Natalia
Organizace:UN SOL PARA LOS CHICOS
DAR LA PALABRA
TODOS POR LOS NIŇOS URUGUAYOS
VELVYSLANKYNĚ PRO RÍO DE LA PLATAV listopadu 2005 se Naty zúčastnila focení pro kalendář Unicef, spolu s dalšími slavnými ženami Argentiny. Naty na fotce pózovala s blonďatou holčičkou.V lednu 2010 se Natalia opět spojila s Unicef Uruguay, tentokrát aby pomohla zemětřesením zničenému ostrovu Haiti. Natočila video, ve kterém říká, abychom se spojili a pomohli ke znovuobnovení a vybudování nové budoucnosti pro děti na Haiti.GALA DE UNICEF
U příležitosti 90. výročí hotelu Four Seasons Buenos Aires se 30. srpna 2011 konal první galavečer 20. let ve prospěch Unicef a proto byly všichni oblečeni v šatech té doby. Kmotrou akce byla Natalia, která na sobě měla šaty, navržené speciálně pro tuto příležitost. Získané peněžní prostředky šly na podporu organizace Unicef.


4. listopadu 2013 se v hotelu Four Seasons v Buenos Aires konala každoroční oslava organizace Unicef, a Natalia Oreiro jako velvyslankyně Unicefu byla znovu přítomná.


21. listopadu 2016 se Natalia po třech letech objevila na každoroční akci Gala de Unicef v La Rural, Buenos Aires. Moderovala část večera spolu s Julianem Weich a darovala do aukce šaty, které byly inspirovány původními šaty zpěvačky Gildy, které Natalia použila ve filmu.


30. října 2018 se v La Rural, Buenos Aires konala Cena de Unicef 2018, slavností večerní akce s večeří, které se zúčastnila i Natalia, která večer moderovala spolu s Julianem Weich.Poslední aktualizace: 29.12.2018


Oficiální stránky: unicef.org/argentina/spanish, unicef.org/uruguay/spanish


back