Naty poskytla rozhovor do speciálního pořadu Agustína “Soy Rada” Aristaran (Re Loca). Flow, je platforma od společnosti Telecom, kde bude pořad "RadaHouse, více doma než kdy jindy" vysílán. Jedná se o novou řadu této "show", která vznikla během karantény a ve 40 minutovém díle Augustín vždy vyzpovídá svého hosta přes webkameru a během toho umožní divákům nahlédnout do jeho každodenního života.


Zdroj: lacapitalmdp.com


Natalia a její pozdrav pro Unicef Kyrgyzstán, který pořádal na den dětí v Kyrgyzstánu summit pro podporu dětí.
Zdroj: unicefkg


Natalia v novém spotu pro organizaci Unicef upozorňuje, že virus může zaútočit na nás všechny, ale ne všichni mají přístup k pitné vodě, aby si umyli ruce a viru se zbavili. Byl natočen spot i pro Peru, kde se včera konala charitativní akce Unicefu.

Včera Naty z domu poskytla živě rozhovor do pořadu Vivo para Vos pro Canal 9. Prozradila jak zvládá karanténu. Mluvila o tom, jak se dostala k Unicefu, co zažila v Keni, o písni v ruštině, kterou nedávno publikovala na VK, o tom, že hudební a herecká kariéra ji udělala slavnou v mnoha zemích a ona se nyní může zapojovat do místních solidárních akcí...
Zdroj: El Nueva Argentina, UNICEFargentina


Nevšední promo s moderátorkou Natalii a porotou soutěže Got Talent Uruguay, která bude spuštěna na uruguayské televizi Canal 10 snad v polovině června.
Zdroj: GotTalentUY


Natalia v novém spotu organizace Unicef.
Zdroj: Unicef Uruguay


Natalia v den svých narozenin zveřejnila na sociální síť VK dárek od svého syna Aty (8 let) "Šťastné narozeniny, mamko! Miluju tě!"
A poděkovala všem za krásné vzkazy.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Dnes má Natalia Oreiro 43. narozeniny. A my jí společně tímto videem přejeme vše nejlepší, hodně zdraví, spokojenosti a úspěchů, jak v soukromém, tak pracovním životě.


Feliz cumpleaños, Naty! heart
Natalia se téměř každý rok osobně účastní charitativního pořadu Todos por los niños, který pořádá organizace Unicef v Montevideu. Včera se zúčastnila přes Skype, žádala lidi o přispění peněžních prostředů na děti a představila píseň Chiquillada. Letos se vybralo 26 172 690 Pesos.
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


Natalia Oreiro a další umělci se spojili, aby zaspívali píseň "Chiquillada" od José Carbajal. Song, který Uruguaycům připojíná jejich dětství a právo být dětmi. Projekt je od organizace Unicef.
Zdroj: Unicef Uruguay


Naty v pátek 8. května zveřejnila na VK video, ve kterém zpívá ruský song k oslavě dne vítězství.
"Šťastný Den Vítězstsví!
Mír ve světě!
Mám vás ráda! ❤
Zdroj: vk.com/nataliaoreiro


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Next >>

Content Management Powered by CuteNews
SHOW ARCHIVE OF NEWS

© Copyright - www.nataliaoreiro.cz
Don't copy without permission!