Novinky 2012

Dvě videa, které byly natočeny 4. prosince. V prvním rekapituluje svůj rok 2012, který byl pro ni jiný, protože porodila syna, film Infancia clandestina měl premiéru nejen v Argentině, ale i na mnoha festivalech, což jí dalo mnoho profesního uspokojení, začala natáčet novou telenovelu, natočila i film Wakolda a cestovala do Ruska. Přiznala, že to byl rušný rok.

V druhém videu Naty sdílí své přání pro rok 2013: "Člověk vždy chce klid, práci pro všechny, zdraví pro svoji rodinu a to, o co se vždy snažím je nezklamat sama sebe. Doufejme, že příští rok bude pokračovat touto cestou."Zdroj: lanacion.com.ar, hola.com.arRozhovor s Natalii Oreiro z 28. listopadu, kde pro Canal 13 prozradila: "Moje postava se jmenuje Aurora Andrés, je profesionální kadeřnice, která má své vlastní kadeřnictví, a je trochu inspirovaná mojí mámou, protože jsem vyrůstala sledující mámu, jak dělá celé dny kadeřnici. Poslední věc, co jsem dělala pro televizi byla telenovela Sos mi vida, měla jsem chuť vrátit se a vždy jsme něco chtěli udělat s Adriánem (Suarem), teď přišla ta chvíle."

Proč by se lidé měli na Solamente vos dívat: "Je to krásná romantická komedie, u které se budete smát, plakat, která spojí celou rodinu před televizní obrazovku," řekla Natalia.Zdroj: eltrece.com.arLetos na filmovém festivale v Rosariu měl premiéru dramatický krátkometrážní film "La Despedida" (Rozloučení), který se v Argentině natáčel v roce 2007. Natalia Oreiro si v tomto filmu, dlouhém 30 minut, zahrála roli Silvany, po boku Juana Palomino, Valerie Lorca a Victorie Vescio.

Film vypráví o Matiasovi, který trpí nepříjemnými nočními můrami, které ho nenechají jít svým životem. Mezitím cestuje dny mezi Eugenii, jeho ženou a Silavou, jeho láskou.Zdroj: diegosuarez.net, pbycortos.com, FB, MalenaNatalia Oreiro si momentálně užívá na své farmě v Uruguayi, v Carmelu s manželem Ricardem Mollo, který jí koupil starý přehrávač na vinylové desky, a s malým Merlínem Atahualpou. Herečka se vrátí k natáčení Solamente vos 2. ledna, takže se nyní věnuje organické stravě, vypěstované jí a Ricardem a tráví čas se svými blízkými. Oreiro, která o sobě prohlašuje, že je "lacto-vegetariánka", ví, že příští rok bude plný práce a tak chce zůstat ve formě. Příští týden Adrián Suar rozhodne, jestli telenovela Solamente vos bude spuštěna od pondělí 7. ledna nebo později.

Zdroj: cronica.com.arNatalia Oreiro a Adrián Suar, kteří se budou objevovat na televizi El Trece od ledna v nové telenovele Solamente vos, přejí divákům Canalu 13 krásné Vánoce a vše nejlepší do roku 2013.Zdroj: Eltrece.com.arV úterý Natalia a Adrián Suar natáčeli vánoční spot pro Canal 13 ve studiu Ideas del Sur. Natalia v zákulisí poskytla rozhovor, kde řekla: "Natáčíme v Pol-ce, jsme velmi spokojeni a dáváme se ze sebe to nejlepší."Zdroj: Eltrece.com.arFotka ze středečního natáčení Solamente vos, kdy se hlavní hrdinové Juan a Aurora poprvé setkají při návštěvě nemocnice, za špatného počasí. Článek o natáčení telenovely vyšel v dnešním čísle novin Clarín.Zdroj: ClarinVčera se udílely Ceny Sur a film Infancia clandestina přeměnil 16 nominací v 10 cen. Vyhrál jako Nejlepší film a Natalia Oreiro získala cenu Nejlepší herečka! Velká gratulace!


Rozhovory: Vision 7, MShow, Convicciones, Intrusos, Canal 13


Všechna ocenění:
Nejlepší film
Nejlepší režisér (Bejamín Avila)
Nejlepší herečka (Natalia Oreiro)
Nejlepší herec (Ernesto Alterio)
Nejlepší herečka ve vedlejší roli (Cristina Banegas)
Nejlepší herec ve vedlejší roli (César Troncoso)
Nejlepší scénář (Benjamín Ávila - Marcelo Müller)
Nejlepší kostýmy (Ludmila Fincic)
Nejlepší střih (Gustavo Giani)
Nejlepší zvuk (Fernando Soldevila)

Zdroj: Telam, Twitter, vk.com/natalia_oreiro_siempre, teleshow.infobae.com, raquelflottaprensa.com.ar, ciudad.comNatalia Oreiro po delší době výrazněji změnila svůj vzhled, kvůli natáčení telenovely Solamente Vos, které dnes začalo.Zdroj: TwitterVe středu 28. listopadu odpoledne probíhalo focení herců na promo fotky k nové telenovele Solamente Vos. Telenovela se začne natáčet od pondělí 3. prosince a vysílat se bude někdy od začátku příštího roku.
Kvůli telenovele Solamente Vos Naty změnila vzhled. Nechala si vlasy obarvit na tmavší odstín, zkrátit je o pár centimetrů a vrátila se k ofině.

V úterý 4. prosince se od 20 hodin budou předávat ceny Sur, kde je film Infancia clandestina nominován v 16 kategoriích a Natalia v kategorii Nejlepší herečka. 7. prosince bude mít tento film premiéru v brazilských kinech!

Zdroj: laubfal.com, terra.com.ar, FB Infância Clandestina - O Filme, Twitter SebasSoldanoČasopis Hola Argentina zachytil Natalii s rodinou na letišti v Ezeize před odletem do Petrohradu, 22. listopadu.A časopis Gente píše o Nataliiné návštěvě Ruska. "Bez Ricarda by nic nebylo možné", říká Naty v článku.Zdroj: hola.com.ar, laubfal.comNatálka zdraví své evropské fanoušky a také Českou republiku.Zdroj: VictoriaDnes ráno se Naty setkala s fanoušky v hotelu Staybridge suites v Petrohradu, kde byla ubytovaná s manželem a synem Merlínem. Naty se skupinou fanoušků strávila asi 2 hodiny a obdržela spoustu dárků, kvůli kterým si musela koupit dva nové kufry, aby si dárky mohla odvést do Argentiny.Zdroj: twitter.com/Julia_Garuda, vk.com/natalia_oreiro_siempre, vk.com/oreiroclub, venenososdesiempre.piczo.com, Anastasia EspositoNatalia Oreiro před malou chvílí vystoupila na hudební show Super Diskotéka 90. let v Petrohradě, Rusko. Vystoupila s písněmi Cambio dolor, Tu veneno a Me muero de amor. Oblečená byla do šatů od Las Oreiro a skoro celou dobu s publikem komunikovala rusky.Zdroj: NataliaOreiro.cz, vk.com, Yulya RybakovaDnes od 14:25 hodin (11:25 u nás) se v obchodním centru Galerie v Petrohradu koná autogramiáda a tisková konference s Natalii Oreiro.
Naty na tiskové konferenci řekla, že je velmi ráda, že se po letech vrátila do Ruska a zavtipkovala, že si myslela, že na ni v Rusku už zapomněli, ale zdá se že ne. Její koncert dnes večer bude velmi kraťučký, protože na show vystupuje spousta umělců. Naty myslí, že láska a pocity nemají národnost a jazyk a telenovela Muneca brava způsobila, že spousta lidí, kteří ji neznali a mluvili jiným jazykem, cítili to stejné, co Cholito, což ji spojilo s lidmi.
Řekla, že to, co se jí teď děje je jako když přiletěla do Ruska poprvé. Myslela si, že když poletí do Ruska, lidé ji nepoznají, ale když poprvé přiletěla, lidé ji poznávali, hodně ji měli rádi a to ji překvapilo. A teď si myslela, že lidé na ni už zapomněli, ale nestalo se tak.
Naty přiletěla do Ruska s manželem a synem, protože chtěli Merlínovi ukázat Rusko, ještě než oslaví jeden rok. Její rodina je šťastná, přiletěli po 24 hodinách letu, a tak nevědí jestli je noc nebo den, jestli mají spát nebo jíst, ale jsou spokojeni.
Naty přiznala, že má chuť se vrátit příští rok na své kompletní koncerty, má tuto možnost, zpívala by hity, které všichni znají, nové písně z filmu Miss Tacuarembó a nyní začíná s novou telenovelou, kde bude také mnoho nových písní.
Po otázkách Naty zazpívala živě kousek písně Me muero de amor a poté se podepisovala fanouškům.Zdroj: Twitter.com, vk.com/natalia_oreiro_siempre, vk.comNaty dnes v 19 hodin přiletěla do Petrohradu a na letišti ji čekali fanoušci. Její let trval 24 hodin.Hned po příletu se Naty vydala na zkoušku na zítřejší vystoupení do haly CKK. Zpívala Cambio dolor, Tu veneno a Me muero de amor.Zdroj: Twitter, VK.comNaty by v těchto dnech měla přiletět do Saint Petersburgu, kde bude v sobotu večer vystoupovat na hudební akci Super Diskotéka 90. let. Ještě předtím bude od 14. hodin přítomná v South Atrium, TRC Gallery, kde bude rozdávat autogramy, fotit se s fanoušky a odpovídat na jejich otázky.Zdroj: FB Radio RecordVčera byl s Naty odvysílán rozhovor pro ranní pořad AM na televizi Telefe, který poskytla ve středu po show La Pelu.
Na otázku co hudba Naty odpověděla, že příští týden odjíždí do Saint Petersburgu a že možná až skončí s telenovelou, tak bude dělat něco ohledně hudby. O Merlínovi řekla, že je moc krásný a že začínají chodit.

Zdroj: Youtube.com/TodoslosFamososV zákulisí středeční show La Pelu Naty natočila krátký pozdrav v angličtině pro ruské rádio Record, aby pozvala své ruské fanoušky na své vystoupení na hudební show Super Diskoteka 90x, která se koná už příští sobotu v Saints Petersburgu.
Naty do Ruska poletí přes Frankfurt, Německo 20. listopadu 2012.Zdroj: Youtube.com/RadioRecordRussiaVčera ve 12 hodin byla Naty hostem pořadu La Pelu na televizi Telefe. Naty mluvila o své "roli" matky, o právech žen, o Merlínovi, který v 9 a půl měsících už říká mama, papa a aqua. Potvrdila, že před natáčením telenovely s Adriánem Suarem pojede do Saint Petersburgu, kde bude zpívat na hudebním festivale. A krátce řekla, že ke konci příštího roku pojede na turné! Mluvila také o svých začátcích, o show Xuxa, odjezdu do Buenos Aires, svých prvních telenovelách... Zmínila úspěch filmu Infancia clandestina, představila seriál Lynch. Dále Naty vyprávěla, jak ji překvapilo, že se jí ozvala Raffaella Carra, aby s ní nazpívala píseň 03034567 v roce 1999. Mluvila i o spolupráci s manželem Ricardem, který produkoval několik jejich písní. V pořadu se konala i módní přehlídka, kde byly představeny modely od Las Oreiro.Zdroj: Youtube.com/TropelTVOficial, Flor de la V, Telefe, TwitterVčera se čeští a slovenští fanoušci Natalie Oreiro sešli v Bratislavě na Slovensku, aby společně shlédli film Infancia clandestina (Utajené detstvo), který byl promítán v rámci 14. mezinárodního filmového festivalu Bratislava, a popovídali si o svém společném zájmu - Natalii.

Film Infancia clandestina se promítal od 18:30, sklidil velký úspěch a po skončení byl oceněn potleskem. Promítací sál byl plný. Film v rámci festivalu bude promítán ještě jednou, 15. listopadu v 11. hodin.Zdroj: NataliaOreiro.czPříští týden bude Natalia Oreiro konečně hostem pořadu La Pelu. Později s manželem Ricardem Mollo a synem Merlínem Atahualpa odcestuje do Saint Petersburgu, Ruska, kde se zavázala že zazpívá. A 28. listopadu, se Naty připojí k Adriánu Suarovi kvůli promo fotkám, které bude fotit Machado Cicala, k oznámení telenovely "Solamente vos", která se začne natáčet 3. prosince.

Zdroj: cronica.com.ar/lapavadaFilm Infancia clandestina bude mít premiéru 10. dubna 2013 ve francouzských kinech. Premiéra ve španělských kinech bude 21. prosince a v brazilských 7. prosince 2012.

Zdroj: youtube.com/PyramideDistrib, facebook.com/grupoink, elblogdecineespanol.comPotvrzeno herecké obsazení pro telenovelu Solamente vos s Adriánem Suarem a Natalii Oreiro.

V pondělí 3. prosince, ve studiích Pol-ky, začíná natáčení nové telenovely s Adriánem Suarem a Natalii Oreiro v hlavních rolích. Už se ví něco málo o příběhu, který bude zaměřen na rozvedeného muže s pěti dětmi a milenky (Oreiro) jeho nejlepšího přítele, což je začátek pro příběh lásky a komedie pro noční vysílání na televizi Trece (Canal 13).
Postava Suara se jmenuje Juan Cousteau a postava Natalie Aurora Andrés.

Potvrzené herecké obsazení telenovely zahrnuje jména: Muriel Santana, Arturo Puig, Juan Minujín, Claudia Fontán, Peto Menahen, Ana María Picchio, Fabiana García Lago, Alberto Martí, Marcelo de Bellis, Marina Bellati, Eugenia, la china, Suárez, Coraje Avalos, Lali Esposito, Joaquín Flammini, Ángela Torres, Lola Poggio, Federico Ottone a syn velkého argentinského útočníka, Thiago Batistuta.

Telenovela by se měla začít vysílat od ledna 2013.

Zdroj: ratingcero.comPotom, co Natalia Oreiro učinila veřejnou objednávku, noviny El Liberal (z provincie Santiago del Estero) splnily její touhu mít buben od "Indiána" Froilána Gonzáleze. Co se událo bylo, že Uruguayka při oznámení natáčení druhé série seriálu Lynch poskytla 26. října rozhovor pro noviny El Liberal, který byl zveřejněn následující den, že by ráda měla buben od "Indiána" Froilána Gonzáleze, jež je umělec, vyrábějící housle. Za méně než tři dny byly vyrobeny dva bubny, pro herečku, která sdílí dům se svým manželem Ricardem Mollo, který už před lety byl v kontaktu s "Indiánem" a byl fascinován jeho prací.

"S Ricardem jsme hodně mluvili během jeho návštěvy Santiaga a byly to krásné vzpomínky. Proto, když se narodil jejich syn, jsem přemýšlel o tom, vyrobit jim buben s věnováním. Nicméně se to odložilo, až dokud jsem si nepřečetl rozhovor v sobotním El Liberal, kde Natalia Oreiro požádala, abychom ji poslali buben. Okamžitě jsme s vrhli na návrh bubnu a 30. října byly bubny dokončeny. Jsou dva: Jeden pro ni a druhý pro Merlína," vysvětlil Froilán, pyšný za své úspěchy.

"Cítím k Natalii velké uznání. Je to velmi skromný člověk a měl jsem možnost si to ověřit, když nás její manžel navštívil v Patio. Ten den jí Ricardo zavolal a ona hovořila s mojí matkou, která ji velmi obdivuje. Mluvily spolu víc než 40 minut a tohle jí udělalo velkou radost," ukončil Froilán.

Marcelo Boccia, korporátní manažer pro komunikaci a veřejné vztahy organizace LAPTV, během přestávky v natáčení Lynch v jednom polorozpadlém hotelu v Buenos Aires, kde se natáčelo, Natalii předal bubny. Natalia vyjádřila svou radost z dárku od novin El Liberal. "Byla velmi ráda. Ocenila toto gesto a nepřestala vyjadřovat svou radost. Také zavzpomínala na výrobce houslí ze Santiaga, kterého zná její manžel Ricardo Mollo," řekl Boccia.

Podle novin El Liberal Natalia včera dokončila natáčení druhé série Lynch v Buenos Aires a nyní se připravuje znovu odcestovat do Kolumbie, natáčet další díly.Zdroj: elliberal.com.arNatalia Oreiro se připojila ke kampani "Idolové darují svůj hlas" argentinské nadace Manantiales a nechala se vyfotit s cedulí s nápisem "Bez drog se cítím dobře".Zdroj: twitter.com/fundmanantialesAkademie filmového umění a věd v Argentině oznámila nominace na Premios Sur (Ceny Jihu). Film Infancia clandestina je nominován v 16 kategoriích!! Natalia je nominovaná v kategorii Nejlepší herečka. Ceny se budou předávat 4. prosince 2012.


Zde jsou všechny kategorie, ve kterých je nominován film Infancia clandestina, nebo lidé, kteří na něm pracovali.

Nejlepší film
Nejlepší režisér (Bejamín Avila)
Nejlepší herečka (Natalia Oreiro)
Nejlepší herec (Ernesto Alterio)
Nejlepší herečka ve vedlejší roli (Cristina Banegas)
Nejlepší herec ve vedlejší roli (César Troncoso)
Nejlepší herecký ženský objev (Violeta Palukas)
Nejlepší herecký mužský objev (Teo Gutiérrez Moreno)
Nejlepší scénář (Benjamín Ávila - Marcelo Müller)
Nejlepší kamera (Iván Gieransichuk)
Nejlepší střih (Gustavo Giani)
Nejlepší umělecký směr (Yamila Fontán)
Nejlepší kostýmy (Ludmila Fincic)
Nejlepší líčení a charakterizace (Beatushka Wojtowicz)
Nejlepší filmová hudba (Pedro Onetto – Marta Roca)
Nejlepší zvuk (Fernando Soldevila)

Zdroj: escribiendocine.comDnes dopoledne se v hotelu Panamericano v Buenos Aires konala tisková konference a prezentace druhé série seriálu Lynch. Při této příležitosti společnost Moviecity oznámila začátek natáčení několika dílů v Buenos Aires, Argentině. Natáčení, které začalo před nedávnem, bude pokračovat i v listopadu na různých místech Buenos Aires.
Tiskové konference se zúčastnila Natalia Oreiro, Jorge Perugorria, Alejandro Calva i Christian Meier.

"Bilance a ohlasy na první sérii seriálu byly skvělé a proto jsme se pustili do druhé, kde máme za cíl přidat více tajemnosti do nových dílů, které mají větší hustotu, jsou s utvrzelejšími postavami, obtížnějšími případy, více úmrtí a více bolesti," řekla Natalia, která hraje roztomilou darebačku.Zdroj: FB Hotel Panamericano, infobae.com, venenososdesiempre.piczo.com, youtube.com/Ricardo Acevedo, nataliaoreiro.com, raquelflottaprensa.com.ar, clarin.com, lanacion.com.ar, twitter.com, elliberal.com.ar, elcamarin.net, FB Marcelo BocciaFilm Infancia clandestina, který reprezentuje Argentinu na amerických filmových cenách Oscar 2013 a španělských cenách Goya a za který Natalia získala cenu "Nejlepší herečka" na filmovém festivale v Dominikánské republice bude dvakrát promítán na 14. edici mezinárodního filmového festivalu Bratislava na Slovensku. Film se bude promítat ve dnech:
Pátek 9. listopadu 2012 v 18:30
Čtvrtek 15. listopadu 2012 v 11:00

v kině v nákupním centru Eurovea (Prístavná 10, Bratislava). Na fóru se lze domluvit na společné cestě na festival s ostatními fanoušky.

Zdroj: nataliaoreiro.czKvůli natáčení seriálu, dnes Natalia na filmový festival do Tucumánu nepřijela, aby se zúčastnila konference a promítání filmu Infancia clandestina. Byla však přítomná přes videokonferenci.

Zdroj: Twitter.com/rearteramiro, lagaceta.com.arPřesně za týden, ve čtvrtek 25. října, se bude poprvé v České republice promítat film s Natalii Oreiro, Cleopatra, v pražské Lucerně v rámci Festivalu argentinského filmu v Praze. Pokud chcete jít na promítání s ostatními fanoušky, pište do komentářů nebo na fórum. Lístky na promítání je možné si zakoupit zde.

Zdroj: NataliaOreiro.czFilm
Infancia clandestina, který byl vybrán, aby reprezentoval Argentinu na amerických filmových cenách Oscar a na španělských cenách Goya, bude v sobotu představen na festivale 'Festival Tucumán Cine "Gerardo Vallejo"' ve městě Tucumán, kde bude přítomná i Natalia na promítání i na tiskové konferenci.

V pondělí 29. října bude Natalia hostem pořadu La Pelu na stanici Telefe.

Zdroj: Benjamín Avila, elsigloweb.com, laubfal.com, twitter.comZítra vyjde v Argentině časopis Viva, s Natalii Oreiro na titulní straně!

Očarovaná máma
Merlín jí změnil život. Říká, že mateřství zkrotilo její ego a vypráví, že prefure každý den bez chůvy, protože si dohodla pomoc svého manžela, kytaristy Ricarda Molla. Mezitím netrpělivě očekává úspěch filmu Infancia clandestina, jehož cílem je bojovat o Oskara za nejlepší zahraniční film.Zdroj: Twitter, ClarínFilm Mi primera boda (Moje první svatba) bude prezentován dnes, a pak 21. října, na festivale Jüdisches Filmfestival Wien ve Vídni v Rakousku. Pro film je to tak vůbec první promítání v Evropě.

7. října 2012 se film Infancia clandestina stal nejlepším filmem francouzského filmového festivalu Auray Festival Au Cinéma Latin a získal tak ocenění Grand Prix du Festival od festivalové poroty.

Zdroj: jfw.at, aurayaucinemalatin.com/fr, FB Auray CinéLatinHlavní hrdina filmu Infancia clandestina Teo Gutierrez Moreno poskytl rozhovor pro nedělní časopis Espectaculos Perfil, kde řekl, že nechce být herec, nýbrž muzikant a vyprávěl, jak se naučil hrát s Natalii Oreiro a o jeho rozhovorech s Ricardem Mollo.

Co jsi se naučil od Natalie Oreiro?
Teo: "Pořád používala slovo "orgánico" (organický, živý), diskutující několik minut s Benjamínem, aby něco změnila. Má režisérskou duši, a řekla mi, že je možno promluvit s režisérem, a když se ti něco nelíbí, je třeba to říct. Bez ní by to ani zdaleka nebyl stejný film."Teo odhalil, že než začalo natáčení, navrhl režisér Avila sblížení mladých herců s Oreiro, Césarem Troncoso a Ernestem Alterio, aby byly scény věrohodnější. "Jednoho dne jsme šli s Natalii do lesa v Palermu, půjčili jsme si tříkolku, abychom jej projeli. Nepoznali jsme ji, protože měla brýle jako sekretářka, které jí zakrývaly obličej. A předtím jsme procházeli BondStreet, mluvili o tom, že se nám líbí Ramones a koupila mi jedno tričko. S Césarem jsme byli v muzeu umění a s Ernestem na jídle s jeho dcerou a potom jsme v hotelu hráli na klavír." Vypráví a zdůrazňuje něžnost herečky, která s ním hodně mluvila o Ricardovi Mollo a synu Merlínovi. "Pozvali mě na tři koncerty, byl jsem v šatnách. Bylo to úžasné." O Ricardovi Teo řekl: "Ukázal mi fotku syna Merlína a řekl mi, že už umí chytit kytaru a brnká prstíkama. Už má hudební zájem. Oba mi řekli, že jsem Merlínovi podobný, protože máme šikmé oči."

Zdroj: Perfil.com.arVčera večer filmový festival Festival Internacional de Cine Fine Arts v Dominikánské republice vyhlásil Natalii Oreiro jako nejlepší herečku za roli ve filmu Infancia clandestina!

Zdroj: Festival Fine ArtsTři roky po režírování filmu Miss Tacuarembó se Martín Sastre vrací k filmu. Udělá tak v roce 2013 s natáčením filmu el Ángel, kde bude hrát znovu Natalia Oreiro a Juliana Gattas (Miranda). Děj se odehrává v Evropě v blízké budoucnosti, kdy jsou umělecká díla tohoto kontinentu poslána do Ameriky, aby byla zachována. Jedno z děl, Madonna Sixtina, od malíře Rafaela, namalovaná v roce 1513, má za závěrečnou destinaci Buenos Aires, kde ji náhodně najde skupina odborníků, jež pohltí tajemství skryté za tahy štětce.

Zdroj: otroscines.comV Buenos Aires se bude v polovině října pokračovat s natáčením druhé řady seriálu Lynch, pro kterou zatím není určen název. Druhá série bude mít 17 dílů, z nichž 8 se natáčelo v Bogotě, Kolumbie a 9 dílů bude natočených v Buenos Aires. Datum premiéry druhé řady seriálu zatím není stanoven.

Zdroj: NataliaOreiro.czVčera od půl 8 večer, se konala menší módní přehlídka Las Oreiro v nákupním centru Galerías Pacifico, v srdci Buenos Aires, která byla spojena s oficiálním otevřením nového obchodu Las Oreiro. Na přehlídku, kde bylo představeno pár modelů z aktuální kolekce pro jaro-léto 2013, se přišlo podívat několik celebrit, mezi nimi Flor de la V, Agustina Cherri či Muriel Santa Ana. Po přehlídce sestry Oreiro zapózovaly fotografům a poskytly několik rozhovorů.Zdroj: Irina Pavlova, vk.com, laubfal.com, twitter.com, teleshow.infobae.com, ciudad.com.arVčera byl na argentinské TV Pública odvysílán speciální pořad o filmu Infancia clandestina. Herečky Natalia Oreiro, Cristina Benegas, režisér Benjamín Avila, producent Luis Puenzo a ředitel Rádia a televize v Argentině mluvili o svých zážitcích a emocích z natáčení tohoto filmu. Pořad byl prokládán scénami ze zákulisí natáčení, několika scénami z filmu a rozhovory s herci.
"Není žádný důvod nevidět ten film, je to film, který sází na život, celý čas, od první po poslední scénu." Řekl moderátor pořadu.Zdroj: NataliaOreiro.czTelenovela s provizorním názvem "Solamente vos", který bude zřejmě i konečný, v hlavních rolích s Natalii Oreiro a Adriánem Suarem má nové datum začátku natáčení a to 3. prosince. Mezi další herce, kteří se objeví v této telenovele, patří Arturo Puig, s rolí otce Suara, Juan; Ana María Pichio, jako matka Oreiro, Aurora a nebude tam hrát Mike Amigorena, kterého nahradí Juan Minujín. Dále Muriel Santana, Peto Menean, děti Suara bude hrát China Suarez, Lali Esposito, Angela Torres a další dva mladí herci.

Zdroj: cronica.com.arNatalia Oreiro is on the cover October's issue of magazine Harper's Bazaar Argentina!Zdroj: FB Harper's Bazaar ArgentinaV pátek 28. září byla Natalia živě hostem pořadu Mundo Casella televizní stanice C5N, aby mluvila o svém filmu, ale také o svém životě a mateřství. „Je to film, který jsem musela natočit!“ říká o filmu Infancia Clandestina. Naty mluvila prvně o filmu, natáčení, příběhu, festivalech... ale pak také mluvila o svém životě. Natalia se osobně setkala s následky vojenské diktatury tak, že jeden uruguayský manželský pár si myslel, že Natalia je jejich ztracenou dcerou: „Ten pár mě viděl v televizi a přišel do natáčecích studií. Nevěřila jsem tomu, co mi říkají, ale ukázali mi fotku paní, když byla malá... vypadáme stejně. V tom momentu jsem pochopila, že to, co mi říkají, je opravdové. Neřekla jsem nic svým rodičům, protože jsem je nechtěla znepokojovat, a udělali jsme testy DNA. Ty byly negativní, ale ten pár tomu stejně nevěřil. Chodili za mnou do studií další čtyři měsíce, až to nakonec skončilo tak, že vystoupili v televizním programu, kde veřejně řekli, že jsem jejich dcera. Můj táta ten program viděl a okamžitě přijel do Argentiny, měli jsme právníka a udělali další testy, kde se dokázalo, že jsem dcerou svých rodičů.“

Natalia řekla o svých hereckých začátcích: „V šestnácti jsem přišla sama do Buenos Aires a bydlela jsem v pokoji u paní, která byla kamarádka mého prvního manažera. Byla jsem kompars v telenovele s Pablem Ragem, a kdykoliv jsem viděla, že se kamera blížila, tak jsem ‚hrála‘ bez mluvení a říkala jsem si, že jednou mě někdo uvidí a dá mi roli. Ten rok jsem v té telenovele dostala vedlejší roli, kde už jsem mluvila,“ směje se. „Po skončení natáčení Inconquistable corazón jsem dostala dvě role v seriálu Alta Comedia, díky kterým jsem pak dostala roli v telenovele Dulce Ana. Tam jsem měla nádhernou roli, protože jsem tvořila mladý zamilovaný pár telenovely. Pak už přišly telenovely 90-60-90 a konečně hlavní role v Ricos y Famosos.“ Natalia dále řekla, že nerada používá slovo ‚kariéra‘ protože jí to moc omezuje, ona nemá vytyčený cíl, chce dělat věci, které jí baví.

Natalia řekla, že vždycky žila jako hippie: „V Uruguayi máme farmu, kde si pěstujeme vlastní zeleninu a ovoce.“ Dále řekla, že nejí bílou rýži a cukr, je vegetariánkou, ale v těhotenství jedla ryby, aby měla dostatek vitamínů pro miminko: „Chci žít co nejblíže přírodě.“ Také řekla, že si peče svůj vlastní chleba. „Merlína stále kojím a chutná mu to nejvíc, i když už jí i ovoce a zeleninu.“

Natalia mluvila o své slávě v Evropě: „Díky CD a telenovele Muneca Brava jsem se proslavila ve více než 80 zemí, bylo to bláznovství,“ směje se: „Tři roky jsem byla na turné, ale pak jsem se chtěla vrátit k herectví. Není to tak, že už nechci zpívat, ale chtěla jsem se věnovat filmu, což se mi nyní splnilo, sedm let jsem nebyla v telenovele.“ Natalia dále řekla, že nyní bude zpívat na festivalu v Rusku: „Miluji Rusko, jsem si jistá, že v jiném životě jsem byla Ruska,“ směje se. „Naštěstí ta sláva mi nebrání dělat věci, které může dělat kdokoliv jiný. Nyní již můžu jít po ulici bez toho, abych způsobila hysterii.“

Natalia také mluvila o Ricardovi: „Seznámili jsme se díky tomu, že máme společné přátele. A prvně to vypadalo, že budeme také jenom přátelé, ale já jsem brzy pochopila, že chci být víc než jen kamarádka,“ směje se: „Ale Ricardo si myslel, že chci být jen ta kamarádka. Ale naštěstí se to vyjasnilo.“ Natalia řekla ohledně focení Merlína: „Jsem paranoidní, jdu na ulici a koukám se, zda tam není fotograf. Chci, aby Merlín měl normální dětství, bez fotografů, bez médií.“ Po porodu bylo pro Natalii nejhorší, když musela Merlína opustit kvůli propagaci seriálu Lynch. Bylo to poprvé, kdy byla bez svého syna. Také řekla, že používá látkové pleny: „Před porodem jsem měla velkou diskusi ohledně plen, zjistila jsem, že jedno dítě může použít až 3 tisíce kilo plenek na jedno použití a taky to není to nejlepší pro miminko, proto používám látkové pleny, které se dají znovu použít.“

Natalia řekla o návrhářství: „Las Oreiro je nádherný projekt, kterým jsme si se sestrou splnily dětský sen. Teď jsme také otevřely další obchod. Jsem šťastná, nikdy jsem si nemyslela, že bych také byla návrhářka.“ Pak také mluvila o focení pro Playboy: „Pouze jednou mi navrhli, abych fotila nahá pro Playboy, ale bylo to v době, kdy jsem natáčela Sos Mi Vida a já jsem si nemyslela, že se to hodí k telenovele, která je rodinná komedie. Ale nemám problém s nahotou, mám knížky s akty, líbí se mi kompozice fotek, ženská těla. Také mám doma sbírku vintage Playboyů z šedesátých let,“ směje se.
Natalia zakončila program pozváním na film Infancia Clandestina.

Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia Oreiro včera ráno poskytla po telefonu rozhovor pro Rádio 10, kde mluvila o nové telenovele a filmu Infancia clandestina.

Natalia Oreiro se připravuje k vrácení se k hraní v denním seriálu pro televizi, po 7 letech, co byla vzdálená od televize. Herečka bude hrát spolu s Adriánem Suarem v romantické komedii Solamente vos, která bude mít premiéru v roce 2013.

"Solamente vos je denní seriál, romantická komedie. Je to 7 let, co jsem nedělala pro televizi. Ta novela je něžná, bude rodinná a velmi dospělácká. Zajímavé na tomto příběhu je, že všem postavám se dějí skutečné věci," vysvětlila Natalia v programu Todo por hacer, který moderuje Jorge Lafauci pro Radio 10.

Pokud jde o zápletku nové telenovely, vysvětluje: "Suar je rozvedený otec pěti dětí. Já jsem sousedka a milenka jeho nejlepšího přítele, který nemá hodně štěstí v lásce. Je to romantická komedie, velmi reálná, něžná," dodala umělkyně.

Herecké obsazení novely Solamente vos, která se bude vysílat od ledna nebo února, zahrnuje také Juana Minujín, Muriel Santa Ana, la "Chinu" Suárez, Anu Maríi Pichio, Claudii Fontán, Lali Espósito a Marcela De Bellis, mezi dalšími.

"Bude to skvělé herecké obsazení a Adrián mi řekl, že tohle bude jeho poslední práce v televizi," řekla.

Navíc, Natalia je velmi šťastná, protože film Infancia clandestina byl vybrán, aby reprezentoval Argentinu v cenách Oscar v kategorii Nejlepší zahraniční film.

"Je to dojemný film, přijala jsem tu novinku s velkou radostí, ale s klidem, protože je to první výběr. Nečekala jsem to. Dělá mi to radost, protože je film v kinech a tohle film hezky podpoří. Ačkoli se mu teď v sálech, kde se promítá, velmi daří," ukončila herečka.

Zdroj: teleshow.infobae.comVčera ve 22:30 byla Natalia hostem dvouhodinového pořadu TVR (Television Registrada) na Canalu 9, který moderuje Pablo Rago a Gabriel Schultz.Zdroj: vk.com, venenososdesiempre.piczo.com, nataliaoreiro.com, diarioregistrado.com, youtube.com/irjohndigweedNatalia byla včera hostem hodinového pořadu Mundo Casella na televizi C5N.Zdroj: NataliaOreiro.czDnes byly zveřejněny výsledky hlasování o tom, který film bude reprezentovat Argentinu na příštích filmových cenách Oscar 2013 a vyhrál film Infancia clandestina!!! Gratulujeme!
Pokud Infancia clandestina postoupí do konečného výběru bude soutěžit v kategorii Academy award for best foreign language film. Je tedy velmi pravděpodobné, že uvidíme Natalii Oreiro na červeném koberci nejprestižnějších světových fimových cen!

Zdroj: teleshow.infobae.comNatalia se i se svojí rodinou vrátila z natáčení seriálu Lynch 2 v Kolumbii zpět do Buenos Aires nočním letem v neděli 23. září.

Dnes se Naty, Benjamín Ávila a producent filmu Infancia clandestina Luis Puenzo zúčastní v 18.30 (u nás ve 23.30) otevřené debaty na fakultě Ciudad Universitaria. Diskuze se bude vysílat online zde.

V pátek by měla být Natalia Oreiro hostem pořadu Mundo Casella na argentinské televizi C5N ve 22 hodin (u nás ve 3 ráno). Pořad lze sledovat online zde.

Zdroj: Twitter, FB Infancia clandestinaFilm Infancia clandestina včera vyhrál v kategorii Nejlepší celovečerní film na argentinském filmovém festivale Festival de Cine UNASUR!!

Zdroj: diariodecuyo.com.arNový rozhovor s Natalii a Ernestem Alterio o filmu Infancia clandestina byl zveřejněn dnes pro server Página 12.Zdroj: pagina12.com.arVe čtvrtek ráno Natalia poskytla telefonní rozhovor pro argentinské rádio Continental. Potvrdila, že je právě v Kolumbii, kde natáčí Lynch 2 a že koncem příštího týdne se vrací do Buenos Aires.
Hlavně však mluvila o filmu Infancia clandestina. Naty řekla: "Byla to největší herecká výzva v mé kariéře. Velmi jsem se bála čelit složitosti této postavy, ale tento strach mi dal sílu, abych ji provedla." Pokračovala: "Je to film, který by měl vidět každý Argentinec, protože mluví o tématu, které se nás týká a je vyprávěný novým způsobem, velmi cool, a je to velký příběh lásky."V těchto dnech byl v Buenos Aires otevřen nový, již třetí obchod Las Oreiro, v nákupním centru Galerías Pacífico.

Zdroj: continental.com.ar, FB Las OreiroJak nám potvrdilo vedení festivalu, film Infancia clandestina s Natalii Oreiro, bude promítán 2x v rámci 14. mezinárodního filmového festivalu Bratislava, který se koná od 9. do 15.11.2012 v hlavním městě Slovenska! Data promítání budou zveřejněna až 2 týdny před začátkem festivalu.

Zdroj: NataliaOreiro.cz, iffbratislava.skZa dva měsíce se Natalia Oreiro vydá do Ruska, aby se zúčastnila a zazpívala na hudebním festivale Super Diskotéka 90x. Objevilo se promo video i nějaké propagační plakáty.Zdroj: Youtube.com, vk.comDnes byl odvysílán rozhovor s Natalii a Ernestem Alteriem v pořadu Telefe Noticias. Naty vypráví a o své roli a o ději filmu Infancia clandestina.Zdroj: telefenoticias.com.arNatalia Oreiro zdobí titulku časopisu Hola Argentina, který dnes vychází.

Od doby, co je matkou, život jí rozesmívá víc a víc: hraje v novém filmu, Infancia clandestina, a na konci roku bude zpívat v Rusku.

"Merlín se mnou všude cestuje: nechci si nechat ujít ani minutu z jeho vyrůstání."Zdroj: Twitter, Hola.com.arDnes vyšel v novinách Clarín rozhovor s Natalii a Ernestem Alteriem!

Natalia Oreiro & Ernesto Alterio: milovat v násilných časech
Ve "Skrytém dětství" (Infancia Clandestina), který má ve čtvrtek premiéru, hrají dva partyzánské bojovníky během diktatury. Ona hraje matku dospívajícího chlapce; on, jeho strýce.Zdroj: Clarin.comNový rozhovor a nové fotky se dnes objevily v argentinských novinách Tiempo Argentino, kde Natalia Oreiro a Ernesto Alterio představují film Infancia clandestina, který bude mít ve čtvrtek v Argentině premiéru.Zdroj: tiempo.infonews.comČlánek o Natalii Oreiro, Ernestu Alterio a hlavně o filmu Infancia clandestina vyšel dnes v argentinských novinách La Nacion.Natalia poskytla i rozhovor s titulkem "Bez hudby se nedá žít" pro uruguayské noviny El País.

Zpíváte Merlínovi?
Naty: "Zpíváme mu pořád a bylo to dítě velmi pobízené k hudbě už od doby, co byl v bříšku. Myslím, že hudba prochází přes všechny pocity, nálady, věk, jazyky. Bez hudby se nedá žít a navíc dům je plný kytar a pián."

Zdroj: lanacion.com.ar, elpais.com.uyFilm Infancia clandestina bude promítán na dalších filmových festivalech a to ve Spojených arabských emirátech, Brazílii a Polsku!

1. Toronto International Film Festival (6.-16.9.2012) - Kanada
2. 1er Festival Unasur Cine (15.-22.9.2012) - Argentina
3. 23rd AFI Latin American Film FEstival (20.9.- 10.10.2012) - Washington, USA
4. Festival de San Sebastián Donostia Zinemaldia (21.-29.9.2012) - Španělsko
5. 21° Festival Biarritz Amérique Latine (24.-30.9.2012) - Francie
6. Rio International Film Festival (27.9.-11.10.2012) - Brazílie
7. Festival Internacional de cine Fine Arts 2012 (27.9.-3.10.2012) - Dominikánská republika
8. 11th Filmekimi (29.9.-7.10.2012) - Turecko
9. Abu Dhabi Film Festival (11.-20.10.2012) - Spojené Arabské Emiráty
10. Sao Paulo International Film Festival (19.10.-1.11.2012) - Brazílie
11. Festiwal Filmy Świata Ale Kino (22.11.-2.12.2012) - Polsko
12. Festival Internacional del Nuevo Cine Latinoamericano La Habana (4.-14.12.2012) - Kuba

Zdroj: wandafilms.com, FB Infancia Clandestina - la pelicula, stopklatka.plV Praze se od 25. do 31. října koná Festival argentinského filmu v Praze. Na tomto prvním ročníku bude 25. října ve 21:30 promítán film Cleopatra! Je to vůbec poprvé, co bude film s Naty promítán na stříbrném plátně v České republice!

Zdroj: NataliaOreiro.czRežisér Benjamín Avila v pondělí představil svůj film Infancia clandestina na kanadském festivale v Torontu, kde získal velký ohlas, jelikož se s filmem ztotožňuje spousta lidí z různých koutů světa. Kromě už zmiňovaných festivalů bude film představen také na festivalech v USA, Dominikánské republice a Turecku! Natalia Oreiro se těchto festivalů pravděpodobně nezúčastní, kvůli jiným pracovním povinnostem.

1. Toronto International Film Festival (6.-16.9.2012) - Kanada
2. 1er Festival Unasur Cine (15.-22.9.2012) - Argentina
3. 23rd AFI Latin American Film FEstival (20.9.- 10.10.2012) - Washington, USA
4. Festival de San Sebastián Donostia Zinemaldia (21.-29.9.2012) - Španělsko
5. 21° Festival Biarritz Amérique Latine (24.-30.9.2012) - Francie
6. Rio International Film Festival (27.9.-11.10.2012) - Brazílie
7. Festival Internacional de cine Fine Arts 2012 (27.9.-3.10.2012) - Dominikánská republika
8. 11th Filmekimi (29.9.-7.10.2012) - Turecko
9. Festival Internacional del Nuevo Cine Latinoamericano La Habana (4.-14.12.2012) - Kuba

Zdroj: afi.com, festivaldecinefinearts.com, filmekimi.iksv.orgNatalia Oreiro se po více než roce znovu objevila v nové reklamě pro uruguayskou společnost Tarjeta Anda.Zdroj: FB Me gusta la propaganda de anda con Natalia Oreiro, venenososdesiempre.piczo.comNatalia Oreiro a Ernesto Alterio poskytli rozhovor do dnešního vydání časopisu Espectaculos Perfil.

Bolest z vyprávění pravdivého příběhu Představují premiéru filmu Infancia clandestina, který vypráví o 12ti letém chlapci, syna revolucionářského povstání Monteneros. Herečka tvrdí, že dnes posílá na demokratickou cestu a chce, aby si Merlín vybral sou vlastní ideologii, a herec, poslaný do exilu velmi mladý, souhlasí.Zdroj: perfil.comPo odvysílání telenovely Divoký anděl na slovenské televizi STV1, což bude v polovině října, bude tato stanice vysílat telenovelu Žena na útěku (Kachorra)!Zdroj: forum.latin.czUruguayský server El Observador přišel se zprávou, že televize Canal 10 připravuje nový seriál Historias de diván (Příběhy z pohovky) o psychoanalytikovi doktoru Manuelovi, kterého bude hrát renomovaný herec Jorge Marrale. Seriál by měl mít 26 dílů, na obrazovkách by se měl objevit v polovině října, a zahrají si v něm známé osobnosti jako Pablo Rago, Tomás Fonzi, María Abadi i uruguayka, Natalia Oreiro, která by si měla zahrát pacientku.

Zdroj: elobservador.com.uyVčerejší den byl pro Nataliiný plný rozhovorů. Po telefonu poskytla rozhovor pro rádio La Plata, spolu s Benjamínem Avila, aby posluchačům představili film Infancia clandestina. Audio si můžete poslechnout zde.

V rozhovoru pro server Teleshow kromě filmu IC mluvila Natalia Oreiro i o zpěvu: "Nejlepší věc, která se mi může stát je, že hudba vkročí do mého života přes hraní. Jsem herečka, která zpívá a můj hlas slouží režisérům." A pokračuje o spolupráci s manželem: "Vždy, když mám něco nazpívat pro film, mě Ricardo doprovází na kytaru." Také potvrdila, že příští rok bude natáčet romantickou telenovelu s Adriánem Suarem: "Chybí začít natáčet, ale to je až na rok 2013. První díly jsou moc hezké. Jsem velmi spokojená. Se spoustou očekávání."

Dalším rozhovorem je rozhovor pro argentinský server Ciudad. Naty mluvila o filmu Infancia clandestina, o herečce Cristině Banegas, která hraje ve filmu její matku a velmi ji pomohla se svou rolí. Krátce zmínila Wakoldu a Lynch 2 a novou telenovelu s Adriánem Suarem: "Adriána považuji za jednoho z nejlepších komiků, které tady máme, je to velmi zábavná osoba, takže se budeme hodně smát a doufáme, že i lidé s námi se připojí k této zábavě." A o Merlínovi řekla: "Je mu dobře, je krásný. Je to šťastné dítě. Beru ho všude s sebou."

Také poskytla rozhovor pro server Terra. Mluvila samozřejmě o filmu IC, kde hrála matku hlavního hrdiny, což cítila za obrovskou zodpovědnost, jelikož je příběh inspirovaný skutečnou událostí ze života režiséra filmu Benjamína Avila. Naty potvrdila svoji účast na ruském hudebním festivale v Saint-Petersburgu, kde bude v listopadu zpívat. "Nyní v listopadu budu zpívat v Saint-Petersburgu na jednom festivale, kam mě po letech pozvali. A je to fajn, že Merlín pozná sovětskou zemi ještě než oslaví jeden rok." Na otázku zda-li je nervózní z vrácení se ke zpěvu řekla: "Ano, velmi. Ale je to část festivalu, ne moje vlastní show. A je to skvělý čas na znovusetkání s mým moskevským publikem." Nakonec krátce mluvila o Wakoldě a Lynch.

Zdroj: amdelplata.com, teleshow.infobae.com, ciudad.com.ar, terratv.com.arFotka Naty s moderátorkou pořadu Telefe Noticias, pro který Natalia poskytla ve středu rozhovor v rámci propagace filmu Infancia clandestina.Zdroj: twitter.com/PilarsmithRozhovor pro pořad AM, poskytnutý na úterní předpremiéře filmu Infancia clandestina, kde Naty krátce mluví o tomto filmu; potvrzuje, že skupina Divididos, kde zpívá její manžel Ricardo, nazpívala závěrečnou píseň filmu a Ricardo doprovázel na kytaru píseň, kterou zpívá ve filmu její postava (Sueňos de juventud). Mluvila i o Merlínovi, že se má skvěle, stále ho kojí a role matky je pro ni zvláštní, ale je velmi spokojená. Ke konci říká, že nedávno skončila natáčení filmu Wakolda od Lucíe Puenzo a teď ji ještě čeká pokračování natáčení seriálu Lynch 2. A jelikož na promítání filmu byly Nataliiny rodiče, manžel i jeho rodiče, o Merlína se starala jeho sestra, Azul. Ricardova dcera.

Zdroj: terra.com.arVčera ve 20:30 se konala předpremiéra filmu Infancia clandestina v Multiplexu Belgado v Buenos Aires! Natalia Oreiro, další herci i režisér Benjamín Avila byli přítomní! Naty na promítání doprovodil manžel i rodiče.

"Když mi Benjamín ukázal scénář, první, co jsem cítila, byl strach. Strach vyvolává dvě věci: ochromení a touhu dělat věci, já raději zůstávám u té druhé možnosti," řekla včera Natalia.Zdroj: Twitter, nataliaoreiro.com, Irina Pavlova, youtube.com/TVPublicaArgentina, FB Gtimes foto y video, L. Narinsky, Natalia Tebes, infobae.comNatálka je zpátky v Buenos Aires a dnes se zúčastnila tiskové konference k filmu Infancia clandestina!

V rozhovoru pro Laubfal.com Naty řekla, že natáčela druhou sérii seriálu Lynch v Kolombii a za dvacet dní bude pokračovat. Také otevře v obchodním centru Galerías Pacífico v Buenos Aires nový obchod své značky Las Oreiro.Zdroj: Twitter, laubfal.com, que.es, teleshow.infobae.com, youtube.com/ngncomunicacion, elcamarin.net, nataliaoreiro.com, youtube.com/NuestrosActoresSeznam mezinárodních filmových festivalů, kde se bude úspěšný film Infancia clandestina letos promítat:
1. Toronto International Film Festival (6.-16.9.2012) - Kanada
2. 1er Festival Unasur Cine (15.-22.9.2012) - Argentina
3. Festival de San Sebastián Donostia Zinemaldia (21.-29.9.2012) - Španělsko
4. 21° Festival Biarritz Amérique Latine (24.-30.9.2012) - Francie
5. Rio International Film Festival (27.9.-11.10.2012) - Brazílie
6. Festival Internacional del Nuevo Cine Latinoamericano La Habana (4.-14.12.2012) - Kuba

Zdroj: Distribution Company, NataliaOreiro.czPříští pondělí, se z Kolumbie vrací Natalia Oreiro spolu s manželem Ricardem Mollo a synem Merlínem Atahualpa, svolaná pro propagaci filmu Infancia clandestina. Její herecký kolega, Ernesto Alterio přijede z Madridu se svojí ženou. Oreiro, kromě filmu zajímá schůzka s Adriánem Suarem, který už přečetl dva první díly telenovely s provizorním názvem (který se bude muset změnit, protože je již registrovaný) "Solamente vos" ve které ztvární ředitelku nahrávací společnosti a bude mít za přítele Mika Amigorenu, ale důležitým bodem diskuze je čas předprodukce a natáčení.

Zdroj: cronica.com.arVelmi dobrou smlouvu získala Natalia Oreiro s kanálem, který produkuje Lynch, jehož druhá série se právě začíná natáčet v Kolombii spolu s kubánským hercem Jorgem Perugorría. Herečka požádala natočit její scény naráz, kvůli získání času o starání se o své miminko Merlína Atahualpu a péči o ni samotnou. Tentokrát bude mít Lynch 17 dílů a zahrají si tam i televizní hvězdy Latinské Ameriky, pod režii Diega Suáreze.
Naty skončila natáčení filmu Wakolda od Lucíe Puenzo a před koncem roku ji čeká další film od uruguayského režiséra Martína Sastre (Miss Tacuarembó), ve kterém si zahraje i Juliana “Miranda” Gattas.

Zdroj: cronica.com.arObjevil se oficiální trailer k filmu Infancia Clandestina, který bude mít 20. září premiéru v Argentině. 1. září je datum předpremiéry pro tisk, konající se v Cine Gaumont v Buenos Aires. V traileru lze slyšet hlavní píseň filmu "Living de trincheras", kterou zpívá Nataliin manžel se skupinou Divididos.Bylo také oznámeno, že tento film bude distribuován také do Portorika a Dominikánské republiky. Navíc bude film představen na festivale 1er Festival Unasur Cine v San Juan v Argentině, který se koná od 15. do 22. září.

Zdroj: infanciaclandestina.com, Tv Publica, distribution-company.com, FB WIESNER DISTRIBUTION, unasurcine.com.arVelmi dobrou smlouvu získala Natalia Oreiro s kanálem, který produkuje Lynch, jehož druhá série se právě začíná natáčet v Kolombii spolu s kubánským hercem Jorgem Perugorría. Herečka požádala natočit její scény naráz, kvůli získání času o starání se o své miminko Merlína Atahualpu a péči o ni samotnou. Tentokrát bude mít Lynch 17 dílů a zahrají si tam i televizní hvězdy Latinské Ameriky, pod režii Diega Suáreze.
Naty skončila natáčení filmu Wakolda od Lucíe Puenzo a před koncem roku ji čeká další film od uruguayského režiséra Martína Sastre (Miss Tacuarembó), ve kterém si zahraje i Juliana “Miranda” Gattas.

Zdroj: cronica.com.arFilm Infancia clandestina, natočený podle skutečné události, který měl v květnu premiéru v Cannes, bude představen na kanadském filmovém festivale tiff. (Toronto International Film Festival). Festival se koná od 6. do 16. září.

Následně bude zmiňovaný film představen na španělském festivale Festival de San Sebastián Donostia Zinemaldia. Ten se koná od 21. do 29. září. Infancia Clandestina bude otevíracím filmem sekce "Horizontes Latinos" a bojovat s dalšími 11 filmy o výhru 35 000 €.

Zdroj: tiff.net, sansebastianfestival.comTento měsíc začíná natáčení nové série seriálu Lynch, od Moviecity, v hlavních rolích s Natalii Oreiro, Jorgem Perugorría, Alejandrem Calva, Tatánem Rodriguezem a Marcelou Carvajal.
V nové sérii se ukazuje Jeronímo Lynch, podle papírů mrtvý, snažící se oživit rodinu, která se ukáže být temnější než jeho noví klienti.
Natáčení seriálu o 17 dílech začne v polovině srpna v Bogotě, Kolumbii, pod vedením Fernanda Altschula. Jako v první sérii, tak i ve druhé se počítá s účastní hostujících herců z Latinské Ameriky, mezi nimi Christian Meier a Katia del Pino.
Podle jednoho z herců, by natáčení seriálu mělo začít již tento pátek, 17. srpna.

Zdroj: mx.tv.yahoo.com, twitterNatalia Oreiro a Facundo Arana opět spolu! Oblíbená herecká dvojice se objevila ve spotu pro nadaci Si, která pomáhá lidem na ulici ve velkých městech Argentiny.Zdroj: fundacionsi.org.arSpolečnost Claro má novou stránku s hrou, ve které účinkují osobnosti, které Claro propagují, mezi nimi i Natalia. Po kliknutí na některou z celebrit, zvolená osobnost řekne nějaký drb o jiné osobnosti. Cílem hry je pak pomocí odpovědí na otázky uhádnout, o koho se jedná.Zdroj: clarochismes.com.arVčera se v Buenos Aires konala další edice charitativního pořadu Un sol para los chicos. Natalia se tentokrát pořadu nezúčastnila, jelikož natáčí film Wakolda v Bariloche, ale v pořadu byla zveřejněna reportáž z Nataliiné návštěvy základní školy v Buenos Aires a její účasti v projektu Hacelo corto od Unicefu z 11. července.Zdroj: eltrecetv.com.arLas Oreiro představují novou kolekci "From Italy with love" pro jaro-léto 2013, kdy už po druhé se na promo fotkách objevila jiná modelka, místo Natalie. Kolekce bude dále představena na módní přehlídce, která se bude konat příští měsíc.Zdroj: FB Las OreiroS tvářemi společnosti Claro byla natočena nová reklama, ve které se objevila na pár vteřin i Natalia Oreiro.Zdroj: Claro ArgentinaNatalia Oreiro se objevila v novém spotu pro projekt Un camino al sol (Cesta ke slunci) od organizace Unicef, s cílem získat peněžní prostředky na zlepšení vzdělání v mnoha školách a zaručení lepších začátků pro tisíce dětí.Zdroj: Unicef ArgentinaNaty se stane hostem slavné show Super Diskoteka 90x, která se bude konat 24. listopadu 2012 v Saint Petersburgu. Velkolepou show s hity devadesátých let budou sledovat tisíce diváků v sále i v přímém přenosu na MTV Russia. Vystoupení bude Natáliiným návratem do Ruska po sedmi letech.

Zdroj: NataliaOreiro.com, NataliaOreiro.czGreenpeace Argentina slaví 25 let nezávislosti. Při této příležitosti byl natočen spot s několika argentinskými osobnostmi - Natalia Oreiro, Víctor Hugo Morales, Jorge Lanata, Ricardo Darín, Juan Carr, Norma Aleandro, Lalo Mir, Diego Peretti, Gabriel Schultz, Patricia Sosa, Andy Kusnetzoff, Mercedes Morán a Juan Gil Navarro, ve kterém vysvětlují, proč je Greenpeace nezávislý politicky i ekonomicky.

"Žádná vláda, žádné podniky, žádné ekonomické zájmy nediktiují naše akce. Spoléháme na pomoc od lidí, jako vy." Greenpeace.Zdroj: greenpeace.org/argentinaNatalia Oreiro se objevila v další nové reklamě pro argentinskou společnost Claro!Zdroj: Claro ArgentinaNatalia Oreiro, jako velvyslankyně Unicefu pro Río de la Plata, se telefonicky zúčastnila peruánské solidární akce Buena Onda, vysílané živě televizí America Television.
"Jsem velmi pyšná, spolupracovat také s vámi. Vím, že asi před týdnem se začaly shromažďovat peněžní prostředky (pro peruánské děti), a za chvíli to skončí, i já odtud z Argentiny také trochu přispěji."
Telefonický rozhovor s Natalii si můžete poslechnout v tomto videu.Zdroj: Peru.comNatalia Oreiro v těchto dnech natáčení psychologický thriller Wakolda v Buenos Aires. Na natáčení jí doprovází manžel Ricardo se synem.Zdroj: teleshow.infobae.comNa prezentaci filmu Wakolda poskytla Naty mimo jiné rozhovor pro Teleshow.com a řekla následující.

"Možnost vrátit se k natáčení po stání se matkou je chvíle se spoustou očekávání a snažím se rozdělit se do herečky a matky, a to je dobře," řekla Natalia v rozhovoru pro Teleshow.com. Také mluvila o filmu Wakolda, který bude natáčet. "Moje postava je velmi bohatá, velmi zajímavá. Je potomkem Němců. Film se natáčí v Bariloche a je situovaný do šedesátých let. Ve filmu mluvím německy ze šedesáti procent. Učila jsem se německy po nějakou dobu," vysvětlila Oreiro. "Hraji matku, která má tři děti a je těhotná. Má hodně konfliktů s vývojem své dcery. Později, se objevuje Mengele, který nás doprovází do Bariloche a připojuje se k tomuto výletu. Začíná si vybudovávat vztah s naší rodinou. Je to doktor a mě oslňuje, protože je Němec. Nabídne nám pomoc s vývojem naší dcery."

V roce 2013 se Natalia vrací do televize ke společnosti Pol-ka. Bude hrát s Adriánem Suarem v komedii "Solamente vos", jenž se bude vysílat na Canalu 13. "Jsem velmi šťastná, bude to krásná dvojice a máme velká očekávání, zejména si to užít a bavit se."

Zdroj: teleshow.infobae.comDnes vyšel rozhovor s Natalii v argentinských novinách Perfil, který poskytla na prezentaci filmu Wakolda. V pondělí začíná natáčet Wakoldu, od Lucíe Puenzo, a potvrzuje, že se vrátí do televize se Suarem v roce 2013. Vypráví, že se učila mluvit německy a svému synovi Merlínovi Atahualpa zpívá v tomto jazyce.Zdroj: perfil.comInformace ze včerejší tiskové konference a prezentace filmu Wakolda:
Ve filmu Wakolda bude Natalia Oreiro hrát Evu, těhotnou matku, která spolu se svými třemi dětmi a manželem Enzem (Diego Peretti) odchází do Bariloche, aby si tam otevřeli penzion na břehu jezera Nahuel Huapi. Na cestě se střetnou s německým doktorem (Alex Brendemul), který bude jejich prvním hostem. Tento cestovatel, Josef Mengele, který skrývá svoji totožnost, bude věnovat pozornost Lilith (Florencia Bado), dvanáctileté dceři Evy a Enza, aby na ní dělal své pokusy.

"Je to nová velká výzva po filmu Infancia Clandestina, který jsem prezentovala v Cannes", vysvětlila Oreiro, která znovu pronikne do dramatické role, jakou už hrála například ve filmu "Francia" od Israela Adriána Caetano a v "Infancia clandestina", filmu od Benjamína Avila, který bude mít letos premiéru v Argentině.

"Je to psychologický thriller", řekla režisérka Puenzo, která tento projekt připravovala dva roky, krátce po dokončení knihy a předtím, než nabídla Natalii stát se součástí hereckého obsazení. Naty se ve filmu znovu setká s Diegem Perettim, se kterým si zahrála hlavní roli ve filmu Musica en Espera. Režisérka také vysvětlila, že příběh má prvky skutečných událostí, speciálně příběh o Josefu Mengele, německém nacistickém lékaři, který žil dlouho v Bariloche, předtím než emigroval do Paraguaye a pak do Brazílie, kde zemřel v roce 1979. Příběh filmu se odehrává v roce 1960.

Film se bude natáčet po dobu šesti týdnů. Dva v Buenos Aires a čtyři v Bariloche. Natáčení začne v pondělí. Podle režisérky se odhaduje premiéra filmu na květen roku 2013.

Zdroj: Telam.com.ar, NataliaOreiro.comVčera o půl 7 večer Natálku před domem navštívila ruská fanynka, která jí předala dárky od dalších ruských fanoušků. Naty mimo jiné dostala ručně vyšívanou deku, kterou prý položí Merlínovi do kolébky.Zdroj: vk.com/oreiroclubNatalia Oreiro dnes navštívila prvňáčky ve škole v Buenos Aires, kteří se chystají natočit film "Tres amigos y la Luna" (Tři kamarádi a Měsíc), který se bude na konci roku promítat na festivale "Hacelo Corto" (Udělej to krátké). Naty dětem pomohla při vytváření scén i postav!Zdroj: Unicef ArgentinaZítra, ve čtvrtek, se koná prezentace filmu od Lucíe Puenzo, Wakolda, ve kterém bude hrát Natalia Oreiro, Diego Peretti a speciální účast si zahraje Elena Roger. Natalia zůstane jen na prezentaci a následující den odjede do Uruguaye dokončit nějakou veřejnou kampaň. Naty bude natáčet film Wakolda týden v Buenos Aires a dva týdny v Bariloche. Natáčení skončí 17. srpna. A 18. srpna poletí Natalia do Kolumbie, natočit druhou sérii seriálu Lynch s kubáncem Jorgem Perugorría.
Zítřejší konference se koná ve 12 hodin v hotelu Panamericano v Buenos Aires.

Zdroj: Cronica.com.ar, TwitterNaty, která se v těchto dnech učí texty v němčině pro svou roli ve filmu Wakolda, včera pózovala před svým domem s dárky od ruských fanoušků.Zdroj: vk.com/natalia_oreiro_siempreFilm Mi primera boda (Moje první svatba) byl vybrán jako hlavní film na australském festivalu 15th Spanish Film Festival. Festival se koná v červenci v Austrálii a promítá filmy ze Španělska a španělsky mluvících zemí Latinské Ameriky.Zdroj: spanishfilmfestival.comOd listopadu bude Natalia natáčet novou tele komedii od společnosti Pol-ka spolu s Adrianem Suarem, který bude hrát vdovce se čtyřmi dětmi. Ale ještě před tímto projektem, který jí zabere celý rok 2013, když vše vyjde, jak se očekává, Naty bude hrát ve filmu a ve druhé sérii seriálu Lynch v Kolumbii, minisérii od Moviecity. Film, ve kterém bude hrát od července, režíruje Lucía Puenzo, a jmenuje se "Wakolda". V těchto dnech se bude konat casting v Bariloche (Argentina) pro film, který vypráví o životě Josefa Mengele (nacistická genocida), a ve kterém budou hrát i Diego Peretti a Elena Roger, která přijede z New Yorku speciálně na natáčení.

Zdroj: Laubfal.comV rámci oslav "Měsíce životního prostředí" se každé pondělí od 4. června koná setkání několika osobností, které se účastní projektu Un mundo mejor (Lepší svět) a diskutují o životním prostředí, vzdělání atd. Minulé pondělí, 18. června se projektu zúčastnila i Natalia Oreiro, herečka Soledad Silveyra a další. Hodinu a půl dlouhá diskuze byla vysílána živě na internetu.Zdroj: unmundomejor.tvOrganizace Greenpeace rozjela projekt Save the arctic (Zachraňte Arktidu) s cílem zachránit ledovce na Arktidě. Jednou z příčin velkého tání ledovců je těžba ropy na severním pólu a tomu chtějí aktivisté Greenpeace zabránit.
K tomuto mezinárodnímu projektu se už přihlásila řada známých osobností z celého světa, a samozřejmě i Natalia Oreiro. Z České republiky se k projektu hlásí třeba zpěvačka Marta Kubišová. I vy se můžete připojit!Zdroj: Greenpeace.org, savethearctic.orgNatalia včera moderovala charitativní pořad Todos por los ninos uruguayos, který se konal v Montevideu od 18. hodin až do 0:45. Po půlnoci se Naty s diváky rozloučila a spěchala za Merlínem. Pro Unicef byla vybrána rekordní částka 10 502 790 Pesos.Zdroj: Unicef Uruguay, NataliaOreiro.czEXKLUZIVNÍ dokument, který mapuje čtyři nabité dny Natalie Oreiro na nejslavnějším filmovém festivale v Cannes. V neděli 20. května Naty s ohromným úspěchem ve světové premiéře představila svůj film Infancia Clandestina. V pondělí pak mluvila o filmu s mezinárodními médii a moc ráda také poskytla rozhovor pro NataliaOreiro.cz. V úterý a středu jí čekala prezentace pro značku L'Oreal Paris, kdy fotila nové fotky, natáčela reklamu nebo zazářila na červeném koberci. Natálka si také našla čas na své věrné fanoušky a když mohla, tak s nimi strávila čas. Dokument tak může nyní přiblížit tyto nezapomenutelné zážitky!Zdroj: NataliaOreiro.czVčera se Naty po dvou letech zúčastnila výroční večere organizace Cascos Verde, spolu s Facundem Arana v Buenos Aires.Zdroj: Twitter, Cascos VerdesNatalia Oreiro, Araceli Gonzalez, Luisana Lopilato a Maria Laura Santillan, argentinské velvyslankyně L'Oréal Paris, sdílí s časopisem Hola kouzlo a sen o jedné z nejprestižnějších událostí na světě.Zdroj: Twitter, LaNacion.com.arMerlín: Když byla Naty minulý rok v Madridu, byla již těhotná, ale jak sama řekla, tak o svém těhotenství v té době ještě nevěděla. Nyní Merlínek, kterému byly čtyři měsíce, již váží 8 kilo. Naty po porodu rychle zhubla a nyní má svoji předchozí váhu, hubnutí šlo přirozeně a bylo podpořené častým kojením. Merlín snáší dobře let, takže cesta do Cannes byla bez problému. Díky svým černým vláskům se Merlín podobá na tatínka a sama Naty mu říká ‚rockerito‘!

Wakolda: Natáčet film Wakolda začne Naty 15. července 2012 v Bariloche, kde bude až do srpna. Naty, jež měla původně ve filmu hrát vedlejší roli agentky Mossadu, nakonec dostala nabídku na roli hlavní. Po příjezdu z Cannes se začne Naty učit německy, protože ve filmu tak bude její postava, jež je dcerou Němců, také mluvit.

Lynch 2: V září by se Naty měla vrátit do Kolumbie, aby natočila druhou řadu seriálu Moviecity Lynch. Ale zatím ani sama Naty neví, zda kvůli dalším pracovním i mateřským povinnostem natáčení zvládne.

Telenovela: Od prosince by Naty měla začít natáčet novou telenovelu Canal 13 s Adrianem Suarem, kde také bude hrát Mike Amigorena. Natáčení ale zatím není potvrzené.

Stránka: Naty řekla, že týdně na stránku NataliaOreiro.cz chodí, líbí se jí designy stránky. Je moc vděčná Renatce, která stránku dělá. Naty řekla: „Čas letí, ale mám takové fanoušky, kteří jsou stále se mnou a dávají mi tolik, tolik lásky. Velice děkuji za vaši podporu a doufám, že i mé další projekty se vám budou líbit. Díky internetu jsme si nyní také blíž.“Zdroj: NataliaOreiro.czV sobotu 16. června v 18. hodin začíná v Montevideu další edice charitativního pořadu Todos por los ninos uruguayos organizace Unicef, s cílem získat peněžní prostředky pro uruguayské děti. Natalia se akce zúčastní.Zdroj: Unicef UruguayPo prvním nedělním dopoledním promítáním a ještě před večerní premiérou filmu Infancia Clandestina na festivale v Cannes, se odpoledne konalo setkání s novináři, kde Natalia Oreiro, herec Ernesto Alterio a režisér filmu Infancia Clandestina Benjamín Avila poskytovali rozhovory v restauraci Majestic 65, u pláže v Cannes.Zdroj: adrprod.com, NataliaOreiro.czExkluzivně: Včerejší pracovní den Naty pro L'Oreal Paris

Hned od rána se Natalia chystala v Hotelu Martínez na natočení nové reklamy pro L'Oreal Paris, která se točila opět na venkovní terase.Odpoledne se pak Naty již podruhé stala múzou L'Oreal Paris a objevila se v nádherných modrých šatech od Las Oreiro na červeném koberci při premiéře filmu 'On the road'.Po pracovním shonu se pak Naty sešla s fanoušky, aby se s nimi rozloučila, protože od dneška jí čeká zasloužená dovolená s rodinou na francouzské riviéře. Naty obdržela kytici růži, šest bílých za každého fanouška a sedmou červenou za ni.Zdroj: NataliaOreiro.czExkluzivně z Cannes!

Včera měla Natalia v Cannes opravdu náročný den. Od 11 hodin se připravovala na photoshoot s ambasádorkami L'Oreal Paris. Po 11. hodině si udělala čas a udělala si s fanoušky z ČR, Rumunska a Ruska narozeninovou "oslavu". Při té jsme jí předali všechny dárky, i náš plakát k narozeninám. Natálka byla z dárků velmi potěšena.Později dokončila přípravu na focení, převlékla se do černých šatů a kolem 13. hodiny už pózovala na střeše hotelu Martínez pro magazín Hola. Po celou dobu práce Natalii následovali novináři, kvůli rozhovorům pro mezinárodní média.Mezi pracovními povinnostmi Naty plnila i ty mateřské, protože jak Merlín, tak Ricardo byli ubytovaní ve stejném hotelu. O pár hodin později se Natalia začala chystat na prezentaci L'Oreal Paris při premiéře filmu Killing them softly, čímž zakončila náročně dlouhý, pracovní den.Zdroj: NataliaOreiro.czExkluzivně: Dnes se Natalia Oreiro setkala s mezinárodními médii v prostorách festivalu Cannes!

Naty se od 11.30 zúčastnila setkání s médii, kde odpovídala na otázky přítomných novinářů. Kromě televizí, rádií i magazínů Naty poskytla také exkluzivní video rozhovor pro stránku NataliaOreiro.cz. Naty také zazpívala kousek písně z jejího filmu 'Infancia Clandestina' s názvem 'Suenos de Juventud'. Naty byla prostě okouzlující!

Zdroj: NataliaOreiro.czExkluzivně: Natalia OREIRO na světové premiéře filmu Infancia Clandestina v Cannes!

Dnes v 19 hodin se konala světová premiéra nejnovějšího filmu Natalie Oreiro za přítomnosti režiséra Banjamína Avila a herce Ernesta Alteria! Naty zazářila na červeném koberci v černých šatech a také obdržela ohromnou květinu k narozeninám od českých fanoušků, ze které měla upřímnou radost! Divina Naty!Zdroj: NataliaOreiro.czNatálka dnes v Uruguayi natáčela nový spot pro Unicef Uruguay, který připravuje další ročník charitativního programu "Todos por los ninos Uruguayos". Brzy se objeví promo video. Pořad Todos por los ninos Uruguayos se bude letos konat 16. června.
Naty také poznala práci, kterou dělá tým "Canelones Crece Contigo" (Canelones roste s tebou) a navštívila domy dvou rodin, které účinkují v programu.Zdroj: Twitter Unicef UruguayPrávě se v Buenos Aires koná 19. ročník mega solidárního festivalu ve prospěch dětské nemocnice Ricarda Gitiérreze a Natalia Oreiro je přítomná.Zdroj: Twitter.com, venenososdesiempre.piczo.com, infobae.comVčera byl odvysílán nový pořad argentinské televize Telefe, Gracias por venir, který připomíná nejlepší televizní momenty a vyznamenává slavné osobnosti televize. Byla připomenuta také telenovela Divoký anděl. Následně byl hostem pořadu herec Guillermo Francella, který hrál s Naty ve filmu Argentinec v New Yorku.
Naty u sebe doma popsala Guillerma pár slovy a natočila pro něj vzkaz, kde ho pozdravila jako tatínka (z filmu Argentinec v NY) a řekla mu, že má vnuka, že se na něj může přijít podívat.Zdroj: LATVARGV neděli 6. května se bude konat 19. ročník mega solidární festival ve prospěch dětské nemocnice MUDr. Ricarda Gitiérreze. Bude to setkání stovky osobností, jako je Natalia Oreiro, Florencia de la V, Juan Darthés atd, kteří budou přijímat dotace a doprovázet celou akci. Cílem festivalu je získat finanční prostředky a dotace na vybavení nemocnice a zlepšení péče. Akce začíná v 10 hodin u vchodu sídla AMCA, bude se přesouvat a končí u vchodu nemocnice v Buenos Aires.

Zdroj: pronto.com.arPři čekání na návrat Facunda Arany z Nepálu, zastihli včera reportéři pořadu AM Natalii se svým manželem a synem Merlínem na letišti v Ezeize, Argentina. Ricardo Merlína velmi dobře schovával. Cestovali pravděpodobně z Uruguaye, kde byla Naty na akci společnosti Anda.Zdroj: pronto.com.ar, nataliaoreiro.czNatalia Oreiro se předevčírem zúčastnila dalšího otevřeného setkání uruguayské společnosti Anda v Bella Unión, v Uruguayi. Se všemi se fotila a prý také zpívala.Zdroj: twitter.com//fabibordagorry, Natalia TajesNatalia Oreiro nakonec nebude moderovat předávání cen Martín Fierro, které se koná 27. května. Natalia potvrdila, že bude v té době v Cannes, kam vycestuje se svým synkem Merlínem, kvůli kosmetické kampani značky, kterou reprezentuje a pak bude na filmovém festivale v Cannes, prezentovat film Infancia Clandestina. Datum pobytu v Cannes se tedy překrývá s předáváním cen. Adrián Suar si tedy bude muset najít jinou spolu-moderátorku a Natalia se bude připravovat na cestu se svým dítětem do Francie.

Zdroj: laubfal.comZa měsíc poletí Natalia do Cannes, Francie, aby tam reprezentovala kosmetickou značku L'Oréal Paris. Po návratu, bude 27. května moderovat ceny Martín Fierro, tak jako minulý rok, ale nyní po boku herce a producenta Adriana Suara.

Zdroj: laubfal.comMluví se o tom, že od prosince bude Natalia natáčet novou komediální telenovelu s Adriánem Suarem pro společnost Pol-ka. Suarovi se pravděpodobně podařilo přesvědčit Natalii, aby se vrátila na televizní obrazovky, po letech, kdy naposledy hrála v telenovele Sos mi vida. Nová telenovela představuje mnoho dlouhých hodin natáčení a Merlín bude mít necelý rok svou mámu jen pro sebe.

Zdroj: laubfal.comNatalia si zahraje v divadelní komedii Tenis. Jedná se o komedii od Diega Bearese, která bude mít premiéru ve čtvrtek 19. dubna ve 22:30 v divadle Piccolino v Buenos Aires. Ve speciální účasti si Naty zahraje roli matky. V komedii hraje i Rodrigo Barrios, Julian Bass, Guido Gastaldi, Facundo Lopez, Leo Lugon, Nahuel Ortiz a Sofia Romano.

"Klub Tenis, 5 kamarádů, profesor a Marina, nejvíc sexy holka planety. Dospívání, láska a svatba, která se nekonala. Horko odchází, ale Tenis ti zvýší teplotu."Zdroj: twitter.com/elprofedeTenis1"Pojeď na festival do Cannes spolu s velvyslankyněmi L'Oréal Paris a přeměň se v 5. velvyslankyni." Tak zní soutěž, kterou pořádá L'Oreal Paris Argentina a výherkyně pojede s Natalii Oreiro, Araceli González, Luisanou Lopilato a Marii Laura Santillan v květnu do Cannes.Zdroj: L'Oreal Paris ArgentinaV neděli vyšel rozhovor s Natalii v deníku Perfil, kde mluvila o jméně svého syna: "Lidé o tom hodně mluví, ale nemá to nic společného s nějakou zkratkou nebo králem Artušem. Zdá se mi hloupé pořád se kolem toho točit. On má tyto rodiče, nemá zelináře a ženu v domácnosti, kteří by mu dali jméno José."

Tato věta vyvolala řadu kritiky na samotnou Natalii. Mluví se o tom nejen na Twitteru, na internetových serverech, ale i v televizních pořadech. Natalia se rozhodla vše objasnit přes svou oficiální stránku a zde je její vyjádření.

"S ohledem na dopad, který vyvolal článek publikovaný v deníku Perfil v neděli 1. dubna 2012, objasňuji:
Nikdy nebyla špatně myšlena fráze, která se vztahuje na ženy v domácnosti či zelináře přemýšlející nad jménem Jose. Bylo to prostě něco vztahujícího se na moji rodinu, neboť oba moji dědové se jmenovali Jose a pracovali v mrazírně a v zelinářství. A pár žen v mé rodině, jsou ženy v domácnosti, práce, které si hluboce vážím.

Jen jsem se snažila přispět trochou humoru k tomu, že mnoho lidí bere jméno mého syna jako vtip a dokonce jej zpochybňují.

Neměla jsem v úmyslu, abych někoho ranila (urazila).

Uctivě,
Natalia"


Zdroj: NataliaOreiro.comDnes vyšel další nový rozhovor s Natalii v argentinských novinách Perfil. Natalia Oreiro: "Argentina je v zahraničí považována za velmi dobrou".
Zatímco se zabývá svým miminkem, si herečka užívá první díly Lynch. Ujišťuje, že její prioritou je její syn a oznamuje, že v polovině roku bude natáčet s Lucíi Puenzo.Zdroj: perfil.comV dubnu slaví časopis Ohlala své čtvrté narozeniny a dává na výběr 3 titulky s Natalii, aby veřejnost hlasovala, která se nejvíce líbí. Hlasovat můžete i vy, zde.Zdroj: revistaohlala.com, pinterest.com/RevistaOHLALA/Včera od 19. hodin se konala v paláci San Miguel v Buenos Aires, přehlídka 10. kolekce od Las Oreiro pro podzim-zimu 2012. Přehlídka nesla název "It's all musical". Sestrám Oreiro to moc slušelo.Noviny Perfil udělaly rozhovor s Nataliinou matkou Mabel, na čtvrteční přehlídce Las Oreiro.

Vidíte svého vnuka (Merlín Atahualpa) často?
Ne tolik, jak bych chtěla. Žiji v Uruguayi a přijíždím každých dvacet dní, abych byla s ním.

Jak vidíte svého nového vnuka vyrůstat?
Prostřednictvím fotek, které mi Natalia posílá na e-mail a každý den si voláme přes Skype.

Jak vidíte svou dceru v této její nové životní etapě?
Natalia všechno bere s velkou přirozeností.

Byla to výzva porozumět používání e-mailu a Skypu pro udržení kontaktu s vaši rodinou?
Ne, vůbec. Používám to už dlouho. A nyní to využívám, abych viděla svého vnuka.

Zdroj: Twitter.com, Irina, Victoria, FB Segui la moda, nataliaoreiro.com, teleshow.infobae.com, rubiamala.com, theladyposh.com.ar, Judy Armstrong, Andrea Bisso, perfil.com, revistaohlala.com.ar, perfil.comS příchodem seriálu Lynch se Naty objevuje v časopisech v různých latinskoamerických zemích. Kromě nedělního vydání mexického časopisu Circo, je také na titulce ekvádorského časopisu Luces, příloze novin La Hora, z 16. března.Zdroj: record.com.mx, lahora.com.ecVe čtvrtek, 22. března, se bude konat módní přehlídka kolekce podzim-zima 2012 od Las Oreiro v paláci San Miguel v Buenos Aires. Přehlídka je nazvaná "It's all musical".Zdroj: Twitter.com, Las OreiroNaty poskytla rozhovory pro La Nacion, jeden v Bogotě, při natáčení Lynch a druhý po 6 měsících, po narození syna Merlína. Natalia Oreiro: nejstatečnější panenka, říká nadpis článku, obsahující část obou rozhovorů.Zároveň je Naty na titulní straně uruguayského časopisu Sabado Show. Dvojí život. Mezitím co si užívá první týdny mateřství, Natalia Oreiro uvádí premiéru seriálu Lynch na Moviecity. Silný akční příběh s černým humorem.Další rozhovor s Natalii dnes vyšel také v novinách Tiempo Argentino, v rámci propagace seriálu Lynch.Zdroj: Lanacion.com.ar, tvshow.com.uy, tiempo.infonews.comPřed pár dny Natálka obdržela od ruských fanoušků dárek k narození syna Merlína. Dostala živý stromeček, blahopřání a pár dalších dárků, což jí udělalo velkou radost.Zdroj: Mundolatino.ru, FC Natalia Oreiro SiempreNový photoshoot s Natalii Oreiro je v časopisu Caras s rozhovorem "Merlín je dar nebe". Fotky byly foceny u Naty v domě a na zahradě.Zdroj: caras.com.ar, Gabriel MachadoNatalia je právě teď v hotelu Hilton, Puerto Madero, Buenos Aires, kde od dvou hodin odpoledne (u nás 6), poskytuje rozhovory pro místní televizní pořady o seriálu Lynch i o Merlínovi.
První ze série video rozhovorů, které Natalia dnes poskytla v hotelu Hilton, se již objevilo na internetu. V rozhovoru pro Ciudad.com.ar Natalia mluvila o návratu k práci, o mateřství, vztahu se svým manželem Ricardem a o fámách, které o Natalii před pár dny kolovaly. Naty přiznala: "Zdálo se mi hrozné, že říkají, že mám poporodní deprese."
V rozhovoru pro TN Naty mluvila především o mateřství, jak si užívala první měsíc po porodu Merlína. "Kojení je překrásná věc pro dítě a pro matku," řekla Naty. Velmi chválila svého manžela, který je úžasným partnerem a velmi jí pomáhá. Naty řekla, že když poprvé uviděla svého syna, cítila velké dojetí a radost. V rozhovoru pro AQST Naty potvrdila celé jméno jejího syna - Merlín Atahualpa.
V rozhovoru pro Canal 26 Naty mluvila o tradičních zvycích, když někdo zemře a řekla "Chtěla bych, aby moje smrt byla oslavou s rozprášením popele do moře, něco volnějšího, ne tak citlivého, aby neplakali, aby byli šťastní a pamatovali si mě se vší radostí." O mateřství řekla: "Učím se být mámou, protože víc než to co čteš v knihách a posloucháš všechny rady, je to o instinktu. Podíváš se mu do očí a snažíš se pochopit, o co ten maličký žádá."Zdroj: twitter.com/MAIAchacra, ciudad.com.ar, tn.com.ar, youtube.comVčera se Natalia Oreiro po několika měsících ukázala na veřejnosti, měsíc a půl po porodu syna Merlína. Konala se prezentace seriálu Lynch, v Yacht clubu, Puerto Madero, Buenos Aires.
"Být tady měsíc po tom, co se stanete matkou, je těžké, je těžké odložit to zlatíčko. Učíme se den co den a ujišťuji, že jsme všichni tři v pořádku a slibuji, že budu klokaní mámou," řekla Oreiro, která zdůraznila, že její život je velmi odlišný od její práce v seriále, kde hraje špatnou matku.Zdroj: twitter.com, teleshow.infobae.com, terra.com.ar, nataliaoreiro.com, venenososdesiempre.piczo.com, youtube.com/ARZATOP2010, FB Marcelo Boccia, ciudad.com.ar, raquelflottaprensa.com.arDva závazky na Naty čekají v květnu v Paříži. Jedna z nich je prezentace filmu, který točila s Ernestem Alteriem, Infancia Clandestina na festivale v Cannes a druhá je nová kampaň pro L'Oreal Paris.

Natalia shazuje kila, která přibrala během těhotenství, ale vše v jejím domě je radostí. Je šťastná, protože už jí volali z Moviecity, aby natočila druhou sérii seriálu Lynch v Kolombii, seriálu, který debutuje tento měsíc a Pol-ka má právo na její návrat na místní televizi, i když to bude až příští rok.

Pyšně kojící, což se odráží v miminku, který roste každým dnem, s kterým pomáhá otec, Ricardo Mollo, si Naty užívá života.

Zdroj:Laubfal.comNatálka je na titulce časopisu Espectaculos, dnešní příloze novin Clarín. Časopis obsahuje rozhovor, který poskytla po narození svého prvního syna, týden před premiérou seriálu Lynch. Herečka mluví o své nejnovější roli v seriálu i v životě. V polovině roku ji čeká natáčení filmu od Lucíe Puenzo, Wakolda. Nyní si Naty vybírá projekty, které ji nezaberou hodně času nebo jejichž čas si může sama určit. Letos Naty čeká také další kampaň pro Unicef, organizace, kterou zastupuje jako velvyslankyně.

"Od teď až napořád je mou největší prioritou Merlín. Hodně jsem čekala, abych ho měla a teď si ho velmi užívám."Zdroj: Clarin.comNatalia Oreiro na své oficiální stránce reaguje na nepravdivé články (deprese, krize), které o ní vychází v argentinském tisku.

"Život mi dal nádherný dar, a já si ho užívám v soukromí. O tom, co slyšíš pochybuj, tomu, co čteš, ani trochu nevěř." Naty


Zdroj: nataliaoreiro.comNatalia Oreiro je na titulce argentinského časopisu Paparazzi, který píše o depresích po porodu. Natalia nevychází ze svého domu, užívá si malého Merlína a odmítla několik reklam, kromě jedné, kterou natočila pro telefonní společnost. 6. března však Natalia ve svém domě přijala několik fotografů. Můžeme tedy čekat nové fotky a rozhovory pravděpodobně k propagaci seriálu Lynch.Dalším časopisem s Natalii na titulce je Nueva, který vyjde 10. března. Časopis obsahuje nový rozhovor s titulkem "Hraní mě hypnotizuje".Zdroj: paparazzirevista.com.ar, vienaruiz.coNatalia se po čtyřech letech opět objevila v kampani pro argentinskou telefonní společnost Claro!Zdroj: FB Claro ArgentinaV rozhovoru pro časopis Miradas Natalia řekla: "Mám v úmyslu vzít si tolik času, kolik moje miminko potřebuje. V polovině roku budu natáčet film a mám pár naplánovaných cest na filmové festivaly." Naty se tedy pravděpodobně vydá znovu do Evropy, na festival v Cannes.

Argentinská televize Encuentro, opakuje pořad Se dice de mí, s Natalii Oreiro v roli moderátorky z roku 2010. Pořad se vysílá několikrát týdně.

Zdroj: miradas.cablevision.com.ar, Encuentro.gov.arNatalia Oreiro je na titulce argentinského časopisu Miradas pro březen, který hlásí "Nová etapa". Fotka na titulce je z roku 2010.Zdroj: Twitter.comFilm Moje první svatba bude mít 16. března premiéru v Brazílii, pod portugalským názvem "Meu Primeiro Casamento".

Podle nejnovějších zpráv by měl mít film Infancia Clandestina, ve kterém si Naty zahrála jednu z hlavních rolí minulý rok, premiéru 10. května 2012 v Argentině. K tomuto filmu Natalia nazpívala také píseň "Suenos de Juventud".

8. března bude film Miss Tacuarembó představen na filmovém festivale IBAFF International film festival v Murcia, ve Španělsku a bude soutěžit o peněžitou výhru.

Zdroj: FB Meu Primeiro Casamento, demasiadocine.com, ibaff.esPřinášíme oznámení o návratu Natalie Oreiro do televize a k filmu. Už je stanoveno datum na setkání se s tiskem, 12. a 13. března Natalia s Jorgem Perugorría poskytne rozhovory ke spuštění seriálu Lynch od Moviecity, který bude mít světovou premiéru v neděli 18. března. Poté Naty začne s propagací filmu Infancia Clandestina spolu s Ernestem Alteriem, režírovaném Benjamínem Avila. Uvidí se, jestli premiéra v Argentině bude až po filmovém festivale v Cannes, kde bude film v květnu promítán. A pak by měla Naty začít natáčet nový film od Lucíe Puenzo, která čekala, až Naty porodí.

Zdroj: cronica.com.arI když je Natalia Oreiro plně oddaná svému dítěti Merlínovi a manželovi Ricardovi, čeká ji návrat do práce. Za dva týdny by měla začít s poskytováním rozhovorů pro tisk kvůli premiéře (v Argentině i v zahraničí) minisérie Lynch, kterou natočila v Kolombii s kubánským hercem Jorgem Perugorría. Dále je očekáván její návrat na stanici El Trece do rukou Adriana Suara v jeho funkci herce, a nové telenovely, kterou napsal Mario Segade a která by se měla natáčet od října.

Zdroj: cronica.com.arZa měsíc, 18. března, bude mít seriál Lynch premiéru na televizi Moviecity!Zdroj: tercerclick.comVčera byla Natalia s Ricardem a pravděpodobně i Merlínem viděna v San Isidru, Buenos Aires.Zdroj: twitter.com/Naza_BauerHerečka a zpěvačka mluví o příchodu svého malinkého syna, Merlína.
Natalia Oreiro symbolizovala vřelé přivítání svého prvního dítěte, na svém osobním blogu, navíc mluvila o maličkém a velkém štěstí, které ji dnes provází.
"Vítej Merlíne. Láska je to, co hýbe světem," napsala na svých internetových stránkách zbrusu nová matka, jak napsal časopis Paparazzi. Chlapec vážil asi 3,5 kila a je výsledkem více než desetileté lásky mezi Ricardem Mollo a Natalii Oreiro. Herečka a zpěvačka řekla s respektem ke svému děťátku: "Dnes je mou radostí slyšet plakat tohoto krasavce." Na druhé straně, bývalá "Statečná panenka" uvedla, že nebude pokračovat ve svých aktivitách dokud se plně nezotaví po zákroku na operačním sále.

Zdroj: diarioveloz.comBez kamer a fotoaparátů, vzal včera kolem půlnoci Ricardo Mollo svou ženu Natalii a syna Merlína domů z kliniky Los Arcos, kde minulý týden Natalia porodila.

Zdroj: Laubfal.comMatka Natalie Oreiro, Mabel, mluvila o svém vnukovi Merlínovi. Řekla, že miminko je nádherné, je rudé a s černými vlasy. Navíc řekla, že Natalia má velké bolesti po císařském řezu, ale je u ní stále Ricardo. Všichni tři by měli opustit kliniku pravděpodobně v neděli nebo pondělí.

Dveře Natálčina a Merlínova pokoje na klinice Los Arcos, zdobí tato cedulka.Zdroj: Pronto.com, TwitterNatalia Oreiro a Ricardo Mollo se stali rodiči a rodina herečky ji navštívila v Sanatoriu "Los Arcos", v Palermu, Buenos Aires. Rodiče, sestra a neteř přijeli do několika minut po porodu. Také Valeria Lorca, kamarádka Naty již z dob Muněca Brava, přišla, když se dozvěděla o příchodu Merlína.

Spousta médii se umístilo před hlavní vchod sanatoria a čekaly na nějaké prohlášení, které přišlo od Adriany. "Merlín je nádherný, blázním z toho, že jsem teta!"

Merlín se narodil císařským řezem s váhou 3,474 kg, jak potvrdili ze sanatoria stránce Teleshow.com.
Světová a především argentinská média informují o narození prvního dítěte Natalie Oreiro, který je zároveň třetím dítětem jejího manžela Ricarda Molla.

Dojatá Adriana včera před klinikou poskytla krátký rozhovor pro média, kde nadšeně potvrdila, že se Merlín narodil císařským řezem, vážil téměř 3,5 kg a velký 50 cm, dále řekla že malý plače jen trochu a že oba jsou v pořádku.
Zdroj: Teleshow.comPodle posledních zpráv se dnes Natalia Oreiro stala matkou. Císařským řezem porodila syna, vážícího 3,474 kg na klinice v Palermu. Oba jsou v pořádku.
Blahopřejeme rodičům a hodně zdraví Naty i malému Merlínovi!

Zdroj: Andrea Bisso, Infobae.com, Sebas SoldanoTěšíte se na kolumbijský seriál Lynch? Podívejte se na první promo fotku ve fotogalerii a krátké video níže.

Zdroj: Fox Tele Colombia, worldscreen.comVe středu 11. ledna vyšlo v Argentině DVD s filmem Mi primera boda (Moje první svatba), který měl minulý rok premiéru. DVD obsahuje kromě filmu, scény z natáčení, vystřižené scény, fotogalerii, trailer a další. Koupit si ho můžete online na stránce DVDventas.com.Zdroj: DVDventas.comVčera začala soutěž "Secretos de Verano" (Tajemství léta) od L'Oreal Paris o produkty Elvive. Naty je na promo plakátu k soutěži.

V březnu bude mít premiéru 13ti dílný seriál Lynch na argentinské kabelové televizi Moviecity. Lynch je kombinace kolumbijského drama, akce a humoru, v hlavní roli s Natalii Oreiro a Jorgem Perugorría.Zdroj: FB L'Oréal Paris Argentina, diario.latercera.comNaty je s manželem na titulce časopisu Gente s titulkem "Kousek od stání se matkou Merlína".
Spolu s Ricardem Mollo, prožívá poslední dny svého těhotenství na své farmě v Uruguayi. Daleko od hluku, osívají zahradu, následují vegetariánskou dietu a netrpělivě čekají na příchod jejich prvního dítěte. "Chceme, aby vyrůstal v kontaktu s přírodou."Zdroj: Gente.com.arNatalia strávila svátky s rodinou a nyní prakticky žije v Carmelu, Uruguayi, očekávající příchod svého prvního dítěte, které čeká s manželem Ricardem. Podle webu Laubfal.com by Naty měla porodit syna jménem Merlín, v pátek 20. ledna.
Odsunula práci, jako film Mala a telenovelu od Adriana Suara a jediné, čemu nyní věnuje pozornost, kromě těhotenství, je nová kolekce Las Oreiro pro podzim-zimu a sdílí své nápady se svojí sestrou.

Zdroj: Laubfal.com


back