Novinky

9. dubna 2016 se v Moskvě koná další ročník hudební akce Super diskotéka 90. let a organizátoři potvrdili, že hostem bude i Natalia Oreiro! Už po čtvrté!

Zdroj: vk.comNatalia s Ricardem byli v pátek 18. na koncertě britského hudebníka Davida Gilmoura v San Isidru.Zdroj: nahuelborregoV sobotu porazil uruguayský fotbalový tým Rampla Juniors, kterému fandí Natalia, 5-4 tým Cerro Largo a Natalia oslavila jejich úspěch videem.Zdroj: pantallazo.com.uy, twitter.com/iduran1Natalia v nové kampani od organizace Unicef nazvané Las Oreiro con alegría, para Unicef (Las Oreiro s radostí pro Unicef). Módní značka Las Oreiro prodává bílé tričko se srdcem a výdělky z prodeje jdou Unicefu, který pomáhá zajistit práva dvanácti milionům děti v Argentině.Zdroj: Claudia Sanchez, Unicef ArgentinaNatalia dnes pózovala pro nové číslo argentinského časopisu Cocoa.Zdroj: revistacocoa.com, seba_estradaPrávě vychází nové číslo argentinského týdeníku Gente, se speciální titulní stranou k výročí časopisu, kde se nachází i Natalia.Zdroj: gente.com.arVizážista Sebastian Correa dnes Naty líčil na focení pro časopis Gente. S fotkami ze zákulisí se pochlubil na svém instagramu.Zdroj: sebcorreaNatalia se včera večer zúčastnila předávání cen TATO 2015 v Buenos Aires. Seriál Entre Caníbales byl nominován v několika kategoriich, ale vyhrál pouze v kategorii Nejlepší znělka.Zdroj: Twitter, Instagram, Ciudad.com, ratingcero.com20. listopadu kolem 17. hodiny moskevského času přistála Natalia na letišti Pulkovo v Petrohradu, kde na ni čekal zástup fanoušků. Natalia je v Rusku už po desáté a je ubytovaná v hotelu Corinthia Hotel St. Petersburg.21. listopadu Natalia vystoupila na hudební akci Super Diskotéka 90x v ruském Petrohradu. Zazpívala své tři nejznámější songy: Cambio dolor, Я умираю от любви + Me muero de amor (Remix), Tu Veneno.22. listopadu pózovala fotografovi Ricardovi Marquina v Petrohradě. Natočila poslední scény do dokumentu o turné Nasha Natasha. A fotila se s fanoušky, se kterými se rozloučila a v 19:10 (moskevského času) odletěla do Moskvy.V Moskvě se v pondělí 23. listopadu zúčastnila nějaké tajné schůzky a další den odletěla domů.Zdroj: vk.com, instagram
Včera odpoledne byla Natalia viděna na letišti v Ezeize, před odletem do Petrohradu, kde zítra vystoupí na hudební akci Super Diskoteka 90x. V Rusku bude jen pár dní a tentokrát cestuje bez svého syna a manžela.Zdroj: ClarinRežisér filmu Miss Tacuarembo, Martín Sastre se dnes setkal s Naty, aby spolu pokračovali na práci na dokumentu natočeném minulý rok v Rusku během Nasha Natasha Tour 2014. Shodou okolností má i Sastre poraněnou ruku, tak s Naty nafotil nevšední fotku.Zdroj: Martin SastreNatalia, která se včera připravuje na svou roli zpěvačky Gildy, se včera setkala se Susanou Diorio, kamarádkou zesnulé Gildy, společně s Cecilii Diorio a Lorenou Muñoz, režisérkou připravovaného filmu "No me arrepiento de este amor". Setkání se konalo u Naty doma.Zdroj: Lorena MuñozNaty se nyní připravuje na roli Gildy. Kvůli zlomené ruce nepoletí na Nový Zéland, ale Martín Sastre přiletí do Argentiny, aby spolu pracovali na dokumentu o její slávě v Rusku, který by měl být hotový v březnu. Na DVD by mohl být i celý koncert a vyjde i v Argentině. Natalia má po pádu z kola jednu ruku zlomenou a druhou naraženou, ale před cestou do Ruska si sádru chce nechat sundat.

Zdroj: Niky pro NataliaOreiro.czNatalia dnes navštívila ženskou věznici Complejo Penitenciario Federal IV v Ezeize, kde se promítal film Infancia clandestina.Zdroj: twitter.com/PPNArg, cejasmeliare, EllaTambien06, lore21175Včera se u Naty doma konalo setkání žen, které pracovaly na seriálu Entre Caníbales. Na nových fotkách ve fotogalerii můžete vidět, že má Naty zlomenou ruku. Minulou sobotu byla ošetřena v Montevideu po pádu z kola. Přejeme jí brzké uzdravení!!Zdroj: Liliana Cuomo, intrusosoficiaArgentinská média nepřestávají psát o tom, že se Natalia Oreiro rozešla s manželem kvůli romanci s hercem Benjamínen Vicuña (Entre Caníbales), který se měl rozejít se svou ženou Pampitou. Natalia se médiím vyhýbala a užívala si dovolenou se synem a Ricardem v Buzios v Brazílii. Nyní promluvila pro časopis Caras: "To o krizi je úplná lež. Nerozešli jsme se." řekla předtím, než vyprávěla o tom, že se připravuje na cestu na Nový Zéland, kde zrovna pobývá Martín Sastre, aby dokončila tvorbu dokumentu, natočeném v Rusku.

Zdroj: CarasNatalia se dnes v Montevideu zúčastnila Dne proti zneužívání alkoholu v Palacio Legislativo, kde četla prohlášení před školáky a synem Merlínem Atahualpou, kterého vzala s sebou.Zdroj: subrayado.com.uy, twitter, SCpresidenciauy, Veronica AlonsoPřed dvěma týdny Natalia zvolila leteckou společnost Copa Airlines, aby si odletěla na pět dní odpočinout na Jamajku. Byla doprovázena svou kamarádkou Valerii Lorca a v letadle se setkala s uruguayskou moderátorkou pořadu Twister, Flavii Pintos, v jejiž pořadu byly zveřejněny fotky z Nataliiné dovolené.Zdroj: carasycaretas.com.uyJe možné, že i přes zrušené koncertní turné Fiesta Tour 2015 se Natalia letos do Ruska vrátí a to, aby již potřetí vystoupila na hudební akci Super Diskotéka 90x 21. listopadu v Petrohradu. Později byla Nataliina účast potvrzena!Zdroj: Vk.comNatalia v pátek pózovala pro kampaň Manos de la mujer (Ruce ženy), která je zaměřena na prevenci rakoviny prsu. 6. a 7. budou fotografie 14 slavných žen pózujících pro kampaň v určitých rolích zveřejněny v muzeu Fortabat. Natalia ztvárnila "Ruku herečky".Zdroj: Santiago Turienzo, Sebastian Estrada, Marcelo Toledo, cdrossicomunidad.com.arNatalia Oreiro se včera v hotelu Alvear zúčastnila první gala večeře organizace Casa del Teatro, která pomáhá hercům v penzi. Výnos z této akce byl pro Casa Del Teatro 1 050 000 Pesos. V zákulisí v hotelu pak pózovala pro časopis Hola. V rozhovoru Natalia mluvila o svém vztahu s organizací Casa del Teatro, o volném času po skončení natáčení Entre Caníbales. Řekla, že nyní byla na pár dní na dovolené s kamarádkou, zatímco Atahualpa byl s Ricardem v Misiones a Corrientes na koncertech. Nyní si Naty užívá rodinu, ráda vyzvedává syna ze školky a umírá láskou, když ho vidí s úsměvem se probouzet.Zdroj: Claudia Sánchez, VK Natalia Oreiro SiempreTurné Fiesta Tour 2015, které se mělo konat v 8 městech Ruska letos v prosinci, bylo dnes zrušeno. Bylo uvedeno, že turné je zrušeno z důvodu nezávislých na vůli Natalie.Zdroj: vk.com/agapovagency, nataliaoreiro.comČasopis Haciendo Cine slaví 20 let a jeho výroční číslo zdobí hned několik herců, mezi nimi i Natalia.Zdroj: haciendocine.com.arNatalia Oreiro je na titulce časopisu La Garganta Poderosa. Pouze 3 měsíce po medializovaném protestu Ni una menos proti násilí na ženách, nyní křičíme za to samé, aniž bychom ustoupili. Bylo zabito dalších 40 žen. Fotky s Natalii byly foceny 28. srpna a znázorňují tří-měsíční kalendář, se dny, kdy byla zabita nějaká žena.
Natalia emotivně mluvila o násilí, které je v Argentině často páchané na ženách. "Člověk, který tě miluje, tě nemůže urážet, nemůže tě bít. Ty jsi volný, všichni jsme svobodní a máme právo si vybrat s kým chceme být, kde chceme být, kdy máme chuť se milovat, jak se chceme obléci, jak chceme mluvit, jakou hudbu chceme poslouchat, od největších maličkostí... Navíc ty jsi majitel své hlavy, svého těla, tvé lásky," řekla Natalia v rozhovoru.Zdroj: facebook.com/pages/La-Garganta-Poderosa, DR - AlternativoV sobotu se skupina Divididos v čele s Ricardem Mollo, manželem Natalie, představila na koncertě ve vyprodaném Luna Parku, Buenos Aires a na pódiu se opět objevil i malý rocker, Merlín Atahualpa. Koncert sledovala z publika i Natalia.Zdroj: infobae.comVe čtvrtek 3. září bylo ukončeno natáčení seriálu Entre Caníbales a natočeny poslední scény. Režisér Juan José Campanella se se svým týmem vyfotil.Zdroj: twitter.com/juancampanella, dannypardo, EugeRouletNatalia s manželem Ricardem a synem Atahualpou byli viděni v neděli ve čtvrti Vincente López v Buenos Aires. Přijeli na kole a užili si přestavení pro děti od pouličního umělce.Zdroj: www.bigbangnews.comNatalia se sestrou Adrianou dnes představila novou kolekci značky Las Oreiro, nazvanou Passion Fruits (Plody vášně) pro jaro-léto 2015/2016 v nákupním centru Paseo Alcorta v Buenos Aires.Zdroj: Twitter, Instagram, Claudia Sanchez, ciudad.comPodle nejnovějších zpráv by si Natalia Oreiro měla zahrát ve filmu o uruguayské básnířce Juaně de Ibarbourou, pod režií Marcose Carnevale. Ve filmu, který se objeví v kinech v roce 2017 by měla hrát i Norma Aleandro a Leonardo Sbaraglia. Ve filmu natočeném podle knihy "Al encuentro de las Tres Marías" o životě Ibarbourou by Natalia měla hrát básnířku v jejich mladých letech, Norma Aleandro v pozdějších letech, kde se bude vyprávět o životě Juany, která trpěla při domácím násilí pacháném nejdříve jejím manželem a poté synem, o závislosti na morfinu a o obrovském ekonomickém strádání.

Zdroj: escribiendocine.comNatalia se dnes neúčastní charitavního maratonu Domingo Amigo organizace Peluffo Giguens, protože dnes natáčí poslední díly seriálu Entre Caníbales. Natočila alespoň video, kde všechny zdraví, žádá o spolupráci s organizací a slibuje, že navštíví Hogar La Campana, kde bydlí děti s rakovinou, o které se nadace stará.Zdroj: nataliaoreiro.czVčera ve 21:30 Natalia navštívila módní přehlídku značky Luciano Marra v rámci agentinského týdne módy v hotelu Sheraton. Natalia momentálně natáčí poslední díly emotivního seriálu Entre Caníbales.Zdroj: arfashionweek, axelneric, Twitter, Instagram, fashiontvla.comLa Casa del Teatro je nezisková organizace, která ubytovává a chrání herce a herečky v jejich stáří. 22. září ve 21 hodin se bude konat první solidární gala večer v hotelu Alvear, k získání prostředků pro udržení tohoto projektu a Natalia Oreiro bude přítomná. V následujících videích zve ke spolupráci.Zdroj: facebook.com/pages/La-Casa-del-TeatrNatalia je na titulce časopisu Rumbos s novými fotkami a rozhovorem.Zdroj: RumbosDigitalNatalia byla včera podpořit svou kamarádku, kolegyni ze seriálu Entre Caníbales, Natalii Lobo, při jejím vystoupení v Boris clubu v Buenos Aires.Zdroj: twitter.com/TPagenciaNatalia propaguje charitativní akci Domingo Amigo organizace Peluffo Giguens, která se bude konat 30. srpna od 13. hodin v Sala Teatro Movie v Montevideu, Uruguay.Zdroj: facebook.com/pages/Fundación-Peluffo-GiguensNatalia byla včera přistižena, jak čte svému synovi knihu v knihkupectví Libros del pasaje v Buenos Aires.Zdroj: twitter.com/florureNatalia byla dnes dopoledne hostem živě vysílaného pořadu AM na argentinské televizi Telefe, kde se 4x týdně vysílá seriál Entre Caníbales. Natalia mluvila o začátku své kariéry, o své povaze, že ráda oslavuje, pořádá oslavy, ráda tancuje... Naučila se s počítačem a s faxem a je fanatičkou mobilních telefonů. Je velmi pyšná na projekt Entre Caníbales, který natáčí se skvělým týmem. O svém synovi řekla, že začal jíst vepřové maso a ryby, zatímco ona je stále vegetariánkou a není žádné maso.Zdroj: Twitter, Natalia Oreiro BienNatalia včera moderovala 1,5 hodiny pořadu Un sol para los chicos, kde si mimo vážná témata i užívala cumbiu se svým synem Merlínem Atahualpou. V pořadu bylo vybráno 38 103 579 Pesos.Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia s blonďatou parukou pózovala pro titulku zářijové číslo časopisu Miradas jako Marilyn Monroe.Zdroj: Miriam CaputoNatalia se připojila ke kampani #BuscamosARodrigo a natočila video, ve kterém žádá o informace v nalezení pohřešovaného Franca Diega Hredil, říká, jaké oblečení měl na sobě a na která telefonní čísla mohou lidé volat, v případě, že něco ví.Natalia také podpořila Dům dětí Nomadelfia, který se stará o děti opuštěné, zneužívané či zanedbávané.Zdroj: informativohoy.com.ar, twitter, hogarnomadelfia.com.arOd dnešního dne je v nákupním centru Alcorta Shopping, Buenos Aires, v obchodě Las Oreiro k mání nová kolekce pro jaro-léto 2015/2016 nazvaná Passion Fruits.Zdroj: Las OreiroNatalia se nechala vyfotit s plakátem, kde podporuje projekt ke znovuotevření mateřské školky v Telám, která byla zavřená v roce 2008.Zdroj: Claudia Sanchez, Derecho a la GuarderíaV polovině června Natalia pózovala pro fotky k nové 17. kolekci značky Las Oreiro pro sezónu jaro-léto 2015/2016. Kolekce, nazvaná Passion Fruits (Plody vášně), by měla být představena v srpnu nebo září.Časopis Hola a Caras zveřejnily fotky rodiny Mollo-Oreiro, na vycházce v Palermu, kde malý Merlín Atahualpa (3,5 roku, tmavá bunda) jezdí na kole s kamarády z pátka 10. července.V sobotu 11. července Natalia přišla na ulici Avenita Santa Fe, aby si popovídala s osobnostmi Casa del Teatro (Divadelní dům). Natalii doprovázel manžel Ricardo. Rok po roku Natalia spolupracuje s veletrhem Feria de los Artistas a vždy daruje šaty, boty a doplňky ze své značky Las Oreiro a další osobní věci. Minulý rok Natalia darovala více než 100 kusů oblečení. Oblečení a dary od slavných osobností se následně prodávají za přijatelné ceny a výtěžky jsou investované na penze herců a na výdaje instituce.Ve čtvrtek 16. července Natalia natáčela nový spot pro Unicef, jehož je ambasadorkou. Spot je určen pro podporu další edice charitativního pořadu Un sol para los chicos, který se bude konat 8. srpna.Zdroj: instagram.com/duoido, laubfal.com, facebook.com/tresesquimales, venenososdesiempre.com, twitterArgentinský časopis Susana píše: 20 věcí, které jsi nevěděl/a o Natalii Oreiro:

1. Ráda piji maté pouze při uruguayském západu slunce, sledující řeku.
2. Nelíbí se mi, když někdo v mé blízkosti žvýká žvýkačku.
3. Dělám neodolatelné dorty.
4. Chodím do knihoven se svým synem a hodiny si spolu čteme.
5. Poslouchám AC/DC, abych se uklidnila, když na nějaké místo přicházím pozdě.
6. Mám ráda koupele s himalájskou solí.
7. Chodím na bleší trhy, i když jsem na cestách.
8. Ráda spím ve stanu.
9. Nerada spím v hotelech.
10. Nerada mluvím anglicky.
11. Sbírám kameny a starožitné záchody.
12. Nemám ráda, když na mě mluví dvě osoby zároveň.
13. Pěstuji růže a orchideje.
14. Mám ráda polentu a avokádo.
15. Nesnáším chodit do posilovny.
16. Užívám si jízdu na kole.
17. Poslouchám klasickou hudbu a cumbiu.
18. Ráda pěstuji stromy.
19. Líbilo by se mi "žít" v 70. letech.
20. Mám ráda vintage klobouky.

Zdroj: revistasusana.comVe čtvrtek 25. června se Natalia zúčastnila posledního rozloučení se známým televizním podnikatelem Alejandrem Romay v divadle El Nacional v Buenos Aires, spolu se spoustou dalších známých osobností argentinské televize. Natalia se chtěla vyhnout novinářům, proto přišla a odešla zadním vchodem.Zdroj: CelebrityShow.TVPrávě bylo oznámeno, že koncertní turné po Rusku se bude jmenovat Fiesta Tour 2015.Zdroj: vk.com/agapovagencyVčera byla Natalia na předávání cen Premios Cóndor, kde předávala cenu nejlepšímu herci a blahopřála své kamarádce, herečce Graciele Borges za získání ceny.Zdroj: Claudina Sanchez, GwenefyNDRuská akademie zábavy dnes oznámila, že letos v prosinci se Natalia vrátí do Ruska s koncerty, které se budou konat:

7. prosince - Moskva
9. prosince - Kazaň
11. prosince - Jekatěrinburg
13. prosince - Novosibirsk
15. prosince - Krasnojarsk
19. prosince - Voroněž
20. prosince - Bělgorod

Zdroj: vk.com/agapovagencyMěsíc po premiéře seriálu Entre Caníbales se stanice Telefe rozhodla zkrátit seriál z původních 120 dílů na 60, kvůli slabému ratingu, který má v průměru 9,5.

Zdroj: television.com.arNaty byla včera živě hostem pořadu Pura Quimíca na sportovním kanálu ESPN, kde poskytla 50ti minutový rozhovor. Natalia v pořadu mluvila o své první reklamě pro O.B., po které nešla týden do školy, o své první lásce, Ivánovi, o studiu divadla a těžkých začátcích s režiséry. Mluvila také o synovi, který ji řekl, že když byl malý, jmenoval se Merlín, nyní, když už je velký, tak se jmenuje Atahualpa. Ata prý hodně mluví a pořád se ptá "proč?", také se začíná zajímat o fotbal. Natalia nezapomněla mluvit o Rusku, kde natáčela dokument o svém turné, a kam se brzy vrátí. Natalia také mluvila o zážitku z České republiky, kde jí bylo nabídnuto, aby adoptovala dvě dívky. Také vzpomínala na komplikace při koncertě na Haiti, o boxování s Tigresou Acuna, a její současné závislosti na mobil. Ke konci pořadu mluvila o své náklonnosti ke zpěvačce Gildě, kterou si zahraje ve filmu na konci tohoto roku.Zdroj: PetoPQ, claudinaprensa1. června byl Nataliin manžel Ricardo Mollo hostem pořadu Su atencion por favor na rádiu Metro. Moderátor mu pustil překvapení, nahrávku svého syna Merlína Atahualpy (3) a Natalie zpívající píseň "El loso" od rockového zpěváka Morise z roku 1970.Zdroj: radiocut.fmNatalia Oreiro se připojila k projektu Una sonrisa para Martín (Jeden úsměv pro Martína), shánějící krev pro chlapce trpějícího leukémii.Zdroj: ignadearenazaNatalia a její kamarádka herečka Valeria Lorca se včera v Buenos Aires zúčastnily pochodu "Ni una menos" proti násilí páchané na ženách.Zdroj: Claudia SanchezNatalia Oreiro byla včera porotkyní v pořadu Elegidos na televizi Telefe. Řekla, že byla z této její nové role velmi nervózní.Zdroj: TelefeNatalia Oreiro se připojila také ke kampani La Noche de las frazadas (Noc přikrývek). Pomocí mobilního telefonu natočila vzkaz pro organizaci Las Manos que ayudan, aby už nikdo nemrzl na ulici v nadcházející zimě. Akce se koná 8. června v baru Roxy Live, Buenos Aires.Zdroj: Las Manos Que AyudanNatalia Oreiro se připojila ke kampani NiUnaMenos proti násilí na ženách a nabádá k setkání tuto středu v 5 odpoledne na náměstí Plaza de Congreso.Zdroj: MsSVallejosNatalia jako ambasadorka dobré vůle Unicef pro řeku La Plata včera moderovala charitativní pořad Todos por los ninos uruguayos, kde se vybrala rekordní částka 14 473 160 Pesos.Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia poskytla rozhovor Marcelu Stiletano z La Nacion o své složité roli v Entre Caníbales, nové fikci od Juana Campanella. Měla za sebou 12 hodin natáčení seriálu. Měla naplánováno, že tento rok bude více filmový a také chtěla hrát v divadle. Chtěla se vrátit k filmům a hrát dramatické role. Juan ji ale přesvědčil k Entre Caníbales, i když již měli vybranou jinou herečku. Naty si s herci a techniky ze seriálu píše na Whatsapp a vyměňují si fotky. Přiznala, že spí málo, po večerech se učí, ráno začíná natáčet velmi brzy. Nyní si nedovede představit svět bez svého syna, je velmi štastná...Zdroj: lanacion.com.arNatalia Oreiro je na titulce časopisu Hola s novými krásnými fotkami a pro časopis mluvila o všem: o lásce, svém návratu do televize i o svém synovi.Zdroj: Hola ArgentinaHerci seriálu Entre Caníbales se v pátek sešli v baru Belushi v Buenos Aires.Zdroj: Emi MuccilloRozhovor s Natalii a hercem Joaquínem Furriel dnes vyšel v argentinském deníku Perfil. Po premiéře Entre caníbales se říká, že díky smlouvě s televizí Fox bude mít seriál sledovanost více než 50 milionů diváků.Zdroj: perfil.comNatalia se připojila k neziskové organizaci Monumento Mujer Originaria, která podporuje a šíří lidská práva prostřednictvím kulturních a uměleckých aktivit.Zdroj: facebook.com/pages/Monumento-Mujer-Originaria-OficialJiž dnes ve 23 hodin, u nás ve 4 hodiny ráno, bude mít premiéru první díl seriálu Entre Caníbales. Natalia spolu se štábem se na první dva díly podívali v kině v pondělí 18. května. Premiéru 1. dílu můžete sledovat třeba tady.Zdroj: lauritalamasV dnešním čísle argentinských novin Clarín vyšel článek s Natalii Oreiro o seriálu Entre Caníbales, který má ve středu premiéru. Natalia v rozhovoru říká: "Odplata bude strašná." V rozhovoru pro Clarín Natalia mluvila i o svém dětství, televizi, svém rodinné životě, hudbě a o jídle.


Noviny Tiempo Argentino dnes také zveřejnily rozhovor s Natalii, doplněný o nové fotky.


Rozhovor s Natalii dnes také vyšel v novinách La Nacion.Zdroj: clarin.com, tiempo.infonews.com, lanacion.com.arNatalia včera v Montevideu natáčela novou reklamu pro společnost Anda.Zdroj: sofoayalaNatalia dnes po telefonu poskytla rozhovor do pořadu Agarrate Catalina na rádiu La Once Diez. Natalia mluvila o nervozitě, kterou cítí před premiérou seriálu Entre Caníbales, což je velmi ambiciózní projekt. Potvrdila, že tak tři roky plánovala, že se nevrátí do televize, natočí nějaký ten film, ale přišla nabídka na Entre Caníbales, kterou Natalia přijala. Mluvila o příběhu seriálu, ve kterém se bude její postava Ariana mstít těm, kteří ji před dvaceti lety znásilnili, ale když jim bude stát tváří v tvář, ani oni, ani ona nejprve nebudou vědět, s kým mají tu čest. Natalia doufá, že seriál také v určitém směru pomůže ostatním, které trpí nějakou formou násilí. V seriálu bude i spousta vtipných scén, prozradila Naty.
Dále mluvila o Rusku, o speciálním vztahu, který s touto zemí má, o tom, že ji Rusové stále navštěvují doma.
Na konci listopadu Natalia skončí s natáčením Entre Caníbales, který bude mít 120 dílů, poté plánuje si chvíli odpočinout a vrátit se zpátky do Ruska kvůli nějakým povinnostem. V lednu začne zkoušet a v únoru a březnu by měla natáčet filmo o životě Gildy. Premiéra filmu by měla být v srpnu-září.

Další rozhovor dnes po telefonu z Uruguaye poskytla do pořadu Cartelera 1030 do rádia Del Plata. Opět mluvila o Entre Caníbales, který se natáčí v rozlišení 4K. Naty řekla, že stále jezdí do Uruguaye, byla tam minulý víkend a nyní je tam opět, tentokrát kvůli práci a hlavně má v Uruguayi rodiče. Se sestrou plánuje otevřít nový obchod Las Oreiro v San Isidru. Mluvila o hudbě, která ji stále doprovází, zmínila své poslední turné po Rusku, kde s Martínem Sastre natočila dokument a řekla, že i ve filmech zpívá. Po Entre Caníbales bude natáčet film o životě Gildy.

Zdroj: goear.com, radiocut.fmV sobotu 30. května v 18 hodin začíná další edice charitativního pořadu Todos por los ninos uruguayos od nadace Unicef, snažící se, aby všechny děti a dorost mohli žít plnohodnotný život a užívat si svých práv.Zdroj: Unicef UruguayNatalia navštívila svého bývalého učitele ve škole v Montevideu, kde natáčela scény pro dokument o turné "Nasha Natasha".Zdroj: Julio GiordanoVčera v 19. hodin se v Dot Baires Shopping v Buenos Aires konala oficiální prezentace seriálu Entre Caníbales. Seriál se začne vysílat za dva týdny, ve středu 20. května od 23. hodin na stanici Telefe a diváci ho budou moci sledovat od pondělí do čtvrtka. Premiéra v Uruguayi proběhne 21. května na televizi Monte Carlo. Prezentace se konala v Dot Baires Shopping, kde Natalia poskytla řadu rozhovorů. Natalia mimo jiné řekla, že je seriál ni velká výzva a že role Ariany je její životní role.Zdroj: Twitter, Solcin Salvi, infobae.com, exitoina.perfil.com, VK Natalia Oreiro SiempreNatalia se zúčastnila projektu Todo el mundo merece un trabajo digno (Celý svět si zalouží slušnou práci) od organizace Mediapila. Natalia na fotce pro kampaň pózuje s plakátem s nápisem "Když pracuji cítím: závazek".Zdroj: twitter.com/mediapilapaisVčera uruguayská televize Monte Carlo TV představila televizní program na tento rok. Natalia Oreiro se akce, která se vysílala živě, zúčastnila, aby představila seriál Entre caníbales, který se začne brzy vysílat na koprodukční televizi Monte Carlo. Naty zazářila v červených šatech od Las Oreiro a mluvila o Rusku, Divokém andělovi, příběhu a své roli v telenovele Entre Caníbales, který se právě natáčí s režisérem Juanem José Campanella.Zdroj: twitter.com, telenocheonline.com, nataliaoreiropolonia.com, TV showNatalia se zúčastnila výroční akce televize Telefe Todos Juntos. Natalia byla představena jako hvězda telenovely Muneca Brava a následně po boku herců Benjamína Vicuna, Joaquínem Furriel a držitelem Oscara, režisérem Juanem José Campanella představila seriál Entre Caníbales a jeho vůbec první trailer.Zdroj: telefe.comAkce, nazvaná Todos juntos (Všichni spolu) bude velkou oslavou, plnou vzpomínek, smíchu a velkých setkání, která počítá s účastí osobností, které ponechali svou stopu v televizi Telefe. Akce se zúčastní také Natalia Oreiro, která v televizi Telefe natáčela Divokého anděla, Kachorru, El Deseo a nyní natáčí Entre Caníbales. Akce začíná ve 20 hodin (u nás v 1 ráno) představením celebrit na červeném koberci a v 21 hodin začíná samotná akce, která se bude vysílat online na stránkách Telefe.com.Zdroj: telefe.comDnes se v Brně konala exkluzivní premiéra povedeného krátkometrážního filmu La Despedida, od režiséra Diega Suáreze. Premiéra, spojená se setkáním česko-slovenských fanoušků, byla doplněna i o promítání slovenského koncertu Natalie Oreiro z roku 2001. Děkujeme všem zúčastněným za velmi příjemné setkání!
Pozítří se koná světová online premiéra filmu La Despedida.Zdroj: NataliaOreiro.czV neděli 22. března vyjde speciální edice časopisu La Nacion se dvěma titulními stranami. Jednou s Natalii Oreiro, druhou s Joaquínem Furriel. Focení s Natalii se konalo na konci února.Zdroj: LNRevistaV roce 2007 si Natalia Oreiro zahrála roli v krátkometrážním filmu La Despedida, společně s Valerii Lorcou. Film režírovaný Diegem Suarez bude mít po 8 letech premiéru, a to v České republice, v Brně, 28. března. Promítání filmu bude spojeno se setkáním fanoušků z ČR a Slovenska. I vy se můžete připojit! Celosvětová premiéra proběhne následující den. Film byl představen zatím pouze na filmových festivalech v Argentině.Zdroj: NataliaOreiro.cz, Diego SuarezTelenovela Entre Caníbales bude mít premiéru na konci dubna nebo začátkem května. Příběh bude o mladé dívce (Natalia Oreiro), která se z venčí přistěhuje do jedné provincie v Buenos Aires, kde dominuje jedna velmi bohatá rodina. Tam bude dívka znásilněna syny zámožných majitelů a otěhotní, což bude výsledkem tohoto násilného činu. Jelikož nechce přijmout toto dítě k výchově, nechá ho u kněze, který mu pomůže. O 20 let později, se žena vrací k minulosti, k těm, kteří ji týrali a s možností se pomstít a získat zpět svého syna.

Zdroj: lanacion.com.arVizážista Sebastian Correa se pochlubil, jak dnes Natalii nalíčil pro focení. Jednalo se o focení pro časopis La Nacion.Zdroj: Sebastian CorreaTelenovela Ariana se bude natáčet od 2. března po dobu 9 měsíců a bude se vysílat 4 dny v týdnu.
Stále se pracuje na dokumentu o turné Nasha Natasha, měl by mít premiéru na konci června nebo začátkem července. V dokumentu budou i scény z Nataliiných předchozích návštěv Ruska, kombinované s nádechem Uruguaye a samotného Ruska. Natalia potvrdila, že dokument vyjde na DVD.
Vzhledem k pracovním povinnostem v tomto roce Natalia odložila nové album na rok 2016. Album bude obsahovat písně ve španělštině a 3 v ruštině.
Na konci roku začne natáčení filmu Gilda a Oreiro popřela, že by měla mít koncert na akci Fiesta Plop v Argentině.

Zdroj: Natalia Oreiro PoloniaNová kolekce Las Oreiro pro podzim/zimu 2015 se blíží a po několika letech se na promo fotky vrátila sama Natalia. Kolekce je nazvaná Masquerade Love a ode dneška by měla být dostupná v obchodech.Zdroj: Las OreiroNatalia Oreiro: "Mám spoustu adrenalinu na projekty tohoto roku 2015."

Herečka, která se nedávno vrátila z velkého hudebního turné po Rusku, jela do Pinamar, aby se zúčastnila prezentace značky Terma a mluvila s Todo Verano o svých očekáváních pro rok 2015. "Měla jsem rok 2014 trochu klidnější. Myslím, že každý rok je jiný a pro tento, co začíná, mám spoustu adrenalinu na projekty, které přijdou, jeden z nich s Campanellou," řekla.
Zanedlouho bude herečka hrát v telenovele/seriálu režírovaném Juanem José Campanella, který se bude vysílat každý večer na Telefe. "Je to můj debut v televizním dramatu, protože jsem pro televizi dělala vždy komedie. Je to příběh o ženě, která je obětí silného zážitku a po 20 letech se vrací, aby se pomstila," vysvětluje. V osobním životě se Natalia nachází ve šťastném, vzrušujícím rodinném období s hudebníkem Ricardem Mollo a synem Merlínem. "Vždy se hodně doprovázíme a máme trpělivost s prací, zejména on má se mnou hodně trpělivosti, haha," vtipkuje.
Další projekt, který má na rok 2015 bude natáčení filmu o Gildě. "Začneme poslední měsíce v roce, jsem natěšená, protože se mi Gilda jako umělkyně vždy líbila."
Mezitím také pomáhá řidit módní značku, kterou má se svou sestrou Las Oreiro. "Po 4 letech se vrátím a budu znovu tváří značky pro zimní kolekci," říká Natalia a dodává: "Líbí se mi, že trendy jsou nyní uvolněnější, dívky se tolik neproducírují jako dříve a v létě je tím pádem více přirozenosti."

Zdroj: todoverano.comNatalia Oreiro bude mít rok 2015 plný práce: vrátí se k filmu a do televize. Ariana je jméno postavy, kterou si zahraje, pod režii Juana José Campanella, v příští telenovele televize Telefe. Bude mstitelkou, která se bude snažit zničit ty, kteří ji způsobili v minulosti bolest a bude hrát s Benjamínem Vicuna. Natáčení začne druhý týden v únoru. Bude také hrát slavnou Gildu ve filmu režírovaném Lorenou Muñoz. Fanoušci jsou nedočkaví z výsledku, který bude mít premiéru v roce 2016. Aby toho nebylo málo, Natalia se také převtělí do patriotky Alto Perú, Juany Azurduy v biografickém filmu. Bude režírovaný Benjamínem Avila, se kterým pracovala ve filmu Infancia Clandestina.

Zdroj: fashiontvla.comNatalia Oreiro se dnes odpoledne zúčastnila prezentace pěstování bylin a produktů značky Terma přímo na pláži ve městě Pinamar v Argentině.Zdroj: Aloagencia, Terma ArgentinaPříští pondělí, 12. ledna ve 23:00 začíná ruská televize Домашний vysílat 1. řadu seriálu Temný Anděl (Lynch).

V březnu by mělo začít natáčení telenovely Ariana o lásce a pomstě, ve které si zahraje hlavní roli Natalia Oreiro a Benjamin Vicuña. Na obrazovky argentinské televize Telefe by se měla dostat v dubnu-květnu. Ariana bude politický thriller se 120-140 díly.

Zdroj: domashniy.ru, telefenow.blogspot.com.ar, laubfal.com


Novinky 2014
Novinky 2013
Novinky 2012
Novinky 2011
Novinky 2010
Novinky 2009
Novinky 2008
Novinky 2007
Novinky 2006