Novinky 2017

"Šťastný Nový rok! "Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia dnes sdílela tuto fotku na sociální síť VK: "Kdybych zjistila, že zítra bude konec světa, stejně bych dnes zasadila strom. Zasaď strom, věř v zítřek."Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia Oreiro se v březnu 2018 vrátí po 16ti letech do Izraele, kde vystoupí na jediném koncertě v úterý 20. března v hale Menora Mivtachim Arena v Tel Avivu. Natalia poprvé navštívila Izrael v září roku 2000 a vůbec poprvé vystoupila s koncerty právě tam.

Lístky na březnový koncert, kde Natalia zazpívá své největší hity a písně od Gildy, se prodávají na stránce: www.nataliaoreiro.co.il
Ceny se pohybují od 195 do 755 izraelských šekelů, tedy 1200 - 4600 Kč.Zdroj: nataliaoreiro.czNatalia dnes na VK: "Nikdy se nevzdávej, velké věci vyžadují čas!"Zdroj: vk.com/nataliaoreiro20. března bude Natalia koncertovat v Tel Aviv, v Izraeli. Dnes od 20 hodin se začnou prodávat lístky. V březnu či dubnu by také měla navštívit Rusko a Turecko.

Zdroj: Natalia Oreiro Israel, Naty MorozkovaNatalia dnes sdílela na VK fotku Atahualpy s přáním "Šťastné Vánoce".Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia ve videu Avonu přeje krásné Vánoce.Zdroj: avonargNatalia včera sdílela tuto fotku na VK s popiskem "Pravá láska existuje".Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia včera vystoupila svou kapelou na dalším soukromém firemním večírku v Marina del Norte, Buenos Aires. Mělo by to být její poslední vystoupení tohoto roku.

Zazpívala tyto písně:
Corazón Valiente
Fuiste
No me arrepiento de este amor
La Puerta
Se me ha perdido un corazón
No es mi despedida
Paisaje
Tu venenoZdroj: cecilia_amelia_naranjo, maicabassi, christian_algaranaz_, santiivilla, rothomasNatalia byla přichycena časopisem Paparazzi při odchodu ze svého obchodu Las Oreiro se svou manažerkou Vivianou.Zdroj: ciudad.com.arNatalia na VK: "Být mámou je mít srdce venku z těla."Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia s manželem Ricardem prodávají svůj obrovský dům, kterému se říká "La Lechuza" na venkově v městečku Carmelo v Uruguayi. Dům o rozloze 350 m2 má 12 pokojů a je uprostřed pozemku o rozloze 14,5 hektarů.
Podle časopisu Pronto byl dům pro rodinu velký, proto se rozhodli jej prodat a pravděpodobně se podívat po nečem menším. Dům, který byl postavený v roce 1909, se prodává za 800 tisíc dolarů.

Zdroj: pronto.com.arNatalia dnes na VK: "Smích je okamžitá dovolená."Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNové fotky a rozhovor s Natalii je nyní v chilském časopise Sarah, který poskytla při návštěvě Chile na konci září. "Natalia Oreiro - Jedna panenka, statečnější než kdy předtím".Zdroj: revistasarah.clNatalia Oreiro se nakonec soutěže Masterpiece 2017 jako porotce v Dubaji nezúčastní, o které jsme Vás informovali před měsícem.

Zdroj: livingtalent.orgNatalia se znovu objeví na promo fotkách k nové kolekci Las Oreiro. Naty sdílela fotky z focení na sociální síť VK.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNaty dnes na VK sdílela fotku nohou svých, Ricarda a Atahualpy s popiskem: "Neděle válenek".Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia dnes večer vystoupí na oslavě Mega Fiesta v San Nicolas, Buenos Aires pro všechny zaměstnance společnosti Ternium Siderar a jejich rodiny. Odpoledne se Naty objevila na zvukové zkoušce.Akce byla přesunuta kvůli dešti. Uskuteční se buď v neděli nebo příští týden.

Zdroj: diarioelinformante.com.ar, Franco RamosNatalia Oreiro a Gabriela Sari, neboli Milagros (Cholito) a Glorie z telenovely Muñeca Brava (Divoký anděl) si včera zopakovaly legendární pozdrav. Vzpomínáte?Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia zve na promítání filmu Gilda, no me arrepiento de este amor na akci Noche de Cine y Música na Mezinárodní univerzitě Hurlingham v Buenos Aires. Promítání zdarma se koná v pátek 1. prosince od 20:30.Zdroj: Cultura HurlinghamNatalia dnes znovu pózovala pro další mini kolekci Las Oreiro pro Avon. Na sociální síť k fotkám napsala: "Miluji déšť".Zdroj: vk.com/nataliaoreiro, Sebastian Correa, luligugli, artekal_Natalia včera se svou kapelou vystoupila na soukromém večírku v hotelu Alvear Icon v Buenos Aires.Zdroj: InstagramNatalia znovu podporuje nadaci Peluffo Giguens a kampaň rádia Oceano FM pro pomoc nemocným dětem a jejich rodinám ve zdravotním centru "Hogar La Campana".Zdroj: peluffogiguensoficialPozdrav od Naty pro uruguayský fotbalový tým Rampla Juniors.Zdroj: RamplaJuniorsFCNaty dnes na VK sdílela fotky ze své zahrádky: "Děkuji za pomoc na mé zahrádce."Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia právě zveřejnila novou fotku na VK: "Jupiter a já."Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia dnes na VK: "Vesmír se zamiluje do tvrdohlavých srdcí."Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNaty přes VK přeje hezký týden!Zdroj: vk.com/nataliaoreiroV dnešních novinách Perfil vyšel rozhovor s Natalii a hercem Peterem Lanzani k propagaci filmu Los Últimos. "Spojuje je je film a péče o Zemi", hlásá titulek.Zdroj: perfil.comNatalia včera vystoupila na další soukromé narozeninové oslavě v Buenos Aires.Zdroj: andreaalvarezaa, starmomia, fershooterhouses, piratacallejero, biancapieriniNatalia v rozhovoru pro deník Hoy prozradila projekty na příští rok, které obsahují i jednu komedii a řekla: "Už dlouho jsem nenatáčela takový typ filmu, moc jsem to chtěla a zahraji si velmi zvláštní ženu."
Největší nadšení však má ze svého prvního hororu, ve kterém si zahraje v roce 2018 spolu s hercem Miguelem Ángel Solá. "Hororový žánr se mi velice líbí a v Argentině se tento typ moc netočí, obecně hororové filmy, které se sem dostanou jsou ze zahraničí. Protože mám ráda výzvy, přijala jsem tuto. Budu hrát matku dvou dětí. Všichni žijeme ve starém domě, kam jsme se nedávno přistěhovali a kde se dějí velmi zvláštní věci. Jen můžu říct, že je to hodně silné. Jako malá jsem sledovala všechny horové filmy, byla jsem fanouškem a teď jsem se ke strachu u sledování hororů vrátila."

Zdroj: diariohoy.netNatalia Oreiro by měla zasednout v porotě první mezinárodní talentové soutěže Masterpiece 2017, která se bude konat 15. a 16. prosince v Dubaji, Spojené arabské emiráty. Soutěžit může kdokoliv na světě, od 18-26 let v kategoriích vystoupení, umění a řemeslo nebo inovace. 225 finalistů poletí do Dubaje, všechny náklady proplatí pořadatelé soutěže, a vítězové jednotlivých kategorii obdrží 10 000 $.


Zdroj: livingtalent.orgNatalia zareagovala na video, ve kterém se náhodných Rusů ptají zda poznají Natalii Oreiro a Lionela Messi. Telefonicky dnes mluvila s televizí ESPN a vysvětlila svůj vztah k Rusku. Naty prý přemýšlela jet na Mistrovství ve fotbale, které se bude konat v Rusku, ale nastaly komplikace kvůli Nataliiné agendě, řekl moderátor.


Zdroj: espn.com.arVčera ve 20:30 se v Buenos Aires v kině Dot Baires Shopping konala předpremiéra filmu Los Últimos, které se zúčastila i Natalia.


Zdroj: Good Times Producciones, vgmarketingoficial, raquelflotta, diariohoy.net, GettyImagesNatalia včera vystoupila se svou kapelou na soukromém večírku "Fiesta del Seguro 2017" firmy Sancor Seguros v Goldencenter Eventos, Buenos Aires. Zpívala Gildiné i své písně jako Cambio dolor nebo Tu veneno:

Corazón valiente
Fuiste
No me arrepiento de ese amor
Corazón herido
Te cerraré la puerta
No es mi despedida
Paisaje
Cambio dolor
Tu Veneno


Zdroj: rothomas2, rorisalazar, emilce.loria, christian_algaranaz_, goldencentereventos, huergafernando, fiestasancorsegueos, prospekt.17, m.arulo, dayanmalenaNaty skrz VK přeje hezkou sobotu!


Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia na VK sdílela strašidelnou fotku s Batmanem, synem Atou, kterou okomentovala: "Buuuu, jaký strach!"


Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia spolu s hercem Peter Lanzani poskytovala rozhovory o filmu Los Últimos, který bude mít v Argentině premiéru příští čtvrtek.


Zdroj: NexTo_Kathy, maferg19Natalia se včera zúčastnila zahájení nové turistické sezóny 2017/2018, kterou pořádalo Ministerstvo cestovního ruchu Uruguaye v Buenos Aires.


Zdroj: Infobae, Twitter, editorial.francescaNatalia podpořila organizaci CEIP Historica a její projekt k podpoře bezplatného bakalářského vzdělání. "Vzdělání je právem každého a kromě toho je to velká nezbytnost."


Zdroj: ceiphistorica.comFilm Gilda, no me arrepiento de esta amor / I'm Gilda bude promítán v listopadu v australských městech Sydney, Canberra, Adelaide, Brisbane, Melbourne a Hobart v rámci filmového festivalu Cine Latino Film Festival 2017.

Zdroj: cinelatinofilmfestival.com.auNatalia byla včera speciálním hostem pořadu Guido concert v divadle Metropolitan Sura v Buenos Aires, kde poskytla rozhovor.
V rozhovoru mimo jiné řekla, že plánuje koncerty v Izraeli příští rok v březnu nebo dubnu! Pracuje na svém vlastním seriálu pro Telefe a bude hrát v hororu.


Zdroj: Jose Hernán, vickoguevara, fielesdeoreiro, gfernandezok, LaliMancuello, nataliaoreirotv, gtimesproduccionesVčera Nadace Avon pořádala 10. edici cen Premio Mujeres Solidarias (Cena solidární ženy), k poctě deseti žen, které s námahou, vášní a svou prací podporují projekty sociálního rozvoje, které mění realitu jejich komunit. Tři ženy byly oceněny soškou Nadace Avon. Natalia byla přítomná a měla emotivní projev o solidaritě.


Zdroj: Sebastian Correa, Fundacion Avon, PosiblMedia, id4youNaty sdílela na VK fotky nově otevřeného butiku Las Oreiro v nákupním centru El Solar v Palermu, Buenos Aires.


Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia dnes znovu pózovala pro kosmetickou značku Avon.


Zdroj: Vk.com, Sebastian Correa"Ze začátku bylo obtížné si zvyknout na můj nový dům, ale bylo rozhodnuto: zastavit se a věnovat se mým zálibám - řekla Natalia před časem. Tento rok chci brát věci s větším klidem, i když je to obtížné, protože dělám do filmu, hudby a oblečení. Mám chuť být více se svým synem, protože roste hodně rychle... Příští rok půjde do školy! Neuvěřitelné!" řekla Naty pro časopis Gente.

Zdroj: infobae.com/genteZnačka Las Oreiro vytvořila novou letní kolekci pro Avon, tentokrát jde o plavky, ručníky, žabky, sluneční brýle a pouzdra na ně. Produkty si lze objednat v katalogu Avon Fashion and home od listopadu.


Zdroj: Avon ArgentinaFilm Los Últimos (Poslední), kde si Natalia zahrála vedlejší roli lékařky, bude mít premiéru v Argentině 9. listopadu.

Zdroj: LosUltimosPeliculaNatalia dnes na VK: "Pátek, můj oblíbený den a trochu jsem se nalíčila. "


Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNaty byla přistižena paparazzi, když se projížděla se svým synem Atou na severu Buenos Aires. Naty s Atahualpou, vybaveným přilbou s motivem dinosaura si užívali jarní den a při jízdě na kole si fotili selfíčka.


Zdroj: ciudad.com.arNatalia se sestrou Adrianou včera v nákupním centru Galerías Pacífico zúčastnila akce "El Te" s Las Oreiro (Čaj s Las Oreiro). Sestry mluvily o vzniku značky a ptaly se hostů, co se jim líbí, co jim ve značce chybí, jaké jsou jejich pocity.Zdroj: poli_bo, lasoreiroparavos, rominasimonmakeupNatalia dnes na VK: "Všechny dny jsou naše dny!! Super mámy ♥Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia se včera zúčastnila Avon pochodu proti rakovině prsu v hlavním městě Uruguaye, Montevideu. Pochodu se zúčastnilo přes 2000 lidí.


Po pochodu se setkala se svými uruguayskými fanoušky. Mimo jiné jim přiznala, že bere hodiny zpěvu 2x za týden a okomentovala projekt, kde se fanoušci snaží aby Natalia zpívala hlavní píseň na Mistrovství světa ve fotbale, které se bude konat v Rusku a aby byla znovu kmotrou uruguayského týmu.Zdroj: tadeo_rodriguez_98, juanpalleiro, fundacionavonargentina, bethelspaok, karen_todoroff, cndefatletismo, Quatromanos_uy, NaadiaDenisse, smileforOreiro, Rosario Donadio, juntosxnataliauyNatalia dnes navštívila fabriku Avonu, aby se podívala, jak se vyrábějí kosmetické produkty.Zdroj: Avon Argentina, chico_lunar, fabiojedacandia, camipresent, mayralazarteVčera Natalia sdílela na VK fotku svojí maminky z dětství a okomentovala ji: "Odkud pochází moje vášeň na šaty? Máma!!!"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroV sobotu se Natalia zúčastnila první edice akce Relevo por la vida od nadace Peluffo Giguens v Pista de Atletismo (atletickém stadionu) v Montevideu.
Akce, na které se má 24 hodin chodit nebo běhat, se konala jako příležitost setkat se, oslavit život, zapojit se do boje proti rakovině, a získat peněžní prostředky pro nadaci Peluffo Giguens. Natalia na akci také vystoupila a zazpívala písně No me arrepiento de este amor, Fuiste, acapella Cambio dolor a Valor.Zdroj: peluffogiguensoficial, ingrydm, Juntos x Natalia Uruguay, Martin Balliva, anacecimoreiraa, macasaav_, MarianoCuimbaeNatalia se připojila k projektu organizace Mama Cultiva Argentina a zvala na solidární akci konající se 7. října k podpoře šíření přínosů léčivého konopí.Zdroj: mamacultivaargentinaV pátek Naty sdílela na svůj profil na sociální síti VK tuto fotku s popiskem: "Velmi brzy". Jedná se asi o nové doplňky od Las Oreiro ve formě notesů, diářů. Brzy uvidíme.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroJednomu fanouškovi z Arménie se dnes splnil sen, když díky uruguayskému rádiu Océano FM a pořadu Justicia Infinita, který v těchto dnech vysílá z Arménie, mluvil s Natalii. Na sociálních sítích se objevil projekt "Ať Naty Oreiro pozná Haruta" a dnes fanoušek Harut, který se kvůli Naty a jejím písním naučil španělsky, mluvil s Natalii po telefonu a poděkoval jí za to jaká je, za to, že existuje a také si s ní zazpíval píseň Que digan lo que quieran.
Rozhovor do rádia poskytla i máma Natalie, Mabel.Zdroj: JusticiaRadioNatalia je právě teď na prezentaci a představení projektu Ponele el pecho od nadace Avon v hotelu Novotel, Buenos Aires. Cílem projektu je přesvědčit ženy, aby po čtyřícítce chodily každý rok na mamograf.


Rozhovor s Natalii pro TV Publica ze včerejší prezentace projektu Ponele el pecho, hacete la mamografia (Nastav prsa, běž na mamograf) od nadace Avon. Natalia vysvětlila, že nadace Avon nyní v říjnu daruje 100 Pesos za každý hashtag #Poneleelpecho u fotky člověka, který se vyfotí podobně jako Natalia na plakátě k projektu, a peníze půjdou na poskytování bezplatných mamografických vyšetření.Zdroj: Sebastian Correa, Avon Argentina, TV PublicaDnes vyšel v chilských novinách Lun rozhovor s Natalii. Mluvila o připravovaném remaku chilského filmu Sin Filtro o skutečných ženách. Také prozradila, že nyní píše vlastní projekty a připravuje se na tři další filmy. Dvě dramata, jedno z minulosti, jedno z přítomnosti a jednu komedii.


Ještě před odletem do Chile Natalia poskytla rozhovor pro noviny La Segunda, kde článek vyšel včera. "Mohu se procházet po červeném koberci a také se mohu účastnita solidárních kampaní."Zdroj: lun.com, lasegunda.comDnes v dešti a chladném počasí se v hlavním městě Chile, Santiagu, konal Avon pochod proti rakovině prsu. Natalia byla přítomná i se svou dobrou náladou.


Naty na sociální síť sdílela fotky a video z dnešního setkání s Marky Ramone, americkým hudebníkem skupiny Ramones. K fotkám napsala "MILUJU TĚ Marky Ramone! ♥"


Také poseděla se svými fanoušky z Chile, se kterými se vyfotila, natočila pozdravy a mimo jiné prozradila, že má na programu jet koncertovat poprvé do Turecka a znovu do Izraele.
Odpoledne odletěla zpět do Buenos Aires.Zdroj: katherinnapaz, maximemo, todoxnataliacl, ingrydm, edinson_oportus, FALPfundacion, angelicacastro_, poli.gr, franciscoleiva_Natalia se dnes v Chile věnuje propagaci Avon pochodu a už je i hostem TV pořadu Milf, který bude odvysílán dnes v 19:30 (Chile).


Po natáčení pořadu byla Natalia hostem rádia ADN a pořadu CiudadanoADN, kde mluvila o filmu Gilda, focení bez make-up pro Caras, o vystoupení jako Evita v Londýně i o Avon pochodu.


A ještě Natalia pózovala pro časopis Sarah.Zdroj: Sebastian Correa, clauconserva, soyroque, adnradiochile, tobiassevilla, Todo X Natalia Chile, yazvazquezpNatalia právě přistála na letišti v Santiagu, Chile, kde na ni čekali místní fanoušci.


Na sociální síť VK Naty sdílela foto a video z letadla.Zdroj: Un Lisband, vk.com, maximemoNatalia propaguje akci Relevo por la vida od nadace Peluffo Giguens, která se koná 7. a 8. října v Pista de Atletismo v Montevideu. Zmiňovaná akce je příležitosti setkat se, oslavit život, vzpomenout na své blízké a zapojit se do boje proti rakovině.Zdroj: peluffogiguensoficialNatalia na nedělním Avon pochodu poskytla spoustu rozhovorů, jeden také pro noviny La Nacion.
Mluvila o rakovině prsu, mamografu, tématech, které by neměly být tabu. Mluvila i o problémech, se kterými se dnešní ženy potýkají: "Říká se, že až uběhne 100 let, ženy budou mít stejné pracovní podmínky jako muži." Natalia také zapózovala v tričku s nápisem "Línea 144", což je telefonní linka zdarma, kam mohou volat oběti násilí o pomoc. To je další téma, o které se Natalia zajímá a kterému se také věnoval seriál Entre Caníbales, za roli v seriálu Natalia získala sošku Martín Fierro za nejlepší herečku.
Minulý týden se také strhla obrovská diskuze poté, co se rozšířilo povědomí o videu, které má propagovat značku Las Oreiro, ve kterém se Natalia svlékla. Video vyvolalo rozruch a horečné debaty o údajném nesouladu mezi poselstvím proti sexistickému násilí a vystavením těla v reklamě. Natalia se ke kauze vyjádřila: "Každý si může se svým tělem dělat, co chce. Je rozdíl, když tě někdo jiný nutí dělat to proti tvé vůli. Já jsem zcela autonomní, nezávislá osoba, která se rozhoduje co a jak chce dělat. Já nejdu jen jedním směrem, mohu dělat tohle, mohu natočit dramatický film, komedii, mohu být velvyslankyní Unicefu, kamarádka, tohle sme my ženy, máme mnoho slupek. Popravdě jsem to neplánovala. Natočila jsem to s kamarádem, během pěti minut, vydala jsem to já, pro podporu značky. Není na tom nic špatného. Já to vidím takto, akceptují, že ostatní ne."
Na otázku jak bere zodpovědnost být součástí solidárních kauz odpověděla "Beru to jako něco přirozeného, není to jen teď, je to na celý život."

Zdroj: lanacion.com.arNatalia Oreiro se dnes zúčastnila Avon pochodu proti rakovině prsu v Buenos Aires. Moderovala předávání cen výhercům pochodu a mluvila o důležitosti mamografu a prevence. Naty také představila nový účes, zřejmě už je připravená na natáčení nového filmu.Zdroj: Avon Argentina, Fundacion Avon, claudinaprensa, yosoysebastiancorrea, lasbrisas_organicos, dorriague, drakarinapesce, natashkacheburashka, PosiblMedia, PatoDeLaet, sol_urrozSnad Natalia nepodlehla novým trendům v aplikacích a tento pozdrav je první a zároveň poslední. Zdraví rusky na sociální síti VK.Zdroj: VK.comNatalia se včera objevila na akci kliniky estetické medicíny Lasermed v Buenos Aires.Zdroj: sergiolamensapeluqueria, lasermednewsNatalia dnes na VK sdílela fotku s hercem Facundem Arana. Nezapomenutelná dvojice Milagros a Ivo po téměř 20 letech! "Oblíbený přítel a den, hezký pátek!"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroVčera bylo oznámeno otevření nového obchodu Las Oreiro, nyní v argentinském městě Tucumán. Více o módní značce sester Oreiro najdete v sekci Las Oreiro.

Zdroj: Las OreiroNatalia Oreiro se zúčastní třech Avon pochodů proti rakovině prsu v Argentině, Chile a Uruguayi.

Neděle, 24. září v 8:30, Palermo, Buenos Aires, Argentina
Sobota 30. září v 8:00, Parque Balmaceda, Santiago, Chile
Sobota 14. října v 16:30, Teatro Verano, Montevideo, Uruguay

Zdroj: AvonVe středu 13. září bude uruguayská televize Teledoce vysílat pořad Ídolos věnovaný zpěváku Rubénu Rada. Do pořadu přispěla i Natalia, která s Rubénem nazpívala duet písně Corazón Valiente, jejiž videoklip na Youtube má téměř 3,5 milionu zhlédnutí.Zdroj: teledoce.comVe čtvrtek 7. září od 18. hodiny se v nákupním centru Alcorta v Buenos Aires konala akce Alcorta Designers Edition. V nákupním centru se nachází i obchod Las Oreiro, Natalia se sestrou Adrianou tedy na akci nechyběla.Zdroj: Las Oreiro, kevinkogan, wallydiamante, Alcorta ShoppingVčera Natalia sdílela na sociální síť VK tuto fotku s popiskem "Kmotra". Mia se jmenuje její neteř, která koncem roku oslaví 11. narozeniny.


Včera Natalia v Montevideu natáčela další reklamy pro společnost Anda.


Natalia se nezúčastní Fashion Weeku v německém Düsseldorf.

Zdroj: vk.com/nataliaoreiro, Cecilia IriarteNatalia dnes na VK: "Když se kvůli zimě proměníš v kapustu."Zdroj: vk.com/nataliaoreiroDnešní nová fotka Natalie z New Yorku, kterou sdílela na VK a okomentovala ji: "Všechno dobré v životě se rodí ve vakuu."Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia na VK sdílela fotku s popiskem: "Hezký týden!" Naty je nyní v New Yorku s manželem, včera byli spatřeni v Central Parku.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroPodívejte se, jak se Natalia rozjela v promo videu nové kolekce džínů od Las Oreiro!Zdroj: Las Oreiro OfficialNatalia dnes o půl 4 ráno v Buenos Aires vystoupila na hudební akci Fiesta Plop. Vystřídala 4 kostýmy a zazpívala 11 písní:

Cambio dolor
Fuiste
Paisaje
Corazón valiente

Rio de la Plata
Cuesta arriba, cuesta abajo

El Perfume del amor feat. Alejandro Sergi
Me muero de amor
Que si, que si

Que digan lo que quieran
Tu veneno

Natalia show věnovala osobě, která se hodně zasloužila, aby Natalia na Fiesta Plop vystoupila, Nicovi, který nedávno zemřel.Zdroj: Leo Sam, lucianobottini, oc.ta.vito, gerardodunn, m_lau_md, laglu, estacattoNatalia dnes večer vystoupí s hodinovou show na 11. výroční hudební akci Fiesta Plop, v divadle Vorterix v Buenos Aires. Natalia zazpívá 11 písní.
Fiesta pop, jsou párty, které pořádají studenti divadla, jsou to párty velmi liberární, zábavné párty, kam chodí především gayové a hraje tam hudba zábavná, popová z různých let.Zdroj: fiestaplopRicardo Mollo, manžel Natalie dnes slaví 60. narozeniny! Jeho rodina a přátelé natočili pozdravy a zde je finální video. Na konci je i syn Ata s Natalii.Natalia svému manželovi popřála i na sociální síti VK: "Dnes někdo speciální, nadpozemský, upřímný, citlivý, zářicí a krásný... slaví narozeniny. Vše nejlepší, i když to je málo. Šťastných 60!"Zdroj: Divididos Official, vk.com14. září se v německém Düsseldorfu koná akce "Industrie trifft fashion" (Průmysl se setkává s módou) uvnitř závodu Mercedes Benz, kde se konají přehlídky světových módních značek. Natalia byla se měla zúčastnit spolu se svou značkou Las Oreiro!Zdroj: weloveyounataliaoreiro_usaclubNaty bude znovu na promo fotkách nadcházející kolekce od Las Oreiro pro jaro-léto 2017/2018. Bylo zveřejněno video z focení džínů.Zdroj: lasoreirooficialNatalia se zúčastnila charitativního pořadu Un sol para los chicos, který nemoderovala, jen představila reportáže, natočené o hladovění a žízni v africké Keni. Bylo vybráno neuvěřitelných 75 347 959 Pesos (93,5 mil Kč).Zdroj: NataliaOreiro.cz, Unicef Argentina, El TreceVčera večer v Corrientes Natalia, už trochu více upravenější, vystoupila se svou kapelou na soukromé narozeninové oslavě.Zdroj: QuiereteSBella, noebrizuela, pablosilvestriraffin, arte.decorativo.eventosNaty dnes ráno navštívila dětskou nemocnici Garrahan v Buenos Aires, kde pro děti a jejich rodiny vystoupila se dvěma hudebníky ze své kapely. Zazpívala Fuiste, No me arrepiento de este amor, Corazón Valiente, Tu Veneno a se všemi, kdo ji požádal se s úsměvem fotila.Zdroj: Marta Atencio, Fanny Espinoza, laubfal, twitter, ivis.jf, analiadaportaNaty sdílela tato zamilovaná selfie se svým manželem na sociální síť VK s popiskem "Moje nejlepší ocenění".Zdroj: vk.comV kategorii Nejlepší herečka v cenách Cóndor de Plata byly tentokrát oceněny dvě herečky, Natalia Oreiro a Érica Rivas. Gratulujeme!!!
Natalia poděkovala celému technickému týmu filmu Gilda, skvělé režisérce Loreně Muñoz. "Tahle cena znamená, že nezáleží kolik let uběhne, aby se sny splnily. Může uběhnout 20 let a sny se splní." Dále cenu sdílela s Marii Laura, všemi herci, poděkovala také rodině Gildy, všem fanouškům, jejím přátelům, jejím hudebníkům, speciálně rodině Edwina a Edwinovi (hudebník, který přežil autonehodu, kterou Gilda nepřežila, nedávno bohužel zemřel). Také poděkovala Vivi Stallone, která vynaložila spoustu úsilí, aby film vyšel, a porotě, která ji opět obdarovala cenou Condor. "A chtěla bych cenu věnovat, pokud mi dovolíte, celé mojí rodině, mým přátelům, speciálně mému synu Atahualpovi a mému manželovi Ricardovi, mé životní lásce, děkuji, že mě doprovázíš, pomáhaš mi každý den být lepší herečkou, za vytvoření krásné rodiny a že mě necháváte hrát. Nekonečně vděčná, tahle cena je pro tebe (pro Ricarda). Děkuji."Další ocenění filmu Gilda:
Lorena Muñoz - Nejlepší režisérka
Lautaro Delgado - Hlavní vedlejší mužská role
Leandro de Loredo - Nejlepší zvuk
Julio Suárez - Nejlepší kostýmy
Alejandro Brodersohn, Ernesto Felder - Nejlepší střih
Alberto Moccia - Nejlepší líčení a charakterizace


Zdroj: TV Pública, claudinaprensa, ciudad.com, marcosarancibia, Sebastian Correa, infobae.comNaty dnes pózovala pro fotky pro Nadaci Avon a téma prevence rakoviny prsu.Dnes od 22 hodin (Buenos Aires) se koná 65. předávání argentinských filmových cen Cóndor de Plata 2017. Natalia je nominovaná v kategorii Nejlepší herečka a film Gilda, no me arrepiento de este amor má celkem 12 nominací. Předávání cen se bude vysílat živě na TV Publica. Natalia už dvě sočky Cóndor de Plata má, a to za filmy Infancia clandestina a Wakolda.

Zdroj: fundacionavonargentina, tvpublica.com.arVčera Natalia pózovala pro novou kolekci botů značky Lady Stork pro jaro-léto 2017/2018.Zdroj: Seba EstradaPo zveřejnění fotek Natalie v časopisu Gente, kde je vyfocená s černošskými dětmi v Keni, Africe se strhla řada kritických komentářů. Lidé si hloupě stěžovali, že se Natalia fotí s africkými dětmi, že by se raději měla starat o ty v Argentině, proč se nefotí s nimi atd. Tento konflikt se neustále řeší ve všech argentinských médiích. Natalia se ke kritice vyjádřila: "Prací velvyslanců dobré vůle je zviditelnit zapomenutá místa, osvětlit co se děje v celém světě, v jejich zemích nebo na jakémkoli místě, kde nejsou splněna práva dětí. Zvýšit povědomí a přimět občany k solidaritě. Nekonečně mnohokrát jsme to udělali v Argentině. Nekonečně mnohokrát jsem to udělala v soukromé formě a stále to dělám, protože když je někdo solidární, je to součást jeho každodenního života. Nechci ospravedlnění, chci pokračovat v předávání tohoto vzkazu. Pokračovat v práci za změnu tolika nerovností. Je mi líto, že se šíří více ten konflikt než opravdové potřeby dětí."

Natalia spolupracuje s Unicefem a mnoha dalšími organizacemi, kterým nezištně pomáhá, pár z nich si můžete připomenout v sekci Organizace.

Natalia byla v Keni s Unicefem tři dny a reportáž, tam natočená, bude zveřejněna v charitativním pořadu Un sol para los chicos příští sobotu.Zdroj: Twitter, Intrusos, UnicefPoděkování Naty po obdržení ceny "Nejlepší herečka" v cenách Premios Platino, kde hlasovala veřejnost, z 21. července v Madridu.
"Ahoj! Chtěla jsem poděkovat speciálně celé veřejnosti, která hlasovala za tuto cenu, cenu Nejlepší herečky. Mockrát děkuji, posílám vám velké obětí a ať je více cen a filmů v našem jazyce! Děkuji."Zdroj: Premios PlatinoSestřih z dvaceti minutového setkání s fanoušky z Česka, Maďarska a Ruska ze čtvrtka 20. července v Madridu. Naty mluvila o rozhovoru a focení pro Caras, o zkoušení na moderování, o brýlích, o stěhování do nového domu... V říjnu-listopadu bude natáčet film, který je remakem úspěšné chilské komedie a příští rok se chce vrátit do televize se svým projektem, kde bude i hrát!Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia je na titulce nového čísla argentinského týdeníku Gente s fotkami focenými v Keni minulý týden. Natalia v rozhovoru přiznává: "Tento výlet mě změnil jako ženu i matku."
Velvyslankyně Unicefu vypráví své zážitky z Keni, "kde jsem porozuměla urgentním potřebám dětí". Anektody a intimní postřehy smělé dívky. Role Molla "můj velký učitel". A znovu setkání se svým synem Atahualpou: "Obejmula jsem ho pevně a sesypala jsem se."Zdroj: Gente OnlineExkluzivně z Madridu vyhlášení Natalie Oreiro za nejlepší herečku v cenách Premios Platino, kde volila veřejnost a sestřih rozhovorů, které Natalie poskytla v pátek 21. července.Zdroj: NataliaOreiro.czV sobotu 12. srpna se koná další edice charitativního pořadu Un sol para los chicos. Tentokrát ne z Luna Parku, ale z Tecnópolis Buenos Aires bude Natalia opět moderovat kousek televizního maratonu a představí projekty Unicefu, se kterými se právě nyní seznamuje v africké Keni.

Zdroj: Clarin.comV novém katalogu Avonu jsou nové fotky Natalie pro kolekci Avon True Color, které byly foceny už v lednu.Zdroj: Avon ArgentinaNaty je v těchto dnech v Keni s organizací Unicef a publikovala na VK pár fotek.Zdroj: vk.comNatalia Oreiro posílá pozdrav své největší stránce NataliaOreiro.cz včera z Madridu!Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia přiletěla do Madridu v pondělí 17. července o půl 7 ráno. Odpoledne se začala připravovat a číst scénář k cenám Premios Platino.V úterý Natalia zkoušela jako každý den v Caja Magica moderování na sobotní předávání cen. Odpoledne byla na prohlídce muzea Prado se synem a manželem Ricardem.Ve středu 19. se Natalia opět věnovala zkoušení. Chtěla mít vše perfektní, takže každý moment nacvičovala tolikrát, aby vše zvládla bez chyby na sobotní živé vysílání. Večer šla s manželem a Atou na kole na procházku k parku Retiro.

Ve čtvrtek 20. července Natalia odjela na zkoušku po půl 1 a vrátila se ve 22 hodin, kde pak strávila asi půl hodiny s fanoušky z Česka, Maďarska a Ruska.V pátek 21. července se Natalia v 10 hodin objevila před fotografy v hotelu Palace Westin a poté se zúčastnila předávání cen, ve kterých hlasovali diváci. Natalia získala cenu Nejlepší herečka za roli ve filmu Gilda. Po vyhlášení těchto cen Natalia rozdávala 2 a půl hodiny rozhovory pro latinskoamerická a španělská média.Ve čtyři odpoledne pak odjela na další zkoušku.V sobotu dopoledne se Natalia při odjezdu do Caja Magica setkala s fanynkami z Izraele, ale vůbec s nimi nemluvila, jelikož ztratila hlas kvůli stresu a spoustě rozhovorů. Šetřila si ho na večer. Před předáváním cen se objevila na červeném koberci.Od 22 hodin moderovala Naty ceny po boku španělského herce Carlose Latre. Kvůli ztrátě hlasu na předávání nevystoupila s písní No me arrepiento de este amor, jak bylo v plánu. Po předávání cen se vrátila do hotelu.V neděli dopoledne Natalia vyprovodila manžela a syna na letiště, kteří se vrátili do Buenos Aires. Před druhou hodinou pak odcházela z hotelu a ještě věnovala pár minut fanouškům z ČR, Maďarska, Izraele a Ruska. Následně před čtvrtou hodinou odletěla do hlavního města Egypta, aby se zabývala problémy spolu s Unicefem.Zdroj: NataliaOreiro.cz, TNT, GettyImages, VK, Infobae, Twitter, hernangsoto, carlos_latre, javierfurgang, rebecarueda, rikikatri, rotemgagal, peligro_ja, _loquita_mamita_, sergey_plyusnin_official, igor popovNatalia zveřejnila na VK fotky z večerní procházky Madridem, kde je s manželem a synem.Zdroj: vk.comDnes od 10 hodin se v Madridu předávaly ceny Premios Platino, ve kterých hlasovala veřejnost. Natalia Oreiro získala cenu Nejlepší herečka za roli ve filmu Gilda, no me arrepiento de este amor.
Po předávání poskytla téměř 20 rozhovorů pro světová média. Zítra ve 22 hodin začíná předávání cen, kterému bude předcházet červený koberec od 18 hodin. Ceremonie se bude vysílat živě např. televizí La 1 od RTVE.
V neděli Natalia odletí do Egypta kvůli projektu Unicefu.Zdroj: NataliaOreiro.czNatalia je na titulní straně nového čísla argentinského časopisu Caras a vůbec poprvé se nechala nafotit bez líčení a bez úpravy Photoshopem! V rozhovoru říká: "Ve 40 jsem zjistila, jak být skutečnou ženou."Zdroj: Caras Argentina, Hector MaugeriNatalia dnes přiletěla s rodinou do Madridu, kde se v sobotu zúčastní předávání cen Premios Platino, které bude také moderovat.

Zdroj: anto_scalaRozhovor s Natalii, který poskytla včera pro Telefe a TV Pública o cenách Platino, které bude příští sobotu moderovat, kde je nominovaná za roli Gildy a bude tam i zpívat. Dále řekla, že nemá sociální sítě, že je nepotřebuje.
V rozhovoru pro El Trece Natalia mluvila nejenom o Premios Platino, ale i o malé roli ve filmu Los últimos a možném filmu s Williamem Dafoe. Naty také přiznala, že ji pozval ruský magnát, aby zpívala na jeho oslavě narozenin v Londýně, protože je její fanoušek. Natalia na jeho oslavě vystoupila zadarmo jako Evita a zazpívala i písně Gildy. Původně měla zpívat Evitu Elena Roger, ale měla jiné závazky, tak se této role ujala Naty.Zdroj: Telefe, Mica Peralta, Televisión Pública NoticiasDnes se konal 40ti minutový live chat s Natalii na jejím VK profilu. Mluvila o svých snech, že by jednou chtěla napsat a režírovat nějaký seriál, o tom jaká je, co se jí na sobě líbí, co ne. Nyní se Natalii vydá do Madridu se svou rodinou, bude moderovat ceny Premios Platino, kde i zazpívá píseň No me arrepiento de este amor. Brzy vystoupí na soukromé akci jedné nadace a 18. srpna vystoupí na hudební akci Fiesta Plop.
Tento rok se už určitě představí dokument Nasha Natasha, i když stále není jasné jakou formou. Letos Natalia neplánuje vrátit se do Ruska, ale příští rok určitě. Své čtyřicáté narozeniny strávila s manželem a synem na pláži v Mexiku. Ráda by se podívala do zemí jako je Indie, Egypt, Kostarika, Ekvádor, ráda by navštívila spoustu míst v Chile... Za pár týdnů se vydá do Afriky kvůli projetu s Unicefem. V září se zúčastní Avon pochodů v Chile, Argentině a Uruguayi.
S režisérem Benjamínem Avilou pracují na projektu o životě Juany Azurduy, který chtějí zfilmovat.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroTrailer k filmu Los últimos, kde si Natalia zahrála malou roli lékařky. Film bude mít premiéru v listopadu v Argentině.Zdroj: Cinergia OnLineNatalia včera byla na akci AVONu pro Beauty blogerky, kde byly představeny všechny novinky od této značky mimo jiné i kolekce doplňků od Las Oreiro pro Avon. Natalia je nyní v promo kampani na parfém Little Black Dress Lace a kolekce kosmetiky Avon true, která má podpořit přirozenou krásu ženy. Akce se konala ve Franks Bar v Palermu, Buenos Aires.Zdroj: Avon ArgentinaRozhovor s Natalii pro server EFE o filmu Gilda, o cenách Premios Platino, které bude moderovat a kde zazpívá píseň "No me arrepiento de este amor". Natalia se prý připravuje na remake filmu "Sin filtro", které by mělo začít v září-říjnu.Zdroj: EFENatalia bude znovu moderovat předávání cen Premios Platino, tentokrát s humoristou Carlosem Latre. Ceny se udílejí 22. července v Madridu.

Zdroj: CINEMANIA_ESNatalia ve čtvrtek poskytovala rozhovory ve svém studiu pro Premios Platino. Na fotkách s maskérkou Rosanou Laura Thomas a kadeřnicí Margaritou Porto, se kterými spolupracuje už mnoho let.A podpořila také projekty Todos por Pedro a Cura para Hunter.Zdroj: Claudia Sanchez, curaparahunter, todosxpedro, rothomas2Film Gilda, no me arrepiento de este amor bude promítán na Mezinárodním filmovém festivale v Moskvě 23. a 24. června.

Zdroj: vk.comNový katalog od AVONu s Natalii na titulní straně, kde propaguje parfém Little Black Dress Lace.Zdroj: Avon ArgentinaNatalia na VK: "Nevěděla jsem, co si mám obléct. Tak jsem si vzala to první, co jsem našla."Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia získala svoji hvězdu na chodníku slávy na ulici Corrientes u divadla Gran Rex v Buenos Aires. Gratulujeme!Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNový příspěvek Natalie na sociální síť VK, se záběry z londýnského venkova a španělskou verzí písně "Don't cry for me Argentina". Natalia s touto písní včera vystoupila na 60. narozeninách podnikatele Leonarda Blavatnik v Londýně.

Zdroj: vk.com/nataliaoreiroDnešní pozdrav od Naty natočený v Londýně: "Ahoj Česká republiko, jak se máte? Jsem Naty, posílám Vám velkou pusu, mám Vás moc ráda. Doufám, že Vás brzy uvidím. Čau."Zdroj: AgniezskaNatalia dnes sdílela na VK tyto fotky s popiskem "vesnický půvab".Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia v těchto dnech podniká něco přísně tajného v Londýně, dnes by měla někde vystoupit se svojí kapelou. Na VK sdílela tohle video s popiskem "Štěstí".Zdroj: rafaolarra, vkNatalia přes sociální síť VK přeje své sestře Adrianě vše nejlepší k dnešním narozeninám.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroVčera Natalia na svém profilu na VK sdílela vzpomínku, kdy si před 24 lety splnila sen a stala se Paquitou Xuxy.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroDnes od 22 hodin se v divadle Gran Rex v Buenos Aires budou předávat ceny Premios Gardel. Natalia je nominovaná za CD Gilda, no me arrepiento de este amor v kategorii Nejlepší soundtrack k filmu/televizi. Ceremonie bude vysílána živě televizí TN.
Natalia cenu nezískala, a předávání v Gran Rexu, kde ani její kategorie nebyla vyhlášena, se nezúčastnila.

Zdroj: tn.com.arNatalia byla včera s manželem Ricardem v divadle Villa Urquiza na představení El diario de Anna Frank, kde hrála Angela Torres a Valeria Lorca, Nataliina kamarádka.Zdroj: laubfal.comNatalia publikovala 1. černa na sociální síť VK tyto příspěvky: "Šťastný první rok VK!! Miluju vás"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroDnes byly oznámeny finální nominace na ceny Premios Platino. Natalia se mezi nominovanou pětku dostala a bude bojovat o cenu Nejlepší herečka za roli ve filmu Gilda, no me arrepiento de este amor! Ceny se budou předávat 22. července v Madridu. Natalia by na cenách měla být přítomná.Zdroj: AGENCIA EFEVčera Natalia natáčela něco pro nový seriál Imanus.Zdroj: mocciaalberto, betatotal, vero.o.sNatalia Oreiro byla včera součástí charitativního pořadu Todos por los niños, kde mimo moderování také zazpívala píseň Fuiste se zpěvákem El Gucci! Vybraná částka byla 17 354 500 Pesos.Zdroj: NataliaOreiro.czŽena, matka, umělkyně, podnikatelka a modelka: Natalia Oreiro včera uzavřela vyprávěním svých zážitků druhý národní kongres organizace OMEU (Organizace podnikatelek v Uruguayi) v hotelu Sheraton, Montevideo.Zdroj: silvana_rocha, VieraBviera, LuzardoMarga, omeu_uy, marcedobal, grafobra, lahaciendabyalegonella__, galeriadianasaravia, sharisilver7, juntosxnataliauyNatalia je na titulní straně nového katalogu AVON Fashion & Home, kde se Avon spojil s Las Oreiro a vytvořili kolekci hodinek, náramků, doplňků, kabelek a oblečení.Zdroj: Avon ArgentinaPříští sobotu 27. května od 19 hodin se v Montevideu koná další ročník charitativního pořadu Todos por los Niños a Natalia bude přítomná.

Zdroj: UNICEFuruguayNatalia v novém videu nadace Peluffo Giguens informuje o akci Relevo por la vida, což je největší světová akce v boji proti rakovině. Poprvé se tato událost bude konat v Uruguayi 7. a 8. října a Natalia zve všechny, aby se připojili.Zdroj: peluffogiguensoficialReportáž z dnešního primáckého pořadu Top star o Nataliiných narozeninách.Zdroj: TopStarJe tomu 40 let, co se 19. května 1977 Carlosovi a Mabel narodila Natalia Marisa, divoký andílek, který si získal srdce fanoušků po celém světě. Přejeme Natálce jen to nejlepší k dnešním narozeninám!

Zdroj: NO CZ, VKMódní značka Las Oreiro slaví 10 let od svého založení. A sestry Oreiro slaví!Zdroj: lasoreirooficialNatalia podpořila také kampaň organizace Forum Infancias‏ za práva dětí a dospívajících s plakátem "Děti mají právo dělat chyby" spolu s Facundem Arana a dalšími osobnostmi.Zdroj: ForumInfanciasNatalia Oreiro se připojila k argentinskému projektu Hablemos de todo (Mluvme o všem), ve kterém byla spuštěna stránka, kde se mohou mladí lidé z celé země učit a ptát anonymně na všechna témata, kterými procházejí v určité fázi života: šikana, obtěžování v práci, virtuální zneužívání, sexuální zneužívání, poruchy příjmů potravy i prevence sebevražd.Zdroj: hablemosdetodok, hablemosdetodo.gob.arNatalia je nominovaná v argentinských hudebních cenách Premios Gardel 2017 za CD Gilda, no me arrepiento de este amor v kategorii Nejlepší soundtrack k filmu/televizi spolu s Chango Spasiuk a Diego Mizrahi. Předávání cen se bude konat 6. června.

Zdroj: PremiosGardel, lanacion.com.arNatalia se objevila na titulce časopisu Caras, focené na módní akci Caras Moda ze 3. května.Zdroj: Natalia Oreiro Bien, CarasPříští týden bude televize Direct TV Argentina vysílat film Gilda, no me arrepiento de este amor.

25. a 26. května se v hotelu Sheraton v Montevideu, Uruguay koná druhý národní kongres organizace OMEU (Organizace podnikatelek v Uruguayi) a Natalia je pozvaná, aby kongres ukončila na druhé kongresové večeři.

Zdroj: DIRECTVar, omeu_uy, silvina_rochaNatalia na VK sdílela tuto fotku se slovy: "Adri, moje babička Beba a já."Zdroj: vk.com/nataliaoreiroVčera večer se konal večírek časopisu Caras, nazvaný Caras Moda s přehlídkami aktualních kolekcí známých značek a představena byla i kolekce Las Oreiro! Natalia se sestrou Adrianou byla přítomná!Zdroj: geabill, valeoyuela, cecyremirezNatalia byla dnes hostem pořadu Las puertitas del Sr. Lopez, který se vysílá na argentinské televizi Canal 13. Pořad s Natalii bude odvysílán v neděli.Zdroj: Fans Club Oficial Juntos x Natalia Uy, marnicolettNová reklama s Natalii pro léky Ibupirac Grip, která se natáčela v dubnu v Montevideu.Zdroj: Ibupirac UruguayNatalia na VK přeje šťastný Den práce. Video je zřejmě úryvkem z dokumentu Nasha Natasha.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroPo březnové premiéře ve Španělsku se 2. června bude film Gilda, no me arrepiento de este amor promítat na Amsterdam Spanish Film Festival v Nizozemí.

Zdroj: amsterdamspanishfilmfestival.comOd pondělí 8. května od 13:50 začíná polská televize TV Puls vysílat telenovelu Divoký anděl.Zdroj: tvpulsplNatalia včera natáčela účast do pořadů La puerta a Hablemos de Todo. Termín vysílání se zatím neví.Zdroj: Venenosos de siempre, Franco TorchiaPopulární telenovela Muñeca Brava, s Natalii a Facundem Arana v hlavní roli, se 18. dubna začala vysílat ve frankofonní Africe na stanici Nina TV. I u nás můžete sledovat Divokého anděla, a to dvakrát denně na televizi Relax.Zdroj: nina-tv.comVčera byla Natalia v Montevideu, kvůli natáčení nové reklamy pro Ibupirac a setkání s vítězi soutěže Ibupirac. Jeden výherce Natalii překvapil, když jí zazpíval píseň Mar.Po natáčení se Natalia věnovala i dalším místním fanouškům.Zdroj: Fulvencito, Juntos x Natalia Uy, horaciodavidhd, Ibupirac Uruguay, Par MilNová reklama s Natalii pro uruguayskou společnost Anda a její produkt DeAnda.Zdroj: DeAndaPoslechněte si nový song Natalie s kapelou Miranda, nazvaný "Tu Hombre" (Tvůj muž).Zdroj: Google PlayV pátek 21. dubna vychází nové CD argentinské dvojice Miranda "Fuerte". CD bude obsahovat píseň Tu hombre s účastí Natalie Oreiro.

Zdroj: Spotify, MirandaenVivoDaleko za horizontem vím, že je klid a velká budoucnost, ta která je nyní zakalena zlostí, temnotou.
Daleko za horizontem se nachází lepší člověk. Šťastný člověk, který ví hodně o lásce.
Daleko za horizontem je přední část tvého domu, tvoji sousedé, tvá rodina a odraz tvého obličeje...
Zdroj: vk.comNatalia se připojila ke kampani Defiendo Cine Argentino (Chránění argentinského filmu) k zabránění přijetí nového zákona o samofinancování národního filmu.Zdroj: pablotesoriereNatalia dnes v hotelu Club Frances v Buenos Aires pózovala pro Avon, na promo fotky k vůni Little Lace Dress.Zdroj: yosoysebastiancorrea, nacholopezfagaldeNatalia Oreiro s manželem Ricardem Mollo zvou k oslavě Dne Země, 22. dubna do města Rosaria na Rosario Bio Festival.Zdroj: facebook.com/rosariobiofestivalUruguayská společnost Ibupirac, vyrábějící léky proti bolesti, pořádá soutěž o setkání se s Natalii na natáčení nové reklamy. Stačí napsat odpověď na otázku "Co by jsi řekl Natalii?, dva nejoriginálnější komentáře vyhrávají. Soutěž probíhá od 7. do 16. dubna na Facebooku.Zdroj: Ibupirac UruguayPozdrav od Naty pro Českou republiku z dnešního VK chatu a její potvrzení, že navštěvuje tuto stránku, které přeje vše nejlepší k blížícímu se 12. výročí!Zdroj: vk.comNatalia v chatu prozradila, že nazpívala song s kapelou Miranda, který by měl vyjít na jejich novém albu tento měsíc. Naty miluje ovoce, hlavně meloun a schovává si ze všech svých projektů, filmových i televizních, vždy první a poslední díl.

Natalia řekla, že má ráda fotbal, protože je to kolektivní hra, ale nikdy ho moc neuměla hrát. Nataliina kamarádka Valeria Lorca jí vždy pomáhá s novými hereckými postavami, se svým pohledem na věc, hodně pomohla svým názorem na dokument Nasha Natasha. Naty zase pomáhá Valerii vybírat projekty. Natalia by si ráda si zazpívala duet s Xuxou, kterou naposledy viděla na 25. výročí Telefe. Jako stěžejní roli ve své kariéře označila telenovelu Muńeca Brava a film Gilda. Komedie, kterou bude natáčet, bude nová, v takové ještě nehrála, bude to taková, kde člověk umírá smíchem. Dokument Nasha Natasha brzy vyjde. Natalia by si ráda zahrála v hororu, jako dospívající sledovala všechny horory. Ráda by nazpívala duet, španělsko-rusky s někým z Ruska pro nadcházející Mistrovství světa ve fotbale, které se bude konat v Rusku.

Jsi lechtivá?
Obávám se, že ano. Na chodidlech a pod žebry.

Hraješ ještě házenou?
Ne, už nehraji. Hrála jsem házenou, když jsem byla malá, ale už je to mnoho let, co nehraji. Mimochodem tady na nose, jak si určitě někdo všiml, mám takovou malou kuličku, kterou jsem si udělala na hřišti během házené. Všechny míče mi letěly na hlavu a já nikdy neměla tak velký nos, abych jim čelila.

Líbilo by se ti, kdyby měl Ata ruskou přítelkyni?
Jistě, že ano! Minule, co jel se mnou mi řekl "Líbí se mi ruský holky". Budu se snažit se do této věci nemontat. Vždy jsem nesnášela matky, které svým synům říkaly ta se mi líbí, ta ne. Moji rodiče se nikdy nezapojovali do mých výběrů, jak profesních, tak osobních. Nikdy mi neřekli, tento přítel se mi nelíbí, tento jo. Takže... Budu se snažit! Ale kdyby to byla Ruska, bylo by to skvělé.

Prý jestli nosíš červený náramek?
Ano, nosím ho hodně. Teď ho nemám, ale padne mi.

Budeš mít koncerty v Izraeli?
Minulý rok jsem měla v plánu mít tam koncert, ale nakonec to nevyšlo, kvůli technickým podmínkám. Ráda bych se znovu vrátila do Izraele. Je to mnoho let, co jsem tam nebyla. Byla to první země, kde jsem zpívala živě. Před Gran Rexem jsem zpívala v Tel Aviv a Haifě. Takže bych se ráda vrátila.

Nějaké nepříjemné situace, ve kterých jsi uvízla?
Oh, je jich milion. Nejhorší nevím, ale měla jsem jich moc. Jsem taková, že někdy mluvím až moc rychle, než bych měla. Člověk musí přemýšlet, a potom mluvit. Před mnoha lety jsem dělala rozhovor do rádia, kde se mě ptali, jakou hudbu poslouchám, řekla jsem jim hudbu z Indie, Nepálu... Tandil. Tandil je pohoří kousek od Buenos Aires. Ale nemá to nic společného ani s Indií, ani Nepálem, ale v tu chvíli mi to přišlo podobné, tak jsem to plácla. A oni se mě zeptali "Tandil? Jak zajímavé.

Jak se ti líbí turecké telenovely?
Zdají se mi skvělé! Zdá se mi, že mají dobrou produkci a tak se stávají celosvětové. Tak jak byla Argentina nebo Mexiko. Jsou podobné brazilské produkci, která se mi vždy líbila. Ráda bych hrála v turecké telenovele, ale neumím turecky ani slovo, tak by mě museli dabovat.

Sleduješ stránky fanoušků?
Ano. Navštěvuji českou stránku, která je nataliaoreiro.cz, pak Bien, Siempre, Venenosos de Siempre. Také se dívám na Natalia Oreiro TV. Sleduji je každý den a líbí se mi. Co se mi stalo včera, jestli se díváš ty, neříkej, že je to oficální. Moje máma mi řekla, sleduju tě na oficiálním instagramu. Ale mami, já nemám oficiální sociální sítě, kromě té ruské. A moje máma, když vidí oficiální, myslí si, že je to oficiální. Takže ty, který máš ten Instagram, kde píšeš, že je oficiální, neříkej, že jsem to já, protože to já nejsem.

Proč nemáš Twitter?
Mám VK. Líbí se mi být alternativní. Nemám Twitter, protože... ho nemám. Baví mě mít ruskou síť. Nemám specifické "proč".

Schováváš si oblečení, kšiltovku Cholito?
Ano, mám všechno.

Křídla?
Křídla Turmaliny taky. Některé věci jsou u mojí mámy v Uruguayi, jiné mám tady já. Z Gildy jsem si nechala fialové šaty, které jsem pak dala do aukce Unicefu. Také jsem si nechala bílé šaty, ze scény z konce filmu a červenou sukni a vršek a boty.

Hraješ hokej?
Ne, vím, že se to hraje s pálku, asi takto nějak (mává mikrofonem), ale nehraju ho.

Co sis naposledy koupila?
Medialunas ráno v pekařství. To jsou takové croissanty.

Co čtvrté album?
Bylo by páté! Protože mám Natalia Oreiro, Tu Veneno, Turmalina a Gilda!

Kdyby jsi byla nominovaná na Oscara, jaké šaty by sis vzala na červený koberec?
Záleželo by na filmu, s kterým bych byla nominovaná. Šaty s dlouhou vlečkou.... Předávání cen mi umožňuje bavit se oblečením. Nedávno jsem byla na cenách Sur, kde platí formálnější oblékání, tak jsem si nemohla vzít nějaké super šaty. Takže jsem se snažila vzít něco zajímavého, ale zároveň, aby to bylo vhodné.

Jíš ovoce?
Miluji meloun. Nedávno mi kamarádka z Maďarska přivezla spoustu semen melounu, které jsem zasadila. Uvidíme, jestli vyrostou. Možná jsem to měla udělat na jaře, ale zasadila jsem půlku. Také mám ráda broskve, banán, mango. Ale nejradši mám meloun.

Chtěla by ses účastnit Eurovize?
Ano, ráda. Ale faktem je, že všechny pořady, kde existuje konkurence, ve mě vytváří energii, která se mi nelíbí. Znervózňuje mě to. Nerada soutěžím s jiným umělcem, možná když jsem byla mladší, ale také jsem se necítila moc dobře, velmi nervózně.

Čaj nebo káva?
Kafe. Je lepší pít čaj, ale já mám ráda kávu s mlékem.

Jaký je tvůj vlastní oblíbený song a který máš ráda z repertoáru Ricarda?
Ach, jak těžké. Moje oblíbené se mění. Alas de libertad se mi moc líbí, i jsem ji napsala. Dlouho jsem ji nezpívala živě, určitě ji budu zpívat na daším turné. Un ramito de violetas, je další píseň, kterou mi autorství nedovolí zpívat, mám ji ráda a také jsem ji dlouho nezpívala. Tu Veneno, Que digan lo que quieran. A od Ricarda, El paquete del rock, Vientito del Tucuman a verze "Arriero" se mi taky líbí.

Které hodnoty by jsi chtěla předat Atovi?
Solidaritu. Být solidární nejen k jiným lidem, ale taky k sobě samému, aby byl lepším člověkem. Aby si užil prosté věci v životě, aby se mu vyvíjela představivost, vytvářel si své vlastní příběhy, své hračky. Jako máma se snažím, aby poznal, že to materiální není nejdůležitější, je to něco, co ti může chybět, ale neměla by ti chybět radost žít každý den s úsměvem, dát úsměv ostatním... Věřím, že úsměv ti změní den, nebo chvíli a že člověku udělá dobře.

Ráda jsem s vámi trávila tuto chvíli, slibuji tohle občas s vámi dělat, nemohu slíbit, že to bude často, protože Nico žije v Mendoze a on mi pomáhá se všemi těmito mechanismy, které jsou pro mě samotnou nemožné. Bylo hezké být s vámi v kontaktu. Snažím se nahrávat nějaké fotky, abych k vám měla blíž. Fráze, které píšu, mi né vždy patří, ale reprezentují mě. A těší mě, že jsem některým lidem teď vykouzlila úsměv, takže slibuji, že to budu dělat dál. Mám vás ráda, ať jste v jakékoliv zemi. Pusy, chybíte mi, brzy se uvidíme, a děkuji, že jste na druhé straně kamery. Ahoj.
A také chci poděkovat všem lidem z VK, kteří mě pozvali k této konferenci, kteří nám vždy říkají, jaké jsou novinky, které je dobré udělat. Děkuji VK, že mi dovolí být součástí této skvělé ruské sociální sítě a být blízko vám.
Zdroj: vk.comNatalia Oreiro je nominovaná za roli ve filmu Gilda, no me arrepiento de este amor v kategorii "Nejlepší ženská interpretace" na prestižních latinskoamerických cenách Platino. Ceny se budou předávat 22. července v Madridu.

Zdroj: premiosplatino.com/PPla_Candidaturas.aspxVčera se na uruguayských cenách Iris předávala poprvé cena Iris de Platino. Získala ji Natalia Oreiro, jako nejúspěšnější rozená Uruguayka, která svou mezinárodní kariérou překročila hranice. Gratulujeme!

"Popravdě je pro mě velice emotivní obdržet tento večer tak významnou cenu v mé zemi. Moc děkuji všem, kteří za mě hlasovali. Děkuji deníku El País, děkuji Uruguay. Od malička jsem se cítila polichocena důvěrou všech těch lidí, kteří mi nějakým způsobem pomohli věřit sama v sebe, věřit v mé sny. Děkuji všem těmto lidem. Chci se s cenou podělit a poděkovat hlavně mojí mámě, která mě dnes večer doprovází. Potlesk pro ni, protože ona je, ta která si to ze srdce zaslouží. Děkuji mým rodičům, Carlosovi a Mabel, kteří mi dali křídla, abych byla volná, abych překročila louži. Také se chci o cenu podělit s Ricardem, mým partnerem, který mi vždy pomáhal, je to jeden z lidí, kteří mi nejvíce věří. Také s mým synem, který se mnou všude cestuje. Děkuji Uruguay, děkuji Premios Iris!"Zdroj: vk.com/natalia_oreiro_siempre, Tv Show Uruguay, elpais.com.uyNatalia bude dnes přítomná na předávání uruguayských cen Iris, které se předávání osobnostem televize a rádia. Předávání se bude vysílat na stanicích Monte Carlo Tv, Canal 10, Teledoce. Natalia jednu cenu Iris vlastní, za roli ve filmu Miss Tacuarembó.

Zdroj: premiosiris.com.uy, TwitterVčera se v Buenos Aires konalo předávání filmových cen Sur 2016, kde byl film Gilda, no me arrepiento de este amor nominován v 16ti kategoriích. Natalia zaslouženě vyhrála sošku v kategorii Nejlepší herečka! Gratulujeme!
Předávání cen bylo přesunuto z původního data 24. března.Zdroj: vk.com, Twitter, PabloMcFly, Fieles de Oreiro, mocciaalberto, ValeriaMaraffi, SOYPABLOREY, AGandurV úterý 4. dubna v 15 hodin (Argentina), 20 hodin (ČR) se bude konat video chat na sociální síti VK, kde bude Natalia odpovídat na otázky a komentáře fanoušků.Zdroj: vk.comV sobotu 25. března měla skupina Divididos koncert v divadle Gran Rex, Buenos Aires a Natalia svého manžela doprovázela.Zdroj: Fans Club Oficial Juntos x Natalia UyTři koncerty Natalie, které se měly konat v dubnu a květnu v rámci Cumbia & Hits Tour v argentinských městech, byly bez jakéhokoli oficiálního oznámení zrušeny.

Zdroj: AcercarteVčera se ve španělské Malaze konala evropská premiéra filmu Gilda, no me arrepiento de este amor. Natalia bohužel na premiéru nepřiletěla, ale režisérka Lorena Muñoz byla po promítání oceněna diváky potleskem ve stoje.Zdroj: NataliaOreiro.czFoto a video ze včerejšího koncertu Natalie na Fiesta del Maté v uruguayském městě San José. Natalia na konec koncertu opět přidala song Valor.Zdroj: Las fieles de Oreiro, hernanprieto1, nicolasmijares, betty.acostagonzalezAVON vyzval ženy, aby se oblékly do růžové a porazily rakovinu prsu! V souvislosti s 25. výročí symbolu rakoviny prsu přišel AVON s tričkem navrženém značkou Las Oreiro, kterou vlastní Adriana a Natalia Oreiro. Výtěžek z prodeje triček půjde na provádění mamografů pro ženy ohroženého věku a na výzkum jak odhalit nemoc v raném stádiu. Tričko bude v prodeji od 10. dubna do 19. května za cenu 420 Pesos (asi 700 Kč) v katalogu Avonu.
"Mír, láska, zdraví, žena, úsměv, smích, tanec, život, naděje - jsou slova, které nás inspirovaly a která jsou vyznačeny na tričku, protože to je poselství, které chceme zprostředkovat všem ženám. Nákupem trička pomáháte zachraňovat lidské životy," říká Natalia Oreiro, tvůrkyně návrhu triček a AVON velvyslankyně.Zdroj: Bien Natalia OreiroVčera Natalia poskytla telefonní rozhovor do pořadu Quién te dice na rádiu Del Sol. Natalia mluvila o koncertě, který se bude v sobotu konat v San José v Uruguayi, kde bude zpívat písně Gildy a svoje. Budou tam k Nataliini rodiče a přátelé.
Dále mluvila o filmu Gilda, o připravovaném filmu Bajo del agua, který by se měl natáčet v druhé polovině roku v Kanadě nebo ke konci roku na jihu Argentiny. Natalia už intenzivně pracuje na své angličtině.
Také se jedná o natáčení filmu s Gracielou Borges a dalším filmu, který by měl být komedií pod režií Martina Zaidelis od produkční společnosti 100 Bares Producciones. Letos Natalia neplánuje návrat do televize, ale možná se v budoucnu bude natáčet telenovela, jejiž autorkou bude sama Natalia.
Mluvila o Facundovi Arana, že jsou dobří přátelé a že je tu vždy možnost, že spolu zase něco natočí, něco úplně odlišného Divokému andělovi, nechtěla by se opakovat. Ale velmi ji těší, co generuje dvojice Natalia - Facundo v tak vzdálených zemích jako je Turecko, Polsko, Česká republika a Rusku, kde nyní končí seriál Entre Caníbales s velkým úspěchem.

A dnes po půl 9 ráno telefonicky komunikovala s moderátory pořadu Amanece que no es poco na rádiu Océano Uruguay z Buenos Aires. Natalia se připravovala na cestu do Montevidea a na otázku moderátorů, jestli ji nevzbudili, prozradila v kolik hodin vstává: "Tento rok, kdy Ata začal chodit do ranní školy, minulý rok chodil odpoledne do školky, vstávám přibližně v 6 hodin." Ata prý snídá ovoce a Natalia s Ricardem jsou velmi rádi, že Atovi chutná zdravé jídlo. Mluvila o svém spojení s El Cerro, kde vyrůstala i o aktuální situaci v Argentině - velká inflace, spousta lidí bez práce. Také o aktuálním koncertním turné, které je velmi jihoamerické a Natalia nečekala, že bude tak úspěšné i v Rusku.
Natalia potvrdila, že používá WhatsApp a prozradila jaké projekty má v plánu: koncert v San José, s Martínem Sastre dělají malé úpravy na dokumentu Nasha Natasha, který by měl být premiéru v květnu nebo červnu nejdříve v Uruguayi. V polovině roku bude natáčet nový film, komedii, a pak má další filmové projekty, které se uvidí, jestli vyjdou, protože ve filmovém průmyslu je vždy vše na dlouho.
Atahulpa v rozhovoru pozdravil do Uruguaye své prarodiče.

Zdroj: radiocut.fm, olesyaNatalia na VK: "Na návštěvě obchodu mého táty v Punta del Este." Připomeňte si více o podniku Nataliina otce v sekci Naty pro Dormiflex.Zdroj: vk.com/nataliaoreiroVe středu 15. března se na stanici OnDirecTV v pořadu OnCINEMA vysílal rozhovor, který Natalia poskytla během svého pobytu v Miami. Natalia mluvila o Gildě, kdy začala poslouchat její hudbu, o získání práv k natáčení filmu o životě Gildy. Přiznala, že pro ni bylo velmi těžké vnořit se do role Gildy, dát do role všechno a pak vše nechat ve studiu, vrátit se domů a být znovu pouze mámou, kamarádkou...Zdroj: vk.com, franciscocaceresNatalia vystoupí s koncerty Cumbia & Hits Tour v dalších městech Argentiny v rámci programu "Acercarte", což jsou koncerty zadarmo uspořádané vládou provincie Buenos Aires.

Neděle 2.4.2017 ve 20 hodin v José C. Paz
Sobota 22.4.2017 ve 20 hodin v Zárate
Neděle 7.5.2017 ve 20 hodin v Lezama

Ve středu 22. března bude film Gilda, no me arrepiento de este amor premiérově promítán ve Španělsku na filmovém festivale ve městě Malaga. Natalia se měla festivalu zúčastnit, ale nakonec upřednostnila předávání cen Sur, které se v Argentině konají 24. března. Film Gilda je na cenách nominován ve 12ti kategoriích.

Dnes byly oznámeny nominace na ceny Cóndor de Plata a film Gilda, no me arrepiento de este amor získal 12 nominací. Natalia je nominovaná v kategorii Nejlepší herečka.

Zdroj: acercarte.gba.gob.ar, festivaldemalaga.com, escribiendocine.comDen 1 - 4.3.
Natalia přiletěla na Miami v sobotu 4. března. Na letišti na ni čekali fanoušci, kterým řekla, že s sebou nevzala Atu, protože je ve školce a ona bude mít hodně práce, hodně rozhovorů. Film, který má Natalia natáčet v Kanadě se pravděpodobně bude natáčet až na konci roku, ale ještě to není jisté.Den 2 - 5.3.
Hned od rána Natalia publikovala fotky na sociální síť VK. Fotila se při vstávání, při snídani, přípravě a žehlení oblečení i při líčení.


Poté se věnovala rozdáváním rozhovorů v rámci propagace filmu I'm Gilda na festivale Miami Film Festival.


Večer, v 19 hodin v divadle Olympia, se konalo první promítání filmu I'm Gilda na festivale. Natalia s Lorenou (režisérka) film představily a po promítání filmu odpovídaly na otázky přítomných.
Co jsi cítila, když ti Lorena řekla: "Budeš Gilda!"? Natalia: "Co jsem cítila byl velký strach... Obrovskou zodpovědnost, pocit, že jsi čekala dlouhou dobu a i tak nejsi dostatečně připravená vtělit se do role jiné zpěvačky. Lorena navíc chtěla, abych přezpívala všechny písně. Je tu i esoterická část, kterou si myslím má i film, nejen život, a to ta, že já jsem Myriam nějakým způsobem půjčila tělo a ona mi půjčila duši. Uběhlo 20 let, aby se film natočil a ona si mě shora vybrala a nechala mě v roli plynout..."Den 3 - 6.3.
V pondělí večer Natalia poskytla rozhovor do pořadu Camilo na stanici CNN. Mluvila o tom, co jí herectví přináší a bere. O tom, že je herečka, jejíž koníčkem je zpívat. Tématem diskuze byl i syn Atahualpa a Rusko.Den 4 - 7.3.
Natalia v Miami poskytla rozhovor pro pořad On cinema na stanici On Direct TV Latin America, který by měl být dnes vysílán.


Později poskytla rozhovor pro rádio Exitos 107.1 FM, který také bude vysílán dnes a následně hostem živě vysílaného pořadu La Hora Hola na stanici Hola TV.Den 5 - 8.3.
Natalia se zúčastnila slavnostní ceremonie filmového festivalu na Miami. Natalia pomáhala představovat sponzory festivalu.Zdroj: Julio Cesar Porta, Vilma Mesa, zohxperf, negrowhite, vitussss, Vicky Agulla Tagle, vk.com/natalia_oreiro_siempre, venenososdesiempre.com, Gabriel Bancora Photography, Edyua, edmiguel2, chinamakeup, eganacnn, marielamastrangelo, juanenvitrina, usahola, holatv, exitos107, venenososdesiempre.comNatalia na VK.com: "Příprava oblečení na festival na Miami z nové kolekce Las Oreiro."Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia Oreiro je na titulní straně březnového čísla argentinského časopisu Ohlala a novým rozhovorem "Její pohled na ženskou sílu, její vnitřní boje a obavy".Zdroj: OhlalaVčera Natalia vystoupila se svou kapelou na karnevale v argentinském městě Lincoln. Vstupné na koncert bylo zdarma.
Natalia vystoupila jako poslední, koncert se vysílal živě, bohužel záznam ale není celý. Natalia zazpívala jako přídavek píseň Valor.Zdroj: Carlos Raul Gomez, Carnaval Lincoln, AlejandraPaolaR, Andrea AlvarezPřed pár dny začal festival v Rio de Janeiro a Natalia dnes na VK publikovala tyto fotky s komentářem: "Šťastný festival!"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia včera účinkovala na charitativní akci nadace Si v Buenos Aires.Zdroj: fede_molinaa_, damianmarkovicsNatalia Oreiro se připojila k organizaci La Casa del Encuentro a nadaci Avon, aby podpořila zákon "Brisa", který se snaží pomoci dětem, jejíž matky se stanou obětí násilí. V Argentině každých 30 hodin zemře nějaká žena, která je obětí násilí. Za posledních 9 let, 2 919 dětí zůstalo bez mámy.Zdroj: lacasadelencuentro.orgNový film s Natalii a Gracielou Borges pod režií Gabriela Rocca se bude natáčet po dobu jednoho měsíce v Mar del Plata, Argentina.

Uruguayská hudební akce Fiesta del Mate má nové datum, bude se konat od 17. do 19. března, Natalia bude vystupovat v sobotu 18.

Zdroj: sebassoldano, Fiesta Nacional del Mate y Dia del Gaucho, sanjoseahora.com.uyOde dneška je v obchodech Las Oreiro dostupná nová kolekce pro podzim/zima 2017 nazvaná China Girl. Jedná se už o 20. kolekci značky, kterou vlastní Natalia se svou sestrou Adrianou už téměr 10 let.
Tentokrát se na promo fotkách bohužel neobjevila Natalia.Zdroj: Las OreiroNová reklama s Natalii pro řasenku Super up & curve od Avonu.Zdroj: AvonFilm Gilda, no me arrepiento de este amor bude promítán v Sección Oficial (oficiální sekci) 20. edice filmového festivalu v Málaga, Španělsko. Festival se bude konat od 17. do 26. března.

Zdroj: festivaldemalaga.comNatalia si zahraje po boku herečky Graciely Borges v prvním filmu argentinského fotografa Gabriela Rocca. Natalia si zahrála s Gracielou Borges už ve filmu Miss Tacuarembó.Zdroj: laubfal.com, borgesgra, gabriel_roccaV sobotu 18. února měla Natalia vystoupit na hudební akci Fiesta del Mate v Uruguayi, která však byla posunuta na zatím neznámé datum, kvůli varovné předpovědi počasí na blížící se víkend.

Zdroj: Fiesta Nacional del Mate y Dia del GauchoNatalia Oreiro v nové reklamě pro uruguayskou společnost Anda.Zdroj: anda.com.uyNatalia přijela do Villa Maria 3. února a druhý den se zúčastnila zvukové zkoušky, kde poskytla rozhovor pro rádio Cadena 3.
Před vystoupením řekla pár slov na tiskové konferenci festivalu, kde od moderátorů dostala medaili festivalu se znakem sovy.
Naty mluvila o mimo jiné o festivalech, které navštívila a potvrdila účast na festivale v USA, kam poletí první týden v březnu představit film Gilda. Film Gilda prý bude představen i na festivale ve Španělsku a Mexiku. V září začne Naty natáčet film "Bajo el agua" v Kanadě.

Po půl druhé ráno tamního času vystoupila se 16 písněmi a ukončila první den festivalu. Bohužel znovu zpívala na half-playback.Zdroj: Villa María YA, Villa María Vivo, AnfiVillaMaria, Las Cholitas de Oreiro, vk.com, martinrgill, lavoz.com.arNatalia zve na speciální promítání filmu Gilda, no me arrepiento de este amor, které se koná v pátek 3. února ve 21 hodin v Santiago, Chile na podporu lidem, postiženým lesními požáry v Chile.Zdroj: Gilda La película en ChileNatalia si pravděpodobně zahraje ve filmu "Bajo el agua" (Pod vodou), příběhu Adolfa Bioy Caseros, který plánuje zfilmovat režisér Alejandro Chomski s Natalii a Američanem Willem Dafoe. Natalii čeká velká výzva: bude muset mluvit anglicky.
Natáčení by podle plánu mělo začít v září v Kanadě.
Natalia v rozhovoru pro Telám řekla: "Tento příběh Bioye Casares je hodně fantastický. Moje postava je velmi roztomilá, možnost pracovat s Alejandrem a natáčet s Willem Dafoe, kterého jsme viděla v divadle v "The Old Woman", když jsem sem přijela, je úžasná. Výzva je to velká, nikdy jsem nehrála ve fantasy filmu, ani jsem ve filmu nemluvila anglicky, i když anglicky mluvím; mluvila jsem německy ve Wakoldě a hrála jsem v jedné ruské sérii, ale abych pracovala s postavou jako v "Bajo al agua", poprosila jsem Alejandra, abych nemluvila jako rodilá Američanka, ale s argentinským přízvukem." Příběh má jako hlavní linii muže, který usiluje o hodně mladší ženu a žádá jednoho vědce, aby mu aplikoval injekci se žlázou lososa, která mu umožní omládnout. Co si ale neuvědomí, že po tomto zákroku mu budou oslabovat plíce, narostou mu žábry a bude muset nevyhnutelně žít pod vodou.Zdroj: telam.com.arČeská televize Relax od zítra, 1. února, bude vysílat již po páté v řadě telenovelu Divoký anděl. Denně od 19:30.

Zdroj: latin.czVčera po koncertě Natalia poskytla rozhovor pro server televizi Crónica a poté šla na společnou večeři s kapelou. Naty v rozhovoru prozradila, že byla před koncertem nervózní, ale je velmi šťastná, že mohla vystoupit před argentinským publikem po tolika letech. Potvrdila, že poletí na Miami podpořit film Gilda. Letos bude hrát v asi dvou filmech - jeden v Kanadě, kde bude mluvit anglicky, druhý v Argentině, a neplánuje nahrát nové album.

Zdroj: Crónica TelevisiónNatalia včera v Mar del Plata odzpívala zkrácenou verzi koncertu turné Cumbia & Hits Tour ve třiceti stupňovém horku. Písně měly rockovější nádech a Natalia poupravila i svůj koncertní šatník. Kvůli hlášení policie musel být koncert ukončen ve 22 hodin.
Naty naposledy zpívala před argentinským publikem v roce 2003.Zazpívala tyto písně:
Corazon Valiente
Fuiste
No me arrepiento de este amor
Corazón herido
Te Cerraré la Puerta
No es mi despedida
Paisaje
Se me ha perdido un corazon
Me muero de amor
Cambio dolor
Rio de la Plata
0303456
Todos me miran
Que digan lo que quieran
Tu Veneno

Zdroj: NataliaOreiro.cz, TN todonoticias"Natalia Oreiro a Richard Gere spolu budou sdílet červený koberec v Miami," píše server LaUbfal. 3. března začíná 34. edice Filmového festivalu v Miami, který bude zahajovat Richard Gere a kde by měl být promítán film Gilda, no me arrepiento de este amor.

Zdroj: laubfal.comAtahualpa, syn Natalie a Ricarda má dnes 5. narozeniny! Přejeme malému šikulovi vše nejlepší a spoustu parádních hraček!Zdroj: nataliaoreiro.czNatalia dnes pózovala pro novou kolekci botů od značky Lady Stork.Zdroj: vk.com/nataliaoreiro, Jorge LeonŘeditelka argentinské společnosti Smilehood Media řekla, že se jedná o možnosti natočit s Natalii seriál o životě zpěvačky Gildy, po velkém úspěchu filmu Gilda, no me arrepiento de este amor v Argentině. Uvidíme, jestli z toho něco bude.

Zdroj: todotvnews.comVypadá to, že rodina Mollo-Oreiro bude mít nového člena rodiny, info z VK: "Opustili mě, ale už jsem našla někoho, kdo mě má rád! Jaké byste mi dali jméno? Jsem fenka!"Zdroj: vk.com/nataliaoreiroNatalia Oreiro je na titulní straně argentinské edice časopisu Rolling Stone a titulek říká: "Přírodní síla Natalie Oreiro".

Natalia poskytla rozhovor pro Rolling Stone na konci listopadu před odjezdem do Ruska ve svém nahrávacím studiu, kde přiznala: "Jsem trochu bez energie. Celý tento rok mě nechal velmi vyčerpanou. Celé ty měsíce jsem se hodně učila, zkoušela, spala málo, snažící se být dobrou mámou." To co se jí nejvíce líbí je "obyčejný život": "Chci trávit více času doma, starat se o rostliny, vyjet si na kole. Potřebuji být více Natalii, ženou, alespoň nějaký čas."

Natalia chtěla původně natočit videoklip Corazón Valiente jinak, ale režisér Claudio Divella ji přesvědčil, aby ho natočila se sexy choreografiemi, v parním vlaku, v gala oblečení.

V článku v Rolling Stone byly připomenuty Nataliiny začátky a cesta za jejím snem, být herečkou. V roce 1994 přerušila střední školu, zbývaly jí dva roky, a odstěhovala se do Buenos Aires. Přes těžké začátky se jí začalo dařit a telenovela Muñeca Brava jí změnila život. Natočila 3 desky a společnost BMG chtěla, aby Natalia natočila desku v angličtině. Ta jim řekla: "Proč budu zpívat anglicky, když jedu do České republiky a tam zpívají mé písně ve španělštině?" Natalia tedy přestala koncertovat a věnovat se hudbě. Začala chodit na castingy a natočila řadu filmů. Minulý rok uspěla s filmem Gilda, kde začala opět zpívat.

Natalia se před pár měsíci přestěhovala z Palerma do čtvrti San Isidro, Buenos Aires. Chtěla mít více zeleně a klidu, jelikož v Palermu už bylo velmi hlučno.Zdroj: vk.com/nataliaoreiro