Celý první díl soutěže Got talent Uruguay:
Zdroj: Natalia Oreiro Siempre, Natalia Oreiro Italian Fanclub


Soutěž Got Talent Uruguay startuje už dnes ve 21 hodin (2:00 SEČ) na uruguayské televizi Canal 10.


Zdroj: Canal 10, petinattiuy, cfernandezok


Ve čtvrtek 25. června ve 21:30 bude odvysílán rozhovor s Natalii do pořadu Siempre es teatro přes stránku PLATEANET. Peníze za virtuální vstupné půjdou na organizaci La casa del Teatro.


Zdroj: trexproducciones, tatoborounian


V nedělním pořadu Amamos el Talento na uruguayské televizi Canal 10 bude rozhovor s Natalii, jako moderátorkou soutěže Got Talent Uruguay, která se začíná vysílat v pondělí.
Zdroj: Canal 10


V pondělí 22. června od 21 hodin konečně začíná uruguayská televize Canal 10 vysílat soutěž Got Talent Uruguay!
Záznam z oznámení data premiéry soutěže Got Talent Uruguay v pořadu Amamos el Talento, kde byla Natalia přítomná přes internet.
Zdroj: canal10.com.uy, Juntos x Natalia Uruguay


15. června se objevila informace, že Natalia Oreiro požádala o ruský pas. Nyní se už mluví o tom, že slavná latinskoamerická herečka a zpěvačka pořadal žádost o získání ruského občanství. Natalia navštívila Rusko už dvacetkrát, jezdí tam především koncertovat a vystupovat na soukromých akcích. Podle odborníků se Natalii umožní nejen volný vstup do Ruska, ale také se jí výrazně zvýší příjmy. Ministerstvo dodalo, že je příliš brzy mluvit o kontrétním rozhodnutí, zejména kvůli epidemiologické situaci.

"Jednou jsem šla na ruskou ambasádu v Buenos Aires kvůli nějaké práci. Hodně cestuji a cítím s Ruskem velké spojení, že se mě zeptali, jestli bych to nechtěla oficiálně formalizovat. Řekla jsem, že to pro mne bude čest. Takže jsem vyplnila spoustu papírů, a nyní se to rozhoduje," řekla Oreiro v rozhovoru pro Tass přes Zoom z domácí karantény.
Zdroj: tass.ru, iz.ru


Natalia se zapojila k projektu Cuentos que alimentan (Příběhy, které nakrmí) od nadace Fundacion Arte Vivo, jejimž cílem je přinést jídlo, didaktický a zábavný materiál tisícům dětem, kteří jsou izolování od škol, jídelen nebo internetu.
Zdroj: Cuentos Que Alimentan


Naty a její pozdrav na včerejší promítání filmu Gilda, no me arrepiento de este amor v autokině v AeroLife, Letiště Carrasco, Uruguay.
Zdroj: casadelteatroar


Natalia ve spotu pro podporu instituce Casa del Teatro.
Zdroj: casadelteatroar


Léto s Andělem!

Po TV Relax, která vysílala poslední roky telenovelu Divoký anděl několikrát za sebou se rozhodla TV Prima zařadit do vysílání telenovelu, která Natalii Oreiro proslavila po celém světě.
Divoký anděl se začne vysílat na TV Prima Love 10. srpna. Bude vysílána každý den v 16:10 dvě epizody za sebou.
Zdroj: serialzone.cz


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!