Novinky 200829.12.2008 - Natalia nominována na cenu Los Condor!

29. prosince 2008 byly zveřejněny nominace na prestižní argentinské filmové ceny Los Condor 2008. Natalia Oreiro je nominovaná jako Nejlepší herečka ve vedlejší roli za úlohu Marcíi ve filmu Las Vidas Posibles. Tento film má na svém kontě i další čtyři nominace na těchto cenách, která skýtají Nejlepší herečka – Ana Celentano, Nejlepší herec – Germán Palacios nebo Nejlepší originální scénář.

Zdroj: Terra


2.12.2008 - Natalia Oreiro a její manžel potřebují dovolenou

Rok 2008 byl pro oba plný práce. Všichni ví, že Natalia Oreiro byla žena s plným diářem, ale že její manžel následoval její kroky je novinkou. Dvojice Natalia Oreiro a Ricardo Mollo zřejmě také spolu sdíleli stres. Herečka odložila hlavní projekt pro rok 2009 "Alquien que me quiera", projekt Pol-ky, který sliboval největší úspěch roku 2009. Oreiro se rozhodla zastavit, protože její tělo neodpovídalo tomu, co chtěla. Její závazky s Las Oreiro, filmem Hudba v očekávání, cybernovelou Amanda O, programem věnující se ekologii Recurso Natural a propagace značky šampónů atd. skončily vyčerpáním. "Dokončila jsem film Hudba v očekávání (Musica de espera) s akutní bronchitídou a doktor mi doporučil se na chvíli zastavit, hodně jsem se bála", přiznala před pár týdny.
Uruguayka zhubla, spala 5 hodin denně a pracovala přes 12, táhla za provaz dokud se nepřetrhl. Stejná věc se stala jejímu manželovi, zpěvákovi skupiny Divididos. Minulý týden byl Ricardo přinucen si lehnout, protože těžké krční bolesti mu zabránili v pohybu. Z toho důvodu musel odložit nějaké koncerty s kapelou a řídit se pokyny lékaře.
Počkáme si na to, až si Natalia a Ricardo vezmou dovolenou pro dobití svých baterií aby mohli rok 2009 začít v plné síle.

Zdroj: Caras


18.11.2008 - Prezentace prvního dílu Amandy O

Po představení na Mipcom v Cannes, Dori Media Group představila první díl dlouho očekávané "Amandy O", která opět vrací na televizní obrazovky Natalii Oreiro a Luciana Castra. Děj vypráví příběh každodenního života divy, která má více než dva biliony fanoušků po celém světě. Devítiminutový díl je každý den ke shlédnutí na stránce Novebox.com. Pro argentinský trh DMG potvrdila souhlas s přenosem telenovely přes mobilní telefony a na televizi América. Na které bude telenovela ke shlédnutí od zítřka ve 20:15.
"Hraji osobu s nejhorší povahou, kterou jsem doposud hrála. Lidé, kteří mě neznají na 100% si mohou poplést Oreiro s Amandou O, ale moji diváci budou vědět, že ona je jen další role v mé kariéře. Jsem šťastná a je to potěšení, že moje rivalka je hrána mojí nejlepší přítelkyní, Valerií Lorcou."

Z rozhovoru pro pořad RSM:
Natalia v rozhovoru řekla: "Amanda O je osoba, která potřebuje být v centru všeho dění, je to mezinárodní hvězda televize, hudby... Vypadá, že je špatná."
Luciano: "Dante nemůže Amandu vystát. Dovádí ho k šílenství."
Naty: "Amanda nemůže pochopit, že je tady někdo, kdo ji nezná. Když zjistí, že byla nahrazená a že ji nikdo nepoznává, ani její manžel, vrací se k Dantemu, ale jejich vztah je velmi bouřlivý."
Dříve jsme se neznali a nepracovali spolu. Ale mezi Dantem a Amandou je chemii (žertují o svém vztahu). Naty se v rozhovoru spletla, myslela si, že Amanda O bude vysílaná na Canalu 13, tak jí moderátorka opravila, že to bude na Tv America a všichni se začali smát. Potom Naty řekla, že teď potřebuje pár měsíců na odpočinek, také zmínila, že Amanda bude na internetu, v mobilních telefonech a od pondělí do pátku v tv, ve 20:15, opakování bude po půlnoci.Zdroj: Puroshow


12.11.2008 - "Rakovina prsu není fikce"

Včera se konala prezentace kalendáře s názvem "Rakovina prsu není fikce" pro rok 2009, od organizace Oncológica Escuentro. Prezentace se konala v hotelu Abasto Plaza v Buenos Aires a nechyběly tam herečky, které se nechaly fotit do tohoto kalendáře, inspirovaného Hollywoodskými divami z 20. a 50. let. Byly to: Carolina Pelleretti, Natalia Oreiro, Nancy Duplaá, Romina Gaetani, Celeste Cid, Malena Solda, Julieta Diaz, Valentina Bassi, Natalia Wolf, Eugenia Tobala, Carla Peterson a Araceli Gonzalez. Kalendář byl focený Alejandrem Lopezem, společně s herečkou Eugenii Tobal...Zdroj: Puroshow, Primiciasya


31.10.2008 - Natáčení telenovely "Alquien que me quiera" bylo odloženo

Canal 13 potvrdil odložení začátku natáčení telenovely Alquien que me quiera (Někdo, kdo by mě miloval), s hlavní hrdinou Natalii Oreiro.
Herečka a producent Adrian Suár souhlasili s přesunem data z prvního týdne ledna na prozatímní datum: mezi březnem a květnem 2009. Oreiro souhlasila s přesunem, protože jak řekla, potřebuje volno od konce listopadu.

Zdroj: Puroshow


21.10.2008 - Música en espera a továrna Las Oreiro

"Música en espera" je dotočena!
V pondělí odpoledne, tým vedený Hernánem Goldridem, dokončil natáčení filmu "Hudba v očekávání". Poslední minuty práce se konaly v klinice Los Aarcos, v sousedství čtvti Palermo. Tam se natáčelo narození miminka hlavní hrdinky Natalie Oreiro. "Neřeknu pohlaví mého dítěte, abych udržovala napětí, ale jméno je podobné tématu," řekla herečka. Film se dostane do argentinských kin začátkem příštího roku.

Továrna Natalie Oreiro byla vykradena!
Zloději se vloupali do továrny, kde se šije oblečení od značky Las Oreiro. Bylo ukradeno vše z nové kolekce. Suma se pohybuje okolo 230 tisíc pesos. Tato zpráva se objevila pár hodin po tom, co se kriminalisté dostali do továrny firmy, kterou vlastní Natalia se sestrou Adrianou. Tahle novinka zatím nebyla potvrzená Natalii ani její sestrou. Domnívá se, že zloději ukradli značné množství zboží z výroby. Zde je video, kde moderátoři diskutují o ukradeném oblečení od Las Oreiro.


Později:
Podle argentinského servru Primiciasya.com, který odpoledne o krádeži psal, Las Oreiro popřeli krádež v jejich továrně. "Informujeme, že krádež neexistuje." Před 3 týdny bylo ukradeno nějaké oblečení od Las Oreiro, při převážení zboží. Včera nic ukradeno nebylo. A Las Oreiro oceňují, že se média zajímají o toto téma.Zdroj: Puroshow, Primiciasya, Biendeverano.blogspot.com


29.9.2008 - Focení pro kalendář

Ve 12 dnech vyfotí fotograf Alejandro Lopez dvanáct hereček jako je Nancy Duplá, María Eugenia Tobal, Carla Peterson, Araceli González, Romina Gaetani, Celeste Cid, Julieta Díaz, Malena Solda a Natalia Oreiro, pro kalendář FOE 2009, pro kampaň pro prevenci rakoviny prsu. Herečky budou fotografovány jako Hollywoodské divy a výtěžky z kalendáře půjdou pro Nadaci Oncológica Encuentro. Herečka Nancy Duplá byla česaná a malována hodiny, aby vypadala jako legendární hvězda Hollywoodu. 

Zdroj: Clarín


26.8.2008 - Natáčení Música en Espera začalo!

Včera, 25. 08, začalo natáčení nového romanticko-komediálního filmu Música en Espera s Naty v hlavní roli. Včera také proběhla první tisková konference za účasti hlavních herců a režiséra filmu Hernána Goldrfieda. Film se nyní bude natáčet po dobu osmi týdnů a premiéra je naplánovaná na první čtvrtrok 2009.

Natalia hraje Paulu, asistentku ředitele banky, která je v pokročilém stádiu těhotenství. Její matka (Norma Aleandro) má přijet ze Španělska při příležitosti porodu a taky se chce setkat s otcem dítěte. Problém je ale ten, že Paula partnera nemá. Když do banky přichází Ezequiel (Diego Peretti), který je skladatelem, ale poslední dobou ho opustila inspirace, a tak se dostává do finančních problémů, Paula využívá situace a Ezequiela představuje matce jako otce svého dítěte…

Zdroj: Puroshow


25.8.2008 - Potvrzené! Natalia bude hrát ve Freedom for Joe!!!

Natalia si zahraje v prvním anglicky mluveném filmu své kariéry! Je to potvrzené přímo od Lee Burnse! E-mail:

Ahoj Matěji,

Děkuji za tvůj zájem o Natalii ve filmu Freedom for Joe. Omlouvám se za nefunkčnost stránek Awereness Production. Stránka prochází úpravami a měla by opět fungovat na konci týdne.

Abych odpověděl na tvoji otázku, ano, Natalia bude hrát roli Rachel de los Rios, do které se zamiluje hlavní hrdina Joe Gilmore, jehož hraji já. Ostatní producenti, režisér i já sám jsme velice nadšeni, že s námi Natalia bude spolupracovat, a Natalia je nadšená, že bude hrát v anglicky mluvícím filmu. Už jsme měli mnoho krásných konverzací od doby, kdy si přečetla scénář a nemůžeme se dočkat vzájemné spolupráce.

Brzy budeme mít více herců v týmu a začneme natáčet již na podzim. Společně s producentem Johnem Schofieldem víme, že uděláme skvělý film. Můžeš se taky podívat na imdb pro více informací.

Více informací bude již brzy na stránce Awerness Production, ke konci týdne.

Zdravím,
Lee

15.8.2008 - Natalia bude těhotná!

Natalia řekla v interview pro Radio 100, že v příštích týdnech jí čeká natáčení nového filmu Música en Espera s Normou Aleandro, jako její matkou, a také s Diegem Peretti. Ve filmu bude Natalia hrát těhotnou ženu. „Už jsem si zkusila i umělé břicho a líbilo se mi to!“ řekla, ale ihned dodala: „Ale zatím netoužím mít své vlastní dítě.“ Natalia si kvůli nové roli ve filmu nechala obarvit vlasy na svoji přirozenou tmavě hnědou barvu. Natalia dále uvedla, že se stále věnuje hudbě a pracuje na CD, které produkuje společně s Ricardem, že pracuje na kolekci Las Oreiro a chystá film. Řekla také, že bohužel nemá čas na to, aby přijala roli v telenovele pro Canal 13. Dodala, že nyní je zaneprázdněná natáčením Amandy O.

Kvůli tomuto filmu se vydání jejího nového alba zdrží. "Nazpívám i úvodní znělku Amandy O, ale nezahrnu ji na CD, protože to není stejný styl," řekla Naty.

"Se sestrou plánujeme předvést novou kolekci oblečení od Las Oreiro 15. září! Bude to skvělý čaj v zahradě hotelu Four Seasons".

Zdroj: Puroshow, Clarín


24.7.2008 - Potvrzené: Amanda O!

Natalia včera, 23. července 2008, konečně podepsala exkluzivní smlouvu se společností Dori Media na natočení dlouho očekávané telenovely Amanda O. Amanda O je první celosvětová telenovela, která se bude denně vysílat na internetu a tvůrci doufají ve velký zájem fanoušků telenovel po celém světě. Telenovela se začne natáčet v nejbližších dnech.
Natalia podepsala smlouvu ve studiu u sebe doma v Palermu. „Jsem velice šťastná, že budu s Dori Media spolupracovat, jelikož naše práce na Sos Mi Vida byla velice úspěšná. Myslím, že Amanda O bude velký hit!“


Natalia pro děti

Natalia bude moderátorkou každoročního benefičního koncertu Un Sol Para Los Chicos, který se bude konat 16. srpna 2008 a bude se vysílat přímým přenosem na Canal 13 pod vedením Adriana Suara. Herec Miguel Angel Rodriguez bude pořad moderovat společně s Naty.

Zdroj: Primicias Ya, Puroshow


20.7.2008 - Natalia v exotické Pampě

Natalia Oreiro odjela ke konci týdne do argentinské provincie La Pampa, kde v okolí přírodního Národního parku El Leoncito natáčí reklamu pro nový produkt společnost La Serenísima, který má být již brzy uveden na argentinský trh. Podle informací deníku Diario de Cuyo Natalia stráví v okolí celý víkend a bude si užívat přírodních krás rezervace.


Natalia: Dítě boží!

Argentinský informační server Clarín dnes oznámil, že Adrián Suar a Natalia Oreiro se nakonec dohodli na spolupráci na nové telenovele pro rok 2009, které se bude vysílat v hlavní vysílací čas ve 21 hodin na Canal 13. Pracovní název telenovely je Alguien que me quiera (Někdo kdo by mě miloval) a Natalia bude hrát nezbednou jeptišku žijící v klášteře. O obsahu se zatím moc neví pouze to, že jeptiška bude muset začít zpívat ve sboru a zamiluje se do jeho vedoucího. Telenovela tak bude hudební komedií. Podle Clarín bude s Natálií hlavní roli v telenovele hrát Luciano Castro, jež s ní hraje také v cybernovele Amanda O. Nic však není zatím jisté, celá situace a podmínky natáčení se vyjednávají. Také záleží na Nataliiných dalších projektech, které má již naplánované pro rok 2009. Ale jak již víme, i kvůli Sos mi vida Natalia některé své projekty zrušila a vrhla se na natáčení mega úspěšné telenovely.Zdroj: Diario de Cuyo, Clarín


18.7.2008 - Nové projekty pro Naty

Natalia stále pokračuje v natáčení pořadu Recurso Natural pro Canal 7, ale to ji nebrání, aby měla již nyní další plány. Již brzy začne natáčení internetové telenovely Amanda O, ve které bude Naty hrát společně s Lucianem Castrem. V srpnu by taky mělo začít natáčení nového komediálního filmu s názvem Música en espera, ve kterém si Naty zahraje po boku slavné Normy Aleandro a taky Diega Peretti. Scénář k filmu napsal Patricio Vega a režie se chopí Hernán Goldfrid.

Zdroj: La pavada


6.7.2008 - Natalia Oreiro propaguje dětem čtení a psaní

Natalia, Gaston Pauls a Benjamin Vicuňa spolu pro uruguayské, argentinské a chilské děti v projektu "Dar la palabra"
"Dar la palabra" je projekt, který se snaží propagovat dětem psaní a čtení. Projekt už se konal před několika lety v Argentině, kterou zastupuje herec Gaston Pauls, ale tento rok byl rozšířen o Uruguay a Chile. Z tohoto důvodu se Natalia Oreiro a Chilan Benjamin Vicuňa spojili s tímto solidárním projektem.
Producent projektu Rosstoc o projektu řekl: "Dar la Palabra 2008" je o tom, že děti píší a posílají příběhy inspirované jejich sny, založených na učení. Vybrané příběhy budou publikované společností Edititorial Planeta a zisky z prodeje knihy půjdou pro projekt Unicefu, který podporuje vzdělání.“ Tito tři talentovaní herci natočili krátké rozhovory o jejich snech s cíly propagace projektu. Sny byly zvolené, aby zvýraznily u dětí kreativitu a myšlení. Také ukazuje realitu, kde mnoho dětí, z životní situace ve které žijí, jsou limitování schopností snít.
Tohle je další skvělé gesto Natalie, která ukazuje, že poskytování faktů se zrnkem písku může změnit svět, ve kterém žijeme.
Projekt pro rok 2009
Adrián Suar mluvil s Natalii Oreiro o vrácení se do televize pod vedením Pol-ky v příštím roce. Mělo by jít o nový denní příběh, vysílaný na Canalu 13 ve 21 hodin, který by zdůraznil její něžnost a talent pro komedie. A Natalia je prý nadšená z její role "jeptišky". Vtipná a svěží "jeptiška" mezi zdmi kostela v tónu hudební komedie, se songy a choreografiemi. "Všechno závisí na tom, jestli uzavřu smlouvy na dva flmy, které očekávám. Komedie s Normou Aleandro a Diegem Perettim a později drama", řekla Naty a zdá se, že by se vrátila k úspěchu jako při "Sos mi vida".


Natalia a Penelope
Natalia je charakterizována svým stylem a šatami od exkluzivních návrhářů. Na letošním i minulém předávání cen Martína Fierra všechny oslnila, když se procházela po červeném kobercy ve stylu, který je známý i v Hollywoodu. Minulý rok měla neuvěřitelné šaty od návrháře Johna Galliana a letos byla oceněna za nejlepší šaty noci díky šatům od Oscara de la Renty. Očarovala přítomné a možná jen málo kdo z nich tušil, že tyhle šaty měla minulý rok i hollywoodská diva Penelope Cruz. Ta si šaty vzala na ceny "Queen Sophie" v New Yorku v listopadu minulého roku. Vypadá to však, že šaty byly navrhnuty pro Uruguayku s typickými křivkami.


Další úspěch filmu Las Vidas Posibles
Film získal ocenění poroty Premio Especial de Jurado na filmovém festivale Tandil. Na stejném festivale získala Natalia minulý rok ocenění Nejlepší herečka za roli Loly ve filmu La Peli.


Naty v Paraguayi
V pátek odletěla Naty do Paraguaye, aby udělala další propagaci firmě Sedal a její nové kampaně.


Zdroj: Caras, Puroshow, ABC Paraguay


3.7.2008 - Martin Fierro 2008

Včera se konala jedna z nejprestižnějších událostí Argentiny, předávání cen Martín Fierro za rok 2007. Natalia přišla v nádherných modrých šatech návrháře Oscara de la Renta, které si koupila v New Yorku. Natalia byla nominovaná na cenu Nejlepší komediální herečka, ale ještě před konáním se této ceny vzdala. Řekla: „Rozhodla jsem se odstoupit jelikož jsem tuto cenu získala již minulý rok a nemyslím si, že je správné být nominovaná ze stejnou roli dvakrát. Martin Fierro není pouze o cenách, je to velká oslava všeho kolem televize.“ Natalia požádala pořadatele, zda by mohla předat cenu nejlepší herečce. Bylo jí vyhověno a tak Naty předala cenu Carle Peterson za roli v telenovele Lalola. Ale tímto večer neskončil, pro Natalii bylo připraveno překvapení – získala ocenění La Mas Elegante de La Noche.„Velice děkuji porotě za tuto cenu. Byla jsem v New Yorku a viděla jsem ty šaty ve výloze, moc se mi líbily. Mám ráda modely Oscara de la Renta a jeho barvy.“ Jako cenu získala zlatý prstýnek s brilianty! Gratulujeme!Zdroj: Puroshow, La Nacion


27.6.2008 - Novinky

Ve čtvrtek 19.6. ráno, byla Naty na narozeninové párty Monicy Ayos (Turky ze Sos mi vida) v klubu Belgrano.

Naty se připravuje na roli v internetové telenovele "Amanda O", kde si zahraje roli namyšlené hvězdy filmového plátna. Jejím hereckým partnerem bude Luciano Castro (LaLola) a začne se natáčet v červenci, zřejmě do září. Telenovela bude mít 65 devítiminutových dílů a bude se na internetu vysílat od pondělí do pátku.

Pořad Recurso Natural, který moderuje Natalia na televizní stacici Canal 7, měl končit příští týden, ale podle žádostí a spoustě emailů bude pořad pokračovat zřejmě ještě několik měsíců.

Naty je i trochu nervózní z role moderátorky charitativní akce "Un sol para los chicos", pořádané organizací Unicef. Naty bude poprvé modetorat tento pořad v srpnu ve slavném Luna Parku. A také by měla moderovat akci Domingo Amigo, konající se každoročně v Uruguayi.

Společnost Dori Media Group vyhlásíla soutěž, ve které lidé mají vymyslet název pro doménu, kde se budou vysílat internetové telenovely. Výherce vyhraje let do Buenos Aires, zahraje si v telenovele s Natalii Oreiro a dostane $2000. Další podrobnostti najdete na stránce Dorimedia.com
Zdroj: Clarin, natyoreiro.com.ar, asiatvforum.wordpress.com, dorimedia.com, youtube.com


30.5.2008 - Natalia pro Unicef

Tento týden Natalia natočila TV spot pro podporu dětí v Jižní Americe. Spot natočila společně s Chilencem Benjamínem Vicuna a Argentincem Gastónem Pauls. Kampaň nese název ‚Dar La Palabra 2008‘ a tito tři aktéři byli vybráni aby reprezentovali země Jižní Ameriky.Další novinkou je, že již brzy bude otevřen další obchod Las Oreiro, tentokrát v luxusním nákupním centru v Cordobě!


Natalia bude Amandou!

Již ke konci července se rozjede unikátní projekt společnosti DoriMedia, a to internetová telenovela s Natalií Oreiro v hlavní roli. Telenovela dostala jméno Amanda O a bude se skládat z 9 minutových dílů. Natalia bude v kontaktu s diváky prostřednictvím blogu, kam budou moci zasílat své názory a nápady na to, jak by se telenovel měla dál vyvíjet. Pro telenovelu bude spuštěn nový internetový server Telenovelas.com, který bude v několika světových jazycích.

Zdroj: Puroshow, Terra


25.5.2008 - Natalia Oreiro - porotkyně v reality show

Argentinská televize TELEFE bude vysílat svoji verzi pořadu "America's Got Talent", pod názvem "Talento Argentino". Do soutěže se může přihláit každý. A Natalia Oreiro by měla být součástí poroty, spolu s Reinou Reech, Jaime Bayly a Martínem Alfiez. Natalia se proslavila v hudbě, herectví, modelingu, akrobacíí, boxu a spoustě dalších věcí a je tu spousta důvodů, proč by měla usednout v porotě.

Zdroj: Caras


20.5.2008 - Natalia v Cannes

Minulý pátek přiletěla Naty do Francie, aby se zúčastnila mezinárodního filmového festivalu v Cannes kam byla osobně pozvána. Natalia přijela, aby zde propagovala pořad Canal 7 Recurso Natural. Natalia se také zúčastnila oficiální konference pořádané společností Promofilm. Doprovod jí dělá manžel Ricardo. Ještě tento týden se ale Naty vrátí do Buenos Aires, aby připravila další díl pořadu Recurso Natural, který bude odvysílán v pravidelný čas v pátek na Canal 7.

Recurso Natural
Natalia by měla odletět do Španělska a tam natočit speciální část do pořadu, Recurso Natural, který moderuje pro Canal 7. Pořad Recurso Natural měl mít původně 13 dílů, ale možná jich bude víc, podle toho, jestli bude mít Natalia čas ve svém pracovním kalendáři.

Zdroj: Primiciasya.com, blogdeespectaculos.blogspot.com


7.5.2008 - Internetová telenovela

Herečka Natalia Oreiro si zahraje hlavní roli v telenovele, která bude prezentována na internetu a diváci si budou moci sami vybrat osudy postav. Informovala o tom společnost Dori media group, odpovědná za produkci. Diváci si nebudou moci jen vybrat osudy, ale budou moci i zasahovat do příběhu.
Celina Amadeo, zodpovědná za obsah sdělila že "Oreiro bude v kontaktu s diváky prostřednictvím exkluzivních blogů a portálů". Telenovela bude vytvořena speciálně pro webovou stránku, v angličtině a španělštině.

Zdroj: LosAndes.com.ar


4.5.2008 - Natalia se vrátí na obrazovku Canalu 13

Bude to jen na jeden den a z dobrého důvodu: 17. edice kampaně "Un sol para los chicos" (Slunce pro děti) pořádána organizací Unicef, která pomáhá dětem. Adrian Suar, ředitel programů Canalu 13 volal Natalii a nabídl jí, aby program vedla. Natalia hned souhlasila, když se dozvěděla, o co jde. Akce se bude konat v srpnu a minulý rok se vybrala rekordní částka 4.233.356 $.Zdroj: Clarin, LosAndes.com.ar


10.4.2008 - Natalia pro Sedal

Jak jste si mohli přečíst v rozhovoru pro Gente, Naty bude tváří kampaně šampónu Sedal, který propaguje i Madonna nebo Shakira.
A pro tuto příležitost vyjde kniha, kde budou Nataliiny fotky z dětství, se sestrou, fotky s její oblíbenou panenkou, z prvního turné po Evropě nebo titulky s Naty pro mezinárodní časopisy. Všechny tyto fotky budou v knize, i informace o tom, jak Natalia mění svůj vzhled, hlavně vlasy. Ale netřeste se fanoušci, knížka nebude na prodej. Vyjde 1,500 kopií společně s novou kampaní Sedal - "Život nepočká".

Zdroj: Clarin


6.4.2008 - Hra "Toco y me voy" a nabídka od Susany Gimenéz

Natalia navrhla kostýmy pro hru "Toco y me voy", kterou režíruje její herecká kolegyně z filmu Cleopatra, Norma Aleandro. V pondělí 31.3. se Naty, oblečená ve stylu „gejši“, byla podívat v divadle Piccolino, kde měla hra 4. dubna premiéru.

Argentinská moderátorka Susana Gimenéz připravuje vydání svého časopisu, který se bude jmenovat jednoduše "Susana" a první číslo by mělo vyjít ke konci května. Susana nabídla Naty, aby napsala článek o módě do připravovaného časopisu. Naty řekla, že o tom bude přemýšlet.Zdroj: Clarin, Elpiccolino.com.ar


20.3.2008 - Natalia Oreiro - moderátorka pořadu Recurso Natural

Natalia bude tváří půlhodinového pořadu Recurso Natural (Přírodní zdroj), který začíná v pátek od 20. hodin na Canalu 7. Program bude zahrnovat účinkování výzkumníků a vědců z různých oblastí z národního vědeckého systému.Cílem cyklu bude informovat a pobízet lidi, aby se starali o životní prostředí.
V úterý odpoledne se, usměvavá a vřele odpovídající na otázky, herečka, zpěvačka a návrhářka Natalia Oreiro zúčastnila konference organizace Conicet (Consejo Nacional de Actividades Científicas y Tecnológicas). Nataliin plat bude 0 pesos!

Natalia řekla: "Tuto nabídku jsem dostala minulý týden a velmi se mi líbila. Popravdě, nehodlám tohle dělat jako herečka, ale jako Natalia. Budu tak přirozená, jak jen to půjde. A důležitá věc je, že tohle nejsou stížnosti, ale informace. Budeme se snažit poskytnout zdroje pro lidi ve svých domovech, aby věděli, co je to recyklace, čistá voda, co je změna klimatu a v čem mohou pomoci. Myslím, že je také důležité, že se tento program bude vysílat na veřejné televizi, která je dostupná po celé zemi.“Zdroj: Lanacion, Clarín


25.2.2008 - Naty na festivale, filmy!

V pátek 22. února Naty přijela do Punta del Este v Uruguay, aby osobně v 18 hodin představila na premiéře film Las Vidas Posibles společně s režisérkou filmu Sandrou Gugliotta. V sobotu 23. února se Naty také zúčastnila speciálního uzavíracího gala festivalu, na kterém zářila jako mezinárodní hvězda a předala cenu nejlepšímu filmu festivalu, brazilskému snímku Estómago.

Podle dalších informací si Naty nezahraje ve filmu TC2000 s Pablem Ragem, roli totiž získala Leonora Balcarce. A Naty si také podle stránek NatyOreiro.com.ar nezahraje ve filmu Rehén de Ilusiones s Lorenzem Quinteros. O dalším filmu Naty se zatím nemluví.

Zdroj: Terra, Que vemos hoy blog, NatyOreiro.com.ar


20.2.2008 - Další možný film Naty?

Dnes se na informačním serveru Puroshow objevila zpráva, že se v březnu 2008 začne natáčet nový argentinský film s názvem TC 2000. Film bude natočený společností Pampa Films a režisérem se stane Sebastian Pivotto. Hlavní mužské role hrají Pablo Rago a Tomas Fonzi. Hlavní ženská role se zatím neví, ale spekuluje se o Natalii Oreiro nebo Leticii Bredice. Příběh vypráví o ženě, která je mechanickou inženýrkou, a do které se zamiluje mladší z automobilových pilotů (Fonzi), ale ona sama se zamiluje do staršího zkušenějšího jezdce (Rago). Pokud Natalia roli přijme, budeme tak mít možnost vidět telenovelovou dvojici Oreiro-Rago na filmovém plátně!Zdroj: Puroshow


16.2.2008 - Natalia na filmovém festivale Punta Del Este

Od 17. února probíhá v uruguayském Punta del Este 11. Filmový Festival, na kterém se mimo jinými filmy objeví i film Sandry Gugliotta Las Vidas Posibles. Mezi speciálními hosty festivalu je i Natalia Oreiro, která přijede do hotelu Conrad v Punta del Este, aby společně se Sandrou Gugliotta film na festivale propagovaly. Natalia se tak zúčastní prvního oficiálního promítání filmu na festivale, tedy vlastně uruguayské premiéry filmu.

Zdroj: 26noticias


11.2.2008 - Rehén de ilusiones!

Nový film, který Natalia začne od dubna 2008 natáčet se jmenuje Rehén de ilusiones (Rukojmí iluzí). S Naty bude hlavní roli hrát Lorenzo Quinteros, argentinský herec kterému je 63 let. Film vypráví příběh lásky mezi starším spisovatelem a o mnoho let mladší ženou, která prochází velice těžkým životním obdobím. Režisérem filmu je Eliseo Subiela. Natáčet se bude v Buenos Aires i ve městě San Luis. Bylo také dodáno, že hudbu k filmu složí Hollywoodský skladatel Emilio Kauderer.

Natalia se s Lorenzem Quinteros setkala již v roce 2005, když se zúčastnili projektu Greenpeace „La nacion line“! (Na fotce vpravo)Zdroj: La Nacion


2.2.2008 - Možné životy Natalie Oreiro
Rozhovor Clarín, 01-02-08, zkráceno a upraveno

Ve čtvrtek má premiéru film Las Vidas Posibles, při této příležitosti se v restauraci v Palermu sešly Natalia Oreiro, Ana Celentano – protagonisty filmu, a Sandra Gugliotta – režisérka a scenáristka, aby si o filmu popovídaly.

Představte si, že byste chtěli natočit film a přišel by vám e-mail od Natalie Oreiro, která nemá internet a neumí používat e-mail, kde žádá o roli ve vašem filmu. Mysleli byste si, že je to vtip? Sandra Gugliotta si myslela, že ano. Ale nakonec se rozhodla kasting uskutečnit. Když se ve dveřích objevila Natalia, nemohla tomu uvěřit! Nakonec musela rychle improvizovat a kamerová zkouška trvala dvě hodiny. „Ten den si mi tu roli vůbec nepotvrdila,“ vzpomíná Oreiro.

„Byla to nezvyklá situace. O představitelce role sem měla jasnou představu, měla jí hrát buď Carla Peterson nebo Valentina Bassi.“ Oreiro vzpomíná na to, jak se k filmu dostala: „Byla to Valeria, má přítelkyně, která mi o filmu řekla. Motivovala mě ať se na tu roli podívám. A protože já nepoužívám internet, tak za mě napsala e-mail v první osobě. Když jsem se objevila na kastingu, Sandra mi vysvětlila, že hledá někoho typově jiného. Ta postava je velice nudná, smutná, svým způsobem ošklivá, která se snaží dostat k muži, kterého miluje, ale který ji odmítá. Sandra si mě nedokázala v takové roli představit, protože mě zná z jiných postav, víc veselých, živých.“

Gugliotta: „Nakonec bylo dobře, že jsem do toho s Naty šla, předčila má očekávání. Bylo hezké dívat se, jak se Natalia dokáže roli přizpůsobit a pracovat s ní.“

Oreiro dodává: „Původně sem se ve filmu měla objevit asi v polovině. Chtěly jme předejít šoku diváků, aby nezačali křičet: Hele, to je Natalia Oreiro.“

Gugliotta: „Myslím, že se nám to povedlo, Natalia je součástí filmu. Těm, co film viděli trvalo uvědomit si, že Marcía je vlastně Natalia.“

Oreiro: „Pracuji už odmala, hodně jsem byla vidět v televizi, ale málo v kině. S filmy jako Las Vidas Posibles nebo La Peli se můžu herecky rozvíjet, ukázat se v nových nečekaných rolích. Nacházím zalíbení ve vedlejších rolích, znamená to pro mě méně stresu.“

Ale dodává, že v letošním roce se chystá na natáčení tří dalších filmů.


"Chtěla bych režírovat filmy"

V tomto rozhovoru s Clarínem, jako vždy vypadala elegantně, více naivně a venkovsky. Logický: mezi jejím přizpůsobováním do různých vzhledů, se Natalia Oreiro horlivě věnuje navrhování oblečení se svou sestrou. Mají obchod ve starém Palermu. "Adriana, která se obchodu věnuje stále, se dívá na filmy mnohem více než já. Já se dívám na to, co se mi líbí, ona se dívá na všechno," řekla Natalia bez toho, aby se odklonila od tématu.
Tento rok Natalia bude hrát důležité role ve dvou filmech a v dalším bude účinkovat. "Jsou to velmi rozdílné role, skvělé výzvy. Ale raději bych o tomhle ještě nemluvila, bylo by to ukvapené. Dívám se po projektech, které mě motivují. Upustila jsem od věcí, které mě motivovaly ale teď už ne."

V těchto třech filmech, jdeš se v jednom z nich představit jako Gilda?
Ne. Nezajímám se o vyprávění příběhů, které zná každý z nás. O filmy, které jsou postaveny na biografiích zpěvaků... jenom v případě La Rosa (s Bette Midler, se vzpomínkovým přehodnocením Janis Joplin). Jiný den mi volal režisér, abych si zahrála jinou Argentinskou zpěvačku a dostal stejný nesouhlas."

Četl jsem, že někdy chceš napsat a režírovat filmy. Řekla jsi, že to budeš dělat tak v 50ti.
Byla to blbost zmínit se o věku. Když mi bylo 18 řekla jsem, že nebudu pracovat do více než třiceti, do věku, který mám nyní. Chtěla bych režírovat filmy: cítim, že by to s mým základem šlo. Miluju pozorování, dávám přednost dívání než interpretaci. Ale nevím, jestli budu režírovat v 50, v té době budu asi pěstovat brambory. Udělám to, až budu mít příběh, který bych řekla.

Je to neobyčejné, myslet si, že Natalia Oreiro, jedna z největších hvězd televize (a také hudby) stále slibuje filmy. Je to to, že herečka natočila pár filmů, starala se o své role a spolupracovala, i když role byly malé. Dobrou věcí v jejích rolích ve filmech jako Las vidas posibles nebo La Peli je, že když končí, vzbuzují v nás touhu vidět ji víckrát a v rolích, ve kterých se může rozvíjet. Může to být komedie, drama nebo thriller. Je to jedno. Vypadá to, že není nic, co by Natalia nezvládla.

Zdroj: Clarín


2.1.2008 - Natalia Oreiro zazáří na módní přehlídce Roberta Giordano

Tuto sobotu se bude v Punta del Este v Uruguayi od 20. hodin konat módní přehlídka. Na této mezinárodní přehlídce roku 2008 s názvem "Ve dřeřích slunce ukázat Punta del Este světu" bude účinkovat i Natalia Oreiro a předvede nejlepší kousky letní kolekce Las Oreiro!
Přehlídka bude odvysílána televizemi: Canal 11 - Punta del Este, Canal 4 - Montevideo a 9. ledna televizí Telefe Argentina.

Zdroj: Puroshow


back