Naty publikovala na VK video, kde jí syn Ata přeje k narozeninám.
Zdroj: facebook.com/budapestpark


Natalia natočila zdravici pro maďarský Unicef a jejich dobročinný koncert Segélykoncert, který se bude konat v Budapest Park 16. června.
Zdroj: facebook.com/budapestpark


V pátek byla Naty s Martínem Sastre na divadelním představení Quienay?, který režíruje Valeria Lorca, v divadle El Piccolino v Buenos Aires.
Zdroj: Valeria Lorca


Režisér Martín Sastre dnes zveřejnil novou fotku s Naty z jejich soukromého setkání.
Zdroj: Martin Sastre


Nenechte si ujít příběh podle skutečné události o životě zpěvačky Myriam Alejandra Bianchi alias Gildy! Film Gilda, no me arrepiento de este amor už za dva týdny v kině Evald v Praze!
Natalia pozdravila Facunda Aranu, a řekla pár společných anekdot, do pořadu paraguayské televize ABC, kde byl Facundo hostem při návštěvě Paraguaye.
Dnes slaví narozeniny Valeria Lorca, Nataliina nejlepší kamarádka, tak ji Naty přes VK popřála formou videa se společnými fotkami.
Osud nás udělal kamarádkami a život nás přeměnil v sestry... Krásný rok, Choli ❤"
Zdroj: ABC TV Paraguay, vk.com/nataliaoreiro


Nataliina nejlepší kamarádka, Valeria Lorca, dala na svůj Instagram soutěž, prvních pět, kteří řeknou stejnou rychlostí jazykolam, vyhrají lístek zdarma na divadelní hru Quienay v divadle El Piccolino. Naty už jeden lístek prý vyhrála.
Zdroj: valerialorca


V sobotu 25. května se bude promítat film Gilda, no me arrepiento de este amor na velkém plátně v pražském kině Evald. Promítání začíná v 11:30, rádi vás tam uvidíme!

1.5.2019 - Komentáře (6)
Děkujeme všem 36 fanouškům, kteří se zapojili do soutěže o suvenýry z Unforgettable Tour! Jedna odpověď byla špatně, dva cizince jsme ze soutěže vyloučili, tak slosování proběhlo online z 33 soutěžících a štěstí se usmálo na: Silvii Vávrovou, Elišku Ryljakovou a Magdalénu Kolínskou.
Gratulujeme!
Nevěřila bych, že budu někdy tuto aktualitu psát.
Dnes je to přesně 14 let, kdy jsem tuto stránku spustila. Dlouhých 14 let dělám tento web ve svém volném čase, zadarmo a pro vás. Proto děkuju za dlouholetou podporu hlavně Matymu a všem ostatním, kteří stránku mnoho let navštěvují.
Po více než dvou letech jsem udělala nový design, takový barevnější. Tak třeba stránku dotáhneme i k 15. výročí! :)

Reni


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!