Novinky 200725.12.2007 - Akce

Více než 4700 hostů se 14. prosince zúčastnili mega večírku organizovaného časopisem GENTE v Ocre Hall de la Rural v Buenos Aires, aby se rozloučili s rokem 2007. Na večírku se objevil i Melanie Griffith s Antoniem Banderasem, který přijel do Argentiny propagovat novou vůni Blue seduction. Dále tam byla Natalia Oreiro, Frorencia Peňa, Julio Bocca, Moría Casán... Uprostřed noci se několik slavných obléklo do peří a prošlo se po přehlídkovým molu. Několik osobností se potom společně vyfotilo na titulku časopisu.Od 13. do 16. prosince se v Uruguayi, v Punta del Este konaly automobilové závody. Nechybělo tam i spousta známých osobností, mezi nimi u rodačka z Uruguaye, Natalia Oreiro! Ta se dokonce svezla v autě s šampionem Matiasem Rossim.


Zdroj: Puroshow, Lanacion


25.11.2007- Akce

Zpěvačka Fabiana Cantilo pozvala svoji kolegyni z hudební branže, Natalii Oreiro 4. prosince do klubu Roxy. Chce si s ní zazpívat na jevišti. Co z toho bude, uvidíme později..

8. prosince by Naty měla jet s manželem Ricardem do Santiaga, hlavního města Chile, kde bude mít Ricardo se svoji kapelou koncert. Naty chce doprovodit manžela a pozdravit svoje fanoušky, kterých má v Chile spoustu.


22.11.2007 - Kalendář, duet

Argentinská fotografka Gaby Herbstein připravuje nový kalendář pro rok 2008. V kalendáři se objeví Julio Bocca, Gustavo Cerati, Carolina Rautemberg.. i Natalia Oreiro a 70 modelů z nejprestižnějších agentur v Argentině! Kalendář Gaby Herbstein je v Argentině už klasikou, jednou byl zaměřen i na prevencí AIDS nebo s tématem ochrany životního prostředí.
Kalendář pro příští rok s názvem "Ptáci ráje" bude představený 17. prosince 2007 a vyjde jenom 5000 kopii.


Luis Miguel slíbil, že v příštích měsících bude nahrávat písně se známými zpěvačkami. Argentinský portal PrimaciasYa uvedl, že Luis si v těchto dnech užívá otcovství a oficiálně plánuje pro své nové album několik duetů. Měla by účinkovat Shakira, Jennifer Lopez, Paulina Rubio a Natalia Oreiro. Natalia Oreiro už si vybrala klasiku od Armanda Manzaneroho "Por debajo de la mesa".

Zdroj: Puroshow, PrimaciasYa


20.11.2007 - Herečka Natalia Oreiro odhalila, že byla diskriminovaná od dětí za to, že byla jiná!

V interview, publikovaném v časopise Caras, uruguayská herečka mluvila o své nové profesi, o projektu Las Oreiro, který sdílí se svoji sestrou Adrianou. Ale Oreiro také zavzpomínala na svou minulost, kdy kvůli ekonomickým problémům její rodiny, nosila oblečení, které jí šila její máma a to jí přinášelo ve škole více problémů. "Chodila jsem do veřejné školy, kde všechny děti nosily typické uniformy. Já jsem byla oblečená v zástěře princezny, zdobenou výšivkami, kterou mi ušila máma. Na jedné straně jsem byla princezna ale na druhé straně jsem se domů vracela uplakaná, protože děti nepřijímaly ty, kteří byli jiný. A neříkaly mi hezký věci.
Rodinná tradice v šití oblečení pokračovala dokud se Oreiro nestala světoznámou herečkou telenovel. "Poté, co jsem začala pracovat jako herečka, mi sestra šila oblečení, které jsem nosila na castingy. Například oblečení ze záclony, proužkované vzory, korzety... Později, když se Naty stala hvězdou televize se všechno změnilo k lepšímu. Nyní se Naty pomstila a otevřela si se sestrou, profesionální designerkou, vlastní obchod s oblečením v Palermo Soho.

Zdroj: reporteronline.com.ar


1.11.2007 - Bude Naty zpívat duet s Luis Miguelem?

Nově se objevily informace snad na všech informačních serverech, že by si Natalia údajně měla zazpívat duet s Luis Miguelem na jeho nové CD. Ten chystá CD plné duetů, na kterém by si kromě Naty měly objevit písně se Shakirou, Jennifer Lopez, Paulinou Rubio, Lucero, Beyonce nebo Julietou Venegas. Pro Luise a Natalii byla údajně vybraná píseň Por debajo de la mesa, jež je cover písní Armanda Manzanera a Carmen Paris. Tato informace není ale potvrzená.
Originál písně - http://www.sendspace.com/file/5kmqszZdroj: primiciasya.com


27.10.2007 - Novinky

Naty se objeví v divadle poprvé v cyklu Teatrisímo (29.10.) během její kariéry herečky. Ve hře "Las mariposas son libres" účinkovala již když ji bylo 16. Ve hře se také objeví herec Antonio Grímau (hrál s Naty v telenovele Ricos y famosos) a herečka Claudia Lapacó. Lístky jsou už bohužel vyprodané, ale třeba Naty příští rok zase zavolají a zahraje si v jiné hře.

Cosmopolitan TV se vyhlíží po Natalii Oreiro. Navrhli Naty, aby vedla program určený anorexii. Ta se sociálním cítěním by tuhle nabídku přijala, ale nechce aby tento cyklus skončil pro jeho lehkomyslnost. V těchto dnech Naty zřejmě vykresluje detaily pro tento program

Zdroj: primiciasya.com


20.10.2007 - Naty na akci Teletón

Naty by měla vystoupit na akci Teleton v Chile s písní Alas de libertad. Byla pozvaná i Ricardova skupina Divididos a Naty se k nim přidala. Na této akci byla už v roce 2004. Teleton pomáhá postiženým dětem.

Zdroj: natyoreiro.com.ar


20.10.2007 - Otevření nadace proti lidskému obchodování

..se konalo včera, kde účinkoval i velvyslanec z USA. Marita Veron (Žena na obrázku) zmizela v roce 2002 a její matka nyní dosáhla založení pomoci pro oběti lidského otroctví. Nová instituce byla otevřená včera, v 11:30 v Avenida Salta a byl pozvaný velvyslanec USA, Earl Anthony Wayne.
Předevčírem se velvyslanec Wayne setkal v Buenos Aires s herečkou Natalii Oreiro v rámci kampaně "Neobchodujte s lidmy, nechtějte moderní otroctví", od organizace OIM.

Zdroj: lagaceta.com


19.10.2007 - Naty v klipu Kevina Johansena

Podle nejnovějších informací by Naty měla natočit videoklip společně se zpěvákem Kevinem Johansenem. Jde o píseň z alba Logo tohoto zpěváka, který je původem z Aljašky, a proto Natalia bude v klipu pouze hrát, ne zpívat.

Zdroj: primiciasya.com.ar


16.10.2007 - Natalia v Bahia Blanca

Minulý pátek, 12. října 2007, se Natalia zúčastnila slavnostního otevření devatenáctého obchodu značky C&A v argentinském městě Bahia Blanca. Po otevření následovala autogramiáda.

Zdroj: bureaudeprensa.com


15.10.2007 - Novinky o filmech Naty

Nakonec se ukázalo, že Natalia ve filmu El Frasco hrát nebude. Vyplývá to z informací produkční společnosti Zarlek a rozhovoru s dalším protagonistou filmu Dariem Grandinetti, který řekl, že film začíná natáčet v listopadu s Letícií Bredice. Zato se začaly objevovat nové informace o filmu Miss Tacuarembó, kde by Naty podle posledních zpráv měla představovat hlavní hrdinku, která se shodou okolností jmenuje taky Natalia. Film je založen na knize se stejným názvem extravagantního uruguayského autora Daniho Umpi a vypráví příběh podomní prodavačky parfémů Natalie, která žije se svým homosexuálním kamarádem, když do jejich životů vstoupí její matka a převrátí vše vzhůru nohama. V posledním rozhovoru pro Clarín Naty k filmu řekla: ,,Film je ve španělské koprodukci a scénář byl napsán podle knihy Daniho Umpi a upraven Martínem Sastre a mě byla nabídnuta hlavní role. Myslím, že jsem připravena!“

Zdroj: Zarlek, Clarín, El Argentino


11.10.2007 - Naty v show Susany Gimenez!

Včera, 10. října 2007, se Natalia objevila ve známé show Susany Gimenez na TeLeFe. Interview bylo hlavně věnováno módě, novému obchodu Las Oreiro a nové kolekci jaro/léto.

Je pravda, že to byl vždy tvůj sen?
- Ano, můj a mé sestry. My, už jako malé holky, jsme se učily stříhat a vyrábět. Chybí ti práce pro televizi?
- Ne, zatím ne.
Chceš mít dítě?
- Moc ráda bych, ale uvidíme, jak to půjde. Neplánuji to.

Dále řekla, že projekt Las Oreiro ji stál mnoho času, že má nyní projekty pro kino a že příští rok plánuje vydání čtvrtého CD. V průběhu pořadu také proběhla módní přehlídka s modely z kolekce.7.10.2007 - Las Oreiro je móda!

Přestože pršelo, nikdo nechtěl chybět na tomto zahájení "Las Oreiro". V Honduras a Armenii, obchod s dámským oblečením, který otevřela Natalia Oreiro se sestrou Adrianou, byl plný slavných lidí, přátel i příbuzných, kteří se spojili a popřáli jim hodně štěstí. Mezi podnosy se sushi, červeným vínem a znamenitou čokoládou (která se tam taky prodává), Leticia Bredice, Griselda Siciliani a zpěvačka Anita Alvarez de Toledo přemýšlely nad každým designem věcí od sesterské dvojice.
"Tohle je skvělý sen a moje cesta jak spojit rodinu." Řekla Natalia mezitím co ukazovala detaily obrazu a fotky z jejich dětství.
Oblečení? Nejkrásnější, velice ženské se sortimentem pro noc i den, v zářivých barvách.
"Cítím se velmi pyšný. Tak jako Nataliia tak i Adriana jsou velmi speciální bytosti", řekl otec sester, mezitím, co mu Naty vlepila pusu a šla ven rozdávat čokoládu.Zdroj: Clarín


1.10.2007 - Divadelní cyklus Teatrísimo

Natalia Oreiro se poprvé zúčastní divadelního cyklu Teatrísimo, který se bude odehrávat v Casa del Teatro. „Když jsem přijala nabídku účinkovat v cyklu od Santiaga Doria, nevěděla jsem, v jaké hře budu hrát, ani kdo budou mí herečtí kolegové. Vše dopadlo tak, že diváci uvidí nádherné představení!“ Natalia vystoupí ve hře Masculino-Singular 29. října 2007.Zdroj: ClarínOtevření obchodu Las Oreiros

Příští pátek, 5. října 2007, Natalia a Adriana otevřou svůj první módní obchod v Palermo Viejo. Novou informací je, že obchod nebude prodávat pouze oblečení a doplňky, ale bude také čokoládovna. „Bude možnost koupit si různé bonbóny a čokolády, třeba mé oblíbené, nebo oblíbené Adriany, které obsahují ovoce,“ řekla Natalia pro Clarín. „Spojila jsem se také s přáteli z Clubu 69, kteří pro mě vybrali hudbu 50, 60, 70 i 80 let, která se bude hrát v obchodě,“ dodala Naty. Kolekce oblečení je pouze v limitované edici, ale pokud bude obchod úspěšný, plánuje se otevření dalších obchodů a rozšíření kolekce.Zdroj Clarín24.9.2007 - Naty v divadle!

Natalia bude hrát v divadelním představení Masculino-Singular od autorů Jean-Jacques Bricaire a Maurice Lasaygues. Pod vedením divadelního režiséra Santiaga Doria se představí Natalia Oreiro, Arturo Bonín, Antonio Grimau, Claudia Lapacó a Sergio Surraco. Hra bude představena 29.října v rámci divadelního cyklu Teatrísimo, bude se hrát od 20.30 v divadle Casa del Teatro na Avenida Santa Fe v Buenos Aires. Vstupenka stojí 15 dolarů. V cyklu se také objeví herci, s nimiž již Naty spolupracovala, jako Norma Aleandro (Cleopatra), Guillermo Francella (Un Argentino en NY), Erica Rivas (El Deseo), Hugo Arana (Sos Mi Vida) nebo Luis Luque (El Deseo).Zdroj: Puroshow
La Peli DVD

Datum vydání DVD s filmem La Peli, kde Natalia hraje novinářku Lolu, je 18. října 2007. Jednodiskové DVD obsahuje kromě filmu také interaktivní menu, anglické titulky, trailer, vystřižené scény nebo rozhovory.

Zdroj: DVDventas.comPremiéra Las Vidas Posibles byla odložena

Dlouho očekávaná premiéra filmu Las Vidas Posibles režisérky Sandry Gugliotta byla odložena z 20. září na prozatím neurčité datum. Produkční společnost Primerplano tuto událost komentovala takto: ,,Velký úspěch filmu Las Vidas Posibles na filmových festivalech způsobil, že premiéra musela být odložena, aby se film mohl ještě některých festivalů zúčastnit. Jde o to, že jakmile má film oficiální premiéru nemůže se již účastnit filmových festivalů.“

Zdroj: Primerplano


20.9.2007 - Módní návrhářky Oreiro!

Las Oreiros, to je jméno nového obchodu Natalie Marisy Oreiro Iglesias a její sestry Adriany Patricie Oreiro Iglesias. Jméno je potvrzené a registrované patentní společností, a bylo zapsané 12. července 2007. Obchod se nachází v ulici Calle Honduras 4778 v části Santa Rosa. Natalia řekla: „Tento sen jsme se setrou měli již od dětství, a Adriana dokonce vystudovala módní návrhářství. Nyní se zabývám obchodem, ale na konec roku mám naplánované turné po Rusku, Polynésii a Izraeli.“ Natalia také uvažuje o otevření obchodu v Uruguay. 18. září představila další z modelů od Las Oreiros herečka Leonora Balcarce při premiéře filmu ?De quién es el portaligas? v argentinském městě Rosariu.

Zdroj: Puroshow, Primicias YaNaty nazpívá duet s Gogem Andreu

Podle nejnovějších zpráv by Natalia měla nazpívat duet s hercem a zpěvákem Gogó Andreu, který hrál v telenovele Muňeca Brava Dona Pepe. „Vše jde podle plánu, zpívají báječně!“ řekl producent CD Esteban Morgado. Na CD by se měl také objevit duet s Ricardem Mollem.

Zdroj: La Razon


17.9.2007 - Natalia Oreiro nejoblíbenější osobností Uruguaye

Uruguayský deník Últimas Noticias zveřejnil 17.září 2007 výsledky veřejného hlasování v oblíbenosti populárních osobností u lidí. Mezi slavnými byli osobnosti nejrůznějších profesí, jako politici, herci, zpěváci nebo sportovci. Natalia Oreiro zvítězila v oblíbenosti, když u 62% lidí byla zvolena nejoblíbenější osobností, 20% lidí zase Natalia sympatická nebyla a pro 18% lidí byla Natalia neutrální. S výslednými 62% se tak stala nejoblíbenější osobností Uruguaye pro rok 2007. Gratulujeme!Zdroj: montevideo.com.uy


13.9.2007 - Naty opět pro Fundaleu

Prvního října ve 20.30 místního času se uskuteční již tradiční charitativní akce s názvem Fundaleu, kde se sejde řada známých osobností, mimo jinými i Natalia Oreiro nebo Facundo Arana. Na této akci se číšníky a číšnicemi večeře, která se bude konat ve známém Alvear Palace Hotel, stávají celebrity. Veškerý výdělek jde na pomoc boji proti leukémii.
Natalia se této akce zúčastnila jíž v minulosti, v roce 1998 a později v roce 2006.

Zdroj: noticiasurbanas.com.ar


8.9.2007 - Natalia na párty!

V Club 69 se konala party ve stylu The Roxy na počest devátého výročí otevření klubu. Na party byli nejprestižnější Djs i nové Dj talenty, kteří vytvořili magickou atmosféru splynutím prvků muziky, divadla, vizuálního umění, humoru i smyslnosti! Mezi mnohými pozvanými byla i Natalia Oreiro, která vypadala více než sexy ve svých jeans šatech.

Zdroj: Puroshow


2.9.2007 - Natalia nosí Oreiro!

Herečka, zpěvačka, akrobatka, módní návrhářka a nyní také podnikatelka Natalia Oreiro si již brzy splní svůj sen: otevřít vlastní obchod se svými modely! Společně se svojí sestrou Adrianou otevřou tento měsíc obchod s kolekcí oblečení na jaro 2007, v kolekci se nachází oblečení na běžné nošení, ale také společenské šaty. Nový obchod s názvem Las Oreiros bude otevřen v Palermu, čtvrti, kde Naty žije. Minulý čtvrtek 30.srpna Naty představila svůj model na party hotelu Alvear Palace!Zdroj: Clarín


1.9.2007 - Natalia pro UNICEF

Dnes, 1. září 2007, vystoupí Naty na akci UNICEF, kde bude zpívat píseň Alas De Libertad, která je hymnou této světové organizace v Argentině! Veškerý výdělek z koncertu půjde na pomoc dětem.

Zdroj: natyoreiro.com.ar


31.8.2007 - Naty na oslavě!

Včera večer, 30.08.2007, se Natalia zúčastnila oslavy 75.výročí založení slavného argentinského hotelu Alvear Palace. Naty byla jednou z 2000 hostů. Měla na sobě fialové šaty, které si sama navrhla. Oslava probíhala v celém hotelu, hosti dostali nejlepší nápoje a nejlahodnější jídla od profesionálních šéfkuchařů, k poslechu hrála Filharmonie. O překvapení večera se postarala právě Natalia Oreiro, která s 50 zaměstnanci hotelu zazpívala “Feliz Cumpleaňos“ a předala ohromný dort v podobě budovy hotelu majitelům hotelu, rodině Sutton.Zdroj: Clarín, Puroshow


31.8.2007 - Natalia opět v TV!

Herečka a zpěvačka Natalia Oreiro dokončuje další rozhodnutí vrátit se do televize. Bude v její milované zemi. Naty se objeví pravděpodobně v několika dílech fiktivní telenovely "La oveja negra". Natáčení začne příští týden v Uruguayi.
Maria Fernanda, další protagonistka telenovely řekla: "Když mě Natalia přišla navštívit do divadla, minulý týden, řekla mi, že bude v "La oveja negra".


Zdroj: PrimaciasYa


28.8.2007 - Naty v divadle

V pondělí 27. srpna se Natalia vydala navštívit divadlo, aby viděla svoji kamarádku Leticii Bredice. Před odvchodem se na ně vrhli novináři a vyptávali se hlavně Naty.
22.8.2007 - Natalia je na dovolené v Jujuy

V pátek 17. srpna proběhla oslava 50.narozenin manžela Natalie Ricarda Molla v soukromé haciendě Leloir na venkově, kam měli vstup jen pozvaní hosté a rodina. V sobotu 18. srpna odletěli Naty a Ricardo na dovolenou do Jujuy, kde chtějí především relaxovat. V pondělí byl pár viděn v místní kafetérii Delicity, kde si prohlíželi fotky.Zdroj: rollingstonela.com


21.8.2007 - Naty jednou z 20 nejkrásnějších žen Argentiny!

Dnes, 21. srpna 2007, se v Argentině od 23 hodin bude vysílat pořad na kanále E!Entertainment s názvem "E! Special: 20 mujeres + sexys de Argentina", kterým bude provázet Diego Balud. V programu se objeví 20 nejkrásnějších modelek, hereček, zpěvaček nebo sportovkyní Argentiny. Mezi jinými se mezi dvaceti nejkrásnějšími ženami umístila i Natalia Oreiro, které bude část pořadu věnována.

Naty skončila jako 6. nejkrásnější žena Argentiny!


Las Vidas Posibles dostalo CICAE Prize!

Na 60. filmovém Festivale Locarno ve Švýcarsku obdržel film Las Vidas Posibles natočený Sandrou Gugliotta speciální ocenění CICAE Prize (International Art & Essay Cinema Confederation). Premiéra je s velkým očekáváním naplánována na 20.září 2007 v Buenos Aires. Kritiky říkají, že tento film je jedním z nejlepších filmů Argentiny současnosti.


10.8.2007 - La Peli DVD

Argentinská produkční a distribuční společnost Primerplano potvrdila, že film La Peli, ve kterém Natalia hraje novinářku Lolu, vyjde na DVD v druhé polovině letošního roku. DVD bude mimo kompletního filmu (120 minut) obsahovat také dokumenty z natáčení a rozhovory s hlavními protagonisty filmu i s režisérem Gustavem Postiglione.


9.8.2007 - Un Sol Para Los Chicos

V sobotu 11.srpna proběhne 16. edice charitativního koncertu pořádaného organizací Unicef s názvem Un Sol Para Los Chicos. Natalia Oreiro mezi dalšími umělci z Argentiny potvrdila své účinkování v této show! Celá akce se odehraje od 20 hodin v Luna Park v Buenos Aires a bude vysílaná živě televizní stanicí Canal 13.
Natalia se na této akci objevila i v roce 2003 kdy zpívala Tu Veneno a také v roce 2006! Jestli bude letos zpívat se zatím neví.


29.7.2007 - Domingo amigo

Objevila se informace, že Naty odjela do Uruguaye, aby se dnes (29. července 2007) mohla zúčastnit show uspořádanou organizací Peluffo, jejíž kmotrou se Naty stala. Show s názvem Domingo Amigo se Naty zúčastnila i minulý rok společně s Facundem Aranou. Celá akce se odehraje na Cine Plaza a začíná ve 14. hodin. V Montevideu zůstane pouze do dnešního večera, kdy se vrátí zpět do Buenos Aires.


23.7.2007 - Natalia znovu v "Teatro X la identidad"

Rozjíždí se nový cyklus Teatro X la identidad 2007, který se bude konat celkem v 17 divadlech, každé pondělí. V srpnu a září je naplánováno 9 divadel, kde bude pracovat kolem stovky slavných herců, producentů, techniků...kteří začnou pracovat od 30. července. Během těchto měsíců bude tento projekt moci ukázat nový materiál, speciálně vybraný pro tento cyklus.
Některé slavné osobnosti, které se zúčastní slavného otevření: Juan Palomino, China Zorrilla, Natalia Oreiro, Arturo Bonín, Julieta Diaz, Florence Raggi...

Naty se tohoto projektu zúčastnila už v roce 2004, viz. foto.Zdroj: Primiciasya.com


13.7.2007 - Sos mi vida

Telenovela Sos mi vida (Jsi můj život - Tv Prima) stoupá do velkého stupně prodejnosti. Po prodání telenovely do více než 40 zemí za méně než 6 měsíců byly uzavřeny smlouvy na další vysílání do dalších zemí jako Bolivie, Guatemala, Ekvádor, Peru a Dominikánská republika. Zanedlouho si také Kolumbie bude moci užít této úspěšné telenovely, kterou bude vysílat City Tv Network.


11.7.2007 - Zprávy z oficiální stránky

Bývalá webmasterka Nataliiné oficiální stránky Melisa, na fórum napsala několik novinek. Ona se už o of. stránku starat nebude, ale nyní jí má na starost profesionální webmaster. Jestli všechno půjde dobře, stránka bude otevřena v září a nebudou tam chybět oficiální informace a novinky.
Naty nyní hodně pracuje, ale CD zatím nevydá. Podle Melisy na něj nemá čas, i když by se natáčení CD chtěla věnovat. Když nevydá CD ke konci tohoto roku, určitě ho vydá v roce 2008. Naty je podnikateka a moc dobře ví, co dělá. Přeje si vydat CD a vyrazit na koncerty po celém světě.

Podporujme Naty, protože je to jedna z nejlepších hereček, která si zaslouží úspěch po celém světě, uznání lidí a profesionalitu, kterou má.

Zdroj: Melisa, of. forum, Honza


8.7.2007 - Návrat Naty na TV obrazovku

Natalia přijala nabídku na účinkování v telenovele Patito Feo, kde bude mít speciální účast a objeví se ve dvou dílech, a to 70 a 71. Své scény do telenovely natočí Naty ve čtvrtek 12. července a na televizní obrazovce Canal 13 se objeví v pondělí a úterý následující týden.


5.7.2007 Sos mi vida získalo ocenění FUND TV!

Organizace Fundación Televisión Educativa udělila v pondělí 2. července cenu v kategorii Nejlepší denní program telekomedii Sos mi vida! Sos mi vida tak vyhrálo nad pořady Amo de casa a Montecristo. Předávání cen proběhlo v Hotelu Marriott Plaza a bylo vysíláno živě televizní stanicí Canal Volvem.


3.7.2007 - Natalia Oreiro nejlepší herečka!

Natalia získala cenu za nejlepší herečku na filmovém festivale Cine Argentino de Tandil za svoji roli reportérky Loly ve filmu režiséra Gustava Postiglione La Peli. Udílení cen proběhlo 30. června 2007 v Tandilu. Gratulujeme Naty!!!

Zdroj: Primiciasya.com


Film La Peli sklízí samé úspěchy, po premiéře v Argentině a Španělsku čeká film premiéra v Mexiku na Festivale de Cine Argentino, a to 6. července 2007!


30.6.2007 - El Frasco

5. června 2007 oznámila argentinská produkční společnost Primerplano, že uvádí do své produkce nový film El Frasco s Dariem Grandinetti a Natalií Oreiro v hlavních rolích. Režisérem filmu, který je v koprodukci s Chile a Španělskem, je Alberto Lecchi a scénář napsal Pablo Solarz. Film se začne natáčet v Argentině na severu provincie Santa Fe v listopadu 2007. Film se bude nadále natáčet ve městě Valdivia na jihu Chile. Celková doba natáčení je naplánována na sedm týdnů a předpokládaný rozpočet je 1.400 tisíc dolarů. Premiéra se plánuje na začátek roku 2008.

V úterý 29. května 2007 proběhla první tisková konference k filmu s filmovým producentem Luisem Sartorem, režisérem filmu Albertem Lecchi a autorem scénáře Pablem Solarzem, kde mluvili o filmu: ,,El Frasco je humorným příběhem lásky dvou lidí, kteří spolu nedokáží komunikovat. Mužskou roli ztvární Dario Grandinetti a ženskou velice známá herečka Natalia Oreiro, jsme velice šťastní, že můžeme na filmu pracovat s takovými hereckými profesionály.“

Obsah:
El Frasco (Lahvička) je romanticko-komediální road movie, ve které je hlavním motivem příběh lásky učitelky z venkova (Natalia Oreiro) a řidiče školního autobusu (Dario Grandinetti). Ten chce učitelce pomoct a tak slíbí, že odveze lahvičku s její močí na rozbor do laboratoře. Během cesty se ale lahvička, ve které moč byla, nešťastnou náhodou rozbije a řidič se tak, aby neměl problémy, rozhodne dát na rozbor svoji moč pod učitelčiným jménem. Problém nastává ve chvíli, kdy výsledky ukážou, že učitelka trpí cukrovkou a musí se léčit…
28.6.2007 - Oreiro by měla být Gildou

V novém čísle časopisu Semanario se píše o Natalii, že je jen krok před tím, splnit si jeden ze svých životních snů: zahrát si roli Gildy, známé zpěvačky, která tragicky zahynula. Poslední číslo týdeníku píše na titulní stránce: "Natalia Oreiro si plní jeden ze svých životních snů, vtělí se do role Gildy ve filmu, který půjde do kin". doplňující, že uruguayská herečka "je už jen krok k uzavření jednání s Toti Giménezem" - autorem námětu filmu. Gimenéz myslí, že lidé se na film půjdou podívat do kina hlavně kvůli herečce než kvůli historii zpěvačky. Giménez si je jistý, že Oreiro příjme jeho nabídku.Natalia Oreiro je stále blíže k uzavření vyjednávání s Totim Giménezem - vdovcem po zpěvačce Gildě - aby koncem roku začala natáčet film.

Stejně jako před šesti lety, i teď už schází jen krůček k natočení filmu o nejpopulárnější zpěvačce tropické hudby v Argentině. Tehdy (v roce 2001) se objevila překážka v podobě hospodářské krize. Nyní se zdá, že nic nemůže zabránit tomu, aby byl film natočen.

Během svého turné, minulý víkend, prozradil Toti Giménez, že už zbývá jen jedna schůzka s Natalií, na které se dohodnou poslední detaily a písně, které ve filmu zazní. Jisté je, že film se bude natáčet a to s Natalií, nebo i bez ní. Navíc prozradil, že režisérem bude Mariano Mucci a producentem Luis Barone.

Už od roku 2001 se vedly spekulace o herečce, která by měla Gildu představovat. A i tehdy se mluvilo o Natalii Oreiro, ačkoliv Toti se této myšlence zprvu bránil: "Líbilo by se mi, kdyby to byla neznámá herečka, která by co nejvěrněji napodobila zpěv a vystupování Gildy. Taky by měla mít něco z jejího charismatu, aby ji podala v co nejlepším světle. Problém je, že když to bude nějaká známá osoba, například Natalia Oreiro, lidi se půjdou podívat na ni a ne na Gildu."

Navíc Toti podezříval Oreiro, že se prohlašovala za fanatickou fanynku Gildy čistě ze zištných marketingových důvodů. Její postava v Muneca brava, Cholito, dokonce navštívila Gildinu svatyni. Jenže když se Oreiro ptali v rozhovorech na její hudební vkus, zmiňovala úplně jiné interprety.

Přesvědčil se Toti po letech o dobrých úmyslech Oreiro? Co se změnilo? Je pravděpodobné, že čas dokázal, že Natalia umí zpívat (například když přezpívala Corazon valiente do Sos mi vida) a také že její obdiv ke zpěvačce zesnulé před jedenácti lety je nefalšovaný.

Před lety se Giménez spojil i s producenty filmu o Seleně, zpěvačce, která také zahynula v nejlepším momentu své kariéry. Tehdy film vynesl JLo do světa jako hvězdu popu. Giménez však nemá obavy, že by se to samé stalo v tomto případě, protože Natalia už hvězdou je.

Co by se stalo, kdyby Natalia nakonec smlouvu nepodepsala? Toti nabídl tuto roli i Monice Ayos (Turca ze SMV, pozn.) a Erice Rivas.

Toti je teď přesvědčený, že Natalia je ta pravá pro tuto roli. Dokonce na její přání pozměnil scénář. Natalia chtěla, aby příběh byl veselý a příjemný, ale podle Totiho tam nesmí chybět ani dramatická část příběhu. Navíc chtěla Oreiro natočit všech 10 písní, které ve filmu zazní a chce natočit soundtrack. Film se začne natáčet koncem roku jak v Buenos Aires tak i na mnoha tropických diskotékách. Film by mohl být v kinech v zimě příštího roku (zima je v Arg. v době našeho léta, takže za rok, pozn.)


Naty ve filmu Tetro hrát nebude, roli získala Paola Krum.

Zdroj: Montevideo portal, Semanario
Díky Rickymu!27.6.2007 - Novinky o La Peli

Film uruguayského scénáristy a režiséra Gustava Postiglione slaví samé úspěchy. V březnu získal cenu na festivale Mar del Plata, v dubnu se dostal mezi nejlepší filmy na festivale Argencine v Madridu a nyní, 28. června 2007, je opět nominován na nejlepší film na festivale Cine Argentino de Tandil. Gustavo Postiglione mluvil v nejnovějším rozhovoru o práci na La Peli, ale taky o svých plánech do budoucna.

- Váš další film se jmenuje Ella (Ona), co nám o "ni" můžete prozradit? - „"Ella" je příběhem jedné ženy, která žije ve dvou různých časových obdobích, v 70.letech 20.století a v současnosti, ta žena se hledá v minulosti, aby se pak našla v současnosti. Jde o nadpřirozený thriller, ve kterém se bude mísit i politická situace státu. Můj záměr je, že hlavní hrdinku bude hrát Natalia Oreiro!“

A sama Natalia již dříve v rozhovoru uvedla, že po La Peli plánuje další spolupráci na filmu právě s Gustavem Postiglione. Ukáže až čas, jestli se na spolupráci dohodnou a Naty si v mystickém filmu "Ella" opravdu zahraje.
Další novinkou je, že argentinská produkční společnost Primer Plano Film Group uvedla do své produkce nový film Alberta Lecchi podle scénáře Pabla Solarze s názvem El Frasco, ve kterém hlavní postavy ztvární Dario Grandinetti a Natalia Oreiro. Natáčení je naplánováno na druhou polovinu roku 2007.


22.6.2007 - Gilda/Oreiro - tajná zápletka filmu

Pověst se konečně objeví na velké obrazovce. A Natalia Oreiro je největší kandidátkou, aby se do této role vtělila. Mluvíme o Gildě, zpěvačce, která zahynula při automobilové nehodě, téměř před 11 lety. Od té doby je stále idolem tisíců lidí, kteří se scházejí každý rok na 129 kilometru silnice 12, aby si připomněli místo, kde zpěvačka zahynula. "Čekáme na poslední schůzku s Natalii, protože jsou tady ještě věci, které musíme dořešit", řekl zdroj Clarinu Tito Jiménez, vdovec po Gildě a autor tématu. A pokračoval: "Režisér bude Mariano Mucci a hlavní producent Luis Barone. Tajná historie připomene s protagonisty minulost, plnou návratů.
Oreiro byla první, komu byla role nabídnuta. Je fanouškem Gildy už roky a ukázala obdiv k Gildě už ve svých rolích: Cholito, Divoký anděl a Monity, Jsi můj život. V poslední telenovele přezpívala Gildin hit Corazon valiente. Z tohoto důvodu a předpokladů zpěvačky byla role nabídnuta jí. Do této role chtějí dobrou herečku, aby byly dobře ztvárněny i dramatické a hudební části filmu. Herečka by měla nazpívat 10 songů... "Je tady hodně pověstí a tohle je dobrá příležitost k jejich objasnění...", řekl Jiménez.

Zdroj: clarin.com


15.6.2007 - Naty v Tv show

1. června se Naty objevila v argentinském pořadu "Yo amo a la tv". Moc jí to tam slušelo. Mluvila mimo jiné o Greenpeace, cenách Martina Fierra.. moderátoři jí nedávali příliš vlídné otázky (např. proč se na ceny oblíkla jako královna, když nepočítala s tím, že by vyhrála), ale i tak to Naty zvládla skvěle.
27.5.2007 - Článek - Show o holčičce, která se stala filmovou hvězdou

Teprve třicetiletá, a už má za sebou mnoho let úspěchů a vystoupení. Uruguayská herečka obdržela svého prvního Martina Fierru, za ženskou hrdinku v seriálu Sos mi vida. Sází na šlechetné půvaby, plánuje vrátit se k filmování a sní o napsání a producírování svých vlastních představ.
Konečně po tolika letech zaměstnání a několika nominacích, získala Natalia Oreiro cenu Martína Fierra za svou roli v seriálu Sos mi vida. V hedvábných bílých šatech s výstřihem na zádech, které vyrobil John Galino, se ukázala na slavnosti předávání cen bez svého partnera, hudebníka Richarda Molla. Svůj stůl sdílela s Facundem Aranou (také výhercem), Monicou Ayos, Fabianou Carcía Lago (která oslavovala tak, že na sebe převrhla sklenku šampaňského). Dále Diegem Oliveček (který nedávno dorazil z Mexika), autorem seriálu Ernesta Korovského a částí personálu.

Nedávno přijela z Brazílie, kam odcestovala, aby oslavila své třicátiny, herečka strávila dobrou odpolední chvíli v předním kadeřnictví Lamenza. Tam vysvětlila, že v tom co do konce roku zbývá, si odpočine od filmování a že plánuje dodělat hudební tvorbu a připravit další filmové projekty.
Je zavázána se společností mnoha umělců, poprvé se spojila s Greenpeace kvůli ochraně životního prostředí a velryb a teď převzala novou kampaň: boj proti obchodu s lidmi.

1. Doufala jste ve vítězství?
Věřila jsem práci za celý rok, víc než ve vítězství. Člověk nikdy neskončí v přemýšlení o tom, proč ti to dávají nebo nedávají. Přesto, když se tvoří program ožívá ho ohlas lidí. Není to o tom, jestli programu věří nebo ne, ale jaké části společnosti v tom programu vítězí. Ceny Martina Fierry jsou televizním svátkem v Argentině. A já se cítím její součástí. Zúčastnila jsem se mnoha nominací, které jsem ale většinou nevyhrála. Na druhou stranu, nemyslím, že když dostaneš takovou cenu, tak ti to zajistí lepší pracovní podmínky.

2. Jaké nejlepší vzpomínky ti zanechal seriál Sos mi vida?
Všechny. Celý program se mi zdál hodně dobrý a to z několika důvodů. Poznala jsem řadu lidí. Mezi herci jsem měla spoustu přátel, jako Facundo Arana a další. Bylo to opravdu zvláštní se s nimi opět setkat. Myslím, že úspěch seriálu kořenil v tom, že všechny role ztvárnili ideální herci. Seriál ztvárnili lidé, kteří byli velmi dobře vybraní, měli špetku šíleného humoru, někdy se smáli i sami sobě. Podobně se to dělo i na ulici, kdy jsme si všichni děkovali za sílu smát se i ve chvílích, kdy jsme se dívali chvilku na televizi. To je to nejlepší co se ti stane.

3. Jaké tajemství vám pomohlo ztvárnit Monitu?
Překvapilo mě, že budu hrát tuto postavu. Nevěděla jsem zda to zvládnu. Pořád jsem to odmítala a odmítala. Až jsem se začala ptát sama sebe. Co se mi to stalo? Cítila jsem strach. Proto jsem využila možnosti abych změnila svou postavu. Neustále jsem se na něco soustředila a pokračovala jsem dál. Ale myslela jsem, že se stydím za svou linii a tak jsem si vytvořila vlastní plán. Měla jsem se velmi dobře, přestože to bylo nebezpečné. Moje tušení byl v tomhle okamžiku strach. Vytvořit znovu komedii s Facundem, když uběhl tak dlouhý čas a nakonec jsme se měli skvěle a brali jsme to jako odpovědnost.

4. Vídáte se nadále s Facundem?
Více si voláme telefonem, než abychom se viděli, například kvůli narozeninám a abychom věděli jak se máme. Když natočíme seriál, tak se ptáme: Co budeme teď dělat? Po práci je skutečně těžké vracet se k natáčení s jiným partnerem. Přestože naše postavy jsou rozdílné, my se vždycky maličko zasníme o tom, že bychom spolu zkusili i nějaký film (přitom se smějeme). A možná, že v něčem si dokonce zahrajeme, i když zatím o ničem bližším nevíme. Zatím před námi není ani příběh. Docela si přejeme spolupracovat.

5. Mohla jste vidět „Montecristo“?
Párkrát ano. Znám většinu režisérů a producentů. Protože jsem s mnoha z nich točila. Pracovala jsem více let pro Telefe než pro Canal 13. Zdá se mi, že Montecristo je zpracovaný hodně dobře, s vlivným režisérem a dobrou knižní předlouhou. Kromě toho mám pocit, že se týká společenských témat, to se opak odráží na lidech.

6. Zajímáte se o lidská práva?
Bez pochyby, samozřejmě. Narodila jsem se v roce 1977 a tak tvořím část neštěstí, které se v celé Latinské Americe odehrálo.

7. S jakými dalšími tématy jste zavázaná v kampaních, které dělá Greenpeace?
V neděli 27. května pořádáme pochod s názvem „Modrý pochod“, od 14 hodin v Obelisku, kterým chceme požádat o chránění velryb, protože 28. května bude na Aljašce Mezinárodní velrybářská komise, která se jmenuje CBI, kde se určí, jestli se znovu otevře obchodní lovení velryb nebo ne, na světové úrovni. Latinská Amerika je konzervativní kontinent a právě proto jsme uspořádali ten pochod. Svoláme lidi, aby se zúčastnili této akce a abychom viděli všechny delegáty ze všech zemí, kteří lidem poví, zda se postaví za zachování kytovců ve světě. Budu tam hlavně proto, abych se dozvěděla, jak se situace vyvine v mém okolí. Ne že by se mi zbytek nezdál potřebný a důležitý, ale protože se cítím být zavázána v boji proti kontaminaci prostředí a stejně tak i zachování dnes již zaniklých druhů.


Díky Honzovi!
Zdroj: diarioperfil.com.ar27.5.2007 - Natalia a Marcha azul!

Herečka, která před pár dny vyhrála cenu Martina Fierri za roli v Sos mi vida a její manžel, hudebník Ricardo Mollo se dnes zúčastnili kampaně proti lovení velryb, organizovanou Greenpeace. Akce obsahovala pochod, který se konal od 14 h v Obeliscu.
Oreiro řekla: "Nápadem Greenpeace je to, že lidé, kteří se o tuto věc zajímají se mohou připojit, ať už bydlí v kterékoli zemi. Stačí si vzít na sebe něco modrého a poslat fotku nebo video. Vzkazy budou poslány delegaci, aby viděli, kolik lidí se o tuto věc zajímá. Modrá charakterizuje tyhle neuvěřitelné živočichy, kvůli kterým tady dnes jsme." Kromě Naty a Ricarda se pochodu zúčastnili další slavní, např. Lorena Meritano a Susana Romero.Zdroj: Puroshow


24.5.2007 - Natalia vyhrála!

Včera se udílely již zmiňované ceny Martin Fierro 2007! A Natalia vyhrála cenu "Nejlepší komediální herečka" za svou roli Monity v Sos mi vida!! Gratulujeme!
Kromě Naty získal cenu i Facundo Arana, jako "Nejlepší komediální herec" za Martina v Sos mi vida a Sos mi vida vyhrála cenu za "Nejlepší komediální telenovelu"!!
23.5.2007 - Greenpeace

Naty se opět připojila ke Greenpeace a bojuje za ochranu velryb. Zúčastní se akce "Marcha azul" (Modrý pochod), která se bude konat 27. května ve 14. hod v BA v Argentině. Den na to se na Aljašce zorganizuje mezinárodní setkání, kde se bude bojovat za záchranu velryb, téma - "Žít nebo zemřít". Natalia natočila tv spot ve kterém žádá každého, aby se k tomuto projektu připojil. Může se zúčastnit kdokoliv, třeba ty nebo já, v tvé zemi, městě.. Stačí udělat fotku, natočit video a poslat to Greenpeace. Všechny vzkazy budou potom použity v boji za velryby. Naty je hrdá, že Latinská Amerika je jednou z nejsilnějších kontinentů, který se k projektu připojil.

Zdroj: greenpeace.org.ar


Natalia se zúčastnila předávání cen Martin Fierro, kde byla nominovaná jako nejlepší komediální herečka. Vyjádřila se, že v budoucnosti bude dokončovat své album, které snad vyjde v listopadu, natočí film "El frasco" s Daríem Grandinettim (film "La Peli"), od producenta Alberta Lecchi a film "Miss Tacuarembó", podle knihy od Dani Umpi. Řekla, že v této době nemá počítač, nepoužívá hodinky ani auto. Dodala, že odjede do Ruska koncertovat mezi 3.-6. červencem. Za nominaci cen Martina Fierra dostala diplom, který připomíná, že byla nominovaná. Diplom dostaly i její kolegyně ze Sos mi vida Carla Peterson (Constanza) a Monica Ayos (Turca).

Zdroj: lauratv.com.ar


5.5.2007 - Několik novinek

Asi 29.4. se Natalia zúčastnila spolu s manželem Ricardem, hlavními protagonisty a režisérem filmu La Peli, premiéry tohoto filmu.


Natalia je nominovaná v kategorii Nejlepší komediální herečka ve slavných argentinských předáváních cen Martin Fierro. Držíme jí palce! Naty v tomto předávání získala již dříve několik cen za Divokého anděla.

Naty má na tento rok naplánováno plno nových filmů. Ve filmu Gilda bohužel hrát nebude. Mluví se hned o několika filmech např. Miss Tacuarembo, Ella, Ramblera a El Frasco. Až časem se ukáže, kterou nabídku Naty přijala.

Podle zdrojů se Nataliina agentka zmínila o tom, že by měla mít Naty na podzim tohoto roku koncerty v Evropě! Podle dosavadních informací by měla navštívit Polsko, Rusko a Izrael.19.4.2007 - Natalia královnou Cannes!

Natalia je v tuto dobu ve Francii, k propagaci telenovely Sos mi vida, kam přijela s Valerii Lorcou. Její přítomnost je více než úspěšnátejně tak jako meetingy Dori Media group s klienty z různých zemích kteří byli okouzleni Natalií a tím, že je také zpěvačka, na fotku s Naty se stála fronta.
Naty přiletěla v neděli 15.04.2007 a na letišti na ni čekala limuzína, která ji odvezla do hotelu Martinez. V pondělí se Naty zúčastnila několika meetingů s klienty a večer zářila na párty na Luna Vega Beach, kde také zazpívala dvě písničky. Píseň od Lolity Torres No Me Mires Mas a také anglickou Light my Fire.
Fotky - zde.

Díky Mathew!

13.4.2007 - Naty na Las vidas Posibles

Natalia včera navštívila Abasto, aby shlédla film, v kterém sama hraje "Las vidas posibles" (Možné životy), s přáteli, Valerii Lorcou a Fabiem Astem.

Oblečena stylově v černém a šedém a nezapomněla ani oblíbené boty. "Las vidas posibles" je druhý celovečerní film od Sandry Gugliotty, hlavními protagonisty jsou German Palaces a Ana Celentano, Natalia si zde zahrála menší roli.

Zdroj: lauratv.com

14.3.2007 - Kampaň proti obchodu s lidmy

Naty se dnes zúčastnila kampaně s lidmy z OIM (Mezinárodní organizace pro Imigranty), proti "obchodům s lidmy, jednou z forem moderního otroctví".
Kampaň se bude šířit i v dalších národech a bude natočen spot pro tv a radia. Natalia v něm popíše historii obchodů s lidmy, sexuální zneužívání.. a spot bude informovat i o zvýšení těchto zločinů v Argentině. Chce pomoci možným obětem těchto zločinů, bude poskytnuto i bezplatné telefonní číslo, speciálně pro oběti nebo příbuzné obětí obchodu s lidmy.
Audio z kampaně si můžete poslechnout tady.
16. dubna by se Natala měla zúčastnit světoznámého festivalu v Cannes, kde bude propagovat velmi úspěšnou telenovelu Sos mi vida pro společnost Dori Media Group.

Zdroj: lauratv.com


11.3.2007 - Natalia včera na Festivalu mezinárodních filmů

Proslulý Italský režisér Mario Monicelli, uruguayská herečka Natalia Oreiro a argentinský herec Grandinett si nechali otisknout jejich ruce (položením obou rukou do čerstvého betonu) na Chodník hvězd blízko hotelu Hermitage.
3 známé pozvané hvězdy se zúčastnili Festivalu mezinárodních filmů v Mar del Plata, který se konal již po 22. Oreiro a Grandinetti dorazili na festival podpořit film "La Peli". Film režíroval producent Gustavo Postiglione, Natalia Oreiro hraje novinářku a Grandineti má roli filmového producenta...

Zdroj: Clarin, 26noticitas


19.1.2007 - Pojede Naty opět do Ruska?

Na internetu kolují zprávy, že se Natalia opět chystá do Ruska. Podle zdrojů by tam měla natočit videoklip s ruským zpěvákem. Časem uvidíme, co je na tom pravdy.


back