Dnes se začaly prodávat lístky na koncert v Natalie v Moldavsku, kompletní seznam 17 měst a odkazy na lístky turné "Unforgettable Tour 2019" zde:

16.3. Kišiněv, Moldavsko
21.3. Minsk, Bělorusko
23.3. Petrohrad, Rusko
24.3. Rostov na Donu, Rusko
25.3. Krasnodar, Rusko
27.3. Jaroslavl, Rusko
28.3. Moskva, Rusko
31.3. Kaliningrad, Rusko
1.4. Nižnij Novgorod, Rusko
2.4. Kazaň, Rusko
4.4. Toljatti, Rusko
7.4. Jerevan, Arménie
9.4. Krasnojarsk, Rusko
10.4. Novosibirsk, Rusko
12.4. Perm, Rusko
14.4.
Jekatěrinburg, Rusko
16.4. Voroněž, RuskoNaty včera popřála přes VK svému tátovi ke kulatinám: "Tati, tvých prvních 70 let. Miluji tě!"
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Dnes byl oznámen další koncert Natalie v rámci Unforgettable tour a to 16. března ve městě Kišiněv v Moldavsku.

Zdroj: Starsliga


Natalia na VK sdílela povedenou kresbu od svého make-up artisty, Sebastiana Correa.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Turné Unforgettable Tour 2019 bylo rozšířeno o další ruské město a to Perm, kde se bude konat koncert Natalie 12. dubna. Brzy bude zveřejněno ještě jedno město, které ale nebude ruské!

Zdroj: Starsliga


Včera Natalia poslala přání přes sociální síť VK: "Přeji vám rok 2019 plný lásky a míru"
A dnes sdílela fotku s kousky textů svých písní.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Krásný první den v roce 2019 na jediné stránce o Natalii Oreiro na světě!

Co Naty loni všechno stihla? Jako každý rok, tak přelom roku a začátek ledna strávila Natalia s rodinou v Uruguayi a po návratu do Buenos Aires se připravovala na roli Pilar ve filmu Re Loca. Koncem ledna změnila střih vlasů a nechala si je zkrátit na mikádo právě kvůli roli Pilar. 29. ledna začalo natáčení filmu Re Loca, který měl premiéru v Argentině a Uruguayi 5. července. V březnu měla Natalia vystoupit na koncertě v Tel Avivu v Izraeli, ale koncert byl pár dní před jeho uskutečněním zrušen. Koncem dubna Natalia natáčela trailer k seriálu Grisel, jenž byl v květnu představen v Los Angeles, aby získal finanční prostředky na jeho realizaci. Natalia se vrátila ke zpěvu a nazpívala několik songů, hlavním byl song k Mistrovství světa ve fotbale, nazvaný United by love. Ten Natalia představila v červnu v Rusku a v Uruguayi byl k písni natočen i videoklip. V červnu se Naty věnovala také propagaci filmu Re Loca a v červenci si na pár dní odskočila do Běloruska, kde byla pozvaná na hudební festival.
Loni Oreiro získala dvě významené ceny za svou kariéru, jednu v Brazílii, druhou v Argentině. Do Ruska cestovala v roce 2018 nejméně čtyřikrát a v listopadu v Moskvě natáčela videoklip k písni To Russia With Love, který vydala spolu s ruskou módní značkou Zarina.
Natalia loni hodně cestovala, kromě Mexika, Brazílie, Ruska, Běloruska, USA navštívila poprvé i Turecko. Zase se věnovala i charitě a zúčastnila se projektů nadací Peluffo Giguens nebo Unicef. Opět byla tváří Las Oreiro a Lady stork, spolupracovala s organizacemi Anda a Ibupirac a účinkovala v několika reklamách.

V roce 2019 se Natalia vrací na koncertní turné do Ruska, Běloruska a poprvé i do Arménie. Jestli se bude natáčet seriál Grisel se stále neví.

V roce 2018 bylo na tuto stránku přidáno 249 aktualit. Fotogalerie byla doplněna o 2 500 fotek, nyní jich obsahuje už 70 tisíc. Přehled Nataliiné loňské činnosti najdete v sekci Naty v datech, Novinky a aktuality byly přesunuty do archívu. Spousta sekcí na stránce byla opět zaktualizována a doplněna.


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!