...
Zdroj: teledoce.com


Dnes od 14:30 (19:30 SEČ) bude Natalia hostem argentinského pořadu Cortá por Lozano na stanici Telefe a bude mluvit o filmu Re loca, který má dnes v Buenos Aires předpremiéru.
Zdroj: CortaPorLozano


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!