Natalia se dnes rozloučila s fanoušky ve Voroněži i s celým Ruskem:
"Děkuji za tolik lásky,
děkuji za tohle nezapomenutelné turné.
Uvidíme se příště, přátelé!
Vždy se budu vracet, vždy!!

Zdroj: vk.com


Naty se dnes odpoledne před koncertní halou ve Voroněži vyfotila s fanoušky a spěchala na zvukovou zkoušku posledního koncertu Nezapomenutelného turné 2019.


Večer vystoupila ve Voroněži a poslední koncert si naplno užila. Píseň Valor Naty věnovala Anně, kterou poznala v Rusku při natáčení V rytmu tanga a také ji pozvala k sobě na pódium. S fanoušky si na pódiu zazpívala a zatančila na píseň Fuiste a jednomu fanouškovi spnila sen a zazpívala si s ním kousek písně Vengo del Mar přímo na pódiu. Koncert ve Voroněži byl 17. v pořadí a nyní už Naty čeká ještě nějaká práce v Moskvě a následně cesta domů a zasloužený odpočinek.


Celý koncert:
Naty dnes ráno přiletěla do města Voroněž, kde se zítra koná poslední koncert turné.


A po příjezdu do hotelu Naty nahrála novou fotku na VK: "Ahoj Voroněž!! ♥"
Zdroj: vk.com


Natalia dnes odpoledne publikovala na VK fotku a pozdravila Jekatěrinburg: "Ahoj Jekatěrinburg! Dnes večer se uvidíme!"
Fotky a videa z odjezdu z hotelu do koncertní haly dnes odpoledne v Jekatěrinburgu.


Večer se konal předposlední koncert turné Unforgettable tour v ruském městě Jekatěrinburg. Kromě toho, že Naty dostala andělská křídla a velkou ruskou čelenku, ze které byla nadšená, pozvala na pódium fanouška, který měl plakát s nápisem: "Dnes mám narozeniny, prosím zatancuj si se mnou".


Nataliin odjezd z koncertní haly v Jekatěrinburgu:
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro, anny.varova


Dnes byl v Arménii odvysílán pořad Women's Club, kde byla hostem Natalia.
Zdroj: Vitamin Production


Naty dnes po obědě strávila půl hodinku s fanoušky v hotelu ve městě Perm a poté odjela do Jekatěrinburgu, kde se zítra koná předposlední koncert.


Zdroj: ilona_bonita, kkkonfeta


Naty včera večer přiletěla z Novosibirsku do města Perm, kde na ni u letiště čekali fanoušci, tak si s nimi Naty vyfotila spoustu společných selfíček.


Dnes od 19 hodin Natalia vystoupila na koncertě v Perm, který je 15. v řadě.


Zdroj: nastiamaksimovna73004, irina_tiunova91, spotter


Natalia pro projekt United for Armenia od Unicef.
"Ahoj! Jsem Natalia Oreiro, jsem velmi šťastná, že jsem v Jerevanu! Jako ambasadorka Dobré vůle Unicef vím, že solidarita nemá hranice. A také jsem velmi vděčná, že vím, že Unicef Argentina, spolu s Unicef Arménie a Národním fondem Arménie spojili síly, aby pomohli dětem, které žijí v této nádherné zemi. Mnohokrát děkuji a všechny vás zvu, abyste pokračovali v pomoci pro Unicef Arménie. Ahoj!"
Zdroj: Unicef Armenia


Ruská fanynka Anna, jejiž snem je být zpěvačkou, si v lednu v Buenos Aires zazpívala s Natalii ve studiu píseň Cambio dolor.
Zdroj: Anita Ivanova


Naty dnes sdílela na VK fotku z Novosibirsku: "Krásný Novosibirsk! NOVAT (Novosibirské státní akademické divadlo opery a baletu). Uvidíme se příště! ♥"
A před odjezdem z Novosibirsku se Naty věnovala fanouškům, kteří na ni čekali v Novosibirsk Mariot Hotel. Sedla si na zem a rozdávala podpisy.


Zdroj: alena_agarina, olia23skh


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!