Novinky

Natalia s manželem, hudebníkem Ricardem Mollo dnes slaví 15. výročí svatby. Blahopřejeme!

Naty vystoupí na 14. edici festivalu Fiesta del Mate v Paraná, provincie Entre Ríos, Argentina v sobotu 18. února 2017.

Natalia přeje fanouškům šťastný rok 2017!Zdroj: sanjoseahora.com.uy, vk.com/nataliaoreiroV polovině prosince se v Praze konalo mezinárodní setkání fanoušků Natalie, spojené s velkou noční Oreiro párty.Zdroj: Natalia Oreiro CZVčera měl film Gilda, no me arrepiento de este amor premiéru v Chile a Peru a 19. ledna bude film I'm Gilda (Já jsem Gilda) představen v kinech v Izraeli!

Zdroj: Film Sharks, Natalia Oreiro TVNaty včera natočila sérii pozdravů a rozhovorů pro blížící se premiéru filmu Gilda, no me arrepiento de este amor v Chile a Peru. Premiéra v Chile a Peru se koná 29. prosince.Natalia, ze své roli ambasadorky, včera navštívila fabriku Avonu v Buenos Aires, aby zaměstancům popřála hezké Vánoce.Zdroj: Gilda La película en Chile, CinecolorFilmsPeru, fersierrafn, rorouli22, avonargRuská televize Sony Entertainment Television začne brzy vysílat seriál Entre Caníbales, s Natalii Oreiro v hlavní roli.

Zdroj: YoutubeV neděli se místo koncertu konalo setkání s fanoušky v hotelu Radisson v Montevideu. Na koncert přiletěli i fanoušci z okolních zemí, Chile, Bolivie a tak jim Natalia chtěla věnovat čas, jelikož někteří se museli v pondělí vrátit. Naty vzala pár fanouškům mobil a volala jejich šéfům a rodině, jestli by jim nemohli prodloužit dovolenou, že byl koncert přesunutý kvůli bouřce.Koncert se tedy konal v pondělí od 21 hodin v otevřeném Teatro de Verano. Koncert byl stejný, jako v Rusku, jen při písni Rio de la Plata a Cuesta arriba, cuesta abajo Natalii doprovázely děti z organizace Giraluna a na konec Naty přidala bonus na žádost fanoušků, píseň Valor. Na koncertě byli i rodiče Natalie, rodina, herečka Valeria Lorca, kamarádka Rosita, režisér Martín Sastre, Nataliin učitel ze základní školy... Při písni Todos me miran Naty zapózovala s vlajkou pro podporu homosexuálů a píseň Paisaje věnovala své mámě Mabel.Po koncertě se pár šťastlivců setkalo s Natalii v hotelu Radisson.

Zdroj: Juntos x Natalia Uy, Lio Narinsky, mb_compare, niniopedroza, tacua_camara, agus.vila, El Observador, Diego Rodriguez, Un Lisband, nicolasmijares, Carola Madera, antoscanavino, mauriciozelada, facebook.com/chevere.producciones.uruguayTomorrow, on December 18th at 21 o'clock (1 am CET) will Natalia perform at concert in Teatro de Verano in Montevideo, Uruguay. Naty didn't have a concert in Uruguay for 16 years.Update 18.12.2016:
The concert in Montevideo was postponed to tomomorrow because of storm alert!Zdroj: Anda, Naty BelénNový videoklip k duetu Natalie Oreiro s uruguayským zpěvákem Rubénem Rada na píseň Corazón Valiente.Zdroj: OreiroVevoPořad La Lupa z uruguayské televize Tele Doce, kde moderátorka hrála s Natalii ústní ping-pong.

Jedno slovo, které tě vyjadřuje?
Spontánní

Muñeca Brava nebo Sos mi vida?
Muñeca Brava

Co se ti na tobě nejméně líbí?
Autoexigencia

Jakou historickou osobnost by sis chtěla zahrát?
Juana Azurduy

V jaké době jsi byla nejšťastnější?
Dnes, snažím se, aby přítomnost byla nezapomenutelnou chvílí.

Máš nějakou oblíbenou frázi?
Člověku trvá dva roky, než se naučí mluvit a 60 let než se naučí být potichu.

Svět postrádá?
Respekt.

Láska je?
Všechno.

Zdroj: La lupa de XimePár fanoušků se dnes přišlo rozloučit s Natalii na letiště v Moskvě. Naty byla po turné a po letu ze Sibiře unavená, ale věnovala pár minut svým fanouškům, než odletěla domů.Zdroj: Albert Popov, Anna Ivanova, Alyona AlexyukDnes odpoledne před koncertem v ruském městě Irkutsk se Natalia setkala asi se stovkou svých fanoušků v hotelu Marriott. Natalii syn a manžel na Sibiř nedoprovázeli, užili si spolu Moskvu a letěli domů, aby v chladném sibiřském počasí neonemocněli. Na zítra Naty plánuje výlet k Bajkalskému jezeru a poté poletí domů. Po příletu bude s rodinou, poté bude koncertovat v Montevideu. Po kratším volně a odpočinku ji čeká pár koncertů v Argentině a v příštím roce chce hrát ve filmu.Fotky a videa z dnešního posledního koncertu ve městě Irkutsk. Jako bonus Natalia na konci koncertu zazpívala bez hudby ruskou verzi písně Me muero de amor.Zdroj: VK, Instagram, irk.kp.ru, courtyard_irkutskDnes ráno před odjezdem na letiště se Natalia sešla v hotelu v Krasnojarsku se svými fanoušky. U setkání byly i místní televize, které s Natalii brzy odvysílají natočený rozhovor.Po příletu do sibiřského města Irkutsk se Naty přivítala s fanoušky na letišti a slíbila, že se spolu zítra uvidí, až bude po třetí hodině odjíždět na zvukovku. Zítra se v Irkutsk koná poslední koncert ruského turné Cumbia & Hits, který začíná v 19 hodin tamního času (12 hod SEČ).Zdroj: VK, Natalia Oreiro Siempre, Oksana Malakhova, nataliaoreiroirkutskNatalia dnes ráno dorazila do sibiřského města Krasnojarsk, a hned po příjezdu na hotel Hilton Garden Inn Krasnoyarsk šla spát, aby zvládla večer zpívat na předposledním koncertě.Po 17. hodině tamního času Natalia odjela z hotelu do Grand Hall Siberia, kde se bude konat koncert.Večer se konal předposlední koncert Natalie Oreiro v rámci turné Cumbia & Hits v ruském městě Krasnojarsk. Fanoušci překvapili Natalii balónkovými motivy při písni No es mi despedida.Zdroj: Oksana Malakhova, Igor Planeta, Oksana MalakhovaDnes odpoledne se konalo setkání fanoušků s Natalii v hotelu Atrium Palace v Jekatěrinburgu. Naty řekla, že jim zrušili let, tak se musí vrátit do Moskvy a pak zase na Sibiř, kde má v neděli další koncert, v Krasnojarsku. Také potvrdila, že navštěvuje ruské fancluby Siempre a Bien na sociální síti VK.
Natalia dále řekla, že po jejím návratu domů schválí zveřejnění nového videoklipu Corazon Valiente, který měl premiéru na koncertech v Rusku a který byl dokončen den před odletem Natalie do Ruska. Naty řekla, že čte všechny dopisy, které dostane ve španělštině a angličtině, ty ruské si schovává na později. Dále se ptala fanoušků, jak se jim líbila část cumbia na turné, zda nebyla příliš dlouhá, na což upozorňovala Natalii její manažerka. Fanouškům se však nové písně velmi líbily. Na příští rok Naty plánuje premiéru dokumentu Nasha Natasha, pár koncertů v Argentině, které by měly být stejné jako ty ruské a nějaký film. Chtěla by koncertovat v Rusku na nějakém veřejném místě, ráda by přijela třeba na mistrovství světa ve fotbale. Naty řekla fanouškům, že je ráda, že jsou její fanoušci šťastní, píší jí dopisy a že není potřeba, aby jí něco dávali. Jí prý hodně čokolády, ale nesní všechnu, kterou dostává, tak se dělí se svým týmem. Natalia měla teď natáčet nový film, ale nakonec musela od filmu ustoupit, protože je po celém roce velmi vyčerpaná. Po červnovém festivale v Moskvě, kde byl představen dokument Nasha Natasha, a po jeho hodnocení, byly na dokumentu provedeny menší změny. Naty požádala fanoušky, aby psali do ruských televizí, kanálů, aby žádali o premiéru filmu Gilda a dokumentu Nasha Natasha v Rusku. Jinak se na premiéru v Rusku neseženou peníze.A večer se v hale Cosmos v Jekatěrinburgu koná třetí koncert turné Cumbia & Hits. Koncert začal v 19 hodin místního času, u nás v 15 hodin.

Zdroj: vk.comNatalia dnes opustila Moskvu a odletěla do Jekatěrinburgu, kde se zítra koná třetí koncert. Před odjezdem na letiště se rozloučila s fanoušky, kteří na ni ve velké zimě čekali před hotelem.Zdroj: archyko4, vk.comNatalia dnes ve 13 hod (MSK) dorazila vlakem do Moskvy, kde je dnes -11°C a kde se večer koná druhý koncert turné Cumbia & Tour Hits 2016.Zdroj: archyko4, vk.comDnes po 20. hodině (MSK) začal v hale Ice Palace v Petrohradě první koncert Natalie Oreiro z turné Cumbia & Tour Hits.Seznam písní z koncertu:
Corazón valiente
Fuiste
No me arrepiento de este amor
Corazón herido
La puerta
No es mi despedida
Paisaje
- Ukázka z filmu Gilda
Se me ha perdido un corazon
Mi vida eres tu
Me muero de amor
0303456
El perfume del amor
- Video z El Cerro, Montevideo s ruským komentářem
Rio de la Plata
Cuesta arriba, cuesta abajo
Que si, que si
- Sólo kapela + ruský text
Todos me miran
Sabrosito y dulzón
- Představení kapely
Que digan, lo que quieran
Tu Veneno
- Videoklip Corazón Valiente
Cambio dolor

Zdroj: vk.com, Mahar Maharramov, Novikov Aleksey, PMISHOW, Svetlana PetrovaNatalia je součástí výročních titulních stran argentinských časopisů Caras a Gente.Zdroj: Caras, GenteNatalia už dorazila do Petrohradu, na letišti ji opět čekala spousta fanoušků. Po mačkanici na letišti se konalo setkání s fanoušky v hotelu Corinthia Hotel St. Petersburg, kde je Natalia ubytovaná.
Na zítřejším koncertě prý Naty ukáže kousek z filmu Gilda a představí videoklip k písni Corazón Valiente.Zdroj: vk.com/natalia_oreiro_siempre, vk, instagramNatalia se včera z neznámých důvodů nezúčastnila Avon pochodu v Montevideu, jak slíbila. Dnes odletěla do Ruska a na letišti natočila pozdrav s fanynkami z fanclubu Las Cholitas de Oreiro.
Natalia na letišti poskytla krátký rozhovor, ve kterém řekla: "Budu koncertovat v Moskvě, Petrohradě a ve městech Sibiře. Na začátku koncertu jsou písně, které jsou na CD Gilda, chci vidět reakci Rusů, protože tady všichni znají Gildu, ale tam budu prezentovat nový materiál, nový rytmus. Kromě mých nejznámějších písní."Zdroj: facebook.com/lascholitasdeoreiro, ciudad.com.arDnes byly oznámeny nominace na argentinské filmové ceny Premios Sur. Natalia Oreiro je nominovaná za roli ve filmu Gilda, no me arrepiento de este amor v kategorii Nejlepší herečka spolu s herečkami: Julieta Zylberberg, Erica Rivas a Marilú Marini. Ceny se budou udílet začátkem příštího roku.

Film Gilda, no me arrepiento de este amor má celkem 12 nominací:
Nejlepší herec ve vedlejší roli - Javier Drolas
Nejlepší herec ve vedlejší roli - Roly Serrano
Nejlepší umělecký směr - Daniel Gimelberg
Nejlepší kostýmy - Julio Suárez
Nejlepší make-up a charakterizace - Alberto Moccia
Nejlepší kamera - Daniel Ortega
Nejlepší zvuk - Leandro de Loredo
Nejlepší střih - Alejandro Brodersohn, Ernesto Felder
Nejlepší originální hudba - Pedro Oneto
Nejlepší ženská hlavní role - Natalia Oreiro
Nejlepší režie - Lorena Muñoz
Nejlepší film

Zdroj: HaciendoCine, lanacion.com.arNatalia vystoupí v parku Camet v Mar del Plata, Argentina v rámci programu "Acercarte", což jsou koncerty zadarmo uspořádané vládou provincie Buenos Aires. Koncerty s volným přístupem, kde vystoupí řada osobností, se budou konat vždy v pondělí a úterý celý leden. Natalia vystoupí v pondělí 30. ledna 2017.

V úterý 28. února by měla Natalia vystoupit na karnevale ve městě Lincoln, Argentina.

Zdroj: lacapitalmdp.com, Karii HaedoNatalia je na titulní straně argentinské verze časopisu Elle a v časopise Susana!Zdroj: Elle ArgentinaV pátek 3. února vystoupí Natalia Oreiro na mezinárodním hudebním festivale 50. Festival Internacional de Villa María / Festival de Peñas v argentinském městě Villa María, provincie Córdoba. Lístky na festival se začnou prodávat zítra.

Zdroj: villamariavivo.comNatalia se včera zúčastnila 24. výroční oslavy argentinského časopisu Caras a pocty Adrianu Suarovi, produktor, zakladatel a prezident společnosti Pol-ka. Natalia na párty zvolila červené průhledné šaty od Las Oreiro a s přítomnými slavnými osobnostmi si zazpívala No me arrepiento de este amor. Akce se konala v Puerto Madero, Buenos Aires a brzy vyjde speciální číslo Carasu s Natalii a ostatními na titulní straně.Zdroj: soypablorey, claudinaprensa, Revista Caras, Seba EstradaNatalia zdraví Rusko a děkuje za 300 000 sledujících na sociální síti VK.com. Pozdrav natočila ze studia, kde zkouší píseň Sabrosito y dulzón na turné Cumbia & Tour Hits, které začíná za pár dní.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroDnes v 18 hodin jihoamerického času Natalia Oreiro vysvětlí dětem, jak vytvořit kostým superhrdiny na televizním kanále Pakapaka.Zdroj: CanalPakapakaNatalia dnes natáčí videoklip k písni Corazón Valiente se zpěvákem Rubénem Rada. A takto jí to sluší:Zdroj: yosoysebastiancorrea, Claudio Divella, moragarciab, ctitico9315Natalia včera odpoledne pózovala pro nějaký časopis.A večer se objevila na každoroční akci Gala de Unicef v La Rural, Buenos Aires. Darovala do aukce šaty, které byly inspirovány původními šaty zpěvačky Gildy, které Natalia použila ve filmu.Zdroj: sebastiancorreaestudio, yosoysebastiancorrea, LaRural_BsAs, UNICEFargentina, Teenangelssol, jpcelaya, infobae.comNatalia včera vystoupila s písněmi Gildy na akci k oslavě konce roku společnosti Colcar ve městě Moreno, Argentina.Zdroj: sebatramp, bymidNatalia se dnes intenzivně věnovala propagaci svého koncertu, který se bude konat 18. prosince v Montevideu. Příští týden bude Natalia natáčet videoklip k písni Corazón Valiente se zpěvákem Rubénem Rada.
Natalia byla dnes hostem pořadu Buen Día Uruguay na uruguayské televizi Montecarlo, kde mluvila o filmu Gilda, o Ricardovi, koncertě v Montevideu, filmu o životě Juana de Ibarbouru i o Rusku.Poté byla v pořadu Desayunos Informales na Canalu 12.
Natalia propagovala svůj blížící se koncert v Montevideu a říkala, že doufá, že její syn zase neuteče na pódium. Ricardo mu říká, že nemůže jít na pódium, dokud se nenaučí hrát na nějaký hudební nástroj. Naty také vyprávěla jak promítali film Gilda ve vězení. Umožnili tak ženám cítit se na chvíli volné a podívat se na příběh nejen slavné zpěvačky, ale i ženy, matky, kamarádky, manželky, která musela čelit vině, kterou cítila, když opouštěla večer své děti, aby si plnila svůj sen zpívat. Podělila se se svým zážitkem, když po mnoha letech potkala Xuxu, jejiž casting na Super Paquitu vyhrála v 16 letech, jak fotila fotky na své první album, mluvila o Facundovi Arana, o sestře Adrianě, která má nyní druhou dceru Biancu a zmínila například i proč před lety odmítla zpívat anglicky.

A ještě v show La mañana en casa na Canalu 10.
Natalia mluvila o turné, které se bude nyní konat po Rusku a kde bude zpívat písně Gildy a své hity. Přiznala, že za turné Nasha Natasha, s kterým projela Rusko, nedostala zaplaceno a musela svůj tým platit ona. Natalia mluvila také o synovi, o jeho jméně, o filmu Gilda, blížícímu se turné po Rusku a koncertě v Montevideu. Natalia prozradila, že 24. listopadu bude v Buenos Aires natáčet videoklip s Rubénem Rada na píseň Corazón Valiente.

Do pořadu Algo contigo na Montecarlo TV poskytla rozhovor z hotelu Sheraton. Řekla, že 4. prosince odjíždí na turné po Rusku, mluvila o vztahu s Ruskem, návrat do televize zatím neplánuje a příští rok se možná uskuteční nějaké koncerty s novým CD v Argentině.

Natalia v 5 odpoledne poskytla ještě rozhovor do rádia Azul a pořadu Malos Pensamientos. Poslechnout si jej můžete zde.

Zdroj: nataliaoreiro.cz, Montecarlo TV, lamananaencasa, teledoce.com, MGARCIASEIJAS, Leopardo44, Buendiauruguay, Sintia Arias, NO Siempre, RadissonMontevideoNatalia byla včera hostem živého pořadu Bendita TV na uruguayském kanále Canal 10.
Natalia mluvila o koncertě, který bude velkou oslavou, a bude se konat 18. prosince v Montevideu. Natalia je velmi ráda, že ji pozvali, aby uspořádala koncert v Uruguayi po více než 15 letech. Bude to asi dvou hodinový koncert se songy Gildy a největšími hity Natalie.
Moderátorům Natalia dala lekci ruštiny a mluvila o fotbale. Když byla malá, tatínek, který je velký fanoušek fotbalu, ji bral na zápasy... A opět popisovala svůj vztah k Rusku.Natalia bude brzy natáčet videoklip s Rubénem Rada k songu Corazon Valiente. Dnes bude Naty v pořadu Buen Día Uruguay.

Zdroj: cfernandezok, BenditaTV, Carola Madera, NaadiaDenisseVčera se v hotelu InterContinental v Buenos Aires předávaly ceny Premio Mujeres Solidarias 10 ženám, které díky svým projektům dělají Argentinu lepší zemí. Ceny pořádala nadace Avon a Natalia byla přítomná. Naty si nechala ustříhnout pramen vlasů, aby podpořila výrobu paruk pro ženy, které bojují s rakovinou.Zdroj: dieperla, yosoysebastiancorreaNatalia byla včera s manželem Ricardem v Bike & Coffee kavárně u nádražní stanice v San Isidro, Buenos Aires a někdo tam slavil narozeniny. Naty neváhala, vzala mikrofon a zazpívala oslavenkyni písně od Gildy.Zdroj: german__salazarCD Natalia Oreiro Gilda, no me arrepiento de este amor bylo v Argentině jmenováno zlatou deskou za prodej více než 20 000 kopií.

Zdroj: twitter, vlbyantoliTohle by měly být písně, které Natalia zazpívá za měsíc při koncertech Cumbia & Tour Hits v Rusku.

1. No me arrepiento de este amor
2. Fuiste
3. Corazón valiente
4. Se me ha perdido un corazón (piáno)
5. Corazón herido
6. No es mi despedida
7. Paisaje
8. La puerta
9. Tu cárcel
10. Tu veneno
11. Rio de la plata
12. Que si, que si
13. Cuesta arriba, cuesta abajo
14. Me muero de amor
15. Que digan lo que quieran
16. Cambio dolor
17. Todos me miran
18. 0303456
19. Mi vida eres tu
20. Sabrosito y dulzón
21. El perfume del amor

Zdroj: TodoXNataliaCl18. prosince v Teatro de Verano v Montevideu Natalia zazpívá živě pro uruguayské publikum po 16 letech. Bude to speciální koncert k poctě Gildě a uzavře tak letošní úspěšný rok s filmem Gilda, no me arrepiento de este amor. Natalia zazpívá hity Gildy a pár svých songů. Lístky se budou prodívat od 2. listopadu ve stáncích Abitab.

Zdroj: elpais.com.uyDnes se koná speciální promítání filmu Gilda, no me arrepiento de este amor k podpoře rodiny zesnulého hudebníka Edwina Manrique v kině Multiplex Belgrano, Buenos Aires. Natalia je přítomná a pomáhá prodávat lístky v pokladně kina.Zdroj: RubenCeres, Las Cholitas de Oreiro, luciastrizinec, guillermo.aimoNatalia je na titulce chilského časopisu La Hora mujeres s novým rozhovorem.Zdroj: especiales.lahora.cl, alisbandNatalia na VK.com zveřejnila video ze zkoušky na turné Cumbia & Tour Hits 2016 a vůbec poprvé bude zpívat píseň El perfume del amor z CD Miss Tacuarembo.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia byla ve středu hostem rádia Metro 95.1 a pořadu Basta de todo.
Natalia mluvila o úspěchu filmu Gilda, jaká byla Gilda, jak získali práva natáčet film, jak natáčeli s původními fanoušky, hudebníky. Připomněla jak v dospívání v Uruguayi vyhrála soutěž Paquita Xuxy a pak v Argentině byla zvolena Super Paquita. Po přestěhování do Argentiny si oblíbila Gildu, první písničku, kterou od ní slyšela byla asi Pasito pasito. Naty pozvala posluchače na speciální sobotní promítání filmu Gilda k podpoře hudebníka Edwina Manrique, který bohužel ve středu v noci prohrál boj s těžkou nemocí. Naty vyprávěla zážitky z návštěvy ženského vězení, kde loni představila film Infancia clandestina a letos Gilda. Natalia mluvila i o svém synovi Atahualpovi, který v lednu oslaví 5. narozeniny.A také podpořila projekt "Justicia por Titi" (Spravedlnost pro Titiho).Zdroj: Metro, Gilda, la pelicula, Claudia SanchezNatalia dnes pózovala pro nějaký photoshoot.A pozdravila ruské fanoušky, aby jim řekla, že se CD Gilda začalo dnes prodávat na ruském online obchodě Disquería.Zdroj: Sebastian Correa, vk.com/nataliaoreiro, vk.com/disqueria"Gilda je mnohem víc než jen film, natočit Gildu byl akt lásky, ona v nás nechala jedno velké ponaučení: bojovat za to, co chceme. Proto my všichni, kteří jsme pracovali na filmu chceme udělat další akt lásky. Chceme pomoci Edwinu Manrique (původní člen z kapely Gildy), který prožívá těžké zdravotní období. Napadlo nás udělat pro něj benefiční promítání a sdílet ji s vámi všemi. Bude se konat v sobotu 29. října v 11 dopoledne v kině Multiplex Belgrano. Připoj se zakoupením tvého lístku a doprovoď nás, budeme tam všichni, abychom mu pomohli. Pospěs si, protože není moc lístků. Ale určitě bude mnoho lidí, kteří nám budou chtít pomoci. Čekáme tě."Zdroj: Gilda, la peliculaNatalia se dnes večer objeví v divadle Mitre na závěrečné ceremonii 3. edice Mezinárodního filmového festivalu Las Alturas v Jujuy, Argentina. Film Gilda, no me arrepiento de este amor má být na festivale promítán mimo soutěžní sekci.

Aktualizováno:
Film Gilda se nakonec na festivale nepromítal, protože vstoupil do soutěžní kategorie na jiném filmovém festivale. A Natalia se bohužel nezúčastnila z rodinných důvodů.

Zdroj: pregon.com.ar, jujuyalmomento.comCelá Argentina v těchto dnech křičí "Ni una menos" proti násilí páchaném na ženách, které je v Argentině poměrně rozšířené. Natalia se k projektu také připojila jako loni.Natalia se večer objevila na náměstí Plaza de Mayo v Buenos Aires spolu s kamarádkou Valerii Lorcou a tiskovou manažerkou Claudií, aby spolu podpořily kampaň Ni una menos. Poté, co došlo k zavraždění mnoha žen v posledních týdnech se skupina #NiUnaMenos a 50 dalších organizací rozhodlo vyzvat k demonstraci proti násilí na ženském pohlaví. Demonstrace se zúčastnilo přes 100 000 převážně žen oblečené v černé barvě, aby žádaly ochranu žen.Zdroj: Gilda, la pelicula, Valeria Lorca, vk.com/nataliaoreiro, Claudia SanchezNatalia je na titulce prvního čísla argentinského časopisu Vamos.
Herečka filmu Gilda, letošního kinematografického úspěchu, se zpovídá časopisu Vamos. Vypráví, jak dává dohromady své postavy a že preferuje trávit více času se svým malým synem Atahualpou před postavení se čelem novým projektům. Fenomén Ruska a Izraele a její profil podnikatelky.Zdroj: editorialpatagonia.com.arNatalia v kampani Avonu na parfém Little Gold Dress.Zdroj: avon.com.arNatalia s režisérkou Lorenou Muñoz navštívila v nemocnici Edwina Manrique, původního člena kapely Gildy, který si zahrál ve filmu Gilda.Zdroj: fa_manriqueNa VK byla ukončena soutěž o plakáty, CD podepsané Natalii. Nakonec vyhrálo 5 ruských dívek a Natalia každé popřála v jednotlivém videu.

"Ahoj, jak se máte? Moc děkuji všem, kteří se zúčatnili se svými fotkami! Byly krásné, moc mě inspirovaly. Tady jsou ceny pro výherce. Doufám, že vás uvidím v prosinci, zkouším nové písně se svojí kapelou. Máme spoustu překvapení a mám velkou chuť vás vidět! Ahoj, brzy se uvidíme."Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia včera večer vystoupila s písněmi No me arrepiento de este amor, Fuiste, Corazon Valiente, Tu Veneno a pár dalšími se svojí kapelou na akci podnikatelské sféry 52. Coloquio Anual de Idea v hotelu Sheraton v Mar del Plata.Zdroj: fmercuriali, mayra.garcia.925, sergipolite, ZetaOrlando, dalesmm, mayravgarcia, jairostraccia, jdorosario, dorichavezGilda by dnes oslavila své 55. narozeniny, tak jí Natalia na svém účtu na VK.com popřála vše nejlepší k narozeninám.Večer se v klubu Hard Rock Café v Buenos Aires konala oslava narozenin Gildy a oslava 780 000 zhlédnutí Gilda, no me arrepiento de este amor. Natalia byla přítomná.Zdroj: vk.com/nataliaoreiro, GildaLaPeliculaTelenovela Solamente vos se 26. září začala vysílat na rumunské televizi Happy pod názvem "Doar Tu" se znělkou, kterou přezpívala Natalia.

Zdroj: tvhappy.ro, tvmania.roNové promo fotky a nová reklama s Natalii Oreiro pro uruguayskou finanční společnost Anda.Zdroj: Anda.com.uyNatalia natočila video pozdrav, aby poděkovala k 200 000 fanoušků na sociální síti VK.com! Potvrdila, že už zkouší na prosincové Cumbia & Tour Hits 2016.Zdroj: vk.comDnes se poprvé film Gilda, no me arrepiento de este amor promítal v ženské věznici v Ezeiza, Buenos Aires. Natalia už ženám ve vězení promítala film Infancia clandestina a slíbila, že se vrátí s Gildou, tak svůj slib splnila. Film představila s režisérkou Lorenou Muñoz.Zdroj: Gilda, no me arrepiento de este amor, PNArgNatalia je na titulce časopisu Buquebus, lodní společnosti zajišťující přepravu mezi Argentinou a Uruguayi. V rozhovoru Natalia mluvila především o filmu Gilda.Zdroj: buquebusrevistaV novém rozhovoru pro magazín Vanidades Naty mluvila o svém novém filmu s názvem Una Especie de Familia (Druh rodiny): „Můj další kinematografický projekt je s režisérem Diegem Lermanem a je o světě adopcí, což mi jako herečce dává příležitost mluvit o tomto komplikovaném tématu." Účast Naty již byla neoficiálně potvrzena 30. září, kdy bylo na Twitteru oznámeno, že kromě Naty si ve filmu zahraje i argentinský herec Claudio Tolcachir. Film by se měl natáčet v roce 2017 v Buenos Aires a také v provincii Misiones. Naty s režisérem Diegem Lermanem pracovala již v roce 2004 na krátkometrážním filmu La Guerra de los Gimnasios.

Děj filmu:
Malena (Natalia Oreiro) je třiceti osmi letá doktorka ze střední třídy, která před nedávnem přišla o své dítě a která se rozhodne cestovat na sever Argentiny, aby si od místní chudé rodiny adoptovala novorozeně. Na cestě se Malena musí potýkat s rozličnými morálními limity, které jí nutí zamyslet se nad tím, kam až je ochotná zajít, aby mohla mít rodinu, po které tak touží...

Zdroj: Vanidades, TwitterNatalia se včera zúčastnila předávání cen Condor de Plata, aby předala cenu nejlepšímu filmovému herci. Natalia je majitelkou dvou cen Condor de Plata za roli ve filmu Infancia clandestina a Wakolda.Zdroj: VK.com/nataliaoreiro, ciudad.com.arNatalia byla právě přítomná na charitativní akci Domingo Amigo nadace Peluffo Giguens, aby pomohla vybrat peněžní prostředky pro děti s rakovinou. Naty vystoupila s písní No me arrepiento de este amor. Akce se koná v Montevideu, Uruguayi, sledovat online ji můžete zde.
Pro děti bylo vybráno 13 205 690 Pesos.Zdroj: tv.vera.com.uy, Twitter, agula dNatalia natočila vzkaz na sociální síť VK, kde se koná soutěž, o které jsme vás informovali v jedné z aktualit níže. I když je soutěž pro všechny země, Natalia vzkaz bohužel opět směřuje jen na ruské fanoušky.

"Ahoj! Jak se máte? Moc děkuji za všechny krásné fotky, které mi posíláte. Líbí se mi! Zbývá pár dní, kdy ještě můžete posílat a ať vyhrají ty nejlepší fotky! Ty, které budou mít nejvíce srdíček, ty které se budou nejvíce líbit všem. Mám vás moc ráda, mám velkou chuť vás vidět. Už trošku zkouším (na koncerty), pošlu vám něco ze zkoušky. Děkuji všem, kteří se zúčastnili! Spoustu pus! Pa"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia včera pózovala pro časopis Hola a zároveň se zúčastnila spuštění Canal Nacion +.Zdroj: vk.com/nataliaoreiro, Claudia SanchezFilm Gilda měl svoji premiéru v Argentině a v Uruguayi ve čtvrtek 15. září 2016. Hned po prvním dni promítání se film v obou zemích umístil na první příčce návštěvnosti kin. V Argentině i v Uruguayi je film nyní stále na první příčce a slaví ohromný divácký úspěch, kdy za 11 dní v kinech film vidělo více jak 480 000 argentinských diváků. Film neslaví úspěch pouze u diváků, ale také u filmových kritiků. Z 52 profesionálních kritik, jež byly na film napsány, je 52 kladných a celkově má film hodnocení 81%! Film měl 22. září premiéru i v Paraguayi, kde je aktuálně na skvělém šestém místě v návštěvnosti kin.Zdroj: GILDA, no me arrepiento de este amor, ultracine.comNa oficiálním účtu vk.com Naty Oreiro byla oznámena soutěž o dárky (podepsaný plakát filmu Gilda, CD soundtrack). Účastnit se jí může kdokoli, kdo pošle do 14.10. fotku, jež je nějakým způsobem spjata s jednou z písní z nového CD Gilda. Výhercem se stane ten, kdo získá nejvíce "liků". Pro účast stačí adekvátní fotku, jméno a zemi poslat na e-mail: vk@nataliaoreiro.com.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia Oreiro se v neděli zúčastnila dalšího Avon pochodu, tentokrát v Buenos Aires, aby apelovala na včasné odhalení rakoviny prsu. Pochodu se zúčastnilo přes 10 000 lidí.Zdroj: clanzani, FundacionAvon,id4you, PosiblMedia, martinparlato, lubertino, lasteronataliaNatalia je na titulce argentinského časopisu Vanidades a jeho říjnového čísla.Zdroj: Vanidades ArgentinaNatalia Oreiro po 14 letech zavítala do Chile. Přiletěla tam minulý týden ve čtvrtek, aby se zúčastnila nejen Avon pochodu. Všechny předchozí Nataliiny návštěvy Chile si můžete připomenout v sekci Natalia v zemích.

Den 1 - 22.9.2016
Na letišti v Santiago de Chile Natalii přivítali fanoušci, kteří na její návrat čekali dlouhých 14 let. Hned na letišti přes video pozdravila Avon Chile.Večer v hotelu se poštěstilo několika fanouškům se s Natalii setkat.Den 2 - 23.9.2016
V pátek v 11 hodin byla Natalia živě hostem pořadu Mucho Gusto.
Natalia v pořadu prozradila, že Chile koupila film Gilda, takže ji fanoušci brzy více uvidí. Kromě filmu Gilda mluvila o tom, že kojila syna do jeho 2,5 roku, o 30kg, které přibrala v těhotenství, o společnosti, která nepřijímá, když žena řekne, že nechce mít děti. "Myslím, že každý člověk má právo si určit, jak chce žít svůj život, být šťastný." Naty také mluvila o důležitostí mamografie, o pochodu proti rakovině prsu, který pořádá Avon. Také upozornila na skutečnost, že v Argentině každý den zemře jedna žena kvůli domácímu násilí, proti čemuž také Avon bojuje. Natalia prozradila čeho se bojí, že ztratí sama sebe, svou podstatu. "Já vždycky říkám: Jestli máš řešení, není to problém. Problémy jsou ty, které nemají řešení." Natalia také v pořadu prozradila žhavou novinku, že její sestra Adriana ve čtvrtek porodila druhé dítě.Poté se zúčastnila tiskové konference značky Avon, aby představila Avon pochod proti rakovině prsu.Následně byla hostem rádio Bio Bio v rámci propagace Avon pochodu.A udělala si čas i na své fanoušky, kteří ji předali dárky pro ni a pro syna Atu. Z hotelu Sheraton také natočila pozdrav pro Paraguay, kde už se promítá film Gilda, no me arrepiento de este amor.Den 3 - 24.9.2016
V sobotu ráno byla Natalia přítomná s pozitivní energii na Avon pochodu proti rakovině prsu, jež se v Chile konal po dvacáté.Po pochodu odjela na letiště, kde se rozloučila s fanoušky a odletěla domů do Buenos Aires.Zdroj: yosoysebastiancorrea, rodrigoandres.27, gilhino, Un Lisband, Naty Belen, avoncl, trendy_tec, Claudia Sanchez, RivadaviaPress"V neděli 2. října budu na akci Domingo Amigo pomáhat nadaci Peluffo Giguens při boji proti rakovině. Už i ty můžeš přispět, počítáme s tebou." Říká Natalia v promo videu na charitativní akci Domingo Amigo, které se účastní téměř každý rok jako kmotra nadace Peluffo Giguens, kterou je od roku 1999. Akce začíná ve 13 hodin v Sala Teatro del Movie v Montevideu.Zdroj: peluffogiguensoficialVčera Natalia mluvila přes telefon s televizí CN 23, kde jí Toti Gimenez, manažer Gildy, nabídnul, aby zazpívala 1 ze čtyř neznámých skladeb Gildy, které se objevily na ztracené pásce. Jedná se o píseň, kde s hlasem Gildy hrál na kytaru zesnulý argentinský hudebník El Negro García Lopez a je to píseň pro děti. Můžeme se těšit na další novou píseň, která by měla být duet s Gildou.

Zdroj: Jose MansillaVčera se v Uruguayi konalo znovuotevření pobočky Anda ve čtvrti Paso Molino v Montevideu a Natalia byla přítomná.Zdroj: Me gusta la propaganda de anda con Natalia OreiroNatalia Oreiro v kůži Gildy. Představuje film No me arrepiento de este amor s předzvěstí úspěchu. Jak se dostala k roli svých snů a jaké jsou její plány do budoucna řekla v rozhovoru pro časopis Vientitres.Zdroj: veintitres.com.arNatalia v rozhovoru pro pořad La mañana en casa na uruguayské stanici Canal 10 mluvila o filmu Gilda, o turné, na které vyrazí v prosinci do Ruska a Izraele, o pomoci Ricarda nejen v projektu Gildy. Řekla, že lidé chtějí, aby zpívala písně Gildy živě, tak je pravděpodobné, že s nimi přijede i do Uruguaye. Dále zmínila, že nyní sbírá zkušenosti a odvahu na nějaký vlastní projekt, který by v budoucnu chtěla režírovat. Režisér Martín Sastre Natalii nabídnul, aby hrála Evitu v jeho dalším filmu, ta se tomu ale zatím brání a neví, zda roli přijmout. Co jí ale více zajímá jsou filmy o bojovnici za svobodu Juaně Azurduy a film o uruguayské básnířce Juaně Ibarbourou. Ke konci potvrdila, že svůj dům už prodala a že se odstěhovala. "Potřebovala jsem více klidu, ticha, ptáků, zeleně a tohle je v centru složitější. Potom, co jsem se stala mámou je má priorita tato, vyjet si na kole, být blízko řeky, a tak to máme."

Zdroj: canal10.com.uyVčera v 18 hodin se v Montevideu v Montevideo Shopping konala speciální premiéra filmu Gilda, no me arrepiento de este amor, organizovaná společností Ibupirac, jejíž léky Natalia propaguje v reklamách. Natalia se nejdříve podepisovala a fotila s fanoušky a poté před promítáním film představila.Zdroj: IbupiracUY, Regina MiraldoRozhovor s Natalii a Lorenou Muñoz pro server Infobae o filmu, který vypráví, jaká byla Myriam uvnitř zpěvačky Gildy, jehož natáčení bylo velmi emotivní pro všechny.
Natalia vysvětlila, proč bychom měli vidět film: "Protože je to skvělý film, je to něco, na co čekáme už hrozně dlouho, spousta lidí, je to zářivý film, zábavný, dá ti chuť zpívat, tančit, také budeš hodně plakat. A je inspirativní. Příběh o velmi statečné ženě."Zdroj: infobae.com/teleshowV nákupním centru Nuevo Centro shopping v Montevideu v Uruguayi se dnes konala tisková konference k filmu Gilda, no me arrepiento de este amor. Mimo Natalii a režisérky filmu Loreny Munoz byli přítomní také původní hudebníci Gildy.Po tiskovce Natalia rozdávala rozhovory pro uruguayská média, např. pořad Desayunos informales, kde bude rozhovor zítra odvysílán na stanici TeleDoce.Včera večer v Nuevo Centro Shopping v Montevideu byl promítán film Gilda, no me arrepiento de este amor.Zdroj: tnu.com.ar, cafeexpressradio, marten_oy, andyyvila, paolasantosuruguay, gianninasilva24Nový rozhovor s Natalii je v dnešních argentinských novinách La Nacion.
Natalia představuje biografický film o zpěvačce a vypráví, jaké je být rockovou hvězdou v Rusku.A také v novinách Pagina 12, sekce Cultura & Espectaculos, je rozhovor s Natalii: "Gilda inspirovala spoustu lidí, aby věřili sami v sebe."Krásná Natalia bude na titulní straně nedělní edice argentinského časopisu Luz s novým rozhovorem: "Jsem vášnivá romantička."Zdroj: lanacion.com.ar, pagina12.com.ar, revista_luzV sobotu 24. září se Natalia zúčastní 20. edice AVON pochodu proti rakovině prsu v parku Balmaceda v Santiagu v Chile! Začátek je v 8 hodin ráno. V neděli bude přítomná na AVON pochodu v Buenos Aires.Zdroj: corridaavon.clNatalia Oreiro byla živě hostem pořadu Morfi na stanici Telefe. Přinesla moderátorům CD soundtrack k filmu Gilda, který je nyní na prvním místě v digitálním prodeji alb v Argentině. Poté si zatančili na písně z alba. Natalia vyprávěla, jak s režisérkou Lorenou přesvědčili syna Gildy k získání práv na natáčení, jak lidé Gildu považovali za svatou, o hudebnících Gildy, jejích kamarádkách... o velmi emotivním filmu Gilda, no me arrepiento de este amor. Naty řekla, že je to poprvé, co se jí všichni z celého světa ptají, kdy bude premiéra Gildy, její fanynky se stávají fanynkami Gildy... V pořadu prostřeli jídelní stůl ve stylu k poctě Gildy a Natalia hned ochutnala nejen čokoládu.
Do pořadu také pozvaly naše české fanynky, které za Naty přijely, aby ji podpořily! Naty také vyprávěla, jak "sbalila" Ricarda, kterého poznala na hodinách jógy.
Odpoledne Natalia odjíždí do Montevidea, kde se zítra koná před-premiéra.Zdroj: Telefe, vk.com/nataliaoreiroV dnešních argentinských novinách Clarín vyšel rozhovor s Natalii Oreiro a Lorenou Muñoz o filmu Gilda, no me arrepiento de este amor, který má ve čtvrtek premiéru v celé Argentině.Zdroj: clarin.comNatalia se dnes ráno věnovala poskytováním rozhovorů v hotelu Esplendor ve městě Rosario, Argentina, v rámci propagace filmu Gilda, no me arrepiento de este amor. Večer se v Córdobě koná předpremiéra filmu Gilda.Odpoledne Natalia odletěla směr Cordoba. "Děkuji Rosario za tak vřelé přijetí. Córdobo tam jedeme! Ve čtvrtek premiéra filmu Gilda po celé zemi!"V Cordobě rozdávala rozhovory pro místní média a pózovala pro časopisy. Vše kvůli propagaci filmu Gilda v hotelu Sheraton.Večer se zúčasnila spolu s Lorenou Munoz předpremiéry filmu Gilda, no me arrepiento de este amor.Zdroj: luchomusse, gildalapelicula, nerybo10, ivannamyszkowski, vanevalent, leandrogambetta, youtube, rosario3.com, vos.lavoz.com.ar, eldoce.tv, instagram, tendenciosaweb, gizetlis, flecha_lastricoNový rozhovor s Natalii je v dnešních argentinských novinách Perfil, kde říká: "Ráda bych začala režírovat." Herečka a zpěvačka myslí, že stále existuje nerovnost mezi ženami a muži, přísahá, že se zavázala k Gildě a přiznává, že obdivuje Mujica (bývalý uruguayský prezident).Zdroj: perfil.comNatalia Oreiro s manželem Ricardem se zapojila k World Suicide Prevention Day (Světový den prevence sebevražd).
"Mluvit není jediný způsob jak vyjádřit, co se nám děje. Jestli to nemůžeš někomu říct, můžeš to napsat. Dostat emoce ven ti může pomoci v této chvíli úzkosti. Mně se líbí napsat to. Jak to vidíš ty?"
I Ricardo radí vzít si papír a tužku a napsat, co se člověku děje, když má špatné myšlenky a nemá to komu říct.Zdroj: twitter.com/margaritabruzzDnes ve 22:30 odvysílá televize Telefe speciální pořad Gilda, entre el cielo y la tierra (Gilda, mezi nebem a zemí), ve kterém poskytla rozhovor Natalia, hudebníci i kamarádky Gildy.

Zdroj: TelefeRozhovor s Natalii Oreiro pro stránku La Nacion. Natalia v rozhovoru hned ze začátku zavzpomínala na film, který poprvé viděla v kině, bylo jí 5 let. Prozradila, že měla ve školce velké problémy s chováním, například jí nudilo učit se věci zpaměti. Někdy v budoucnu by ráda čelila výzvě režírovat film. Natalia prý velmi pracovala na tom, aby se kontrolovala. Když jí věci nevycházejí, tak jak si naplánuje, velmi tím trpí. "Myslím, že postupem let budu mnohem lepší herečka, než jsem teď. Vidím věci, které jsem dělala před mnoha lety, a trochu se stydím. Beru to jako část procesu, který jsem musela podstoupit." Hodně času Natalii trvalo, než se naučila říkat ne. "Postupem času jsem pochopila, že moje práce bude mít větší smysl, když řeknu že ne. Projektům, které jsem cítila, že nejsou v tu dobu vhodné. Dříve mi nabízeli filmové komedie protože mě v nich viděli v televizi. Dnes je normální, že hraju drama ve filmu, což bylo před deseti lety nemyslitelné." Naty také mluvila o soukromí: "Vždy jsem byla obezřetná ukázat mé soukromí, proto nepreferuji sociální sítě. Dost se ukazuji díky své práci." Natalia se dále svěřila, že má teď chuť začít řídit, řidičák má, ale moc neřídí, tak přemýšlí, že si koupí elektrické auto s automatem. Dále mluvila o Gildě a filmu o ní: "Nechtěli jsme ukázat Svatou Gildu, ale skutečnou ženu, která dosáhla toho, čeho chtěla, což jí stálo hodně, ale získala to." Naty se podělila i s velmi silným zážitkem, kdy jí fanoušci Gildy mezi řečí řekli: "Gilda slíbila, že se vrátí, a vrátila se."Zdroj: lanacion.com.arNatalia Oreiro byla dnes od 11 hodin (Buenos Aires) hostem v rádiu Cien Radios.Ve 14:30 (19:30 SEČ) byla Natalia prezentovat film Gilda v pořadu El Diario de Mariana na kanálu El Trece. Natalia v pořadu představila CD, které dnes vyšlo fyzicky v Argentině, mluvila o tom, co všechno musela udělat, aby se co nejvíce podobala Gildě. Řekla, že Gildy syn má malou dcerku, která když viděla fotku Natalie, řekla: "babička Gil". Že je Natalia podobná Gildě lze slyšet na každém rohu. Dále Naty prozradila, že se ve filmu na chvíli objeví i manžel Ricardo s dlouhými vlasy v roli muzikanta.A večer byla hostem Tomate la Tarde na televizi Pública, aby mluvila nejen o filmu Gilda.Zdroj: la100.cienradios.com, ddm_oficial, tvpublica.com.arNatalia se včera 12 hodin věnovala propagaci filmu Gilda, no me arrepiento de este amor. Rozdávala rozhovory do TV pořadů, novin a časopisů.
Večer se pak zúčastnila už třetí tiskové konference k filmu Gilda, no me arrepiento de este amor v Hard Rock Café Buenos Aires.Zdroj: twitter, instagram, Crónica Televisión, Cholitas de Oreiro, cuatrobastardos, mary_putrueli, gostinaprensa, axelescuderopr, quieromivalija, emicornier, mariaceliapicNové CD Natalie Oreiro k filmu Gilda, no me arrepiento de este amor je již dostupné na GooglePlay, Itunes i Spotify!

Zdroj: ItunesNatalia Oreiro je po mnoha letech opět tváří botů značky Lady Stork, prezentuje kolekci pro jaro-léto 2017.Zdroj: facebook.com/ladystork, ladystork.comNatalii dnes čeká další promo k filmu Gilda, no me arrepiento de este amor. Poskytuje rozhovory a při přípravách tančí na písně Gildy.Zdroj: Sebastian Correa, alexispuigFotky a videa ze včerejší předpremiéry filmu Gilda, no me arrepiento de este amor, kde kromě našich českých fanynek byl i Facundo Arana. Natalia na předpremiéru zvolila šaty značky Dolce & Gabanna a kabelku s motivem Gildy, kterou dostala od ruských fanoušků.Zdroj: Dot_Baires, 4a_pared, Sebastian Correa, twitter, instagramNatalia Oreiro včera podpořila Světový den Dětské mozkové obrny, který je stanoven na 2. října.Zdroj: VeronicuchaRozhovor s Natalii pro stránku Infobae natočený v pondělí v nahrávacím studiu v Palermu. Natalia vyprávěla, jak její postava Cholito v Divokém andělovi měla ráda Gildu, jak natáčeli na poutním místě u silnice, kde Gilda zemřela. Jaká je Nataliina oblíbená píseň od Gildy? Se me ha perdido un corazón. Naty také vyprávěla, jak získali práva na natočení filmu od syna Gildy, který film ještě neviděl a asi ještě potrvá, než sebere odvahu a na film o své mámě se podívá.Zdroj: infobae.comVčera Natalia natáčela účast ve speciálním pořadu o Gildě, jež bude odvysílán tuto sobotu ve 22:30 na Telefe. V pořadu také vystoupil manžel Gildy či její muzikanti.Zdroj: Sebastian CorreaNa zítřejší 20. výročí od smrti zpěvačky Gildy vyjde časopis Gente s Natalii Oreiro jako Gilda na titulní straně. Zítra v 19:30 se koná před-premiéra filmu Gilda, no me arrepiento de este amor v Hoyts dot Baires shopping.

Natalia Oreiro prezentuje film No me arrepiento de este amor, o nezapomenutelné zpěvačce cumbii, jež zahynula před dvěma dekádami. Pár měsíců před čtyřicítkou, Natalia odhaluje, že s Ricardem netouží po dalším dítěti: "Líbí se mi být mámou jednoho dítěte."Zdroj: genteonlineNatalia byla dnes ve 12 hodin hostem pořadu Perros de la Calle na rádiu Metro. Rozhovor si můžete poslechnout zde.
Během rozhovoru moderátoři pustili i píseň Corazon Valiente, kterou Natalia nazpívala se zpěvákem Rubénem Rada pro CD, které vyjde už v pátek. Na CD je 9 písní, které zazní ve filmu a 3 jako pocta. Naty také vysvětlila, proč jí kamarádi ze školy začali říkat Cuca, podle hmyzu, který přežil bombu v Hirošimě.Natalia poskytla rozhovor i pro rádio La Once Diez do pořadu "No se puede vivir del amor".
V "No se puede vivir del amor" Natalia Oreiro mluvila s Francem Torchia o své vizi Gildy: jak uspěla v machistickém prostředí, co inspirovalo tuto popovou ikonu, jak se připravovala na svou roli. Navíc, mluvila o svých představách o lásce, o partnerství, přátelství a sexualitě.
Natalia Oreiro: "Cítím se jako ikona gayů."Zdroj: Gilda la pelicula, JuliedeJuliana, perroscalle, buenosaires.gob.ar/radiociudad, Franco TorchiaNatalia je na titulce argentinského časopisu Convivimos s novými fotkami a rozhovorem.
"My ženy jsme velmi mocné." Natalia Oreiro mluví o sobě a také o zpěvačce, kterou hraje ve filmu Gilda, no me arrepiento de este amor. Přiznává, že s Miriam Alejandrou Bianci se ztotožňuje v síle bojovat za své sny.Zdroj: Marcos Arancibia, tarjetanaranja.comDnes Naty opět dělá modelku a pózuje tentokrát pro časopis Vanidades.Zdroj: Sebastian CorreaNatalia Oreiro dnes pózovala pro další kampaň AVONu.Zdroj: Sebastian CorreaNatalia Oreiro zve své ruské fanoušky na další koncerty v Rusku, které bude mít v prosinci v rámci turné Cumbia & Tour Hits 2016.

06.12.2016 - Petrohrad
07.12.2016 - Moskva
09.12.2016 - Jekatěrinburg
11.12.2016 - Krasnojarsk
13.12.2016 - IrkutskZdroj: vk.com/pmiNatalia včera pózovala pro časopis Gente, který vyjde příští středu 7. září. Na 20. výročí od smrti zpěvačky Gildy.Zdroj: cecinissenV pátek 9. září vyjde CD soundtrack s písněmi, které přezpívala Natalia pro film Gilda, no me arrepiento de este amor.

CD bude obsahovat 13 písní:
01 - No Me Arrepiento de Este Amor
02 - Fuiste
03 - Corazón Valiente 04 - Corazón Herido
05 - Tu Cárcel
06 - Se Me Ha Perdido un Corazón (akustická verze)
07 - Te Cerraré la Puerta
08 - Paisaje
09 - Noches Vacías
10 - No Es Mi Despedida
11 - Sólo Dios Sabe
12 - No Me Arrepiento de Este Amor (Remix)
13 - Corazón Valiente - Natalia Oreiro feat. Rubén Rada

Zdroj: AmazonNatalia Oreiro byla včera hostem pořadu Susany Gimenez na televizi Telefe. Velmi emotivně zazpívala píseň Se me ha perdido un corazón na počest Gildy a pokračovala písní No me arrepiento de este amor. V následném rozhovoru Natalia mluvila o Gildě, jaká byla, jak si splnila sen ve velmi machistické době. Kvůli roli prý musela Naty zhubnout 7 kilo, jelikož Gilda byla velmi hubená, hlavně od pasu dolů. Film Gilda má všechno, není jen hudební, ale také biografií, má spoustu hudby, spoustu zábavy, ale také obsahuje něco málo z thrilleru.Zdroj: vk.com/nataliaoreiro, telefeoficialDnes byl odvysílán rozhovor s Natalii Oreiro pro rádio Nacional AM 870.
Moderátorka Graciela Borges Natalii velmi chválila. Natalia přiznala, že se cítí být také Argentinčankou, i když je z Uruguaye. Argentina ji dala možnosti být herečkou, být slavnou, splnit si sny. Mluvila o dětství, jež bylo šťastné, ráda si hrála sama, v tichu. Hodně se stěhovala, žila i ve Španělsku, odkud pochází její prarodiče. Když byla Naty malá, nerada otevírala dárky v přítomnosti lidí.
Naty mluvila o Atahualpovi, který ji v době natáčení Gildy řekl: "Mami, dospělí si nehrají, oni pořád pracují?" Odpověděla mu: "Práce maminky je hrou." Ten jí vysvětlil: "Já budu trošku pracovat, abych vydělal na hračky, budu mít 4 děti a budu si s nimi hodně hrát."
Naty vzpomínala, jak poznala písně od Gildy, po odstěhování se do Argentiny v 16ti letech. Po smrti Gildy, si Naty koupila její CD a začala být jejím velkým fandou. Nyní ve 39 letech si za pomoci maskérů zahrála třicetiletou Gildu. Naty vysvětlila, že Gilda neměla žádnou sílu, moc, i když ji lidé nazývali "Svatá Gilda." Viděli v ní světlo, naději.
Naty mluvila i o Rusku, kde nedávno představila dokument Nasha Natasha a v prosinci se tam opět vrátí. Lítá do Ruska přes Frankfurt a když pracovníci letiště zjistí, o koho se jedná, potom, co předloží pas, hned ji zahrnou úsměvy. Vzpomněla i na Tahiti, Izrael, kde zpívala. Teď na rok do Argentiny přiletí její ruská kamarádka, aby ji učila rusky. Mluvit německy ve filmu Wakolda bylo pro ni obtížné, pomáhal jí kamarád herec.
CD, které nyní vyjde s písněmi Gildy bude obsahovat 13 písní, z nichž 3 jsou poctou, které nezazní ve filmu. Poslední písneň, Corazon valiente, Natalia nazpívala s uruguaycem Negro Rada ve stylu cumbia a candombe. Film bude mít premiéru 15. září, před-premiéra se bude konat 7., na 20. výročí od smrti Gildy.
Naty řekla, že na konci roku bude koncertovat v Rusku, Izraeli a na Ukrajině.
Naty obdivuje svobodné matky, které se sami starají o dítě. Jí naštěstí velmi pomáhá manžel Ricardo. Atahualpa je fyzicky podobný na oba rodiče, oči má Nataliiny, po Ricardovi má vlasy. Malému se líbí dlouhé vlasy, nechce si je tedy nechat ostříhat.

Zdroj: Radio NacinalNaty je známá tím, že je vegetariánka, v jejím jídelníčku se tak objevují potraviny typu čočka, semínka, zelenina, ovoce, rýže, quinoa, obiloviny nebo těstoviny. Miluje také tofu a mandle.

Podle Naty se dá pár kilo snadno shodit pouze vypuštěním mléčných výrobků a vajec z jídelníčku. Natalia se také snaží pít tolik vody, kolik je možné. "Miluji ale nezdravou Coca-Colu. Také mám ráda pizzu a sladkosti, zejména čokoládu. Takže, když chci zhubnout, povolím si jíst tato jídla jen o víkendech. Během týdne cvičím a díky tomu ztratím přebytečné kalorie z víkendu. Podle mne nestojí za to vzdát se sladkostí a potravin se škrobem kvůli váze. Při dietách je vždy něco zakázáno a to může vést až k depresím, ale já myslím, že jídlo by měla být zábava, je ale nutné se naučit jíst vyváženou stravu," říká Naty.

Recept na rychlou a vydatnou večeři od Naty Oreiro:

Ingredience (1 porce):
Sušené rýžové nudle - 120 g
Sekané mandle - 2 polévkové lžíce
Slunečnicová semínka - 2 polévkové lžíce
Mák mletý - 1 lžička
Sojová omáčka - 2 polévkové lžíce
Nakrájené tofu na kostičky - 220 g

Příprava:
Sušené rýžové nudle (120 g) namočíme do teplé vody po dobu 30 minut. Poté scedíme a přendáme do mísy. Na pánvi smícháme nasekané mandle (2 polévkové lžíce), slunečnicová semínka (2 polévkové lžíce), mletý mák (1 lžička) a sójovou omáčku (2 polévkové lžíce) a směs vaříme na mírném ohni 10 minut. Poté přidáme do pánve kousky tofu (220 g). Mícháme dokud tofu neprojde varem. Poté smícháme s nudlemi v misce.

"Tato večeře je nejen vynikající, ale má také potřebnou výživovou hodnotu. Ráda tento pokrm vařím ve večerních hodinách, když mám velký hlad," říká Naty k receptu.Zdroj: 7days.ruNatalia Oreiro se zúčastní Avon pochodu proti rakovině prsu, který se koná v Buenos Aires v neděli 25. září. Začátek je v 8:30 v Palermu.Zdroj: FundacionAvonArgentinaNatalia zveřejnila video ze zkoušky na zítřejší televizní pořad Susany Gimenez, kde bude živě zpívat písně od Gildy. Zazpívá tedy minimálně Se me ha perdido un corazon a No me arrepiento de este amor! Natalia trénovala ještě ze svého nahrávacího studia, které má u domu v Palermu.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroTuto neděli 28. srpna bude Natalia Oreiro hostem pořadu Susany Gimenez na argentinské televizní stanici Telefe. Natalia bude mluvit o filmu Gilda, jehož premiéra se blíží, a také zazpívá pár songů. Pořad je možné sledovat online zde ve 22 hodin (3 ráno u nás).

Zdroj: TelefeNákupní centrum Nuevocentro Shopping Uruguay pořádá soutěž o získání lístků na před-premiéru filmu Gilda s přítomností Natalie Oreiro. Je potřeba přijít do obchoďáku ve dvojici, ve sluchátcích si poslechnout píseň Gildy, uhádnout název songu a díky kupónu se zúčastnit o slosování. Také je možné se vyfotit s plakátem s tělem Natalie Oreiro, nahrát na sociální sítě a zúčastnit se o lístky na předpremiéru s Natalii.Zdroj: NuevocentroShoppingUyNatalia včera navštívila svou kamarádku, herečku Gracielu Borges a poskytla rozhovor do pořadu "Una Mujer", který bude zveřejněn tuto neděli ve 13. hodin na rádiu Nacional AM 870.Zdroj: borgesgra, NacionalAM870, ExploculturalPo Un sol para los chicos, v sobotu 13. srpna večer, se Natalia s manželem vydali na vystoupení uruguayského hudebního skladatele, zpěváka, herce Rubéna Rada do klubu Torquato Tasso, Buenos Aires.Zdroj: RADA Confidence, TwitterPo 16 letech Natalia opustila svůj dům ve známé Palermské ulici Santa Rosa v Buenos Aires, aby se odstěhovala na sever se svým manželem a synem Atou. Místo nového bydliště hodlá střežit jako tajemství pod 7mi zámky. Natalia chtěla dům prodat už před dvěma lety, ale po tom, co se tato informace dostala do médii, se rozhodla nabídku stáhnout. Nyní už je to bohužel definitivní a asi nejvíce dům bude chybět fanouškům, kteří Natalii u domu navštěvovali.Zdroj: laubfal.comPo 14. letech vychází nové CD Natalie Oreiro, tentokrát s přespívanými písněmi od zpěvačky Gildy. CD je soundrackem k filmu Gilda, no me arrepiento de este amor, které bude mít premiéru v Argentině 15. září. Přesné datum vydání CD se ještě neví.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia v pátek poskytla rozhovor pro sekci Conversaciones novin La Nacion, jež by měl být brzy online.Zdroj: instagramVčera se konala 25. edice charitativního pořadu Un sol para los chicos. Natalia tentokrát pořad nemoderovala, jen představila reportáž, kterou natočila před pár dny na seminářích rodičů, kteří mezi sebou sdílejí své zkušenosti z výchovy dětí.Zdroj: El TreceNatalia podpořila kampaň časopisu Hamartia Yo no miento (Já nelžu) proti sexuálnímu zneužívání dětí: "Jestli ti nějaké dítě, které znáš, tvůj syn, tvůj synovec, bratranec nebo kamarád, klidně i soused, řekne, že byl zneužitý, věř mu. Vždy mu věř. Protože děti nelžou. Děti nelžou, věř jim. Ty se také připoj, čekáme tě v neděli 14. v 19:30 v klubu Premier."

Zdroj: Revista hamartiaNatalii už sleduje na sociální síti VK.com přes 100 000 fanoušků, tak jim natočila pozdrav.

"Ahoj, jak se máte? Jsem velmi šťastná, protože jsme dosáhli 100 000 přátel, moc děkuji, posílám vám velkou pusu. Velmi brzy přichází CD Gildy k tanci a zpěvu, takže budete mít spoustu překvapení na této stránce, a spoustu soutěží a věcí, které se vám budou líbit, takže je nepropásněte. Mám vás moc ráda, miluju vás. Spoustu pus. Papapa"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia jako ambasadorka Unicefu včera navštívila skupinu mladých matek. Zítra bude moderovat část charitativního pořadu Un sol para los chicos v Buenos Aires, kde bude reportáž odvysílána. Pořad se začíná zítra ve 12:00 (Argentina).Zdroj: TwitterUž v neděli vyjde časopis Viva jako příloha argentinských novin Clarín s Natalii Oreiro na titulce s popiskem "Svatá Oreiro". Před premiérou filmu o Gildě, Natalia Oreiro vypráví, jak se vtělila do postavy. "Její fanoušci mě vidí jako nějaké médium," do té míry, že ji spousta z nich žádala, aby vyléčila jejich nemoci (Stejně jak tomu bylo u Gildy).Zdroj: TwitterOficiální trailer k filmu Gilda, no me arrepiento de este amor, ve kterém si Natalia zahrála roli zpěvačky Myriam Alejandry Bianchi, která si ve třiceti letech splnila životní sen a začala zpívat. Bohužel pár let na to tragicky zahynula. Film bude mít premiéru v argentinských kinech 15. září.Zdroj: Natalia OreiroVčera Natalia pózovala pro Lady Stork!Zdroj: jorgeoleonNa svém účtu na sociální síti VK.com zveřejnila Natalia fotky z nahrávacího studia z příprav desky s jejími písněmi od Gildy s popiskem: "Nové CD přichází."Zdroj: VK.com/nataliaoreiroVčera večer se konala módní přehlídka a představení nové kolekce od Las Oreiro pro jaro-léto 2016/2017 v nákupním centru Alcorta Shopping v Buenos Aires. Natalia s těhotnou sestrou Adrianou (43), která je v 8. měsíci, byly přítomné. Adriana čeká druhou holčičku, která dostane jméno Bianca.Zdroj: VK.com/nataliaoreiro, instagram, twitter, Marcos Arancibia, Naty Tebes, clarinextrashow, ciudad.com.ar, mundotkm.comV hotelu InterContinental Buenos Aires se večer konala prezentace parfému Little Gold Dress od Avonu. Natalia i tentokrát stylově zvolila podle parfému zlaté šaty.Zdroj: yosoysebastiancorrea, richimindi, dieperlaNová kolekce od Las Oreiro "Mermaid" pro jaro-léto 2016/2017, která je inspirovaná Řeckem a jeho typickými bílými domky, bude představena na zahájení týdne módy Bafweek v Alcorta Shopping, Buenos Aires ve čtvrtek 4. srpna v 19 hodin.Zdroj: Las OreiroNatalia je na titulce časopisu Cosmopolitan s novými fotkami a rozhovorem!
Nedávno sklidila úspěch v Rusku (znovu) a připravuje se na premiéru filmu Gilda, no me arrepiento de este amor, příští měsíc. Mezi svými pracovními projekty nám prozrazuje klíč k riskování jak zvládat vše bez umření a přiznává svá maxima v lásce.Zdroj: Cosmopolitan, cristhianclavoycanela.comVčera večer Natalia pózovala pro další kampaň kosmetické značky Avon.Zdroj: Sebastian CorreaNatalia dnes zapózovala a poskytla rozhovor pro časopis Convivimos k propagaci filmu Gilda.Zdroj: GildaLaPelicula, Sebastian Correa, VK.com/nataliaoreiroRozhovor s Natalii pro pořad Showbiz televize CNN odvysílaný 21. července. Natalia mluvila o velké zodpovědnosti z moderování cen Premios Platino, které měla moderovat se dvěma herci ze Španělska a Mexika. Také mluvila o filmu Gilda, který bude mít v září premiéru, a řekla, že se nejedná o muzikál, i když je ve filmu hodně hudby, ani to není biografie, i když mluví o skutečném člověku. Jedná se o melodrama, velmi dojemný film.Zdroj: cnnespanol.cnn.comDnes vychází nové číslo argentinského časopisu Hola Argentina, kde je Natalia na titulce se svým synem Atahualpou.
Natalia, intimně s Atahualpou, svým 4 letým synem na nepublikovaných fotkách.Zdroj: Hola ArgentinaNatalia Oreiro včera moderovala předávání latinsko-amerických cen Premios Platino 2016, které se letos konaly v Punta del Este, v její rodné Uruguayi. Moderovala po boku španělského režiséra Santiaga Segura a Mexičana Adala Ramones. Ceny se vysílaly živě pro více než 50 zemí Latinské Ameriky. Natalia na předávání cen vystoupila s portugalskou písní Garota de Ipanema.Zdroj: Jimmy Baikovicius, peru.com, TNT, Natalia Oreiro Siempre, gustsaldana_Natalia se včera objevila na konferenci k cenám Platino, které se dnes předávájí a které Natalia bude moderovat a také zazpívá. Včera poskytla také hned několik rozhovorů, pro rádia, televize.Zdroj: instagram, El Observador, TNTNatalia Oreiro pro časopis Rumbos: "Sociální mandát po nás vyžaduje hodně, musíme být perfektní."

Před premiérou filmu, v němž hraje Gildu, nám zpěvačka říká, jaká jsou nebezpečí vtělit se do kůže populární ikony. Intimní rozhovor o hraní, mateřství, násilí vůči ženám v dnešní společnosti.Zdroj: rumbosdigital.comDnes byl oznámen další koncert turné Cumbia & Tour Hits 2016 v ruském sibiřském městě Irkutsk, nedaleko hranic s Mongolskem. Koncert se bude konat 13. prosince.

Zdroj: VK.comNatalia Oreiro děkuje za 50 000 příznivců na sociální síti VK.com!Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia se s manželem Ricardem připojila k projektu Justicia por Marina i Majo (Spravedlnost pro Marinu a Majo). Cílem kampaně je zajistit spravedlivý trest pro vrahy dvou dívek z Argentiny, které byly zavražděny při své dovolené v Ekvádoru letos v únoru.Zdroj: facebook.com/2016MENDOCINASDESAPARECIDASENECUADORNatalia je momentálně v Punta del Este, Uruguay a užívá si místní krajinu spolu s rodinou. Už v neděli tam bude moderovat předávání cen Premios Platino!Zdroj: vk.com/nataliaoreiroVčera se fotily promo fotky s Natalii pro film Gilda, no me arrepiento de este amor!Zdroj: rothomas2Časopis Para Ti už je venku s novým rozhovorem a fotkami Natalie, focené po prezentaci Avonu minulý čtvrtek.
Její jméno generuje chválu a dobré vibrace. Její charisma ji pomáhá zazářit ve všech projektech, kterým čelí, jak v kině, tak v televizi nebo hudbě. Nyní je ambasadorkou krásy od Avonu a sedla si s Para Ti, aby mluvila o všem: lásce, ambici, mateřství a mnoho dalším.Zdroj: zinio.com, Natalia Oreiro SiempreDnes byl oznámen další koncert turné Cumbia & Hits v Krasnojarsku, 11. prosince! Lístky jsou již v prodeji.

Zdroj: krasticket.ruNatalia Oreiro: "Už jste slyšeli a stáhli si můj nový singl No me arrepiento de este amor? Udělej to teď!"
iTunes - Amazon - GooglePlayZdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia poskytla krátký rozhovor i pro noviny Clarín: "Jsem fanynka módy a oblečení." Herečka, úspěšná zpěvačka a návrhářka "Las Oreiro" je nová ambasadorka Avonu. Tato značka prezentuje nový parfém "Little Black Dress. A ona debutuje v kině jako Gilda.Zdroj: clarin.comNatalia se připojila a podpořila projekt organizace Atar nazvaný #conocerAtaxia (Poznání Ataxie), nemoci nervové soustavy.Zdroj: instagram.com/atar.ongNatalia Oreiro dnes pózovala pro argentinský časopis Viva! Vypadá to, že propagace filmu Gilda se již rozjíždí!Zdroj: instagram.com/yosoysebastiancorreaNatalia včera poskytla rozhovor pro server EFE, jako spolu moderátorka nadcházejících cen Platino. "Jako filmoví diváci jsme zahlceni zahraničními filmy, což není špatné, ale často nám nenabízejí možnost dozvědět se trochu víc o naší kultuře, vidět více filmů v našem jazyce," řekla.A pro La Nacion Natalia spolu s kostymérem Juliem Suárez odhalila, jak docílili vzhledu, který definoval Gildu, cumbia zpěvačku, o níž byl natočen film, který bude mít premiéru v září, 20 let od její smrti.Zdroj: efe.com, lanacion.com.arV novém číslo ruského časopisu Glamour je rozhovor s Natalii a nové fotky, focené při dubnové návštěvě Moskvy.Zdroj: VK Natalia Oreiro Siempre, pressa.ruVe středu 6. července oslavil 20. výročí Dětský domov Pimpinela v Buenos Aires a Natalia vedle dalších osobností pořála domovu vše nejlepší k výročí. Natalia navštívila domov poprvé v roce 2001.Zdroj: Aladino ProduccionesV pátek 15. července společnost Sony Media Argentina vydá singl písně "No me arrepiento de este amor" Natalie Oreiro z filmu Gilda.Zdroj: TwitterV neděli se byla Natalia podívat na divadelní hru Somos Child Free v divadle Paseo la Plaza, kde hraje její kamarádka Valeria Lorca. V zákulisí si Natalia s ostatními zatančila na píseň Happy od Pharella Williams.Zdroj: Valeria Lorca, Somos ChildFreeNatalia dnes odpoledne ještě pózovala pro časopis Para Tí.Zdroj: yosoysebastiancorreaAVON Argentina dnes v hotelu Four Seasons v Buenos Aires představila Natalii jako novou ambasadorku této kosmetické značky. Natalia nyní v kampani propaguje parfém Little Black Dress.
"Jsem velmi šťastná a pyšná, že jsem novou ambasadorkou Avonu. Moje první práce byla jako modelka v reklamě na Avon. A moje máma nabízela Avon ve svém kadeřnickém salónu v Uruguayi."Zdroj: RossanaCodas, claudinaprensa, majogrillo, AvonArg, AntoWedding, PresenteRSENatalia se objevila na promo plakátech Avon pochodu proti rakovině prsu, který se bude konat v neděli 25. září od 8:30 v Buenos Aires.Zdroj: Avon ArgentinaDen 1 - 28.6.
Odpoledne Natalia přistála na letišti v Moskvě. Cílem její cesty je představení dokumentu Nasha Natasha na Mezinárodním filmovém festivale.


Den 2 - 29.6.
Natalia se kolem poledne spolu s režisérem Martín Sastre zúčastnili tiskové konference k premiéře dokumentu Nasha Natasha, který má v Rusku premiéru na Mezinárodním filmovém festivale. V dokumentu je také zmínka o České republice a dalších zemí.

Dokument se ukázal být velmi dojemný. Natalia v něm vzpomíná na těžké chvíle svého dětství, nebo ve scénách prochází opuštěná rodná místa, z kterých ukápne slza i skeptikům. Podle režiséra a Natalie nechtěli, aby byl dokument životopisným snímkem. Chtěli ukázat, že každá dívka si může splnit svůj sen, pokud půjde dál a nebojí se překážek. Druhým cílem bylo ukázat, že v Rusku existuje taková láska k této uruguayce, která trvá už mnoho let. Již více než 15 let fanoušci Divokého anděla sledují život Natalie. Dávají jí dárky nejen pro ni, ale i pro jejího manžel a syna.
"Film je také poctou mým fanouškům, aby pochopili, že si opravdu vážím každého z nich, i dárků, které mi darují pro syna. Například v dokumentu Ata hraje na kytaru, kterou dostal od mého fanouška."


Večer byla Natalia a režisér Martín Sastre na posledním promítání dokumentu Nasha Natasha v rámci Moskevského mezinárodního filmového festivalu v Moskvě, Rusko.


Den 3 - 30.6.
Natalia oblékla dlouhé červené šaty a od 17:40 SEČ zářila na červeném koberci Mezinárodního filmového festivalu v Moskvě. Natalia oblékla šaty z aktuální kolekce značky Naeem Khan. Natalia na slavnostní ceremonii filmového festivalu v Moskvě nejen moderovala malý kousek, ale také vystoupila s remixem písně Cambio dolor.


Den 4 - 1.7.
Natalia ráno poskytla rozhovor pro ruský časopis 7Days. V 11:20 hod (SEČ),byla online na chatu, kde odpovídala na otázky fanoušků ze sociální sítě VKontakte.
V rozhovoru Natalia přiznala, že debutuje se sociální sítí v Rusku VK.com. Je to její první oficiální účet. Mluvila o dokumentu Nasha Natasha, který je dárkem pro její ruské "přátelé". Vždy si strážila své soukromí, ale v dokumentu ukázala, jaké bylo její dětství, kde vyrůstala, kdo byli její přátelé z dětství. Ráda by procestovala celé Rusko a měla ruský pas. Občas se jí v snech zdá, že mluví rusky. Na otázku po kom se jí stýská z Divokého anděla řekla, že s Facundem je velká kamarádka a často jsou v kontaktu, ale kdo jí chybí a nedávno zemřel, je Lydia Lamaison (Angelika). Jaké dárky nerada dostává? Kuřata, která nejí. Proč nezpívá v Argentině a má koncerty jen v Rusku. Protože se jí líbí zpívat v Rusku, líbí se jí cestovat, přípravovat turné, učení se slovíček. Líbí se jí výlety do Ruska. Možná ale v Argentině udělá koncert s písněmi Gildy. V září určitě vyjde CD s písněmi, od října budou v Rusku a představí je na koncertech v Rusku. Už se jedná, aby Gilda přišla i do ruských kin. Ale fanoušci musí projevit zájem a snažit se dostat film do kin, tak jako propagovali zájem dostat film Nasha Natasha na filmový festival. Když byla Naty mladší, chtěla mít vlastní ostrov, malovala se na ostrově uprostřed moře. Nyní jí stačí pěstovat rostliny na venkově. Má hodně snů, nyní je jejím snem naučit se rusky. Merlínovi se líbí píseň Cheburashka a z Nataliiných písní se mu nejvíc líbí Rio de la plata. Natalii nezajímá hrát v Hollywoodu, Spojené státy jí nejsou sympatické, cítila tam samotu. Ráda by napsala příběh a režírovala film...
Odpoledne odletěla z Moskvy domů.Zdroj: VK.comDnes v 19:30 moskevského času se premiérově promítá dokument Nasha Natasha na filmovém festivale v Moskvě. Natalia je právě na cestě do Moskvy a zúčastní se některého z následujících promítání spolu s režisérem Martínem Sastre, který už je v Moskvě.Zdroj: Martín Sastre, dimavanslovrusVčera se v Brně konalo mezinárodní setkání fanoušků Natalie Oreiro, spojené s promítáním koncertu z turné Nasha Natasha 2014 a pár dalších překvapení v místním kině. Na setkání dorazili fanoušci z České republiky, Slovenska, Polska a Maďarska. Moc děkujeme za Vaši účast!!!


Sama Natálka nás v kině pozdravila skrz krásné video, o které se s Vámi tady podělíme.


A tímto my zdravíme jí.
Saludo para vos, Naty!Zdroj: NataliaOreiro.czVčera se konalo slavností otevření nového butiku Las Oreiro v Av. Alvear ve čtvrti Recoleta v Buenos Aires. Natalia i s Adrianou byly přítomné. Příští kolekce bude inspirována Řeckem, kam se jela Adriana minulý osobně podívat.Zdroj: VK Natalia Oreiro Siempre, Susana_revista, ciudad.com.ar, untedetiloporfavor, Yessica, Marcos, primiciasya.com, revista_luzNatalia je konečně na titulce časopisu Divague, který je slibován již od konce minulého roku.Zdroj: twitter.com/MoreLopezBlanco, instagram.com/machadito, instagram.com/jorgeoleonDalší koncert turné Cumbia & Tour Hits se bude konat 6. prosince v Petrohradě.

Zdroj: vk.com/oreiro_concerts_in_russia20. května byl otevřen další obchod Las Oreiro v Avenida Alvear, Buenos Aires. Příští čtvrtek, 23. června od 19 hodin, se bude konat slavnostní otevření.Zdroj: Claudia Sanchez, luciocanDnes byl oznámen druhý koncert turné Cumbia & Tour Hits a to v ruském Jekatěrinburgu 9. prosince v hale Cosmos. Lístky jsou již v prodeji.

Zdroj: ekb.kassy.ru, vk.comNatalia včera nahrávala rozhovor pro pořad k poctě Alejandra Romay, jež zemřel minulý rok.Zdroj: luisitobarrosRežisér Martín Sastre potvrdil, že bude on a Natalia Oreiro přítomná na premiéře dokumentu Nasha Natasha 27. června na Mezinárodním filmovém festivale v Moskvě. Naposledy byla Naty v Rusku před dvěma měsíci, v dubnu.

Zdroj: Martín SastreNatalia dnes pózovala na propagační fotky k nové kolekci od Las Oreiro pro jaro/léto 2016/2017. Kolekce by měla být představena v srpnu-září.Zdroj: Sebastian CorreaRežisér Martín Sastre zveřejnil kousek z dokumentu Nasha Natasha, který bude mít světovou před premiéru na 38. Mezinárodním filmovém festivale v Moskvě, konající se od 23.-30.6.2016.

Zdroj: Martin SastreNatalia Oreiro se vrácí do Ruska s dalším turné, nazvané Cumbia and Tour Hits. Dnes bylo oznámen první koncert v Moskvě, 7. prosince v Crocus City Hall, lístky jsou ode dneška v prodeji.

Zdroj: msk.kassir.ruNatalia Oreiro spolu s režisérkou Lorenou Muñoz a dalšími, včera oslavili v přítomnosti médii ukončení natáčení filmu Gilda, no me arrepiento de este amor. Na after-party si pak Natalia s ostatními užila karoake.Zdroj: Gilda - la peliculaNatalia včera poskytla rozhovor pro rádio AM 1110. Mluvila o natáčení filmu Gilda, jak se setkávala s původními přáteli Gildy, její rodinou, hudebníky. Opět se vrátila k nečekanému získání ceny Martín Fierro. Zmínila starou kauzu, kdy se její rodiče museli prokázat testy DNA. Připomněla začátek kariéry, výhru v soutěži Xuxy atd.

Druhý rozhovor byl pro Radio Plata, kde jde v pozadí slyšet hrajícího si malého Atitu. Natalia řekla, že bude v červenci moderovat Premios Platino, což je pro ni velká zodpovědnost. Potvrdila, že natáčení filmu Gilda skončilo 28. května v 5 hodin ráno, emotivní scénou v dešti. Dále mluvila o natáčení filmu Gilda, o Gildě, o jejím synovi, který ve filmu nehrál, o původní kapele Gildy, s kterou Natalia nahrávala songy. O tom, jaké pro ni je, získávat ceny za projekty, ve kterých hraje.
"Já si v životě moc užívám, to co dělám, jsou velmi pozitivní člověk, vždy vytvářím pracovní skupinu, kde je velmi dobrá energie. Minulý týden jsem oslavila 39. narozeniny, cítím se velmi mladá, mám velmi mladistvou duši."
Film Gilda bude mít premiéru 15. září.

Zdroj: Natalia Oreiro SiempreNatalia se právě teď v Mercedes Haus, Buenos Aires, účastní představení nominacích v cenách Premios Platino, které bude Natalia moderovat za dva měsíce v Uruguayi. Natalia bude moderovat předávání cen se Santiagem Segura.Zdroj: twitter.com/PremiosPLATINONatalia Oreiro je novou tváří pro AVON Argentina!Zdroj: Avon ArgentinaNatalia včera poskytla rozhovory po telefonu pro rádia Continental a Mitre v zákulisí natáčení.

V rozhovoru pro rádio Continental Natalia řekla, že jsou v 7. týdnu natáčení filmu Gilda a příští týden je posledním natáčecím. Vyprávěla, jak bylo obtížné získat práva k natáčení, protože pro syna Gildy je to především máma Miriam, nikoli Gilda. Naty s Lorenou synovi Gildy napsaly dopis a Naty pro něj nazpívala song Gildin song, a nakonec tedy svolil, že se může o jeho mámě natočit film. Naty řekla, že ve filmu také chtěli ukázat, jaká byla Gilda předtím, než se stala hvězdou, jaké bylo její dospívání, jakou byla mámou... Trailer k filmu byl nyní představen na festivale v Cannes. CDčka k filmu vyjdou ve stejnou dobu jako film. Dále Naty přiznala, že byla překvapená, když vyhrála minulý týden cenu Martín Fierro za roli v seriálu Entre Caníbales a že opravdu ztratila svůj smaragdový prsten ještě před udílením cen, když se byla po přípravách vyfotit na balkón hotelu. A nechyběla řeč o Rusku a o připravovaném dokumentu Nasha Natasha.

V rozhovoru pro Mitre Naty mluvila o nečekané výhře na cenách Martín Fierro. Přišla se pobavit s přáteli, a nečekaně vyhrála. Na otázku, proč je nyní tak hubená odpověděla, že je to kvůli filmu. Při natáčení filmu Infancia clandestina pro roli přibrala 5 kilo, nyní pro Gildu zhubla. Dále vyprávěla o Gildě, o natáčení s původními hudebníky, o synovi Gildy. Natalia také vysvětlila, proč s ní Ricardo nechodí na předávání cen, nechtějí se moc vystavovat. Byly zmíněny i nekonečné fámy o tom, že je Natalia těhotná, což se Naty děje už skoro od začátku její kariéry. Naty řekla, že ty fámy vznikly asi po tom, co ji viděli chodit na nějaká vyšetření, která podstupuje vždy před začátkem natáčení projektu, aby zjistila, v jaké je kondici atd. Ke konci také mluvila o ztrátě prstenu na cenách Martín Fierro.

Zdroj: Natalia Oreiro SiempreDnes od 19. hodin (čas ART) se v Montevideu koná charitativní pořad Todos por los niños a Natalia jako vždy podporuje tuto akci Unicefu a ve videu říká: "Chránit práva dětí je naše povinnost. Navštiv stránku na obrazovce a můžeš přispět." Natalia tentokrát pořad nemoderovala, přispěla alespoň natočením video, ve kterém sdělila své zkušenosti s mateřstvím.Zdroj: Unicef UruguayNatalia dnes během příprav na natáčení filmu Gilda natočila děkovný vzkaz pouze pro ruské fanoušky.
"Vše nejlepší k narozeninám mně. Ahoj Rusko, jak se máte? Mám vás moc ráda, moc děkuju za všechny láskyplné narozeninové vzkazy, za všechna krásná videa, která jste udělali, za všechny vzkazy, které jste poslali mým přátelům, aby mi je předali. Miluju vás z celého srdce. Miluju vás. Určitě se uvidíme! Nasha Natasha (dokument) pokračuje skvěle, bude se vám líbit. Na konci roku přijedu na koncerty, mám vás moc moc moc moc ráda, právě teď mě češou. Protože natáčíme film o Gildě, který také uvidíte. Miluju vás z celého srdce. Brzy se uvidíme!"Zdroj: Martin SastreNatalia Oreiro získala cenu Nejlepší herečka za výkon v seriálu Entre Caníbales na včerejších cenách Martín Fierro 2016! Gratulujeme!!!

"Wow, jsem v šoku. Moc děkuji. Popravdě jsem to nečekala, že vyhraji. Moc děkuji společnosti Aptra, moc děkuji krásné Lali, Anitě, dvěma velkým kamarádkám. Také se chci s cenou podělit s ostatními nominovanými, které jsou geniální herečky, se kterými jsem kamarádka. Chci hluboce poděkovat Juanovi (Campanella, režisér), že ve mě věřil, abych ztvárnila tak obtížnou roli. Také děkuji Telefe, Thomasovi, že se odvážil dát do programu rodinné televize seriál, který obecně mluvil o násilí. Možná, že výsledky nebyly takové, jaké kanál očekával, ale myslím, že jak řekl Joaquín, existují věci, které jsou také důležité. Děkuji všem ženám, které mi pomohly ztvárnit mou postavu, vyprávěním svým příběhů. Moc děkuji. Minulý rok byl pro mě velmi drsným ztvárnit ženu, která byla zneužita, ale nyní více rozumím ženám, které jsou každodenně doma vystavovány násilí. Děkuji celému týmu, uměleckému, střihačům, produkci, kostymérům, maskérům, všem úžasným hercům, Mariovi, Natalii, Joaquinovi, Benjamínovi, všem! Skvělý tým! Ni una menos (heslo proti násilí na ženách). Děkuji!"Zdroj: Tele Show ArgentinaArgentinské noviny Perfil dnes píší o natáčení filmu Gilda. Natalia v rozhovoru pro noviny řekla, že v neděli 3. dubna byla za Gildou na hřbitově Chacarita, aby na hrob přinesla květiny a požádat ji o svolení před natáčením. "Bylo velmi těžké vidět, že tam nebyl pouze její hrob, ale i její dcery a matky, které také zemřely při nehodě. Hodně jsem plakala."Zdroj: perfil.comV pátek přišla na natáčení filmu Gilda, Adriana, blízká kamarádka Gildy z dětství a dospívání, která nemohla uvěřit, že je Natalia Gildě tak podobná jak fyzicky tak duševně.Zdroj: gildalapeliculaKrátká zmínka o tom, že Natalia Oreiro točí film o životě zpěvačky Gildy se objevila v dnešním pořadu Top Star na TV Prima!Zdroj: iprima.czNatalia se včera ve 20:30 v Buenos Aires zúčastnila prezentace knihy Divas, která obsahuje 16 rozhovorů s nejvýznamnějšími ženami Argentiny, tedy i s Natalii. Prezentace se konala v rámci 42. Feria International del Libro de Buenos Aires (Mezinárodní veletrh knih).
Natalia na akci měla premiéru jako reportérka a dělala rozhovor s Hectorem Maugeri, autorem knihy Divas a subdirectorem časopisu Caras.Zdroj: Claudia Sánchez, Revista Caras, elportaldecatalina.com, Las Fieles de Oreiro, Marcos Arancibia, exitoina.perfil.com, Natalia Oreiro SiempreNatalia Oreiro se opět připojila k Fundación Sí a pobízí, aby se lidé připojili a pomohli lidem z oblastí postižených povodní v provinciích Argentiny. Lidé mohou přispět finančně, nebo jídlem, dětskými plenkami...Zdroj: sifundacionNaty dnes měla pracovní sobotu a pózovala pro nějaký photoshoot (Avon). Jak jí to slušelo se můžete podívat ve fotogalerii.Zdroj: instagram.com/yosoysebastiancorreaNatalia Oreiro je nominovaná v kategorii Nejlepší herečka v argentinských cenách Martin Fierro 2016, které se budou předávat 15. května. Svou nominaci získala za roli Ariany/Angeles v seriálu Entre Caníbales. Mezi další herečky nominované v letošních cenách Martín Fierro ve stejné kategorii patří: Lali Espósito, Gabriela Toscano, Ana María Picchio a Belén Blanco.Zdroj: eltreceprensaDen 1 - 8.4.
Natalia Oreiro dnes odpoledne dorazila do Moskvy, kde ji na letišti čekali fanoušci.


Den 2 - 9.4.
Ráno byla Natalia na zvukové zkoušce, poté se zúčastnila autogramiády v nákupním centru v Moskvě, pózovala na Rudém náměstí a večer vystoupila na hudební akci Super Diskoteka 90x. Tentokrát zazpívala místo písně Tu Veneno, song Rio de la Plata, poté Me muero de amor a Cambio dolor.


Den 9 - 10.4.
Natalia ráno od 8 ráno v hotelu The St. Regis Moscow Nikolskaya, kde byla ubytovaná, pózovala pro ruský časopis Glamour a Palette. A při odpoledním odjezdu z hotelu se opět fotila s fanoušky v autě a poté odjela na letiště.Zdroj: Vk.comVčera začalo natáčení filmu Gilda, no me arrepiento de este amor a už se objevují fotky a krátká videa. O víkendu Natalia vystoupí v Moskvě na hudební akci Super Diskoteka 90x.Zdroj: gildalapeliculaNatalia prý při čtvrteční tiskové konferenci k filmu Gilda potvrdila, že bude podruhé tetou, její sestra Adriana (43) je těhotná a čeká druhé dítě. Adriana má dceru Miu, která bude mít letos 10 let. Naty bude tedy podruhé tetou a poprvé babičkou, protože i Ricardova dcera je těhotná.
Podle serveru EscribiendoCine bude mít Natalia speciální účast ve filmu Los últimos, kde si zahrají herci Germán Palacios, Peter Lanzani a který se bude natáčet nyní v dubnu.

Zdroj: Clarin.com, escribiendocine.comVčera odpoledne se konala prezentace a tisková konference k připravovaného filmu Gilda, no me arrepiento de este amor (Gilda, nelituji této lásky). Gildu ztvární Natalia Oreiro a Angela Torres, která bude hrát Gildu v mladším věku. Natáčení filmu začne v pondělí 4. dubna, premiéra je naplánována na září, 20 let od smrti Gildy.

Gilda byla "tropická" zpěvačka, která si po třiceti letech splnila svůj dětský sen a rozjela velkou hudební kariéru, kterou si 6 let plně užívala, když tragicky zemřela při autonehodě spolu s matkou i svou dcerou a třemi hudebníky.
Natalia Oreiro si po letech splní sen a zahraje si svou vysněnou roli a navíc bude co-producentka tohoto filmu, ke kterému po mnoha letech konečně dostali práva k natáčení od syna Gildy.
Natalia na tiskové konferenci mimo jiné vyprávěla, jak se setkala s kamarádkami Gildy, které ji vyprávěly, jaká Gilda byla, co se jí líbilo, půjčily jí kostými Gildy, které se napodobí a budou použity ve filmu. Také řekla, že bude vydáno 2CD - sountrack pro film a druhé jako pocta Gildě s jejími písněmi upravenámi na dnešní dobu.Zdroj: eugemasu, instagram, twitter, Natalia Oreiro Siempre, ciudad.comDnes ráno Natalia u sebe doma v nahrávacím studiu poskytla rozhovor pro Telefe Noticias o připravovaném filmu Gilda, no me arrepiento de este amor. Natalia už změnila svou přirozenou barvu vlasů na tmavě hnědou, a ostříhala ofinu, aby se co nejvíce podobala zesnulé zpěvačce Gildě. Dnes odpoledne se koná tisková konference o filmu.Zdroj: twitter.com/Pilarsmith, telefenoticias.com.arNatalia je novou tváří léku proti bolesti Ibupirac a v nové reklamě zpívá svůj slavný hit "Vyměním bolest za svobodu", který se pro lék proti bolesti docela hodí, nemyslíte?Zdroj: NotableV sobotu 9. dubna ve 12 hodin se bude konat před-párty a autogramiáda s hosty hudební akce Super Diskotéka 90x, tedy také s Natalii Oreiro v Evropském nákupním centru v Moskvě. Večer Natalia vystoupí již po čtvrté na zmíněné hudební akci.
Značka Pallete Schwarzkopf pořádá soutěž o lístky na vystoupení Natalie Oreiro, stačí se vyfotit s nějakou věcí nebo fotkou Natalie.Zdroj: vk.com/palette, vk.com/superdiscotekaNatalia Oreiro znovu vyvrátila spekulace o těhotenství a potvrdila: "Budeme prarodiči, ne rodiči". Tentokrát se špatně vyjádřil Omar Mollo, bratr Ricarda v rozhovoru pro rádio, ale Natalia poté potvrdila, že mámou bude Azul (27), druhá dcera Ricarda "Nejsem těhotná, Omar to spletl s těhotenstvím Azul, dcery Ricarda, budeme prarodiči, nikoli rodiči."

Zdroj: ciudad.com.arV neděli 13. března byl odvysílán poslední díl telenovely Divoký anděl (1998-1999) na české televizní stanici Relax a hned v pondělí začala telenovela opět od začátku, po čtvrté bez přestávky za sebou! Telenovela je vysílána každý den hned několikrát, stejně tak telenovela Jsi můj život (2005-2006) také s Natalii a Facundem Arana.
Česká republika je jediná země, kde se tato telenovela vysílá tolikrát za sebou!

Zdroj: TV RelaxRežisér Martín Sastre spolu s Natalii reagují na včerejší leteckou havárii v ruském městě Rostov na Donu, kde ráno zemřelo všech 62 lidí při letu z Dubaje.
"Posíláme naši lásku a soustrast rodinám a přátelům těch, kteří letěli letem s FlyDubai. Tato zpráva nás šokovala, Rostov na Donu vždy bude mít důležité místo v našem srdci. Se vší naší láskou, Natalia a Martín.Zdroj: Martín SastreNatalia s režisérkou Lorenou Muñoz se ve čtvrtek setkaly s Ricardem Fuentes (zvukař), Mario Riguelme (asistent) a Ricardem González (ochranka), kteří pracovali s Gildou. Přípravy na film o Gildě jsou tedy v plném proudu.Zdroj: Adorable GildaNatalia reaguje na články v bulváru a potvrzuje, že nezažívá manželskou krizi, ani není těhotná, jak se poslední dny psalo.Zdroj: Pronto, SemanarioNatalia se včera odpoledne zúčastnila prezentace nových nápojů značky Terma, kde poskytovala rozhovory, ukázala jak si vytvořit zahrádku z prázdných lahví a stále upíjela nápoje značky Terma. Prezentace se konala v hotelu Dazzler v Palermo Hollywood, Buenos Aires.Zdroj: loqueva.com/tag/snapchat/, Twitter, Terma23. února začala Natalia a tým Gildy nahrávat songy pro film Gilda, no me arrepiento de este amor o tragicky zesnulé zpěvačce, jehož natáčení by mělo začít v březnu a premiéra by se měla uskutečnit v září.Zdroj: Toti Giménez Viegas, Milton EscuderoNatalia se znovu objevila v reklamě pro uruguayskou společnost ANDA nabízející finanční služby. Natalia je tváří této společnosti již 6 let.Zdroj: anda.com.uyZačátkem února se Natalia spolu s režisérkou Lorenou Muñoz sešla s Lili, velkou kamarádkou zesnulé zpěvačky Gildy. Natalia se tak intenzivně připravuje na svou roli ve filmu Gilda no me arrepiento de este amor, který se začne natáčet v březnu nebo v dubnu.Zdroj: instagram.com/gildalapeliculaNatalia nazpívala novou znělku, píseň Juntos, k dětskému kreslenému seriálu El Asombroso juego de Zamba, vysílaném na kanálu Paka Paka.Zdroj: Paka PakaNatalia je opět tváří nové kolekce módní značky Las Oreiro. Kolekce pro podzim/zimu 2016 je nazvaná Matrioska Royal Wonderland, inspirovaná Ruskem.Zdroj: lasoreiro.comNatalia je se svou kamarádkou Valerii Lorcou a přáteli na karnevale v Rio de Janeiro, Brazílie.Zdroj: Valeria Lorca, olgapustarnakovaNatalia Oreiro je na titulce únorového čísla časopisu Alta, vydavaného argentinskými aerolinkami.Zdroj: LuisitoCorbachoPaparazzi vyfotografovali Natalii a Ricarda, jak doprovází svého syna na narozeniny ve čtvrti Flores a pak se manželé vrací taxíkem zpátky do svého domu v Santa Rosa. Argentinská média fotkami popírají jejich manželskou krizi, o které stále nesmyslně píší.Zdroj: ratingcero.comV březnu se začne natáčet film Gilda pod režii Loreny Muñoz, kde si zahraje hlavní roli Natalia Oreiro po boku Pabla Rago, Héctora Alterio, Angely Torres a Gabriely Toscano. Nyní se dokončuje pronájem filmových lokací.
Telenovela Entre Caníbales byla prodána do Izraele, kde se začne vysílat od 28. února na stanici Yes, a pro tuto příležitost Natalia natočila spot pro místní diváky, který snad také brzy uvidíme.

Zdroj: diarioshow.comRozhovor s Natalii pro pořad Con Jatnna byl včera odvysílán na dominikánské televizi Color Vision 9. Natalia vzpomněla na dominikánské publikum, když tam prezentovala film Musica en Espera na filmovém festivale v roce 2010. Moderátor také připomněl na významný filmový festival pro latinskoamerické země, který se konal v Panamě a kde Natalia prezentovala film Wakolda v roce 2014. Naty řekla, že jí bylo nabídnuto, aby letos moderovala filmový festival, který se bude konat v Punta del Este v Uruguayi. Dále Naty představila seriál Lynch, který se momentálně v Dominikánské republice vysílá a řekla, že zatím nemá naplánovanou další návštěvu Dominikány, ale pokud ji pozvou, určitě se ráda do této pěkné země vrátí.Zdroj: colorvision.com.doNatalia s Ricardem se vyfotili s plakátem Una medula para Alma, na pomoc projektu, který shání kostní dřeň pro tříletou Almitu, která trpí leukémii.Zdroj: Paola MessinaNaty dnes poskytla telefonní rozhovor pro paraguayské rádio Cardinal 730 AM do pořadu El Palco. Nyní je nyní s rodinou v Uruguayi. Mluvila o Merlínovi, který si nechává říkat svým druhým jménem Atahualpa. Rád si hraje s Naty, kamarády, někdy sám. V Buenos Aires spolu chodí do knihovny a doma mu Natalia hodně čte. Naty také mluvila o velké zodpovědnosti, kterou cítí ke své nové roli zpěvačky Gildy. Zmínila i své herecké začátky ve škole a v rozhovoru mluvil i Nataliin učitel herectví Julio. Naty řekla, že tento rok bude hodně hudební, protože nazpívá spoustu písní pro film o Gildě. Potvrdila, že v dubnu vystoupí znovu v Rusku a plánuje nové koncertní turné na říjen/listopad, které by se měla odehrávat i v jiných evropských zemích než jen v Rusku. Naty má už natočených několik nových osobních písní pro nové album, nedávno nahrála novou píseň s Ale Sergim. +- v srpnu by tedy mělo vyjít CD s přezpívanými songy od Gildy a její osobní album plánuje na přelom roku 2016/2017.

Zdroj: abc.com.py


Novinky 2015
Novinky 2014
Novinky 2013
Novinky 2012
Novinky 2011
Novinky 2010
Novinky 2009
Novinky 2008
Novinky 2007
Novinky 2006