Novinky 2011

Velká gratulace Natalii a Ricardovi, kteří dnes slaví 10. výročí svatby! Své "ano" si řekli před deseti lety na lodi u pobřeží Brazílie.Zdroj: NataliaOreiro.czPo velmi dlouhé době Natalia Oreiro zdobí titulku českého časopisu. Jedná se o lednové číslo pánského časopisu Esquire. Magazín obsahuje 6 stran s fotkami pro Las Oreiro a článek o nepovedené snaze potkat Natalii v Bogotě.Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia Oreiro prožívá své těhotenství s radostí po boku své lásky, Ricarda Mollo a svých rodičů v Uruguayi. Herečka má termín na konec ledna, a je pravděpodobné, že se dítě narodí v Argentině, na přání obou rodičů. A v dubnu bude spuštěna na kabelové televizi MovieCity minisérie Lynch, kterou Naty natáčela v Kolumbii, s Jorgem Perugorría a která bude mít premiéru v Argentině, takže ji zřejmě čeká propagační kolotoč. V roce 2012 by chtěl Naty obsadit Adrián Suar do další své telenovely, tak uvidíme, jaké plány bude mít sama Naty.
Natalia potvrdila novinám Cronica, že její syn se bude jmenovat Merlin Mollo.

25. ledna 2012 vyjde v Argentině DVD filmu Mi primera boda (Moje první svatba).

Zdroj: Cronica.com.ar, dvdventas.comNatalia Oreiro si vybrala organizaci Greenpeace, aby se ukázala nahá se svým bříškem, pózující pro kampaň k ochraně argentinských lesů. Herečka se před několika dny nechala pro kampaň vyfotit v pokročilém těhotenství, kde jsou na jejím těle vidět obrázky lesů.

"Les je život. Obsahuje více než polovinu biologické rozmanitosti planety. V Argentině každé dvě minuty zmizí hektar lesa. Už jsme ztratili 70 % původních lesů a džunglí. Chci, aby mé dítě znalo les," říká herečka.Zdroj: greenpeace.org, diariouno.com.arHerečka se účastní porodních kurzů. Nechce se moc vystavovat na veřejnosti.

Říká se, že když jsou ženy těhotné, vše se jim odpouští. Úplně vše. Dokonce i excesy. Tak, jestli má Natalia určitá povolení: jak to, že se během svého života hlídala více, než kdokoliv jiný, aby pořád vypadala jako úchvatná.
Nyní ve vrcholném těhotenství svého prvního dítěte, se herečka rozhodla neukazovat se, protože jako každá budoucí máma, přibrala několik kil, ale neztratila ani neztratí nikdy svoji krásu, kterou byla obdarována od matky přírody.
Webu Primiciasya.com bylo potvrzeno, že Natalia se účastní kurzů porodu, protože vstoupila do závěrečné fáze těhotenství.
Zdá se, že krásná herečka se rozhodla držet se mediálně v ústraní, protože je úplně jiná, než jak ji celý svět zná. Její velkou slabostí v těhotenství byly čokolády. A protože nechtěla, aby její syn přišel na svět se sklonem k jejím zlozvykům, zvolila si Urugayka, že utiší své touhy po sladkém, protože jí to připadá správné.

Zdroj: Primiciasya.comHolandská fotografka Susette Kok vydala knihu s fotkami a příběhy 75 žen Uruguaye. Kniha se nazývá Soy - 75 mujeres - 75 historias (Jsem - 75 žen - 75 příběhů). Natalia Oreiro je jednou z těch 75 žen, jejiž příběhem je "Svoboda je téma, které mě velmi zajímá". To co chce fotografka tímto projektem ukázat je, že každý má svůj příběh a že lidé jsou víc propojení, než si myslíme.
Pro včerejší prezentaci svojí knihy si Susette vybrala ulici v Montevideu, kde se kniha také prodává. Stojí 1200 pesos a získané peníze půjdou na nadaci Visionar, aby financovala svoje programy týkající se žen.Zdroj: Carlos, claudiafernandezla1.blogspot.com, elpais.com.uy, soybook.orgDnes bude na argentinské televizi Glitz TV odvysílán rozhovor v pořadu "Update" s Natalii, kde bude mluvit o všem, své kariéře, hudbě, rodině a příchodu svého dítěte.Zdroj: FB GlitzTVVčera kolem 15:45 dorazila Naty do domu La Campaňa v Montevideu, který je domovem dětem s rakovinou od orgazinace Puluffo Giguens. Naty byla překvapená z přítomnosti tolika kamer a blesků a při vstupu řekla: "Neřekli mi, že je to za účasti tisku, myslela jsem, že je to soukromá schůzka mezi mnou a dětmi." Zástupci domu však pozvali i tisk, což se Natalii moc nelíbilo a řekla: "Přišla jsem si užít klidné odpoledne s dětmi a tohle vystavování se mi nezdá správné."
Naty mluvila s novinami El Pais, kde řekla, že tato schůzka byla "čekající v pořadí". "Pracovala jsem v Kolombii a nemohla jsem se zúčastnit poslední akce od Peluffo a měli jsme špatné spojení, měla jsem chuť přijet a strávit chviličku s dětmi, protože je to jedna z možností vidět jejich pokrok, dát jim sílu a trochu si popovídat," vysvětlila. "Můžu je motivovat a doprovodit, a mít je nablízku pomáhá jejich vývoji. Stalo se, že jsem přišla jeden rok a viděla je takhle, bez vlasů a následující rok je vidět s vlasy je velké zadostiučinění. Je to dojemné." Naty žertovala také o svém těhotenství, když se jí někdo zvědavý zeptal, jestli nečeká dvojčata. "Jsem v šestém měsíci, ale cítím se jako ve dvanáctém." Merlín, jméno jejího budoucího syna také bylo krátkým tématem rozhovoru. "Pro teď je tohle jméno. Vybral ho táta, ale dokud se nenarodí a uvidím jeho tvář, nevím." Vysvětlila.

Zdroj: ElPais.com.uyNatálka, která je v šestém měsíci těhotenství, se dnes od 11:30 zúčastnila projektu "Cuentos que cuentan", kdy četla mexickou legendu asi 200 přítomným, hlavně dětem. Naty byla doprovázena svými rodiči a po čtení rozdávala autogramy a fotila se s přítomnými dětmi.Zdroj: FB MAPI Museo, pantallazo.com.uy, NataliaOreiro.comVčera odpoledne se konalo 11. otevřené setkání společnosti Tarjeta Anda ve Velodromu Municipal v Montevideu. Akce se zúčastnilo kolem 9 000 lidí a Natalia Oreiro byla přítomná i s prezidentem společnosti, aby oznámili dosažené cíle za poslední dobu a obeznámili klienty o svých budoucích projektech.Zdroj: NataliaOreiro.com, TwitterNaty včera natáčela novou reklamu s Guillermem Lopezem pro společnost Garbarino! Zítra bude v Uruguayi, aby četla příběhy dětem od nadace Peluffo Giguens.

Zdroj: twitter.comV neděli 9. října se Naty zúčastní projektu "Cuentos que cuentan", pořádaném Muzeem umění v Montevideu. Cílem projektu je číst legendy, zvyky a mýty původních obyvatel Ameriky pro uruguyské děti. Naty bude číst příběhy dětem, příští neděli od 11. hodin.

Zdroj: elpais.com.uy, mapi.org.uyFilm Infancia Clandestina od Benjamína Avila, ve kterém hraje Natalia Oreiro, Ernesto Alterio, César Troncoso a Cristina Banegas získal cenu "Premio Casa de America" v části "Filmy ve výrobě" na festivale v San Sebastián! Touto cenou získal dotaci 10 000 Euro!

Zdroj: terra.com.ar, clarin.comRežisér filmu Infancia Clandestina, Benjamín Ávila představil svůj film, který byl natočen podle skutečných událostí, na festivale v San Sebastianu. Při projekci filmu, který ještě není dokončený, byli lidé velmi dojatí a hodně se smáli, či identifikovali se s filmem. Film ale nemůže soutěžit o hlavní cenu, protože má španělského koproducenta, což film diskvalifikuje, ale bude soutěžit o jinou cenu. A je spousta jiných festivalů, které se o film zajímají, což je skvělé.

Film Mi primera boda si vede naprosto skvěle v návštěvě kin. Přesáhl hranici 200 000 lidí, kteří se na film zašli podívat do kin a je na druhém místě mezi všemi promítanými filmy. V Uruguayi je film na prvním místě s více než 3 500 lidmi.

Zdroj: Facebook.comNatalia Oreiro uspořádala módní přehlídku se svoji sestrou, aby se vzdálila od médií dokud se nenarodí její dítě. "Od této chvíle mě neuvidíte, dokud se nestanu matkou. Chci si vzít čas, abych si užila zbytek těhotenství. Poslední dobou jsem se velmi vystavovala, že lidé už ze mě musejí být unavení." Řekla Natalia pro noviny Cronica, na módní přehlídce Las Oreiro a nehodlá se vrátit na veřejnost až do příštího roku.
Takže pravděpodobně teď Naty uvidíme jen na fotkách ze setkání s fanoušky.

Zdroj: Cronica.com.arVčera (u nás dnes) byl odvysílán pořad La Biblia y el calefón s pozvanou Natalii Oreiro, Adrianem Suarem, Ricardem Darínem a Diegem Torresem.
Naty se s hosty bavila o sexu, vyprávěla příběh z natáčení v New Yorku, řekla jméno svého dítěte, které vybral Ricardo, dále mluvila o svém dobrém sluchu, fóbii ze žvýkaček, reklamách, které v dětství točila atd.Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia se sestrou Adrianou včera večer představila novou kolekci pro jaro-léto od Las Oreiro. Přehlídka se konala v salónu v hotelu Alvear, který se jmenoval Cirkus Las Oreiro a byl celý zdobený jako cirkusový stan s účastí akrobatů. Tato kolekce je inspirována retro a romantickým pohledem cirkusu ze 30. a 40. let. Moderátor celé show byl Fabio Posta a na konci přehlídky se Naty ozdobila klaunským nosem.Záznamy ze včerejší přehlídky.Zdroj: twitter.com, teleshow.com, ohlala.com.ar, laubfal.com, nataliaoreiro.com, seguilamoda.com, blocdemoda.com, pronto.com, 24con.elargentino.comDnes se natáčel pořad La biblia y el calefón, který bude v neděli odvysílán na televizi Canal 13. Natalia Oreiro na natáčení prozradila, že její syn se bude jmenovat "Merlín" a další možnost jména je "Atahualpa".Zdroj: teleshow.infobae.com, exitoina.com, TwitterA včera se Natalia objevila na výroční večeři nadace Discar, která slaví 20 let.Zdroj: twitter.com, teleshow.infobae.comV novém čísle časopisu Hola! se herečky Araceli González, Natalia Oreiro a Luisana Lopilato spojily při focení fotek a mluvily o všem: od lásky a mateřství po ženské sny. "Nechám své dítě, ať si udělá vlastní cestu, ale vždy budu nablízku, abych ho podržela." Řekla Natalia.Zdroj: LaNacion.com.arNatalia byla dnes po druhé hodině hostem pořadu "Perros de la calle" na rádiu Metro, v Buenos Aires. Mluvila o svém budoucím mateřství a přiznala, že chce mít porod v soukromí. "Možnost porodit své dítě v soukromí bylo něco, co se mi líbilo, ale ani můj doktor, ani okolí nejsou stejného názoru." Dále mluvila o zemi, kde žije: "Argentina se ke mě chová skvěle, zbožňují mě. Už spoustu let tady žiju a cítím se jako součást této země. Uruguayci mají spoustu lásky a respektu. Myslím, že nejsou jiné země, které by byli jako "bratři", než je Argentina a Uruguay."

O svém těhotenství řekla: "Jsem velmi šťastná. Navíc je to poprvé v životě, kdy nechci pracovat a myslím, že je to zdravé. Je to něco, co si musím užít, moje chvíle. Dokončím natáčení a myslím, že do května příštího roku nebudu dělat nic."

Také řekla, že výběr jména svého dítěte nechá na Ricardovi, svém manželovi. "Jsem tak zamilovaná, že jsem řekla Ricardovi, ať on vybere jméno. Pokud to udělá, bude měnit plenky. Na druhou stranu se budu snažit používat látkové plenky místo těch normálních, abych více neznečišťovala."

Naty také mluvila o svém vzdělání: "Nedokončila jsem střední. Unicef mě to nenechá říct. Nejsem dobrý příklad pro děti. Začala jsem s divadlem v 8 a v 16 odjela do Argentiny pracovat. Byla jsem chudá a musela jsem pracovat," přiznala Oreiro.

Zdroj: Pronto.comVčera večer se v Cines Hoyts Alfabeta, Montevideo, Uruguay konala předpremiéra filmu Mi primera boda za účasti Natalie Oreiroa režiséra Ariela Winograda. Film se bude promítat v Uruguayi od pátku 16. září.Zdroj: Teledoce.com, SebaVčera v noci byl odvysílán pořad "Esta noche libros" na kanálu C5N, ve kterém byla Naty hostem a bavila se s moderátorem o knížkách.Zdroj: NataliaOreiro.czVčera po 20. hodině byla Natalia oficiálně prohlášena velvyslankyní organizace UNICEF pro oba břehy řeky La Plata.

Tato akce se konala v komunikační věži v Montevideu a mezi přítomnými byli kromě herečky, její příbuzní, přátelé a hlavní zástupci Unicef pro děti v Uruguayi a Argentině.
Je to poprvé, co organizace jmenuje velvyslance v obou zemích dohromady, což je skutečnost, kterou sama Oreiro zdůraznila a řekla, že je velmi potěšena, že nejsou jiné dvě země, které by byli "bratrštější".

"Před časem jsme se ji zeptali na spolupráci s titulem velvyslankyně a ona nás poprosila o čas na rozmyšlenou. Jsme velmi rádi, že konečně řekla ano," řekl Crotti, zástupce Unicef v Uruguayi.Natalia se přidala na seznam národních velvyslanců obou zemí, po letech pomáhajících Unicefu, jako fotbalista Diego Forlán v Uruguayi a basketbalista Manu Ginobili v Argentině.

Naty se živě spojila s pořadem Telefe Noticias a poskytla rozhovor. Naty říká, že je to pro ni obrovská pocta a také strašlivá zodpovědnost a je velmi ráda, protože je to poprvé, kdy bude někdo jmenován velvyslancem dvou zemí. Naty, jako nová velvyslankyně Unicefu, bude informovat o prvních třech měsících dětství a také se velmi zajímá o vzdělání, takže i tímto jí zaúkolují.Další videa, v prvním Naty zpívá kousek své známé písně "Rio de la Plata". Naty říká, že jejím úkolem bude informovat, spolupracovat, doprovázet a také pobavit a shromažďovat peněžní prostředky. A v druhém videu o Natalii mluví malé děti, její bývalý učitel, rodiče, sestra i kamarádka. "Podle mě všechno co dělá, dělá od srdce a dobře," řekla o Naty její maminka.Zdroj: NataliaOreiro.cz, Twitter, Youtube, NataliaOreiro.com, ultimahora.comVčera se konala zmiňovaná módní přehlídka a prezentace značky L'Oreal Paris ve čtvrti La Boca, Buenos Aires.18. září bude Natalia hostem pořadu La Biblia y el Calefon, který se po letech vrací na obrazovky Canalu 13. Dalšími hosty budou Adrian Suar, Ricardo Darín a Diego Torres.

Zdroj: Twitter.com, Primiciasya.com, NataliaOreiro.com, teleshow.infobae.comVe čtvrtek by se Naty měla zúčastnit prezentace kosmetické firmy L'Oreal Paris, spolu s Araceli González, Maríi Laura Santillán a Luisanou Lopilato, které propagují tuto značku.

Předpremiéra filmu Mi primiera boda v Uruguayi se koná tuto neděli v Cines HOYTS Alfabeta, Montevideo.

Naty dnes poskytla telefonní rozhovor pro rádio Metro.

Telenovela Divoký anděl se vrátila na slovenské obrazovky! Od pondělí ji lze sledovat každý všední den, kolem 14. hodiny na STV1.Zdroj: Laubfal.com, woow.com.uy, diaperfecto.metro951.comNatalia je na titulce časopisu Cosmopolitan a odhaluje tři klíče ke svému úspěchu.Natalia je na titulce také argentinského časopisu Vanidades, kde poskytla další rozhovor.A máme tady další časopis s Natalii Oreiro na titulce. Tentokrát je to magazín Tendencia Mujer. "Líbí se mi brát si ze života to nejlepší", řekla Naty pro časopis.Zdroj: FB Revista Vanidades Argentina, Twitter.com,15. září, hotel Alvear v Buenos Aires přemění svůj salon Versalles v cirkus, aby se připravil na představení nové kolekce od Las Oreiro. Akrobati, klauni, kouzelníci a další umělci se spojí v nezapomenutelný večer plný kouzel a šarmu. Sestry Oreiro představí 9. kolekci v pořadí, pro jaro-léto 2011/2012.

Ještě jeden rádiový rozhovor s Naty, který poskytla při prezentaci filmu Mi primera boda v Cordobě. Rozhovor je z rádia FM Latina 97.1.

Zdroj: FB Elvive, NataliaOreiro.czV pořadu CQC byla odvysílána reportáž ze hry "El Chino", kterou hrála Naty s Guillermem Lopezem, moderátorem pořadu. Jedná se o hru, kdy hráči hází tenisové míčky do kbelíků s vodou ze střechy budovy. Naty hru vyhrála a pak vyprávěla, jak začal její vztah s Ricardem Mollo.Zdroj: VilmaVčera v Cordobě, byla Naty hostem rádia Cadena 3, spolu s režisérem filmu Mi primera boda Arielem Winograd, aby představili film, který se od včerejška promítá v argentinských kinech. Naty kromě jiného řekla: "Chci, aby se lidé vraceli domů s úsměvem."Další rozhovor poskytla Naty a Ariel pro rádio Latina 97.1, který bude dnes odvysílán. Poté v Córdobě poskytovala Naty rozhovory pro různá média a časopisy.A večer před promítáním představila film Mi primera boda v NuevoCentro Shopping, Cordoba.Zdroj: Cadena3.com.ar, Diaadia.com.ar, Lmcordoba.com.ar, NataliaOreiro.com, FB, YoutubeVčera ráno Naty poskytla telefonický rozhovor pro rádio Mitre AM 790. Naty mluvila o Candele, holčičce, která se ztratila, o politice, svém novém filmu, provokativním výstřihu, který měla v pořadu Sabado Bus, o návratu na pár dní do Kolumbie atd.

Slavné osobnosti se spojili k solidární kampani "48 hodin pro Candelu". Candela je jedenáctiletá dívka, která se před 10 dny ztratila a hledá ji celá Argentina. Tohle téma je hodně diskutované ve všech televizních pořadech a každý doufá, že se Candela najde. Naty pro toto téma řekla: "To s Candelou je hrozné, prostřednictvím Juana Carr lidé pomáhají, už uběhlo hodně dnů."
A dnes zhasla všechna naděje, protože tělo Candely bylo nalezeno, byla zavražděna.

Zdroj: audioblogs.cienradios.com.ar, tn.com.arU příležitosti 90. výročí hotelu Four Seasons Buenos Aires se včera konal první galavečer 20. let ve prospěch Unicef a proto byly všichni oblečeni v šatech té doby. Kmotrou akce byla Natalia, která na sobě měla šaty, navržené speciálně pro tuto příležitost. Získané peněžní prostředky půjdou na podporu organizace Unicef.Zdroj: NataliaOreiro.com, TwitterZítra vychází časopis Gente s Natalii na titulní straně! "Chci, aby mé dítě mělo osobnost po otci," říká Natalia v rozhovoru.Zdroj: FB Gente onlineNatalia byla dnes od 15:30 hostem pořadu Tarde Negra na rádiu Rock & Pop 95.9. Naty se s moderátorkou pořadu velmi nasmála, hlavním cílem její návštěvy byla propagace filmu Mi primera boda.Zdroj: tardenegra.fmrockandpop.comDalší rozhovor s Natalii se nachází v časopise Democracia, "Chystám se dělat tu nejlepší práci mého života: Mámu!". Naty poskytla rozhovor v hotelu Four Seasons a mluvila o svém těhotenství, filmu Mi primera boda, o svém dětství a o vstupu do světa zábavního průmyslu.Zdroj: cronica.com.arVčera ve 20. hodin se konala předpremiéra filmu Mi primera boda v Cinemark v Palermu, Buenos Aires. Prostor byl vyzdoben jako by se jednalo o skutečnou svatbu. Kromě Natalie Oreiro, oblečené jako nevěsta, se předpremiéry zúčastnil samozřejmě i režisér a herci: Soledad Silveyra, Gino Renni, Muriel Santa Ana, Clemente Cancela, Martín Piroyansk, Marcos Mundstock, Daniel Rabinovich, Gabriela Acher...
Natalii doprovázel manžel Ricardo Mollo, rodiče, sestra, i neteř.

Natalia je za svou roli ve filmu velmi chválená! "Kdyby její kariéra začala v Hollywoodu, herečky jako Jennifer Aniston, Julia Roberts a Drew Barrymore by byly zastíněni kouzlem této ženy, která nemusí podstupovat více zkoušek, aby ukázala, že je jedna z největších hereček této chvíle." (Kritika z EscribiendoCine)Zdroj: Twitter, NataliaOreiro.com, Lionel Narinsky, ciudad.com, teleshow.infobae.comPrávě byl odvysílán pořad Sabado Bus, ve kterém byla Natalia hostem. Mezi další pozvané patří: Daniel Hendler, Carina Zampini, Dallys Ferreira, Jimena Butilengo, Negro Alvarez, Muriel Santa Ana, Verónica Lozano a Leo Montero.
V pořadu byl představen úsek, který se jmenuje "Conmigo aprendí" a tam slavná osobnost (první byla Natalia) vypráví část svého života pomocí kreseb od Niňa Rodrígueze, známého karikaturisty.Zdroj: NataliaOreiro.cz, exitoina.comNatalia natočila pro Nicoláse Repetto (moderátor pořadu SB) a pořad Sabado bus sekci, obsahující animace s odkazem na film Mi primera boda. V pondělí bude předpremiéra s dekoracemi a svatebním dortem v Cinemark Palermo, jasné je, že všechny protagonistky, mezi nimi i Soledad Siveyra, zazáří v šatech od Oreiro. Později, Naty pojede do Cordoby (premiéra MPB, 1.9.) a musí se vrátit do Kolumbie, aby dokončila nějaké scény. A po návratu bude připravovat vše na přehlídku Las Oreiro pro kolekci jaro-léto, konající se 15. září.

K konci září také poletí do Španělska, aby doprovodila film Infancia Clandestina, který bude představen na filmovém festivale v San Sebastian.

Zdroj: Cronica.com.arNaty s Danielem Hendlerem poskytli rozhovor pro Clarín. Jsou to hvězdy "Mi primera boda", komedie o komplikované svatbě. Mluvili o filmu a o svých manželských zkušenostech.Natálka na titulce argentinského časopisu Luz, které by mělo vyjít tuto neděli! Hezky se jí rýsuje bříško :-)Uruguayský časopis "Sabado show" slaví 40 let a 2000 číslo časopisu. Natalia Oreiro byla poprvé na titulce tohoto časopisu v 16 letech. V tomto čísle mluví v exkluzivním rozhovoru o svých začátcích, úspěších, trápeních, výzvách a o dítěti, které čeká.Další rozhovor a nové fotky jsou v časopise C&E (Cultura & espectaculos). Titulek článku hlásí: "Jestli máš dobrý scénář, není těžké lidi rozesmát nebo rozbrečet".Zdroj: Clarin.com, twitter.com/revista_luz, tvshow.com.uy, pagina12.com.arNatalia se dnes telefonicky spojila do pořadu "La Maňana" na rádiu Continental. Naty mluvila o těhotenství, fotbalovém týmu Rampla Juniors, o filmu Mi primera boda a také Green film festu.
Stáhnout audio


Zdroj: Continental.com.arFilm Infancia Clandestina, od Benjamína Ávila byl vybrán spolu s dalšími pěti filmy, aby se zúčastnil sekce "Cine en Construcción 20", která se koná 20. a 21. září při 59. edici filmového festivalu v San Sebastián (Španělsko).

Hlavní herci tohoto filmu: Natalia Oreiro, Ernesto Alterio, César Troncoso a Cristina Banegas.

Zdroj: escribiendocine.com, sansebastianfestival.comPo včerejší tiskové konferenci se Natalia po 19. hodině objevila jako porotkyně na Green film Festu, aby oznámila prvního vítěze národní filmové soutěže. Festival se koná od včerejška do 31. srpna na Britské ambasádě v Buenos Aires. Naty tam od Greenpeace obdržela body pro své miminko.Natalia bude v sobotu hostem pořadu Sabado Bus na stanici Telefe, spolu s hercem Gino Renni. Naty bude mluvit o svém těhotenství a propagovat svůj nový film, komedii od Ariela Winograda, Mi primera boda.

Zdroj: NataliaOreiro.com, Twitter.com, Laubfal.com, teleshow.infobae.comDnes po 15. hodině se v hotelu Four Seasons v Buenos Aires konala tisková konference k filmu Mi primera boda. Natalia byla přítomná s herci a režisérem!
"Bylo to velmi očekávané těhotenství pro celou rodinu, všichni jsou přešťastní," řekla Natalia během konference. Herečka řekla, že nemá velké chutě, i když miluje čokoládu. Ale má nevolnosti a je ospalá. "Dítě bude rocker s dlouhými vlasy," řekla.Zdroj: Twitter.com, NataliaOreiro.comNatalia se vrací na malou obrazovku spolu s Facundem! Naty si zahrála krátkou účast v nové telenovele Cuando me sonreís, kde hraje hlavní roli Facundo a Julieta Díaz. Díl s Natalii bude odvysílán ve středu 22:15 na stanici Telefe.Zdroj: Clarin.comKrátký rozhovor pro Farandula show při odjezdu ze stanice Telefe, kde se natáčel pořad Susany Gimenez. Naty říká, že Mi primera boda je krásná komedia se skvělým hereckým obsazením, a bude mít premiéru 1. září po celé Argentině. Také potvrdila, že čeká chlapečka, prvního v rodině. Že je velmi šťastná a řekla, že i Ricardo chtěl chlapce, protože má dvě dcery.


Reportáž a rozhovor pro ranní pořad stanice Telefe, AM. Natalia říká, že je potvrzené, že čeká chlapečka, cítí se dobře, trochu ospale, ale fajn. Také sdělila, že ona zprávu o těhotenství nevydala, nejdříve si někdo otevřel pusu a řekl to médiím a ona to pak potvrdila, i když chtěla s oznámením ještě počkat. A pak mluvila o filmu Mi primera boda.


Další rozhovor, tentokrát pro pořad Intrusos na televizi America. Naty opět mluví o těhotenství, a žertuje, že se dítě bude jmenovat Ricardito Junior.


Interview pro pořad Zapping Diario na televizi Telefe. Naty řekla, že by raději, aby její dítě bylo muzikant, než herec.


Zdroj: Farandulashow.com, NataliaOreiro.cz, zapping.telefe.comNová reklama s Natalii a moderátorem Guillermem Andino pro odtučněné mléko od firmy La Serenisima.Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia byla dnes focena pro titulku časopisu Luz! Tak brzy budou opět nové fotky.Zdroj: TwitterNatalia v pondělí 15. srpna večer zazářila v programu Susany Gimenez na televizi Telefe.
Objevila se v šatech od Las Oreiro a poprvé světu ukázala své bříško, ve kterém čeká svého prvního potomka. Je ve čtvrtém měsíci a řekla, že jsou velmi šťastní, celá rodina a přátelé. Také přiznala, že tohle je poprvé v životě, co má chuť přestat pracovat. Nyní ji čeká propagace filmu Mi primera boda a od října bude odpočívat. Dále Naty Susaně prozradila, že čeká chlapečka! Naty také mluvila o svojí svatbě s Ricardem, o své figuře, o Ricardově skvělé péči, o ději filmu Moje první svatba. Také řekla, že natáčení filmu Freedom for Joe bylo posunuto, takže v něm možná bude hrát. Ale v této chvíli ji to moc nezajímá. Dítě je pro ni to nejpřednější.Zdroj: susanagimenez.telefe.comNatalia Oreiro se v neděli 14. srpna kolem 22. hodiny vrátila zpět do Buenos Aires, po třech měsících strávených v Kolumbii. Fotografové ji zachytili, když opouštěla letiště v Ezeize, v doprovodu svého manžela Ricarda Molla.Zdroj: semanario.com.arPříští týden končí natáčení minisérie Lynch, kvůli které je Naty již několik měsíců v Kolumbii. Můžeme tedy brzy očekávat její návrat do Buenos Aires.
V pondělí 29. srpna se koná předpremiéra filmu Mi primera boda, v Cinemark Palermo. Natalia tam bude přítomná. A o den později se objeví na charitativní akci "Gala de Unicef", také v Buenos Aires. A ještě předtím se zřejmě zhostuje role porotkyně na Green film festu.

Na slovenské televizní obrazovky se opět vrací Divoký anděl! Tato telenovela by měla být vysílána již po čtvrté, od září na stanici STV.Zdroj: Latin.czTrailer filmu Moje první svatba (Mi primera boda), který se bude již za měsíc promítat v argentinských kinech.Zdroj: Youtube.com, Tres planos31. července po 14. hodině se moderátoři charitativní akce Domingo Amigo telefonicky spojili s Natalii do Bogoty. Naty se měla objevit na Skype, ale řekla, že měla na pláži nějaké problémy s připojením, takže je aspoň na telefonu. Také přiznala, že tentokrát nemohla přijet, protože celé dny pracuje na natáčení minisérie, ale vyzvala lidi, aby přispěli peníze pro děti s rakovinou, což je cílem organizace Peluffo Giguens, která akci pořádá.Druhý telefonát s Naty, kde mimo jiné řekla, že i když ji rozděluje tisíce kilometrů, její srdce je vždy s organizací Peluffo Giguens. Moderátoři také Natálce pogratulovali k těhotenství a Naty řekla, jak je dojatá a že se za dva týdny vrátí domů.Vybraná částka činila 903 420 USD.

Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia Oreiro natočila spot pro uruguayskou charitativní akci Domingo Amigo, jejíž je kmotrou již řadu let. Akce se koná 31. července od 14. hodin v Montevideu a Naty bude přítomná přes Skype, jelikož natáčí seriál v Kolumbii.Zdroj: Facebook La SagaNatalia Oreiro by v této době měla být na pár dní zpátky v Buenos Aires.
Přerušila natáčení v Bogotě, aby nazpívala závěrečnou píseň "When you are smiling" pro film Mi primera boda a také novou reklamu pro La Serenisima. Brzy se zase vrátí do Kolumbie, kde bude natáčet seriál "Lynch" až do poloviny srpna.
Naty se také objevuje na titulkách časopisů, které hlásí "Ano, budu matkou."

Zdroj: Gente"Trh umělců" obsahuje oblečení, věnované celebritami pro charitu, který začal včera a bude trvat v "La Casa del Teatro" v Buenos Aires až do 20. srpna. Již byla věnována spousta oblečení od celebrit jako je Mirta Legrand nebo Natalia Oreiro a její "Las Oreiro". Tato akce se koná každý rok a obsahuje oblečení, kostýmy, šperky, nábytek a kresby darovanými místními umělci.Zdroj: infobae.comNatalia Oreiro je na titulce argentinského časopisu Gente! "Je to nejšťastnější chvíle mého života", tvrdí titulek. Byly použity nádherné fotky z minulého roku, focené v Montevideo.

Celé roky toužila a snila o tom, mít dítě. Ve 34 letech a deseti letech s Ricardem Mollo potvrzuje, že je těhotná tři měsíce a s dojetím vypráví, jak obdržela zprávu, na kterou tak čekala.Zdroj: FB Gente Online"Chci se se všemi podělit s touto skvělou novinkou:

Ano...! Budu MÁMOU! Chtěla jsem být více opatrná s oficiálním oznámením, ale jak je vidět, je to nemožné! Již nemohu očekávat, že to bude tajemstvím, které bych mohla chránit. Děkuji všem za krásné vzkazy plné lásky! Naše radost je obrovská!"
Naty

Zdroj: NataliaOreiro.comNatalia Oreiro je kmotnou první "Gala de Unicef", která se bude konat v La Mansión v hotelu Four Seasons v Buenos Aires, 30. srpna ve 20. hodin. Akce se koná pro pomoc organizaci Unicef.

Zdroj: FB Four Seasons Hotel Buenos AiresNa internetu se objevují zprávy o tom, že těmto dvoum hollywoodským hercům byly nabídnuty role ve filmu Freedom for Joe, který se začne natáčet 29. srpna. Film bude režírovat Stephen Bridgewater, který má na svém kontě třeba i film Forrest Gump.
Držme palce, aby to vyšlo a Naty si zahrála roli Rachel de los Rios po boku Johna a Bruce!


K natáčení miniserie El cartel del ataúd v Kolumbii se připojí peruánský herec Christian Meier! Natalia bude v Kolumbii natáčet až do srpna.


Zdroj: Lee Burns, diariouno.com.ar, finance.bnet.com, farandulaperuana.com21. července bude v argentinských televizích spuštěna nová reklama s Natalii pro Elvive od L'Oreal Paris! A tento týden bude zveřejněno video ze zákulisí natáčení zmiňované reklamy.

Zdroj: FB ElviveDnes kolektiv Ovejas Negras rozjel novou kampaň, kde slavné osobnosti Uruguaye prohlašují "Jsme pro rovné manželství" (manželství mezi stejným pohlavím). Natalia Oreiro je jednou z osobností, podporující tento projekt.

Zdroj: 180.com.uy, youtube.com/ovejaswebExkluzivně: Natalia z Kolumbie pro Uruguay!!!

Včera se konal charitativní uruguayský maraton "Todos por los niňos Uruguayos" a Natalia se této akce nemohla zúčastnit osobně, ale byla přítomná alespoň telefonicky online z Bogoty, kde natáčí miniserii!

Naty řekla, že pořad sleduje z Bogoty, Kolumbie, kde natáčí miniserii od televizní společnosti Fox pro MovieCity a zůstane tam až do srpna a je velmi spokojená a vděčná týmu, s kterým tam je a který ji dal možnost tam pracovat. Dále poděkovala, že už po desáté realizují Uruguaci tento charitativní pořad a zopakovala čísla, na kterých mohou lidé přispívat na pomoc uruguayským dětem.


Naty se nacházela ve studiu, protože zrovna natáčeli, a později půjde na hotel, kde je, jak řekla - samotinkaná. Přiznala, že se jí velmi stýská, a že tahle technologie (Skype), která ji umožňuje být takovýmto způsobem přítomná, je pro ni novinkou.


V pořadu byl také prezentován spot s Naty, ve kterém vypráví o nutných kontrolách při těhotenství, o péči o novorozeňata, batolata, o jídle, hudbě pro děti atd.


Pořad končil o téměr dvě hodiny později, než se plánovalo a byla vybrána ohromná částka 9 214 209 Pesos.

Zdroj: NataliaOreiro.cz2. června se konala třetí solidární večeře pořádaná organizací Cascos Verdes, ale Natalia se jí tento rok nezúčastnila!

Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia Oreiro se vždy zajímala o ekologii. V roce 2008 moderovala pořad Recurso Natural pro Canal 7 a minulý rok byla kmotrou Green Film Festu, mezinárodního filmového festivalu, týkajícího se životního prostředí v Buenos Aires a v dalších jihoamerických městech. Tento rok festival organizuje 1. národní soutěž krátkých filmů s tématem životního prostředí a Natalia Oreiro bude jednou z porotců, kteří vyberou vítěze.
"Nápadem je spojit kulturu s prostředím", vysvěluje. "V Argentině není mnoho filmů s tématem životního prostředí, i když mezinárodní úroveň roste. Lidé si to více uvědomují. Když jsem začala pracovat, lidé nevěděli, co jsou to klimatické změny. Dnes je to velmi běžné."
Soutěž se bude konat během druhé edice Green film festu, který proběhne od 25. do 31. srpna v Cinemark Palermo.

Zdroj: Clarin.comNaty včera v nahrávacím studiu Indigo nahrávala pravděpodobně text k reklamám od L'Oreal Paris.Zdroj: indigomusica.com.arVčera Naty fotila nové promo fotky k nové kolekci Las Oreiro pro jaro-léto 2011-2012. Vypadá to, že to bude nějaká "cirkusová" kolekce :)Zdroj: FB Las OreiroTen projekt je ambiciózní a mezinárodní. Proto je Natalia Oreiro nadšená z nápadu přestěhovat se nachvíli do Kolumbie, aby tam pracovala v místní televizi. Televize FoxTelecolumbia připravuje novou produkci, která bude nazvaná "El cartel del ataúd", originální příběh od mladé talentované kolumbijské spisovatelky Juliany Barrela a Natalia bude její protagonistkou.
Zmíněná miniserie má co dočinění s obchodováním s lidskými orgány, akcí a napětím.

Seriál se bude natáčet v následujících týdnech a bude mít 13 dílů. Seriál se bude vysílat v zemích Latinské Ameriky, v USA i ve Španělsku. Kromě Naty Oreiro bude v seriálu hrát hlavní roli i kubánský herec Jorge Perugorria. Natalia Oreiro, která se momentálně nachází ve svém domě v Carmelu v Uruguayi, poskytla telefonický rozhovor pro noviny: „Je to příběh o páru, co vlastní pohřební službu, jež za velké peníze namaskuje "smrt" lidem, kteří z různých důvodů musí přestat existovat, ale přitom žijí dál někde jinde.“ Dále dodala: „Jsem velice nadšená, ten projekt je neuvěřitelný!“

Zdroj: Laubfal.com, Tvshow.com.uy, LaNacion.com.arVe stejný den jako španělská premiéra filmu, v pátek 13. května 2011, byl v rámci Cannes Film Festival představen film Miss Tacuarembó. Film, který je mezinárodně distribuován francouzskou společností Rendez-vous Pictures, má také nový promo plakát.Zdroj: NataliaOreiro.czVčera se předávaly uruguayské ceny IRIS 2011, kde byla Naty nominovaná za film Miss Tacuarembó. Cenu v kategorii nejlepší herečka Naty získala a my jí moc gratulujeme!!!

Při příchodu na ceny Naty krátce mluvila s moderátory, oblečena v šatech od Las Oreiro odpověděla na pár otázek a přiznala, že si nepřipravovala řeč, kdyby vyhrála.


O půl jedenácté Naty vyhlašovala vítěze kategorie "Nejlepší program ve veřejném zájmu", kdy vtipně zmínila, že jí chybí Mike.


Po jedenácté hodině Naty získala svou cenu, byla plná emocí, hodně mluvila a byla opravdu úžasná a nakonec dodala "Miluji Uruguay"!! Doprovázel ji manžel Ricardo, sestra Adriana a kamarádka Rosita.


Všichni vítězové letošních cen Iris!


Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia je momentálně v Uruguayi, kde natáčela nové reklamy pro společnost Anda. Také se zúčastní cen Iris, kde je nominovaná v kategorii "nejlepší herečka" za roli ve filmu Miss Tacuarembó. Ceny se budou předávat 31. května v parku Lalu, Montevideo.Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia poskytla rozhovor pro argentinský časopis Luz, kde opět pěje chválu na Pabla Echarri: "Obdivuji ho jako herce a teď jako producenta." Naty mluvila také o cenách Martín Fierro a objeví se na titulce, kde byla použita fotka pro poslední kolekci od Las Oreiro.Dnes od 19. hodin bude na argentinské televizi Magazine odvysílán speciální pořad, který ukáže vše, co se nevidělo během předávání cen Martín Fierro. Exkluzivní pořad odhalí přípravy, rozhovory a také zážitky z červeného koberce cen Martín Fierro, jež moderovala Natalia Oreiro s Mikem Amigorena.

2. června se koná již třetí solidární večeře "Noc Země", pořádaná organizací Cascos verdes v clubu Hípico Argentino, Buenos Aires. Jako i dva roky předtím, počítá se s účastí Natalie Oreiro a Facundo Arany jako patronů.

Zdroj: Laubfal.com, elportaldelespectaculo.blogspot.com, cascosverdes.orgVčera se v Argentině začal prodávat Ipad 2 a Naty byla opět mezi prvními, kdo si jej v Argentině po půlnoci koupil.

Zdroj: apple-ar.blogspot.com, twitpic.com/iPointArg, teleshow.comaNaty by v těchto chvílích měla natáčet reklamu pro šampón Elvive od L'Oreal Paris.Zdroj: E. Gonzales, E. GarciaNová várka videí z předávání cen Martín Fierro je tady. První dvě videa jsou krátké pozdravy od Naty pro webové stránky.Další video je krátký rozhovor pro server La Nacion, kde Mike říká, že jsou s Naty na tuto noc velmi připravení a nedočkaví. A druhé video je pro Yahoo a Naty mluví o šatech, které jsou z poslední kolekce Oscara a boty od Las Oreiro.A tyto dva rozhovory jsou poskytnuty po předávání cen. Naty zde mluví o tom, jak si to užila, byla nervózní, že Mike byl úplně klidný, mezitím co ona si běžela do zákulí změnit šaty...Na celé předávání cen Martín Fierro se můžete podívat online na stránce Canalu 13.

Zdroj: Youtube.com, LaNacion.com.ar, Yahoo.net, Venenososdesiempre.piczo.comPředávání cen skončilo vyhlášením ceny "Martin Fierro de oro", kterou vyhrál Nataliin oblíbený seriál "Para vestir santos" po půl 2 ráno (u nás po půl 7).

O půlnoci se Natalia převléká do posledních šatů tohoto večera, červených od Las Oreiro a spolu s Mikem moderuje poslední hodinu. Vypadá úchvatně!


21:50 Natalia mění zelené šaty za černé, od návrháře Pabla Ramiréze.

Ve 21:20 začalo předávání cen za minulý rok 2010, které moderuje Natalia Oreiro a Mike Amigorena. 22:40 získal pořad Un sol para los chicos, který Naty několikrát moderovala, speciální cenu.

Po dvacáté hodině se Naty s Mikem objevili na červeném koberci. Naty v zelených šatech od Oscara de la Renty, řekla, že s Mikem nacvičovali asi 14 dní.Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia natočila ve svém domě kraťučné scény pro dokumentární pořad Recordando el Show de Alejandro Molina, vysílaný na argentinské televizi Encuentro v prvním díle tohoto pořadu.Zdroj: ivk, youtube.comDnes večer od 21:00 do 01:00 se předávají ceny Martín Fierro 2010, které bude moderovat Natalia Oreiro po boku herce Mika Amigorena. Popvé bude předávání cen vysíláno na Canalu 13 a to ve Full HD (vysoková kvalita rozlišení). Natalia bude ceny moderovat již podruhé. Poprvé je moderovala jako dvacetiletá s Fernandem Bravo.Zdroj: NataliaOreiro.czTady máte exkluzivní pozdrav od Natálky ve formě autogramu pro české fanoušky!
Pro všechny mé fanoušky z České republiky, se vší láskou, Natalia Oreiro.Zdroj: NataliaOreiro.czMathew natočil a zpracoval exkluzivní dokument, který kompletně mapuje Nataliin pobyt v Madridu z minulého týdne. Dokument můžete shlédnout online na Youtube, nebo si ho stáhnout v Mediích a je dlouhý necelých 45 minut.


Part 2, 3


Zdroj: NataliaOreiro.czMathew natočil a zpracoval exkluzivní dokument, který kompletně mapuje Nataliin pobyt v Madridu z minulého týdne. Dokument můžete shlédnout online na Youtube, nebo si ho stáhnout v Mediích a je dlouhý necelých 45 minut.Zdroj: Clarin.comDnes vyšel v novinách Clarín článek o Nataliiné návštěvě Madridu.

S chválou a fanoušky ze všech stran, představila Natalia Oreiro v Madridu film Miss Tacuarembó, ve kterém hrála.
Mezi koncem natáčení Mi primera boda a předávání cen Martín Fierro, které bude moderovat příští neděli, odcestovala Natalia do Madridu, aby doprovázela film Miss Tacuarembó.

"Nedávno film vyhrál jako nejlepší film na Festivale v Malaga a já jsem tam nemohla kvůli práci přijet. Strašně sem tam chtěla jet, protože jsem tam jako malá žila a v Malaze je moje kmotra. Takže tentokrát jsem to nechtěla zmeškat," řekla Naty Clarínu po návratu do země.

Minulou neděli se herečka vydala sama do Madridu. Po příjezdu zůstala ve čtvrti Chueca a v pondělí se připravovala na tiskovou konferenci. "Před premiérou se tam konal konkurz o Miss Tacuarembó. Zapojili se jen muži, takže se film stal homosexuální ikonou. To mi dalo spoustu něhy a mohla jsem se s účastníky bavit," vypráví Oreiro, nadšeně. Dodává: "V úterý byl film promítán pro celý sál. Byl tam také filmař Alejandro Amenábar a hudebník Jorge Drexler. A tisk se k nám choval úžasně."

Má pravdu: například v pátek, psaly noviny El País o "oslňujícím talentu herečky Natalie Oreiro a Mirelle Pascual a že "španělský film je uruguayský". "Mám pocit, že tomu porozuměli lépe než tady. Nebyl to film pro děti, jak se jednou říkalo. A mě příjemně překvapilo že mi řekli, že si v závěrečných titulkách všimli, že jsem hrála dvě role. Bylo to geniální!" Řekla Natalia, která se připravuje na roli ve filmu Mala (Adrián Caetano) a v polovině roku na film Wakolda (Lucía Puenzo). "Také bude mít premiéru Mi primera boda, z které jsem už něco viděla a bylo to skvělé."

Natalia si v Madridu pořídila šaty od Oscara de la Renty, zelené, které použije na předávání cen Martín Fierro. Ten den se bude třikrát prevlékat, bude mít i červené šaty od Las Oreiro a černé od Pabla Ramiréze.Zdroj: Clarin.comV argentinských televizích se již objevuje reklama s Natalii pro krém "Kód mládí" od L'Oreal Paris.Zdroj: Venenososdesiempre.piczo.comExkluzivní pozdrav od Natalie Oreiro, jen pro návštěvníky této stránky, kterou navštěvují fans z celého světa!Zdroj: NataliaOreiro.czDen 4 – Středa (11.5.2011)

Na premiéře filmu nás Naty pozvala na osobní setkání u ní v hotelu Room Mate Oscár a ve dvanáct hodin jsem se sešel s Robertem z Polska, Victorií z Ruska a Alexandrou a Mirelou z Rumunska v lobby moderního hotelu přímo v srdci Madridu v blízkosti hlavní tepny města Gran Vía. Chvíli po dvanácté přišla Naty a ihned nás všechny objala a přivítala, posadila se k nám a skoro hodinu jsme se bavili, smáli se, fotili...Naty nám řekla, že je velice spokojená se španělskými kritikami filmu Miss Tacuarembó, ale že film ve Španělsku nemá nejvetší propagaci, protože to nebyla velká filmová produkce. Dále nám prozradila že má v jednání nový americký film s velkou produkcí The Blue Mauritius, kde bude hrát profesionální zlodějku. Naty řekla, že si změnila svoje tetování, protože jí to předchozí přišlo velice agresivní a mladistvé, nyní má místo něj květiny a líbí se jí mnohem víc. Občas si tetování zakryje, ale jen proto, že se jí nehodí k šatům. Naty nám řekla, že šaty, co měla včera na premiéře, jsou od Las Oreiro, ale byly vyrobeny pouze v jednom provedení speciálně pro premiéru filmu v Argentině. Ale kvůli protestům Naty nemohla na premiéru přijít, tak mohla šaty využít až na španělské premiéře filmu. Kvůli premiéře filmu taky Naty nemohla přijít na oslavu narozenin nejlepší kamarádky Valerie Lorcy, ale říkala, že jsou neustále v kontaktu.

Ještě než jsme se rozloučili, tak jsme Naty zazpívali Feliz Cumpleaňos. Naty se smála, všechny nás políbila a řekla, že už jí je konečně taky 24! :-)

Naposledy jsme se s Naty setkali na pár vteřin na letišti, kdy byla velice zaneprázdněná, ale znovu nás všechny objala a řekla, že se znovu uvidíme...pak už prošla do bezcelní zóny, aby mohla ve 22.05 hodin odletět zpět do Buenos Aires. Stejná a svěží jako při příletu, Naty měla na sobě černé šaty a zelenou bundu...Natalia OREIRO - hvězda telenovel, filmů a pop scény, je stejně tak lidská jako my všichni! Děkuji Naty, že se můj sen stal realitou!Zdroj: NataliaOreiro.czDen 3 – Úterý (10.5.2011)

Tisková konference k filmu Miss Tacuarembó byla ohlášena na 11.30, ale již od 10 hodin se v sálech kina Cine Princesa kousek od Plaza de Espana konaly rozhovory pro různá média s hlavními aktéry filmu. Před kinem jsem se setkal s Evou Marciel, produkční filmu a společně jsme šli dovnitř. Trvalo jenom chvilku a jako první se objevila Naty a Martín Sastre...vše se chystalo no rozhovory a konferenci a já jsem měl šanci popovídat si s Naty! Oblečená v Las Oreiro měla Naty kabelku od Chanel, krásně voněla a občas si upravila make-up nebo zkontrolovala zprávy na svém BlackBerry.Přesně v deset hodin se ve dveřích objevili Martín Sastre, Rossy de Palma, Alejandro Tous a Natalia Oreiro a po červeném koberci došli až před plakáty filmu, kde se photocall konal. Nejdříve se fotili všichni dohromady, pak jednotlivě a pak po skupinkách...Naty a Rossy, Naty a Martín...

Následovala série rozhovorů přímo z červeného koberce. Naty měla tři rozhovory pro televizi a pak už šla s celým týmem do plného kina sálu, kde film představil Martín Sastre. Každý pak sám řekl pár slov k divákům a projekce filmu mohla začít. Vidět MT a užívat si ho s diváky na velkém plátně byl další zážitek k nezaplacení!

Po promítání filmu čekali aktéři v hale kina, kde se fanoušci mohli fotit se svými oblíbenci i získat jejich podpisy. Následovala after-party, kam se většina lidí přesunula. Hrála hudba ze soundtracku Miss Tacuarembó a Naty tančila a bavila se se všemi kolem....zkrátka ESTRELLA de la noche!Zdroj: NataliaOreiro.czDen 2 – Pondělí (9.5.2011)

Tisková konference k filmu Miss Tacuarembó byla ohlášena na 11.30, ale již od 10 hodin se v sálech kina Cine Princesa kousek od Plaza de Espana konaly rozhovory pro různá média s hlavními aktéry filmu. Před kinem jsem se setkal s Evou Marciel, produkční filmu a společně jsme šli dovnitř. Trvalo jenom chvilku a jako první se objevila Naty a Martín Sastre...vše se chystalo no rozhovory a konferenci a já jsem měl šanci popovídat si s Naty! Oblečená v Las Oreiro měla Naty kabelku od Chanel, krásně voněla a občas si upravila make-up nebo zkontrolovala zprávy na svém BlackBerry.Prvně jsem jí poprosil o podpis pro fanclub a ukázal jsem jí fotku z tiskové konference z Prahy z roku 2000, Naty si ihned vzpomněla a říkala, že Praha je nádherné město, že se tam určitě vrátí! Dále jsme se bavili o jejích filmech, Infancia Clandestina je drama a Mi Primera Boda zase velice vtipná komedie. Naty říkala, že chce hrát víc v dramatech, obdivuje filmy s Kate Winslet a Cate Blanchet. Říkala, že tento rok má v plánu ještě natočit Wakoldu, ta by se měla podle Naty začít natáčet v září, a pak film Mala. Zeptal jsem se Naty na Freedom for Joe a Naty říkala, že stále nemá potvrzená data, ale že je moc nadšená a taky, že bude zpívat bolero. Natož jsem se Naty zeptal, jestli nehodlá vydat nové CD a Naty řekla, že ano. Ale ne nyní. Nyní chce točit filmy. CD vydá, ale bude její vlastní, bude osobní a nechce, aby na něm byly songy z telenovel a filmů.Vše bylo přichystané a Naty čekal první rozhovor pro televizi. Po rozhovoru se Naty setkala s Alejandrem Tous a společně udělali rozhovor pro pořad MD pro televizní stanici Madrid Directo. Následoval další rozhovor pro Tele Madrid, tentokrát v sále kina, a pak už rozhovor pro TVE. Naty vždy mluvila o filmu, o svých dvou postavách a také o víře, jelikož je podstatnou součástí filmu.Po rozhovoru pro TVE se šlo ven, kde čekalo spoustu fotografů připravených na photocall. Nejprve se fotili hlavní hvězdy filmu dohromady – Naty, Martín, Alejandro a Rossy de Palma, a pak každý zvlášť. Naty byla pak ještě požádána, aby udělala extra fotky pro časopis u modré stěny.Následovala tisková konference, ta začala ve 12 hodin a za přítomosti aktérů se reportéři ptali na otázky ohledně natáčení a filmu. Po konferenci, která trvala půl hodiny, šla Naty opět ven, aby nafotila další fotky. Jako poslední jí čekal rozhovor pro rádio, který ukončila před jednou hodinou. Po domluvení dalších detailů před zítřejší premiérou Naty a Martín odjeli společně. Ještě před odjezdem mě Naty opět objala a řekla, že se těší, až se zítra opět uvidíme. DIVINA TOTAL!Zdroj: NataliaOreiro.czDen 1 – Neděle (8.5.2011)

Plný očekávání jsem se s kamarádem Pavlem dostal na ohromné madridské letiště Barajas, bylo něco po jedné hodině a přímý let z Buenos Aires linky Aerolineas Argentinas měl dorazit ve 13:40. Nevěděl jsem, zda tímto letem Natalia Oreiro opravdu přiletí, jedinou indícií mi bylo zdělení Martína Sastre na jeho stránce Twitteru, že se jde setkat s kamarádkou Naty. Po chvíli čekání kolem, jsem rozpoznal samotného Martína, který pečlivě zkoumal příletovou tabuli. Rozhodl jsem se, že s ním promluvím...Španělsky. Martín byl moc milý, vyfotil se se mnou a dal mi podpis a hlavně mi také potvrdil, že Naty tímto letem ve 13:40 přilétá.

Letadlo z Buenos Aires přistálo přesně ve 13:42 a po 50 dlouhých minutách čekání se ve vestibulu konečně objevil Divoký Anděl! Krásná a svěží, s černými brýlemi a v černých šatech se Natálka přivítala s Martínem. Ihned poté spatřila mě a Pavla a okamžitě se s námi objala. Byla okouzlující...

Naty: „Ty jsi vysoký,“ smála se.
Matt: „Ano, ale když jsem tě viděl poprvé na koncertu v Praze, byl jsem mnohem menší!“ Naty se usmála a řekla: „Sí, en Lucerna!“
Naty: „Ty bydlíš v Madridu?“
Matt: „Nene, v Praze, ale přijel jsem na premiéru a hlavně, abych se s tebou setkal!“
Naty se na mě nevěřícně podívala a usmála se: „Už jsi viděl film?“
Matt: „Ano, je báječný, moc se mi líbil!“
Naty: „To jsi ho viděl na internetu?“ Usmála se.
Matt: „To ne, koupil jsem si DVD na ebay.“ Naty se zasmála. „Jako Cándida jsi byla skvělá, nemohl jsem tomu věřit!“ Natož Naty udělala grimasu jako Cándida a opět se zasmála. Potom jsem Naty poprosil o podpis a fotku!
Naty: „Uvidíme se zítra na konferenci, ahoj!“ A už odcházela v objetí s Martínem ven z letiště s nákladem svých kufrů.

Nemohl jsem tomu věřit...můj idol je mnohem lepší, než jsem si kdy představoval... přirozená a milá, bezprostřední, krásná a především okouzlující! Natalia Oreiro!Zdroj: NataliaOreiro.czVe Španělsku vychází 10. května soundtrack filmu Miss Tacuarembó. Ten má jiný obal než argentinská verze a kromě 9 písní obsahuje i 4 intrumentální skladby.Zdroj: NataliaOreiro.czNatálka dnes přiletí do Madridu, kde zůstane pár dní, kvůli promo akcím k filmu Miss Tacuarembó. Zítra se koná tisková konference, v úterý předpremiéra filmu! Informace z tama budeme mít z první ruky, tak se můžete těšit!

Tuto stránku napadli hackeři, proto nejde v Mozille, ale jen v Internet Exploreru. Já sama tuto situaci nedokážu vyřešit, takže zřejmě ještě potrvá, než se zbaví toho štítku "útočná stránka", jestli se to vůbec vyřeší... Vašemu počítači by ale návštěva přes IE ublížit neměla.

Zdroj: NataliaOreiro.czNatálka je na titulce květnového čísla argentinské verze časopisu Elle!! Časopis obsahuje spoustu nových fotek a rozhovor!Zdroj: NataliaOreiro.comPříští týden by se konečně měla v Argentině objevit reklama s Naty pro L'Oréal Paris. A druhou novinkou je, že Naty má v pondělí přiletět do Madridu, Španělska, kde se v úterý koná předpremiéra filmu Miss Tacuarembó.

Zdroj: NataliaOreiro.czV jedné diskotéce v Palermu se předevčírem konala oslava konce natáčení filmu Mi primera boda za přítomnosti Natalie, Daniela Hendlera a dalších herců.
Film se natáčel od 14. března do 21. dubna v Estancia Villa María.Zdroj: teleshow.infobae.com1. dubna byl film Miss Tacuarembó oceněn v kategorii Zonazine jako nejlepší film a scénář na filmovém festivale v Malaga, Španělsko.

Také bylo posunuto datum premiéry filmu Miss Tacuarembó ve Španělsku, která byla naplánována na 6. května 2011.

Natalia Oreiro je nominovaná v kategorii nejlepší herec/herečka za film Miss Tacuarembó v uruguayských cenách Iris. Dalšími nominovanými v této kategorii jsou: Jorge Jellinek, Martín Rodrígues, Cecilia Césero a Fernando Amaral. Ceny se budou předávat 24. května.

Zdroj: cineol.net, elpais.com.uy, sitio2.culturactiva.netJedna fotka, kde je Naty s vítězi soutěže "Buenos Aires con Natalia", kterou pořádala uruguayská společnost Anda. Výherci se s Naty nedávno setkali v San Telmu, v Buenos Aires. Naty s nimi mluvila o svých nadcházejícíh projektech a příští návštěvě Montevidea, aby se opět zkontaktovala se společností Anda.Zdroj: anda.com.uy30. dubna si Natalia Oreiro a Daniel Hendler udělali čas během natáčení filmu Mi primera boda a poskytli rozhovor pro pořad PM na televizi Telefe.Zdroj: youtube.com/olesyagorodeckayaJak již víme, Natalia a další umělci se spojili s organizací Conciencia Solidaria, aby nazpívali píseň Basta Ya. Spojili se k ochraně vody, hledající právo omezit znečištění těžbou a radioaktivního znečištění v Argentině. 7. dubna natáčela svoji část písně La Sole, předtím Natalia Oreiro, Suna Rocha a Guillermo Novelis de La Mosca. Zanedlouho by měla být píseň a videoklip představena v rádiích, televizi a na internetu. Natalia natočila krátký spot, upozorňující na zmiňovanou organizaci.Zdroj: pablolayus.info, partedelshow.com.ar, adroshow.com, reporterdelespectaculo.com, youtube.com/concienciasolidaria3. dubna se konala přehlídka Las Oreiro v rámci MoWeek v Montevideu, Uruguayi, ale Natalia se nezúčastnila.Zdroj: BaztianNatalia od úterý natáčí ve městě Caňuelas letos už druhý film, Mi primera boda (Moje první svatba). Mathew zaktualizoval sekci o tomto filmu, tak tam se můžete dočíst víc.Las Oreiro představí svou novou kolekci i v Uruguayi a to na MoWeek Montevideo Moda, který se koná od 1.-3. dubna. Adriana Oreiro potvrdila svoji účast na přehlídce, Natalia zatím ne, jelikož zrovna natáčí MPB.

Zdroj: Ariel Winograd, damianlomba.blogspot.comVčera Natalia se sestrou Adrianou představily svou 8. kolekci od Las Oreiro, pro podzim-zimu 2011. Přehlídka se konala od 19:30 v Jokey Clubu v San Isidru, za přítomnosti několika slavných osobností a výherkyň Las Oreiro soutěže (vyfotit se v oblečení od Las Oreiro).

Nová kolekce je inspirovaná osobností Heidi, od spisovatelky Johanny Spyri a švýcarským, rakouským a německým venkovem.

Zdroj: Twitter.com, NataliaOreiro.com, Venenososdesiempre.piczo.com, LaNacion.com.ar, teleshow.infobae.comZítra vyjde časopis Hola Argentina se speciálem věnovaným módě. Herečka Natalia Oreiro představí kolekci podzim-zima od Las Oreiro a v intimním rozhovoru bude mluvit o svém životě daleko od televize i o svých deseti manželství s Ricardem Mollo. "Umírám láskou, jako první den," přiznává.Zdroj: LaNacion.com.ar, twitpic.comDnes vyšel časopis Ahora, část argentinských novin Crónica, s Naty na titulce s nadpisem "Maté a rock". V rozhovoru Naty mluví o návratu do televize, mateřství i svém vztahu s manželem.

Režisér filmu Miss Tacuarembó, Martín Sastre, na internet zveřejnil část své knihy "Legenda o Miss Tacuarembó", kde píše, jak začal nápad s natočením filmu, jak poznal Natalii atd. Kniha má několik částí a zatím byla zveřejněna první část, kterou si můžete přečíst v angličtině zde:


Film Miss Tacuarembó bude také brzy představen v Římě na festivale Roman Independent Film Festival a na festivale ve Švédsku.

Film Freedom for Joe už má datum natáčení a to od 1. sprna do 14. října 2011.

Zdroj: cronica.com.arZde je video ze pátečního ranního pořadu AM, kde se objevil krátký rozhovor s Natalii a Danielem Hendlerem z focení fotek k filmu Mi primera boda. Naty ve filmu hraje Leonoru a Daniel Hendler Adriána. Naty na sobě měla šaty od Las Oreiro, speciálně navržené pro tento film a nechtěla je téměř vůbec ukázat.Zdroj: Ola-OlaNaty dnes točila videoklip se zpěvákem Axelem k písni Basta ya, o které jsem vás již informovala. Jedná se o kampaň "Spojení umělců pro život".Zdroj: twitter.com/AxelOficialDnes byla na české televizi Prima ve VIP zprávách odvysílána reportáž o Naty. A vy ji níže můžete zhlédnout. Je úžasné, že si na ni vzpomněli!!Zdroj: NataliaOreiro.czV pátek se fotily promo fotky k filmu Mi primera boda, který se od zítřka začne natáčet.Zdroj: Ola-Ola21. března se bude konat další módní přehlídka, nové, již 8. kolekce od Las Oreiro v půvabném Jockey Clubu v San Isidru (Buenos Aires).

Zdroj: Paparazzi RevistaPrvní promo fotky k nové kolekci od Las Oreiro pro podzim-zimu 2011.Zdroj: FB Las OreiroNatálka včera opět otevřela dveře svého domu, aby pozdravila fanynky, které ji chtěly vidět. I když byla unavená, prohodila s nimi pár vět, vyfotila se, podepsala a také zazpívala jedné přítomné fanynce všechno nejlepší k narozeninám.Zdroj: Eliana PereyraDnes vyšel v příloze argentinských novin Clarín nový rozhovor s Naty: "Cítím se jako velmi prostý člověk". Natalia, jen chvíli od začátku natáčení Mi primera boda mluví o svém výběru filmů, svém životě s Ricardem Mollo, svých dnech na venkově, o Pablu Echarrim a dalších hrdinů z televize.Zdroj: Clarin.com, Ola-Ola, boticadelespectaculo.comFilm Miss Tacuarembó bude soutěžit mezi dvanácti filmy v mezinárodní soutěži na filmovém festivale "25°Festival international de Films de Fribourg". Festival se koná ve Švýcarsku od 19. do 26. března 2011.

Miss Tacuarembó se bude na festivale promítat ve dnech 19., 21. a 23. března.Zdroj: fiff.chNatalia Oreiro a Mike Amigorena budou příštími moderátory udílení argentinských cen Martín Fierro! Ceny se vždy předávají v květnu-červnu a celé předávání bude vysíláno živě na Canalu 13. Pro Naty to bude určitě skvělá příležitost a zkušenost a my se můžeme těšit na velkou spustu fotek a videí.V pátek 18. února v 17. hodin se v hlavní hale v Casa Central el Sorteo v Montevideu konala promo akce "Buenos Aires s Natalii" od společnosti Anda. Soutěž má dva výherce, kteří si budou moci užit výlet do Buenos Aires a setkání s Natalii.Zdroj: Clarin.com, Anda.com.uyVčera se v restauraci Manero v Buenos Aires konala tisková konference a prezentace filmu Mi primera boda (Moje první svatba), který se bude natáčet od 14. března. Prezentace se zúčastnila Natalia Oreiro, Daniel Hendler, režisér Ariel Winograd a herci Gabriela Acher, Gino Renni, Daniel Rabinovich, Marcos Mundstock, Clemente Cancela, Adrian Iaies.

Natalia dorazila v tričku a sukni od Las Oreiro a po dlouhé době zase odhalila své tetování na noze.Sympatická jako vždycky, Natalia Oreiro poskytla rozhovor pro pořad "BdV" (mimo jiné) na canalu Magazine, během prezentace MPB. Hlavním tématem byl film Moje první svatba. Navíc popřela zvěsti o tom, že by měla hrát hlavní hrdinku v projektu Gonzala Heredia na canalu 13 "El hombre lobo". "Ne, Adrián Suar mi tohle nenavrhl. Museli to nabídnout jiné herečce. Nevím, kdy se vrátím do televize. Televize si vyžaduje čas, který já nemám," řekla Uruguayka.
Moderátor pořadu pak mluvil ještě o Ricardovi a vzpomínal, jak šli spolu rybařit a zažili spoustu komických situací. "Jsou velmi přátelští a milují se. Ricardo je velmi zábavný a navíc, hrál teď velmi dobře ve dvou filmech." Řekl moderátor.
Bude Mollo další hlavní hrdina v novele s Oreiro? Nebyl by to špatný nápad, ne?Zdroj: lavoz.com.ar, pronto.com.ar, teleshow.infobae.com, laubfal.com, elsabragato.blogspot.com, exitoina.com, pablolayus.info, twitter.com, yfrog.com, nataliaoreiro.com, FB mi primera bodaPrvní promo fotka s Naty focená 26. února pro L'Oreal Paris!Zdroj: Juani RoncoroniLee Burns dnes o svém filmu "Freedom for Joe" prohlásil, že se dostane do amerických kin letos v prosinci a natáčení začne v srpnu! Což znamená, že Naty bude zřejmě brzy natáčet další film.

Zítra, v 19:30, se bude v restauraci Manero, v Buenos Aires konat prezentace filmu "Mi primera boda". Natalia bude přítomná!

Zdroj: FBPo středečním ukončení natáčení filmu "Infancia clandestina" od Bejamína Ávila, bude Natalia natáčet letos už druhý film. Natáčení začne v pondělí 14. března, pod režii Ariela Winograda, kde bude Natalia hrát Leonoru v komedii "Mi primera boda" (Moje první svatba). S Natalii bude v hlavní roli hrát Daniel Henler, který bude komplikovat věci během svatebního ceremoniálu a riskovat budoucnost páru.

Film se bude natáčet ve městě Canuelas v provincii Buenos Aires a počítá s účastí umělců - Imanol Arias, Martín Piroyansky, Muriel Santa Ana, Gabriela Acher, Gino Renni a speciální účastí Soledad Silveyra, Pepe Soriano, Daniel Rabinovich a Marcos Mundstock jako rabín a kněz.

Zdroj: NataliaOreiro.comNatalia a Daniel Hendler se setkali s hudebním skladatelem Adriánem Iaies, aby nazkoušeli finální písničku k filmu Mi primera boda! Setkání se konalo v pátek, v Nataliiném domě.Zdroj: FB Mi primera bodaPracovali spolu ve filmu Música en Espera, kde také účinkovala Norma Aleandro, a teď, režisérka Lucía Puenzo, je znovu svolá dohromady pro film, který se bude natáčet letos na severu Argentiny, nazvaný "Wakolda". Natalia Oreiro a Diego Peretti budou hrát v tomto filmu, který je o hrozivém doktorovi Mengele na pozemcích koncentračních táborů, který žil 7 měsíců v Patagonii, prchající před izraelskými výzvědnými službami. Vypadá to, že Natalia chce čelit důležitým hereckým výzvám, ve filmech se silným sociálním obsahem.Zdroj: Caras.com.uyNatalia Oreiro a Daniel Hendler budou pár, který se vezme v Mi primera boda, komedii od Ariela Winograda, která bude také obsazovat roli pro španělského herce Imanola Arias a jehož natáčení začne 14. března 2011. Pro ostatní role ve filmu (napsaném Patriciem Vega), který se bude odehrávat při svatebním večeru, je potvrzený Pepe Soriano, Muriel Santa Ana, Martín Piroyansky, Gabriela Acher a Gino Renni, a navíc Daniel Rabinovich a Marcos Mundstock.Zdroj: LaNacion.com.arVčera odpoledne byla v paláci Duhau, v Buenos Aires představena nová tvář značky L'Oreal París: "Kód mládí", kterou se stala Natalia Oreiro. Tu zná každých devět Argentinek z deseti a má z 86 % pozitivní image. Naty se prezentace zúčastnila.

Natalia se tak stala tváří nové kolekce krémů s technologii Pro Gen, navržené pro ženy kolem třicítky k obnově pleti a přirozeného mládí. Naty bude účinkovat v reklamních kampaních, které se objeví od poloviny března a začátkem dubna.Zdroj: NataliaOreiro.com, dossiernet.com.arVčera se konala tisková konference a prezentace filmu "Infancia clandestina" v restauraci Chi-Cha ve čtrvti Las Canitas, Buenos Aires. Konference se zúčastnila Natalia Oreiro, Ernesto Alterio, Cesár Troncoso a režisér filmu Benjamín Ávila. Ode dneška se film natáčí.

"Název filmu ještě není definitivní, protože je tu také název "Arašídy s čokoládou", který se mi líbí víc," řekla Natalia. "Nezapomněla jsem na televizi, vždy jsem pro ni pracovala a moc se mi tam líbí, ale byly tady tyto nabídky, tak se podívejme, co se stane příští rok," řekla.Video, kde Naty mluví o dvou možných názvech a potvrzuje, že dnes začne natáčení a to v 5 ráno a mluví o filmu, s kterým je velmi spokojená a na který zkouší už od listopadu. Dále Naty mluví o své roli Charo, o tom, že ji filmy dávají možnost hrát rozdílné role... Zmínila, že se jí moc líbil seriál "Para vestir santos", který minulý rok běžel na argentinské televizi a má ráda fikce. A na konci řekla, že by se jí líbilo být opravdovou matkou, tak uvidíme, kdy to bude.


Zdroj: teleshow.infobae.com, pronto.com, ciudad.com.arTady máme fotku Natalie Oreiro a Ernesta Alteria, při zkoušení filmu "Infancia clandestina". Film se odehrává v roce 1979 a vypráví příběh Juana, 12ti letého chlapce a jeho rodiny, kteří žijí utajeně. "Z toho příběhu se mi líbí pohled na lásku v té rodině, která musí žit utajeně, v přítomnosti obav, kde však nepřestává být láska, sny a radost." Řekla Natalia pro Clarín. A pokračovala: "Také mě zajímá závazek tak těžké postavy, s rozpory, a kde je víra v lepší svět to, co drží je drží pohromadě jako rodinu."

A co bude potom? V březnu začne Naty natáčet černou komedii Mi primera boda, 6. května bude mít film Miss Tacuarembó premiéru ve Španělsku (předtím bude soutěžit na filmovém festivale v Malaga). A v polovině roku ji čeká ještě film Wakolda, nový projekt od Lucíe Puenzo a v září film Mala od Adriána Caetano.

Příští pondělí se koná tisková konference k filmu Infancia Clandestina, kde by měla být přítomná i Natalia.Zdroj: Clarin.comNatalia Oreiro spolu s Julietou Díaz, Axelem a dalšími zpěváky natočí videoklip a nazpívá píseň "Basta Ya", která má hájit vodu a život. Umělci se spojí pro život spolu s organizací Solidarity. Až bude píseň a videoklip na světě, budu vás informovat.

Zdroj: jorgela.comVčera se fanynka z fanclubu Nasha Natasha setkala s Natalii před jejím domem v Palermu. Naty jí řekla, že se v současné době připravuje na dva filmy, "Infancia Clandestina", po kterém ji čeká 10 dní dovolené a v březnu se začne natáčet "Mi primera boda".

Natalia bude v obou filmech zpívat. Pro první film nazpívá píseň pro soundtrack filmu a v druhém filmu bude zpívat s Danielem Hendlerem. Také Naty řekla, že film "Miss Tacuarembó" bude představen na filmovém festivale v Malaze (Španělsko), který se bude konat od 26. března do 2. dubna 2011, proto bude premiéra toho filmu ve Španělsku 6. května. Vzhledem k zaneprázdnění Natalie kvůli novým filmovým projektům se festivalu nezúčastní, ale premiéru Miss Tacuarembó ve Španělsku si nenechá ujít.Zdroj: FC Nasha Natasha, Irina, Pavel Kulikov, Yesica Urriche19. prosince 2010 se v Carmelu, Uruguay, konala módní přehlídka kolekce jaro/léto 2010/2011 od Las Oreiro. Charitativní přehlídka byla uspořádána ve prospěch nemocnice Artigas v Carmelu. Více než 700 hostů zaplatilo 200 pesos za vstup na přehlídku. 20 dívek představovalo oblečení a boty, navrhnuté herečkou. Mezi nimi byla i nová Miss Uruguaye.

"Dámy z nemocnice v Carmelu mě požádaly o spolupráci a mě napadlo uspořádat přehlídku, k získání více peněz a naštěstí šlo všechno dobře." vysvětlila Natalia, doprovázená svojí sestrou Adrianou, která přiznala, že stráví svátky s rodinou v Carmelu. Všechny výdělky šly na zlepšení nemocnice v Carmelu.Zdroj: elecosemanario.com.uy, centrodeesteticazen.blogspot.com


back