Novinky 2010
Natalia Oreiro má novou výzvu a to americký film "The Blue Mauritius" (Modrý Mauricius) od slavného režiséra Alexandera Witta. Film je o pět zlodějích, kteří chtějí ukrást slavnou známku. Jestli ve filmu bude nakonec opravdu hrát, je zatím ve hvězdách.

Nové fotky a článek se objeví v novém čísle argentinského časopisu Hola, který hlásá "Natalia Oreiro a její vesnická dovolená v Carmelu".Zdroj: caras.com.ar, urushow.com, hola.com.arHodinový pořad byl krátkým přůřezem Nataliiné kariéry, komentovaný jak samotnou Naty, tak jejími kolegy, lidmi co s ní pracují i její sestrou. Rozhovor s Naty byl natočený v hotelu Four Seasons v Buenos Aires.Natalia začala vyprávěním o svém dětství, kdy pořád mluvila a milovala převlékání a zkoušení oblečení. Na dva roky se musela s rodinou přestěhovat do Španělska a po návratu bydleli rok u své babičky. Asi v osmi letech začala Naty studovat divadlo. V 10ti začala účinkovat v reklamách. Natočila reklamu, kde se prochází se psem (O.B.), kterou si pamatuje i režisér filmu MT, Martín Sastre. Potom Naty vyhrála v show Xuxa a za vyhrané peníze jezdila na castingy. Poté získala malou roli v telenovele Inconquistable corazón, pak v Dulce Ana, Modelos 90-60-90 a Ricos y Famosos, kde poprvé hrála hlavní roli.

Film Un Argentino en Nueva York natočila Naty hned po Ricos y Famosos. Na castingu na film hledali herečku, která umí zpívat. A jelikož Naty zpívala hodně již ve sborech v Uruguayi, byla pro film vybrána. Naty si natáčení filmu v New Yorku velmi užívala a s hercem Guillermem Francella mají na natáčení krásné vzpomínky. Film ji tedy přivedl k hudbě a natočila své první CD.

O Naty v pořadu mluvil i oblíbený Facundo Arana, který se s Naty seznámil asi v roce 1994 a natočil s ní slavnou telenovelu Divoký anděl. Podle Naty byla tato telenovela typickou telenovelou, ale s humorem a šibalstvím. S Facundem mají krásný přátelský vztah.

Po Divokém andělovi nahrála své druhé album a vyjela na turné, nejdříve do Izraele. Naty řekla, že je možné, že se vrátí k nahrávání CD ve svém studiu u domu, ale nyní se musí poznat jako herečka. Dále mluvila o své lásce, Ricardovi Mollo a také telenovele Sos mi vida, kde boxovala i cvičila na lanech. Las Oreiro, byl dětským snem, který se sestrám Oreiro splnil v roce 2007. Naty vždy milovala módu, doplňky, barvy, jak ukázala již ve svých telenovelách.

Naty zmínila filmy, které natočila a to Un Argentino en Nueva York, Cleopatra, Las vidas posibles, La Peli, Música en espera, Francia a Miss Tacuarembó. Martín Sastre řekl, že na natáčení filmu Miss Tacuarembó bylo skvělé klima se spoustou zábavy, ale až do doby, než si Naty všimla, že někdo žvýká žvýkačku, jelikož jí to znervózňuje a vadí už od dětství.

Adriana Oreiro o Naty řekla, že je úžasnou sestrou a je jí velmi vděčná, že mohla zrealizovat svůj sen a stát se s Naty opravdovou módní návrhářkou. Naty je osobou s obrovským srdcem, je laskavá a božská, jako její neteř Mia, řekla Adriana.

V pořadu o Naty mluvil i Claudio Divella, fotograf, který nafotil s Naty desítky photoshootů a poznal ji při focení pro telenovelu Modelos 90-60-90. A nyní mu píší fanoušci Natalie, žádající o fotku s Naty.

Podle Facunda Arany je Natalia prostě anděl.

Sama Naty se popsala jako žena, s rozdílnou prací, kterou nikdy neopustila ta malá holka, která se převlékala v domě své babičky a která snila o stání se herečkou. To ji táhne kupředu, aby hledala další odlišné postavy a rostla jako herečka a osoba. Je velmi zvědavá a vše se jí zdá jako skvělé.

Zdroj: NataliaOreiro.comVe čtvrtek 16. prosince ve 21:30 bude odvysílán nový díl pořadu ADN o životě celebrit. Tentokrát bude celý díl věnovaný životu a kariéře Natalie Oreiro. Její život v Uruguayi, její příjezd do Argentiny, její začátky v televizi. Jaké bylo její vylodění ve světě hudby a její kariéra jako módní návrhářky s její sestrou. To vše na argentinské televizi FTV (Fashion TV). br>
Zdroj: ftvla.comArgentinská moderátorka Susana Gimenez pozvala nejúspěšnější osobnosti roku, aby s nimi oslavila konec roku 2010 a nafotila s nimi fotky pro její prosincové číslo časopisu Susana. Mezi pozvanými osobnostmi byla i Natalia Oreiro, Raúl Taibo, Pablo Ramírez a další. Nikdo si nechtěl nechat tuto příležitost ujít. Naty musela přijet lodí, jelikož na poslední chvíli nemohla chytit let z Uruguaye, kde zrovna byla. Oslava se konala v hotelu Faena, v Buenos Aires.

Natalia Oreiro: "Jsem spokojená s vývojem naší značky a s filmy, které jsem letos natočila."Zdroj: Laubfal.com, NataliaOreiro.com28. ledna bude mít film Miss Tacuarembó premiéru ve Španělsku a Natalia přijede film reprezentovat! Ten stejný měsíc začne Naty natáčet film od Benjamína Avila, Infancia Clandestina. Děj filmu se bude odehrávat v období poslední vojenské diktatury. Také Ernesto Alterio a Cesar Tronsoco budou v tomto filmu účinkovat.

Jejím dalším projektem je "Mi primera boda" s Danielem Hendlerem. Premiéra tohoto filmu je plánovaná na srpen 2011. Navíc se Natalia připojí k hereckému obsazení filmu "Wakolda", od Lucie Puezno. Příběhem je část života Josepha Mengele, když žil během 6ti měsíců v Patagonii, kam uprchl před službou v Izraelské špionáži.

Zdroj: NataliaOreiro.comJe tady další várka úplně nových reklam s Naty pro argentinskou společnost Garbarino. Naty opět představuje technologické novinky spolu se psem, který je podle ní fanatik do technologických novinek, sděluje jaký je její ideální večer nebo, že nejlepší je přijít domů a zapnout si televizi...Zdroj: Garbarino youtubeNatalia se včera zúčastnila výroční párty argentinské společnosti Garbarino. Párty se konala v Parque Norte v Buenos Aires.Zdroj: FB, plixi.comVčera odvysílala ruská televize TVC dokument "Dobrodružství cizinců v Rusku", kde byla část věnována i Natalii Oreiro, která v Rusku natáčela seriál V rytmu tanga a proto se učila rusky. Použité scény s Natalii byly natočené v roce 2007 a většina již odvysílaná 15.12.2007 v pořadu "Kontakt s hvězdou" na ruské televizi ORT.Zdroj: IvkPro ty Uruguayce, kteří vlastní kreditní kartu Anda je tu soutěž o výlet do Buenos Aires pro dva, se zaplacenou cestou, ubytováním, vstupy na prohlídky památek a odpoledne s Natalii Oreiro.Zdroj: anda.com.uyMinulou středu, 10. listopadu se v Palermu, v Buenos Aires konala 18. výroční oslava časopisu Caras. Byla tam přítomná i Natalia Oreiro a další argentinské hvězdy jako Susana Gimenez nebo Mirtha Legrand.

Natalia na oslavě řekla: „Můj první důležitý článek v Caras, byl v roce 1998, když jsem jela do Buzios (Brazílie) s mojí rodinou. Ten výlet se mi moc líbil. Od té doby byl Caras se mnou a vytvořili jsme si velký vztah,“ přiznává Natalia, dnes šťastná jako návrhářka své vlastní značky oblečení pro ženy, kterou vlastní se sestrou Adrianou. „Myslím, že v životě to nejlepší je nezradit to, co člověk chce mít. Je to pocta vidět, že spousta pozvaných žen si vybraly moje červené modely pro výročí Carasu. Navrhnout šaty, ve kterých dnes září Susana Gimenéz je úžasné."Natalia ve filmu Viudas hrát nebude, kvůli svému přeplněnému diáři. Místo ní bude ve filmu s Gracielou Borges hrát herečka Valeria Bertucelli.

Zdroj: Caras.com.ar, Primiciateve.blogspot.comJako první na této stránce se můžete podívat na dvě zbrusu nové reklamy s Natalii pro uruguayskou společnost Tarjeta Anda! Všechny předchozí reklamy můžete vidět na Youtube nebo v archívu aktualit.Zdroj: NataliaOreiro.czKonečně se sladil kalendář Natalie Oreiro pro rok 2011. A tohle bude první film, který se bude natáčet, "Infancia Clandestina" s režisérem debutantem, který ale má spoustu zkušeností s krátkými filmy.

"Dítě si může představit spoustu věcí. Narozeninový dort s pistolí uvnitř. Cestování do exotických míst se supertajnými misemi. Falešná rodina, kde všichni vždycky umírají pro nic za nic. Hrdina, který nikdy nezvítězí nad špatnými. Dítě podobné jemu, ale s jiným jménem. Dívka, která se vždycky zamiluje do nesprávného chlapce. Dítě si může představit tohle a mnohem víc. Ale co si dokáže představit Juan, chlapec, pro něhož je tohle všechno skutečností. "Infancia Clandestina" (nebo to, co si dokáže dítě představit v argentinském úkrytu, ve válce)."

Tohle je příběh dalšího filmu, který bude natočen s Natalii Oreiro. Příběh, kde hlavním hrdinou je chlapec, se bude natáčet v Buenos Aires, v létě (u nás v zimě). Benjamín Avila bude režisérem tohoto filmu od Luise Puenzo.

Později se Natalia spojí s Danielem Hendlerem (měl to být Mike Amigorena, ale ten bude zaneprázdněný divadlem) ve filmu od Ariela Winograda, "Mi primera boda" a předstihne tak film "Mala", erotický thriller od Adriana Caetano.

Source: culturartespectaculos2010.zoomblog.comV rámci otevřeného setkání, které pořádá společnost Anda, se dnes koná live show v parku Hispanidad. Od rána se zde budou konat společenské aktivity, zaměřené na jednotlivé členy společnosti Anda. Od 15ti hodin má veřejnost volný vstup a může si tak užít hudební skupiny či zpěváka Jaimeho Roose. Navíc bude celé odpoledne přítomná uruguayská herečka a zpěvačka Natalia Oreiro, která je tváří kampaně od společnosti Anda. Počítá se také s velkým ohňostrojem na ukončení akce, kde bude více než 10.000 lidí.28. ledna by se měla konat premiéra filmu Miss Tacuarembó, ve Španělsku.

Zdroj: alternativadurazno.blogspot.com, alejandro-tous.mforos.comPodle stránky La Nacion bude Natalia Oreiro a Daniel Hendler (uruguayský herec) hrát ve filmu Mi primera boda, který se začne natáčet v únoru příštího roku. Ve filmu má však původně hrát herec Mike Amigorena a natáčení mělo začít již v těchto měsících.Ke konci listopadu se koná promítání "6th Muestra de cine Argentino", kde budou představeny argentinské filmy, natočené mezi rokem 2009 a 2010 a mezi nimi i film Francia s Natalii Oreiro v jedné z hlavních rolích. Promítání se koná na Miami, Florida.

Zdroj: lanacion.com.ar, eldiarioargentino.comNatalia byla včera hostem na oslavě 50. výročí založení supermarketů Disco v Uruguayi.Zdroj: plixi.comZde je video, ve kterém Natalia představuje nový pořad "Se díce de mi", který bude na televizi Encuentro od pondělí moderovat. Pořad lze sledovat online zde, v pondělí od 21:30 (jihoamerického času)."Tohle mi dává možnost mluvit o tématech, které mě zajímají a pro které chci bojovat," řekla Natalia o pořadu.

Také stránka La Nacion představila pořad Se díce de mi, zabývající se ženskými právy.Nové video, kde Natalia mluví o pořadu Se dice de mi, který jí dal možnost porozumět právům, které v Argentině existují, a díky televizi o nich může informovat další...Zdroj: Telam, LaNacion.com.ar, Canal EncuentroV neděli 3. října byla Naty ve městě Carmelo, v Uruguayi. Tam spolu s dětmi z centra alternativního vzdělávání Giraluna zpívala na náměstí jejich písničky.Zdroj: Youtube GiralunaNatálka se krátce ukázala v nové reklamě pro společnost Garbarino, nabízející technologické novinky, od IPadů až po mobilní telefony, laptopy...Zdroj: Garbarino YoutubeNataliino vyjádření po včerejších sporech, kvůli článku v časopise Pronto:
"Kvůli nepravdivé informaci, půblikované v tisku, chci vysvětlit, že jsem nikdy neřekla, že chci změnit svoji národnost. Jsem hrdá, že jsem Uruguayka, reprezentuji svoji zemi a jsem velmi vděčná, že žiji a pracuji v Argentině, v zemi, kterou respektuji a obdivuji."

Zdroj: NataliaOreiro.comNatalia je na titulce časopisu Pronto, s novým odvážným photoshotem. Šokující zpráva: "Budu občankou Argentiny. Rozhodla jsem se být Argentinkou, protože tahle země je všechno," vysvětlila Natalia. A očekává, že má vše ustálené, k návratu s Adriánem Suarem na Canal 13. 33letá kráska odhaluje své tajemnství lacto-vegetariánské diety a přiznává, že "Ricardo je žárlivý".Zdroj: Pronto.com.arNatalia Oreiro se konečně osobně setkala s Leem Burns, její kolega v připravovaném americkém filmu "Freedom for Joe". Oba dva s dalším přítelem a Stephenen Bridgewater, režisérem filmu spolu poobědvali. Lee a Stephen souhlasili, že Natalia by nemohla být ještě lepší, aby zahrála milostný zájem postavy Lea, Joe Gilmore. Jestli se film kdy natočí, tak v něm bude hrát Natalia! Ti dva se spolu setkali na konci kvěna a společnou fotku u slavného nápisu Hollywood můžete vidět v galerii.Zdroj: FB Lee BurnsV pondělí, 11. října, od 21:30 začíná pořad "Se dice de mi" na argentinské televizi Encuentro s Natalii jako moderátorkou. Pořad se bude zabývat různými tématy, které mají co dočinění s ženskými právy.

Pořad, který bude mít 13 částí, je natočený televizí Encuentro a Národní radou žen. "Se dice de mi" má jako hlavní téma jeden nebo dva pravdivé příběhy žen, představené jako dokument. Tyhle příběhy jsou smíchány s vymyšlenými částmi a "vedoucím příběhem", vyprávěným Natalii. Uslyšíte zajímavé příběhy. Navzdory tomu, že jsou ty příběhy osobní, mají univerzální pojetí. Osobní zkušenosti konkrétních žen, vás zvou k přemýšlení o dnešku.Zdroj: nataliaoreiro-blog.comV Dominikánské republice dnes vyšel časopis Pandora, s Natalii na titulce. Natalia poskytla rozhovor "Vždy jsem chtěla být herečkou", při své návštěvě filmového festivalu v Dom. republice.Zdroj: Issuu.com, Ola-OlaVčera byl odvysílán téměř hodinový pořad Consentidas, kde Natalia mluvila o svých projektech, minulosti i lásce. Pokusím se pořad trochu shrnout...

Ze začátku Natalia představila film Francia, popsala děj a svou postavu a dále řekla něco málo o třech filmech, ve kterých má hrát. Moderátorky pořadu se vrátily k cenám Martín Fierro 2006, kdy média psaly o incidentu vypískání Natalie, ale Naty přiznala, že se nic takového nestalo, že byla dojatá z výhry.

Dále mluvily o tanci, Naty řekla, že není moc dobrá tanečnice, ale že v Miss Tacuarembó tančila. Řekla, že má ráda tango, ale že s Ricardem netančí, protože hudebníci prý netancují.

V pořadu byly i krátké vstupy rodičů Natalie, kteří mluvili o své dceři, o jejím dětství. Táta Natalie o své dceři řekl, že je dobrá osoba, solidární, pracovitá a dobrá kamarádka. Naty zavzpomínala, že v dětství měla raději samotu, než chodit ven, i když samozřejmě občas šla ven s kamarádkami.

Dalším tématem byla láska. Naty vyprávěla, jak se do Ricarda, který je o 20 let starší, zamilovala a má podle ní nejkrásnější úsměv, který kdy viděla.

Komu voláš, když ti není dobře?
Třem lidem, manželovi, kamarádce Valerii a sestře Adrianě

S kým trávíš největší část dne?
S Ricardem

A s kým nejvíc mluvíš po telefonu?
S... Ricardem, když hodně cestuji

Díváš se na televizi?
Ne, jen trochu, protože nejsem moc ve svém domě.. ale dívám se na programy, které se mi líbí, na kabelovku...

Kolik času trávíš v posteli?
Ne moc, i když ráda spím... nespím déle než 5 hodin

Nejlepší místo na světě pro nakupování?
Londýn

Jaká byla tvá nejvýhodnější koupě v životě?
Bílé šaty na ceny Martín Fierro, protože jsem je koupila za 50% a přinesly mi štěstí

Nejlepší na tom mít manžel hudebníka je:
Že mi zpívá, dělá serenády

Je něco co nechybí v tvém šatníku?
Ano, bílé tílka, protože nepoužívám podprsenku, nikdy ji nenosím

Tři nejlepší klientky Las Oreiro?
Griselda Siciliani, je skvělá klientka, Florencia de la V, moc se jí Las Oreiro líbí a hodně hereček... Graciela Borges

Natalie jaký byl tvůj první polibek?
Moje první pusa byla na konci 5. třídy ve škole, od Fabiana, spolužáka. A můj první vášnivý polibek byl ve třeťáku s Ivanem

Dále mluvila o líbání s Facundem Aranou, o fóbii ze žvýkaček, o botoxu, operacích... Co mě pobavilo, že v pořadu dali i ukázku Kachorry, dabovanou rusky a modetátorky řekly, že je to česko-slovenský dabing. Ach jo, nepoznají ruštinu a ještě neví, že českoslovenština neexistuje.Zdroj: NataliaOreiro.czNová reklama pro uruguayskou společnost Anda běží na urugayských televizích a vy ji můžete vidět níže.Také další krátká reklama pro sýry od La Serenísima se objevila v argentinských televizích.Zdroj: NataliaOreiro.cz, venenososdesiempre.piczo.comNatalia se po delší době opět objevila v nové reklamě pro La Serenisima a jejich nový sýr. A co je ještě lepší novinka, že Naty tam opět zpívá!!!Zdroj: La SerenisimaVíce než 300 pozvaných od Apple a Garbarino v noci čekali až hodiny oznámí půlnoc, kdy se v Argentině začnou prodávat IPady. Natalia Oreiro, Julián Weich, Andy Kusnetzoff a další, byli mezi seznamem slavných, kdo měli v rukou první oficiální IPad v Argentině.Zdroj: Clarin.com, FB, Perfil, YoutubeVčera, 15. září, se v Puerto Madero konala přehlídka nové kolekce Las Oreiro v námořnickém stylu, nazvané Lolita. V kolekci pro jaro-léto, se poprvé objevily rifle (Natalia o nich mluvila v rozhovoru pro Cosmopolitan) a brýle.
Po skončení přehlídky Natalia s Adrianou poskytovaly rozhovory pro média.Rozhovor s Natalii a Adrianou pro pořad AM. Můžete slyšet, že Naty je opět nachlazená. Naty vysvětlila, že kolekce je velmi námořnická, je inspirovaná filmem Lolita, kde se hodně cestovalo a taky řekla proč se rozhodly, že navrhnou rifle.Na modely z kolekce se můžete podívat v následujících videích, kde také mluví Naty a Adriana o nové kolekci.Zdroj: nataliaoreiro.com, exitoina.com, tendenciera.blogspot.com, laubfal.com, losvadosdelisen.blogspot.com, venenososdesiempre.piczo.com, teleclub.tv, lanacion.com.arFotky ze včerejší Nataliiné návštěvy uruguayského rádia Oceano FM najdete ve fotogalerii. 2 audia si můžete stáhnout zde a zde.

Naty mluvila o své kariéře, o prvních telenovelách, reklamách, o Xuxe, o Pablovi Echarri, filmu Francia...Zde je další krátký rozhovor s Naty, kde mluví o filmu Francia, pro Canal 10. Naty v rozhovoru vysvětlila, proč se film jmenuje zrovna Francie (Francia). "Francie představuje místo, kde hlavní hrdinové filmu nikdy nebudou žít. Francia je tak úžasná země a tak vzdálená od reality, ve které ta rodina žije, že opravdu nikdy neopustí svoji čtvrť, protože všechny jejich dny jsou plné práce, vzdělávání jejich dcery a znovu spolužití... "Naty dnes byla také hostem pořadu Consentidas, který bude na uruguayské televizi Canal 10 odvysílán v sobotu od 20. hodin.

Zdroj: oceanofm.com, FB, NataliaOreiro.com, NataliaOreiro.czNatalia Oreiro a Adrián Caetano jsou právě teď (14:45 u nás, 9:45 jihoamerického času) hosty pořady Hola Vecinos na uruguayské televizní stanici Canal 10. Hlavním tématem návštěvy bylo představení filmu Francia.Zdroj: NataliaOreiro.cz, Canal10.com.uyNatalia Oreiro je od včerejška v Uruguayi, aby propagovala spolu s Adrianem Caetano film Francia, který bude mít v Uruguayi 24. září premiéru. S Adriánem bude Naty natáčet film Mala a kromě toho ji v příštích měsících čeká natáčení filmů Mi primera boda a Inocencia Clandestina.

Natalia poskytla rozhovor pro Canal 12, kde mluvila o filmu, o své roli Cristiny. Znovu řekla, že nerada pracuje s dětmi, protože podle ní, by si děti měly hrát a ne pracovat. Dále Naty řekla, že ke konci roku bude natáčet film Inocencia Clandestina, pak Mi primera boda a příští rok Mala. A potvrdila, že očekává návrat do televize v druhé polovině příštího roku.

Včera byla Naty hostem pořadu Segunda Pelota, v rádiu Oceano FM. A dnes ráno bude hostem televizního pořadu Hola Vecinos.

Zdroj: NataliaOreiro.com, teledoce.com, Ola-OlaNatalia se nechala fotit pro La Nacion, kde propagovala svou novou kolekci od Las Oreiro. Časopis s Natalii na titulce vyšel v neděli 5. září. Dole se můžete podívat na video ze zákulisí.

Zdroj: lanacion.com.arOd 1. do 5. září se koná Festival Nacional de Cine y Video RIO NEGRO PROYECTA v Bariloche. Dnes je slavnostní otevírací den a bude se vysílat film Francia, od 22. hodin s přítomností režiséra Adriána Caetano, Lautarem Delgado a Natalii Oreiro.

Natalia je na titulce časopisu Cosmopolitan, v jeho zářijovém vydání. Titulka hlásí "Druhá tvář Natalie, bez póz a make-upu."Zdroj: demasiadocine.com, cosmoonline.com.arNatalia Oreiro poskytla během své návštěvy Dominikánské republiky a festivalu Fine Arts, rozhovor do pořadu De calle con Dafne. Uruguayská herečka řekla, že "Nikdy jsem nevěděla, že v Dominikánské republice jsou tak dobré filmy". Natalia vyprávěla své zážitky ze své role těhotné, ve filmu Música en espera a řekla, že by ráda investovala v Dom. republice.Zdroj: severorivera.com, masvip.com.do, Ola-OlaNaty je na titulce zářijového čísla argentinského časopisu Miradas. S novými fotkami a rozhovorem.
Natalia Oreiro otevřela dveře svého domu, aby mluvila o všem: práci, lásce, rodině i projektech. S jejími dvěma posledními filmy, Miss Tacuarembó a Francia, kritika ji zasypala pochvalou. Talentovaná herečka ukázala, znovu, že její zvláštní tvárnost, ji umožňuje hrát různé postavy. Čirá spontánnost.Zdroj: NataliaOreiro.comNatalia je právě v Dominikánské republice, aby tam na filmovém festivale podpořila film Música en Espera, a tady se můžete podívat na video, kde tančí s moderátorem v rádiu.Zde si můžete poslechnout záznam z rádia, kde si Naty užila s moderátory spoustu zábavy. Naty v rádiu zazpívala kousíček Me muero de amor a Cambio dolor.

Dnes večer bude Naty prezentovat film Música en Espera na zmiňovaném festivale a bude se konat i menší autogramiáda.

Zdroj: Youtube.comV poslední době se hodně psalo o tom, že se Natalia v příštím roce vrátí na obrazovky televize Canal 13 v nové telenovele od Adriána Suara. Podle posledních informací už je vybrán i její telenovelový partner a to Mariano Martínez. Naty bude hrát policistku, pocházející z milionářské rodiny. Telenovela bude vysílána po skončení novely "Malparida" na Canalu 13. Natalia ještě veřejně nepotvrdila svoji účast v této telenovele!V neděli bude na dominikánské televizi Color Visión v pořadu “Aquí se habla espaňol” (Zde se mluví španělsky) exkluzivní interview s Natalii Oreiro, jako hostem Festivalu Fines Arts.

Zdroj: Pronto.com.ar, actividadesartisticas.blogspot.comOd 26. srpna do 1. září se koná První Mezinárodní filmový festival Fine Arts v Dominikánské republice. Na tomto festivale bude představen film Musica en espera a počítá se s Nataliinou účastní, aby film představila.

Zdroj: merengala.blogspot.com, cristalycolores.blogspot.comStránka Puroshow informuje o tom, že další módní přehlídka Las Oreiro se bude konat 15. září (mluvilo se o 5. září) u pomníku Puente de la Mujer v Puerto Madero - foto zde. V posledních hodinách prováděla Natalia s Adrianou příslušné postupy s vládou města Buenos Aires, pro zrealizování snu, kam umístit přehlídku Las Oreiro.Zdroj: Puroshow.comNatalia Oreiro se sestrou Adrianou včera otevřely svůj další obchod Las Oreiro, v nákupním centru Paseo Alcorta v Buenos Aires. 5. září se bude konat módní přehlídka a představení nové kolekce nazvané "Lolita".Zdroj: Las OreiroNatalia je na titulní straně argentinského časopisu Rumbos, který vyšel včera. Naty pro časopis poskytla rozhovor a nafotila nové fotky.Zdroj: venenososdesiempre.piczo.comNatalia v pořadu Tiene la Palabra mluvila o kritikách filmu MT a řekla, že jsou dobré, je s nimi spokojená. Dále chválila boxerku Tigresu Acuňa a její vztah s manželem a také mluvila o svém životě, svých názorech, rodině, odchodu do Argentiny... Naty vyprávěla, jak v dětství chovala kuřata, jak se jí líbily účesy hereček v televizi a také potvrdila, že má na příští rok televizní projekt, který jí nabídnul Adrián Suar. Naty velmi chválila svou sestru, o které řekla, že je to skvělá osoba a supermáma. Natalia stále neví, jestli bude příští rok natáčet i americký film Freedom for Joe, jehož produkce byla zpožděna kvůli ekonomické krizi.
Na otázku, jako jsou její sny odpověděla - zahrát určité postavy, a již několik let sní o životě na venkově.
Naty na sobě měla šaty z nadcházející kolekce Las Oreiro.Zdroj: NataliaOreiro.czVčera se konala prezentace Green Film Festivalu na ambasádě Spojeného království v Buenos Aires. Natalia se stala kmotrou tohoto projektu s mottem "Kultura v harmonii s planetou", a dnes měla natáčet videa, aby upoutala pozornost základních témat o kvalitě života s použitím filmu jako média, který přinese lidem informace a zábavu. Zmiňovaný filmový festival se koná od 12. do 16. srpna v sálech Cinemark Palermo.

Graciela Borges, Ricardo Darín, Georgina Barbarossa, Virginia Innocenti a Boy Olmy jsou osobnosti, který doprovázely Naty v této iniciativě.

Natalia také vyjádřila podporu Florencii Peňa, která byla v ohrožení poté, co vyjádřila svůj postoj ve prospěch legalizace postojů. Natalia řekla: "Zdá se mi to hrozné, všichni máme právo vyjádřit, co si myslíme v jakémkoli oboru."Dnes se s Naty natáčí pořad "Tiene la Palabra" vysílaný na argentinské televizi TN zítra od 22. hodin. Naty byla hostem tohoto pořadu již v roce 2005.

Zdroj: Nataliaoreiro.com, Puroshow.com, Partedelshow.com.ar, FB, Pronto, nuevaescuela.netNatalia spolu se sestrou Adrianou v září otevřou nový obchod Las Oreiro v Paseo Alcorta, nákupním centru v Buenos Aires. Sestry obchod navštívily, aby zjistily, jak pokračují přípravy na otevření.Zdroj: FB Las OreiroVčera se konaly dvě charitativní akce, kterých se Natalia každoročně účastní. Ani tento rok není vyjímkou. Naty, jako kmotra organizace, byla včera hostem akce Domingo Amigo, v Montevideu, v Uruguayi. Nejprve mluvila s moderátory, kde s ní byla i Sofia Silvera a další děti z filmu Miss Tacuarembó a potom zazpívala píseň Rio de la Plata. Vybraná částka činila 711.328 USD.

Později se Naty vrátila do Buenos Aires, aby se zúčastnila i 12ti hodinnového charitativního maratonu Un sol para los chicos, který byl živě vysílán na canalu 13. Naty odmoderovala část pořadu. Por děti od Unicefu bylo vybráno 8.161.642 Pesos.

Zdroj: Ola-Ola, Canal10.com.uy, NataliaOreiro.com, miradornacional.com, venenososdesiempre.piczo.com30. července se Natalia v Casa Central, v Montevideu zúčastnila prezentace a představení nové kampaně od společnosti Anda, pro niž natočila reklamu a stala se jejich novou tváří. "Natalia Oreiro je postava, identifikovaná v mnoha Uruguajcích, zajímající se o sociální a politickou solidaritou, proto se Anda ztotožňuje s postavou Natalie a jsme přesvědčeni, že kampaň bude mít úspěch," řekl představitel společnosti. Zde si můžete poslechnout krátký audio rozhovor s Natalii.7. srpna se konala oslava 80. narozenin Pascuala Mastellone, prezidenta společnosti La Serenísima, kde byla Natalia hostem a zazpívala oslavenci "Šťastné narozeniny".Natalia spolu s Guillermem Lopez účinkuje v nové reklamě pro Garbarino - Tecnosorpresas.
Zdroj: miradornacional.com, espectadornegocios.com, acciontv.com.ar, garbarino.comNatalia včera odpoledne 31. července, navštívila centrum alternativního vzdělávání Giraluna v Montevideu. Během její návštěví ji děti z centra ukázaly, co v centru dělají. Byly to umělecké aktivity, tancování a také zpívání. Setkání Natalie s dětmi bylo plné emocí a potěšení.Zdroj: onggiraluna.blogspot.comNatalia Oreiro je novou tváří uruguayské společnosti Anda. Lze ji vidět na promo plakátech, kde propaguje kreditní kartu této společnosti.Naty natočila také reklamu, ve které zpívá, že všichni máme své plány, ať už zazářit, nakupovat dárky, překvapení, nebo vaření... Máme tedy novou písničku od Naty :)Zdroj: anda.com.uyObjevily se krásné nové fotky, focené Florencii Mazza, pro časopis Dom. Photoshoot se konal zřejmě na Nataliiné zahradě.Zdroj: florenciamazza.comSoundtrack filmu Miss Tacuarembó je v Argentině již v prodeji, obsahuje 9 songů a stojí 32 argentinských pesos (+- 160,- Kč).Tracklist:
1. Cristal - Natalia Oreiro
2. El perfume del Amor - Natalia Oreiro / Diego Reinhold / Boris Bakst
3. Mi vida eres Tú - Natalia Oreiro
4. Días de Coreografía - Clara Lieutier
5. Cristo Park - Ale Sergi / Juliana Gattas
6. Papá - Mike Amigorena / Natalia Oreiro
7. What a Feeling - Natalia Oreiro
8. Ten Fe - Leonor Courtoisie
9. Cándida - Natalia Oreiro


Zdroj: FB, distrilef.comSestry Oreiro si vybraly město Piriápolis (Uruguay), pro focení nové kolekce jaro-léto od Las Oreiro. Ministerstvo turismu fotky využije k propagaci tohoto místa. Natalia a Adriana přijely do Piriápolis včera, doprovázené produkčním štábem (maskéři, fotografové, kadeřníci a asistenti), složeným devíti lidmi. Všichni se ubytovali v hotelu Argentino a v devět hodin začalo focení.

Sestry mají obchod ve čtvrti Palermo Hollywood v Buenos Aires a chystají se expandovat do Uruguaye již tento rok. Nová kolekce je inspirovaná filmem Lolita. "Ta postava, která hodně cestovala, nás přivedla k provedení této kampaně v Piriápolis, navíc má to místo pár rájových pláží a unikátní krajinu, která nás přivedla k tomu, že by Natalia mohla propagovat to místo a zemi, jako turistickou destinaci," komentovala Adriana Oreiro.

Pro fotky, které se fotily včera byl použit červený Volkswagen a veteránské kolo pro vyjádření "retra". "Naty a já milujeme 40. a 50. léta a vždy nás hodně inspirují pro estetiku vlasů a oblečení," řekla Adriana. Mezi další místa, vybraná pro focení, patří lázeňská promenáda, pláž Colorada, přístav a budova hotelu Argentino. Sestra herečky přiznala, že Natalia při focení hodně mrzla, ale obě jsou potěšeny, že jsou v Uruguayi.

Nová kolekce bude představena na přehlídce 15. září v Buenos Aires. Oblečení má spoustu červené barvy, proužků, puntíků a srdíček.Zdroj: ElPais.com.uyV neděli 8. srpna 2010 se koná další ročník charitativního maratonu Un sol para los chicos v Luna Parku v Buenos Aires, moderovaný Natalii Oreiro. Osobnosti Canalu 13 se budou střídat během 12ti hodinového maratonu, ve prospěch organizace Unicef. Bohužel, ve stejný den by se měl konat i uruguayský charitativní maraton Domingo Amigo, který pomáhá dětem s rakovinou a Natalia, jako kmotra, se ho každoročně účastní.

Také se mluví o tom, že si Natalia nezahraje ve filmu Viudas (Vdovy) s Gracielou Borges, který by se měl začít natáčet v druhé polovině února příštího roku. Nejprve se měl film natáčet v srpnu, pak v prosinci a teď je datum natáčení posunuto až na únor. Uvidíme jak nabytý bude mít Natalia diář v příštím roce.

Zdroj: Puroshow.com, Laubfal.com, elcontranalisisdelespectaculo.blogspot.comNatalia Oreiro se spolu s dalšími osobnostmi objevila v novém videoklipu zpěváka Waltera Domíngueze nazvaném "Nueva Farándula".

Zdroj: Youtube.comVčera se skupina demontstrantů postavila před vchod kina, kde se měla konat předpremiéra filmu. Naty měla jet dnes do Mendozy, aby podpořila svůj nový film Miss Tacuarembó, avšak poslední noc před premiérou se nervově zhroutila a přerušila svojí cestu. Zpráva byla potvrzena Lucasem Mestante, filmovým producentem, který vysvětlil, že "minulou noc lidé na Naty křičeli kvůli podvodu ve filmu, ona nemohla projít, znervózněla, dostala panický strach a rozhodla se nezúčastnit se předpremiéry." Producent filmu byl obětí demonstrantů organizovaných SICA (Sindicato de la Industria Cinematográfica Argentina), protože ve filmu pracovali technici načerno, bez pracovního povolení nebo víza.Zdroj: Puroshow.com, diariouno.com.ar, minutouno.comVčera se v Buenos Aires konala tisková konference a prezentace filmu Miss Tacuarembó. Natalia poskytla spoustu rozhovorů pro nejrůznější média a pózovala fotografům.Zdroj: NataliaOreiro.com, Matías Orta, pablolayus.infoNatalia dnes v 16. hodin poskytla rozhovor do pořadu Intrusos, připravená na předpremiéru Miss Tacuarembó. Ve dvacetiminutovém rozhovoru mluvila o filmu, o dvou rolích, které tam zahrála, o Ricardovi, o televizi, Adriánu Suarovi a spoustě dalších věcí.Zdroj: NataliaOreiro.czNaty je na titulce argentinského časopisu 7 Días, opět s novými fotkami a rozhovorem "Ve filmech vidíš duši"! Fotky byly foceny v Hotelu Four Seasons v Buenos Aires.
Představuje film "Miss Tacuarembó". Mluví o Hollywoodu a svém vztahu s Mollo. "Mám chuť mít chuť být matkou", přiznává.Další rozhovor s novými fotkami Natalie vyšel v časopise Cultura & Espectaculos, v příloze novin Página 12. Titulek článku hlásí "Čau Cholito" a hlavním tématem je opět film Miss Tacuarembó.Natalia pro film Miss Tacuarembó nazpívala pravděpodobně 5 písní a to "Mi vida eres tu", "El Perfume del amor", "What a feeling", "Papá" a "Cándida". Soundtrack by měl vyjít zítra pod vydavatelstvím Warner Music Argentina. Děkuju Rafalovi za informace!

Dnes od 21. hodin se v Buenos Aires koná předpremiéra filmu Miss Tacuarembó!

Zdroj: elargentino.com, pagina12.com.arNatalia byla včera hostem pořadu Justo a Tiempo na argentinské televizi Telefe. Natalia v pořadu mimo jiné řekla, že bude moderovat pořad Se dice de mi na canalu Encuentro.

Zdroj: FMFANatalia Oreiro, Diego Reinhold, Ale Sergi a Martín Sastre jsou právě v tuto chvíli (19. hod. ČR, 14. hod. Argentina) hosty pořadu Almorzando con Mirtha Legrand (Oběd s Mirthou Legrand) na argentinské televizi América. Naty je okouzlující...

Naty v pořadu vyprávěla, jak Dani Umpi a Martín Sastre uspořádali setkání v den Nataliiných narozenin a nabídli jí hrát ve filmu. Natalia vyprávěla o krizi, kterou zažívala, když byla na turné. Nemohla zpívat, jezdit na turné a ještě k tomu hrát. Dále mluvila o rockových písních, složených Ricardem, protože Ale Sergi si na složení rockových písní netroufl. Diskuze přítomných se stočila ke svatbě gayů a tomuto žhavému tématu v Argentině. Všichni na Natalii pěli chválu, včetně Graciely Borges, s kterou se Mirtha spojila telefonicky. Naty potvrdila, že teď ji čeká ještě promo filmu Miss Tacuarembó a v září bude natáčet film Mi primera boda. Ke konci pořadu se tam objevila i malá hrdinka filmu, Sofi Silvera. Pořad s přítomnými hosty trval 1,5 hodiny.Zdroj: NataliaOreiro.czVčera vyšel v novinách Tiempo Argentino rozhovor s Natalii, doplněný fotkami.
Věřím v Boha, ale né v instituce Protagonistka filmu Miss Tacuarembó, která kromě hraní dvou postav, zpívá a tančí, si uvědomuje, že od dětství jde proti proudu. Užívá si filmy Lolity Torres a pro teď, utíká od televize.Natalia Oreiro je na titulce červencového čísla časopisu Tendencia Mujer. "Raději bych měla šanci jít bezpečnou cestou", hlásí titulek.A dalším časopisem, kde lze najít Naty na titulní straně, je argentinský časopis Luz. Fotky ze zákulisí focení s Gaby Herbstein jste zde už mohli vidět. Zde je titulek článku "Od dětství byla velmi nenáviděná".Je to neuvěřitelné, ale je tady další časopis s Natalii na titulní straně. Argentinský časopis Gente. Focení se konalo na místě El Cerro, v Montevideu, kde Natalia vyrůstala.Před premiérou Miss Tacuarembó v Uruguayi, poskytla Naty rozhovor v hotelu Sheraton, pro časopis Caras "S Ricardem stále oslavujeme naší lásku".Zdroj: NataliaOreiro.com, Ebay, Revista-Luz.com.ar, FB, Gente.com.ar, Caras.com.arJak již víte, Natalia byla včera hostem pořadu Susany Gimenez. Ze začátku pořadu zazpívala písničku Mi vida eres tú, původní song z telenovely Cristal, kterou Naty přezpívala pro film Miss Tacuarembó. Potom Naty začala vyprávět, jak se setkala s Dani Umpim, autorem knihy Miss Tacuarembó a Martínem Sastre a povyprávěla příběh filmu. Dále Naty poděkovala distributorům filmu, kteří zajistili, že od 15. července se bude tento národní film vysílat po celé Argentině. Naty také přiznala, že je stále zamilovaná do Ricarda, budou slavit 9. výročí a je to její nejbližší osoba spolu s Valerii Lorcou a sestrou Adrianou. Dále mluvila o CD se songy z filmu, o dítěti, o možném natáčení telenovely s Adriánem Suarem v příštím roce pro Canal 13 (Susana řekla, že Telefe žárlí), Las Oreiro...Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia Oreiro spolu s Mikem Amigorenou poskytli rozhovor také pro časopis Espectaculos, které jsou součástí novin Perfil. Tématem rozhovoru byl opět jejich společný, poslední film, Miss Tacuarembó. Nových rozhovorů je teď opravdu hodně, ale na to je přeložit, bohužel není čas.Od 6. do 14. srpna se koná Festival de Lima Encuentro Latinoamericano de Cine (v Limě, Peru), kde by Natalia měla jet podpořit film Francia.

Natalia je s Martínem Sastre na titulce časopisu Radar, kam poskytla další rozhovor!Zdroj: diarioperfil.com.ar, correoperu.com.pe, pagina12.com.arNatalia Oreiro s Adrianem Caetano poskytli rozhovor pro červnové číslo argentinského časopisu HC (HaciendoCine), kde mluvili o filmu Francia. Nafotili také fotky, v blízkosti Nataliina domu a objevili se na titulní straně.Zdroj: haciendocine.com.arNatalia Oreiro a Mike Amigorena poskytly v hotelu Four Seasons rozhovor pro noviny Clarín, aby mluvili o Miss Tacuarembó. V příštím filmu, který budou natáčet v září "Moje první svatba" se vezmou. "Je to černá nebo trpká romantická komedie," popisuje Natalia. "Je to svatba mezi židovským klukem a katolickou dívkou," dodává Mike a ještě: "Je to téměř autobiografické, protože spoustu situací Ariel (Winograd, režisér) v jeho životě zažil."

Natalia řekla: "Už jsme spolu dříve pracovali, v Sos mi vida, ale moc jsme se nesetkávali. Pamatuji si, že jsem s ním nemohla pracovat, protože jsem se pořád smála. On něco řekl a já jsem se pak dlouho smála."Zdroj: clarin.comNatalia Oreiro bude v neděli, 11. července, živě hostem pořadu Susany Gimenéz, aby podpořila film Miss Tacuarembó. Dalšími hosty budou Alejandro Lerner, Georgina Barbarrosa... Pořad se vysílá od 21:30 na argentinské televizi Telefe.V úterý, 13. července, bude Natalia v pořadu Almorzando con Mirtha Legrand na argentinské televizi America.

A dalším časopisem, kde se Naty objevila je Remix, a měla by být i na titulní straně. Pro časopis také poskytla interview.Zdroj: Laubfal.com, venenososdesiempre.piczo.com, zarpado.com
Natalia poskytla rozhovor pro uruguayské noviny El Observador. "Natalia Oreiro mluví s El Observador o svých vzestupech a pádech v její kariéře herečky, zpěvačky a podnikatelky a o premiéře Miss Tacuarembó," hlásá titulek.Zdroj: elobservador.com.uyNatalia byla dnes živě hostem pořadu Puglia Invita na uruguayské televizi Canal 10. Spolu s Natalii tam byl i režisér filmu Miss Tacuarembó Martín Sastre a herečka Mirella Pascual. V galerii je zatím jedna fotka.Zdroj: FBNatalia Oreiro je na titulce červencového čísla argentinského časopisu Brando, jako představitelka oddaná ekologii a přírodnímu prostředí. Tohle číslo popisuje Natalii jako šampionku ohledně ekologie. Velvyslankyni Greenpeace, herečku, které bojuje proti velrybářským lodím a toxickému světu.Zdroj: elcontranalisisdelespectaculo.blogspot.comVčera byla Naty v dalším uruguayském rádiu, Oceano FM, aby mluvila o filmu Miss Tacuarembó, také Francii a dalších projektech. Audio si můžete poslechnout zde, a doporučuji kolem 15 minuty, kde Naty zpívá "What a feeling".Dneska se Naty vrací do Buenos Aires.

Zdroj: archive.org, Ola-OlaNatalia byla dnes o půl 11 živě hostem pořadu Día Perfecto na uruguayské televizi Canal 12 a vypadala ještě krásněji než včera.

Hlavním tématem byl samozřejmě film Miss Tacurembó a jeho včerejší předpremiéra. Naty vyprávěla, jak její máma nemohla uvěřit, že hraje ve filmu i špatnou, Candidu. Dále řekla, že režisér Martín Sastre je úžasný a že tohle je vlastně jeho první film. O Graciele Borges řekla, že jí vyprávěla o filmu Miss Tacuarembó a Graciela nadšeně odpověděla, že tam chce hrát a klidně zadarmo. Ke konci Naty mluvila o Mistrovství ve fotbale, které Uruguayci strašně prožívají.Podívejte se na celý záznam pořadu s Natalii zde.Zdroj: NataliaOreiro.czTady jsou první fotky ze včerejší předpremiéry filmu Miss Tacuarembó, kde nechyběli herci, režisér, Valeria Lorca a také Nataliin manžel Ricardo Mollo.První reportáž z předpremiéry můžete shlédnout zde. Všichni byli z premiéry nervózní, ale film sklidil velký úspěch. Natalia řekla, že je velmi nervózní, ale zároveň velice spokojená.Zdroj: FB Algún dia sera el mundo nuestroNatalia byla dneska s Martínem Sastre také v rádiu Espectador, aby i posluchačům představili film Miss Tacuarembó. Dnes večer ji ještě čeká předpremiéra. V rádio rozhovoru můžete v pozadí slyšet další novou Nataliinu píseň. 20ti minutový rozhovor si můžete poslechnout zde.Natalia byla dnes také v pořadu Buen Día Uruguay.

Zdroj: espectador.com, tvshow.com.uyNatalia byla dnes dopoledne hostem pořadu Hola Vecinos, na uruguayské televizi Canal 10. Půlhodinovou návštěvu Naty v pořadu si můžete stáhnout níže. Naty vyprávěla známý příběh, jak se dostala ke knize Miss Tacuarembó a poznala Daniho Umpi a Martína Sastre. V pořadu se také objevil režisér filmu Martín Sastre, malá Sofia Silvera a Mateo Capo, kteří odpovídali na otázky Natalie a moderátorů. Na konci Natalia zazpívala a zatančila krátkou choreografii z filmu.Zdroj: Canal10.com.uyI když Natalia netočí nové telenovely, stále se vysílají ty staré.

Od pondělí, 28.6., se začala telenovela Sos mi vida vysílat na argentinské televizi Magazine a zároveň na maďarské televizi RTL Club pod názvem "Te Vagy Az Életem", každý všední den po 9. hod.

Dneska se také v Argentině vysílá poslední díl Divokého anděla, opět na televizi Magazine.

A abychom nezapomněli, Muněca Brava a Sos mi vida také běží na slovenských televizích. A to, Divoký anděl na STV 1 a Rany z lásky na TV Doma. Užijte si Naty v TV!

Propagace filmu Miss Tacuarembó se již rozběhla a můžeme se těšit na spoustu nových fotek, videí a rozhovorů. Včera Naty v Montevideu poskytla rozhovor pro Canal 12 a Canal 10, kde s Martínem Sastre odpovídala na otázky pro noviny El País. Dnes se koná předpremiéra!Zdroj: Canal10.com.uy, ElPais.com.uyOde dneška je Naty v Uruguayi, aby tam propagovala film Miss Tacuarembó.

Natalia září na titulce dalšího časopisu, tentokrát je to uruguayský časopis Bla.Natalia byla včera focena pro nový photoshoot, fotografkou Gaby Herbstein. Focení trvalo až do noci, ale jak řekla Gaby, Naty byla úžasná jako vždy. Můžeme se tedy brzy těšit na další fotky.Natalia Oreiro a Adrián Suar vyjednávají o vrácení se Natalie na obrazovky jako hlavní hrdinka nové telenovely na Canalu 13, v prime time v roce 2011. Včera v poledne se Natalia sešla s Adriánem a Marcosem Carnevale, aby vyjednali detaily. Vypadá to, že brzy tito tři dosáhnout dohody.

Zdroj: FB, FB Gaby Herbstein, Puroshow, 24ConNatalia je na titulce časopisu Espectacular, který vychází s urugayskými novinami Ultimas Noticias. V časopise se píše o filmu Miss Tacuarembó, jehož premiéra je v Uruguayi již příští čtvrtek.Předpremiéra filmu Miss Tacuarembó, s účastí natáčecího týmu, herců a tisku se uskuteční 30. června.

Zdroj: FB Algun dia el mundo sera nuestro, ultimasnoticias.com.uyNatalia po letech opět propaguje firmu Dormiflex, vyrábějící matrace, kterou v Uruguayi založil její otec.Zdroj: Youtube.com/olesyagorodeckayaNatalia byla včera hostem rádia 95.1 Metro, aby mluvila o novém filmu Francia. Sdělila detaily z natáčení a mluvila z plných plic. Také přiznala, že když byla mladá, měla v uruguayském rádiu svůj pořad, vzpomenula na svě dětství a řekla, že se nechystá vydat nové CD. Navíc v rádiu se sešla s Carlosem Bellosso, partnerem ze Sos mi vida (Quique) a ten v rádiu zazpíval serenádu.Zdroj: diaperfecto.metro951.comArgentinské rádio TKM zve posluchače, aby pozorně poslouchali. Jelikož výherce bude pozvaný na exkluzivní premiéru filmu Miss Tacuarembó, 14. července. Výherce také dostane podepsané CD s hudbou z filmu. Ale to není všechno... Také bude přítomný na tzv. Meet & Greet, který bude obsahovat i večeři s Natalii Oreiro. Pro více informací je třeba poslouchat rádio TKM.

Natalia byla zřejmě předevčírem spolu s Ricardem na hře Mika Amigoreny "La noche antes de los bosques".

Zdroj: radiotkm.mundotkm.com, webconferencia.netDlouho očekávaná premiéra filmu Francia je tady. Ve spoustě kinech v Buenos Aires mohou návštěvníci ode dneška shlédnout tento film s Natalii Oreiro, Milagros Caetano a Lautarem Delgado v hlavních rolích. Doufejme, že k nám se film také nějak dostane.

Včera večer se konala již zmiňovaná předpremiéra filmu Francia a to v Belgado Multiplex kině. Natalia tam byla spolu s manželem Ricardem a sestrou Adrianou. Nechyběla tam ani Milagros Caetano, Lautaro Delgado, Valeria Lorca a další.Zdroj: NataliaOreiro.com, Laubfal.com, teleclub.tvOd teď na Natalii čeká tsunami filmů, které má natočit, nebo představit na premiérách. Miss Tacuarembó, od Martína Sastre, půjde do kin v červenci. Trailer je tak působivě slibující. "Ztvárnila jsem dvě role. Holku, která si chce splnit svůj sen a jednu zlou, která skončila jako velmi zajímavá práce. Musela jsem být změněna, schovat nos a změnit hlas. Mike Amigorena hraje Crista, kterého miluji," vysvětluje. Tam ji taky lze slyšet zpívat píseň, kterou složil její manžel, Ricardo Mollo. Ještě před Miss Tacurembó ji však čeká premiéra filmu Francia. Navíc, během několika týdnů začne točit komedii "Mi primera boda" (Moje první svatba) od Ariela Winograda, opět po boku Amigoreny. V roce 2011 se opět spojí s Caetanem, aby natočila film Mala, kde bude vraždit. A také ji čeká účast ve filmu "Viudas" (Vdovy), od Marcose Carnevale, s Gracielou Borges. Jestli se to zdá už dost, tak to není všechno: čeká na dva projekty, kvůli kterým by měla jet do Hollywoodu: jeden je Freedom for Joe, od Stephana Bridgewa. "Nevím, jestli to vyjde. Už jsou to dva roky, co se o tom mluví. Zní to pronikavě "Jede do Hollywoodu". Nikam nejedu", říká.

Zítra by se pravděpodobně měla v Argentině konat předpremiéra filmu Francia, jehož premiéra je naplánovaná na 17. června!Zdroj: Clarin.comVe středu, 9. června, v 19:30 se v Palermu, Buenos Aires, konala prezentace filmu Francia, který bude mít příští týden premiéru. Natalia se zúčastnila tiskové konference spolu s režisérem Adriánem Caetano, herečkou Mónicou Ayos a Lautarem Delgado. Naty také poskytla spoustu interview do televizí a novin.

Natalia by měla moderovat nový program pro ženy s mnoha tématy, mezi nimi i zdraví, na televizní stanici Encuentro.

Zdroj: Puroshow.com, NataliaOreiro.com, Venenososdesiempre.piczo.com, Youtube.com, lineacapital.com.arNatalia je na titulce argentinského časopisu "Asterisco", do něhož poskytla další interview. Naty mluví o filmech Francia, Miss Tacuarembó, o tom, že ráda hledá nové věci, učí se atd.Zdroj: elargentino.com8. června se Naty zúčastnila předávání cen "Condor de Plata", kde byl film Música en espera nominovaný v několika kategoriích, včetně Natalie na cenu "Nejlepší herečka". Film, ani Naty, však bohužel žádné ocenění nezískal, ale i tak si Naty večer užila, s herečkou Andreou del Boca.Zdroj: Laubfal.com, Puroshow.com

Zdroj: NataliaOreiro.czPodle uruguayského deníku El País, bude premiéra filmu Miss Tacuarembó v Uruguayi již 2. července a 15. července v Argentině. Dříve zveřejněné datum bylo 8.7. A v září se plánuje premiéra filmu ve Španělsku. Film je zrovna ve fázi kontroly a nastavení zvuku a dalších technických parametrů.

Při premiéře se počítá s účastní velké protagonistky, Natalie Oreiro, s Ale Sergim a také Ricarda Molla, který přispěl složením jedné písně. Producenti a režisér čekají na potvrzení účasti na premiéře, španělské herečky Rossy de Palma a venezuelské Jeannette Rodriguez. Samozřejmě tam budou i filmové děti, a to Sofia Sivera a dvojčata Ema a María Pía Prato. Také se stále pracuje na zařazení jmen dívek, které se účastnily online castingu a jejich souhlas ke zveřejnění jejich jmen v konečných titulkách filmu.Zdroj: Elpais.com.uyKampaň "La Cultura del dice Sí al Matrimonio para Todas y Todos" (Kultura říká ano manželstvím pro všechny ženy a muže) od organizace Federación Argentina LGBT a ElMismoAmor.org, bude v pondělí 7. června v 19. hodin představena v salónu Arturo Illia v národním kongresu se všemi protagonisty. Spoty, které budou v kongresu pouštěny, byly natočeny se 42 slavnými osobnostmi Argentiny, včetně Natalie Oreiro.Zdroj: agmagazine.info, lmcordoba.com.arV argentinské televizi Canal 13 již bylo zveřejněno zmiňované video, ve kterém slavné osobnosti podporují manželství a otcovství gayů. Natalia ve videu spolu s Lucianem Castro, říká: "Pořád se tisíce Argentinců a Argentinek zamilovávají, některé páry se vezmou... ostatní také tvoří pár, ale nemohou se vzít."

Zdroj: Youtube.com1. června byla Natalia přítomná na oslavě 10. výročí společnosti Tarjeta Naranja. Oslava, se 200 přítomnými se konala v hotelu Savoy, v Rosariu. Natalia poskytla rozhovor, ve kterém řekla, že do konce tohoto roku se do televize nevrátí, a že neplánuje ani návrat s Facundem Aranou. Chystá se na dvě premiéry filmů a natáčení dalších.

Zdroj: Rosario3.com, Youtube.comNatalia měla být dnes (včera) přítomná na charitativním pořadu organizace Unicef "Todos por los niňos uruguayos" na uruguayské TV stanici Canal 10, ale nakonec tam nebyla. Moderátoři se s ní telefonicky spojili a Naty řekla, že na letišti na cestě domů. Jeli do Los Angeles jen na 2 dva dny, ale neměli vůbec štěstí, jelikož tam zrovna pršelo (běžně tam vůbec neprší), takže se jejich pobyt prodloužil. Naty všechny pozdravila a poděkovala za spolupráci.Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia včera odletěla se štábem filmu Miss Tacuarembó do Kalifonie, aby tam dotočila poslední scény filmu.
Naty na letišti před odletem potvrdila, že má konkrétní televizní nabídku od Suara a jednu další, velmi důležitou. Ale abychom ji viděli v televizi musíme čekat mininálně do příštího roku, protože nyní má před sebou ještě několik filmů.Zdroj: TVshow.com.uy, Youtube.comOrganizace Cascos Verdes pořádá druhou solidární večeři pro "Noc Země". Znovu se počítá s účastí Natalie Oreiro a Facunda Arany jako hosty tohoto speciálního večera. Večeře se bude konat v úterý, 3. června ve 20:30 v clubu Hípico Argentino.Zdroj: Cascosverdes.orgSpousta slavných osobností, včetně Natalie Oreiro před kamerou mluvili ve prospěch manželství homosexuálních párů. I další slavní jako Norma Aleandro, Guillermo Francella, Luciano Castro atd., natočili videa, která budou příští týden nahrána na Youtube.com a předána senátorům, aby věděli, co si lidé myslí ohledně tohoto tématu.

Zdroj: Laubfal.comVe čtvrtek 1. června od 20. hod. se v Buenos Aires udílejí diplomy k nominacím na ceny Condor De Plata a samotné předávání cen se koná v pondělí, 7. června v divadle Avenida. Mezi 10 nominovanými filmy je i film Música en Espera, s Natalii v hlavní roli.

Zdroj: Andrea BissoZítra vychází první číslo uruguayského vydání časopisu Gente! Obsahuje 32 stran + obsah z argentinského vydání. Natalia zdobí první stranu a poskytla pro časopis rozhovor.

"Moje dětství v horách mě udělalo silnou pro život" Před oslavou svých 33. narozenin se vrátila do ulic svého dětství, znovu se podívala do školy, kde studovala, a vzpomněla na svoji rodinu, přátelé a chlapce, kterému dala první pusu.Zdroj: Tvshow.com.uyNa argentinských ulicích jsou vyvěšené plakáty na propagaci produktu Naranja MO. Předevčírem se však někdo rozhodl, že chce Natalii Oreiro ztížit život a přelepil plakáty nápisem "Tohle je mobil Natalie Oreiro..."Videokamera zachytila akci dvou lidí, lepící štítky na plakáty. Když na číslo zavoláte, ozve se Natalia a žádá, abyste zanechali vzkaz. Je to jen větší propagace produktu, nebo akce proti Natalii? Je to jen poněkud neobvyklá část propagace tohoto produktu.


Zdroj: infonegocios.infoNatalia tak doprovodí Gracielu Borges, ve filmu režiséra Marcose Carnevale. Natáčení filmu by mělo začít v prosinci, místo plánovaného srpna, a to zavedlo uruguayskou herečku do problémů, protože musí zreorganizovat svůj diář. A tak doufá, že tedy bude součástí filmu.

"Viudas" (Vdovy) vypráví příběh zralé ženy (Borges), která obdrží telefonát, že její manžel měl nehodu. V zoufalství přichází dáma na místo a najde manžela umírajícího v náručí mnohem mladší ženy (Oreiro). Takže objevuje dvojí život svého manžela a vstupuje do atypického vztahu s jeho krásnou milenkou a film se stává černou komedii.

Toto bude v pořadí šestým filmem Carnevaleho, který má nerovnoměrnou filmovou kariéru, protože kombinuje dobré filmy a trháky se slabšími filmy jako v případě "Almejas y mejillones." Graciela Borges přijede zanedlouho do České republiky, na filmový festival do Karlových Varů, aby zde prezentovala svůj film "Dos hermanos".Zdroj: LaCapital.com.ar, Puroshow.comNatalia na včerejších předávání cen Martín Fierro nebyla, ale její sestra Adriana ano. Byla součástí poroty, která vybírala nejelegantnější ženu večera, kterou se stala herečka Isabel Macedo.Zdroj: Puroshow.comLetos znovu se spojí umělci, fotbalový hráči, reportéři a další osobnosti, pro program Vše pro uruguayské děti, který pořádá Unicef Uruguay. Tento rok se bude pořad konat 29. května od 18. do 24. hodin. Unicef očekává, že výdělky půjdou pro programy zdraví, ochrany a vzdělání.

Program bude vysílán na uruguayské televizní stanici Canal 10. Tento rok se moderování ujme Julián Weich, Noelia Campo a účinkovat v pořadu bude také Diego Forlan a Natalia Oreiro spolu s dalšími. Natalia se této akce zúčastnila už v roce 2007.Zdroj: unicef.org/uruguayOd příštího měsíce bude internetová telenovela Amanda O spuštěna na stránce jedné důležité televize na Miami. Telenovela se tedy dostane i do Spojených států.

Zdroj: derf.com.arNatalia večeřela 10. dubna, v restauraci "Chicha" v Buenos Aires, s dvojčaty Petriella, Martínem Sastrem, Carlosem Mentasti a jeho přítelkyni Victorii a Diegem Reinholdem, aby oslavila konec natáčení filmu Miss Tacuarembó.Zdroj: Revista-caras.com.arArgentinský časopis Viva vyšel dnes, spolu s novinami Clarín s Natalii na titulce.
"Diva z dvou břehů. Natalia Oreiro se vrátila do Montevidea. Uruguayská herečka natáčí ve městě, kde se narodila a kde se s ní jedná jako s hvězdou. A přiznává se jako nikdy předtím."Zdroj: Clarin.com, elcontranalisisdelespectaculo.blogspot.comO premiérách filmů, o svém dětství, o pocitech, když s někým dělá rozhovor, o tom všem vypráví Natalia pro časopis Espectaculos. "Moji rodiče se stěhovali mockrát, ale já to prožívala jako něco dobrého, protože v celkovém kontextu jsme se stěhovali, abychom se měli lépe," říká Natalia v rozhovoru. Také se dozvíte, že nějaký čas bydlela u babičky, která shromažďovala starožitnosti a jí to uchvátilo. Ačkoliv v dětství kolem ní byli psi, ona si raději pochovala kuřata.
Nový článek s Naty vyšel včera v příloze argentinských novin Perfil.

Natalia je také na tituce časopisu Viva, kde titulek hlásá "Natalia Oreiro - Se přiznává jako nikdy předtím". Brzy víc info a fotek!Zdroj: Perfil.com, Clarin.comV poslední době se mluvilo o tom, že by měla Natalia moderovat prestižní předávání argentinských cen Martín Fierro. Natalia byla pozvána, aby celý večer moderovala spolu s Robertem Pettinato a z nabídky, kterou přijala, byla velmi štastná. Původní den 28. dubna byl však změněn na 2. května. Avšak po změně data Natalia nemůže pořad moderovat, protože v té době odcestuje na Haiti, kvůli charitativní akci, kde bude účinkovat i Angelina Jolie.

Že Natalia odmítne být přítomná na tak prestižním večeru, plném novinářů, fotografů a televizí, kvůli zemětřesením zničenému Haiti opět svědčí o její ohromné solidaritě a touze pomoci druhým.

Zdroj: Primiciasya.comPodle oficiální stránky Natalie, či dalších servrů se od září bude natáčet film "Viudas" (Vdovy), dramatický příběh, kde bude Naty hrát po boku Graciely Borges.

Takže který film Natalia vůbec ještě letos natočí? Bude to Viudas, Mi primera boda, Mala nebo Freedom for Joe? Myslím, že ani Natalia odpověď na tuto otázku ještě nezná, takže si musíme počkat.

Zdroj: NataliaOreiro.com, blogs.clarin.com, edicion10.comPo natáčení na náměstí Intendencia v Cordobě, krásná brunetka mluvila pro rádio Cadena 3 o své pracovní přítomnosti a budoucnosti.
"Miss Tacuarembó je film, jehož natáčení skončilo v neděli. Jsem více než spokojená, protože je to velmi speciální film, hudební komedie, která vypráví o přátelství, toleranci snů a boji za to, co chceme. Natáčeli jsme polovinu v Uruguayi a polovinu v Argentině," řekla.
Natalia potvrdila, že Miss Tacuarembó bude mít premiéru v červenci, ale říká "Nejdřív bude mít premiéru Caetanův film "Francia", v červnu."
"Důležitá je role, projekt, režisér a pocit růstu a že neděláme to stejné, jako už jsme dělali v minulosti."
, řekla Naty když mluvila o televizi. Rozhovor pro rádio si můžete poslechnout zde.Zdroj: Cadena3.comPo velmi úspěšné reklamě "peněženky", natáčela Natalia ve středu a ve čtvrtek v Cordobě novou reklamu pro produkt Naranja Mo. Reklama vyjde v květnu.Zdroj: papcordoba.com14. nebo 16. června bude mí­t premiéru film Francí­a, 8. července Miss Tacuarembó, zatí­mco 1. června začne natáčení filmu "Mi primera boda" od Ariela Wynograda s Mikem Amigorenou a Natalii v hlavní roli. Moje první svatba je černá komedie.

Zdroj: LaCapital.com.arJiž včera večer se v hotelu Sheraton konala tisková konference k oznámení dokončení natáčení filmu Miss Tacuarembó. Natalia s režisérem, hercem Mikem Amigorenou, skladatelem a zpěvákem Ale Sergim a Diegem Reinholdem poskytovali rozhovory do místních televizí a různých médií. Poslední scény filmu se natáčely v Luján, Buenos Aires. Také manžel Natalie, Ricardo Mollo účinkoval ve filmu a to složením písně, kterou tam zpívá Natalia.Zdroj: NataliaOreiro.com, Puroshow.com, Laubfal.comNatalia je spolu s Leticii Brédice a Leonorou Balcarce na titulce časopisu Mujer, speciálu argentinských novin Clarín, který píše o vlasových novinkách. Kadeřník Sergio Lamensa, jako pravá ruka Natalie, Leticie a Leonory mluví o svých zákaznicích a jejich vlasech: "Jsou dobrými vzory pro ženy obecně, můžete vidět všechny tendence, od rovných blond vlasů jako má Leticia po přírodně hnědé vlasy Natalie, která vystřídala spoustu stylů, až po poměrně dlouhé a přírodní vlny u Leonory."Zdroj: Clarin.comFilm v Buenos Aires dokončil svojí poslední etapu natáčení. Premiéra filmu je naplánovaná na zimní prázdniny (Argentina), již se mluví o datu 8. července. V sobotu 10. dubna ve 21 hodin se bude ve zrenovaném hotelu v Retiro, Buenos Aires konat tisková konference. Přítomná bude Natalia Oreiro a režisér Martín Sastre.

Písně, které Natalia nazpívala pro film Miss Tacuarembó by měly vyjít na soundtracku k filmu. Uslyšíme tedy konečně nové písničky od Naty!

Zdroj: Primiciasya.com, CinesArgentinos.com, NataliaOreiro.plPodle argentinského serveru Cronica by měl být konečný název filmu "Miss Tacuarembó" s dodatkem "un sueno brillante" (zářivý sen). Režisér filmu Martín Sastre počítá s dokončením natáčení filmu tento týden v Luján. Graciela Borges, která hraje matku Natalie, natáčela minulý čtvrtek. Také Jeannette Rodríguez, slavná venezuelská herečka přijela do Uruguaye natočit svoje scény, jako slavná protagonistka telenovely Cristal.

Zdroj: Cronica.com.ar, ElPais.com.uyHerečka oznámila přes Twitter: "Skončili jsme 4 týden natáčení v Uruguayi a teď budeme v Buenos Aires! Hraje tam Mike Amigorena, Diego Reinhold, Mirella Pascual, Rossy de Palma, Jeanette Rodrigues, Mili Petriella, Alejandro Tous... Graciela Borges bude mojí matkou! A plánuju se s tímhle géniusem hraní vrátit v novém filmu!"
"Je to úcta všech dětí vyrůstajících daleko od míst, kde žijí jejich idolové a kulturní vzory, ale i vzhledem k nepřízni okolí věří, že jednoho dne se jejich sny stanou skutečností," vysvětluje režisér.

Miss Tacuarembó se natáčí od 8. března a premiéra je naplánovaná na červenec v Uruguayi a Argentně a v září ve Španělsku.

Natalia Oreiro se v pondělí vrátí do Buenos Aires, aby tam natočila poslední část filmu "Miss Tacuarembó", po tom, co natáčela v Montevideu a dalších městech Uruguaye. Film je velkou výzvou pro herečku, která ztělesní dvě role, s hudbou od Ale Sergiho. Herci budou do čtvrtka ve velkém Buenos Aires a v sobotu bude velká hostina na oslavu konce natáčení.

Zdroj: exitoina.com, cronica.com.arPo skončení natáčení v Canelones, se tým Miss Tacuarembó konečně přestěhoval do města, které dalo jméno filmu od Martína Sastre, Tacuarembó. Film je již ve čtvrtém týdnu natáčení, které vyvrcholí zanedlouho v Buenos Aires.
Úterní pracovní den začal za svítání a proběhl v "El Hongo" a "El Mundo". Natalia natáčela scény s Diegem Reinholdem, který bude hrát Nataliina dlouholetého přítele, Carlose.Zdroj: NataliaOreiro.comV sobotu 27. představila skupina Divididos, v čele s Nataliiným manželem Ricadem Mollo, svou novou desku "Amapola del 66", kterou vydali po 8 letech. Natalia svého manžela přijela podpořit a udělala si pauzu při natáčení filmu Miss Tacuarembo. Byla přítomná na koncertě, který se konal ve městě Tilcara v Argentině spolu s dalšími asi 15.000 posluchači. Natalia manžela sledovala ze zákulisí, bez make-upu či vysokých podpadků. V neděli a pár dalších dní pokračovala herečka v doprovázení kapely v Tilcara.Zdroj: Elargentino.comDnes večer bude Natalia přivítána Juliem Cardozo, starostou ve městě Tacuarembó. Julio se má s Natalii setkat ve 20 hodin v jeho kanceláři, aby jí předal její portrét od plastikového umělce Wilmara Lopeze. Miss Tacuarembó pokračuje od včerejška přípravami na natáčení dalších scén filmu, kde uvidíme i Rossy de Palma, Mirelu Pascual, Mike Amigorenua a Sofíi Echeverra.

Zdroj: Elpais.com.uyVčera odpoledne, 26. března, na hřbitově v Canelones, kde se natáčela část filmu Miss Tacuarembó, předal starosta Canelones, Ing. Estanislao Chiazzaro, dárky Natalii Oreiro, která řekla, že je to vůbec poprvé, co obdržela ocenění tohoto druhu. Starosta jí předal destičku "Amiga de Canelones" (Kamarádka Canelones), CD Julia Sosa a další.

Natalia řekla, že její rodiče pobývají v Canelones, ale že přes tu intenzivní práci, je ještě nemohla vidět. Dodala, že natáčení jde podle plánů a že jí pomáhá podpora lidí, kteří se na ni chodí dívat.

O scénách, které byly natáčeny na hřbitově v Canelones řekla, že pracovali celou noc a make-up pro její roli trval šest hodin. Natalia informovala o tom, že se zřejmě bude konat tisková konference a další část filmu se bude natáčet v Buenos Aires.Zdroj: canelonesciudad.com, imcanelones.gub.uyNatalia je kmotrou Nadace Logros, která sadí rostliny a zabývá se životním prostředím. Včera Naty na parkovišti u hotelu Sheraton v Montevideu, vlastnoručně zasadila strom Ginkgo Biloba, který reprezentuje život.
Natalia také vyzvala lidi, aby v sobotu na jednu hodinu zhasli světla, aby snížili globální zahřívání.Zdroj: ptcrecargado.blogspot.com, teledoce.comV noci 23. a 24. března se natáčely další scény pro film Miss Tacuarembó, tentokrát s hercem Mikem Amigorena. Španělská herečka Rossy de Palma, s kterou Naty natáčela minulý týden, se již vrátila do Evropy. V pátek 26. se budou natáčet ještě nějaké scény na hřbitově v Canelones a pak se štáb přesune do Tacuarembó. V prvních dubnových dnech se bude natáčet už v Buenos Aires.Zdroj: Cronica.com.ar, ElPais.com.uy, AP Images, YahooVčera se natáčely další scény pro film Miss Tacuarembo s Natalii a španělskou herečkou Rossy de Palma. Natáčelo se v Montevideu, v Rodo parku. Komparzisti a herci strávili hodiny čekáním a natáčením.Zdroj: NataliaOreiro.comFilm Francia byl včera, 16. března, představen na filmovém festivale v Punta del Este, Uruguay. V 11. hodin se konalo uvítání tisku. V 16. hodin se konala v sále Cantegril, tisková konference s Adrianem Caetano, Natalii Oreiro, Lautarem Delgado a Fito Funesem (producent). Ve 20. hodin se konala prezentace filmu s přítomností výše uvedených osobností.Zdroj: CinePunta.com.uyVčera večer byla v divadle Maipo představena nová kolekce od Las Oreiro, nazvaná "Panenky". Přehlídky se zúčastnila spousta slavných osobností jako Griselda Sicciliani, Eugenia Tobal, Laura Ubfal, Graciela Borges, Fabiana Garcia Lagos a další. Po přehlídce se Naty vrátila do Uruguaye, aby pokračovala v natáčení filmu Miss Tacuarembo.Zdroj: NataliaOreiro.com, Venenososdesiempre.piczo.com, Pronto.com.arDnes se natáčecí štáb filmu Miss Tacuarembó přesunul do Montevidea, hlavního města Uruguaye. Dnes ráno přiletěla do Uruguaye španělská herečka Rossy de Palma. Ta ve filmu ztvární roli Patricie Peinado, moderátorky reality show, ve které se bude Natalia snažit splnit svůj sen.
Kromě Natalie a Rossy de Palma bude ve filmu hrát Mike Amigorena, Diego Reinhold, Mirella Pascual, Mónica Villa, Alejandro Tous a Jeanette Rodríguez.Zdroj: elcontranalisisdelespectaculo.blogspot.comMezinárodní nadace mládeže (La Fundación Internacional de Jóvenes Líderes) bude pořádat v pondělí 22. března v Buenos Aires předávání vyznamenání. Předávání bude moderovat Hernán Lirio a Teté Caustarot. Mezi odměněné patří Susana Gimenéz, Mirtha Legrand, Hernán Rincón, Natalia Oreiro a další.

Zdroj: rivo.com.arStále se objevují nové informace o filmu "Miss Tacuarembó". Nyní se píše, že Mike Amigorena, bude natáčet film na různých místech Uruguaye a nová potvrzená informace je, že Mike bude ve filmu i zpívat, stejně jako Natalia. Slavný herec telenovely "Los exitosos Pells" bude hrát postavu Carlose, nejlepšího kamaráda Natalie.

Zdroj: elcontranalisisdelespectaculo.blogspot.comNatáčení filmu "Miss Tacuarembó" začalo toto pondělí ve městě Santa Rosa, v okrese Canelones, kde se bude natáčet až do 10. dubna. Město Santa Rosa bylo vybráno, protože je tam několik míst, které se velmi podobají těm v Tacuarembó a proto se některé scény natáčejí tam. Např. scény na náměstí, v kostele, místním domě, speciálně vybaveném pro tuto příležitost. Asi sto občanů se přihlásilo do castingu a mnoho z nich si ve filmu zahraje.

První natáčecí den se konal v jednom domě, kde byly natočené scény hlavní hrdinky jako teenagerky. Dům se nachází ve čtvrti Mevir I, a je plně vybaven na dobu ve které se film odehrává, a to v 80. letech minulého století. Dům byl namalován na růžovo z vnější strany a na modro z vnitřku, přesně jak je popsáno v románu, podle kterého se film natáčí. Natalia byla velmi očekávaná a svůj první natáčecí den skončila o půlnoci, ale i tak si našla čas pozdravit místní obyvatele. V úterý se natáčení přesunulo ke kostelu, který se nachází na protější straně města a pracovalo se do 23. hodiny.

Film je režírovaný Martínem Sastre a je natočen podle románu Daniho Umpi. Do 10. dubna se film bude natáčet v Montevideu a v okolních částech. Film je v koprodukci tří zemí: Uruguay, Argentina a Španělsko.

Zdroj: larepublica.com.uyFilm Francia byl představen na argentinském filmovém festivale Pantalla Pinamar 2010. Film tam zastupoval herec Lautaro Delgado a herečka Violeta Urtizberea.

Podle dostupných informací se od pondělí natáčí v Uruguayi film Miss Tacuarembó (má opět původní název). Natalia natáčení na konci týdne přeruší a vrátí se do Buenos Aires, kde v pondělí představí novou kolekci Las Oreiro. Fotky, či slíbená videa z natáčení a ze zákulisí stále bohužel nejsou.

Zdroj: escribiendocine.comV pondělí se konečně začne natáčet, ve městečku blízko Montevidea, film Miss puedes soňarlo, puedes hacerlo (Miss Tacuarembó). Mike Amigorena, který bude hrát partnera Natalie, natočí scény pro film ve dnech, kdy nebude mít představení s hrou "La noche de los bosques".

Také španělská herečka Rossy de Palma, která je součástí hereckého obsazení filmu, by v těchto dnech měla přiletět k řece La Plata. Před pár hodinami byla oznámena další účast a to Gracieli Borges, která bude hrát matku Natalie a další role obsadí dvojčata Melina a Julieta Petriella.

Zdroj: elcontranalisisdelespectaculo.blogspot.comNatalia Oreiro se objeví na legendárním jevišti divadla Maipo, kde se bude konat prezentace kolekce podzim-zima 2010 od značky Las Oreiro, která byla nazvaná "Panenky".

Že je Celeste Cid novou tváří promo fotek je už známo, ale očekává se, že to bude mega show, kterou připravuje Natalia spolu se svou sestrou Adrianou Oreiro na 15. března. Jedná se o kolekci v retrospektivním duchu, s více krajkami a volány, které zdůrazní romantismus.
Puroshow oznámil, že v těchto hodinách pracuje Ricky Pashkus intenzivně s 8 tanečnicemi, oblečenými jako panenky, které spolupracují s 20 modelkami, které budou předvádět novou kolekci.

V těchto dnech, produkční tým Oreiro a divadlo spojují své činnosti. Po dlouhé době, dva můstky, které byly součástí několika představení ve zlaté době prohlídek, budou tvořit cestu pro modelky během přehlídky. Jeřáb, umístěný na strategickém místě, bude zaznamenávat každý obraz přehlídky, a tyto záznamy by mohly být speciální pro televize a už nastal spor o toto místo mezi dvěma kanály.

Zdroj: Puroshow.comBrzy se začne natáčet film "Miss puedes soňarlo, puedes hacerlo", název, který byl vybrán místo původního "Miss Tacuarembo", kde kromě Naty a Mika Amigorena bude hrát i Diego Reinhold, pod koprodukcí Carlose Mentasti. Premiéra filmu je naplánovaná na 5. srpna 2010.

Zdroj: Primiciaya.com, laubfal.comFilm Francía, který bude mít premiéru tento rok v červenci, bude promítán na dalším festivale a tím je Filmový festival Pantalla Pinamar, který se koná od 6.-13. března v Argentině. Film je zařazen v oficiální soutěži, která se jmenuje "A vítězem se stává...", tak držme filmu palce.

Zdroj: criticadigital.comJedna před natáčením filmu a druhá před natáčením pro televizi, spolupracovaly spolu tyto dvě pro grafickou kampaň módní značky Las Oreiro.

Mezitím, co se Natalia připravuje na natáčení filmu Miss Tacuarembo, byl čas na produkci nových fotek pro novou kolekci od Las Oreiro, módní značky pro ženské oblečení, kterou vlastní Natalia se sestrou Adrianou. A pro spolupráci si vybraly další herečku, Celeste Cid.
"Ano, je to pravda. Věříme v ní, protože ta kolekce má něco společného s panenkami, a ona je pro mě, panenka", potvrdila Natalia pro Clarín. Fotky se fotily tento týden, všechny venku, a brzy budou vyvěšeny mezi jinými v obchodě Las Oreiro v Palermu.

Tohle je pro ně milá zábava. Protože obě jsou velmi zainteresované do svých kariér. Jak už jsme řekli, Naty zkouší scény pro film Miss Tacuarembo. Řekla, že natáčení filmu začne 1. března v Uruguayi. A nedávno vybrali v online castingu holčičku, která bude hrát ji, malou. Z 800 mini kandidátek vybrali Sofii Silveiru, 9ti letou holčičku, narozenou v Palmitas v Uruguayi. Podle zpráv by ve filmu měla účinkovat i Rossy de Palma a Mike Amigorena.
A co Celeste? Také zkouší, pro vrácení se do televize. Návrat bude s novelou "Para vestir santos", která se začne od března natáčet pro Canal 13.Zdroj: Clarin.comFilm Miss Tacuarembó už má svoji malou Natalii, stala se jí devítiletá Sofia Silvera z Palmitas z Uruguaye. Gratulujeme! Režisér filmu Martín Sastre sliboval překvapení a tím, je, že všechny holky, které poslaly video budou zahrnuty v konečných titulkách filmu.
V pondělí 22. února bude spuštěn videoblog, s rozhovory s herci, informacemi o hercích atd.

Video, ohlašující vítězku castingu můžete shlédnout v sekci o filmu.


Zdroj: MissTacuarembo.comNatalia Oreiro je i tento rok nominovaná v cenách "Condor de Plata", tentokrát za svou roli Pauly ve filmu Música en Espera. Natalia je nominovaná v kategorii nejlepší herečka, Diego Peretti v kategorii nejlepší herec a samotný film se objevil v kategoriich nejlepší film, scénář a hudba. Předávání cen se bude konat v květnu, tak držme Naty palce.

Zdroj: Infobae.comJestli všechno půjde podle plánů, tak za pár týdnů se začne natáčet film Miss Tacuarembó. Štáb filmu plánuje projekci filmu i po Evropě, tak snad jim to vyjde. Včera byl spuštěn casting na roli malé Natalii, který je nyní v plném proudu.

V sobotu 23. začíná filmový cyklus pod širým nebem "San Isidro, Kino a Hvězdy", kde bude promítán film Cleopatra (2003) s Natalii Oreiro, Normou Aleandro a Leonardem Sbaraglia v hlavních rolích.
A zítra od 21 hodin, bude promítán v muzeu v Buenos Aires film Música en Espera (2008), v rámci "Cyklu argentinské kinematografie" na akci zvané "Léto s kulturou".

Zdroj: 168horas.com.ar, lagaceta.com.arOnline casting pro Miss Tacuarembó, ve kterém se hledá dětská protagonistka pro první hudební komedii od řeky La Plata.

Od 11. do 26. ledna vybere porota, skládající se z Ale Sergiho - skladatele, Martína Sastre - režiséra a Natalii Oreiro - herečku filmu Miss Tacuarembó, holčičku, která s Natalii Oreiro zazáří při natáčení filmu během tohoto roku v Argentině a Uruguayi.

Pozvánka je pro holky od 8 do 12 let, které chtějí ukázat svůj talent světu a které sní o tom, stát se hvězdou.
Pro účast stačí natočit mezi 11. a 26. lednem video ne delší než 2 minuty, s krátkou sebe prezentací a zazpíváním své oblíbené písničky a nahrát ho na stránku www.misstacuarembo.com.

Tento nový systém castingu přes internet umožní širší a demokratické hledání malé herečky pro tento film, a veřejnost se bude moci zúčastnit hlasování pro svoji oblíbenou kandidátku, společně s hlasováním poroty při konečném výběru.

Miss Tacuarembó, je název filmu podle románu Daniho Umpi, režírovaný Martínem Sastrem a s originálními songy složenými od Ale Sergiho, lídra skupiny Miranda!. Je to příběh holčičky, která chce být jako její filmové a televizní hrdinky. I přes nepřízeň osudu se nevzdává, protože ví, že jednou jí svět bude tleskat.

Dospělou roli ve filmu bude hrát Natalia Oreiro a dívka, která bude zvolena na castingu bude reprezentovat stejnou roli, ale v dětství. 1. února budeme vědět, kdo byl vybraný porotou a veřejností.Zdroj: FB Miss TacuaremboV březnu se na obrazovky Canalu 7 vrátí pořad "Estudio País" s novými sekcemi, mezi nimi jedna o ekologii, která bude moderovaná Natalii Oreiro.

Zdroj: Primiciasya.com


back