Novinky 200920.12.2009 - Nejelegantnější žena roku

Stejně tak jako časopis People každoročně vyhlašuje nejlépe oblékané ženy, udělal to i časopis Paparazzi, který se zaměřil na argentinské celebrity. V jejich žebříčku obsadila první místo Natalia Oreiro, stala se tak nejelegantnější ženou Argentiny za rok 2009.

Zdroj: Paparazzi


20.12.2009 - Více o filmu "Mala" (Zlá)

Pro film Mala se počítá v pre-produkci s rozpočtem 3 - 3,5 milionu dolarů, což je trojnásobek průměrného argentinského španělsky mluveného filmu. Film bude natočen pod produční značkou Adriana Caetana "La Expresion del Deseo" ve spolupráci s Gustavem Funesem.
Caetano už dokončil první návrh scénáře a pokusí se mu dát poslední úpravy přes argentinské letní prázdniny během těchto Vánoc.
Podle slov Adriana bude Mala "velmi dramatický a velmi krvavý erotický thriller". Film bude o mladé ženě, kterou v dospívání opustil přítel a začíná zabíjet na objednávku, muže, které využívají nebo zneužívají žen - pasáky a muže, které byjí ženy.
"Rosario je jako Robin Hood pro týrané ženy," řekla Oreiro. "Mala začíná být road movie, když se Rosario vydává na útěk před policistou, který se jí snaží vydírat," dodala. Točit se bude v několika argentinských provinciích na podzim 2010. Tento trhiller je dalším obratem pro Caetana, jednoho z nejvšestranějších režisérů Argentiny.Zdroj: Daily Variety


16.12.2009 - Ceny Sur

Včera se předávaly cen Sur, kde byl nominován film Música en espera v několika kategoriich. Natalia se předávání cen zúčastnila, ale film v žádné kategorii bohužel nezvítězil.Zdroj: Puroshow.com


12.12.2009 - Naty pro Ohlala

"V roce 2010 nebudu hrát v televizi a nevím kdy se k tomu vrátím. Potřebuji objevit sama sebe v jiných věcech. Film mi dává tuhle příležitost."

Jaký byl její rok 2009: natočila dva filmy, Música en espera a Francia, program na Canalu 7 (Recurso Natural), kampaň pro Greenpeace a Unicef, rozšířila svoji značku Las Oreiro (pro děti) a nějaké reklamy pro televizi...
"Jsem velmi spokojená, cítím se více uvolněná, dávám prostor zábavě. Když mi řeknou: "Teď budeš filmovou herečkou?". Ne, budu takovou herečkou jakou jsem byla vždy. Ptají se mě: "A už nebudeš zpívat?", "A nevrátíš se do televize?", A co já vím! Nyní jsem šťastná díky natáčení filmů, neznamená to, že "už nikdy" nebudu dělat jiné věci. Zbývá mi ještě spousta let!"

Co rok 2010?
"Čekají mě dva filmy: Miss Tacuarembó, nezávislý film Daniho Umpi; a Mala, thriller od Adriána Caetana. Potom pojedu do Londýna, mám chuť vylepšit si angličtinu, strašně jsem ji pozapomněla, když jsem ji nepoužívala a budu mít kurz režírování."

A jak se máš s Ricardem?
"I když tisk psal v polovině roku o našem dalším rozchodu, máme se dobře. Pokaždé s novým projektem, mě rozdělí a spojí s hlavním hrdinou; alespoň mají dobrý vkus (smích). Ale máme se dobře, s projekty... Jsem velmi spokojená s jeho novým albem, znám nazpamět všechny písničky, akordy... Jsem šťastná."

Zdroj: revistaohlala.com , venenososdesiempre.piczo.com


11.12.2009 - Natalia Oreiro na Latinsko-americkém filmovém festivale na Kubě

Natalia je nyní na filmovém festivale na Kubě, kde byl předevčírem představen film Francia. Film byl vysílán v divadle Charles Chaplin s 1500 přítomnými diváky. Film Francia i Música en espera jsou nominovány v soutěži na festivale, který končí 13. prosince. Poskytla krátký rozhovor pro televizi Sur, kde Naty vysvětlila ironický název filmu.

Zdroj: youtube.com/olesyagorodeckaya, telesurtv.net, nataliaoreiro-blog.com


1.12.2009 - Natalia Oreiro a Ricardo Mollo v Uruguayi

Natalia s manželem na pár dní opustila velkoměsto a vydala se do Uruguaye. Zúčastnila se tam voleb a během svého pobytu v La Barra, části Maldonado, se vydala na průzkum nábytku a starožitnictví. S plány v ruce, poznámkamy a dotazy, křižovala herečka a hledala vhodný nábytek do svého nového domu ve městě Carmelo.
Ve středu 25. šla Naty s Ricardem a přáteli na večeři do restaurace. Ve čtvrtek 26. kolem 11:30 byla u kavárny Zink a hledala vhodnou dekoraci. Výběr nábytku trval asi 2 hodiny a pak se manželé zastavili na oběd do Pico Alto, typické pizzerii v La Barra. V noci pravděpodobně odjeli k Nataliiným rodičům. Je známo, že Natalia se hodně zajímá o politiku Uruguaye a proto se v neděli pravděpodobně zúčastnila dalšího kola hlasování.Zdroj: caras.com.uy


25.11.2009 - Osobnosti roku časopisu Gente

V úterý 24. listopadu se konal v Alvear palaci v Buenos Aires večírek časopisu Gente. Konkrétně se jednalo o nejžádanější "Osobnosti roku" 2009 a nechyběla tam ani Natalia Oreiro, která zdobila titulku tohoto časopisu již nesčetněkrát. Večírek začal ve zmíněném hotelu ve 20 hodin. Před i po focení se hosté zúčastnili koktejl párty, kde nechyběla spousta zábavy. Večírek skončil po půlnoci.
Naty na večírku řekla pro pořad AM, že poprvé byla pozvaná na focení Osobností Gente když natáčela Ricos y Famosos s Diegem Ramosem.Zdroj: puroshow.com


23.11.2009 - Rozhovor pro rádio Continental

Natalia poskytla dnes ráno telefonní rozhovor do pořadu "La Maňana" do rádia Continental. Ze začátku řekla, že je v Buenos Aires a že jsou s Adriánem šťastní, že film Francia získal ocenění a jsou potěšeni ze všech novinek. Dále řekla, že Francia bude mít premiéru v Argentině na přelomu ledna a února. Potvrdila, že bude natáčet v polovině příštího roku thriller Mala, který má pár erotických podkladů, ale není to jen "erotický thriller". Ještě před "Mala" bude točit film Miss Tacuarembó od Daniho Umpi.
Rozhovor s Natalii si můžete poslechnout zde.

Zdroj: continental.com.ar


21.11.2009 - Ocenění na filmovém festivale v Huelvě

Film Francia získal speciální cenu poroty na filmovém festivale ve městě Huelva ve Španělsku. Natalia na festival měla jet, ale z důvodu nachlazení raději zůstala doma. Cenu převzal producent filmu Fito Funes.Zdroj: festicinehuelva.es


20.11.2009 - Pozemek v Uruguayi

Uruguayská herečka, se svým manželem, hudebníkem Ricardem Mollo, koupila pozemek na okraji města Carmelo, v Uruguayi. Byli tam už několikrát viděni a podle uruguayského reportéra se tam chystají nechat vybudovat dům, který bude jejich místem odpočinku.

Zdroj: primiciasya.com


19.11.2009 - Love letters to the future

Natalia natočila vzkaz pro projekt "Love letters to the future", kam může kdokoli poslat video, fotku či vzkaz budoucím generacím o klimatických změnách.
Natalia v krátkém videu říká: "Arktické ledovce tají, ale vaše slova přetrvají. Jak byste vysvětlili budoucím generacím proč jsme tohle nechali dopustit?"


Zdroj: loveletterstothefuture.com, Youtube.com


18.11.2009 - Festival v Brasílii, Aves del Paraíso

Film Francia, nominovaný v mezinárodní filmové soutěži na festivale v Brasilii cenu nezískal. Ještě je možnost, že film bude oceněn na festivale ve Španělsku a na Kubě. Podle dřívějších informací měla být Naty na festivale v Huelvě, ale nakonec se rozhodla tam nejet. Tiskové konference k filmu se zúčastnil jen producent Francii Fito Funes.

Co víc... Natalia s dalšími osobnostmi byla pozváná na oslavu knihy "Aves de Paraíso" od Gaby Herbstein. Prezentace knihy, ve které je fotka Naty jako "holubice míru" se koná dnes

A časopis Pronto, Semanario a 7Días píší o Nataliiné účasti na Mezinárodním filmovém festivale v Mar del Plata.

Zdroj: Maia Desiderato Sadouet, festicinehuelva.es, miradornacional.com


13.11.2009 - Mar del Plata, filmy

Festival v Mar del Plata se pomalu blíží ke konci a Natalia je stále přítomná a doprovázená manželem Ricardem. Na festivale je i Pablo Echarri a další argentinské hvězdy, které mají svě otisky rukou na slavném chodníku slávy u hotelu Hermitage v Mar del Plata.

Natalia v jednom rozhovoru na festivale řekla, že příští rok se nehodlá vrátít do televize. Že má v plánu film Miss Tacuarembó, kde bude Naty i zpívat a plánuje se nazpívat 6 songů a druhým filmem je thriller Mala. Film Freedom for Joe zatím nikde nezmínila.

Zdroj: larazon.com.ar, laubfal.com


12.11.2009 - Filmový festival v Mar del Plata

Film Francia byl přestaven na mezinárodním filmovém festivale v Mar del Plata! Na festivale je přítomná Natalia s Adrianem Caetano i Monica Ayos.
Natalia na představení filmu řekla: "Dělám všechny projekty, které mě zajímají. Jestli se mi zdá scénář zajímavý a cítím, že ta role mi něco přinese a opačně, příjmu tu výzvu. Chtěla jsem pracovat s Adrianem, mluvili jsme o projektech, které nebyly zrealizovány. A když se mi vyskytla tato příležitost, nehodlala jsem ji ztratit. Mili je ve fimu skvělá. Nerada pracuji s dětmi, když je film určen pro dospělé. Je to složité, protože nechcete, aby vzali prostor, který má něco společného s hrou...."

Režisér Adrian Caetano řekl: "Měl jsem tento nápad už dlouho. Film je založen na skutečném příběhu mého bývalého souseda. Pracovat s mojí dcerou bylo rozhodnutí, které jsem učinil první den natáčení, a pravdou je, že jsem si nebyl moc jistý. Věděl jsem, že casting bude obtížný a spěchalo to. Měl jsem možnost natáčet s jinou dívkou, ale ten první den natáčení byl jako casting zázraků. Myslím, že jsem se hodně naučil, protože to bylo potěšení pracovat s ní. Ona tu roli vyhrála."Zdroj: escribiendocine.com


8.11.2009 - Natalia na festivale v Brasílii

Natalia se na filmovém festivale v Brasílii zúčastnil s Adriánem Caetano koktejl párty a večer oficiální prezentace filmu Francia.

Brazilský server correiobraziliense.com.br zveřejnil článek a krátký rozhovor s Naty a představil ji Brasilským čtenárům, jako ex-Paquitu, telenovelovou a filmovou herečku, zpěvačku nominovanou na Grammy, aktivistku Greenpeace a hlavně protagonistku filmu Francia, která představuje nový film na brazilském festivale. V květnu příštího roku by se měl natáčet film Mala, erotický thriller s Natalii v hlavní roli, režirovaný Adriánem Caetano.

Jakto, že jsi přešla z televize k filmu?
Vždycky jsem chtěla hrát různé role. Snažím se dávat co nejvíce ze mě všem postavám. Film je více selektivní, televize je nesrovnatelné médium.Zdroj: ficbrasilia.com.br, Google News


6.11.2009 - Nominace, festivaly

Natalia je nominovaná v cenách Sur (Jih), v kategorii nejlepší herečka v hlavní roli za film Música en Espera. Film je nominován v 5 kategoriích. Další 4 jsou - Nejlepší herec, nejlepší hudba, nejlepší první film a nejlepší scénář.

Naty se v těchto dnech nachází na Mezinárodním filmovém festivale v Brasílii, kde bude dnes večer od 21:20 představen film Francia.

Od 11. do 16. listopadu bude Naty na festivale v Mar del Plata, Argentina, kde film Francia soutěží v mezinárodní soutěži.
Od 17. listopadu bude Naty na festivale Huelva ve Španělsku, kde Francia soutěží s dvěma dalšími filmy o cenu Colón de Oro a bude tam promítán i film Música en espera.
A od 3. do 13. prosince se koná Filmový festival La Habana, na Cubě, kde budou promítány filmy Musica en espera a Francia a budou soutěžit v mezinárodní soutěži.

Zdroj: nataliaoreiro-blog.com, Puroshow.com, ficbrasilia.com.br, mardelplatafilmfest.com, festicinehuelva.es, habanafilmfestival.com


5.11.2009 - Pohřeb Antonia Echarriho

Včera odpoledne se konal pohřeb Antonia Echarri, otce argentinského herce Pabla Echarri, který chodil s Natalii, když začínala svoji hereckou kariéru. Podpořit herce v této těžké situaci přišli mimo jiné: Florencia Peňa, Paola Crum i Natalia Oreiro s Ricardem Mollo.Zdroj: popularonline.com.ar, VDS


31.10.2009 - Festivaly

Naty příští týden jede do Brazilie na festival, kde bude představen film Francia. Poté se objeví na festivale v Mar del Plata a možná i na festivale v Huelva ve Španělsku a na Kubě, kde bude film také promítán. A na včerejší prezentaci potvrdila, že příští rok ji čeká i natáčení filmu Mala (Špatná).

Zdroj: Youtube.com


30.10.2009 - Prezentace Naranja MO

Dnes se Natálka vydala do Córdoby, kde se zúčastnila prezentace nového produktu "Naranja MO" od společnosti Tarjeta Naranja pro kterou se nedávno stala tváří. Před 14 dny pro společnost natáčela reklamu. Naty poskytla krátký rozhovor pro rádio Cadena 3, kde řekla, že "jsem šťastná, protože Tarjeta Naranja je milá rodina".Zdroj: cadena3.com, Diaadia.com.ar


28.10.2009 - Prezentace Dar la palabra 2

Natalia Oreiro a Gaston Pauls představili dnes odpoledne knihu Dar la Palabra 2. Historky a příběhy napsané dětmi byli vydány v této knize pro děti. Příští rok bude vydána třetí kniha se zeměmi Bolívii, Paraguayí a Peru. Chilský herec Benjamín Vicuňa se prezentace nezůčastnil.

"Připojila jsem se k tomuto projektu, protože vím, že poslouží druhým. Studovala jsem na veřejné škole a jsem vděčná za to, co se mi dostalo. Jsem proti dětské práci. Cítím, že děti si musí hrát, aby udrželi představu a myslím, že nějak, díky hře mohou snít a díky těmto snům i psát. Díky čtení se člověk učí, posunuje dál, potkává jiné kultury či zkušenosti." Řekla Naty mimo jiné na prezentaci.Zdroj: laubfal.com, Telam.com.ar, Unicef.org, Mariana, escuela72seac.blogspot.com


27.10.2009 - Gente výroční párty

Časopis Gente oslavil 44. "narozeniny" velkým večírkem v luxusním hotelu Four Seasons v Buenos Aires. Kromě argentinských hvězd jako Carla Peterson, Diego Ramos, Julieta Diaz tam byla přítomná i Natalia. Natalia se velmi bavila při rozhovoru s Carlou Peterson a Griseldou Siciliani o tom, kdo má nejhezčí zadek.Zdroj: Gente.com.ar


25.10.2009 - Tarjeta Naranja

Natalia Oreiro je tváří nového produktu od Tarjeta Naranja (Oranžová karta). Naty byla 15 dní v Cordobě, kde natáčela novou reklamní kampaň pro produkt MO od společnosti Tarjeta Naranja, který bude představen v pátek v Paláci Ferreyra.Zdroj: puntobiz.com.ar


25.10.2009 - Aves del Paradiso

Fotografka Gaby Herbstein vydává knihu "Aves del paraiso" (Ptáci ráje), která upozorňuje na to, že je třeba poutat pozornost na péči o naši planetu a přírodní zdroje. Upozorňuje na to, že na světě žije 9956 druhů ptáků z toho je 1217 do jisté míry ohroženo. Kniha obsahuje 188 fotografii a je mezi nimi mimo jiné i fotka s Natalii, která byla focena v listopadu roku 2007 a Naty na ní ztělesnila "holubici míru".Zdroj: LaNacion.com.ar


23.10.2009 - Dar la Palabra 2

Příští středu, 28. října ve 13. hodin bude v knihovně Ateneo Grand Splendid, ulice Santa Fe 1860, Buenos Aires, představena kniha "Dar la Palabra 2, tres países soňados por sus niňos" (Darovat slovo 2, tři vysněné země dětí). Projekt, který spolupracuje s veřejnými školami v Argentině pro 8-12 leté děti podporuje psaní skrz čtení knih. Tento projekt byl vždy podporován osobnostmi, které věří v důležitost slova, fantazie a hry. Jsou to Natalia Oreiro, reprezentantka Uruguaye, Benjamín Vicuňa za Argentinu a Gastón Pauls za Chile.

Zdroj: Unicef.org


16.10.2009 - Festival v Mar del Plata

Film Francia, v hlavní roli s Natalii Oreiro, bude představen na 24. Mezinárodním filmovém festivale v Mar del Plata. Natalia Oreiro představí film Francia v Oficiální soutěži festivalu. Film bude soutěžit s ostatními snímky jako je "Vikingo", "Madre" či "Vida durante la guerra" z různých koutů světa. Festival se bude konat od soboty 7. do neděle 15. listopadu.

Zdroj: Terra.com.ar


15.10.2009 - Naty proti AIDS

1. prosince se koná Světový den boje proti AIDS. Již sedm let připomíná tento den argentinský Canal 13 a tento rok nadace Huésped oslovila Natalii Oreiro, aby se ujala moderování tohoto pořadu. Scénář napíše Claudia Piňeyro, držitelka ocenění Clarín. Pořad by měl být odvysílán ze začátku prosince.

Zdroj: Puroshow.com


11.10.2009 - Premiéra hry Maktub

Natálka byla včera večer přítomná na premiéře divadelní hry Maktub, v divadle Piccolino. Pro tuto hru navrhla kostýmy, fotila promo fotky a líčila herečky.Zdroj: A.M. Zahira, A. Falcon


5.10.2009 - Show Susany Gimenez

Natálka byla právě hostem pořadu Susany Gimenez! Byla okouzlující!! Mluvila o svých úspěších na festivalech s filmem Francía a vysvětlila proč se film jmenuje Francia. Potom vyprávěla Susaně, jak žila s rodinou ve Španělsku a vysvětlila proč se odstěhovali. Naty přiznala, že Ricardo na ni žárlí. Zmínila i casting na film Freedom for Joe... Se Susanou se podívala na trailer Francií a Naty moc chválila Milagros Caetano. Naty se Susanou byla 20 minut a nestihla říct žádné novinky.Zdroj: NataliaOreiro.cz


4.10.2009 - Maktub

Včera byla v divadle El Piccolino, v Palermu Hollywood odehrána hra "Maktub". V této hře hrál syn Normy Aleandro a manžel Valerie Lorca, Oscar Ferrigno. A Natalia tam byla přítomná, ale ne však jako divačka. Starala se o focení fotek na promo plakáty, dělala make-up či světla.Zdroj: Laubfal.com, AMZ


02.10.2009 - Natalia v časopisech

Gente, Pronto, 7Días, Paparazzi, Susana... jsou časopisy, v jejichž nejnovějších číslech se píše o Natalii.

Časopis Paparazzi obsahuje titulek "Říkají tolik pomluv, že se jednou odstěhuju na venkov." Natalia mluvila o Las Oreiro, o tom, že film Francia byl přestaven na festivale v Benátkách, což bylo pro všechny překvapení, jelikož jsou tam prezentovány hlavně americké filmy. Také řekla, že by se někdy ráda vrátila k natáčení komedií, jak byla novela Sos mi vida, ale že teď má potřebu růst jako herečka v něčem, co nebude pro televizi. Natalii prý nyní nejvíc zajímá dělat role, ve kterých jí lidé nepoznají a film Francia je snad ten případ.
V budoucnosti ji čeká natáčení filmu Miss Tacuarembó, jež polovina se bude natáčet v Argentině a druhá v Uruguayi. Má také další projekt, který zřejmě nebude uzavřen do konce roku. Má také nabídku na španělský film a Adrián Caetano píše další film s rolí pro ni, který bude úplný opak od filmu Francia, kde bude hrát nájemnou vražedkyni. Natalia si oblíbila fotografování, dělá to z lásky a ze zábavy.
Natalia také odpověděla na otázku jaký je její vztah s Ricardem.
"Perfektní! Teď je to poprvé, co přišel na přehlídku. Vždycky tady chtěl být, ale byla jsem to já, kdo řekl, ať nechodí. Nechtěla jsem ho vystavovat. Jednou je všechno klidný, ale jindy je to docela těžký. Proto preferuji, ať si říkají, co chtějí. A můj soukromý život je jen můj."
Pomluvy jí obtěžují a bolí, proto řekla, že "Jednou se přestěhuju na venkov."


Časopis Gente obsahuje článek s titulkem "Více mě zajímají evropské filmy než jet do Hollywoodu." Píše se tam o tom, že Natalia na festivale v San Sebastianu obdržela speciální vyznamenání za film Francia a z Madridu vzkázala, že "Je to věnováno mojí babičce Bebě". Nyní je stále ve Španělsku a doprovází svého manžela na turné s Divididos.
Během pobytu na festivalu si Naty vyjela vlakem do Francie, navštívit Baskicko, kde byla její babička. Zažila zvláštní pocit a zašla si i do antikvariátu. Chystala se jet i do Malagy, ale nakonec zůstala na předávání cen. Zašla si koupit šaty od Dolce&Gabbana a příští den jí sdělili, že získá ocenění.
Naty na festivale nebyla vůbec nervózní, její jediné obavy byly, že spadne ze schodů, protože měla hodně dlouhé šaty. Byla oceněna potleskem, jako kdyby byla Angelina Jolie. A Naty věnovala tu cenu-vyznamenání svojí babičce, která na tom není zdravotně velmi dobře. Je jí 76 a její kořeny jsou z Baskitska. Nyní je babička v Uruguayi s Natálčinou mámou Mabel.
O filmech: "Dělala jsem casting pro film Freedom for Joe, který je nyní v pre-produkci. Také vím, že po mě pokukuje jedna společnost, která hleda boxující herečku pro podobnou roli, kterou jsem měla v SMV. Ale budu upřímná: Hollywood mě víc straší než těší." Ricardo měl s Divididos koncerty ve Španělsku a to 26. ve městě Malaga, 27. v Madridu a 29. v Barceloně, takže byli s Naty spolu. Naty si to užívala, protože neměla žádný plán, který by měla dodržet. Užívala si zábavu, chození bosky, což miluje, a jízdu na kole.
Poslední otázka z Gente zněla: "V Evropě si užíváš více anonymity?"
"Trochu jo. Jela jsem vlakem, například něco, co miluji a co bych v Buenos Aires udělat nemohla. Tady ve Španělsku mě hodně znají, protože právě zde běží Divoký anděl a také díky CD Tu veneno. Tady jsem "Holka tvůj jed".Zdroj: paparazzirevista.com.ar, gente.com.ar


24.9.2009 - Filmový festival v San Sebastian - Španělsko

Natalia je zrovna na filmovém festivale v San Sebastianu ve Španělsku. Včera ve 14 hodin se tam poprvé promítal film Francia a Natalia byla přítomná. Film tam bude ke shlédnutí i dnes a zítra.Natalia se dneska ráno na filmovém festivale v San Sebastianu zúčastnila show "Desayuanos Horizontes" (Horizontes snídaně). Během 13 minutového rozhovoru vysvětlila děj Francia, přiznala jak skvěle se jí natáčelo s Adriánem Caetanem a jeho dcerou Milagros. Nakonec řekla, že má v plánu dva další filmy. A to Miss Tacuarembó a film Mala, režírovaný opět Adriánem Caetano.27.9.
Natalia se včera na filmovém festivale v San Sebastianu zúčastnila slavnostního zakončení festivalu a předání cen a diplomů. Film Francia získal speciální vyznamenání v sekci Horizontes, které převzala Natalia.
Natalia jménem celého týmu filmu Francia a jeho režisérem Israelem Adriánem Caetano poděkovala porotě za obdržení vyznamenání.Zdroj: sansebastianfestival.com


21.9.2009 - Domingo Amigo

Jak Natálka slíbila, tak i udělala. Přijela do Uruguaye a zúčastnila se charitativní akce Domingo Amigo! A splnila i svůj druhý slib a po dvou letech opět zpívala! Sice na playback, ale nevadí. Zazpívala Tu veneno a Rio de la Plata!!! Pro děti s rakovinou bylo vybráno US$ 625.315, o 70 tisíc víc než v minulém roce.Zdroj: NataliaOreiro.cz


16.9.2009 - Přehlídka Las Oreiro - jaro/léto 2009-2010

Včera od 16. hodin se konala v růžové zahradě v Palermu, Buenos Aires módní přehlídka Las Oreiro pro jaro/léto 2009/2010. Kolekce opět zvýrazňuje štíhlost pasu a ženskou postavu. Výstřihy, sukně, punčocháče, vysoké podpadky...

Na včerejší módní přehlídku Las Oreiro doprovázel Naty poprvé i její manžel Ricardo Mollo a nechyběli tam ani rodiče sester Oreiro a dcera Adriany, Mia (3). Kolekce byla inspirována Andaluzii - Španělskem, kde rodina Oreiro dva roky bydlela. Návhářky měly na sobě kousky z nejnovější kolekce. Mezi slavné osobnosti, které se přehlídky zúčastnily patří Florencia de la V, Carolina Baldini, Valeria Lorca, Gabriela Sari či Andrea Frigerio. Přelídka byla ve prostěch organizace COAS, sponzorovaná společností Avon.
Natalia, která dorazila předevčírem z Benátek, vstala brzy ráno a od 8 hodin pracovala se sestrou na dokončení posledních detailů, aby byla přehlídka co nejlepší.Zdroj: Revistaohlala.com.ar, Caras.com.uy, Laubfal.com


12.9.2009 - Časopis 7Días

Článek o Naty je opět v časopise 7Días! Už druhý týden po sobě. Píše se tam o tom, že Naty byla v Benátkách na premiéře Francii, že příští úterý ji čeká přehlídka Las Oreiro, potom charitativní akce Domigo Amigo a pak ještě filmový festival ve Španělsku. Rok 2009 Naty věnovala filmům a stejnětak to zřejmě bude i příští rok. To má v plánu natáčení filmu Miss Tacuarembó a Freedom for Joe. Je tam i zmínka o tom, že se Naty rozhodla zaktualizovat svoji oficiální stránku, protože stále dostává emaily od svých fanoušků. A že se Naty zatím nechystá vrátit do televize ani k nahrávání CD.

Zdroj: Elargentino.com


8.9.2009 - Natalia na festivale v Itálii

Natalia s Adrianem Caetano poskytli interview pro noviny Clarín, kde mluvili o filmu, o tom, jestli už byli v Itálii nebo proč je název filmu zrovna "Francia". Nedělní premiéra filmu Francia pro tisk dopadla úspěšně a herci se těší na středeční oficiální prezentaci na festivale v Benátkách.

Natalia neztrácí čas, jen co se jí naskytla příležitost, vydala se na ostrov Lido, město kanálů. A skončilo to pozváním na párty... na svatbu.
"Minulý rok jsem byla v Cannes, kde se prezentoval film Clinta Eastwooda. Pozvali mě tam lidé z Air France a moc se mi tam líbilo. Byla jsem tam na svoje narozeniny a bylo to velmi významné. Věřím v astrologii a pamatuju si, jak jsem si přála: jeden rok jen pro filmy."

"Hledám si odlišné role a velké filmy nejsou pro mě. Nízkoprodukční filmy mají něco, co mě posunuje udělat něco jiného."
Natalia by se tedy měla objevit i na zítřejším promítání filmu tentokrát všem přístupná.Zdroj: Clarin.com


5.9.2009 - Časopis 7Días

Článek s Natalii je nyní i v novém čísle argentinského časopisu 7Días. Píše se tam, že Natalia se nezastavuje. Po obdržení ceny v Bolívií, pokračuje na festivalech v Benátkách a San Sebastianu. Plánuje pár romantických dní s Ricardem ve Španělsku a bude se rozhodovat, jestli bude natáčet v USA. Ricardo bude mít v té době se svou skupinou Divididos několik koncertů ve španělských městech.

Source: Elargentino.com


29.8.2009 - Filmový festival v Bolívii

Jak už víte. Natalia Oreiro a Diego Peretti včera obdržela cenu Tatu Tumpa na Filmovém festivale v Bolívii. "Víme, jaké úsilí vynaložili a jak je tento festival pro vás důležitý. Moje země, Uruguay se hodně vyvíjí pokud se jedná o filmovou produkci a Argentina taky. Děkuji všem, děkuji jihoamerickému filmu", řekla Natalia. Video z předávání cen zde (Youtube).Zdroj: eldeber.com.bo


27.8.2009 - Filmový festival v Bolívii, Domingo Amigo

Natalia a Diego Peretti přiletěli včera v 18:00 na filmový festival do Bolívie. Dnes v 16:30 budou přítomni na tiskové konferenci v hotelu Tarumá Yotaú a ještě předtím se zúčastní focení před hotelovým bazénem. V pátek si herci převezmou ceny Tatu Tumpa A Nuestra Estrella za své role ve filmu Música en espera.Naty by se v září měla zúčastnit i festivalu v Benátkách a ve Španělském San Sebastianu. Mezi festivaly si zaletí do Uruguaye, aby se zúčastnila charitatnivní akce Domingo Amigo.

Zdroj: elmundo.com.bo, eldeber.com.bo, Andrea Bisso


18.8.2009 - Dovolená, festivaly

Natálka včera odletěla se svým manželem Ricardem do Londýna! Kde stráví pár dní a najde konečně trochu víc soukromí a oslaví tak Ricardovi 52. narozeniny.

Od 20.-26. srpna se koná festival Iberoamericano de Cine de Santa Cruz v Bolívií, kam byla Naty pozvaná a měla by být přítomná 26. sprna, kdy si převezme cenu za film Música en espera.

Dne 6. září od 22:30 má poslední film, ve kterém Naty hrála, Francia, světovou premiéru na Benátském festivale, kterého se Naty zřejmě také zúčastní.

Druhý mezinárodní filmový festival, na kterém se bude film Francia promítat, je 57° International Film Festival de San Sebastián ve Španělsku. Festival proběhne od 18 do 26. září 2009 a film bude prezentován v sekci Horizontes Latinos. Film je zároveň nominován na cenu Horizontes Award, kdy vítěz získá 35.000 Euro.

Zdroj: Perfil.com, Eldia.com.bo, Venice-days.com, sansebastianfestival.com


11.8.2009 - Condor de Plata Premios

Natalia se včera zúčastnila předávání cen Condor de Plata. Cenu za svou nominaci v kategorii "Mejor Actriz de reparto" nezískala, ale vyhlásila vítěze kategorie "Nejlepší zahraniční film".Zdroj: Nicolás Manservigi, VDS


10.8.2009 - Un sol Para los chicos

Včera Natalia spolu s Miguelem Angelem Rodriguezem moderovala charitativní pořad USPLCH od 20 do 22. hodin. Během celkových 8 hodin bylo pro děti vysbíráno 5 505 476 Pesos, což je zatím rekord.Zdroj: NataliaOreiro.cz, Canal 13 Online


5.8.2009 - Natalia s Perettim na hře Agosto

"Jdeme spolu?" "Jdeme", řekl Diego Peretti a Natalia Oreiro, když se rozhodovali, jestli spolu půjdou včera večer na hru "Agosto" (Srpen) do divadla Lola Membrives, kde hrálo 13 herců, mezi nimi i Norma Aleandro, Nataliina matka ve filmu Música en espera.Zdroj: Laubfal.com, Puroshow.com


5.8.2009 - Natalia v rozhovoru pro Canal á

Nový rozhovor s Natalii, natočený přímo v jejím domě na ulici Santa Rosa, v Palermu, byl v pondělí od 21:00 odvysílán na nové argentinské televizi Canal (á) v pořadu Medio de vida.
Ze začátku Natalia mluvila o svojí mámě, která vždy chtěla být zpěvačkou, potom o svojí sestře, která jí pomáhala šít oblečení, které si pak brala na castingy. Dále zmínila svoje začátky v televizi, jak získala roli ve Sladké Aně a dále o... Divokém andělovi, který se vysílal ve více než v 60 zemích, o Kachoře, El deseu. Role v Sos mi vida byla pro ni úžasnou zkušeností, boxovala, tančila, zpívala... Moderátor se ptal i na fámy o rozchodu a Naty řekla, že se jí přátelé a rodina pořád ptali, jestli je všechno v pořádku, jestli něco nepotřebuje... A Naty jen odpovídala, že je všechno v pořádku, že nic nepotřebuje a divila se proč se jí pořád ptají. O Amandě O řekla, že byla nadšená, že bude hrát v něčem novém, v něčem, co nebude pro televizi, ale nakonec to v televizi bylo, což se jí moc nelíbilo. Jedna otázka byla i o hudební kariéře, Naty odpověděla, že se jí pořád někdo ptá jestli ještě bude zpívat a co nové CD a Naty odpověděla, že neví. Natalia taky řekla, co pro ni znamená Uruguay a Argentina, že Argentina ji dala lásku, slávu a práci a Uruguay je spojena s její rodinou atd...Zdroj: Venenososdesiempre.foroactivo.com


1.8.2009 - Natalia ve filmu ‘Francia‘

Film režiséra Adriana Caetano, který se původně jmenoval No necesitamos de Nadie, byl přejmenován na Francia. Film byl nyní vybrán, aby se zúčastnil filmového festivalu v Itálii s názvem Festival Internacional de Cine de Venecia, který se bude odehrávat od 2. do 12. září 2009. Ve filmu se ukazují v hlavních rolích Natalia Oreiro, Lautaro Delgado a Milagros Caetano společně s Monicou Ayos a Mexem Urtizberea. Film je příběhem o rodině, která se rozpadla, ale kvůli ekonomickým problémům je nucena spolu opět žít.
„Film je velice realistický, ale nechybí mu špetka humoru. Mohl by se odehrávat v mnohých rodinách ze střední vrstvy,“ řekl Caetano a dodal: „Byl jsem velice překvapený, když mi volali organizátoři festivalu. Film je nízkoprodukční, natočený s podporou přátel a s vášní aktérů. Myslím, že účast na festivalu může být skvělým odrazovým můstkem pro film.“ Pokud totiž film bude na festivale úspěšný, je velká možnost, že se dostane i do světové distribuce.
Název filmu Francie je symbolický. „Postavy mého filmu mají své sny, které se jim nedaří splnit. Francie je jejich představou o dokonalé budoucnosti,“ upřesnil Caetano. V Argentině je premiéra filmu naplánovaná na říjen 2009.


Natalia ve filmu ‘Freedom for Joe‘
Odložené natáčení filmu Freedom for Joe bude již brzy minulostí. Film se má podle scénáristy a hlavního protagonisty Lee Burnse již definitivně natáčet v období podzim-zima 2009. Film se bude nakonec natáčet ve státě Georgia v USA. Natalia je s producenty stále v kontaktu a stále chce na filmu pracovat. Lee Burns řekl: „Až Natalia osobně oznámí médiím, že ve filmu bude hrát, pak budou všichni fanoušci vědět, že už máme skutečné termíny natáčení.“ Scénář filmu byl opět malinko pozměněn a nyní je film úplným dramatem s novou zápletkou. Nově se také k filmu jako protagonista pastora přidal hollywoodský herec Robert Patrick.

Zdroj: Clarín.com, Lee Burns


17.7.2009 - Natalia si nezahraje v Alquien que me quiera

Stránka laubfal.com přichází s exkluzivní zprávu o tom, že Natalia si nezahraje v telenovele Alquien que me quiera (Někdo, kdo by mě miloval), která by se měla začít natáčet v listopadu tohoto roku a vysílat příští rok na televizi Canal 13. Řekl to Adrian Suar, programový ředitel Canalu 13.

Zdroj: laubfal.com


14.7.2009 - Dovolená, Un sol para los chicos

Server Primiciaya píše o znovusjednocení Ricarda a Naty. Natalia prý včera odcestovala s Ricardem a vrátí se do Buenos Aires asi za 15 dnů. Vzhledem k tomu, že má vlastní dům i v Cordobě a ve své rodné zemi Uruguayi, může svoji dovolenou rozdělit do obou míst.
Zatímco čeká na premiéru filmu No necesitamos de nadie, natáčela "Miss Tacuarembó", ve kterém zazpívá písně napsané Ale Sergim. A také potvrdila svoji účast na charitativní akci Un sol para los chicos, která se bude konat 9. srpna!

Zdroj: Primiciasya.com


14.7.2009 - Dovolená, Un sol para los chicos

Server Primiciaya píše o znovusjednocení Ricarda a Naty. Natalia prý včera odcestovala s Ricardem a vrátí se do Buenos Aires asi za 15 dnů. Vzhledem k tomu, že má vlastní dům i v Cordobě a ve své rodné zemi Uruguayi, může svoji dovolenou rozdělit do obou míst.
Zatímco čeká na premiéru filmu No necesitamos de nadie, natáčela "Miss Tacuarembó", ve kterém zazpívá písně napsané Ale Sergim. A také potvrdila svoji účast na charitativní akci Un sol para los chicos, která se bude konat 9. srpna!

Zdroj: Primiciasya.com


7.7.2009 - Krize mezi Natalii a Ricardem

Jsou spolu 8 let, podle médiií už byla Natalia tolikrát těhotná, že by měli aspoň 10 dětí. Vše začalo letos kvůli "hot" scénám v telenovele Amanda O, kdy si média začala poprvé vymýšlet, že se manželé rozcházejí. Potom to bylo před premiérou filmu Música en espera a potřetí nyní, když psal například týdeník Semanario o tom, že se Natalia pohádala s Ricardem před obchodem Las Oreiro a řekla mu, že by si měli dát na chvíli pauzu. Sama Natalia nerozumí, proč jim média ubližují a snaží se je rozdělit. Naty také řekla, že kdyby si chtěli o něčem popovídat, určitě by to nedělala tak, že by křičela před obchodem.
Ricardo s Natalii jsou spolu šťastní, mají občas odlišný názor, tak jako všechny páry, ale pořád se doprovázejí, je tam láska i starostlivost. Ricardo otevírá dveře fanouškům a přebírá od nich dopisy a další dárky pro Naty. V těchto dnech je Natalia v Uruguayi, kde natáčí film Miss Tacuarembó, čeká kdy bude další charitativní akce Un sol para los chicos, aby se vrátila k jeho moderování, je nominovaná v cenách Fund TV za za natáčení pro Recurso Natural a chystá se na další filmy...

Zdroj: Andrea Bisso


14.6.2009 - Natalia v Uruguayi...

Včera přijela Natalia, spolu s Diegem Perettim do Uruguaye, aby tam propagovali film Música en espera, který tam má v pátek premiéru. Naty navštívila dvě rádia.
V rádiu Sarandí Natalia vzpomněla na Divokého anděla, který jí přinesl úspěch na různých částech světa, mluvila samozřejmě o filmu MeE a o Diegovi Perettim řekla, že je to jeden z nejlepších herců Argentiny, jak komediální tak dramatický. Moderátor se Naty dále ptal na to, jestli je s Ricardem šťastná, kvůli těm zprávám o rozchodu. Ta řekla, že ano, už 8 let. Moderátor jí popřál hodně sil... Ptal se i na mateřství a Naty mu řekla, že se ptá jako její matka. Naty jako vždy řekla, že má velkou rodinu, že je kmotrou dítěte svojí sestry Adriany, Rosity Martínez... To, co už řekla mnohokrát. Vzpomněla Rumunsko, kde točila videoklip na hradě Dráculy... Dále mluvila o svých profesích a úspěchu... a ještě toho bylo mnohem víc.Natalia s Diegem byly hosty i televizního pořadu "Bien despiertos", na televizi Teledoche, kde herci mluvili hlavně o ději filmu.

Uruguayská televizní stanice Canal 10 v sobotu 20. června odvysílala 1,5 hod. dlouhý pořad Puglía Invita, ve kterém byla hostem Natalia Oreiro s Diegem Perettim. Natalia byla oblečená celá v černém, s prosvětlenými konečky vlasů. Herci mluvili o filmech, produkci, komediích, spolupráci s Normou Aleandro, o médiích i o politice. Natalia vysvětlila proč je už asi 9 let vegetariánka, mluvila o Las Oreiro, o cenách MF, že je teď nominována za internetový projekt a ne televizní. Řekla něco málo o pořadu Recurso Natural, pro který natáčela reportáže i v den svých narozenin atd.Zdroj: Montevideo.com.uy, Teledoce.com


14.6.2009 - Znovu, znovu...

Opět se objevují fámy o rozchodu Uruguayky Natalie Oreiro a hudebníka Ricarda Molla. Tentokrát média informují o tom, že Ricardo opustil dům ve čtvrti Palermo, který sdílel s Natalii.
Informace o krizi v manželství Natalie se objevily už před pár měsíci, kdy měla být údajná krize způsobená erotickými scénamy z telenovely Amanda O. Natalia je ale tehdy popřela a byl klid. Teď jí to zřejmě čeká znovu, jestli jsou to opět jen pomluvy.

Zdroj: Primiciasya.com, Terra.com.ar, DiarioShow.com, Eldia.com.ar, DiarioPanorama.com a další


5.6.2009 - Natalia opět pro Recurso Natural

Natalia odcestovala do nádherného ekoregionu Esteros del Ibera, v provincii Corrientes, aby tam během jednoho týdne natočila reportáže pro pořad Recurso Natural. Naty tam strávila i své narozeniny.
Natalia bude v reportážích informovat o regionu Estaros del Iberá, o zvířatech, které tam žijí, čím je místo poškozováno, bude se zabývat zdravotním stavem vody a spoustou dalších. Natalia se objeví v dílech pořadu Recurso Natural hned několikrát a to: 13.6. (pouze prezentace ukázek), 20.6., 4.7., 18.7., 1.8., 15.8., 29.8. a 12.9.2009.Zdroj: Primiciasya.com, Puroshow.com


25.5.2009 - Film El Mural

Film "El Mural" (Zeď) bude o části života v exilu mexického malíře Davida Alfara Sigueirose, který žil v Argentině ve 40. letech. Film se začne natáčet ke konci tohoto roku v hlavním jihoamerickém městě. Mezi slavné herce, kteří si ve filmu zahrají patří například Argentinka Cecilia Roth, Miguel Angel Solá a Uruguayka Natalia Oreiro. Roli Pabla Nerudy si zahraje Benjamín Vicuňa z Chile.

Zdroj: OEM


15.5.2009 - Rekonstrukce obchodu Las Oreiro

Vypadá to, že Natalia si poctivě přečetla příručku "Udělej si sám". Věnovala spoustu času přestavbě svého obchodu v Palermu. V přízemí obchodu budou tedy nadále kolekce pro ženy a nahoře, v prvním poschodí, bude místo pro kolekce "Mini" pro holčičky od 2-10 let.Zdroj: Minutouno.com


24.4.2009 - Natalia a Miss Tacuarembó

Dnes v poledne se Natalia spolu s umělcem a režisérem Martínem Sastre zúčastní filmového festivalu v hotelu Mantra v Punta del Este, kde bude představen projekt "Miss Tacuarembó". Miss Tacuarembó je román, napsaný Danim Umpi, který počítá s tím, že se film začne brzy natáčet.
4 filmy má Natatalia naplánované pro tento rok. Film Música en espera, po boku Diega Perettiho a Normy Aleandro nyní sklízí úspěchy. Byl dotočen film No necesitamos a nadie, od Izraelce Andriána Caetana. V předprodukci je film Freedom For Joe, který by měla Natalia natáčet s Anne Archer a Robertem Patrickem. A dnes bude oficiálně představen další projekt, Miss Tacuarembó.

Jaké bylo tvoje setkání s novelou od Daniho Umpi?
Myslím, že to bylo před 8 lety. Setkala jsem se s Danim a Martínem na prezentaci uruguayských umělců v La Recoletě. Byla jsem pozvaná a oslavovala jsem svoje 24. narozeniny. Dani mi řekl, že napsal novelu a já jsem se na pár stránek podívala, ale měla jsem tisíc věcí na práci a moc jsem se nesoustředila. Pár let poté, asi po 4 letech jsem se procházela blízko mého domu a v knihkupectví jsem uviděla velkou knihu, nazvanou Miss Tacuarembó. Zjistila jsem, že mi to něco říká, tak jsem si ji koupila. Pak jsem se zeptala Daniho a Gustava Marra, také producenta, a zamilovala si nápad zfilmovat MT. V tu dobu jsem byla na turné v Rusku. Zavolala jsem Umpimu, že jsem si tu novelu zamilovala a něco by se s tím mělo udělat....

Co tě na té novele nejvíc zaujalo?
Zamilovala jsem si ten román, zjistila jsem, že má zajímavý humor, černý humor a zamilovala jsem si Tacuarembó. Vím, že Tacuarembó (malé město v Uruguayi) je velmi malé, před 13-14 lety jsem tam byla na přehlídce.

Zdroj: Elpais.com.uy


18.4.2009 - Natalia na titulce časopisu Mujer

Natalia je na titulce časopisu Mujer, kde je článek "Žena módy". V časopise se píše, že je Natalia módní ikonou, nejen kvůli svým změnám vlasů, ale i různými způsoby oblékání: od hippies stylu přes den až po retro styl v noci. Natalia přiznala, že nejvíc je herečkou, že móda je pro ni hra. Také řekla, že obdivuje kouzlo velkých hvězd Hollywoodu z let 40. a 50. jako byly Rita Hayword a Greta Garbo. Také se jí líbí vzhled zpěvačka Gwen Stefani, která používá různé barvy a vzory. Od té doby, co je designérkou věnuje větší pozornost svým nehtům a Las Oreiro je prý oblečení pro rozpustilé ženy. Časopis napsal, že ke konci měsíce by měla být představena kolekce pro děti od 2 do 10 let.
Přes den si vybere jeany a indický look a v noci se obleče jen do 50. let. Umírá pro boty a kabelky a řekla, že její šatna je "svět kostýmů", kde má nejen své oblečení, ale i kostýmy pro své role.
Natalia je tváří značky Sedal, díky svým vlasům. "Jsou to moje vlasy a ráda se o ně starám. Doma vždy používám dobrý šampón a krémovou koupel. Když jdu k Sergiovi (Lamensa, její kadeřník), tak ten mi dělá všechno." A jaká je její dieta? Žádná. "Umírám pro čokoládu více než pro módu", řekla Oreiro.Zdroj: Clarin.com.ar


16.4.2009 - Nová kolekce podzim-zima 2009 od Las Oreiro

Včera představila Natalia se sestrou Adrianou už 4. kolekci od Las Oreiro. Nyní se přehlídka kolekce podzim-zima 2009 konala v hotelu Faena v Puerto Madero. Natalia byla pro kolekci inspirovaná 80. léty. A ješti tento rok vyjde speciální kolekce pro holčičky od 2 do 10 let. Na přehlídce nechybily celebrity jako Carla Peterson, Carolina Beldini, Flor de la V...Zdroj: Puroshow, Primiciaya, Pronto


8.4.2009 - Natalia a Diego Peretti v Cordobě

Natalia Oreiro a Diego Peretti dnes přijeli do Cordóby, kde v rádiu Cadena 3 mluvili o filmu Música en espera (Hudba v očekávání), který má zítra v Cordobě premiéru. Přijeli, aby propagovali romantickou komedii, kterou v Buenos Aires shlédlo už 150 000 diváků. Oreiro řekla, že jednou z nejpřekvapivějších věcí bylo vidět hotový film a jí v něm těhotnou: "Ta žena je úplně jiná než já. Je ideální zaměstnankyně, ale zapomíná na sebe. Když jí opustí přítel, začíná lhát své matce a situace se zhoršuje." Podle Naty je Hudba velmi úspěšná se spoustou humoru.Zdroj: Cadena3.com.ar


5.4.2009 - Natalia opět pro ekologii

Natalia Oreiro, Benjamín Vicuna a Valeria Mazza se spojili kvůli ekologii. Tito tři budou propagovat ochranu přírody pro kampaň, která se koná každoročně televizí National Geographic Channel. Svět hudby, herectví a modelingu se spojí pro dobrou věc: vyzvednout povědomí o přírodních problémech a starání se o planetu. National Geographic Channel zvolil představitele různých profesí, aby natočili 30 vteřinové spoty, kde budou radit, jak se starat o ekologii a prostředí. Kromě Natalie, Benjamína a Valerie byl zvolen například i anglický zpěvák James Blunt, Brazil Paulino Moska, Mexičanka Alejandra Guzmán a další. Celebrity budou také informovat lidi jak důležité je recyklovat tiskařské kazety, že je dobré pěstovat rostliny a stromy a jak jezdit auty, aby to minimalizovalo znečištění.

Zdroj: Primiciasya.com, Clarin.com


2.4.2009 - Naty s Ricardem na bleším trhu

O víkendu byla Naty s manželem Ricardem na zábavním tržišti v San Isidru a z jejich úsměvů můžeme vidět, že je mezi nimi všechno v pořádku.
"Nehodlám vysvětlovat něco, co mě nikdy nepotkalo, zdá se mi to hloupé. Neudělala jsem nic proto, aby se to stalo, tak... Proč bych měla něco vysvětlovat?" Tohle byl argument Natalie Oreiro (31), když se jí média před 14ti dny ptaly na obtěžující otázky ohledně krize mezi ní a manželem Ricardem (51).
Nakonec, jak zní její hit "Slova přichází a odchází, a já jsem taková, jaká jsem ve skutečnosti a chci žít svým vlastním způsobem." (Que digan, lo que quieran). Naty s Ricardem spolu říkají "jsme divocí", "lepší než kdy jindy" a "bez pochyb". Jakto? Dáme vám stopu...
V sobotu, 28. března, využila Naty s Ricardem letního podzimu a nebyl na nich vidět žádný náznak rozdělení. Usměvaví a uvolnění se procházeli mezi vlastnoručně vyrobenými výrobky na trhu u nádraží Tren de la Costa. Ricardo koupil starou panenku a zelený baret v kubánském stylu. Takže s taškami v rukou se dali na cestu domů... To byl článek z nejnovějšího vydání argentinského časopisu Paparazzi.Zdroj: Paparazzirevista.com.ar


28.3.2009 - Naty v rádiu Continental

Ve čtvrtek, 26. března večer, po 21:30 byla Naty hostem rádia Continental. Strávila tam s moderátory rádia více než 40 minut. V rádiu poslouchali songy z posledního Nataliina alba Turmalina, například "Alas de libertad", kterou Naty napsala, po cestě do Ruska, když viděla, jak děti žijí. Teď Naty každý den bere hodiny zpěvu a ke zpěvu se možná vrátí příští rok. Po tom, co bulvár psal o jejím rozchodu s Ricardem je jejich vztah skvělý, možná lepší než kdy jindy. Po 7 letech ji Ricardo nejen že dovezl do rádia, ale taky na ni čekal, až tam skončí.
Naty také zrekapitulovala svoji kariéru. Vzpomněla na svou první reklamu, kdy se procházela se psem před několika kluky a byla to reklama na O.B., potom připomněla film s Francellem, Argentino en NY, CD, turné, filmy, její moderování pořadu Recurso Natural... O zpívání Naty snila od dětství. Když její máma, kadeřnice, si doma zpívala. Naty chodila do školního sboru a v 16 se se svolením rodičů přestěhovala do BsAs...
Nataliina přítomnost, minulost a budoucnost se řídí tím, co si Natalia plánuje, sní a představuje...Zdroj: Andreabisso-mqe.blogspot.com


24.3.2009 - Rekordní sledovanost filmu Música en espera

Film Música en Espera, v hlavních rolích s Natalii Oreiro, Diegem Perretim a Normou Aleandro, který měl premiéru 19. března, obsadil první místo ve sledovanosti. Za první čtyři dny promítání, vidělo film 44 000 diváků ve 38 kinech v Argentině. Porazil tak například filmy Gran Torino nebo Loca por las compras.

Zdroj: Clarin.com


20.3.2009 - Předpremiéra filmu Música en espera

17. března večer se Natalia s manželem Ricardem zúčastnili předpremiéry filmu Música en espera. Nechyběla tam ani Norma Aleandro a Diego Peretti. Jakmile film skončil, Natalia odcházela ruku v ruce s Ricardem, pronásledovaná několika paparazzi. Měla tak možnost popřít všechny fámy o krizi mezi ní a Ricardem: "Jsou to jen něčí fantazie, jsem s Ricardem moc šťastná," sdělila. Přepremiéry v kině Belgrano Multiplex v Buenos Aires se zúčastnilo i pár známých osobností.Zdroj: Puroshow, Primiciasya, MinutoUno


20.3.2009 - Propagace filmu Música en espera

Natalia byla v úterý po poledni, spolu s Diegem Perettim hostem pořadu Duro de almorzar na Canalu 13. Natalia nejdřív mluvila o Las Oreiro, potom o filmu a o tom, jak se procházela po Palermu s umělým břichem a nikdo ji nepoznal.Natalia poskytla další rozhovor, tentokrát pro server La Nacion, zveřejněný 18. března. Natalia na zahradě, s překříženýma nohama, v šatech ve stylu hippies a rozpuštěnými vlasy mluvila o filmu i o těhotenství.Natalia, Diego a Norma se opět sešli, aby poskytli nový rozhovor pro noviny Clarín (19.3.). Rozhovor proběhl v domě Normy a pár fotek z něj najdete ve fotogalerii. Mluvili o filmu Música en espera i o filmech obecně.
Podle samotné Natalie byl proces přípravy na těhotenství na velké obrazovce velmi hravý. "Koupila jsem si knihy o těhotenství, chodili jsme s Hernánem (režisér) na hodiny pro těhotné ženy. Přišli jsme, sedli si a zůstali mezi mužem, těhotnou ženou a námi dvěma."Zdroj: Canal13, LaNacion.com.ar, Clarin.com


10.3.2009 - Popření krize

Natalia se konečně vyjádřila k fámám o jejím rozchodu s Ricardem, o kterých se nyní v Argentině stále mluví. Rozhodla se s tím skončit a exkluzivně pro časopis Gente řekla: "To co říkají, jsou všechno lži, máme toho dost. Tahle špatnost, nás štve a myslím, že si to nezasloužíme, protože je to totálně nepravdivé. Já je respektuju. Nešiřte dál tyhle blbosti. Děkuju! Naty."

Zdroj: Gente.com.ar


9.3.2009 - Manželská krize

Už několikátý argentinský časopis nebo server píše o krizi, kterou Natalia s manželem Ricardem právě prožívá. Tentokrát je to týdeník Semanario, který píše o krizi, která byla zřejmě zčásti způsobená žhavými scénami, které Natalia natočila s Lucianem Castrem pro telenovelu Amanda O a mohla by vést až k jejich rozchodu. Na Natalii však nežárlí pouze její manžel, ale také přítelkyně Luciana Castra, Elisabeth Vernacci, která začala kritizovat, hned po té, co byly 'sexuální scény' v Amandě O, odvysílány v televizi. Každopádně doufáme, že jsou to jen další drby a Naty je s Ricardem stále šťastná, tak jako před 8 lety, kdy se brali.


Zdroj: Semanario.uol.com.ar


15.2.2009 - Natalia pro Clarín

Natalia poskytla po natáčení dalších scén do filmu No necesitamos a nadie rozhovor pro noviny Clarin, které dnes vyšly. Napíšu sem pár zajímavostí.

Natalia mluví o minulé roce, kdy natáčela film Música en espera 10 dní s horečkou a pak skončila měsíc v posteli s bronchitidou. Myslela, že umírá, ale doktor jí řekl, že bude v pořádku.
Potřebovala dovolenou a to byl důvod, proč nezačala 4. ledna natáčet novou telenovelu od Adriána Suara, "Alquien que me quiera". To je projekt, který má na tento rok. Brzy pojede Natalia se sestrou Adrianou opět do New Yorku, kvůli nové kolekci Las Oreiro.

Ale co je důležité:
"Minulý rok jsem měla konkurz za americký film. A teď mi volali, aby mi řekli, že natáčení bylo zrušeno. Mělo se to natáčet v Oregonu." (Takže bohužel film Freedom for Joe Naty asi nikdy nenatočí). Dále měla natočit i film Miss Tacuarembó a nebo další o životě mexického malíře.

Natalia opět mluvila o mateřství.
"Miluju děti, ale ještě necítím potřebu být matkou. Užívám si Ricarda jako otce a jsem ráda, když sem přijedou jeho děti. Ale jsem prinzecna. To je hrůza, co říkám! Ale jednou bych děti ráda. Někdo říká, že jsem se narodila proto, abych byla matkou. Teď cítím, že jsem se narodila proto, abych byla partnerkou, sestrou, kamarádkou, herečkou... Možná zítra budu myslet jinak. Moje máma mi říká: "Podívej se na hodiny..." Nikdy jsem nevyhledávala svatbu v bílých šatech, rodinné oslavy... Například teď chci studovat režii."Zdroj: Clarin.com


16.1.2009 - Oreiro a Ayos budou ženami téhož muže

Příští pondělí, 26. ledna, začne Adrián Caetano natáčet film "No necesitamos a nadie" (Nepotřebujeme nikoho), který opět spojí dohromady Natalii Oreiro a Monicu Ayos. Herečky, které mají přátelský vztah od natáčení telenovely Sos mi vida, budou v novém filmu ženami jednoho, stejného muže. Natalia je ve filmu vdaná za ex manžela Mónicy a zápletka slibuje spoustu zábavných situacích. Natalia ve středu skončila s natáčením Amandy O a Monica slaví s úspěchy "En la cama" (V posteli) v Mar del Plata.

Zdroj: Puroshow


15.1.2009 - Telenovela Amanda O byla včera dotočena

Včera, uruguayská herečka Natalia Oreiro spolu s Lucianem Castrem dotočili poslední chybějící scény pro internetovou novelu Amanda O ve studiích Martinéz v BA. Po natočení poslední scény obdržela Natalia puget květin od produkce. Natalia trávila Vánoční svátky ve své rodné zemi Uruguayi a ze začátku ledna se vrátila do Buenos Aires, aby dotočila poslední chybějící scény.

Před Vánoci cestoval celý štáb, i Natalia a Luciano Castro do Uruguaye, aby tam natočili scény do posledních dílů novely. Na konci natáčení v Uruguayi, si všichni připili a oslavili skvělou práci. Poté také nechyběl velký potlesk od všech přítomných pro režiséra, Nacha Lecouna.
Druhá série Amandy O, od 54. dílu, by se měla začít vysílat asi v únoru.

Zdroj: Puroshow, Primiciasya


back