Novinky 2013

Minulou neděli 15. prosince vyšel argentinský časopis La Nacion Revista s Natalii Oreiro na titulní straně. V časopise byl zveřejněn nový rozhovor a nové fotky, focené před měsícem. "Po úspěšném a závratném roku 2013 se vrací do klidu venkova. Natalia Oreiro říká své důvody k oslavám."Zdroj: Lanacion.com.arNatalia Oreiro v pondělí ráno přiletěla z Evropy do Buenos Aires a už odpoledne se objevila na natáčení Solamente vos. Celý týden se natáčely poslední díly a včera bylo natáčení ukončeno. Telenovela bude mít 225 dílů.

Zdroj: Mica Peralta, Twitter, Lola Poggio, Viktoria Alexeeva, Natu TebesV sobotu 14. prosince se odehrál poslední koncert turné Natalie Oreiro v polské Vratislavi. Natalia zazpívala 19 písní a potěšila nejen polské, ale také české a slovenské fanoušky.Zdroj: nataliaoreiro.czVčera v 17:50 přiletělo letadlo na vratislavské letiště s Natalií Oreiro, která tak zahájila poslední část turné. Po krátkém setkání s fanoušky přijela i s rodinou na hotel.Původně se tisková konference měla konat od 21 hodin, ale protože se Natalii po cestě ztratil kufr s oblečením, byla konference posunuta a začala až ve 22:30. Navzdory opoždění byla Natalia velice milá, vtipná a plná energie. Po konferenci si také našla čas na krátké setkání s pár přítomnými fanoušky.Dnes se od 10:15 hodin konal živý rozhovor s Natalií pro pořad Dzien Dobry na TVN. Dnes večer se koná poslední koncert turné ve Vratislavi v hala Orbita.Zdroj: nataliaoreiro.czDnes Natalia přiletěla do Petrohradu, kde se večer odehrá její třetí koncert. Tak jako v Moskvě se i zde setkala se svými fanoušky.Natalia také splnila svůj slib a dnes se v Petrohradě setkala s argentinskými aktivisty Greenpeace, kteří jsou drženi v Rusku.Zdroj: camilaspeziale, vk.comDnes se v Moskvě, v Crocus City Hall konal druhý koncert Natalie Oreiro. Tentokrát byl přítomný i její syn Merlín a překvapil Natalii na pódiu, když zpívala píseň Me muero de amor. Hala byla vyprodaná.Zdroj: k_olegovna, _borodulinaDnes se v Moskvě konal Nataliin první koncert! Naty zahájila koncert písní Cambio dolor, v mezičase bylo puštěno video, kde se Natalia v zákulisí převléká a ruské fanoušky také překvapila několikaminutovým videem, ve kterém mluvila celou dobu rusky o přírodě, o Zemi.Písně, které na koncertě zazněly: Cambio dolor, Tu veneno, Huracan, Que si, que si, Me muero de amor, Vengo del mar, Rio de la Plata, Caliente, Que digan, lo que quieran, Cambio dolor (rusky), Me muero de amor remix (rusky), De tu amor, No me mires, Cuesta arriba cuesta abajo, Como una loba, Como te olvido, Un ramito de violetas, Mi vida eres tu, Alas de libertad, En tu pelo.

Zdroj: mr_rhettbutler_, vk.com, uchannelofficial, instagramVčera kolem 3 hodiny SEČ přistálo letadlo s Natalii Oreiro a jejím doprovodem v Moskvě, Rusko. Nataliina kapela přiletěla s malou opičkou, která bude pravděpodobně součástí koncertů. Již zítra se koná Nataliin první koncert v Moskvě.

Dopoledne Natalia poskytla spoustu rozhovorů v hotelu Ritz-Carlton, kde byla s rodinou ubytovaná.Odpoledne se Naty objevila na Rudém náměstí, kde měla nafotit photoshoot, kvůli velké zimě se nafotilo jen pár fotek.


A Naty se vrátila na hotel, kde se setkala se svými fanoušky. Naty při setkání řekla, že ji po návratu do Buenos Aires čeká natočit ještě 4 díly Solamente vos. Na otázku, zda je Merlín po ní nebo po Ricardovi odpověděla, že je půl na půl. Oči má po ní, vlasy po Ricardovi, ale je spíš podobný Ricardovi, je velmi klidný. Fanoušci se jí ptali na nové CD a Naty odpověděla, že by se jí líbilo natočit desku se svými nejznámějšími hity přezpívanými do ruštiny! V lednu a únoru bude mít Naty dovolenou a v březnu začne přemýšlet co dál... Zavtipkovala že začne s ruskými překlady. Líbilo by se jí také natočit další seriál v Rusku...


Zdroj: vk.comUruguayská parfumérie San Roque již zveřejnila dvě zábavné vánoční reklamy, které Natalia natáčela minulý měsíc.Zdroj: FB San RoqueNa prezentaci nového videoklipu Todos me miran Natalia poskytla rozhovor pro TeleShow. Mluvila o koncertech v Rusku a Polsku a o svých plánech do budoucna. "Hudba přenáší pocity tak jako žádné jiné umění. Vrátila jsem se ke zpěvu, vždy se mi to líbilo a nyní odjíždím zpívat do Ruska a Polska." Herečka nevyloučila možnost začít nahrávat materiál pro nové album. V rozhovoru pro Teleshow řekla: "Ano, je to možné. Příští rok budu odpočívat, protože si to zasloužím a moje rodina také. A může být, že kromě natočení filmu, který mám na programu, se začnu dívat po materiálu k návratu k nahrávání hudby."
Na otázku, zda by šla do tanečního pořadu Bailando odpověděla, že ne, že moc neumí tančit a bude radši dělat to, co umí.
"Jestli všechno půjde, tak jak očekávám, příští rok bude rok pro rodinu." Dodala na závěr.

Zdroj: infobae.comVčera večer se v divadle Colon předávaly ceny Tato 2013 a vítězové?

Herečka telekomedie/novely - Natalia Oreiro (Solamente vos)
Herec telekomedie/novely - Adrian Suar (Solamente vos)
Denní komedie/telenovela - Solamente vos
Herec ve vedlejší roli: Juan Minujín (Solamente vos)
Herečka ve vedlejší roli: Muriel Santa Ana (Solamente vos)
Kostýmy ze seriálu: Solamente vos

Natalia Oreiro překvapila novým účesem a zazářila v černých šatech od Las Oreiro, které budou k prodeji v příští kolekci.Zdroj: Twitter, Goblin-K Goblin-K, tn.com.arNatalia poskytla rozhovor pro noviny Perfil, kde řekla, že při své návštěvě Ruska by ráda navštívila argentinské aktivisty organizace Greenpeace zajaté v Rusku, mluvila o turné, novém videoklipu a svém návratu k filmu s režisérem filmu Infancia clandestina.

Videoklip Todos me miran Natalia natáčela o víkendu po dobu 20 hodin. "Nejsem tanečnice, takže jsme to natáčeli několikrát."

Natalia očekává, že prvních 6 měsíců roku 2014 bude odpočívat. "20. prosince končíme natáčení Solamente vos a pravděpodobně se bude vysílat do 20. ledna." Naty mluvila o svých koncertech, 9. a 10. prosince v Moskvě, 12. v Petrohradě a 14. prosince ve Wroclawi (Polsko). Po návratu se vrátí k dokončení natáčení Solamente vos.

O koncertech řekla: "Zazpívám 22 písní z mých alb plus 3 nové. Dvacet čtyři lidí nás bude cestovat. Jsme kapela 12 hudebníků, techniků, maskérky, kadeřníka, poletí i moji rodiče, manžel a můj syn."

Natalia dále řekla, že stále kojí svého syna, který má dvacet měsíců a v lednu mu budou dva roky. "Místo toho, aby si Merlín hrál s míčem, vybírá si kytaru, ale je to prostředím, ve kterém vyrůstá."

Na závěr potvrdila, že v roce 2014 natočí biografický film o životě Juany Azurduy s režisérem Benjamínem Avila. "Budu se věnovat výhradně tomuto."

Zdroj: perfil.comVčera se v klubu Tequila konala prezentace nového 3minutového videoklipu a projektu Todos me miran s Natalii Oreiro od Sedalu. Natalia také živě zazpívala píseň Todos me miran, kterou pro video natočila.Videoklip s písní Todos me miran od Natalie Oreiro pro Sedal!Zdroj: Sedal ArgentinaVčera se konal gala večer časopisu Gente a jeho každoroční párty a focení titulky časopisu s osobnostmi roku. Natalia na párty nechyběla!Zdroj: MoskitaMuertaOk, sebcorreaPomocí hlasování na Twitteru Natalia Oreiro získala cenu od TV Magazine jako Nejlépe oblékaná herečka v TV.

Zdroj: venenososdesiempre.comNaty dnes v Montevideu natáčela reklamu pro parfumérii San Roque.Zdroj: LauCa, Nicolas ZurliniNatalia Oreiro je nominovaná v kategorii Herečka telekomedie/novely a telenovela Solamente vos v kategorii Denní komedie/telenovela v cenách Tato 2013. Telenovela Solamente vos je nominována i v mnoha dalších kategoriich, stejně jako herci z této úspěšné telenovely. Ceny se budou předávat 2. prosince.

Zdroj: capit.org.arNatalia Oreiro a Adrian Suar dnes poskytli rozhovor pro pořad Tiempo Extra na kanálu TyC Sports, který bude odvysílán v následujících dnech.Zdroj: TyCSportsNaty včera podpořila projekt Todos por Benja pro pomoc 7 letemu chlapci, který potřebuje jet na transplantaci do USA.Zdroj: Todos X Benja, Lourdes PereiroTitulka aktuálního čísla argentinského časopisu El Planeta Urbano s Natalii Oreiro na titulce.Zdroj: FB El Planeta UrbanoVčera večer se v hotelu Four Seasons v Buenos Aires konala každoroční oslava organizace Unicef, a Natalia Oreiro jako velvyslankyně Unicefu byla přítomná. Náhodou měla Natalia a moderátorka Veronica Lozano na sobě stejné šaty od Las Oreiro.Zdroj: infobae.com, lozanoveroam, Diego Diamante, Fernanda Fernandéz, ciudad.com.arV pátek 1. listopadu se konala oslava herců z telenovely Solamente vos, aby oslavili její úspěch. Oslavu zorganizoval Adrián Suar se sushi a tancem.Zdroj: laubfal.comNadace Peluffo Giguens, která každoročně pořádá charitativní pořad Domingo Amigo, jehož je Natalia Oreiro kmotrou, slaví 25 let od svého založení. Zde je video, připomínající aktivitu této nadace, společně s pozdravy od herců jako Natalia Oreiro nebo Facundo Arana.

"Ahoj přátele z nadace Peluffo! Tuto speciální noc vám chci poslat silné objetí a pogratulovat k 25 letům! 25 let solidarity, 25 let naděje a 25 let lásky. Pro mě je ctí být kmotrou této nadace už 15 let, doprovázet všechny ty roky děti na solidárních festivalech. Tentokrát nemůžu být přítomná, protože pracuji, ale moje srdce je s vámi. Gratulace celému týmu Peluffa a velké díky všem společnostem, které roky a roky spolupracují, aby přivedli všechny rodiny z venku, aby mohli doprovázet své děti. Posílám velkou pusu a ať pokračujete v úspěchu! Ahoj."Zdroj: Peluffo GiguensNaty na je na titulce listopadového čísla argentinského časopisu Miradas! Spolu s novými fotkami a rozhovorem.Zdroj: MiradasV aktuálním čísle argentinského časopisu La Garganta poderosa je rozhovor s Natalii Oreiro, kde mluví o vážných tématech jako je obchodování s lidmi, legalizaci potratů a marihuany. Mluvila také o medializované kauze zastřeleného chlapce Kevina.Zdroj: FB La Garganta Poderosa, lapoderosa.org.ar, principioesperanza.com.arDalší splněný sen nemocného 14ti letého chlapce, který se podíval do zákulisí natáčení telenovely Solamente vos.Zdroj: FB Make-A-Wish ArgentinaVčera se Natalia Oreiro s malým Merlínem poprvé ukázali na veřejné akci, kde hudebník Ricardo Mollo získal cenu Democracia 2013. Toto ocenění získavají ti, kteří vynikají ve svých aktivitách čestně, s úsilím a odhodláním a vítěze volí lidé. Natalia Oreiro se synem Merlínem zatleskali manželovi ve stoje.Zdroj: infobae.com, ciudad.com.arK prosincovému turné Tour Hits 2013 byl přidán ještě jeden koncert, a to 9. prosince v Moskvě. Lístky už jsou v prodeji zde.
Natalia během 1,5 hodinových koncertů zazpívá své největší hity a nové písně, které nazpívala pro telenovelu Solamente vos. Během koncertu vystřídá asi 10 kostýmů, speciálně navržených pro koncerty.

Zdroj: kassir.ruVčera se předávaly ceny Condor de Plata v divadle Avenida v Buenos Aires. Natalia Oreiro byla přítomná, doprovázena manželem Ricardem a získala cenu v kategorii Nejlepší herečka za roli ve filmu Infancia clandestina! Gratulujeme!!!

Natalia při převzetí ceny poděkovala Benjamínovi Avila za to, že v ní věřil, že dokáže ztvárnit jeho matku. Cenu sdílela se svou rodinou, se svou láskou (Ricardem), svým synem, s rodiči, se sestrou, s neteří, s Valerii (Lorcou), což je Nataliina blízká osoba, která ji pomáhá s každou novou rolí. Také se s cenou chtěla podělit s Teem (Gutiérrez Romero), svým filmovým synem, Cristinou (Banegas), s filmovou mámou a se zbytkem skvělého týmu herců a techniků filmu Infancia clandestina... Naty také věnovala cenu organizaci Abuelas de plaza de Mayo, která pomáhá najít pohřešované osoby. Díky této organizaci našel režisér filmu Benjamín Avila svého bratra.

Všechna ocenění pro film Infancia clandestina:
Nejlepší film: Infancia Clandestina
Nejlepší režisér: Benjamín Ávila (Infancia Clandestina)
Nejlepší herečka: Natalia Oreiro (Infancia Clandestina)
Nejlepší herečka ve vedlejší roli: Cristina Banegas (Infancia Clandestina)
Nejlepsí scénář (společná cena): Nicolás Giacobone a Armando Bo (El último Elvis) a Benjamín Ávila a Marcelo Müller (Infancia Clandestina)Zdroj: escribiendocine.com, antominniti, infobae.com, raquelflottaprensa.com.ar, telam.com.ar, ciudad.comVčera večer se v hotelu Mio Buenos Aires konala prezentace poslední série seriálu Lynch, který má už v pátek premiéru na kanálu Moviecity. Natalia byla přítomná a svou krásou oslnila všechny přítomné.Zdroj: jeankarlafp, lionarinsky, capitanintriga, Pato_Daniele, nataliaoreiro.com, Gtimes Fotoyvideo, vk.com/natalia_oreiro_siempre, virtualpress.com.arTelenovela Divoký anděl, který nyní běží na české televizi Relax se bude znovu vysílat v Rusku, na kanálu ? a od listopadu také na polské stanici TV Puls. A od května vysílá rumunská televize Divokého anděla na stanici Acasa Gold. Evropa miluje Divokého anděla!

Zdroj: nataliaoreiro.czVe středu 25. září Natalia poskytla po telefonu rozhovor pro rádio Continental, do pořadu "Antes que maňana". Natalia mluvila o filmu Wakolda, který byl představen v San Sebastianu a filmovém festivale UnaSur, kde Natalia získala za svou roli cenu. Naty potvrdila, že v prosince letí na mini tour do Ruska a Polska. Mluvila i o divadle, které zatím neplánuje.

Zdroj: continental.com.arNatalia se připojila ke kampani organizace Greenpeace, která žádá o propuštění 30 aktivistů Greenpeace.Zdroj: GreenpeaceArg, gp_sunriseFilm Wakolda byl v Argentině vybrán akademii Academia de los Artes y Ciencias Cinematográficas jako předkandidát na filmové ceny Oscar 2014. Pokud se dostane do užšího výběru, bude soutěžit v sekci "Nejlepší zahraniční film". Minulý rok se k tomuto bodu dostal film Infancia clandestina, kde si Natalia také zahrála jednu z hlavních rolí.

Zdroj: FB WakoldaVčera si pěti letá nemocná argentinská holčička Valentina splnila sen a dostala se na natáčení telenovely Solamente vos, kde se setkala s herci této úspěšné telenovely.Zdroj: FB Make-A-Wish ArgentinaLíbil se Vám film Mi Primera Boda? Nyní máte šanci vidět tuto romantickou komedii s Natalií Oreiro v hlavní roli také na velkém plátně! Film se bude promítat v rámci druhého ročníku filmového festivalu Cine Argentino v kině Lucerna, Praha. Film bude k vidění v pondělí 7. října v 18:45 a pak také ve středu 9. října ve 14 hodin!

Zdroj: cineargentino.czNatalia dnes poskytla rozhovor pro Rádio 10 do pořadu "Todo por hacer". Herečka Solamente vos řekla, že myslí, že nebude natáčet pro televizi několik let.

Telenovela Solamente vos končí v prosinci a to, co se natáčí jeden den, je druhý den v televizi, nejsou předtočené díly, řekla Natalia.
"Merlína beru všude. Nechodí na celodenní natáčení, je hodně se svým tátou a přicházejí v poledne, protože ho stále kojím. O obchody (Las Oreiro) se na sto procent stará sestra Adriana, protože moje priorita je být mámou."
"Myslím, že nebudu dělat pro televizi spoustu let. Preferuji natáčet filmy, které zaberou dva měsíce natáčení a mít měsíc a půl před začátkem dalšího. První měsíce příštího roku chci být se svou rodinou,"
dodala.
Odhalila, že mezi její další projekty patří natáčení života Juany Azurduy. "Budu natáčet s režisérem filmu Infancia clandestina život Juany Azurduy. Bude to velký film s velkou produkcí. Jedná se o projekt se spoustou zkoumání a nyní se pracuje na scénáři. Myslím, že bychom mohli začít na konci příštího roku."

Zdroj: minutouno.comVčera se udílely ceny na Mezinárodním filmovém festivale UNASUR CINE v San Juan, Argentina. Natalia Oreiro vyhrála v kategorii Nejlepší herečka za film Wakolda, film Wakolda vyhrál v kategorii Nejlepší film a Lucía Puenzo - Nejlepší režisérka za film Wakolda.

7. října se v Buenos Aires udílejí ceny Cóndor de Plata, které se měly předávat v červnu. Film Infancia clandestina, včetně Natalie, je nominován ve 13 kategoriích. Více v Novince ze 14. března.

Natalia nepřiletí na filmový festival do San Sebastianu, Španělsko, kde bude v těchto dnech představen film Wakolda.

Zdroj: twitter.com/UnasurCine10. září se konala párty časopisu Gente, které se Natalia zúčastnila. Objevila se tak spolu s dalšími ženami na titulce aktuálního čísla časopisu Gente, který slaví 48. výročí.Zdroj: TwitterNatalia byla včera po půl 12 hostem pořadu Susany Gimenez, kde byla naposledy v srpnu 2011, kdy čekala Merlína.
Naty Susaně vyprávěla, jak zhubla po porodu 30 kilo, kdy musela na pár měsíců zavřít pusu sladkému. Poté představila film Wakolda, který vypráví o možných krocích, které udělal v Patagonii Hitlerův pomocník Josef Mengele, který prováděl pokusy na lidech.
Natalia potvrdila, že příští týden poletí představit film Wakolda na španělský festival do San Sebastianu. Naty také mluvila o kampani od Unicefu, kde propaguje mateřské kojení do dvou let dítěte. Merlína, který v lednu oslaví druhé narozeniny, stále kojí a když Naty přijde domů, Merlín na ni volá: "tetita!" (prsíčko). Naty je s manželem Ricardem už 12 let a přiznala, že oba jsou žárlivý... "Ricardo je úžasný, je skvělý partner. Není moc mužů jako je on."Zdroj: telefe.comV dnešním čísle argentinských novin Clarín se objevil rozhovor s Natalii Oreiro. "Dříve jsem chtěla sníst svět. Už ne." Pár dní před premiérou filmu Wakolda, kde mluví německy, herečka Solamente vos vzpomíná na svůj příchod z Uruguaye, mluví o svém růstu ve filmech, slávě, svých projektech.. a své zahrádce.

Také noviny Tiempo Argentino nabízí rozhovor s Natalii a režisérkou filmu Wakolda, Lucií Puenzo. Žijící s nepřítelem v domě. Režisérka představuje Wakoldu, film, ve kterém hraje Natalia. Možný pohled na pobyt válečného nacistického zločince, Josefa Mengele, v Argentině.

Noviny Pagina 12 píší: Herečka a režisérka, která se inspirovala svým vlastním románem, vysvětlují zdroje inspirací filmu, který, kromě reálných dat, představuje kroky, které mohl udělat v Patagoinii válečný nacistický zložinec Josef Mengele.

A noviny La Nacion: Natalia Oreiro, od Aurory Andrés k Juaně Azurduy.Po ukončení Solamente vos plánuje dlouhou pauzu a potom návrat k filmu do života Flor del Alto Perú s Benjamínem Avila.

Zdroj: Clarin, Tiempo Argentino, Pagina12, Lanacion.com.arBrzy se z polského rádia Muzyczne radio bude znít píseň od Natalie Como una loba.

Mezi prosincem a lednem 2014 bude mít film Wakolda premiéru u našich sousedů v Polsku.

Zdroj: NataliaOreiro.pl, FB WakoldaNatalia Oreiro bude v pondělí 16. září večer po 22:30 živě hostem pořadu Susany Gimenez na televizi Telefe. Natalia Susaně a divákům představí film Wakolda.

Zdroj: todoscontelefetv.blogspot.comVčera se ve Village Recoleta v Buenos Aires od 22 hodin konala předpremiéra filmu Wakolda. Natalia Oreiro, režisérka filmu Lucia Puenzo a ostatní herci byli přítomní.
Natalia byla doprovázená manželem Ricardem Mollo a sestrou Adrianou.Zdroj: Irina Pavlova, Twitter, infobae.com, virtualpress.com.ar, Alexan Kevork Sarikamichian, Alejandro Morales, ciudad.com.ar, pintaevento.blogspot.comPozemek a dům Natalie Oreiro a Ricarda Molla v údolu Calamuchita u města Cordoby byl opět zasažen požárem. Požár zasáhl 15 tisíc hektarů půdy a nechal Natali Oreiro bez domu, píší argentinská média.

Zdroj: elsensacional.infonews.com, radioune.com.arVe čtvrtek produkční a technický tým Solamente vos (asi čtyřicet lidí) si udělal lahodný domácí oběd. Po ranním natáčení v Tigre, v Buenos Aires se všichni sešli na ochutnávku paelly, kterou uvařil Sebastián Pivotto, režisér venkovních scén. Měl dva pomocníky: Adriána Suara a Natalii Oreiro, kteří se velmi vtipně přidali ke kulinářskému úkolu. Dezert vyrobil sám Suar, který přinesl zmrzlinový bar s různými chutěmi, který zpříjemnil setkání mezi kolegy z práce.Zdroj: laubfal.comDnes vyšlo nové číslo argentinského časopisu Vanidades s exkluzivním rozhovorem a novými fotky Natalie Oreiro! Ve fotogalerii zatím titulka.Zdroj: FB Revista Vanidades ArgentinaV pondělí 9. září začíná vysílat nová česká televize Relax, která bude mimo jiné vysílat telenovelu Divoký anděl!

Zdroj: mediar.cz, latin.czDnes se ve Village Recoleta v Buenos Aires konala prezentace filmu Wakolda pro argentinský tisk. Natalia Oreiro byla přítomná.Zdroj: ngncomunicacion, Teleshow.comNatalia Oreiro a herci z telenovely Solamente vos se připojili k projektu "Julian Leyva: výlet do číny. Transplantace kmenových buněk." Projekt určen pro na pomoc 13ti letému chlapci, který potřebuje odletěl na operaci do Číny.Zdroj: Gtime eventos, carla leyvaVčera Natalia a Diego Peretti poskytli rozhovor pro televizi Telefe, kde představili film Wakolda. Po světové květnové premiéře v Cannes, bude film v září představen na festivale v San Sebastian v kategorii Horizontes latinos. 19. září bude mít film premiéru v Argentině.Zdroj: Twitter, WakoldaLatinskoamerická herečka a zpěvačka Natalia Oreiro vyráží v prosinci 2013 na své čtvrté koncertní turné s názvem TOUR HITS 2013. V rámci turné Natalia vystoupí na koncertech v Rusku (Moskva a Petrohrad), ale také v polské Vratislavi kousek od českých hranic. Je to vůbec první koncert Natalie v centrální Evropě od roku 2001 a první turné zpěvačky od roku 2005. Všichni čeští a slovenští fanoušci "Divokého Anděla" mají nyní jedinečnou příležitost vidět a slyšet Natalii živě během unikátního koncertu, který se odehraje 14. prosince 2013 v 19 hodin v Hala Orbita ve Vratislavi v Polsku. Jak již název turné napovídá, Natalia během koncertu zazpívá své nejslavnější hity, ale přidá také několik nových písní. Lístky na koncert (na sezení i na stání) se dají koupit on-line na ebilet.pl. Diskuze k tématu, cestě i ubytování je zde. Nenechte si tento koncert ujít!Zdroj: nataliaoreiro.czNatalia Oreiro se nemohla zúčastnit čtvrtečního gala večeru, kde se předávaly ceny od organizace CILSA, protože natáčela Solamente vos. Včera jí však byla předána cena ve studiích Pol-ky za její aktivity pro nadaci Peluffo Giguens.Zdroj: primiciasya.comDnes večer předává organizace CILSA speciální ceny pro různé osobnosti světa zábavy, sportu a kuultury, které pomáhají neziskovým institucím a bojují tím za spravedlnější svět.
Natalia bude oceněna za svou práci pro uruguayskou nadaci Peluffo Giguens, který bojuje proti dětské rakovině. Ceremonie se bude konat dnes od 18. hodin v hotelu v centru Buenos Aires.

Zdroj: pronto.com.arDne 14. prosince Natalia Oreiro poprvé vystoupí na koncertě v polské Vratislavi, po koncertě v Moskvě (10.12.) a Petrohradě (12.12.). Od zítra bude možné koupit si lístky na sezení nebo na stání. Lístky na stání budou za 150 PLN (900 Kč) a na stání 250 PLN (1500 Kč), 280 PLN (1680 Kč), 300 PLN (1800 Kč) nebo 350 PLN (2100 Kč). Lístky bude od zítra možné koupit na stránce ebilet.pl!

Natalia, která se po 8 letech vrací na koncertní turné vystoupí se svými největšími hity ze tří studiových alb a navíc zahrne i písně, které přezpívala pro telenovelu Solamente vos..

Zdroj: NataliaOreiro.plNa druhou polovinu roku 2014 je naplánované natáčení historického filmu "Pimienta Roja" (Červený Pepř) od režiséra filmu "Infancia Clandestina" Benjamína Ávila s Natalií Oreiro v hlavní ženské roli. Film vypráví skutečný příběh Juany Azurduy de Padilla, jež na začátku 19. století vedla odboj proti španělské královské nadvládě v Argentině a Bolívii. Sám Ávila právě dokončuje scénář příběhu o výjimečně statečné ženě, jež během bojů přišla o svého manžela, všechny své syny a nakonec zemřela sama v chudobě a zapomnění.Zdroj: El Pais, NataliaOreiro.czZítra vyjde časopis Viva s Natalii Oreiro a Adrianem Suarem na titulní straně!
Adrian Suar a Natalia Oreiro hrají v Solamente vos, ve velkém televizním úspěchu. Nikdy nepracovali spolu. Ona přichází po šesti letech do televize, on, jako producent, ji držel ve svých řadách. Chemie vítězného páru a zadní vrátka pořadu v uvolněném rozhovoru.Zdroj: TwitterNatalia Oreiro se připojila ke kampani "Zachraň život: Adoptuj, nekupuj", kterou pořádá Gatitos de Belgrano (Kočičky z Belgrana). Naty se nechala vyfotit s plakátem k tomuto projektu.Zdroj: Twitter.com/gatitosbelgranoNatalia Oreiro se nechala vyfotit na titulku argentinského časopisu Caras, pro který poskytla také rozhovor. "Natalia Oreiro, sexy máma, intimní a odhalující." Během focení byla natočena i reklama pro značku Sedal.Zdroj: caras.perfil.comPo 20. hodině (arg. času) se Natalia Oreiro připojila k moderátorům pořadu Un sol para los chicos, aby pomohla organizaci Unicef získat peněžní prostředky pro děti. Pořad vysbíral rekordní částku 17 531 826 Pesos.Zdroj: TwitterObjevil se další trailer k filmu Wakolda. Tento film měl světovou premiéru letos v květnu na Mezinárodním filmovém festivale v Cannes a 19. září bude mít premiéru v argentinských kinech. O pár dní později bude představen na španělském filmovém festivale v San Sebastian a od 11. října bude ke zhlédnutí ve španělských kinech. Brzy bude zaktualizována sekce o tomto filmu, zde na stránce.

Zdroj: Distribution CompanyNatalia Oreiro bude znovu tváří Sedalu, značky šampónů a vlasových přípravků a již brzy se objeví nové reklamy a promo fotky. Natalia byla tváří této značky již v roce 2008 a 2009, což si můžete připomenout v sekci Naty pro Sedal.Zdroj: Youtube.com/SedalArgentinaNatalia Oreiro, velvyslankyně organizace Unicef pro Argentinu a Uruguay navštívila centrum Maternidad San Martín de la Plata, aby natočila spot pro pořad "Un sol para los chicos", jakou součást Mezinárodního týdne kojení. Charitativní live maraton Un sol para los chicos se bude konat tuto sobotu.Zdroj: Babysitio.comNatalia Oreiro bude moderovat část 22. edice charitativního pořadu Un sol para los chicos. Akce organizace unicef se bude konat v sobotu 10. srpna v Luna Parku v Buenos Aires od 13:30 a bude vysílán živě na televizi El Trece.

Zdroj: elbazardelespectaculo.blogspot.comNatalia Oreiro je nominovaná v kategorii "Oblíbená TV herečka" a telenovela Solamente vos v kategorii "Oblíbený TV pořad" v cenách Kids's choice awards Argentina 2013. Hlasovat můžete zde. Hlasovat lze ode dneška do 3. září, kdy budou z každé kategorie vybráni 4 s nejvíce hlasy a ti postoupí do finálního hlasování, které bude od 6. září do 7. října. Hlasovat lze neomezeně.

Zdroj: nickblog.mundonick.comNataliin koncert v Polsku by se měl konat 14. prosince ve Vratislavi, v hale Orbita.

Zdroj: NataliaOreiro.plS Natalii Oreiro byly natočeny další reklamy pro uruguayskou společnost Anda, kterou Naty propaguje již tři roky.Zdroj: NataliaOreiro.czDnes od 12:30 se v Buenos Aires konala prezentace projektu Dar la teta es dar lo mejor de vos (Kojit je dát z tebe to nejlepší), kvůli kterému se Natalia nechala vyfotit jak kojí syna Merlína.Televizní spot s dalšími fotkami s Naty a Merlínem pro projekt od Unicefu.

"Když se narodil Merlín, rozhodli jsme se ho kojit do jeho 2 let. Nebylo to jednoduché: práce, časové rozvrhy, nátlaky, předsudky...
Nyní má Merlín 17 měsíců, jí od 6 měsíců, ale i tak jsem se rozhodla pokračovat v kojení. Protože vím, že mateřské mléko je pro něj dobré, protože vím, že tím roste zdravě a silně. Je to dobré pro něj, je to dobré pro mne. A spojuje nás to.
Já kojím, a ty?
Zapoj se k Unicefu a pomoz propagovat prodloužené mateřské kojení.


Natalia se prezentace zúčastnila. Mluvila o tom, proč svolila nafotit fotky se synem:
"Nelíbí se mi ukazovat své dítě, ale přišlo mi správné nafotit ty fotky s ním a ne s půjčeným dítětem. Až bude větší, bude s tím souhlasit. Není to ješitnost, chceme doporučit mateřské kojení." V kampani Natalia kojí své 17ti měsíční dítě. "Bylo to naše rozhodnutí, kojit Merlína do jeho dvou let, už má 17 měsíců. Je moc důležité, když ti tvůj partner pomáhá, v mém případě mi Ricardo vždy v poledne přináší Merlína. Táta (Ricardo) mě vždy doprovází na cestách, chodí na natáčení. Přijdu domů a Merlín mi řekne "Mamá, tetita" (Mami, prsíčko) a já začnu plakat dojetím, že vím, že dávám mému dítěti to nejlepší. Zpočátku jsem byla trochu stydlivá, cítila jsem, že ukázat prsa na veřejnosti by bylo špatné, ale nyní mě to vůbec nezajímá." O synu Merlínovi Naty řekla: "Merlín je hodně společenský, líbí se mu místa s lidmi, říká všem "hola (ahoj) a chau (pa)."

Zdroj: twitter.com/todosxcotyFotka Naty ze včerejška, kde podporuje projekt "Todos x Coty" pro pomoc argentinské dvouleté holčičce, která trpí mozkovou obrnou a potřebuje získat prostředky na operaci v Číně.Zdroj: twitter.com/todosxcotyNatalia Oreiro se zúčastní kampaně Dar la teta es dar lo mejor de vos (Kojit je dát z tebe to nejlepší). Při prezentaci tohoto projektu ukáže první veřejné foto, kde kojí svého syna. Kampaně "Dar la teta es dar lo mejor de vos" se zúčastní jako velvyslankyně dobré vůle pro Argentinu a Uruguay od organizace Unicef. Událost se bude konat 5. července, a bude poprvé zveřejněna fotka, kde kojí syna Merlína. Cílem je zvýšit povědomí o výhodách kojení během prvních dvou let dítěte. Projektu se zúčastní kromě Nataila i Zulma Ortiz a Egidio Crotti.

Zdroj: neofama.comTelenovela Solamente vos (Jedině ty) se od pondělí 1. července začne vysílat v Uruguayi, na stanici Canal 12 (Teledoce). Telenovela poběží od pondělí do pátku ve 21 hodin.

Zdroj: Me gusta la propaganda de Anda con NOOd tohoto týdne bude televize El Trece (Canal 13) vysílat telenovelu Solamente vos od pondělí do pátku ve 21:30. Doposud se vysílaly jen 4 díly za týden.

29. srpna bude mít v Argentině premiéru film Wakolda a na 11. října je naplánovaná premiéra filmu ve Španělsku. Film Wakolda vypráví příběh o tajném pobytu nacisty Josefa Mengele v Argentině. Wakolda měla v květnu světovou premiéru na filmovém festivale v Cannes.

Zdroj: amadoresdelcine.blogspot.cz, laubfal.comNové fotky s Natalii se objevily v aktuálním čísle argentinského časopisu Gente. Fotky byly foceny pro výroční 2500 číslo časopisu v hotelu Alvear.Zdroj: Gente, natyoreiro.comVčera večer se Natalia zúčastnila soukromého promítání filmu Wakolda ve studiích společnosti Disney.Zdroj: twitter.com/MartinezMarAndrVčera si po dlouhé době Natalia s manželem Ricardem vyšli společně do společnosti. Objevili se na premiéře divadelní hry "Incendios". Také se setkali s různými přáteli z umělecké scény.Zdroj: teleshow.infobae.com, ciudad.com.arLístky na koncert Natalie Oreiro v Petrohradě (Rusko) v Ice Palace 12. prosince jsou od poloviny minulého týdne na prodej zde.Zdroj: spb.kassir.ru, vk.comNatalia Oreiro je v této chvíli v Montevideu, Uruguayi a účastní se charitativního pořadu organizace Unicef, Todos por los ninos Uruguayos. Je jednou z moderátorek tohoto pořadu, který ukazuje práci Unicefu a pomáhá sbírat peněžní prostředky pro děti a adolescenty v Uruguayi. Letos byla sesbírána částka 11 137 330 Pesos pro argentinské děti a adolescenty, kterým pomáhá organizace Unicef.Zdroj: NataliaOreiro.cz6. nebo 7. prosince bude mít Natalia Oreiro koncert ve Vratislavi (Wroclaw), v POLSKU! Brzy se dozvíme více informaci! Poté Natalia odletí do Ruska, aby zazpívala 10. prosince v Moskvě a 12. prosince v Petrohradě.

Zdroj: Rafal, NataliaOreiro.pl

1.6.2013 - Natalia pro časopis Elle
Dalším červnovým časopisem, ve kterém jsou nové fotky a rozhovor s Natalii, je argentinská verze časopisu ELLE. Titulka hlásí - Natalia Oreiro: "Život je krásný".Zdroj: Gabriel Machado

1.6.2013 - Natalia pro časopis Susana
Pro červnové číslo časopisu Susana Natalia Oreiro zapózovala pro nové fotky a poskytla rozhovor.
V prvním čísle našeho časopisu nás učila pěstovat orchideje; a o pět let později se vrací, aby pózovala pro SUSANU. Mezi panenkou a hvězdou 50. let Hollywoodu, Naty svádí, aniž by nechala jediný detail náhodě.Zdroj: vk.com/natalia_oreiro_siempreVe čtvrtek 23. května se v restauraci Elena v hotelu Four Seasons v Buenos Aires konala oslava s 23 herci telenovely Solamente vos, aby oslavili její dosavadní úspěch. Natalia po oslavě poskytla hned několik rozhovorů pro argentinské televize.

V rozhovoru pro pořad Infama řekla: "Zajímá mě, jestli se telenovele daří, ale nesleduju rating z minuty na minutu. Raději se zabývám uměleckou částí, mou rolí, nestarám se tolik o čísla."Zdroj: El Trece, Youtube, Twitter, Pronto.com.arDen po světové premiéře filmu Wakolda ve francouzském Cannes vyšel v deníku Clarín článek o premiéře a rozhovor s Natalii Oreiro a Diegem Peretti, kteří se premiéry nemohli zúčastnit kvůli pracovním povinnostem. Natalia byla překvapena, že byl film vybrán na festival do Cannes. Neočekávala, že po minulém roce, kdy byl v Cannes prezentován film Infancia clandestina, bude letos v Cannes další film, ve kterém si zahrála. "Film jsem dokončený neviděla, viděla jsem pár scén, které jsem předabovala."

O mluvení německy ve filmu řekla: "90 % mých dialogů je v němčině. A řekli mi, že na jedné projekci v Paříži, myslím, že kvůli prodeji Wakoldy, se jim líbil můj přízvuk, a ptali se, jestli bych mohla pracovat v dalších koprodukcích."

O dalších filmových projektech řekla: "Nemám nic potvrzeného, ale je tu jeden film, který bych měla natočit příští rok. Nyní je teprve v procesu psaní. Bude to další film od Benjamína Avily (Infancia clandestina). A nezapomeň, že jsem natočila víc filmů než telenovel: natočila jsem 10 filmů a 6 telenovel."Zdroj: ClarinV sobotu 8. června od 18. hodin se koná další edice charitativního uruguayského pořadu Todos por los ninos uruguayos, pořádaného organizací Unicef. Natalia, která reprezentuje Unicef pro řeku La Plata bude moderovat část pořadu, který je vysílán živě z Montevidea.Zdroj: Unicef UruguayDnes se začaly prodávat lístky na Nataliin koncert v Moskvě, který se bude konat 10. prosince v 19:30 v Crocus Hall. Ceny se pohybují od 950 Kč po 9 500 Kč. Lístky už jsou téměř vyprodané, v tuto chvíli je už volných jen necelých 150 lístků ze 7 500.Zdroj: crocus-hall.ru, kassir.ru, vk.comDnes v 16:30 se ve francouzském Cannes konala světová premiéra filmu Wakolda, bez přítomnosti Natalie, která ve filmu ztvárnila jednu z hlavních rolí. Film na premiéře vidělo 1 000 lidí, zasloužil si standing ovation a sklidil úspěch. Natalia, která ve filmu mluví především německy, se opět ukázala jako kvalitní dramatická herečka.Zdroj: NataliaOreiro.czPodle posledních informací Natalia kvůli natáčení telenovely zrušila svoji účast na jednom z nejprestižnějších filmových festivalech světa, mezinárodním filmovém festivale v Cannes, kde bude příští týden představen film Wakolda.

Zdroj: NataliaOreiro.comNatalia Oreiro, Adrian Suar a ženy ze Solamente vos pro Caras. Natalia Oreiro a Adrián Suar: "V těch polibcích je vášeň."Zdroj: caras.perfil.comFotka z oslavy s hereckým obsazením telenovely Solamente vos, která se konala 3. května.Zdroj: Twitter.com/PorSiempreHnosUruguayská televize La Tele (Canal 12 ) na středeční oslavě oznámila program na rok 2013 a Natalia Oreiro a Adrian Suar natočili krátké video, aby zazpívali "Teledoce, doce, doce color" a pozdravili televizi, která bude brzy vysílat telenovelu Solamente vos.Zdroj: Tele DoceNatalia Oreiro poskytla dnes ráno telefonický rozhovor pro rádio Vorterix, do pořadu Tenemos Malas Noticias. Mluvila o polibcích v telenovelách. "S Ricardem sledujeme Solamente vos a včera řekl mi, že ta pusa se Suarem byla dobrá." Moderátor se Natalii zeptal, jestli by byla schopna sledovat Ricarda líbat se s jinou ženou, Naty odpověděla: "Ne, proto jsem ráda, že můj manžel je hudebník ne herec. Nejsem žárlivá, ale raději ne."

Zdroj: vorterix.comFotograf Gabriel Machado včera večer fotil s Natalii Oreiro fotky pro časopis Susana!

Zdroj: twitter.com/machadito1Včera večer Natalia navštívila rádio Metro 951 a poskytla rozhovor do pořadu Metro y Medio.
V rozhovoru Natalia řekla, že s Ricardem v Argentině nejsou legálně svoji, protože se vzali na lodi s kapitánem, u březích Brazílie. Přiznala, že chce kojit Merlína do dvou let a mluvila o mateřství. Na otázku moderátora, jestli po skončení Solamente vos bude natáčet další telenovelu, řekla, že v žádném případě. Dále mluvila o své roli uplakané Aurory v Solamente vos a představila seriál Lynch. Vzpomněla na své dětství, kdy v obyváku, kde měla její máma kadeřnictví, sledovala telenovely. Mluvila i o filmech Infancia clandestina, Mi Primera boda a Wakolda, který bude představen v Cannes a ve kterém Naty mluví německy. Přiznala své sympatie k Rusku a ruštině a mimo jiné mluvila o fóbii, kterou má, když někdo žvýká žvýkačku s otevřenou pusou.Zdroj: metroymedio.metro951.comNatalia včera odpoledne po 16. hodině poskytla po telefonu rozhovor pro rádio FM Rock&Pop do pořadu "Gente sexy". Představila miniseriál Lynch, záchrana není zadarmo, který má zítra premiéru na kanálu Moviecity. Rozhovor začal několika anekdotami ze společného natáčení filmu Mi primera boda s moderátorem pořadu Clementem Cancela a později mluvila o seriálu Lynch, své postavě, ději a speciálních hostech. Natáčelo se v Kolumbii, kde mají nejnovější technologii, kamery, exploze. Je to seriál, se spoustou černého humoru, který vypráví hlavně o smrti, řekla Natalia.
Naty řekla také novinku, že film Wakolda byl vybrán na filmový festival do Cannes. Na otázku, zda pojede do Cannes odpověděla: "Budu se snažit, minulý rok jsem tam byla s filmem Infancia clandestina, a popravdě, chci film doprovázet. Jsou tu komplikace kvůli seriálu, ale udělám vše možné, abych jela."

Včera večer Naty poskytla telefonnický rozhovor i pro rádio Continental, do pořadu "Antes que manana". Mluvila o své roli pracující matky, řekla, že je unavená, ale je jí fajn. Dále představila novou řadu seriálu Lynch a telenovelu Solamente vos. Mluvila také o Las Oreiro, o který se nyní stará převším její sestra, protože Naty s dítětem a natáčením telenovely už nemá tolik času. Řekla, že díky e-shopu nosí Las Oreiro i fanynky z Evropy. Naty potvrdila, že je velmi spokojená, že se na konci roku vrací do Ruska, na malé turné.

Zdroj: gentesexy.fmrockandpop.com, continental.com.arFilm Wakolda od Lucie Puenzo, kde si Natalia Oreiro zahrála jednu z rolí, byl vybrán do sekce Un certain regard na letošní mezinárodní filmový festival v Cannes, který se koná od 15. do 26. května 2013. V Argentině bude mít film Wakolda premiéru v srpnu.

Zdroj: festival-cannes.frRuská akademie zábavy oznámila termíny Nataliiných koncertů v Rusku ke konci tohoto roku:
12. prosince Petrohrad, Ice Palace
10. prosince Moskva, Crocus City Hall
.
Lístky by měly být již brzy v prodeji.

Zdroj: vk.com/agapovagencyRuská akademie zábavy potvrdila, že Natalia Oreiro bude mít v prosinci 2013 dva koncerty v Rusku, v Moskvě a Petrohradě.

Zdroj: vk.com/agapovagencyV Rumunsku začíná 23. dubna na televizi LOOK TV první řada seriálu Lynch. Rumunský tisk už zase začíná psát o Natalii Oreiro! Titulka časopisu TV Saletit, který dnes v Rumunsku vychází.Zdroj: FB Tv ManiaČasopis Hola píše o tom, jak Natalia Oreiro vzala syna Merlína na vystoupení Divididos na solidární akci.Zdroj: Hola ArgentinaNatalia Oreiro se vrací na rumunské obrazovky v seriálu Lynch, který bude vysílán na televizi Look TV.

Na české televizi Telka bude 13. dubna ve 21:30 a 14. dubna ve 12:50 opakován pořad Hogo Fogo z roku 2001, kde byla hostem Natalia Oreiro.

Zdroj: looktv.roV úterý ráno poskytla Natalia telefonický rozhovor pro pořad La Manana na rádiu Continental. Cílem rozhovoru bylo představit seriál Lynch, jehož druhá série bude mít 28. dubna premiéru na kanálu Moviecity.

Zdroj: continental.com.arNatalia Oreiro se objeví na titulce dubnového čísla argentinského Cosmopolitanu!Zdroj: youtube.com/diegosafirNatalia dnes brzy ráno poskytla po telefonu rozhovor do pořadu El Show de la Noticia na rádiu La 100. Naty mluvila o úspěchu Solamente vos, o hercích, s kterými pracovala, o manželu Ricardovi atd.

Zdroj: cienradios.com.arFilm Infancia clandestina je nominován ve 13 kategoriich v argentinských cenách Cóndor de Plata 2013. Ceny se budou předávat 10. června v divadle Avenida v Buenos Aires.

Nominace filmu Utajené děstsví:
Nejlepší film
Nejlepší režisér: Benjamín Avila
Nejlepší herec: Ernesto Alterio
Nejlepší herečka: Natalia Oreiro
Nejlepší herec ve vedlejší roli: César Troncoso
Nejlepší herečka ve vedlejší roli: Cristina Banegas
Mužský objev: Teo Gutiérrez Moreno
Nejlepší scénář
Nejlepší kamera: Iván Gierasinchuk
Nejlepší střih: Gustavo Giani
Nejlepší umělecký směr: Yamila Fontán
Nejlepší zvuk: Fernando Soldevila
Nejlepší kostýmy: Ludmila Fincic

24. dubna vychází ve Španělsku DVD s filmem Infancia clandestina. Bude to tak druhá verze DVD, po první, která vyšla na konci minulého roku v USA.

Zdroj: escribiendocine.com, cameo.esNatalia Oreiro včera vystoupila s Mirandou v divadle Opera City se svou písní Tu Veneno a písní Tucán od Mirandy! Po svém vystoupení zapózovala fotografům a fanouškům.Zdroj: youtube.com/Andrea Lankinen, nataliaoreiro.eu, teleshow.infobae.com, vk.com/oreiroclubVčera v noci člen kapely Osiris nahrával v Nataliiném studiu novou píseň pro telenovelu Solamente vos a vznikla tato fotka.Zdroj: facebook.com/OsirisOficial28. dubna přichází na obrazovky Moviecity druhá série seriálu Lynch s mottem "záchrana není zadarmo".Zdroj: Moviecity newsletterNatalia Oreiro podpořila skupinu Sala Alberti, která bojuje o otevření kulturního centra San Martín v Argentině.Zdroj: youtube.com/lasalaresisteFilm Utajené dětství (Infancia clandestina) se bude 2x promítat v brněnském kině Cinema City Velký Špalíček v rámci Mezinárodního filmového festivalu Cinema mundi. Promítání proběhne:

28.2.2013 v 18:30
5.3.2013 v 15:30


Druhým filmem s Natalii, který bude na tomto festivale promítán je Hudba na zavolání (Música en espera):

6.3. ve 21:00


Zdroj: NataliaOreiro.cz, kultura-brno.cz, cinemamundi.infoObjevily se fámy o tom, že Natalia Oreiro nechce navštívit pořad Dale la tarde, který moderuje Florencia Peňa, a to právě kvůli tomu, že tyto dvě herečky jsou rozhádané. O jejich sporu se psalo již v roce 2007 po udílení cen Martín Fierro, kde Natalia získala cenu za nejlepší herečku.
Natalia včera telefonicky vše popřela živě s Florencii Peňa v pořadu Dale la tarde, kde obě dvě ujasnily, že se vůbec nic nestalo.
Naty tyto fámy včera popřela také v rozhovoru pro pořad Instratables na TV America, kde řekla, že s Flor je všechno v pořádku, že celé dny natáčí Solamente vos, proto není hostem v žádném pořadu.

Zdroj: pronto.com.ar, nataliaoreiro.cz, venenososdesiempre.comNový televizní spot s Natalii jako Aurorou a Adrianem Suarem jako Juanem ke dni Svatého Valentýna pro El Trece!Zdroj: Eltrece.com.arPříští týden, kvůli fotbalu a karnevalu, bude telenovela Solamente vos, která je poslední týdny tím nejsledovanějším programem, vysílána jen v úterý a čtvrtek.

Druhá série seriálu Lynch by se měla začít vysílat 7. dubna 2013 na televizi Moviecity. O měsíc později, v květnu, bude mít v Argentině premiéru film Wakolda.

Zdroj: Clarin, IMDB, pronto.com.arNa konci minulého roku získala Natalia Oreiro cenu Tijeras za svůj styl a za své přispění do módního průmyslu. Ceny pořádá La Camara Argentina de la Moda (CAM) a vyznamenává návrháře, módní značky, vizážisty, kadeřníky a modely ze sezónních přehlídek.Zdroj: lanacion.com.ar, Dedicad Natalia OreiroNatalia Oreiro a Adrián Suar zdobí titulní stranu argentinského časopisu Gente.
V roce 2012 se Adrianovi a Griseldě Siciliani narodila dcera Margarita a Natalia porodila svého prvního syna, Merlína, kterého má s Ricardem Mollo. Dnes, sklízí úspěch se Solamente vos a prozrazují: "Pro Marqui vymýšlím písničky," říká Suar. "Budu kojit až do dvou let," vypráví Natalia.
"Ricardo je král. Vrátit se do práce jsem mohla z velké části díky jeho štědrosti. Vyjadřuje svůj názor k telenovele, pomáhá mi s písněmi, které zpívám a už mi dokonce nahrál kytarovou hudbu k některým z nich." Řekla Natalia pro časopis Gente o svém manželovi.Zdroj: twitter.comV lednu se Natalia Oreiro a Adrian Suar objevili na titulní straně argentinského časopisu Miradas, kde mluvili o svých postavách v telenovele Solamente vos a jaké je to pracovat spolu.
Dnes v Uruguayi vychází časopis Extra s Natalii na titulce, kde mluvila o možnosti dobýt Hollywood.Zdroj: cablevisionfibertel.com.ar, tvshow.com.uyDnes slaví Merlín Atahualpa, syn Natalie Oreiro a Ricarda Mollo své první narozeniny! Přejeme malému Merlínovi vše nejlepší!Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia Oreiro je na titulce argentinského časopisu HaciendoCine.Zdroj: twitter.com/haciendocine, haciendocine.com.arPár minut před včerejší premiérou Solamente vos Naty s Adrianem Suarem a dalšími herci, poskytli rozhovor pro večerní Telenoche.Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia Oreiro před chvílí poskytla živě rozhovor pro Noticiero El Trece, aby představila telenovelu Solamente vos, která má dnes ve 21:30 premiéru a mluvila také o mateřství a Merlínovi. Dnes se Natalia objeví i v pořadu Dale la tarde, přímo z natáčení telenovely.Zdroj: NataliaOreiro.czNaty a Adrian pro dnešní čísla argentinských novin.

La Nacion: S komedii v hlavě. Po letech věnování se filmu, se Natalia Oreiro a Adrián Suar vrací k televizi pro hudební a rodinou telenovelu.Los Andes: "Pojďme vyprávět jiný příběh." To je záměr Solamente vos.Pagina 12: "Fikce umožňuje zapomenout medializovanou realitu."Perfil: "Myslet jen na rating je podcenění diváků."

Zdroj: pagina12.com.ar, lanacion.com.ar, losandes.com.ar, perfil.comDnešní edice argentinských novin Clarín s rozhovorem s Natalii a Adriánem Suarem. Oreiro & Suar: Pár, který tu chyběl.I noviny Pagina 12, Los Andes, La Nacion a Perfil otiskly rozhovory s touto dvojicí.

Zdroj: Clarin, pagina12.com.ar, lanacion.com.ar, losandes.com.ar, perfil.comV pondělí 21. ledna budou herci a herečky z telenovely Solamente vos hosty živě vysílaného pořadu Dale la tarde. Pořad se vysílá na stanici El Trece od 14:30 (18:30 u nás) do 17:30. Na pořad se můžete dívat zde.

Večer pak bude mít premiéru první díl telenovely Solamente vos, která se bude vysílat od pondělí do čtvrtka ve 21:30 na kanálu El Trece (Canal 13).

Zdroj: NataliaOreiro.cz, eltrece.com.arVčera večer se v hotelu Four Seasons v Buenos Aires konala tisková konference a prezentace telenovely Solamente vos, která se bude vysílat od pondělí 21. ledna ve 21:30 na Canalu 13. Natalia je velmi spokojená s tímto novým projektem, který definovala jako velmi sladkou komedii.

Natalia: "Mám spoustu očekávání. Jsem hrozně nedočkavá. Chci, aby už bylo pondělí! Mé očekávání jsou obrovské, navíc když jsem takovou dobu nedělala pro televizi, a pro chuť pracovat s Adriánem. Snažím se, abych byla uvolněná, abych si to užila a užívám si to, ale uvolněná nejsem. Uvolním se po nějaké době. Dlouho jsem nedělala nic denního a ze začátku mě to stálo strašně moc."Zdroj: twitter.com, teleshow.infobae.com, clarin.com, nataliaoreiro.com, nataliaoreiro.eu, vk.com/natalia_oreiro_siempre, ciudad.com.ar, pronto.com.arUž 29. října 2012 jsme vás informovali, že se Natalia Oreiro připojila ke kampani nadace Manantiales, kde se vyfotila s cedulí "Bez drog se cítím lépe". Nyní se objevilo video, ve kterém Natalia čte dopis jedné matky, která tak komunikuje se svoji dcerou, které chce pomoci.Zdroj: youtube.com/Idolos Donan Su VozPříští pondělí, 21. ledna 2013 začíná nová telenovela s Natalii Oreiro a Adriánem Suarem v hlavních rolích. Telenovela Solamente vos se bude vysílat každý všední den od 21:30 na Canalu 13.
Zítra se koná tisková konference, za přítomnosti herců.

Zdroj: eltrece.com.ar, twitter.com/Majo_VitaleKrátký pozdrav pro Adriána Suara Naty natočila pro dnešní TV show "Dale la Tarde", kde byl Adrián hostem.
Naty Adriánovi vzkázala: "Tady Aurora Andres, čekající tě na natáčení. Jsem velmi ráda, že s tebou pracuji Adriane, pravdou je, že se velmi bavíme a užíváme si to. A přijď, přijď sem (na natáčení), čekáme tě."Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia s manželem a synem se včera vrátila lodí z Uruguaye zpět do Argentiny, aby dnes mohla pokračovat v natáčení telenovely Solamente vos. Datum spuštění telenovely se stále neví, ale příští týden to zřejmě ještě nebude.

Zdroj: diarioshow.com