Novinky 200626.12.2006 - Oreiro, Arana a další oslavovali

smv_fiesta.jpg (76105 bytes)Strávili spolu celý rok, hodiny a hodiny, více než se svými rodinami. Tisíce vtipů, rozmrzelost, mnoho sympatii.. vedlo k velkému úspěchu. Ti kteří se podíleli na Sos mi vida oslavovali. Pozornost věnovali oslavě dokončení natáčení telenovely. Herci se setkali v pátek večer v hale Rocoleta. Nechyběla Carla Peterson, které říkali La Momia, Quique - Carlos Belloso, jako největší komik v této novele, Cofa Griselda Siciliani, Marcelo Mazzarello, Pablo Cedrón, Fabiana García Lago, Alejandro Awada, Claudia Fontán, Elías Viñoles, Dalma Milebo, Nicolás Dagostino, Ornella Fazio, Adela Gleijer, Telma Fardín a další.
Nechyběla ani pořádná hostina, kde se podávaly jídla jako mořské plody, maso, znamenité deserty i zrmzlina..
A hned po tom se rozjela taneční párty.

Zdroj: clarin.com20.12.2006 - Premios Clarin

Předevčírem v Argentině proběhlo předávání cen Clarin. Naty tam byla za doprovodu manžela Ricarda, nechyběl tam Facundo Arana a další herci ze Sos mi vida. Jose (Elias Vinoles) a Quique (Carlos Belloso) získali cenu za role v SMV, Naty byla nominovaná jako nejlepší komediální herečka, ale bohužel nevyhrála. Ale jako nejlepší komediální telenovela vyhrála zaslouženě Sos mi vida!!
14.12.2006 - Pusa od Rickyho a Chayanne

Uruguajská herečka Natalia Oreiro nepřestala překvapovat. Od toho jak jako Monita dostala pusu od Rickyho Martina, když spolu natáčeli minulé úterý scény telenovely Sos mi vida v Recoletě, kde spolu s ní na něj čekali další osobnosti světové hudby. Další elegán byl Chayanne, pobývající nyní v Buenos Aires, který s Naty natočil také pár scén do Sos mi vida.Zdroj: infobae.com


9.12.2006 - Článek z časopisu LUZ

Několik dnů před ukončením natáčení Sos mi vida, Natalia Oreiro potvrdila, že přicházející rok 2007 nebude televizní, ale kompletně bude oddaná natáčení jejího čtvrtého alba. 

"Oh, nemůžu. Jestli řeknu příběh, už mě nebude chtít!", zakřičel Rubén, řidič taxi, který přivezl Natalii z jejího domu. A potom se Naty rozloučila pozdravem "Holi", který je velmi popolární u Monity Muñoz (kterou Natalia hraje v Sos mi vida, novely kterou vysílá Canal 13 každý den po 21.hod) Pusa, autogram a "ještě uvidím jestli mě neztratíš" přidali něco co herečka už moc dobře ví: veřejnost ji zbožňuje.
Obličej jí omýval mokrými vlasy, Uruguaská mladá hvězda, která dobyla Argentinu a celou východní Evropu, je stále krásnější.
O dětech, projektech, snech a láskách mluví v tomhle interview brunetka, která prožívá fiktivní vášnivé polibky s Facundem Aranou, a otevřela svoje srdce pro Luz, k 3. výročí tohoto magazínu.


Tvoje postava v Sos mi vida, je velmi úspěšná. Hodně jsi dala ze sebe do Monity?
Ano, je to všechno, co si můžu přát. Jsem spokojená s Monitou, bez trestnosti, kterou já nemůžu mít v dobrém slova smyslu.

Myslíš, že rok 2007 bude jako tvůj klasický volný rok?
Představa pro rok 2007 je dokončit moje 4. CD, které jsem nechala na půl, propagovat ho a odjet na turné.

Nechceš si udělat odpočinkový rok s možností být matkou?
Oh, nevím. Dnes ne.

Ale chceš mít děti před třicítkou?
Ne, ale s tím ti neříkám "nechci být matkou před třicítkou" (vysvětluje, mezitím co gestikuluje jako by byla titulek této poznámky). 

Dobře, ale někdy chceš mít děti?
Ano, jistě. Bude to okouzlující, i pro mě. Představuju se s mnoha dětmi.

A Ricardo má stejné prání?
Zeptejte se.

Ale tohle je něco, o čem mluvíte, ne? 
Není něco vzácného v mém životě o čem bych nechtěla mluvit. Je to věc přírody. Bude to dobrý, až to nastane, ale nemám teď žádný nápad. Nedělám strategii. Ale je pro mě něco tak přírodního, až to příjde, zjistíte to, ano?

Vždycky chceš být v něčem nejlepší? (Naráží na to, že Naty nebrala účinkování La Tigresy jako velkou hereckou konkurenci)
Když pracuju, pokouším se, ale vidím svoje hranice.. Ráda bývám dobrá, ráda se překonávám, nemůžu se tomu vyhnout.

Tento rok jsi svázaná s Facundem Aranou. Jak bereš tyto drby?
Pro oba je to zásah do osobního života. Řekli tisíckrát, že jsem těhotná, ale ještě nikdy jsem nebyla.

I přes velkou přívětivost během interview byla Natalia nějak unavená. Natalia přidala několik extra aktivit, kterým se věnovala. Ve filmu Gustava Postiglione "La Peli", který vyjde příští rok, si zahrála menší roli novinářky, kvůli které musela cestovat do Rosaria. Po dlouhé době přijala účinkování v další reklamě, tentokrát v reklamě na ovocné džusy. Nezapomněla ani na organizaci Greenpeace.... Bez pochyb, 11 měsíců silné aktivity.

Je dnes něco, čeho lituješ?
Naštěstí není nic důležitého, čeho bych musela litovat..

Jak by jsi rozebrala svůj úspěch, proč tě každý chce?
(skočila reportérovi do řeči). Každý mě nechce!

Komu by jsi chtěla říct "děkuju"?
Mým rodičům, za jejich důvěru. Hodně mě podporují a jsou vždycky tady, když je potřebuju. A musím poděkovat umělci Alexandru Romayovi.

A další kolem? Měl by někdo poděkovat tobě?
Lidé mi hodně děkují. A setrvávám s tím, že lidé říkají, že chodí spát s úsměvem díky programu. To je jedna z nejlepších cen.

Minule jsi nám řekla, že Ricardo je tvůj život. Podporuje tě i dnes?
Mnohem víc!

Potom musíš být zamilovaná ještě víc než předtím.
Ano, mnohem víc.

Zdroj: revista Luz


19.11.2006 - Během pondělí 13., Nataliin pozemek V Calamuchitě v Cordobě opět zachvátil oheň. Naty prožívala podobnou situaci již v říjnu minulého roku, kdy byl její pozemek zničen ohněm.
V pondělí v noci, když Naty oznámili špatnou novinku, začala křičet.


10.11.2006 - Natalia při natáčení Sos mi vida spadla ze schodů. Naštěstí si jen vymkla kotník.
Natalia zřejmě přijala hlavní roli v životopisném filmu o Gildě.


12.10.2006 - V pondělí 9. října se v Palace Hotelu v BA konala akce La gala de fundaleu. Mezi 500 pozvaných celebrit nechyběla Naty, Facundo a další argentinské hvězdy jako Mirtha Legrand, Paula Colombini, Julieta Diáz, Pancho Dotto....Díky téhle akci se vybralo více než 300 milionů Pesos, které půjdou na boj proti leukémii.
10.9.2006 - Natalia si domů pozvala několik návrhářů, aby ji pomohli navrhnout nové oblečeni, které si sama vytvoří, aby měla co na sebe k propagaci nového alba příští léto (v Argentině, na severní polokouli zima).
A další dobrá novinka - Naty bude tetou! Její sestra Adriana (33) je několik týdnů těhotná.


7.8.2006 - Natalia se v této době mimo natáčení telenovely Sos mi vida věnuje natáčení nového filmu La Peli. Natáčí se v Rosariu a Naty si zde zahraje novinářku.30.7.2006 - Sos mi vida byla prodána do 15 zemí za pouhých 6 měsíců. Telenovela s Natalii Oreiro a Facundem Aranou přichází do zemí Evropy jako je Rusko, Rumunsko, Maďarsko, Chorvatsko, Bulharsko, Řecko a Česká republika (!!!), plus do zemí latinské Ameriky jako Venezuela a Equador. Jedná se o prodání telenovely do dalších zemí. Abyste měli představu, každý díl stojí 1500$.

Další novinka (nebo spíš o čem se mluví), je, že Natalia začala brát chodit do kurzu pro piloty pod dohledem Facunda. Informovala noviny "Convictions", že už měla 2 hodiny. Uvidíme tedy Monitu pilotovat? 

Poslední novinka: Seriál V rytmu tanga byl prodán do 3 zemí Evropy. Channel 26 říká, že tenhle seriál je ruský, takže myslí, že nebude vysílán v Argentině. Ale také řekli, že bude nadabovaný do španělštiny příští rok a bude prodán kabelovým televizím.

21.7.2006 Naty by zítra měla začít natáčet scény nového filmu "La Peli". Natáčet se bude v argentinském městečku Rosario a Nat si zahraje roli novinářky.1.7.2006 Rozhovor Naty a Facunda pro časopis SAL

Natalia Oreiro a Facundo Arana - Dva protiklady, které se přitahují jako nikdo jiný

Ona je tornádo. On je čistě klidný. Hlavní dvojice "Sos Mi Vida", seriál s nejvyšším ratingem v televizi, prozrazují nám proč jim to spolu tak klape před kamerami a co na sobě mají a nemají rádi.

Ona je jako tornádo: přichází, způsobuje rozruch a odchází. Impulzivní a kreativní. On na druhou stranu je zosobnění klidu a vyrovnanosti. Reflexní a víc, daleko víc zaměřený ve všech jeho jednání, ve všem co dělá a říká. Oba se milují s nekonečnou něžností, s tou skoro jakoby sourozeneckou láskou, která se odráží v cestě po které oba kráčí, v péči kterou si na vzájem dávají, a obětí které přichází od nikud, někdy si na vzájem gratulují nebo vítají jeden druhého a ostatní, bez jakýkoliv zřejmých motivů. Jen proto, že to tak cítí.
Ale co se stane, když dva takový lidé začnou pracovat společně? Jednoduché. Tvoří nerozbitný tým jako ten, kterého Natalia Oreiro (28) a Facundo Arana (34) dosáhli v "Sos Mi Vida", program Canal 13, v produkci Pol-ka, která vymetá ratingy v konkurencích 21.hodiny (každý díl má úměrnost skoro 30 bodů) a která se denně stává nejsledovanější show v televizi. Jsou šťastní, i když takový rozruch pro ně není nic nového. Před osmi lety, kolem roku 1998 se Arana a Oreiro poprvé spojili v seriálu "Muñeca Brava".
Kouzlo pak začalo - jak se k tomu oba přiznali- a i když roky utekly, je jasné, že je to stále neporušené. Dnes vyzrálejší a lepší přátelé než předtím, přiznávají že si užívají pracovat společně a že mají jen jedno tajemství k dosažení výsledku: velmi se navzájem milovat. 

Proč je "Sos Mi Vida" hitem?
Oreiro: Protože každý, kdo je v tomto projektu, úplně každý má velkou touhu pracovat společně na dobře propracovaném příběhu a mají čas dělat to. Všechny tyto faktory vložené do sebe explodovaly a způsobily, aby lidé v této show viděli jiný žár. Správně? (Zeptala se ho a Facundo přikývl).

Předvídali jste tento výsledek?
Oreiro: Pracovat společně znovu po osmi letech způsobilo nevyhnutelně spoustu napětí, nejen v nás, ale také na stanici (Canal 13). Od začátku jsem se snažila být 
uvolněná a užívat si to, protože když jeden cítí nátlak, druhý bude omezený. To, že jsme společně pracovali v jiném hitu bylo v našem zájmu, ale také se to mohlo obrátit proti nám. A vzali jsme na sebe velkou zodpovědnost: ne k tomu, aby jsme mohli udělat to, co předtím a že si to lidé pamatují s takovým zalíbením.
Arana: Od začátku jsme věděli, že to bude velmi napínavý rok s konkurencí, ale soustředili jsme se, aby jsme dělali věci jak nejlépe jsme mohli. A fungovalo to. Ale bylo nám jasné, že jsme nechtěli zatemnit vzpomínky, které lidé měly.

Projednávali jste to v jakémkoliv daném momentu?
Arana: To je nevyhnutelné. Když jsme projednávali to téma, mohli jsme se zeptat sami: "Co by se stalo, kdyby to nefungovalo? Budeme schopni splatit lidem jejich očekávání?" A pravda je, že jsme nezatemnili vzpomínky, právě naopak. Proto jsme tak šťastní.
Oreiro: Naštěstí, on mě přesvědčil abych to přijala. Není o tom pochyb, přijala jsem tuhle práci kvůli tobě.

Co ve vás lidé vidí?
Oreiro: Že jsme dobří lidé.
Arana: Veřejnost ví, jak pracujeme společně a jací jsme rozděleně, to vše se přidalo k faktu, že máme vážně dobrý čas podávat tyto výsledky. Také je za tím vším skvělý tým. 
Oreiro: Lidé už vědí jaký je příběh: Protiklady, které se přitahují a nemohou být spolu, rozdíl je jak vyprávíme příběh z herecké perspektivy tak jako vyprávění. A za to jsme vždycky nabízeli rozdílné zvraty, které končili překvapením diváků.

Účastníte se psaní scénáře?
Arana: Některé věci jsme doporučili. Například, když jsem doporučil, aby Martín letěl a já jsem požádal vybrat si kurz, oni kolem toho napsali celou řadu stížností.
Oreiro: Já si beru scénář domů, a když ho čtu, dělám si poznámky, které mi přijdou na mysl, a druhý den se to ode mě dozvědí. Někdy přijmou doporučení. Dívám se na oblečení Monity a beru si doplňky pro jiné postavy.

Vy se nikdy neodpoutáte od své práce?
Oreiro: No, koukáme se na tu show každý den, že? Je těžké se odpoutat. Když končí rok, protože už nebude další sezóna, dopřeji si čas na nádherné prázdniny, abych relaxovala a zase dělala na mém čtvrtém albu.
Arana: I když se cítím melancholicky když myslím na konec, nemohu se dočkat času, kdy si vezmu volno. Půjdu lézt po horách. Ale tolik nás baví společně pracovat, že necítíme únavu.

Tolik zalíbení a tolik komplimentů. Cítíte zodpovědnost za fantazie, které vytváříte u diváků? 
Oreiro: Příbuzní a sousedé se mě ptají: "Líbáš vážně?".
Arana: To je nevyhnutelné, a myslím že se to děje, když pracujeme společně. Jsme přesvědčivý.
Oreiro: Velmi k sobě pasujeme, i fyzicky. Na kameře vypadáme dobře, a lidé myslí, že tvoříme roztomilý pár. Také je mezi námi velká důvěra: jsou scény, které musím dělat jen s ním, u kterých bych se necítila uvolněně, kdybych je dělala s jiným hercem.

Ale neobtěžuje vás to, nebo vaše blízké, že jste romanticky zapleteni? 
Oreiro: Když se show daří dobře, je logické, že tomu lidé chtějí věřit, i když je to jen na malou chvilku, že to co vidí na obrazovce se děje i v reálném životě. Je pro mě logické brát to jako něco přirozeného. 

Během tohoto celého setkání, které se koná v baru v Palermu - ten co si vybral Facundo, protože tady může pít maté – jsou tu objetí, komplimenty a zvláštní pohledy. Ona říká vtipy a on se směje každé její příhodě. A vzpomínky a příběhy jsou vždy propleteny s trestem na její části. Proč ho kárá? Protože Facundo upřednostňuje típnout svou cigaretu před pitím maté a jedením arabského chleba se sýrem, který mu ona nabídne. “Já nesnáším, když kouří!”, stěžuje si Natalia, téměř mateřsky. On se prostě usmívá a neodporuje jí. Ale uposlechne její přání a na malou chvilku přestává se svým zlozvykem. Dokonce ačkoli většina lidí si pamatuje začátek tohoto přátelství jako začátek během “Muneca Brava”, kdy se společně setkali, jejich první setkání bylo v roce 1994, když Natalia a Facundo, spolu s početnou skupinou dalších herců, chodili do baru ve Florestě. On hrál na saxofon a ona pozorně poslouchala, velmi blízko pódia. “Moc jsme nemluvili, ale byl to dobrý pocit, já si jí pamatuji perfektně,” říká on. A Natalia to připustí: “To je jen, že jsem byla na začátku a měla jsem postavu v novele, která neměla žádná spojení.” on se začne hrozně smát a ona se připojí. Natalia se odkazuje na svojí roli v “Inconquistable Corazón”. 

O pět let později, se setkali znovu na vedení v Telefé. Novela stvořená pro Natalii, ve které se zapojil i Facundo. “oni už měli ve smlouvě ženskou postavu a začali pátrat po mužské postavě,” říká Facu. Žádný z nich si už přesně nepamatuje, jaký měli jeden z druhého dojem, ale když už to byla legenda, ujišťují mě že kouzlo existovalo od začátku. “vždycky jsme spolu dobře vycházeli,” říkají současně. 

A když ta práce skončila, stále jste se vídali? 
Oreiro:  Několikrát jsme spolu mluvili po telefonu a naráželi jsme na sebe v různých blízkých restaurací (oba bydlí v Palermu). Já jsem nikdy nešla k němu domů na večeři a on nepřišel ke mě... Ale dobře, já doufám, že po tomto,se budeme navzájem vídat častěji, dobře? 
Arana: Uvidíme ... 
Oreiro: Myslím že ano. Od nynějška, budeme větší přátelé, takový, kteří se navzájem navštěvují. Ve volnu se snažíme společně obědvat, abychom mohli mluvit o našich věcech, ale setkání o víkendech je těžké... už spolu trávíme 12 hodin denně! 

A ještě k tomu chodit spolu na oběd o sobotách je příliš, je to tak? 
Oreiro: Tohle také není špatný plán. Vy byste to nenáviděli? (směje se) Tentokrát jsme jiní. Jsme starší a byli jsme schopni poznat se hlouběji. Když jsme společně na obědě, mluvíme o osobních věcech. Oba známe dobře svoje příběhy. Dříve to bylo jen na to mít dobrý čas, když se filmuje. Moc se oba milujeme a zjistili jsme, že o mnoho věcech uvažujeme podobně. 

Jaké věci vidíte rozdílně? 
Oreiro: Já nesouhlasím s kouřením, on s tím přestane. A já nemám ráda maté a on je do toho fanatik. (ona vrhá pohled odporu). 

Prali jste se někdy?? 
Oba: Neeee. 

Ani se nestane, že spolu nesouhlasíte? 
Arana: Jednou jsme se spolu prali. Jednou jsme spolu měli hroznou hádku, když my jsme filmovali “Muneca...”. 
Oreiro: Neříkej mi, že chceš říct [detaily]? (Když začal s příběhem, ona ho přeruší a skončí to vyprávěním všeho). Byli jsme na Ibize (Španělsko), bylo to něco hloupého, ale on byl uražený. Právě jsme dokončili natáčení, Vyjeli jsme si na projížďku autem a já mu řekla, “jeď tudy.” A on odpověděl, “já vím kudy jedu.” 

A co se stalo? 
Oreiro: Zřejmě jsme se ztratili a já mu řekla, “já ti to říkala.” To je ta nejhorší věc, kterou mu můžete říct! On odjel sám hrát na saxofon a já jsem šla spát. Následující den jsem zjistila, že je na mě naštvaný. 

Jen jeden čas ve všech těchto letech není špatný... 
Oreiro: Také nikdy nemohl odpustit ten fakt, že jsem pokřtila jeho postavu v “Muneca” se jménem Ivo... Jeden den přišel na natáčení a řekl: “Která bestie dala mé postavě tohle jméno?” Splašeně jsem zvedla ruku. 
Arana: Prostě jsem tomu nemohl uvěřit. “Ivo!” (pokládá si ruce na hlavu jakoby ho to opravdu pořád obtěžovalo). 

Zpět k vašemu přátelství, ve všech těch letech váš vztah dospíval a vy také. Vy jste velmi jiní než naposled kdy jste se viděli? 
Oreiro: Setkala jsem se s jiným hercem; on je stejně velkorysá osoba, se kterou jsem se setkala, ale nyní je velmi všestranný herec, který ví jak dělat drama i komedii dobře. Také jsem se dozvěděla, že má velký smysl pro humor a je velice vtipný když chce. Já miluji, když chce hrát anti-hrdinu; protože to je na dominantním muži vzácné. 
Arana: Před osmi lety jsem se setkal s druhem králíka Rogera, který by běžel tvrdě přes všechno a nikdy by se nezastavil. 
Oreiro: (Přerušuje) Já jsem se nezměnila. 
Arana: Ona byla dospívající člověk a teď je žena se všemi těmi potenciálními vědomostmi. Slyšeli jste, že herec ví jak zahrát tón? Dobře, já vím které tóny hraji dobře, ale Naty hraje na celý klavír. 
Oreiro: Oh přestaň! 
Arana: Já mluvím. 

Nikdy jste se neprali, nedělejte to nyní. Můžete mně říct co máte na sobě nejraději? 
Oreiro: (Ona vždy převezme iniciativu) Jeho velkorysost. On je muž, který myslí nejprve na jiné a pak sám na sebe. Je ještě k tomu skvělý spolupracovník a velmi laskavá osoba. To je vše, to stačí. 
Arana: Naty je má spřízněná duše. 
Oreiro: Přestaň s tím! Nedělej ze mě básníka. Já už víc nechci slyšet! (Ona vstává a opouští bar, odchází k chodníku a čeká, až on přestane mluvit). 
Arana: Ona má hrozný smysl pro kolektiv, vždy se tlačí vpřed. Vypadá to jako by se nemohla ani na vteřinu zastavit. To se mně v jiných pracích nepřihodilo, že milování se navzájem se bralo s takovou důležitostí. Ona je víla. 
Oreiro: Skončili jste?? Já jsem vám zapomněla říct, že on mi servíruje mé nápoje... Musím něco přidat, jsem jistá, že vám hodně o mě přednášel... 

Dávají si navzájem další z těch spontánních obětí, jedno z těch, které oba mají tolik rádi. U dalšího stolu, dvě ženy přeruší jejich pití kávy s povzdechnutím a něžným pohledem. Musejí si na moment myslet, že obchodník, Martín Quesada, a boxerka, Esperanza “La Monita” Munoz, se rozhodli dát konec svému dětinskému bojování. Nebo možná že jsou preferenční svědci dopředu šťastného konce. Nehledě na to všechno, Natalia a Facundo jsou stále zapojení do toho nekonečného objetí, jen proto, protože se na vzájem milují.

Moc díky Viktorovi!16.6.2006 Natalia by podle posledních informací měla být v těchto dnechs Facundem Aranou v Německu na Mistrovství světa ve fotbale. Natočí tam pravděpodobně nějaký díl SMV a snad podpoří Argentinu v některém nzápase.


17.5.2006 - Natalia Oreiro: "Lidé se potřebují smát"

Natalii se líbí smyšlené postavy. Jednou byla drzou "Cholito" v Divokém andělovi. Výstřední Kachorrou, která mluvila s ponožkou v telenovele, která měla stejný název. Zahrála si roli ekologické super hrdinky na jejím třetím albu Turmalina. Byla i zaměstnankyní v cirkuse v El deseu. Nyní ji každý v její zemi zná jako La Monitu, boxerku v Sos mi vida, v telenovele, která má 28 bodů ratingu od pondělů do pátků Canalu 13.
S cestou úspěchů, kterou si buduje od 10 let, uruguayská herečka a zpěvačka nemůže uvěřit, co se teď děje: "Hrála sem spoustu postav, ale tohle je poprvé, kdy mě lidé na ulici volají La Monito.
Předtím, než začalo natáčení Adrianova podmínka byla: "Tohle je komedie, kde jsou bohatí a chudí lidé,ale nechci stereotypy." "A já jsem udělala opak", řekla Natalia.
Nicméně nemůžeme zapomenout, že takhle exploze úspěchu přišla po fiasku v El deseu v roce 2004, v seriálu, kde Natalia byla jednou ze nejlepších hereček z Telefe.
O: Proč je komedie lepší než drama?
Protože život je takový. Jsou dobré časy a zlé časy. Nevím, jestli je komedie zajímavější než drama. Možná poslední projekt nebyl takový, protože tam nebyly milé a šťastné momenty. Ale také rozumím lidem, kteří se potřebují smát, mají spoustu problému v jejich životech a možná vidí mě jako osobu, která může změnit jejich představy.
O: Cítíš se jako více spolehlivá dělat lidem úsměv na tváři?
Cítím se přirozeně více komediální. Je to něco, co mi dělá radost. Hodně pracuju, zkouším si doma moje scény a příjdu zpátky s více rozlišnými názory a oblečením než sem myslela. Je to něco co ve mě vždycky bylo, možná víc než drama.
O: Tak proč ses změnila?
Ta skutečnost je, že v reálném životě herec potřebuje šance dělat nové věci a mít nové výzvy. Budu pokračovat vybírat si dramatické postavy. V tomto momentu miluju natáčení Sos mi vida, je to proto, že předtím jsem natáčela El deseo. Kdybych se rozhodla natáčet jinou komedii po Kachoře, měla bych pocit opakování. Neměla bych dostatek času k vytvoření nové postavy a když jde všechno dobře, máš sklon dělat věci stejně. Zdá se mi, že je dobré riskovat. Z tohohle můžeme růst jako herci. Tato postava mi pomohla dělat filmy a ukázat další svoje stránky.
O: V El deseu nebyli opravdoví chlapy. Co hlavního dělá Facunda úspěšným v Sos mi vida?
My sme v Argentině nenašli mnoho krásných mužů. Facundo je jeden z nejlepších. Doufám, že se ostatní na mě nebudou zlobit, ale myslím si, že teď jsou ti největší muži Pablo Echarri a Facundo.
O: Proč si vy dva v televizi vedete tak dobře?
Máme mezi sebou speciální chemii, protože se máme oba dva velice rádi. Od Divokého anděla sme se stali dobrými přáteli. Oba dva se navzájem hodně respektujeme a část úspěchu anděla byla kvůli tomuto respektu. Facundo byl jeden z těch, kdo mě přesvědčil k natáčení tohoto seriálu. Udělala sem to pro něj. Suar mi volal osmdesátkrát a nepřesvědčil mě, protože jsem v tu domu dělala na jiném projektu.
O: Čtenářky by zajímalo, jaké to je být s jedním z nejžádanějších mužů Argentiny?
Facundo je ten, který líbá nejlíp. Vždy se s ním cítím bezpečně. Vždycky chce, abych se cítila pohodlně. To je to, co na něm vidím, že je vždy gentleman.
A holky: Pro teď jsem to já, kdo se s ním líbá.
Konkurence
Dnes nejsledovanější seriály Argentiny: Sos mi vida, dílo Canalu 13 a Montechristo, dílo Telefe. Jsou rozdílné. Jedna je komedia a druhé drama, ale oba dva dělají dobrý obraz svým kanálům.Navíc Natalia byla jednou ze snoubenek Pabla Echarriho a říká, že producenti Montecrista jsou její přátelé. Přiznala se, že do teď z toho viděla jen malou část. Její omluva: "Nemám čas, příjdu domů, podívám se na Sos mi vida, přečtu si scénář, podívám se na program Roberta Pettinatoho a o půlnoci jdu spát. 
O: Proč myslíš, že tyhle dva seriály jsou tak úspěšné?
Jsem překvapená, protože jsou opravdu rozdílné. Jedna je komedie a druhé drama. Každá má vlastní výhody a to je proč je lidé sledují.
O: Nebojíš se možných plánovaných změn při vytváření konkurence?
Nemyslím si to. Nemyslím si, že naše telenovela bude v 10 hodin večer nebo Montecristo v 9. Hlavně pro lidi, co sledují obě. Veřejný cíl je dobře rozložit tyto dva programy.

Hudba není jenom pro Rusy.
Naty říká, že její hudební kariéra není jenom pro Rusy. Jeden z důvodů, proč zdržovala rozhodnutí pro roli v Sos mi vida bylo, že nahrávala svoje čtvrté album. Kvůli jejímu kontaktu, musela udělat další album pro BMG. Natalia říká, že se vyvíjí od jejího prvního alba, nahrává od 18 let a chtěla by, aby se tenhle vývoj objevil na jejím novém albu: "Ale je to těžké změnit něco, když jsi toho prodal tolik."
Její nápad byl udělat jiný typ songů, ale producenti to nechtěli. Proto žádala ukončení kontaktu. V tu dobu začala nahrávat album doma. Už nahrála 40% alba, ale prozatím to ukončila kvůli telenovele. Vysvětlila, že nechce dělat dvě věci naráz, protože tak si nemůže užít to, co dělá. Tento projekt má pauzu do konce natáčení Sos mi vida a album by mělo být dokončeno příští rok pro Argentinu a svět.
O: Jaké jsou tvoje nové songy?
Nahrála jsem dva songy pro ruskou minisérii, které se objeví na novém albu, ale nebudou jako intro k sérii. Radši to nedělám, kvůli zmatku. Hudba kterou jsem dělala vypadá víc jako verze Light my fire, kterou jsem nazpívala pro El deseo.
O: Bude to rockové album?
Ne, mám rockového manžela ale já nejsem rockerka. Bude tam několik balad.
O: Máš zálibu dělat rozdílné věci?
Chci rozveselovat lidi a opravdu ráda nahrávám songy. Nechci ztratit veřejnost, kterou už mám. To co právě dělám je následkem vývoje. Svoje první album jsem nahrávala před 10 lety a bylo by divné dělat stejnou věc.


back