Novinky 2014

Natalia v Moskvě odpovídala na otázky, které ji dali fanoušci v soutěži od Palette Schwarzkopf.

1. Natalie, v roce 2000 všechny ruské dívky snily a měly ofinu ve stylu Natalie Oreiro. Prozraďte, Natalie, byl to Váš nápad mít ofinu do špičky nebo to byl nápad stylisty?
Ofinka byla můj nápad, protože když jsem prezentovala desku Tu veneno, chtěla jsem mít odlišný střih vlasů a ofinka do středu se mi zdála hodně jiná, navíc jsem měla tmavé vlasy, které se skvěle hodily ke stylu Tu Ve, Tu Veneno.

2. Co Ti dalo sílu dostat se tam, kde jsi? Jak jsi sama sebe povzbuzovala, aby ses tam dostala?
Myslím, že to nejdůležitější je věřit sám v sebe. Vždy je potřeba myslet na vnitřní sílu a myslím, že když člověk má silné přání, musí se na to soustředit, jít kupředu a zacpat si uši, aby neslyšel, protože když srdce po něčem hluboce touží, nakonec se to stane. Je také potřeba tvrdě pracovat.

3. Natalie, hrála jste v mnoha filmech, jste také připravená hrát záporné postavy?
V seriálu Lynch, který teď bude mít premiéru v Rusku hraji tu zápornou. Je to hlavní postava, velmi záporná, protože opustila svoji rodinu, uvidíte... Ano, líbí se mi postavy padouchů, protože je to něco úplně jiného od postav, které obvykle hraji.

4. Nedávno Facundo Arana začal vystupovat s novou hudební kapelou. Nemáte v plánu nahrát společnou píseň?
Líbilo by se mi to. Právě jsme spolu natočili videoklip pro moje turné Nasha Natasha. Nazpívala jsem píseň Me muero de amor v ruštině a požádala ho, jestli bychom spolu nenatočili videoklip, protože jsem myslela, že by to byl krásný dárek pro celé mé ruské publikum. Takže ano, bylo by skvělé, kdybychom v blízké budoucnosti pro vás mohli něco společně zazpívat.

5. Natalie, když se připravujete na natáčení, vždy se něco učíte: akrobacii pro El Deseo, boxování pro Sos Mi Vida, tancovat tango a mluvit rusky pro V Rytmu Tanga...Co dalšího byste se ráda naučila?
Myslím, že herec se musí vždy zlepšovat, trénovat, člověk se nikdy nepřestane učit. Osoby, které říkají, že vědí všechno... Ráda bych se naučila víc jazyků, ráda bych pokračovala v hraní dramatických postav, musím se naučit jezdit na koni kvůli mému dalšímu filmu o Juaně Azurduy, což neumím, tak se to musím také naučit.

6. Natalie, fanoušci Vám dávají mnoho dárků. Jsou tam nějaké, které se Vám líbí tak, že je máte vystavené? Můžete prozradit Váš nejoblíbenější dárek?
To nejcharakterističtější na Rusku je pro mě Čeburaška. Protože jich mám mnoho, už řadu let je sbírám, mám jich stovky. Pro koncert na Super diskotéce jsem si udělala šálu z Čeburašek a tak jsem zpívala Me muero de amor. A můj syn je miluje, má jich spoustu všech různých barev. Ta nejobvyklejší je hnědá, ale po olympiádě mi dali hodně bílých, teď po hotelu chodí jeden zelený... moc se mi líbí. A samozřejmě se mi líbí i matrjošky.

7. Drahá Naty, rád bych se Vás zeptal na Vaše školní roky: máte nějaký nezapomenutelný zážitek? Jaký byl Váš oblíbený předmět a učitel? Jaké vzpomínky máte na školu po tolika letech?
Můj oblíbený předmět byla hudebka. Vždy, když byly hodiny hudebky, byla jsem první, kdo se hlásil. Můj oblíbený učitel byl třídní ze 6. třídy, Julio, protože s ním jsem začala studovat divadlo, byl to můj impuls k tomu, být herečkou. Moje první divadelní hra byla režírovaná jím, jmenovala se La Serenita (Ariel).

8. Co si myslíte, je možné, že barva vlasů ovlivňuje ženy? Plánujete nějakou radikální změnu barvy vlasů v budoucnu?
Myslím, že nálada se často odráží na vlasech. Ženy, když jsou smutné, jdou do kadeřnictví pro nový střih, novou barvu. Vidět se pěkná pomáhá také zvednout sebevědomí a cítit se lépe. Já jsem změnila barvu vlasů mockrát. Měla jsem je blonďaté, zrzavé, černé až po modré. Tato barva, co zrovna mám, je velmi podobná mé přírodní barvě, ale zdůrazňuje můj lesk a barvu, velmi se mi líbí, protože jsem to stále já. Ale také záleží na postavách, které hraji. Když zítra budu muset natáčet film a rozhodnou, že mám mít zelené vlasy, tak si je nechám obarvit na zeleno.

9. V Rusku čekáme dlouho na otevření Vašeho obchodu Las Oreiro. Kdy a kde bude otevření prvního obchodu? Vytvoříte Vy, Vaše sestra, nebo obě dohromady kolekci, která by byla přímo pro Rusko a ruské klima?
Je to sen, který mám se svou sestrou, otevřít tady obchod. Proto vlastně jela se mnou na tento výlet, aby poznala ruské ženy, místa, kde se prodává oblečení a vždy jsme mluvili o této možnosti. Určitě bychom museli udělat nějakou kolekci dopředu, protože, když vy máte zimu, my máme léto. Takže byste měli exkluzivitu nových modelů, které by se potom prodávaly u nás v Argentině v zimě. Ale také protože tady je mnohem větší zima než v Latinské Americe, je pravděpodobné, že bychom použili teplejší látky.

10. Natalie, vím, že brzy se Váš sen stane realitou, budete hrát hlavní roli ve filmu "No me arrepiento de este amor" o argentinské zpěvačce Gildě. Kdybyste měla možnost s ní mluvit, na co byste se zeptala, o čem by byla Vaše konverzace?
Oh, měla bych tolik otázek, na které bych se jí chtěla zeptat. Ráda bych na to měla čas, i když by to znamenalo, že nenatočím její film. Ten film je založen i na jejím zmizení. Ale zeptala bych se jí na to, co cítila, co bylo impulzem k tomu, aby se stala zpěvačkou. Byla to typická žena, skvělá zahradnice, měla rodinu... a věřila ve své sny, ve kterých chtěla být zpěvačkou, rozhodla se je splnit a v tomto se s ní velmi ztotožňuji.

12. Natalie, jaké rady byste dala svému synovi, až vyroste?
Rady... Myslím, že rady nikdy nepřijímají. Jako když táta chce dát radu svému dítěti a on okamžitě řekne: "Nechci rady." Myslím, že lidé musí mít své vlastní zkušenosti, chybovat, padat a znovu vstát. Co bych chtěla je říct mu, ať je volný. Vždy s ním mluvím o volnosti, že se nejedná jen o materiální věci, ať následuje svou duši a ať je vždy svůj. Ať se nemění kvůli ostatním, není důležité, co říkají ostatní. Nejdůležitější je to, co chce dělat on a že je dobrým člověkem.Zdroj: Palette Russia, NataliaOreiro.czNatalii se včera do rukou dostal plakát od nás, fanoušků z České a Slovenské republiky s žádostí, aby na nás nezapomínala. Doufejme, že o tom, co je v něm napsáno, popřemýšlí:

Drahá Naty, jsme tví fanoušci z České republiky a Slovenska, máme tě moc rádi a chceme ti říct, že nemáš fanoušky pouze v Rusku. My tě také máme rádi, následujeme a podporujeme tě. Snažili jsme se uspořádat tvůj koncert v Praze s českou agenturou, ale nešlo se domluvit na podmínkách s tvým managementem a zdá se, že pro tvoji lásku k Rusku nejde zorganizovat koncert v jiné zemi. Největší webová stránka na celém internetu není ta ruská, ani argentinská, ale ta z České republiky, která je online už téměř 10 let, aby informovala tvé fanoušky z celého světa. Máme tě moc rádi, prosíme dej nám další příležitost se s tebou znovu setkat! Tví fanoušci z České republiky a ze Slovenska.


A tak Naty všem návštěvníkům stránky NataliaOreiro.cz přeje krásné Vánoční svátky!Zdroj: Marcos pro NataliaOreiro.czNatalia včera v Buenos Aires fotila fotky pravděpodobně pro Las Oreiro.Zdroj: jazmin calcaramiNatalia přeje přes svoji oficiální webovou stránku šťastné Vánoce, ale bohužel opět především Rusům. Vyfotila svůj vánoční stromek, který ozdobila dárky od Rusů, jež dostala při nedávném více než měsíčním pobytu v Rusku, během kterého si na jinou zemi než Rusko ani nevzpomněla.Zdroj: nataliaoreiro.comAnda zveřejnila novou reklamu s Natalii, kterou natočila s Natalii přes Skype ze Sibiře a kde vysvětluje, jakou akci teď nabízí společnost Anda.Zdroj: anda.com.uyVe čtvrtek argentinská televize Telefe zveřejnila televizní program na příští rok a mezi nimi byla i telenovela nazvaná Ariana, ve které má hrát Natalia Oreiro. Příběh lásky a pomsty byl napsán a režírován Juanem Jose Campanella. Telenovela vypráví příběh ženy, která byla v 17 letech znásilněna čtyřmi muži. Dnes, 20 let poté, je odhodlaná se pomstít. Nebude váhat, bude neúprosná, především proto, že jeden z nich se má stát prezidentem země.

Zdroj: TelefeVčera byl odvyslán díl soutěžního pořad El Desafío de Buddy, kde byla hostem Natalia Oreiro. Ta dala soutěžícím za úkol vytvořit její figuru z dortu, s šaty od Las Oreiro. Naty chtěla dort na otevření čtvrtého obchodu Las Oreiro.

Zdroj: venenososdesiempre.com1. prosince začne ruská televizní stanice Ю vysílat telenovelu Solamente vos. Telenovela se zatím vysílala jen v Argentině a Uruguayi.

Zdroj: vk.com/solamentevosKrátkometrážní film Cien años de cine argentino od režiséra Martína Sastre s Natalii Oreiro v hlavní roli už je online! Můžete se na něj podívat zde:Zdroj: Concurso Federal de CortometrajesVčera se v Buenos Aires konala velká oslava na oslavu 20 let společnosti Pol-ka, kde nikdo nechtěl chybět. Natalia, jelikož je v Rusku, se zúčastnit nemohla, proto poslala aspoň videopozdrav.
"Ahoj Pol-ka! Jak se vede? Ráda bych byla s Vámi, ale jsem v Rusku, takže propásnu párty. Byly to pro mě dvě důležité telenovely, které jsme spolu natočili, Sos mi vida a Solamente vos. Mám v Polce skvělé kamarády, které mám velmi ráda. Adriane (Suar), mám tě moc ráda, posílám velkou pusu a na dalších 20 let! Nashle."Zdroj: eltrecetv.com.arDEN 1 - 10.11.2014
Natalia o půl 5 SEČ přistála na moskevském letišti. Doprovází ji syn Merlín a poprvé i sestra Adriana. U hotelu ji čekalo přivítání od fanoušků. Merlín dostal plyšové hračky a poděkoval rusky "spasibo".


DEN 2 - 11.11.2014
Natalia se dnes v Moskvě zúčastnila natáčení pořadu Večerní Urgant, který bude odvysílán v pátek 14. listopadu. Na natáčení měli přístup i fanoušci a fotky z jejich setkání s Natalii zaplavily internet. Sledujte fotogalerii!
Natalia v pořadu Večerní Urgant vtipně poznamenala, že si nemůže zapamatovat všechna města, kde bude koncertovat, proto ukázala nohu, kde je má napsané. Také představila kousek svého nového videoklipu, ve kterém si zahrál Facundo Arana. V pořadu si zatančila tango a zapívala píseň Me muero de amor rusko-španělsky

Večer pak v hotelu poskytla rozhovor pro kanál Home.


DEN 3 - 12.11.2014
Ráno se Naty zúčastnila malé prezentace ve firmě Schwarzkopf. A byla hostem pořadu Sám se všemi, který byl odvysílán 27. listopadu na kanálu 1.
Natalia v pořadu řekla, že Rusko je jako její druhý domov, kdy při první návštěvě byla velmi překvapená, jak se ruský národ fyzicky podobá na argentinský lid. Přiznala, že je obrovským fanouškem ruské postavičky Cheburashka a líbí se jí barevná ruská architektura. Potvrdila, že v Rusku natáčí dokument, aby se objasnilo proč existuje taková láska mezi ní a Ruskem a Naty už prý tuší odpověď: ruské dívky s Naty vyrůstaly, vyrůstali po boku Milagros a to, co se odehraje v dětství, zůstane v srdci člověka napořád. Naty vzpomínala na natáčení seriálu V rytmu tanga, při kterém se v Rusku naučila tančit tango. Natalia od štábu dostala pravý ruský oblek, aby přežila ruskou zimu a tak si ho hned vyzkoušela. Mluvila také o své lásce k přírodě a pěstování plodin na své zahradě na venkově. Ze svého dětství vzpomněla, že jako malá měla za domácí zvířátka kuřátka, kdežto její kamarádky měly psy. Natalia má na své profesi herečky ráda to, že si může celý život hrát, neztratí to vnitřní malé dítě, kterým byla, protože se stále baví a hraje. Když byla Naty malá, rodiče jí vyprávěli pohádku o červené karkulce a vlkovi a jí vždy zajímal víc vlk. Odmala Naty svému tátovi na každé jeho narozeniny maluje vlka, objímající strom. V pořadu byl i krátký rozhovor s rodiči Natalie, kteří řekli, že jsou na ni hrdí, ne tak kvůli tomu, že je slavná, ale proto, že je dobrým člověkem. Natalia mluvila o reklamě na O.B., kterou jako mladá natočila. Poté, co vyšla v televizi nechtěla jít týden do školy, protože se velmi styděla, nevěděla, že jí budu natáčet zadek. Natalia se v dětství asi 20x stěhovala, což pro ni bylo náročné, nová škola, noví kamarádi. Pomohlo jí to ale, že nyní se cítí dobře na jakémkoli místě. Mluvila i o Facundovi, který souhlasil natočit s ní klip pro Rusko, a hned mu sdělila, že tam bude hodně polibků. Vzpomněla i na Facundovu svatbu s Marii, kde chtěla zakřičet, ať si ji nebere. Na otázku proč se nikdy nedala dohromady s Facundem odpověděla, že on i ona vždy měli partnery. Vyprávěla, jak poznala Ricarda, který ji okouzlil svým upřímným úsměvem, svou skomností a tím, že je úplně prostý a normální. Ricardo se o Naty občas bojí, když má moc práce, moc projektů naráz. Ale Naty má hodně energie, kterou chce ventilovat. Ricarco je prý velmi žárlivý a na otázku zda je i Naty žárlivá, odpověděla: "No, on hraje na kytaru, nemusí se líbat s jinýma pěknýma holkama." Po narození syna, je Merlín nyní centrem pozornosti, vše se točí kolem něj...


DEN 4 - 13.11.2014
Natalia dnes od rána poskytovala rozhovory. Stihla vystřídat bílý kostým a červené šaty od Las Oreiro, aby poskytla rozhovor pro časopis OK.
Poskytla také rozhovor o tipech na krásu, který poskytla předevčírem. Poradila, že pro pokožku je důležitá strava, speciálně mrkev, vše, co obsahuje vitamín C a také čočka. Naty nikdy nevychází bez namazání se opalovacím krémem s ochranným faktorem 50, protože nejen slunce, ale i další světla, žárovky, monitory, telefony... škodí pokožce. Nikdy nespí neodlíčená. Ví, že by měla pít víc vody, ale raději si vezme ovoce. Také prý dobře generuje pokožku laser. O péči o vlasy řekla, že jsou důležité produkty, aby byly vyrobeny z přírodních materiálů. Nyní má barvu na vlasy od Palette, která je trochu tmavší než její přírodní barva a při natáčení Divokého anděla si barvila vlasy sama doma, protože neměla moc času. Ukázala, co nosí v kabelce... lesk na rty, řasenku Rimmel, pudr... Zavtipkovala, že večer se cítí jako Frankenstein, když si sundá nalepovací řasy, vysoké podpatky a push-upku.

Odpoledne pak byla hlavní postavou na prezentaci barev na vlasy značky Palette od Schwarzkopf.
Natalia mluvila o slávě v Rusku, o prioritách, do kterých nyní patří její syn. Natalia řekla, že díky svému manželovi, může být zároveň dobrou matkou a dělat vše co ji baví. Do Ruska Naty cestuje s rodinou, nyní je tam se synem a sestrou, za dva týdny přiletí její manžel. Mluvila také o své roli ambasadorky Unicef, kde se zúčastňuje projektů pro získání peněz, účastní se kampaňí na podporu mateřského kojení.
Ohledně její role v Palette řekla, že vlasy jsou pro ni důležité v její práci, od mala mění jejich barvu. Když ji zavolali ze Schwarzkopfu, byla velmi ráda, jelikož se jedná o mezinárodní známou značku a ihned volala tuto novinku svojí mámě, která byla kadeřnicí. Nyní má nyní barvu od Palette, která se jí velmi líbí, má trochu tmavší odstín než je její přírodní barva. Mluvila o natáčení reklamy pro Palette, z které má hezké vzpomínky, když jí například řekl režisér, aby na konec reklamy udělala něco pro ni typického, zasmála se jako Cholito. Režisér se ovšem tvářil moc překvapeně, tak na závěr reklamy poslala divákům pusu. Když byla malá, měla málo vlasů a její máme připravovala různé zvláštní přípravky, aby jí zvětšila objem. Neví, jestli je to díky tomu, ale nyní má spoustu vlasů. Když byla mladší, často měnila barvu vlasů, ale nyní už se cítí ženou a identifikuje se s přirozenou barvou vlasů. Ale také záleží na filmu, která natáčí. Když měla třeba červenou barvu vlasů, lidé na ulici ji okamžitě poznali.
Dále mluvila o turné, na kterém měsíce pracovala. O kostýmech, které jsou speciální, o novém videoklipu k ruské verzi Me muero de amor. Je nadšená, že pojede na turné po různých ruských městech, nejen po Moskvě. Bude lítat po Rusku, ale také pojede vlakem. Ráda by se s příštím turné vrátila do Volgogradu, kde mají nějakou sochu matky, která ji zahrnula emocemi. Mluvila o ruských dívkách, které by pro argentinské chlapce byly to nejlepší, co by mohli mít. Její sestře Adrianě se líbí, že ruští muži jsou tak velcí a Naty přiznala, že ruští muži dobře líbají, jak zjistila při natáčení V rytmu tanga.


DEN 5 - 14.11.2014
Naty dnes pózovala pro různá ruská média. Dnes večer ve 23:40 moskevského času bude odvysílán pořad Večerní Urgant s Natalii na kanálu 1.

Večer byla Natalia hostem moskevského rádia Love, kde poskytla hodinový rozhovor. Natalia vysvětlila proč se její aktuální turné jmenuje Nasha Natasha, na turné bude zpívat některé písně rusky a vystřídá spoustu zajímavého oblečení, které si sama navrhla. Naty řekla, že miluje ruskou čokoládu a zná snad všechny značky ruských čokolád. Po dobu celého turné se bude natáčet dokument, který má ukázat a vysvětlit, proč mezi Natalii a Ruskem existuje takové pouto. V neděli přiletí Nataliina kapela a tým, který dohromady sčítá 30 lidí. 9. prosince za Natalii přiletí manžel Ricardo, který má nyní v Argentině koncerty. Natalia vyprávěla, jak se s Ricardem seznámila při cvičení jógy. O sestře Adrianě řekla, že když byly malé, tak se hádaly, má kvůli ní malou jizvu na čele a chtěly by spolu otevřít obchod Las Oreiro v Rusku. V příštím roce bude Natalia natáčet film o zpěvačce Gildě, pro který nazpívá několik písní. Naty by ráda v Rusku natočila nějaký videoklip. Natalia řekla, že prodává svůj dům v Palermu, protože je tam moc rušno a chce žít na venkově. Naty v příštím roce natočí desku, která bude na půl španělsky a na půl rusky. Má ráda písně o lásce, takže na desce bude hodně balad, ale také rytmické písně, protože ráda tančí.


DEN 7 - 16.11.2014
Naty se dnes setkala s fanoušky v/u hotelu The St. Regis Moscow Nikolskaya v Moskvě. V nejbližších hodinách odletí do města Rostov na Donu, kde se v úterý koná první koncert v rámci Nasha Natasha Tour 2014!

DEN 8 - 17.11.2014
Natalia před půlnocí přiletěla do Rostova na Donu, kde na ni čekali fanoušci. Večer ve 21 hodin začala tisková konference, která byla odložena z původních 15 hodin. Na tiskové konferenci mluvila o prodeji svého domu. Ona fotky svého domu nezveřejnila, byla to chyba realitky. Palermo je nyní velmi v módě, proto je tam rušno, jí se více líbí klid, ticho a zpěv ptáků. Chce, aby její syn vyrůstal v klidnějším prostředí. Syn Merlín Atahualpa ji nyní překvapil, když ji v Moskvě řekl: "Líbí se mi ruský holky." Naty mluvila o tom, jak se její život změnil po narození syna. Malý Merlín byl s Naty v Moskvě, pak si ho vzal Ricardo na pár dní a následně bude zase cestovat s Naty. Naty byla smutná z toho, že to bude poprvé, co bude více než 1 noc bez něho. Bude spát s Merlínovým pyžamem. Až Merlín vyroste, nechá mu volnost, aby si sám vybral co chce dělat, a ona jako jeho matka, ho bude v jeho rozhodnutích doprovázet. Nechce ho nikam tlačit. Jelikož žije obklopený hudebními nástroji, často si hraje s kytarou, klávesy... a ruskými hračkami.
Natalia mluvila i o svých povolání, vše dělá s vášní. Myslí si, že ženy dokáží dělat několik věcí naráz, být matkou, manželkou, pracovat. Myslí si, že muži by se z toho všeho zbláznili a hlavně z porodu.
Naty nyní jedná se dvěma hudebními společnostmi, protože by ráda nahrála desku s ruskými hudebníky, zpěváky... speciální desku pro Rusko s ruskými talenty. Je to velmi ambiciózní projekt a musí si ho dobře promyslet.
Mluvila také o Ricardovi, který ji hodně pomohl i s novou verzí písně Me muero a pomáhá ji hlavně v hudebním směru. Ale že by zazpívali něco spolu, to se asi nestane. Nejblíže si byli na pódiu, když minulý rok utekl Merlín Ricardovi k Natalii na pódium během moskevského koncertu... A zmínila i svého dobrého kamaráda Facunda, se kterým natočila nový videoklip a který je nejlepší "galán" z nejlepších. Ráda by nový klip nazpívala i ve španělštině.


DEN 9 - 18.11.2014
V ruském městě Rostov na Donu se právě odehrává první Nataliin koncert v rámci turné Nasha Natasha Tour 2014.

Natalia zazpívala tyto songy:
1. Tu Veneno
2. Que digan lo que quieran
3. Corazón Valiente
4. Caliente
5. Sabrosito y dulzón
- videoklip Я умираю от любви
6. Me muero de amor
7. Como te olvido
8. Vengo del Mar
- tanec tango
9. Cambio dolor
10. No me arrepiento de este amor
11. Se pego en mi piel
12. De tu amor
13. Nada mas que hablar
14. Huracan
- intermezzo šatna
15. Uruguay
16. Cuesta arriba, cuesta abajo
17. Rio de la Plata
18. Me muero de amor (remix)
- intermezzo přípravy na turné
19. Que si, que si
20. Cambio dolor (rusky)


DEN 10 - 19.11.2014
Natalia v noci popojela o 400 km, aby dnes vystoupila na svém druhém koncertem v ruském městě Krasnodar v 19 hodin.

Druhý koncert turné Nasha Natasha Tour 2014 v ruském Krasnodaru se nesl ve stejném duchu, jako ten první v Rostovu na Donu. Fanoušci Naty vždy něčím překvapí. Včera to byly ponožky na rukou při songu Cuesta arriba, cuesta abajo, dnes slunečnice při songu Rio de la Plata. Další koncert se koná v sobotu v Krasnojarsku.


DEN 11 - 20.11.2014
Dnes Naty s kapelou odletěla z Krasnodaru přes Moskvu do Krasnojarsku, kde ji v sobotu čeká další koncert.


DEN 12 - 21.11.2014
Natalia dnes k ránu přiletěla na Sibiř, do města Krasnojarsk, kde ji čeká zítra třetí koncert turné Nasha Natasha Tour 2014. Na letišti ji čekali fanoušci, aby ji přivítali.


DEN 13 - 22.11.2014
Naty se dnes odpoledne při odjezdu na koncert setkala se svými fanoušky v hotelu v Krasnojarsku.

Dnešní třetí koncert turné Nasha Natasha 2014 se konal ve vyprodané hale Grand Hall Siberia v Krasnojarsku, kde byly pouze místa na sezení. Fanoušci Natalii překvapili při písni Rio de la Plata, když nafoukli balónky v barvách uruguayské vlajky, z čehož Naty měla slzy v očích.


DEN 14 - 23.11.2014
Natalia dnes v 8:30 tamního času opustila hotel v Krasnojarsku, ještě předtím se rozloučila s fanoušky, kteří na ni čekali. Zítra Naty vystoupí na koncertě v 800 km vzdáleném Novosibirsku.

Odpoledne přiletěla s pár hodinovým zpožděním od zasněženého Novosibirsku.


DEN 15 - 24.11.2014
Naty dnes před odjezdem na zvukovku a koncert zase věnovala nějakolik minut svým fanouškům v hotelu Hilton v Novosibirsku, kde je ubytovaná.

4. koncert, který se nyní konal v hale Circus s kruhovým pódiem.


DEN 16 - 25.11.2014
Natalia se dnes vydala vlakem z Novosibirsku do 650 km vzdáleného Omsku, kde bude mít zítra koncert.


DEN 17 - 26.11.2014
Natalia dorazila na nádraží v Omsku v 7 ráno, kde ji už čekali fanoušci. Před odjezdem na koncert se na pár minut setkala se svými fanoušky v Omsku. Koncert se konal opět v cirkusové hale a po něm se Naty setkala s několika šťastnými v zákulisí. Naty v zákulisí poskytla rozhovor pro kanál 12.


DEN 18 - 27.11.2014
Naty dnes ve 2 ráno místního času vyjela se svoji kapelou z Omsku do Jekatěrinburgu opět vlakem. Vzala s sebou i nového velkého kamaráda, plyšového medvěda, kterého dostala na koncertě.

Ráno přijela do města Jekatěrinburg, kde na ni čekali fanoušci.

K večeru se pak sešla s fanoušky v hotelu v Jekatěrinburgu, kde je ubytovaná. Zítra Natalii začíná víkendový koncertní maraton! Zítra vystoupí v Čeljabinsku, následně se vrátí na sobotní koncert v Jekatěrinburgu a v neděli vystoupí ve městě Voronezh. Při setkání s fanoušky v hotelu Atrium Place Naty mluvila o přání, otevřít v Rusku alespoň jeden obchod Las Oreiro. Merlín je nyní v Argentině a za týden přiletí za ní. Merlínovi se líbí létání, létá s Naty už od svých 20 dnů. Na žádost fanoušků Naty nabídne Facundovi, aby letěl příště s ní a třeba s ní i vystoupil na koncertě. Naty se bude snažit natočit desku španělsko-ruskou. Dále řekla, že ještě nepodepsala žádnou smlouvu na telenovelu příští rok, po návratu prý uvidí. Ale telenovela by se měla začít natáčet v únoru-březnu s hercem Benjamínem Vicuňa. Naty by chtěla vydat svůj parfém, zrovna o tom jedná. Přiznala, že se skoro vůbec neopaluje, protože pak zrudne. Řekla, že zítra (dnes) jede na koncert do Čeljabinsku autobusem, nebude tam zůstávat, hned se vrátí do Jekatěrinburgu


DEN 19 - 28.11.2014
Natalia dnes vystoupila na svém šestém koncertě turné Nasha Natasha 2014 v ruském městě Čeljabinsk. Před sebou má ještě 10 koncertů.


DEN 20 - 29.11.2014
Natalia dnes vystoupila na dalším koncertě turné Nasha Natasha ve městě Jekatěrinburg.


DEN 21 - 30.11.2014
Natalia dnes přiletěla z Jekatěrinburgu přes Moskvu do města Voroněž, kde večer vystoupila na koncertě v Event Hall.


DEN 22 - 1.12.2014
Natalia se dnes v hotelu ve Voroněži setkala se svými fanoušky. Odpoledne odletěla do města Ufa.


DEN 23 - 2.12.2014
V noci přiletěla do města Ufa, kde na ni čekali fanoušci a reportéři, aby ji přivítali. Natalia si vybrala noční let, aby byl klidnější přílet, ale i takto v noci na ni čekali fanoušci, aby jí předali dárky. Naty po příletu přiznala: "Jsem dojatá z lásky od fanoušků z Ufy".

Před odjezdem na koncert se Natalia pozdravila s fanoušky, kteří na ni čekali u hotelu President a večer vystoupila na 9. koncertě.


DEN 24 - 3.12.2014
Natalia dopoledne přijela vlakem do města Samara, kde bude mít další den koncert. Fanoušci čekali na nádraží, i v hotelu Renaissance, kde je Naty ubytovaná. Odpoledne absolvovala Natalia procedury v místním lázeňském studiu Asahi.


DEN 25 - 4.12.2014
Natalii obklopili fanoušci při odjezdu na koncert v ruském městě Samara. Večer vystoupila se svým 10. koncertem a na pódiu si zatančila se svou oblíbenou Cheburashkou.

Po koncertě se v hotelu Renaissance konala tisková konference.

br> DEN 26 - 5.12.2014
Natalia se rozloučila se svými fanoušky v městě Samara a v 16:25 přiletěla do města Nižnij Novgorod, kde má zítra další koncert.


DEN 27 - 6.12.2014
Natalia před koncertem v Nižnij Novgorodu věnovala čas fanouškům, kteří na ni čekali v hotelu Alexandrovsky Garden Hotel a s každým se vyfotila.

V 19 hodin začal Nataliin 11. koncert v hale Milo Concert Hall.


DEN 28 - 7.12.2014
Natalia k ránu dorazila do Kazaně a před odjezdem na koncert se v hotelu Mirage setkala s fanoušky. V 19 hodin tamního času začal v Kazani koncert.


DEN 29 - 8.12.2014
Brzy ráno Natalia opustila Kazaň a dopoledne přiletěla do Moskvy, kde se zítra koná 13. koncert.

Večer Naty natáčela svoji účast pro ruský pořad Modrá světla. Natalia zazpívala píseň Cambio dolor.


DEN 30 - 9.12.2014
Natalia dnes vystoupila na jednom z největších koncertů turné Nasha Natasha v hlavním městě Ruska. Do Moskvy se vydali i fanoušci ze střední Evropy. Natalia po koncertě podepsala hvězdu, která se objeví v moskevském nákupním centru Vegas.


DEN 31 - 10.12.2014
Natalia navštívila známé moskevské divadlo Bolshoi, kde se konala prohlídka divadla a speciální zkouška baletu pro Natalii. Naty divadlo navštívila se svými tanečnicemi.

A večer se konalo oficiální setkání s fanoušky v Vauxhall Center v Moskvě, kam Naty dorazila s vlasatým Merlínem a hned na začátku se omluvila, že se nekonalo setkání již včera.
Naty ze začátku řekla, že se zdží jen chvíli, protože právě dorazil po dlouhém letu její manžel a syn. Dále řekla, že když byla malá, měla velmi ráda horory, nyní se jich trochu víc bojí. Cítí se jako normální osoba, která poznává krásné země a lidi. Když se Naty před 15 lety přistěhovala do Palerma, kde žije, bylo to velmi klidné místo. Nyní je ale velmi v módě a ona chce, aby její syn mohl běhat na zahradě, mezi stromy, kde bude víc půdy, víc přírody. Naty přiletěla do Ruska se dvěma osobními kufry a dvěma kufry s kostými a nyní už má 8 i s dárkami. Letos si Naty ozdobí vánoční strom s dárkami, které na turné dostala. Prý to budou velmi ruské Vánoce. Naty připravuje nové album, které by mělo vyjít v druhé polovině příštího roku a budou tam tři písně v ruštině...


DEN 31 - 11.12.2014
Dnes Naty odjela vlakem i manželem a synem z Moskvy do Petrohradu, kam přijeli večer a kde se zítra koná další koncert.


DEN 32 - 12.12.2014
Naty při odchodu z hotelu v Petrohradu byla opět obklopená fanoušky a někdy to pro ni není moc bezpečné. Naty s Merlínem navštívila muzeum Hermitage.

Večer vystoupila na před vyprodanou halou v Petrohradu. Písničku Rio de la Plata Naty zazpívala svému téměř tříletému synovi, který s ní vystoupil na pódiu.


DEN 34 - 14.12.2014
Natalia včera přiletěla do hlavního města Běloruska, Minsku, kde se dnes konal předposlední koncert turné Nasha Natasha 2014. Na konci koncertu pod pódiem Naty ukázala fanouškům svého syna Merlína Atahualpu.

Po koncertě se sešla s fanoušky.


DEN 35 - 15.12.2014
Natalia dnes cestovala z Minsku přes Moskvu do města Saratov, kde zítra ukončí posledním 16. koncertem turné Nasha Natasha 2014.

Do Saratova přiletěla po poledni, a i tam byla přivítána fanoušky.


DEN 36 - 16.12.2014
Natalia dnes v Saratově při odjezdu na koncert opět strávila několik minut s fanoušky, kteří na ni čekali v hotelu.

Natalia Oreiro ukončila Nasha Natasha Tour 2014 16. koncertem v ruském městě Saratov. Ke konci koncertu se na pódiu opět objevil i Nataliin syn.

Po koncertě v Saratově se konala ještě tisková konference. Měla se konat den před koncertem, ale protože Natalii nepřišly kufry s oblečením a make-upem, tiskovka byla posunuta. Natalia mluvila o fanoušcích, se kterými se setkává. Řekla, že nikdy z nich neměla strach, je jejím potěšením se s nimi setkávat jak ve velkých, tak malých městech. Na říjen plánuje vydat desku, která by měla být španělsko-ruská. Když byl Merlín malý, Natalia nechtěla, aby ho fotografovali a natáčeli. Nyní ale už párkrát chtěl sám jít na pódium, tak šel. Na Vánoce bude Naty v Argentině s Ricardovými rodiči a na Nový rok v Uruguayi s Nataliinou rodinou. Prý budou mít ruské Vánoce ve 40° horku, protože si ozdobí stromeček dárky od Rusů. Když byla Natalia na Sibiři, bylo -40° a v Argentině 40°. Tedy 80°C rozdíl, řekla na tiskovce.

DEN 37 - 17.12.2014
Natalia dnes odletěla ze Saratova do Moskvy a nyní je, po 37 dnech strávených v Rusku, na cestě do Argentiny.

Zdroj: Irina Larina, Natalia Oreiro Bien, Natalia Oreiro Siempre, Vk.com, Instagram, lisa_kanunnikova, Natalia Oreiro ♥ Estas en nuestros corazones ♥, vk.com, instagram, namulusik, Pro-Photo-Retouch, Красота стиль жизни, Petr Petrovich Chernetsky, Nuestra Natasha// Natalia OreiroPodle posledních zpráv, by se Natalia měla vrátit do televize s novou telenovelou na začátku roku 2015. Telenovelu bude režírovat Juan José Campanella a vysílání je naplánováno na březen 2015 na stanici Telefe. Natalia by měla hrát po boku chilského herce Benjamína Vicuña.

Zdroj: exitoina.comNatalia už v neděli odletí do Moskvy, aby se v úterý 11. listopadu zúčastnila natáčení pořadu Urgant a ve středu prezentace značky Schwarzkopf. Další úterý pak začne její koncertní turné Nasha Natasha Tour 2014 ve městě Rostov na Donu. Celé turné bude zahrnovat tyto města:

18.11.14 - Rostov na Donu
19.11.14 - Krasnodar
22.11.14 - Krasnojarsk
24.11.14 - Novosibirsk
26.11.14 - Omsk
28.11.14 - Čeljabinsk
29.11.14 - Jekatěrinburg
30.11.14 - Voroněž
02.12.14 - Ufa
04.12.14 - Samara
06.12.14 - Nižnij Novgorod
07.12.14 - Kazaň
09.12.14 - Moskva
12.12.14 - Petrohrad
14.12.14 - Minsk
16.12.14 - Saratov


Zdroj: NataliaOreiro.czMartín Sastre natočil s Natalii nový videoklip k ruské verzi písně Me muero de amor, Я умираю от любви, speciálně pro turné Nasha Natasha 2014! Ve videoklipu si zahrál i Facundo Arana! Premiéra klipu je naplánována na 14. listopadu v ruském pořadu Večerní Urgant.

Zdroj: vk.com/agapovagency, Martín SastreNatalia se po 15 letech, co vlastní dům v srdci Palerma v Buenos Aires, rozhodla dům prodat. Natalia za tu dobu dala do domu kus sebe, je přesně podle jejích představ, má tam dokonce svoji dvoupatrovou šatnu a nahrávací studio. Důvod jejího rozhodnutí dům prodat není znám. Kromě vily v Buenos Aires má i dům na venkově, ve městě Carmelo v Uruguayi.

Zdroj: aviso.zonaprop.com.arNaty se i tanečně připravuje na turné Nasha Natasha Tour 2014 a zdraví jak jinak než ruské fanoušky.


Zdroj: vk.com/agapovagencyNatalia se včera zúčastnila přestavení nové technologie nejdůležitější kliniky estetické medicíny v Argentině Lasermed. Na akci nechyběla ani Victoria Onetto a Mariana Arias, Nataliiny kolegyně z Divokého anděla.Zdroj: Estrategiar, Lasermed Clinic Beauty High Tech, Estrategiar> Comunicación, Prensa & RPOd 30. října do 4. listopadu se koná třetí ročník Festivalu Cine Argentino v Praze. Na festivale bude promítán i film Německý lékař (Wakolda) a to v pátek 31. října ve 20:30 v Lucerně.

Zdroj: kinolucerna.czVčera byla Natalia živě hostem diskuzního pořadu Cala na televizi CNN.
Natalia v pořadu mluvila o Uruguayi a Argentině, o fotbale... Vzpomněla na svůj první casting v Argentině, kde se jí režisér ptal, co chce dělat, a když odpověděla, že chce být herečkou, řekl jí, ať se věnuje něčemu jinému. Také mluvila o tom, jak před mnoha lety jela s kamarádkami na dovolenou a natočila tam video, kde zpívala píseň od Rafaelly Carra, a za měsíc se jí ozval manažer Rafaelly a pozval ji, aby s Raffaelou natočila song 0303456 v Italii. Na svou nominaci na Grammy moc ráda Naty nevzpomíná, jelikož před předáváním cen zaútočili teroristé na New Yorská dvojčata. Naty bude zpívat nové písně pro film o životě zpěvačky Gildy, který bude příští rok natáčet a produkovat. Naty mluvila i o nadcházejícím turné, kvůli kterému stráví 40 dní v Rusku a učí se novou ruskou píseň. O turné bude natočen dokument. Naty také přiznala, že jí nejde práce s internetem a proto nepoužívá žádnou sociální síť a nechce vystavovat své soukromí.Zdroj: Sebastian CorreaNatalia Oreiro bude hostem jako porotce v nové řadě reality show El Desafío de Buddy, kde účastníci z Argentiny, Kolumbie a Mexika soutěží o nejlepší cukrářská díla. Reality show začíná 21. října na kanálu Discovery Home & Healt a výherce získá 50 000 dolarů.Zdroj: latamnoticias.comNatalia Oreiro dnes byla hostem pořadu TVR na stanici Canal 9. Pořad bude odvysílán dnes ve 22 hodin (u nás ve 3 ráno).
Natalia v pořadu TVR mluvila o tetování, která se jí velmi líbí. Kdyby nebyla herečka, měla by mnohem více tetování. Nyní je velmi šťastná, že bude natáčet film o životě zpěvačky Gildy, kde bude působit i jako co-producentka. Lidé ji po všech těch letech práce více věří, a může si tedy dovolit zahrát Gildu. Ricardo je prý ten, kdo v ní nejvíce věří a podporuje ji. Naty řekla, že její syn si teď vybral jméno Atahualpa, na otázku jak se jmenuje, odpovídá Atahualpa a celé jméno řekne: Atahualpa Mollo Oreiro Merlín. Když se ho Naty zeptá: "Můžu ti říkat Atita?" Merlín (2 roky 8 měs) odpoví: "Dobře, ale mně se víc líbí Atahualpa". Naty mluvila i o své lásce k Rusku a turné Nasha Natasha, které už za nedlouho začne. Každou sobotu si Naty s Ricardem a Merlínem připraví pizzu a čekají až začne program TVR...Zdroj: Pablo Rago, Natalia Oreiro SiempreNový rozhovor s novými fotkami Natalia Oreiro vyšel v argentinském časopise Septima.

Zdroj: TwitterVčera začal další ročník divadelního projektu Teatro x la identidad v divadle San Martin a Natalia byla přítomná.Zdroj: Claudia SanchezNatalia je novou tváří barev na vlasy značky Palette v Rusku! Dnes byla spuštěna první reklama, která běží na ruských kanálech.Zdroj: rogikhNatalia je součástí nového projektu režírovaném Martínem Sastre, Cien Anos de Cine Nacional. Brzy se dozvíme víc.Zdroj: Martin Sastre, acideatersNatalia Oreiro s organizací OSN a Unicef se připojila ke kampani "Son adolescentes" (Jsou to teenageři). Kampaň je zaměřená proti snížení věkové hranice trestní odpovědnosti z 18 na 16 let v Uruguayi.Natalia ve spotu říká: "Na co slouží snížení věkové hranice trestní zodpovědnosti? Opravdu to zlepší bezpečnost? Proč nevymyslíme lepší omezení, které můžeme dát adolescentovi? Ty, který máš dítě ve věku 16 let, jestli tvoje dítě udělá chybu, opravdu si myslíš, že vězení bude pro něj dobré místo? Jaký myslíš, že z ně vyjde? Snížení hranice trestní zodpovědnosti je zjednodušující pohled. Musí existovat jiné řešení."

Potrestat adolescenty za dospělé znamená:
- ohrozit jejich budoucnost
- krok zpět v lidských právech
- nezlepšit veřejnou bezpečnost

Zdroj: Unicef UruguayVčera se v Samsung Studio, San Telmo v Buenos Aires, konala tisková konference k filmu o zpěvačce Gildě. Natalia na tiskovce řekla: "Už dlouho velmi hluboce toužím po tom, zahrát si ji, pro hluboký obdiv k její kariéře a pro to, co pro mě znamená jako žena. Nejzajímavější na tomto filmu je, že bude ukazovat to, co lidé o Gildě nevědí. Protože všichni zpíváme její písně a všichni známe její profesní život. Neví se, kdo byla Miriam (Gilda je její umělecké jméno) a právě o tomto chceme ve filmu vyprávět. Také uvidíme její uměleckou tvář a uslyšíme ji zpívat."Ve filmu Gilda, no me arrepiento de este amor bude hrát Natalia Oreiro a bude působit poprvé i jako co-producentka, pod režii Loreny Munoz. Také Benjamín Avila bude součástí filmu jako co-producent. Film se bude natáčet příští rok, a premiéru by měl mít v roce 2016, 20 let po tragické smrti Gildy.

Zdroj: Rossana Codas, Santiago Zeyen, Jorge Coronel, diarioshow.comStále bez data, ale již je uzavřená smlouva na natáčení filmu Gilda, ve kterém si Natalia zahraje hlavní roli. Dnes odpoledne se za přítomnosti Natalie a režisérky filmu Loreny Muňoz koná tisková konference, kde bude oznámena realizace filmu o zpěvačce, která byla na vrcholu své kariéry a zahynula při autonehodě v roce 1996.
Film se bude pravděpodobně jmenovat podle jednoho z hitů zpěvačky Gildy, No me arrepiento de este amor (Nelituji této lásky).

Zdroj: LaNacion.com.ar29. srpna v Paysandú a v Salto (Uruguay) organizace Anda, za přítomnosti Natalie Oreiro předala klíče k 10 bytům pro své klienty, kteří byt získali slosováním bez předchozího úvěru na pronájem po dobu 25 let s možností odkoupení.

Zdroj: Casas Uru, anda.com.uyNové video od Unicefu, ve kterém Natalia jako velvyslankyně pro řeku La Plata, zve diváky, aby se připojili k Národnímu turné putovních filmů, ve kterém několik uruguayských teenagerů budou vyprávět své příběhy. Turné se bude konat v několika městech Uruguaye.Zdroj: Unicef UruguayNatalia je na titulce argentinského časopisu Para Ti! Nové fotky i nový rozhovor! Fotky ze zákulisí focení zde.
"Když jdu s mým synem na náměstí nebo s mými přáteli se ven najíst, otravuje mě, že jsem středem pozornosti... Považuji se za obyčejnou osobu s neobyčejnou prací."Zdroj: Para Ti OnlineA je to tady! Natalia Oreiro přijala výzvu Fancunda Arany a zúčastnila se projektu ALS Ice Bucket Challenge pro podporu boje proti amyotrofické laterální skleróze (ALS)! Naty nominovala Martína Sastre (režisér), Sebastiana Almada (herec) a Catriela Ciavarella (Divididos).Zdroj: NataliaOreiro.comVčera na koncertě kapely Divididos, kde zpívá manžel Natalie Ricardo Mollo, vzal Ricardo na pódium syna Merlína, aby si s nimi zahrál před vyprodaným Luna Parkem. Na koncertě byla i Natalia.Zdroj: Twitter, infobae.comNa internetu se šíří videa slavných, kteří se zúčastnili projektu ALS IceBucketChallenge. Princip je jednoduchý: musíte se polít studenou vodou, nejlépe s kusy ledu, sdílet video na sociálních sítích a vyzvat další tři odvážlivce. Ti mají na splnění úkolu 24 hodin. Pokud odmítnou, musí zaplatit 100 dolarů Asociaci na podporu boje proti amyotrofické laterální skleróze (ALS). Akce se zúčastnil i Facundo Arana a ten vyzval mimo jiné i Natalii Oreiro! Nyní počkáme, jestli se objeví na internetu video s Naty, polívající se ledovou vodou.

Zdroj: Youtube Facundo Arana

20.8.2014 - Plány na příští rok
Natalia Oreiro na příští rok plánuje natočit tři filmy. Jeden je španělský, další dva argentinské. Bude pracovat s režisérem Benjamínem Avila a režisérkou Lorenou Munoz. Jedná se tedy filmy o životě Juany Azurduy a Gildy! Třetí není znám. Objevily se informace, že bude Natalia v příštím roce hrát v divadle.

Zdroj: infonews.com, ciudad.com.arRuská akademie zábavy dnes oznámila data všech 16 koncertů, na kterých Natalia vystoupí v rámci Nasha Natasha Tour 2014.

19.11.14 - Krasnodar
20.11.14 - Rostov na Donu
22.11.14 - Krasnojarsk
24.11.14 - Novosibirsk
25.11.14 - Omsk
27.11.14 - Jekatěrinburg
28.11.14 - Čeljabinsk
30.11.14 - Voroněž
02.12.14 - Ufa
04.12.14 - Samara
06.12.14 - Nižnij Novgorod
07.12.14 - Kazaň
09.12.14 - Moskva
12.12.14 - Petrohrad
14.12.14 - Minsk
16.12.14 - Saratov

Všechna data jsou potvrzena, zatím jsou v prodeji lístky na koncert v Moskvě, Petrohradě a Krasnojarsku.

Zdroj: vk.com/agapovagencyNatalia Oreiro se dnes zúčastnila prezentace nových nápojů od značky Terma, kde mimo rozhovory a pózování také sázela rostliny.Zdroj: Terma ArgentinaOrganizace Unicef pořádala další edici charitativního maratonu Un sol para los chicos, pro získání peněžních prostředků pro argentinské děti a projekty organizace. Natalia spolu s Guidem Kaczka moderovala poslední 2 hodiny z 9 hodin dlouhého maratonu, kde se vybralo rekordních 27 152 247 Pesos.Zdroj: NataliaOreiro.czVčera se v Argentině předávaly ceny Condor de Plata. Natalia Oreiro získala cenu Nejlepší herečka za roli ve filmu Wakolda. Gratulujeme! Minulý rok získala Natalia sošku za film Infancia clandestina.Další ceny pro film Wakolda:
Nejlepší film (Wakolda)
Nejlepší režisér (Lucía Puenzo)
Nejlepší herec ve vedlejší roli (Guillermo Pfening)
Nejlepší ženský objev (Florencia Bado)
Nejlepší adaptovaný scénář
Nejlepší obraz (Nicolás Puenzo)

Zdroj: tuvoz.org.arNatalia se zúčastnila nového projektu od Unicefu nazvaného Basta de Violencia (Stop násilí). Jedná se o konkurz, kterého se mohou zúčastnit teenageři od 14 do 18 let, kde mají vyjádřit pomocí písně své pocity o násilí, svých právech či týrání. Natalia je jedním z porotců, konkurz trvá do 29. září.Zdroj: tuvoz.org.arV pondělí 4. srpna Natalia natáčela novou reklamu, pravděpodobně pro nápoje Terma.Natalia Oreiro s manželem Ricardem Mollo se zúčastnili projektu Un corazón para Nacho (Srdce pro Nacha). Projekt se snaží pomoci 27letému Ignaciovi Arbini, který nutně potřebuje transplantaci srdce.Zdroj: Sebastian Correa, facebook.com/uncorazonparanachoDnes se začaly prodávat lístky na Nataliin letošní koncert v Rusku, který se bude konat 9. prosince v Crocus City Hall v Moskvě. Turné je nazvané Nasha Natasha Tour 2014 a bude se konat od 19. listopadu do 16. prosince po 15 ruských městech. Lístky na Moskvevský koncert jsou v prodeji zde.

Zdroj: crocus-hall.ru, vk.com/agapovagencyNatalia Oreiro jako kmotra akce Domingo Amigo od nadace Peluffo Giguens se dnes zúčastnila další edice tohoto charitativního pořadu, pomáhající dětem s rakovinou. Natalia moderovala kousek pořadu a na konci si zazpívala s místní kapelou. Organizaci se podařilo díky této nedělní akci získat 10 689 427 Pesos.Zdroj: NataliaOreiro.czNová reklama s Natalii Oreiro pro uruguayskou společnost Anda, která slaví 80 let a daruje svému zákazníkovi byt.Zdroj: anda.com.uyNatalia Oreiro je novou tváří zdravých nápojů od firmy Terma.Zdroj: terma.com.arNový spot s Natalii Oreiro, kde nabádá lidé z Uruguaye, aby přispěli na pomoc lidem, kterým pomáhá nadace Peluffo Giguens, která každoročně pořádá charitativní akci Domingo Amigo. Ta se bude konat 27. července.Zdroj: Peluffo GiguensPodle ruského fanclubu Bien Natalia Oreiro se v prosinci bude konat koncertní turné se 13 koncerty po ruských městech. Koncert v Moskvě Natalia odzpívá 9. prosince. Lístky by měly jít do prodeje příští týden. Informace prý potvrdili organizátoři turné.

Zdroj: VK Bien Natalia OreiroNová reklama s Natalii pro uruguayskou společnost Anda. Další reklamy, ve kterých Natalia za svou kariéru účinkovala, najdete v sekci Reklamy/TV spoty.Zdroj: anda.com.uyNová reklama s Natalii pro uruguayskou parfumérii San Roque.Zdroj: San Roque UruguayV roce 2015 by Natalia měla natočit film o zpěvačce Gildě, která tragicky zahynula v roce 1996. Film bude režírovat Lorena Muňoz. Včera byla tato informace potvrzena pro rádio Rivadavia.

Zdroj: rivadavia.com.arNatalia je na titulce měsíčního časopisu parfumérie San Roque, který radí co koupit na Den Otců.Zdroj: sanroque.com.uyNatalia Oreiro bude součástí pořadu Tu cara me suena, který se vysílá každou středu od 22. hodin na argentinském kanále TeLeFe. Pořad s Natalii se včera natáčel a příští středu bude odvysílán.Zdroj: SebCorrea, YesNatalia, jako velvyslankyně dobré vůle Unicef, cestovala na konci června do Córdoby, aby navštívila místní porodnici. Natočila tam spot v rámci Mezinárodního týdne mateřského kojení pro charitativní pořad Un sol para los chicos, který se bude konat v sobotu 16. srpna.Zdroj: PaulaCannizoV neděli 8. června Natalia odletěla do Německa. Cestu do Německa plánovala kvůli reklamní kampani už v dubnu, ale opravdový důvod její cesty zatím není znám.

Ve středu 18. června v 18:30 bude představen krátký film / spot Protocolo Celeste od Martína Sastre s Natalii Oreiro a Diegem Forlanem v Montevideu.
Obsah spotu: Když je medaile, připomínající uruguayské vítězství z Mistrovství světa ve fotbale v Brazilii z roku 1950 ukradena z národního bohatství, všechny významné události z historie Uruguaye zmizí. Dva "Nebeští agenti", které hrají Natalia Oreiro a Diego Forlan, musí získat zpět medaili a vrátit ji na původní místo, aby obnovili význam Uruguaye. Protocolo Celeste je krátký film režírovaný Martínem Sastre, sponzorovaný Banco de la Republica Oriental de Uruguay, podporující snahu Uruguaye hostovat Mistrovství světa ve fotbale v roce 2030, u příležitosti 100 let od prvního Mistrovství, které se konalo v Montevideu.

Zdroj: Denu2Denu, venenososdesiempre.comNová reklama s Natalii Oreiro pro uruguayskou společnost Anda, nepřímo podporující Uruguay v Mistrovství světa ve fotbale, které dnes začalo.Zdroj: anda.com.uyNatalia se včera po 19. hodině (u nás po půlnoci) objevila na charitativní akci Todos por los ninos uruguayos, aby pomohla vybrat peníze pro děti, kterým pomáhá Unicef. Po 22. hodině Naty opustila akci a spěchala k Merlínovi. Vybraná částka činila 13 117 230 Pesos!
Hostem pořadu byl také režisér Martín Sastre, který natočil s Natalii a fotbalistou Diegem Forlanem spot pro podporu uruguayského fotbalového týmu. V pořadu byla představena část z pěti minutového spotu.Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia Oreiro vyhrála v kategorii Nejlepší herečka denní telekomedie na cenách Martín Fierro. "Chci se podělit se všemi přáteli, mou rodinou, která mi pomáhala ve velmi těžkém roce, protože být matkou a pracovat je složité. Tento rok je to 20 let co jsem v Argentině a opravdu chci poděkovat této zemi za přivítání, které mi dala a cenu věnuji i veřejnosti, která mi vždy pomáhala a stále pomáhá."

Telenovela Solamente vos vyhrála v kategorii Nejlepší denní telekomedie! Gratulujeme!Zdroj: Martin Fierro PremiosNatalia dnes poskytla po telefonu rozhovor pro rádio La Once Diez. Prozradila, že na předávání cen Martín Fierro bude mít tmavě modré šaty, které nebudou od Las Oreiro. Mluvila o Rusku, o vystoupení s Merlínem na koncertě, o kojení Merlína. Film o Juaně Azurduy se bude natáčet pravděpodobně až příští rok a návrat do televize neplánuje příští dva roky.

Dále poskytla rozhovor i pro rádio Del Plata. Mluvila o cestování, o Las Oreiro, jejiž oblečení nosí různé ženy, což Naty dělá radost. Zmínila také ceny Martín Fierro, které se předávají zítra večer, svůj dlouholetý vztah s Ricardem, o Merlínovi. Na otázku, zda by chtěla být političkou, rázně odpověděla, že ne. Nyní Naty čeká pár zahraničních cest, natočí pravděpodobně jeden z plánovaných filmů, a v listopadu a prosinci ji čeká turné po Rusku.

Zdroj: goear.com/LaOnceDiez, María Emilia CornierVčera po 18. hodině se Natalia zúčastnila otevírání nové pobočky společnosti Anda ve čtvrti Cerro, Montevideo, Uruguay.Zdroj: Me gusta la propaganda de anda con Natalia OreiroAngel Ivan Dawidowiez má 13 let a je pacientem nemocnice Posadas, kde se léčí kvůli leukémii. Angel snil o tom, poznat Natalia Oreiro. V sobotu byl jeho velký den, mezi množstvím nervů, smíchu a radosti si Ivan splnil svůj obrovský sen.Zdroj: Make-A-Wish ArgentinaNatalia Oreiro se včera v hotelu Hilton, Puerto Madero, Buenos Aires, zúčastnila předávání diplomů nominovaným na ceny Martín Fierro 2013, které se konají 18. května. Natalia je nominovaná v kategorii Nejlepší komediální herečka za Solamente vos.Zdroj: Sebastian Correa, Fabian Bancherro, Georgina Hut, Lari Lopez Calvo, María Emilia CornierNatalia Oreiro je na titulce argentinského článku Caras s novým rozhovorem a fotkami, focenými v Moskvě.Zdroj: Caras.com.arNatalia natočila na začátku dubna novou reklamu pro San Roque speciálně zaměřenou na Den Matek.Zdroj: FB San RoqueVčera Natalia v Buenos Aires navštívila filmové muzeum s filmovým režisérem Juanem Jose Campanella a Axelem Kutchevasky.Zdroj: Gabriel TravagliniNové reklamy z kampaně 1-2-3 Peinados, kde Natalia ukazuje účesy ve třech jednoduchých krocích byly zveřejněny.Zdroj: Sedal Argentina17.4.2014
Natalia natáčí pořad Večerní Urgant, který byl odvysílán v pondělí 21. dubna na ruském kanálu 1. V pořadu zazpívala živě píseň Cambio dolor. Odpoledne se účastní hodinového setkání s fanoušky v hotelu Renaissance Moscow Monarch Centre Hotel, kde je ubytovaná s mámou a synem Merlínem.
Natalia nejdříve odpovídala na otázky fanoušků. Prozradila, že natočí novou desku, příští rok v březnu. Jestli vše vyjde podle plánu do Ruska se vrátí v listopadu nebo prosinci s koncerty, kde bude zpívat hity, které všichni znají a pár nových písní včetně Corazon valiente. Dárky, které Natalia dostává jsou prý v pokoji, který má Merlín na hraní a prý tam má hračky jen z Ruska. Naty bude přemýšlet o založení účtu na Instagramu a chce otevřít obchod Las Oreiro v Rusku. Zmínila film o Juaně Azurduy, o Gildě... ale zatím není nic jisté. Naty cvíčí tak jedenkrát týdně jógu a až budou Merlínovi 3 roky, také ho zapojí do jógy. Naty na setkání natočila spoustu pozdravů pro různé fankluby a dostala mnoho dárečků.

18.4.2014
V 18 hodin SEČ Natalia přichází na autogramiádu, která se koná v obchodním centru v Moskvě. Natalia se podepisuje a fotí s fanoušky necelé dvě hodiny. V noci se vydává na zvukovou zkoušku na své vystoupení na hudební akci Super Diskotéka 90. let.

19.4.2014
Natalia vystupuje před 60 000 publikem s písněmi Me muero de amor, Tu Veneno a Cambio dolor na hudební akci Super Diskotéka 90. let v Moskvě.20.4.2014
Kolem poledne se koná focení pro časopis Caras na Rudém náměstí a jeho okolí. Odpoledne Natalia odjíždí na letiště a odlétá směrem domů.

Zdroj: RůznéNatalia dnes ve 14 hodin (SEČ) přistála na letišti v Moskvě, kam přiletěla s mámou Mabel a synem Merlínem, který je v Rusku už potřetí. Natalia má naplnánováno mnoho akcí, můžeme se těšit na spoustu fotek a videí.Zdroj: Radio RecordVčera byly oznámeny nominace na televizní ceny Martín Fierro, které se budou konat 18. května. Natalia i Adrian Suar jsou nominovaní za své role v Solamente vos.

Denní fikce / telekomedie:
SOLAMENTE VOS (El Trece)
Mis amigos de siempre (El Trece)
Los vecinos en guerrra (Telefe)

Herečka denní fikce / telekomedie:
NATALIA OREIRO (Solamente vos – El Trece)
Augustina Cherri (Mis amigos de siempre – El Trece)
Calu Rivero (Mis amigos de siempre – El Trece)
Eleonora Wexler (Los vecinos en guerra – Telefé)
Soledad Silveyra (Mis amigos de siempre – El Trece)

Zdroj: espectador.comPravděpodobně ve středu Natalia odlétá do Ruska. Během své návštěvy Moskvy bude ve čtvrtek hostem pořadu Večer Urganta, který bude o den později vysílán na televizi 1. V pátek 18. dubna se od 18 hodin koná autogramiáda s Natalii, kam může přijít kdokoli, Natalii osobně pozdravit a vyfotit se s ní. V sobotu Natalia vystoupí jako hlavní hvězda na hudební show Super Diskotéka 90. let, kde zazpívá své největší hity.

Zdroj: urgantshow.ruVčera byla Natalia na premiéře divadelní hry "Projecto "L", režírované herečkou Valerii Lorcou v divadle El Piccolino v Buenos Aires.Zdroj: TwitterRozhovor s Natalii je v dnešním čísle uruguayského časopisu Sabado show, příloze novin El Pais. Na pozvání Sedalu, byla herečka v Montevideu kvůli představení kampaně "Jedna, dva, tři účesy" a vyzpovídala se jako nikdy. Dvě dekády od jejího odchodu do Buenos Aires kvůli jejímu snu. "Nechtěla jsem být slavná, chtěla jsem být herečkou," řekla v rozhovoru Natalia.Zdroj: elpais.com.uy, Me gusta la propaganda de anda con Natalia OreiroVčera Natalia poskytla po Skypu rozhovor pro ruskou televizi ?, která bude vysílat telenovelu Sos mi vida.Zdroj: easylist, uchannelofficialVčera žila Panama předáváním filmových cen Platino, kde byla nominovaná Natalia Oreiro i film Wakolda. Natalia bohužel cenu za Nejlepší herečku nezískala, ale zazářila v červených šatech na červeném koberci s režisérkou filmu Wakolda, Lucií Puenzo. Film Wakolda získal cenu Nejlepší co-produkce. Natalia spolu s hudebníkem Lucasem Vidal předala cenu za nejlepší filmovou hudbu.Zdroj: LuSapena, mgarcia22, mgarcia22, javierfurgang, faymonique, stajak, holgamaria, hugofamania, EsaTalAnnie, marji_m05, alex_a110Včera byl odvysílán pořad Sonríe, te estamos grabando na uruguayské televizi Tele doce, který se natáčel ve čtvrtek, kde byla hostem usměvavá Natalia Oreiro.
Natalia mluvila o svých začátcích v Argentině, kdy vydělávala 500 Pesos, každý víkend jezdila domů do Uruguaye a byla velmi šťastná z toho snu, který se jí plnil. Za svůj život se prý Naty stěhovala asi 30x. Na svého kolegu ze Solamente vos, Adriana Suara, práskla, že nikdy neví slova, takže hodně improvizuje. Natalia přiznala, že nyní je velkou kamarádkou mobilních telefonů, které ji pomáhají komunikovat se svou rodinou. V roce 1998 hodila mobil do moře, protože ji na pláži neustále zvonil, ale od roku 2006, kdy začala podnikat se sestrou, má mobil. Natalii se velmi líbí tetování, kdyby nebyla herečkou, asi by byla celá potetovaná. V pátek si Natalia dopřává sladké, je závislá na čokoládě. A prý když je na dovolené, má každý den pátek, zavtipkovala. Natalia ráda vaří, hlavně na venkově, kde s Merlínem sbírá jablka a pak Ricardovi pečou jablkový koláč.Zdroj: teledoce.comNatalia včera během dne poskytla řadu rozhovorů a setkala se s fanoušky. Večer se zúčastnila akce "Charla con amigas", která trvala asi 40 minut a Naty mluvila především o svých vlasech. Akce se konala od 18:30 v divadle Solis.Zdroj: sedaluyVčera po 14. hodině byla Natalia Oreiro hostem pořadu Verano Perfecto uruguayské televize Tele Doce.

Natalia mluvila o Uruguayi, o svých začátcích se značkou Sedal, o svém kamarádu Facundovi Arana, i natáčení s Adrianem Suarem. Vyzdvihla tři momenty ve své kariéře, o kterých si myslí, že byly těmi nejdůležitějšími kroky: odchod v 16 letech od Argentiny, telenovela Muneca Brava a po rozhodnutí vybírat si dramatičtější filmové role po natáčení Sos mi vida. Zmínila také Ricarda, svého manžela, se kterým je už 13 let. Díky němu může cestovat a zároveň být se svým synem, protože ji Ricardo všude doprovází. Naty také řekla, že letos poletí do Ruska na Super Diskotéku, do Německa a na turné do Ruska.

Při Nataliiné březnové návštěvě USA Natalia jednala o své roli ve filmu The Blue Mauritius, který by se měl letos v září natáčet v Berlíně! Dnes Natalia odletěla do Panamy, aby se zítra zúčastnila předávání cen Platino.

Zdroj: Verano PerfectoObjevily se informace o tom, že je Natalia Oreiro znovu těhotná. Tuto zprávu přinesl jako první pořad Bien Verano televize Magazine. Natalia však tuto informaci vyvrátila: "Tímto výrokem chci kategoricky popřít informace v médiích o svém těhotenství. S láskou, Natalia"

Zdroj: @MGZNtv, tvshow.com.uyNatalia Oreiro a její manžel Ricardo Mollo se zúčastnili kampaně Una sonrisa pro Jose (Úsměv pro Jose). Projekt vymysleli přátelé hokejové hráčky Josefiny Capelle (22), jejiž dva bratři zahynuli při autonehodě, kterou Josefina přežila a byla hospitalizována. Spousta lidí se nyní fotí s plakátem "Una sonrisa pro Jose" a zúčastnila se už i řada známých osobností, mezi nimi i papež Francisco.Zdroj: lanacion.com.ar, UnaSonrisaPorJose, lolilarguiaNatalia včera po představení kampaně Todos me miran v Paraguayi poskytla rozhovor pro server Hoy, kde mluvila o galantních Paraguaycích, videoklipu Todos me miran a budoucích projektech. Potvrdila, že začátkem dubna poletí do Panamy, aby podpořila film Wakolda, který je nominován v cenách Platino, která se budou předávat 5. dubna v Panamě. V dubnu také poletí do Ruska a na listopad má naplánované turné!

V Paraguayi Natalia poskytla spoustu rozhovorů pro místní média a časopisy, byla hostem televizního pořadu MQM a večer se zúčastnila oficiální prezentace produktů značky Sedal, kde byla hlavní hvězdou.Zdroj: hoy.com.pyZítra, 20. března se bude konat představení kampaně "Todos me miran" od Sedalu v Paraguayi, kde bude přítomná Natalia Oreiro. Akce se koná od 20 hodin v klubu Broadway v Asunción. Naty byla v Paraguayi kvůli propagaci značky Sedal již v červenci 2008.

Zdroj: FB Sedal ParaguayNatalia Oreiro je nominovaná v kategorii Nejlepší herečka za roli ve filmu Wakolda na cenách Platino. Ceny se budou předávat 5. dubna v Panamě.

Všechny nominace filmu:
Nejlepší herečka
Nejlepší film Latinské Ameriky
Nejlepší režie
Nejlepší scénář


Zdroj: FB Premios PlatinoAsociace filmových kritiků Argentiny dnes oznámila nominované filmy na ceny Cóndor de Plata za rok 2013. Film Wakolda získal 14 nominací! Film bude soutěžit v těchto kategoriích:

Nejlepší film (Wakolda)
Nejlepší režisér (Lucía Puenzo)
Nejlepší herec (Alex Brundemühl)
Nejlepší herečka (Natalia Oreiro)
Nejlepší herec ve vedlejší roli (Guillermo Pfening)
Nejlepší herečka ve vedlejší roli (Elena Roger)
Nejlepší ženský objev (Florencia Bado)
Nejlepší adaptovaný scénář (Wakolda)
Nejlepší obraz (Wakolda)
Nejlepší střih (Wakolda)
Nejlepší umělecký směr (Wakolda)
Nejlepší hudba (Wakolda, Daniel Tarrab a Goldstein Andrés)
Nejlepší zvuk (Fernando Soldevila)
Nejlepší kostýmy (Beatriz Di Benedetto)

Zdroj: escribiendocine.comVčera v pořadu Objetivo Principal 107.9 na uruguayském rádiu Principal byl puštěn nový rozhovor s Natalii Oreiro, kde mluvila o svých začátcích, o škole, o rodině, kariéře...
Naty přiznala, že moc nepije maté, což je uruguayská specialita. Čte nějaké scénáře divadelních her, aby se k divadlu vrátila. Nyní se připravuje na roli ve filmu o Juaně Azurduy, který se bude natáčet na přelomu roku a bude se připravovat na nové turné po východní Evropě. Řekla, že reklamu, kterou natáčela nedávno s Martínem Sastre je pro podporu uruguayského týmu na dalším Mistrovství světa ve fotbale.Zdroj: FB Objetivo Principal 107.9, soundcloud.comNaty je na titulce březnového čísla časopisu parfumérie San Roque, s novými fotkami a rozhovorem.Zdroj: Me gusta la propaganda de anda con Natalia OreiroVčera Natalia se synem a manželem odletěla do New Yorku. 4. a 5. března byla viděna se synem a manželem v Disneywordu v Orlandu na Floridě a 10. března odletěli všichni zpět z Floridy do Buenos Aires.

Zdroj: Twitter Quim_mrtNatalia Oreiro včera v Uruguayi natáčela spot pro podporu uruguayského fotbalového týmu na dalším Mistrovství světa ve fotbale, pod režii Martína Sastre (Miss Tacuarembó) s dvojnicí Martinou Graf. Naty ve spotu jezdila na koni.Zdroj: teledoce.com, MartinaGrafGNatalia dnes fotila photoshoot pro časopis parfumérie San Roque.Zdroj: rosario san juanV obchodech Las Oreiro se objevuje nová kolekce pro podzim/zimu 2014 nazvaná Snow Fantasy (Sněhová fantazie).Zdroj: FB Las OreiroDnes bylo oznámeno, že se Natalia Oreiro brzy vrátí do Ruska! Zavítá do Moskvy, aby vystoupila na další edici hudební akce Super Diskotéka 90. let, 19. dubna 2014! Lístky jsou již v prodeji.Zdroj: radiorecord.ruMezi Uruguayi a Argentinou, zejména v létě, kdy si vybírá svou zemi, aby si vzala dlouhou dovolenou na venkově, Natalia Oreiro poskytla rozhovor a nafotila fotky pro časopis Gente. Naty, milovnice ekologie a přírodního života, poskytla dostatečné důkazy o tom, že respektuje své vlastní kodexy, při kojení nebo ochraně životního prostředí, které ji vedly do kontroverzních kampaní, do kterých vložila své tělo.Zdroj: laubfal.com, gente.com.arFilm Wakolda se bude promítat na českém festivale La Pelicula v Praze a v Brně pod názvem Německý lékař Wakolda. Promítání bude: Praha - Kino Světozor, čtvrtek 20. února 2014, 20:30, Brno - Kino Scala, neděle 23. února 2014, 18:00.
Film bude vysílán v původním znění s českými a anglickými titulky. Předprodej vstupenek začíná od zítřka.

Zdroj: lapelicula.czNaty byla dnes na pláži v Mar del Plata v kadeřnictví vlasové značky Sedal. Zítra Naty opustí Mar del Plata a bude pokračovat v dovolené.Zdroj: Sedal Argentina, Mar del Plata Style & Life, Estefy DiazČeský filmový Festival La Pelicula bude promítat film Wakolda s Natalii Oreiro v jedné z hlavních rolí! V České republice ponese tento film název Německý doktor Wakolda.
Festival La Película se uskuteční od 18. do 23. února v pražském kině Světozor. Od 20. února do 23. března se přesune do brněnského kina Scala a mezi 24. a 26. únorem se usídlí v kině Central v Hradci Králové a v ostravském Minikině. Promítání filmu Wakolda:

Praha - Kino Světozor, čtvrtek 20. února 2014, 20:30
Brno - Kino Scala, neděle 23. února 2014, 18:00

Zdroj: Novinky.cz, LaPelicula.cz17. ledna v 17 hodin se bude v resortu El Taino v Mar del Plata otevírat kadeřníctví značky Sedal a Natalia Oreiro bude přítomná.

Film Wakolda byl nominován ve španělských cenách Goya a bude soutěžit v kategorii "Nejlepší jihoamerický film" spolu s dalšími třemi filmy. Ceny se budou předávat v neděli 9. února v hotelu Auditorium v Madridu.

Zdroj: Urbann Press, primicasya.comVčera Natalia namluvila novou reklamu pro Sedal.

Zdroj: Violeta AlbaNa rok leden a únor má Natalia Oreiro naplánovanou dovolenou a odpočinek se svoji rodinou.

Zdroj: NataliaOreiro.cz


Novinky 2013
Novinky 2012
Novinky 2011
Novinky 2010
Novinky 2009
Novinky 2008
Novinky 2007
Novinky 2006